PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیاست نظام تواب سازی معاندین است

Hezbollah_YaHasan
12-01-2016, 05:43 PM
بسمه تعالی
همانطورکه برادر ارزشی بزرگوار درباره فعالیتهای خود در اوین گفته بودند هدفشان اصلاح و تواب سازی معاندین اسلام بود و این فعالیت حسین شریعتمداری را ارزشمند می کند.
حالا خدا را شاکرم که می بینم فعالیتهای فرهنگی نظام شکوهمند اسلامی چنان اثرگذار بوده که معاندین اسلام مثل سونیخاک و مزدک و مهربد و راسل و هرتزل و کوروش و ... اگر تبدیل به دوست نشده باشند دشمن بی خطر شده اند همانطور که مقام معظم رهبری درباره فروهرها فرمودند.
خوب است فیدبک بدهید در همین فروم بنویسید چطور تواب شده اید.
من به مدیر محترم هم میهن که از معتمدین نهادهای فرهنگی و امنیتی است بارها گفتم خوب است از دفترچه و پرسنل آن یادبگیرند و این هم میهن اینقدر جولانگاه معاندین و منافقین نباشد. من حتی به فرزندم توصیه کرده ام اگر خواست هم میهن برود صرفنظر کند چون ممکن است گمراه شود ولی پاتوق شب نشینی و بحثهای فلسفی مهربد و مزدک امن و امان است و حتی شاید اگر فیلسوف بزرگوار‌ حضرا آیت الله عظما مصباح یزدی اینجا بیایند مسرور شوند و دعا به جان مسئولین کند. شاید هم مثل آرش بی خدا این جوان ۱۸ ساله که با سایت پر از سفسطه زندیق بر ضد اسلامبه نبرد آمده بود بازنشسته شده اید. دفترچه را خدا بازنشسته کرد.

Hezbollah_YaHasan
02-09-2017, 04:18 PM
اگر صهیونیستها و سیا و سلطنت طلبان و رهبر بیخدایان جهان و ... متوجه میشدند سر این دفترچه چندسالی است رکب خورده اند چه می کردند؟
به الله قسم ذکاوت بسیجی ذکاوت آسمانیست.