PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیوستن به موساد خوب یا بد؟

cool
03-05-2016, 02:55 PM
درود دوستان
همانگونه که میدانید سازمان جاسوسی اسراییل(موساد)در اینترنت اقدام به جذب نیرو مینماید.لینک زیر را مشاهده بفرمایید:
https://www.mossad.gov.il/eng/Pages/contactusfa.aspx
از نظر شما آیا پیوستن به موساد جهت مبارزه با رژیم کاری عقلانی است؟(با تمام ریسک هایش

جایی خوندم نوشته شده بود موساد در مواقعی از جاسوس هایش به عنوان طعمه استفاده میکند و مواردی از این قبیل.ایا اینگونه موارد دروغهای رژیم برای ترساندن مردم هستند یا موساد اصول اخلاقی سرش نمیشود؟

چقدر از نوشته هایی که در فضای مجازی بر علیه موساد نوشته شده اند صحیح هستند؟

Russell
03-06-2016, 07:45 PM
از نظر شما آیا پیوستن به موساد جهت مبارزه با رژیم کاری عقلانی است؟(با تمام ریسک هایش

نه برادر مگر از جونت سیر شدی؟!!! حالا آنطرف هم شما را طعمه نکند اینطرف به جرم جاسوسی اعدام میکنند.
من در جستار دیگه درباره‌یِ دستگیری گروه متال هم گفتم سوء برداشت کردند. من میگویم: You are asking for it. نکنید، یا حداقل یکجور دیگر بکنید!

cool
03-07-2016, 05:10 AM
نه برادر مگر از جونت سیر شدی؟!!! حالا آنطرف هم شما را طعمه نکند اینطرف به جرم جاسوسی اعدام میکنند.
من در جستار دیگه درباره‌یِ دستگیری گروه متال هم گفتم سوء برداشت کردند. من میگویم: You are asking for it. نکنید، یا حداقل یکجور دیگر بکنید!
راسل عزیز محض کنجکاوی پرسیدم
من از سایه خودم هم میترسم:e057:

trial
03-07-2016, 09:42 AM
به صورت کلی در بند و گرفتار چنین سازمان هایی بودن و شدن اشتباه محضه . این بدترین نوع اسارت یک آدمه .
چون در جزیی ترین مسایل شخصیش هم دیگه حق انتخاب نخواهد داشت .

ملکوت
03-08-2016, 01:26 AM
درود دوستان
همانگونه که میدانید سازمان جاسوسی اسراییل(موساد)در اینترنت اقدام به جذب نیرو مینماید.لینک زیر را مشاهده بفرمایید:

جایی خوندم نوشته شده بود موساد در مواقعی از جاسوس هایش به عنوان طعمه استفاده میکند و مواردی از این قبیل.ایا اینگونه موارد دروغهای رژیم برای ترساندن مردم هستند یا موساد اصول اخلاقی سرش نمیشود؟

خاک عالم بر سرت
خیلی اشغالی
از تو پست تر در عالم وجود نداره
مدیران عزیز: هر اعتقادی دارید.اتئیست هستید یا گبر .فرقی نمیکنه.باید این فرد کثیف خائن را لو بدید.

cool
03-08-2016, 07:08 AM
خاک عالم بر سرت
خیلی اشغالی
مدیران عزیز: هر اعتقادی دارید.اتئیست هستید یا گبر .فرقی نمیکنه.باید این فرد کثیف خائن را لو بدید.
اولا مودب باش
دوما خیانتی صورت نگرفته
سوما برای دیگران تعیین تکلیف نکن
چهارما دیگه هیچوقت از من نقل قول نگیر

mbk
03-08-2016, 07:37 AM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
" ﻗﺪ ﻣﻜﺮ ﺍﻟﺬﻳﻦ ﻣﻦ ﻗﺒﻠﻬﻢ ﻓﺄﺗﻰ ﺍﻟﻠﻪ ﺑﻨﻴﺎﻧﻬﻢ ﻣﻦ ﺍﻟﻘﻮﺍﻋﺪ ﻓﺨﺮ ﻋﻠﻴﻬﻢ ﺍﻟﺴﻘﻒ ﻣﻦ ﻓﻮﻗﻬﻢ ﻭﺃﺗﺎﻫﻢ ﺍﻟﻌﺬﺍﺏ ﻣﻦ ﺣﻴﺚ ﻻ ﻳﺸﻌﺮﻭﻥ "
" پیش فریب کرد کَسهایی از پیشترشان باز آورد خداوند ساختمانهاشان از نشین گاهها باز ریخت بَرِشان بام از رویشان هم آوردشان ناگوار از جوری نه می فهمیدند "

خاک عالم بر سرت
خیلی اشغالی
درودی ببینید
یک که ویژگیِ برخی را خداوند گفت برای جستجو میان باورمندها هستند که نمایی خوب دارند برای سخن چینی،
دو که پند بگیریم از کشورهای همسایه چگونه بدبختی می کشند از دو سه دسته شدن که روشن هست دشمن عربهای باورمند که بود آنها نفهمیده بودند می روند کاسه لیسیشان هر چند به خونشان تشنه باشند
سه که کمتر رو سر کله هم بزنیم پایه گرا سازندگی خواه همچنین آدمهای مرده هزارها سال پیش به دردمان نمی خورند خداوند بیامرزدشان که جز خداوند یگانه کسی دادرس نداریم،
چهار که آتئیست گبری کمک یار خودشان نیستند بیچاره ها که به کمک باورمندها بیایند؟
خداوندا مرا جورِ بیچاره های ناباور مکن هم نماز برپا دار کن هم دهنده داراییِ پاکیزه در راهت

iranbanoo
03-11-2016, 02:02 PM
در اینترنت اقدام به جذب نیرو مینماید.
:e409::e412::e412:
مگه بانکه ؟ اقدام به جذب نیرو تو اینترنت...

cool
03-13-2016, 05:27 AM
مگه بانکه ؟ اقدام به جذب نیرو تو اینترنت...
فقط بانکها جذب نیرو میکنند؟نمیدانستم!:e402:

cool
03-13-2016, 05:28 AM
شما را ابتدا به آرامش و سپس به عقلانیت دعوت میکنم...
دعوتیست نیکو

sonixax
03-13-2016, 12:48 PM
درود دوستان

اساسن چرا فکر میکنید همکاری با سازمان جاسوسی یک کشور دیگر (حالا هر کشوری) که طبیعتن تنها و تنها به منافع حکومتِ خودش (و حتا نه مردم خودش) توجه میکند چیز خوبیست ؟

iranbanoo
03-13-2016, 10:06 PM
فقط بانکها جذب نیرو میکنند؟نمیدانستم
بله خوب جذب نیروی علنی اونهم از طریق اینترنت اساسا برای یک سازمان جاسوسی به خودی خود جای سوال دارد...

Theodor Herzl
03-14-2016, 03:59 AM
نه آقا یکوقت به این وبسایت موساد چیزی نفرستید ، اولا اینکه موساد که بقالی سر کوچه نیست ، کسی‌ از رو اینترنت استخدام نمی‌شه ، اینها همه برای روابط عمومی‌ هست ، دوما هم اینکه رژیم شما رو پیدا میکنه چوب در آستینتون میکنه!

Dariush
03-30-2016, 11:36 PM
اینکارتان البته می‌تواند یک فایده داشته باشد و آن اینکه
رژیم برای اولین بار کسی را به جرم جاسوسی برای موساد
متهم و نابود می‌کند که واقعا اینکار را کرده است!:e415: