PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شلاق زدن

kheradgera
12-17-2010, 11:13 AM
دیروز فیلمی را دیدم که پلیس شریعت سودان در حال شلاق زدن یک زن بود. فریادهای آن زن از دیروز از ذهنم بیرون نمی رود. پیش از این هم فیلم شلاق زدن از سوی اجرا کنندگان اسلام ناااااااااااب محمدی را دیده بودم ولی هیچکدام اینگونه روی من تاثیر نگذاشته بود.

دینی که چنین دستوری بدهد مانیفست توحش است و پیغمبر این دین مبلغ توحش است و اجرا کننده اش یک وحشی تمام عیار است.

دیدگاه شما چیست؟

milad0511
12-17-2010, 03:13 PM
اینم راهیه برای اجرای احکام واپس مونده شرع منتها ازطریق ایجاد و القاء رعب و وحشت حالا یا به طریق شلاق زدن یا اعدام در ملا عام ... این گفته شما که گفتید :

فریادهای آن زن از دیروز از ذهنم بیرون نمی رود

من را یاد این انداخت که وقتی این صحنه ها روی شما که یه شخص عاقل و بالغ هستید تا این حد تاثیر داره روی مخاطبان کودک تا چه حد میتونه اثر داشته باشه ... اونها از همین کودکی با دیدن این صحنه ها ترس به وجودشون رخنه می کنه و باعث میشه به خاطر این ترس در بزرگسالی هم تمایلی به اعتراض به این احکام داشته باشند البته این فقط یه پارامتر بود و پارامترهای دیگه ای هم هست
البته توجیه خود متشرعین این هست که این جزای کاری هست که بر خلاف شرع انجام داده و اگر هم در ملا عام اجرا میشه برای عبرت سایرین هست در حالیکه این مساله از اساس دارای اشکال است چیزی که در شرع ممکن است شامل مجازات باشه از نظر عقل و علم روز(هر دو با هم ) ممکن است شامل مجازاتی نباشد مانند هم جنس بازی که در شرع حکم آن اعدام و از نظر علم روز یک مساله عادی و دارای مجازات نیست
در مورد توحش هم که عرض کردید بر منکرش لعنت !

kheradgera
12-17-2010, 03:54 PM
وقتی این صحنه ها روی شما که یه شخص عاقل و بالغ هستید تا این حد تاثیر داره روی مخاطبان کودک تا چه حد میتونه اثر داشته باشه ... اونها از همین کودکی با دیدن این صحنه ها ترس به وجودشون رخنه می کنه و باعث میشه به خاطر این ترس در بزرگسالی هم تمایلی به اعتراض به این احکام داشته باشند البته این فقط یه پارامتر بود و پارامترهای دیگه ای هم هست

بله بی شک کودکی که با دیدن چنین صحنه هایی بزرگ شود اثرات بسیاری از این توحش در وجودش باقی می ماند.

sonixax
12-17-2010, 05:11 PM
کلن اسلام یعنی توحش و اسلامگرا یعنی متوحش ، مسلمان باورمند هم به نوعی یک موجود وحشی هستش چون با این قوانین مخالفت نمیکنه و اونها رو قانون خدا میدونه و سکوت میکنه و یا میگه باید مجازات بشه !
در کشور های مدرن شلاق زدن حیوانات هم جرمه چه برسه به انسان ، ولی در کشور های عقب مانده که همه کشور های مسلمان از دم عقبمانده هستند این قوانین عقبمانده هم خوب اجرا میشود .

kheradgera
12-17-2010, 11:25 PM
کلن اسلام یعنی توحش و اسلامگرا یعنی متوحش ، مسلمان باورمند هم به نوعی یک موجود وحشی هستش چون با این قوانین مخالفت نمیکنه و اونها رو قانون خدا میدونه و سکوت میکنه و یا میگه باید مجازات بشه !
در کشور های مدرن شلاق زدن حیوانات هم جرمه چه برسه به انسان ، ولی در کشور های عقب مانده که همه کشور های مسلمان از دم عقبمانده هستند این قوانین عقبمانده هم خوب اجرا میشود .

فکر کنم اگر خود محمد و سایر عربهای پیشوای این دین یا این آشغال بی همه چیزی که امروز شلاق می زند اگر تنها دو ضربه شلاق خورده بود یا این احتمال وجود داشت که خودش هم بخورد هیچگاه نه چنین توحشی را قانونی می کرد و نه این بیشعور در دنیای امروز این کار را انجام می داد.

Ouroboros
12-18-2010, 01:34 PM
کلن اسلام یعنی توحش و اسلامگرا یعنی متوحش ، مسلمان باورمند هم به نوعی یک موجود وحشی هستش ...

:40::22:

شما اسلام ستیزی را با مسلمان ستیزی اشتباه گرفته اید..

sonixax
12-18-2010, 04:04 PM
:40::22:

شما اسلام ستیزی را با مسلمان ستیزی اشتباه گرفته اید..

خیر اشتباه نگرفتم - بنده نگفتم هر مسلمانی = وحشی !
گفتم اسلامگرا و مسلمان باورمند.
تکلیف اسلامگرایان که روشن است
مسلمان باورمند هم به دلیل باور به اسلام خواسته یا ناخواسته مرتکب اعمال وحشیانه میشود .
انسان وحشی = کسی که کار های وحشیانه انجام میدهد .

Mehrbod
12-18-2010, 04:58 PM
خیر اشتباه نگرفتم - بنده نگفتم هر مسلمانی = وحشی !
گفتم اسلامگرا و مسلمان باورمند.

مسلمان ناباورمند هم داریم؟

kheradgera
12-18-2010, 05:54 PM

گمان می کنم منظور از مسلمان باورمند مسلمانان حقیقی باشد چون اینهایی که تنها نماز می خوانند و روزه می گیرند ولی به کار و زندگی دیگران کاری ندارند مسلمانان حقیقی نیستند بلکه تنها فکر می کنند مسلمانند ولی مسلمانان حقیقی کسانی هستند که شلاق می زنند و سنگسار می کنند و روی مخالف نامهایی مانند منافق و مرتد و ملحد و کافر می گذارند و معتقد به کشتنش هستند.

Ouroboros
12-18-2010, 06:03 PM
بهتر است جمله ی ِ «کلن اسلام یعنی توحش و اسلامگرا یعنی متوحش ، مسلمان باورمند هم به نوعی یک موجود وحشی هستش ...» به «شخص پایبند به تمامی موازین اسلام، که رفتار خود را با فرامین سیاسی/جزایی اسلامی هماهنگ می کند خواسته یا ناخواسته اعمالی وحشیانه مرتکب خواهد شد»..

sonixax
12-18-2010, 06:05 PM

گمان می کنم منظور از مسلمان باورمند مسلمانان حقیقی باشد چون اینهایی که تنها نماز می خوانند و روزه می گیرند ولی به کار و زندگی دیگران کاری ندارند مسلمانان حقیقی نیستند بلکه تنها فکر می کنند مسلمانند ولی مسلمانان حقیقی کسانی هستند که شلاق می زنند و سنگسار می کنند و روی مخالف نامهایی مانند منافق و مرتد و ملحد و کافر می گذارند و معتقد به کشتنش هستند.

:53: