PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : SkyDiving

sonixax
12-18-2010, 01:39 AM
کسانی که در این باره اطلاعاتی دارند ، از کجا باید شروع کرد و پیش نیاز هاش چیا هست بی زحمت راهنمایی بفرمایند :53:

Ouroboros
12-18-2010, 09:24 PM
پیش نیاز هاش چیا هست

پول ِ زیاد؟ دل ِ خوش؟
اسکی در آسمان که نه، وانگهی اگر دوستان مایل به تشکیل ِ تیم ِ گل کوچک و یا شنا در جوی ِ محل بودند(ورزشهایی که وسع بنده و 90% باقی ِ مردم به آنها می رسد)در خدمت هستم. آموزشهایی هم که می توانم به صورت رایگان ارائه بدهم «روش دو لایه کردن توپ پلاستیکی» و «چگونه شورت خود را ببریم تا شبیه مایو شود» هستند.

(گذشته از شوخی، گمان نکنم در ایران ِ اسلامی اینگونه تفریحات و ورزشهای تجملی وجود داشته باشد؟ همین اسکی روی برف را متعلق به طاغوتیان و غرب زدگان می دانند و بجای تلاش برای عمومی کردن ِ امکانات آن و سهل کردن دسترسی ِ مردم عادی، همان عده ی ِ اندکی که از روی عشق و علاقه با قسط و قرض و اینجور کارها لوازم آن را تهیه می کنند به چشم تحقیر و نفرت می نگرند!)

sonixax
12-18-2010, 09:29 PM
پول ِ زیاد؟ دل ِ خوش؟ اسکی در آسمان که نه، وانگهی اگر دوستان مایل به تشکیل ِ تیم ِ گل کوچک و یا شنا در جوی ِ محل بودند(ورزشهایی که وسع بنده و 90% باقی ِ مردم به آنها می رسد)در خدمت هستم. آموزشهایی هم که می توانم به صورت رایگان ارائه بدهم «روش دو لایه کردن توپ پلاستیکی» و «چگونه شورت خود را ببریم تا شبیه مایو شود» هستند. (گذشته از شوخی، گمان نکنم در ایران ِ اسلامی اینگونه تفریحات و ورزشهای تجملی وجود داشته باشد؟ همین اسکی روی برف را متعلق به طاغوتیان و غرب زدگان می دانند و بجای تلاش برای عمومی کردن ِ امکانات آن و سهل کردن دسترسی ِ مردم عادی، همان عده ی ِ اندکی که از روی عشق و علاقه با قسط و قرض و اینجور کارها لوازم آن را تهیه می کنند به چشم تحقیر و نفرت می نگرند!)

دل خوش را داریم ، پول زیاد را نه :4: (البته اینجا همچین هم گران نیست)
در مورد ایران هم ، یادمه آسمان ری ارائه میداد خدماتش رو ولی باز یادمه فقط دوره تونل باد عمودش یک میلیون تومان بود و چتر 500 دلاری رو میفروختند خداد میلیون تومان .

Theodor Herzl
12-18-2010, 11:01 PM
من یک بار به sky diving مشرف شدم که برای ۴ دقیقه $۵۰۰ پیاده شدیم ، آخرش هم نزدیک بود سکته کنم! البته فقط برای اینکه به رفیقم نشون بدم که چقدر .... یه دارم این کار رو کردم نه اینکه خوشم میومد.:4:

sonixax
12-18-2010, 11:12 PM
من یک بار به sky diving مشرف شدم که برای ۴ دقیقه $۵۰۰ پیاده شدیم ، آخرش هم نزدیک بود سکته کنم! البته فقط برای اینکه به رفیقم نشون بدم که چقدر .... یه دارم این کار رو کردم نه اینکه خوشم میومد.

اوه اوه اوه چرا انقدر گرون ! البته فکر کنم چون شما با مربی و این حرفها پردید خیلی گرون تمام شده - من توی یک سایتی داشتم میخونمد زده بود هر پرش 45 دلار .

Theodor Herzl
12-18-2010, 11:17 PM
اوه اوه اوه چرا انقدر گرون ! البته فکر کنم چون شما با مربی و این حرفها پردید خیلی گرون تمام شده - من توی یک سایتی داشتم میخونمد زده بود هر پرش 45 دلار .

بله خوب چون دفعه اول بود ، کلی‌ آزمایش قلبی و چیز‌های دیگر کردند ، بعد هم با یک مربی‌ پریدم که به من چسبیده بود ، یعنی‌ ۲ نفری به یک چتر نجات وصل بودیم ، یک ۱۰۰ دلار هم بیشتر گرفتند که یک نفر دیگر با ما بپرد که فیلم بگیرد برای یادگاری که داشته باشم ، کلا انقدر شد.

Anarchy
12-19-2010, 08:05 AM
بچه ها معمولا تو چه ارتفاعی هست؟

Theodor Herzl
12-19-2010, 05:17 PM
بچه ها معمولا تو چه ارتفاعی هست؟

تقریبا ۴۰۰۰ هزار متر

Anarchy
12-19-2010, 07:15 PM
تقریبا ۴۰۰۰ هزار متر
این که شد 4 میلیون متر:4:!!! ولی جدا از شوخی دل میخواد همچین کاری!!! من یه غواصی رفتم زیر آب اولش داشتم سکته رو میزدم...

Reactor
12-20-2010, 08:49 PM
من یک پارسال با بانجی پریدم قلبم افتاد تو شورتم! هیجانش فوق العاده ست! من از ارتفاع خیلی میترسیدم ولی ترسم خیلی کمتر شد..
قسمت بدش اینه که یک هفته خواب میدیدم از آسمون با سرعت با سر دارم میرم تو بتون آرمه!
توصیه میکنم برای یکبار هم که شده بپرید!
بعضی ها معتادش میشن و دائم کارشون شده میرن که بپرن!

sonixax
12-20-2010, 09:03 PM
من یک پارسال با بانجی پریدم قلبم افتاد تو شورتم! هیجانش فوق العاده ست! من از ارتفاع خیلی میترسیدم ولی ترسم خیلی کمتر شد..
قسمت بدش اینه که یک هفته خواب میدیدم از آسمون با سرعت با سر دارم میرم تو بتون آرمه!

راستش من خیلی وقته دنبالشم ، توی ایران رفتم آسمان ری گفتند خداد تومان ! اونقدر پول نداشتم :4:
اینجا میخوام برم به صورت حرفه ای شروع کنم .

Russell
12-21-2010, 12:42 AM
کجاست تو ایران؟
امنیت داره؟تو ایران چون استاندارد ایمنی زیاد معنی نداره.یکهو دیدی تو طناب هم صرفه جویی کردند :42:

sonixax
12-21-2010, 12:50 AM
کجاست تو ایران؟
امنیت داره؟تو ایران چون استاندارد ایمنی زیاد معنی نداره.یکهو دیدی تو طناب هم صرفه جویی کردند :42:

البته توی بانجی اگر توی طناب صرفه جویی کنند خطری نداره ، صرفه جویی نکنند خطرناک میشه :4:

sonixax
12-21-2010, 02:32 AM
دوستان یک لطفی کنند 4-5 تا آموزشگاه درست حسابی رو بی زحمت لینک بدند :53:

---------- ارسال جدید اضافه شده در 02:32 am ---------- ارسال قبلی در 02:31 am ----------

آها ، اگر کتاب هم سراغ دارید بی زحمت معرفی کنید :53:

Reactor
12-21-2010, 09:04 PM
کجاست تو ایران؟

ما رفتیم توچال پریدیم. یک مدت بعد از پرش افتتاحیه مرحوم پیمان ابدی قبل از اینکه به دیار ابدی بشتابه!
قبل از تلکابین وسط یک محوطه بزرگ ستونش رو کاشتن. کف زمین هم با رنگ بشکل یک سیبل کشیدن از بالا که نگاه میکنی فکر میکنی الانه که بپری با مغز بخوری وسط سیبل! الان شنیدم خیلی جاهای دیگه مثل چالوس و همدان و کیش... هم بانجی گذاشتن

شیطانو اعلم! ولی تا حالا نشنیدم کسی از اون بالا زمین بخوره بترکه. طنابش خیلی سفته مسئولش هم خیلی تو بستنش وسواس خرج میکرد!

---------- ارسال جدید اضافه شده در 11:34 pm ---------- ارسال قبلی در 11:27 pm ----------

دوستان یک لطفی کنند 4-5 تا آموزشگاه درست حسابی رو بی زحمت لینک بدند

برادر شما که آلمانی ! چجوری آموزشگاه معرفی کنیم؟ حالا آموزش بانجی میخوای یا پرش با چتر؟