PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فمنیست‌های بدون تامپون، عووووووووووق حالم بهم خورد.

Rustin
08-10-2015, 12:25 PM
تقاطع: یکی از زنان شرکت‌کننده در مسابقه‌ی دو ماراتن لندن که در دوره عادت ماهیانه (پریود) به سر می‌برد، تصمیم گرفت بدون “تامپون” در این رقابت حاضر شود تا از این طریق زنان در سراسر جهان را تشویق کند که از پریود خود احساس شرمندگی نکنند.

“کیران گاندی” ۲۶ ساله در جریان این رقابت ۲۶ مایلی (۴۲ کیلومتری) اجازه داد تا پریودش آزادانه جاری شود به طوری که در پایان مسابقه، قسمتی از شلوار ورزشی‌اش کاملا خونی بود. او با این وجود، بعد از پایان مسابقه، با افتخار در کنار دوستان و خانواده‌اش در مقابل دوربین عکاسان قرار گرفت.

خانم “گاندی” بعدتر در وب‌سایت شخصی‌ خود، قصدش از این حرکت را این‌گونه توضیح داد: «من با خونی که به سمت پاهایم چکه می‌کرد، دویدم برای احترام به خواهرانم که به تمپون دسترسی ندارند و یا آن‌هایی که با وجود دل‌پیچه و درد آن را پنهان می‌کنند گویی اصلا چنین چیزی وجود ندارد.»

او با بیان این‌که «مسابقه‌ی ماراتن فرصتی برای مقابله با تبعیض جنسیتی است» افزود: «اگر فقط یک راه برای عبور از سرکوب و ظلم باشد، آن راه، دویدن در یک مسابقه‌ی ماراتن به روشی است که می‌خواهید.»

این دانش‌آموخته‌ی مدرسه‌ی اقتصاد دانشگاه هاروارد، توضیح داده که شب قبل از مسابقه پریود به سراغش آمد و به دنبال آن به این نتیجه رسید که دویدن با تمپون نمی‌تواند برایش راحت باشد.

او بعد از عبور از خط پایان در ۴ ساعت و ۴۹ دقیقه و ۱۱ ثانیه نیز به نشریه‌ی “کازموپالیتن” گفت: «من احساس قدرت زیاد می‌کنم.»

http://www.daftarche.com/images/imported/2015/08/2.jpghttp://www.daftarche.com/images/imported/2015/08/3.jpghttp://www.daftarche.com/images/imported/2015/08/4.jpghttp://www.daftarche.com/images/imported/2015/08/5.jpghttp://www.daftarche.com/images/imported/2015/08/6.jpghttp://www.daftarche.com/images/imported/2015/08/7.jpg

آخههههههههههههههه چندش، این چه ربطی به آزادیو این کس شعرا داره، خوب حال آدم بهم میخوره. این برا بهداشت خوده احمقه، سبک مغزِ متعصب!
بنظر من این فمنیستای سبک مغز و این پیرایی که نمیتونن کار با تکنولوژی جدید رو یاد بگیرن همه رو با هم تبعید کنیم به یه جای پرتی یا اگه نرن همشون رو یجا بریزیم تو دریا.

یه نفر
08-11-2015, 08:54 AM
چندش آور بود..
درست میگی شما..
بعضی وقتها فمنیست ها همه چی رو باهم قاطی میکنن. بنظرم پریود شدن هرچند نشان دهنده سلامت بدن هست و مفیده ولی یک عیبه.
توی دنیا مرسوم شده عیب ها و خصوصیات دخترها رو مسخره میکنن و تحقیرش میکنن.
شما همین ایران رو در نظر بگیر. تا یه چی میشه میگن مغزت پریوده مگه؟؟ برو بابا پریودی...
توی اسلام امام علی میگه زن پریوده میشه پس باهاش مشورت نکنید!
همین حرفها در تمام دنیا ست..
با این حال پریود رو به مبارزه زنانه برای آزادی بخشی ربط دادن احمقانه ست

mbk
08-11-2015, 09:29 AM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "و الذین استجابوا لربهم و أقاموا الصلاة و أمرهم شوری بینهم و مما رزقناهم ینفقون""هم کسانی خواهند پاسخ دهند برای پروردگارشان هم برپا دارند نمازُ هم دستورشانست اندیشه گیری میانشان هم از چه توشه دادیمشان پرداخت می کنند"یک که اندیشه گیری با دستور دهی یکی نیست هم فرمانُ واپسین خود اندیشه گیر می راند نه اندیشه ده! دو که آیین آشتی با خداوند اسلام نگفت از زنان اندیشه نگیرید ! پناه بر خداوند از بافندگان دروغ

یه نفر
08-11-2015, 10:35 AM
دو که آیین آشتی با خداوند اسلام نگفت از زنان اندیشه نگیرید ! پناه بر خداوند از بافندگان دروغ
خدا نگفت. امامش گفت.
خطبه 79 نهج البلاغه

mbk
08-11-2015, 11:16 AM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "و أن هذا صراطی مستقیما فأتبعوه و لا تتبعوا السبل فتفرق بكم عن سبیله ذالكم وصاكم به لعلكم تتقون""هم که چون این راستراهم برجا خواسته ایست باز پی رویدش هم نباشد پی می روید راهها باز فراز می شود بِِهِتان بارهء راهش آنتان سفارش کردتان بهش تا برای انگیزدتان بیم می دارید" من که جز از سخن خداوند قرآن برداشت سراسری نمی کنم شما ها خود دانید،مردی اگر خواهد با زنش نزدیکی کند بایستی بپرسد ازش آیا زمان خونریزی اش هست یا که زمان پاکیزگیش ،یا زنی در زمان خونریزی بیمارست مردش یا پزشک نبایستی ازش چیزی بپرسد؟خداوندا مرا از رفتن به دیگر راهها جز راستراهت بازدار

Hezbollah_YaHasan
08-11-2015, 11:49 AM
همین خبر نشان دهنده اهمیت گشت ارشاد است.

Rustin
08-11-2015, 02:31 PM
شما همین ایران رو در نظر بگیر. تا یه چی میشه میگن مغزت پریوده مگه؟؟ برو بابا پریودی...
خو راس میگیم دیگه، دخترا وقتی پریودن نه تنها ک** (سانسور کردم چون ممکنه اخراجم کنن) بلکه مغزشونم از کار می افته. اصن نمیشه تحملشون کرد. به این خاطره که ما مردا پریود رو یه عیب میدونیم! :e420:

یه نفر
08-11-2015, 02:37 PM
پریود شرف داره بر جقی هااا
پریود باعث تسویه خون میشه. تحمل کردن درد زایمان..
صبر در زندگی و فشار اجتماعی..
جق چی؟؟

Rustin
08-11-2015, 03:19 PM
:e415: خخخخخخخخخ چیه بر خورد بهتون؟
اشکال نداره واقعیت تلخه و شنیدنش هم سخته
در ضمن جلق با ریختن گاه و بیگاه خون از بدن فرق داره، جلق حال میده ولی ریختن خون از بدن نه جلق باعث میشه که سرطان پروستات نگیریم، تخیلمون قوی بشه و احساس شادابی کنیم هیچ شرمندگی هم توش نیست چون بعدش پاچه ی آدمای اطرافمون رو نمیگیریم.

ما به دو دلیل خونزیزی زنا رو بد میدونیم : 1. چون از کس محروم میشیم 2. چون کسی که پریود شده رو نمیشه تحمل کرد یعنی عملن میرینه به کل جمع با اون صورت ترشیدش.
شما هم میتونید از جلقیا و از جلق بدتون بیاد اما فقط به همون دلیل اول نه دوم :e415:

Agnostic
08-11-2015, 06:56 PM
البته تنوع فیمینیسم مثل تنوع دین است. همانطور که دین به یهودی و بهایی و مسلمان و مسیحی و بت پرست و بودایی و هندو و گاوپرست و آلت پرست تقسیم میشود، فیمینیست هم چنین است. خود بیخدایی هم 7-8 شعبه دارند. شما جوری پست زدی که من را یاد شعارهای کیهان انداخت.
البته این جور دل به هم زنی ها در دین هم هست و میدانید که دین ضد فیمینیست هست. مثلا حضرت زهرا دختر پیمبر گفته تمام تن زن عورت است یعنی حضرت زهرا خود کس پندار بوده. و نود درضد احادیثی که حضرت زهرا بنت رسول (به قول یک وبلاگ که اسمش یادم نیست حضرت فاحشه زهرا جنده رسول) و امامان و پیامبر گفتن از نوع دل به هم زن و درباره کس و کون زنان مومن به اسلام ناب محمدی بوده است.

شیرین عبادی و مهرانگیز کار هم فیمینیست هستند ولی از این کارها نمی کنند.

Rustin
08-11-2015, 09:22 PM
شما جوری پست زدی که من را یاد شعارهای کیهان انداخت.
مقایسه ی من با کیهان مثه مقایسه ی قزوین و نیویورکه :e415: از این گذاشته من احساساتم رو سانسور نمیکنم.

شیرین عبادی و مهرانگیز کار هم فیمینیست هستند ولی از این کارها نمی کنند.
مثال های بهتری نبود بزنی؟ شییییییییییییرین عبادی؟؟؟؟؟؟؟؟ همون زنیکه اصلاح طلب سبک مغز!!!!