PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراحل قبل از بازی مخ زنی

mohammad533
09-15-2017, 11:12 PM
سلامجسته گریخته جستار های سایت رو دنبال کردم که اساتید خیلی عالی توضیح داده بودن مخصوصا جستار های بازی و مخ زنی که خیلی کامل بودنبا اجازه ی مدیر می خوایم اینجا مراحلی ک قبل از بازی اتفاق میوفته رو بحث کنیممنظورم اینه ک بیشتر داخل جستار ها توضیح داده شده بود که وقتی ما مخ یکی رو زدیم در رابطه قرار داریم چه سیاست هایی رو پیش بگیریم که خودم بشخصه یکی دوتا رو تست کردم که خیلی عالی جواب داد😎این جا از اساتید و بزرگان می خوام که راه هایی که می تونیم تو ی جا هایی مثل خیابون و پارک وجلو دانشگاه و کلا جو داخلی ایران مخ بزنیم و شماره بگیریم رو برامون بگن طرز بیان،چطوری بفمیم کی بهمون نخ میده،چطوری بریم جلو،چی بگیم،چطوری طرف و وادار کنیم از ما خوشش بیاد...مثلا من خودم یه گفت و گوی ساده که دیروز داشتم رو میگم
+سلام-.......+خانوم سلام کردیما-.......+خانوم میشه من فرم پرکنم؟-فرم چی چی میگی تو؟؟؟+فرم در خواست؟-درخواست،درخواست چی؟؟؟+فرم در خواست دوستی دیگه؟؟-(طرف چند لحظه مات و مبهود موند)(بعد کلی خندید)چند سالته؟+من 20 تو چی؟-چه بد+چرا؟-چون سنت به من نمی خوره+ینی 40 سال به بالایی؟-(لبخند زد)ن بابا+ای بابا باشه حالا مادر بزرگ بیا شمارتو بزن بعدا راجبش حرف می زنیم!-(گوشیمو بش دادم) (اونم یکم مکث کرد بعد زد و بهم داد)بیا+مرسی خیلی مچکر-خواهش+بابای
اینجا عملیات موفق آمیز بود البته اینم بگم که این خیلی ساده پا داد نیازی به آویزن و بازی و مسخره بازی نبود کلا پروسه حدود نیم ساعت از دنبالش رفتن تا شماره دادن طول کشید😎اینم بگم طرف حدود 33 سالش بود

متد جدیدی اگه هست معرفی کنید تا تجربیاتمونو به اشتراک بزاریم