PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدف شما چیست که ثبت نام تالار را بسته اید؟

Hezbollah_YaHasan
11-26-2019, 07:04 PM
بسمه تعالی
برادران حزب اللهی که میخواستند شما را نصیحت کنند و به اسلام دعوت کنند مدت 6 ماه است پشت درب بسته تالار مانده اند!
من دیروز در مسجد شهرستانی نماز میخواندم بعد از نماز متوجه شدم برادران درباره لزوم ارشاد کاربران دفترچه صحبت میکنندو میگویند شش ماه است ثبت نامش بسته شده!

اگر دشمن حزب الله هستید چرا روی همگان بستین؟ حالا بیخدایانی مثل خودتان هم نمیتوانند ثبت نام کنند.

اگر موردی که آگنوستیک گفته درست باشد ایمیلتان هم کار نمیکند. یعنی سونیکاکس که خدای کامپیوتر است عرزه راست و ریز کردن ایمیل را هم ندارد؟؟!

هم میهن نیز به راه کفار رهسپار شده بود که اجازه میداد کفار سمپراکنی کنند که خوشبختانه بسته شد.

و من الله توفیق
نصر من الله وفتح قریب

Mehrbod
11-26-2019, 07:49 PM
😂😂😂

Mehrbod
11-26-2019, 07:50 PM
Man negâh mikonam dorost mikonam bezudih... 😂

sonixax
11-26-2019, 07:53 PM
بستین

بستید

سونیکاکس

سونیکسکس

عرزه

عرضه

راست و ریز

راست و ریس

اخوی 4 تا غلط داشتی میشی 16 :e412:

sonixax
11-26-2019, 08:08 PM
یعنی سونیکاکس که خدای کامپیوتر است عرزه راست و ریز کردن ایمیل را هم ندارد؟؟!

به جان حزبلی و آغا حسش نیست :e330::e528:

Scary
11-26-2019, 09:06 PM
موافقم یک رونقی به تالار بدهید، وضعیت نامنویسی و ایمیل را درست کنید و تالار را به حال خودش رها کنید، این که دیگر کاری ندارد.
هر از چند گاهی هم جستارهای اسپم را حذف کنید.

sonixax
11-27-2019, 06:12 PM
موافقم یک رونقی به تالار بدهید، وضعیت نامنویسی و ایمیل را درست کنید و تالار را به حال خودش رها کنید، این که دیگر کاری ندارد.
هر از چند گاهی هم جستارهای اسپم را حذف کنید.

ایمیل خرجش بالاست :)) یا باید از میل سرور اکسترنال استفاده کنی که اووه کی میده اون همه پولو!!! ادمین پول بده نیست.
یا باید هر روز تمام تنظیمات میل سرور رو به روز کنی که میلها صاف به اسپم نروند که بسیار وقت گیر است!!

نامنویسی را هم موقتن بسته ایم باز میشود. به خاطر به روز رسانی سیستم پاد اسپم! و یوزرهای کیلویی و کشکی! به محض به روز رسانی دوباره باز میشود.
متخصصین مشغول کارند :e412:

Scary
11-30-2019, 11:09 AM
ایمیل خرجش بالاست :)) یا باید از میل سرور اکسترنال استفاده کنی که اووه کی میده اون همه پولو!!! ادمین پول بده نیست.
یا باید هر روز تمام تنظیمات میل سرور رو به روز کنی که میلها صاف به اسپم نروند که بسیار وقت گیر است!!

نامنویسی را هم موقتن بسته ایم باز میشود. به خاطر به روز رسانی سیستم پاد اسپم! و یوزرهای کیلویی و کشکی! به محض به روز رسانی دوباره باز میشود.
متخصصین مشغول کارند :e412:

خودت از جیب خرج کن مگر سالانه چقدر هزینه میشود، در بلاد کفر هم نت قوی داری و هم ماشالسپاغتی وضعت توپ است و بزینس قوی داری، چرا که نه.
نمیخواهی برای آگاهی هموطنانت هزینه کنی؟
آگاهی و آزادی میهن از بند جهل و خرافات و نادانی.
مگر رضا فاضلی بیچاره نبود خودش و خانواده اش را در راه آزادگی و جوانمردی فدا کرد؟
همینطور احمد کسروی و فریدون فرخزاد.

sonixax
12-01-2019, 02:01 PM
خودت از جیب خرج کن مگر سالانه چقدر هزینه میشود، در بلاد کفر هم نت قوی داری و هم ماشالسپاغتی وضعت توپ است و بزینس قوی داری، چرا که نه.
ماهانه 10 یورو دست کم!
بعد من چرا خرج کنم؟! اینجا صاحب دارد :e412:

نمیخواهی برای آگاهی هموطنانت هزینه کنی؟

خیر!

آگاهی و آزادی میهن از بند جهل و خرافات و نادانی.

با دفترچه شدنی نیست!

مگر رضا فاضلی بیچاره نبود خودش و خانواده اش را در راه آزادگی و جوانمردی فدا کرد؟

باز هم خیر!

همینطور احمد کسروی و فریدون فرخزاد.

کسروی را نمیدانم! ولی فرخزاد اگر میدانست در آلمان امنیت ندارد و تکه تکه میشود باز هم خیر!

Scary
12-02-2019, 03:32 PM
ماهانه 10 یورو دست کم!
بعد من چرا خرج کنم؟! اینجا صاحب دارد :e412:

خیر!

با دفترچه شدنی نیست!

باز هم خیر!

کسروی را نمیدانم! ولی فرخزاد اگر میدانست در آلمان امنیت ندارد و تکه تکه میشود باز هم خیر!

ماهانه ده یورو چیزی نیست اگر صد یورو میشد هم ارزش دارد.
صاحب اصلی اینجا چه کسی است؟
چرا در مباحث شرکت نمیکند یا اگر شرکت میکند ما نمیشناسیم؟
رضا فاضلی چرا خیر؟ همه دار و ندار و خانواده را به باد داد

sonixax
12-02-2019, 06:59 PM
ماهانه ده یورو چیزی نیست اگر صد یورو میشد هم ارزش دارد.
صاحب اصلی اینجا چه کسی است؟
چرا در مباحث شرکت نمیکند یا اگر شرکت میکند ما نمیشناسیم؟
رضا فاضلی چرا خیر؟ همه دار و ندار و خانواده را به باد داد

رضا فاضلی هیچ چیز را بر باد نداد! دخترش تیبا اکنون با پول بابایی حال و حول میکند! تمام ویدئوهایش را هم نابود کرده!
صاحب اصلی اینجا اگر میخواست شناخته شود خودش میگفت! شما فرض کن عبدالله بیخدا :e412:

Scary
12-03-2019, 05:57 PM
رضا فاضلی هیچ چیز را بر باد نداد! دخترش تیبا اکنون با پول بابایی حال و حول میکند! تمام ویدئوهایش را هم نابود کرده!
صاحب اصلی اینجا اگر میخواست شناخته شود خودش میگفت! شما فرض کن عبدالله بیخدا :e412:
دخترش گمان میکنم بیمار بود و مرد!
پسرش در حادثه بمب‌گذاری ترکید که مسبب آن عوامل ج.ا بودن.
عبدالله بیخدا را خوب اومدی. :e412:
بیخدا عبدالله هم داریم یارو میگه آتئیست هستم اما ایشالا و ماشالا از دهنش نمیفته.

sonixax
12-03-2019, 09:38 PM
دخترش گمان میکنم بیمار بود و مرد!

خیر، تیبا خانم سرحال و سرشاد دارند حالش را میبرند! اون یکی دخترش مرد!

Mehrbod
12-04-2019, 07:56 AM
ایدون انگیزه و دل و دماغ اش را ندارم. انشا الاسپاگتی بزودی..

Mehrbod
01-29-2020, 03:03 AM
Baaz kardam.
Enshaalespaqetti ke spam nemikonand.

Mehrbod
01-29-2020, 07:04 PM
dobare baaz kardam (: