PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا پان تورکیست؟

Şanlı SƏHƏND
12-01-2010, 10:16 AM
چرا پان تورکیست؟

بسم الله الواحد القهار

دوستان! مدتی است مهمان سایت پربازدید!شماییم و با دیدن نظرات شما و موضع هایتان در مقابل حقیقت دریافتیم که شما یقینا جز افراد شونیست و بی هویت قوم پارس هستید که در هر مطلبتان عقده خود برتر بینیتان را منفجر میساختید چه در عرصه فرهنگ چه در عرصه عقاید مذهبی البته شما که پوچید وبه این علت به عقیده مابقی آشکارا توهین میکردید آری ملت تورک ستون اسلام است سخنان شما در مورد دین مرا به یاد روایتی از پیامبر عظیم الشان دین مبین اسلام حضرت محد (صلی الله علیه و آله وصلم)میاندازد که با مشاهده اسیران تورک ایرانی فرمود همانا دین من به وسیله این ملت زنده نگه داشته خواهد شد و همانا با مطالعه تاریخ به صحت این کلام گهر بار بیشتر پی میبریم شما پندارید دروغ است اصلا پندارید که پارسها به ثریا خواهند رفت و به علم دست خواهند یافت آری من تورکم و دلایلم برایم کافی است دلایلی که گوشی شنوا و چشمی بینا میخواهد که انتظاری نا بجا از دوستان پان فارس نژاد پرست است پس در این سایت که عاری از پان فارس است و فقط دوستان فرهیخته! و عاری از نقص است نباید انتظار فهم سخنان تازه را داشت اگر اینان دگر اندیشند وای بر حال دیگرانشان آری اگر تو نژاد پرست باشی و پان فارس من پان تورک تمام عیارم چون خون اجداد تورکم در رگهایم جریان دارد خون اجداد سومرم وارثان ایران البته ایران نه کویر(فارسستان) و اگر انسانی بدون عقاید مغرضانه باشی من هم به احترام انسانیت با تو مانند انسان رفتار خواهم کرد ولی اگر مغرضانه رفتار کنی پان تورک که سهل است آنتی ایرانیست نیز خواهم بود .

دلایل ما برای ما کافیست و اصلا نیازی به قانع کردن شما نداریم شما در توهم خوراکی های دودی هم نژادان افغانی خود مارا مغول فرض کنید .

آری افتخار من این است که پدران تورکم هزار سال بر کل دنیا حکومت کرده اند و آثار زبانم را در بسیاری از زبانها مشاهده کرده و بر خود میبالم بر عرق ملی خود میبالم که با وجود این همه تلاش و کشت وکشتار ملت تورک ایران باز هم زبانم استوار تر از همیشه پای بر جا است تا کورشود هر آنکه نتواند دید آری هرگاه زبانم را با لحن کتابهای قدیمی صحبت کنم به اصالتم افتخار خواهم کرد اما آشنای پارس من (از این به بعد به جای کلمه پارس از فارس استفاده میکنم چون کلمه پارس چیز دیگری را به یاد می آورد) آیا میتوانی به زبان اصیل شاهنامه ات که مایه مباهات ابلهانی همچون پان فارسها هست تکلم کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به جای مواخذه بگویی بادافره زحمت جوابت را من میکشم نه چون اگر این کار را بکنی به قول قرتی های تهرانی بی کلاس میشوی و تمام مردم به ریشت میخندند .

وآری سیاست یک بام و دو هوا در شما دوستان پان افغان مشهود است خودتان تماما پان فارس هستید اما وقتی یک حق طلب تورک را میبینید میگویید که عقیده <پان >خیانت است اما ما میدانیم در ذهنتان چه افکارشومی دارید .

آری مفتخرم به استحضار برسانم ملت همیشه قهرمان تورک آذربایجان دیگر از خواب غفلتی که امثال رضا پالانی که خود را فرزند خلف کوروش سگزی میدانست مسببش بودند بیدار شده و بیش از پیش از تمدن خود آگاه شده و به جز منافع خود دیگر به چیزی نخواهد اندیشید از جمله حرکتهای چرت وپرتی همانند جنبش سبزکه چون آذربایجان و ملت تورک حمایتش نکرد با سر که چه عرض کنم ...به زمین خورد این نمونه ای است تا بدانید دیگر دوره آن گذشت که ما انقلاب کنیم شما صاحبش شوید .

میدانی چرا؟

چون سران جنبش سبز در زمان دردست داشتن قدرت غرض ورزی ها و پای مال کردن حقوق آذربایجان را آشکارا اعمال کردند و چون هیچ گونه نفعی برای حقوق مدنی آذربایجان قائل نبودند ملت آذربایجان آنها را پس زد چرا که اکنون بزرگترین دغدغه ملت آذربایجان حقوق مدنی و بر حقش است که حتی در قانون اساسی کشور نیز آمده است(اصل 19 و 15 )

پس اگر به چنین اعتقاداتی پان تورکیسم میگویید آری ملت آذربایجان پان تورکند همانگونه که قوم مجهول الهویه پارس تماما پان فارسند آری در ورزشگاهها هم شعار پان تورکی میدهیم یعنی میگوییم

تورک دیلینده مدرسه

اولمالیدی هرکسه

و چون تمام ملت آذربایجان طرفدار تراختورند پس همه پان تورکند

آری نماد من سمند نیست من برای خود نماد دارم بوز قورد و تمایلی برای به کار بردن سمند (اسب)به عنوان نماد ملی ندارم چرا که ایران عمدتا متعلق به ملتهای غیر فارس است تا فارس پس دلیلی برای قبول کردن سمند به عنوان نماد ملی برای خود نمیبینم .

آشنایان من شمایید که ولی نعمتتان را نمیشناسید اگر برادران الاهوازی و جوانمردان تورک آذربایجانی و غیور مردان قشقایی را از ایران حذف کنیم معنی فارسستان را میدانید و میدانید که از خود هیچ ندارید و تمام آسایشتان را مدیون ملل نواحی مذکور هستید واگر نبودند اینان حال شما با برادران افغانیتان خشخاش درو کرده و به اسبهایتان شلوار میپوشانیدید و ان زمان بود که قدر انسانیت را میدانستید.

من تورکم آبا و اجدادم تورک بودند و ساکنان بومی ایران اجداد من سومریان متمدن بودند که با اسناد معتبر دیگر جایی برای بحث وحود ندارد اما حکایت شما حکایت

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ

كرند لالند كورند بنابراين به راه نمى‏آيند

پس دلایلم را برای پان تورک بودن بفهم چون تو پان فارسی پس من ناچارم در مقابلت پان تورک باشم (موشک جواب موشک)

پس بدان که ملت آذربایجان به ان حد از آگاهی رسیده که فرق دوست ودشمنش را که همان شما پان فارسهای خود برتر بین هستید بداند به قول حضرت شهریار(مرا این بس که میدانم تمیز دوست از دشمن الا تهرانیا انصاف میکن ...تویی یا من) نمونه اش هم در این چند سال اخیر شاهد بودیم در سال 85 که عظیم ترین تظاهرات مردمی بعد از انقلاب درآذربایجان در واکنش به روزنامه ایران انجام گرفت و ملت اسطوره ساز آذربایجان بدون حمایت حتی یکی از شهرهای پارس( ببخشید فارس )یکه و تنها فرزندانش را تقدیم خاکش کرد کجا بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بلی ملت من بیدار است و دیگر گذشت آن زمان که با حیله ونیرنگ در مواقع نیاز حمایت مارا جلب کرده و در موقع آرامش به یاد ماهم نیافتید در هر بازی تراختور سازی به طور میانگین 60هزار نفر در ورزشگاه جمع میشوند و شعارهای حق طلبانه سر میدهند اما چرا حتی 200نفر هم در جنبش سبز شما در آذربایجان به خیابان ها نریخیتند آری ملت من میداند که از چه چیز حمایت کند و حمایت از شما بیهوده است چرا که همین شما ها که تعداد اندکی از آن گروه را تشکیل میدهید طرز تفکرتان در مورد من واجدادم این است وای به روزی که قدرت نیز در دستتان باشد در آن صورت همانند پدرتان رضا پالانی تکلم زبان تورکی آذربایجانی را در مدارس ممنوع میساختید آری ای آشنا آزموده را آزمودن خطاست شکافی که بین من و تو افتاده،روز به روز در حال گسترش است اگر گذرت به آذربایجان الخصوص تبریز افتاد بد نیست از جوانان این شهرها در مورد پارسها بپرسی آن وقت معنی شکاف را خواهی یافت آری به تو از دبی و از دختران فراری که همان هم زبانهای پارست است خبر میدهند در مورد فحشا نیز در اصفهان و شیراز و تهران که دیگر نپرس در مورد غیرت نیز میتوانی سوال کنی اما همه یک ضرب المثل تورکی در مورد فارسها به کار خواهند برد که دلنشینت نخواهد بود چون حقیقت تلخ است میدانی از گذشته ها هر کس در تبریز فارسی حرف بزند چه میگویند ،میگویند

تبریزین چورکین ییب فارسی دیزقیتما (نان تبریز را خورده و فارسی زرت و پرت نکن)

میدانی در آذربایجان میگویندهاردا گوردون فارس توت ..........(+18)(هرکجا فارس دیدی بگیر و....)

فارس دیلی .....دیلی(زبان فارس زبان....)

شاهنامه هم که دیگر جای خود دار و معروف است به قاسدان نامه فردوسی(چاخان نامه فردوسی)

این ها را من در نیاوردم اینها ضرب المثلهایی هستند که از گذشته من هم شنیده ام

البته اینها را میگویم تا بدانی که در مقابل حرفهایی که پشت سر تورکها در آورده اید چه حرفهایی پشت سرتان در بین ملت تورک از گذشته جاری است اما چون ما عقده هایی که در شما بدیهی است را نداریم تا حال چنین سخنانی را تکیه کلام نکرده ایم چون بر این اصل واقفیم که هیچ قومی بر قوم دیگر برتری ندارد.

kourosh_bikhoda
12-01-2010, 12:19 PM
دوستان! مدتی است مهمان سایت پربازدید!شماییم و با دیدن نظرات شما و موضع هایتان در مقابل حقیقت دریافتیم که شما یقینا جز افراد شونیست و بی هویت قوم پارس هستید که در هر مطلبتان عقده خود برتر بینیتان را منفجر میساختید چه در عرصه فرهنگ چه در عرصه عقاید مذهبی البته شما که پوچید وبه این علت به عقیده مابقی آشکارا توهین میکردید

همین ابتدای سخنان گهربارتون خیلی خیلی پربار بود. چیزی جز مغلطه شخص ستیزی نبود دانشمند جان!

sonixax
12-01-2010, 03:48 PM
دوستان! مدتی است مهمان سایت پربازدید!شماییم

بازدید کم در کنار بار علمی بالا خیلی بهتر از بازدید بالا در کنار چرندیات هست . نمونه بارزش IranProud
تازه برای سایتی که حدود یک ماه است راه اندازی شده ، خیلی هم آمار خوبی است و هر چه آدم بی شعور و بیسواد کمتر جذب شود بهتر ما .

بعد شما یه جا میای میگی پان تورکیسم اتهامی نا به جا بعد یه جای دیگه میای ازش تعریف میکنی ! تکلیف خودتو روشن کن عزیز من ، پان تورک هستی یا نیستی ؟

از یک طرف پان تورک بودن رو ننگ و عار میدونی ، از یه طرف دیگه میگی هستم ؟

دلایل ما برای ما کافیست و اصلا نیازی به قانع کردن شما نداریم شما در توهم خوراکی های دودی هم نژادان افغانی خود مارا مغول فرض کنید .

دلایل یک قاتل زنجیره ای هم برای خودش کافیست که آدم بکشد ! مهم این است که جامعه انگلی به نام پان ترکیسم را قبول نمیکند - حالا شما و دوستانتون خودتون رو پاره کنید که 8000 سال قدمت دارید و فسیل هستید و جمعیتتون هم N ترلیون نفره . ما فقط میخندیم :3:

در مورد مغول بودن شما هم به اندازه کافی سند و مدرک علمی و تاریخی هست ، شما بگید نیستید طبیعی هم هست که بگید نیستید چون باید یک جوری برای خودتوت اعتبار بخرید . وگرنه قیافه داد میزنه نژاد چه کسی مغول هستش . تازه همنژاد بودن با یک قوم دیگه هیچ ایرادی نداره شما ها چون نژاد پرست هستید فکر میکنید نژاد برتر هستید و بقیه رو میکوبید .

sonixax
12-01-2010, 04:25 PM
آری ملت تورک ستون اسلام است

پس تروریست هم هستید !

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:25 pm ---------- ارسال قبلی در 04:24 pm ----------

گوشی شنوا و چشمی بینا میخواهد

خیر ، دلایلی که عقل ناقص و آدم بیسواد میخواهد .

sonixax
12-01-2010, 04:37 PM
اگر تو نژاد پرست باشی و پان فارس

در کجا ماها اعلام کردیم که پان یا نژاد برتر هستیم ؟ ولی شما و اون دوستان شوت تان چپ و راست این موضوع را اعلام کردید .

آری افتخار من این است که پدران تورکم هزار سال بر کل دنیا حکومت کرده اند

حالا گیریم که این حرف مفت و ادعای بی پایه درست هم باشد ، امروز روز چه پخی هستید ؟

آثار زبانم را در بسیاری از زبانها مشاهده کرده

به عکس آثار زبان های دیگر را در زبان شما بسیار مشاهده میکنیم ، از همون لیست هزارتایی که فقط از روی کپی و بیسوادی محض شما فرستاده شده بود معلوم بود .

آیا میتوانی به زبان اصیل شاهنامه ات که مایه مباهات ابلهانی همچون پان فارسها هست تکلم کنی

بوی سوزش شدید از این بخش نوشتتون به مشام میرسه .

وآری سیاست یک بام و دو هوا در شما دوستان پان افغان مشهود است خودتان تماما پان فارس هستید اما وقتی یک حق طلب تورک را میبینید میگویید که عقیده <پان >خیانت است اما ما میدانیم در ذهنتان چه افکارشومی دارید .

پرت و پلا نگویید .

که چون آذربایجان و ملت تورک حمایتش نکرد

حمایتش میکرد که خیلی زودتر کله پا میشد جانم :21:

تورک دیلینده مدرسه اولمالیدی هرکسه

عجاب تاثیری گذاشته زبان شما روی زبان های دیگر ! ولی توی دو خط شعر دو کلمه غیر ترکی دیده میشود :71:

و چون تمام ملت آذربایجان طرفدار تراختورند پس همه پان تورکند

گویا راست میگفتند توی زبان ترکی 10 مدل ک وجود دارد :71:

چرا که ایران عمدتا متعلق به ملتهای غیر فارس است تا فارس

باز هم پشتک زدید که .

من تورکم آبا و اجدادم تورک بودند و ساکنان بومی ایران اجداد من سومریان متمدن بودند که با اسناد معتبر دیگر جایی برای بحث وحود ندارد اما حکایت شما حکایت

اجداد شما مغول ها بودند ، زور بیخود نزنید انقدر هم سند سند نکنید که تا به حال حتا یکی هم نتونستید رو کنید .

شاهنامه هم که دیگر جای خود دار و معروف است به قاسدان نامه فردوسی(چاخان نامه فردوسی)

در حد و اندازه شعور شما نمیگنجد ، شمایی که هنوز فرق داستان و حماسه را با واقعیت نمیدانید ، این طوری باشد بیش از 80% داستان های دنیا چاخان هستند و ماهیت ادبی و هنری ندارند ، شما همان عروس تعریفی از آب در آمدید .

البته اینها را میگویم تا بدانی که در مقابل حرفهایی که پشت سر تورکها در آورده اید چه حرفهایی پشت سرتان در بین ملت تورک از گذشته جاری است اما چون ما عقده هایی که در شما بدیهی است را نداریم تا حال چنین سخنانی را تکیه کلام نکرده ایم چون بر این اصل واقفیم که هیچ قومی بر قوم دیگر برتری ندارد.

پس اون همه چرندیاتی که تا قبل از این نوشتید و دوستان پانتون توی امضاشون نوشته بودند چیه ؟ دم خروستان را باور کنیم یا قسم حضرت عباستان را ؟

sonixax
12-01-2010, 04:47 PM
این هم از باسواد ها و گنده های شما پان ترکها !

http://www.youtube.com/watch?v=WTtSfV04Ydc

این هم برخورد شما پان ترک ها با سایر اقوام :

http://www.youtube.com/watch?v=iHuJ25c27gQ

و جالبتر اینکه بسیاری از آذری های ایران مثل شماها فکر نمیکنند :

http://www.iranazar.net/index.php?option=com_content&view=article&id=5526:2010-09-26-08-11-58&catid=39:2009-05-19-19-18-10&Itemid=65

http://www.iranazar.net/index.php?option=com_content&view=article&id=6297%3A2010-11-05-00-44-50&catid=36%3A2009-05-18-13-58-43&Itemid=61

ویکی لیکس هم که زد پته و پوته شماها رو ریخت روی آب :

http://www.jpost.com/International/Article.aspx?id=197135

این رو هم داشته باش به دردت میخوره :

http://fermesk.wordpress.com/2010/11/16/%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D 9%86-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%B1%D8%A8%D8%B7%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D9%88%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF/

آذربایجان هیچ ربطی به قوم ترک ندارد (http://fermesk.wordpress.com/2010/11/16/%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D 9%86-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%B1%D8%A8%D8%B7%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D9%88%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF/)

آذربایجان یک نام باستانی است و یک کلمه پارسی است که ریشه در دین زرتشت دارد. در زمان مادها، آذربایجان را ماد کوچک می نامیدند[1]. در زمان سلوکیان و اشکانیان بخاطر سردار رشیدی بنام آتروپات که از این دیار برخواست، آن آتروپاتن نامیدند[5]. در زمان ساسانیان به علت آتشکده های بزرگ زرتشتی از جمله آتشکده آذرگشسب، آن سرزمین را آذرآبادگان نامیدند[3,4]. آذر به معنای آتش است و آبادگان نیز پسوند مکان است که سرجمع “آذرآبادگان” به معنای مکان آتش است. در طول تاریخ کلمه آذرآبادگان تعییر جزئی یافت و به آذربایجان تبدیل شد. اولین ورود ترکان به منطقه آذربایجان به دوران سلجوقیان برمی گردد[6,7]. قبل از حمله ترکان سلجوقی، اقوام کرد و آذری (یکی دیگر از اقوام ایرانی که زبانی شبیه پارسی و کردی بود) در آذربایجان ساکن بودند[7]. آذریها در شرق دریاچه ارومیه ساکن بودند و کردها نیز در غرب دریاچه ارومیه ساکن بودند. با حمله ترکان سلجوقی و بعدش با حمله ترکان مغول قوم آذری کم کم در ترکان آسمیله شدند و به مرور زمان زبانشان از آذری به ترکی تبدیل گشت. اما کردها در مقابل تغییر زبان مقاومت کردند و تا به امروز هم که شده، ترکان نتوانستند زبان خود را به کردها غلب کنند. بنابراین قبل از آنکه پای حتی یک نفر ترک زبان نیز به آذربایجان باز شود، نام این دیار آذربایجان بود و نام آذربایجان هیچ ربطی به اقوام ندارد. آذربایجان بیانگر نام قومی نیست و قبل از آنکه ترکها در آن ساکن شوند و به آن مهاجرت کنند، کردها در آنجا ساکن بودند. به مرور زمان ترکها به غرب دریاچه ارومیه آمدند و در حقیقت ترکهای غرب دریاچه ارومیه، یعنی ترکهای آذربایجان غربی مهاجر هستند. کردها صاحبان اصلی کلیه سرزمین استان آذربایجان غربی است. البته کردها مهمان نواز هستند و مانند یک مهمان یا ترکان برخورد می کنند، اما هیچگاه خاک ملی خود را پیشکش نمی کنند.
متأسفانه شونیزم ترک قصد سوء استفاده از نام آذربایجان را دارد. سرزمین آران و شروان (بالای رود ارس) که امروزه جمهوری آذربایجان نامیده می شود، هیچگاه در طول تاریخ نامش آذربایجان نبوده است. همیشه از آن به مناطق آران و شروان و سرزمین قفقاز یاد شده است. در عهدنامه های گلستان و ترکمنچای نام این سرزمین آران و شروان (جمهوری آذربایحان کنونی) و ارمنستان (کشور ارمنستان کنونی) ذکر شده است. در سال 1917 میلادی برای اولین بار روسیه تزاری نام آذربایجان را برای این منطقه برگزید[8,9]. هدف روسیه از نامگذاری آران و شروان به آذربایجان به این خاطر بود که می دید ساکنان دو طرف رود ارس به ترکی صحبت می کنند و با نام گذاری آران و شروان به آذربایجان سعی در تحرکات قومی پایین رود ارس داشت و می خواست به این بهانه کل آذربایجان را از دست ایران درآورد. نام جعلی که در سال 1917 میلادی بر آران و شروان گذاشته شود، امروز بهانه دست پانترکها داده است و فکر می کنند سند ششدانگ سرزمین آذربایجان به نام ترکها زده شده است. ترکها فقط یک قوم مهاجر و مهاجم به این سرزمین بوده اند و نام آذربایجان ربطی به ترک و قوم ترک ندارد و ساکنین اصلی و بومی این سرزمین نیز ترک نبوده اند.
رفرنسها:
1- کتاب تاریخ ایران باستان نوشته دکتر میترا مهرآبادی صفحات 316 تا 362
2- محسنی، محمد رضا 1389: پان ترکیسم، ایران و آذربایجان، انتشارات سمرقند، ص 127
3- تاریخ کامل ایران باستان نوشته دکتر میترا مهرآبادی، فصل دهم، ساسانیان
4- مشکور، محمدجواد، نظری به تاریخ آذربایجان، تهران: انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، انتشارات کهکشان، چاپ دوم ۱۳۷۵، گنجینهٔ ایران
5- تاریخ کامل ایران باستان، نوشته دکتر میترا مهرآبادی، صفحه 639 و 607
6- م. چامچیان، تاریخ ارمنیان، کتاب۳، ونیز۱۷۸۶
7- نظری به تاریخ آذربایجان، ج ۱، تهران ۱۳۳۹، ص ۱۵۲
8- آذربایجان و آران، دکتر عنایت الله رضا
9- محسنی، محمد رضا 1389: پان ترکیسم، ایران و آذربایجان، انتشارات سمرقند، ص 31

یک چیزی که خیلی برام جالبه ، خیلی از ترکهای ایران خودشون اصلن نمیدونند پان ترک چی چی هست :21: عربها و بلوچ ها و پارس ها و ... بماند .

sonic
12-01-2010, 06:15 PM
بازدید کم در کنار بار علمی بالا خیلی بهتر از بازدید بالا در کنار چرندیات هست . نمونه بارزش IranProud
ایول درست گفتی میلاد اصلی که تو گفتگو رعایت شد کمیت مهم نیست کیفیت مهم است الان همه فروم های پربازدید ایران رو نگاه کن یک سوم دفترچه محتوای دانشیک تولید نشده همش شده قبلی رو جواب بده از بعدی بپرس:71:

تازه برای سایتی که حدود یک ماه است راه اندازی شده ، خیلی هم آمار خوبی است و هر چه آدم بی شعور و بیسواد کمتر جذب شود بهتر ما .

روز به روز بیشتر هم میشود:1:طالبان علم به دنبال سایت هایی مثل دفترچه هستند.

عظیم الشان دین مبین اسلام حضرت محد (صلی الله علیه و آله وصلم)میاندازد که با مشاهده اسیران تورک ایرانی فرمود همانا دین من به وسیله این ملت زنده نگه داشته خواهد شد و همانا با مطالعه تاریخ به صحت این کلام گهر بار بیشتر پی میبریم شما پندارید
پیامبر اسلام از مکه ومدینه ومحدوده حجاز خارج نشده(شاید یک بار سوریه رفته باشد)اسران ایرانی را کجا وبه چه مناسبت دیده؟اسیر ایرانی در مدینه چیکار میکرد عزیز من اعراب در زمان عمر حمله کردند به ایران:47:تازه خوبه اسیران ترک بودند:3:

خون اجداد تورکم
منظور شما شما حضرت چنگیز(ع)هستند؟

خون اجداد سومرم

سومری ها هم ترک بودند پس!

برادران الاهوازی
سند پیوند پان ترکان وپان عربان ان

kourosh_bikhoda
12-01-2010, 07:10 PM
بگذریم که این دانشمند خودش هنوز نمیدونه در مورد چه چیز داره حرف میزنه. شاید هم فرق پان تورکیسم و پان تورکیست رو نمیدونه.

چرا پان تورکیست؟

در متن ایشون هم به پرسشی که در فرنام جستار مطرح کرده بودند پاسخی داده نشده! :71:

kourosh_bikhoda
12-01-2010, 07:26 PM
بوی سوزش شدید از این بخش نوشتتون به مشام میرسه .

زنده یاد حکیم فردوسی، استاد سخن سرایی پارسی، چنان کاری کرده که نه تنها مسلمانان و آخوندها رو تا مغز استخوان سوزونده به طوری که گنده لاتشون، استاد مطهری، فردوسی عزیز و ارجمند رو زبان بریده معرفی میکنه، بلکه بی هویتانی هم در گوشه و کنار دنیا به قیمت دست و پا کردن آبرو و تاریخی برای خود، پرده دری و بی چاکی نسبت به شاهنامه و این مرد بزرگوار رو پیشه کردند.

155

دریغ است ایران که ویران شود، کنام پلنگان و شیران شود

باشد که ایران از چنگ بی خردان و یاوه گویان_ خطرناک آسودگی یابد.

Mehrbod
12-02-2010, 12:50 AM
فکر می‌کنم نداشتن مشکلات و دشواری‌های راستین در زندگی، فرنود خوبی برای پناه بردن به این و آن پان باشد.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 12:50 am ---------- ارسال قبلی در 12:43 am ----------

پ.ن: واژه درست "پان‌ترکیسﻢ" است، نه "پان‌تورکیسﺖ"!
اگرنه پان ترک نیست، یونانی است.

Şanlı SƏHƏND
12-02-2010, 09:02 AM
فکر می‌کنم نداشتن مشکلات و دشواری‌های راستین در زندگی، فرنود خوبی برای پناه بردن به این و آن پان باشد.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 12:50 am ---------- ارسال قبلی در 12:43 am ----------

پ.ن: واژه درست "پان‌ترکیسﻢ" است، نه "پان‌تورکیسﺖ"!
اگرنه پان ترک نیست، یونانی است.
دقیقا منظور من پان تورکیست است نه پان تورکیسم

---------- ارسال جدید اضافه شده در 08:56 am ---------- ارسال قبلی در 08:51 am ----------

بگذریم که این دانشمند خودش هنوز نمیدونه در مورد چه چیز داره حرف میزنه. شاید هم فرق پان تورکیسم و پان تورکیست رو نمیدونه.

در متن ایشون هم به پرسشی که در فرنام جستار مطرح کرده بودند پاسخی داده نشده! :71:
اگر نوشته را دقیق مطالعه میکردید میفهمیدید که اشاره شده به موشک جواب موشک

---------- ارسال جدید اضافه شده در 09:02 AM ---------- ارسال قبلی در 08:56 AM ----------

پیامبر اسلام از مکه ومدینه ومحدوده حجاز خارج نشده(شاید یک بار سوریه رفته باشد)اسران ایرانی را کجا وبه چه مناسبت دیده؟اسیر ایرانی در مدینه چیکار میکرد عزیز من اعراب در زمان عمر حمله کردند به ایران:47:تازه خوبه اسیران ترک بودند:3:

دقیقا حق با شماست من اشتباه کردم چون روایتی با این مضمون را خوانده بودم ولی جزییاتش یادم نبود
ممنون

kourosh_bikhoda
12-02-2010, 11:52 AM
دقیقا منظور من پان تورکیست است نه پان تورکیسم

ولی من هنوزم فکر میکنم منظورت پان تورکیسم بوده :71:

Reactor
12-03-2010, 11:12 PM
بسم الله الواحد القهار

"ح" شو غلیظ بگو! اینجور حروف اگر از اعماق مخرج ادا نشه ثوابش میپره!

با دیدن نظرات شما و موضع هایتان در مقابل حقیقت دریافتیم که شما یقینا جز افراد شونیست و بی هویت قوم پارس هستی

چشمات واقعا نیاز به عینک داره... ما مثل شما نژاد پرست نیستیم

که در هر مطلبتان عقده خود برتر بینیتان را منفجر میساختید چه در عرصه فرهنگ چه در عرصه عقاید مذهبی

فکر کنم وقتی این جمله به فکرت رسید جلو آینه بودی

ملت تورک ستون اسلام است

وقتی شما نبودی ما اسلام رو خونه خراب کردیم. ستونش هم داره میاد پایین بــــــــپــــــا نمونی زیر آوار!

سخنان شما در مورد دین مرا به یاد روایتی از پیامبر عظیم الشان دین مبین اسلام حضرت محد (صلی الله علیه و آله وصلم)

"ح" شو غلیظ تر بگو ثوابش یخ نکنه!

که با مشاهده اسیران تورک ایرانی فرمود همانا دین من به وسیله این ملت زنده نگه داشته خواهد شد

افلاطون! وقتی اعراب به ایران حمله کردند پیغمبر خیلی وقت میشد که نبود! اصولا حمله زمان عمر بوده! نه زمان پیغمبر! سوادت به پیغمبرت رفته

با مطالعه تاریخ به صحت این کلام گهر بار بیشتر پی میبریم

جون من اینجوری حرف نزن میخندم! چند بار تا حالا اسم تاریخ به گوشت خورده؟ تو حتی تاریخ صوری دینتون هم نمیدونی اونوقت ادعای فضل هم میکنی؟

پارسها به ثریا خواهند رفت و به علم دست خواهند یافت

اینو که پیغمبرتون گفته! میخوای چندتا فحش هم به اون بده!

آری من تورکم و دلایلم برایم کافی است دلایلی که گوشی شنوا و چشمی بینا میخواهد که انتظاری نا بجا از دوستان پان فارس نژاد پرست است پس در این سایت که عاری از پان فارس است و فقط دوستان فرهیخته! و عاری از نقص است نباید انتظار فهم سخنان تازه را داشت اگر اینان دگر اندیشند وای بر حال دیگرانشان آری اگر تو نژاد پرست باشی و پان فارس من پان تورک تمام عیارم چون خون اجداد تورکم در رگهایم جریان دارد

ما که از همون اول هم میدونستیم جنابعالی پان تورک هستی! بهانه هم نیار که شماها نژاد پرستید و پان فارسید و غیره! کسی اینجا نژاد پرست نیست ولی چون تو خودت نژاد پرستی میخوای که برای خودت یک دلیل و استدلال دست و پا کنی که یا سر ما رو گول بمالی یا وجدان خودت رو آسوده کنی و دائم میگی چون شما نژاد پرستید به همین خاطر من هم نژاد پرستم! نه آقاجون شما راحت عقده هات رو خالی کن اینجا کسی نژاد پرست نیست...

خون اجداد سومرم وارثان ایران

تو مغــــولی! سومر کجا بود؟ سومر تو بین النهرین بود جنوب عراق! شمال خلیج همیشگی فـــــــــــــارس!
نسلشون هم منقرض شده عین آینده پانتورک ها...
اینم لینک ویکی پدیا برای تو کاربر بیسواد سایت درباره تمدن سومر(جون هرکی دوست داری یک کم با مطالعه آشتی کن آبروی هر چی تورکه تو و دوستات دارین میبرین!)(من همینجا از طرف خودم و این دوست پانتورک از تمام آذری های عزیز معذرت میخوام.چه کنیم دیگه بی مطالعه حرف پروندن هم بد دردیه که ایشون گرفتارشه!)
http://fa.wikipedia.org/wiki/سومریان

البته ایران نه کویر(فارسستان)

فارسستان کجاست؟ تازه کشف شده؟

اگر انسانی بدون عقاید مغرضانه باشی من هم به احترام انسانیت با تو مانند انسان رفتار خواهم کرد ولی اگر مغرضانه رفتار کنی پان تورک که سهل است آنتی ایرانیست نیز خواهم بود

ما اگر دستمون هم عسل کنیم بزاریم دهنتون شما باز هم گاز میگیرید! مشکل شما این نیست که کسی به شما بی احترامی میکنه! اصولا شما خودتون مشکل دارید!کرم از خود درخته!

دلایل ما برای ما کافیست و اصلا نیازی به قانع کردن شما نداریم شما در توهم خوراکی های دودی هم نژادان افغانی خود مارا مغول فرض کنید

جون تو بیا وایسیم جلو آینه جفتمون ببینیم کی شبیه افغانیاست!

آری افتخار من این است که پدران تورکم هزار سال بر کل دنیا حکومت کرده اند

چنگیز کچل رو میگی؟ تو که خودت هم قبول داری موغولی! پس چرا هی کشش میدی و یک روز میای میگی سومری هستی و یک روز دیگه میشی جورج کلونی و هر روز قاطی یک قبیله میشی!
مرد باش دیگه! بالاخره تکلیف ما رو هم معلوم کن به کی رفتی! لابد فردا هم میگی لیدی گاگا هستی!

حرکتهای چرت وپرتی همانند جنبش سبزکه چون آذربایجان و ملت تورک حمایتش نکرد با سر که چه عرض کنم ...به زمین خورد

وجودش رو نداشتید که بیاید تو خیابون! بهانه نیار! شماها فقط یک مشت ادعائید و هیچ پٌخ دیگری نیستید! تو خیابون اومدن و شعار دادن و کتک خوردن *ایه میخواد که شماها عمرا ندارید!

دیگر دوره آن گذشت که ما انقلاب کنیم شما صاحبش شوید

داره بو میاد! باز دوباره گنده گویی کردی!

چون سران جنبش سبز در زمان دردست داشتن قدرت غرض ورزی ها و پای مال کردن حقوق آذربایجان را آشکارا اعمال کردند و چون هیچ گونه نفعی برای حقوق مدنی آذربایجان قائل نبودند ملت آذربایجان آنها را پس زد

نووووووچ... واسه خاطر اینه که این کارها *ایه میخواد!

تمام ملت آذربایجان طرفدار تراختورن

بابا یک تراکتور و ماشین چمن زنی و بیل مکانیکی این حرفا رو دیگه نداره که! همچین میگه تراکتور انگار چلسیه!

آری نماد من سمند نیست من برای خود نماد دارم بوز قورد و تمایلی برای به کار بردن سمند (اسب)به عنوان نماد ملی ندارم چرا که ایران عمدتا متعلق به ملتهای غیر فارس است تا فارس پس دلیلی برای قبول کردن سمند به عنوان نماد ملی برای خود نمیبینم

چشم.. هر جور که دوست داری. شما هم نماد ملیت رو بکن قور قوری

اگر برادران الاهوازی

میدونم که از فوتبال هیچی سر در نمیاری و حتی نمیدونی توپ فوتبال دایره ست یا مستطیله ولی دفعه بعد که رفتی استادیوم برای رفیقای الاهوازیت چهار تا سوت و دوتا کف هم بزن

من تورکم آبا و اجدادم تورک بودند و ساکنان بومی ایران اجداد من سومریان متمدن بودند که با اسناد معتبر دیگر جایی برای بحث وحود ندارد

اجداد شما مغولیه!
بارها اثبات شده! میتونی بری جلو آینه نگاه کنی! اگر برات اینقدر مهمه و نخواستی برو آزمایش دی ان ای بده خیال خودت رو راحت کن!

کفـــــــــــــــــــــ گـــــــــــــــــــیــــ ــــــــــــــــــر(تکبیر)

پس دلایلم را برای پان تورک بودن بفهم چون تو پان فارسی پس من ناچارم در مقابلت پان تورک باشم

تو هم بفهم که دوزار سواد نداری!

موشک جواب موشک

بخر یه بسته پوشک

(از دیوان شعر شیخ غزل سرا قور قوری!)

در هر بازی تراختور سازی به طور میانگین 60هزار نفر در ورزشگاه جمع میشوند و شعارهای حق طلبانه سر میدهند اما چرا حتی 200نفر هم در جنبش سبز شما در آذربایجان به خیابان ها نریخیتن

چون اگر بیان استادیوم شعار پانتورکی بدن حکومت کاریشون نداره ولی اگر بیان تو خیابون شعار ضدحکومتی بدن حکومت کبودشون میکنه! و اصولا چون این قبیل کارها مرد و مردونگی میخواد که شما ها ندارید پس در نتیجه ماها میایم تو خیابون و شعار ضد حکومتی میدیم ولی شماها *ایشو ندارید و نمیاید!

دبی و از دختران فراری که همان هم زبانهای پارست است خبر میدهند در مورد فحشا نیز در اصفهان و شیراز و تهران که دیگر نپرس

والا ما که تهرانیم هر چی جک و*** میبینیم از همشهری ها و دور و بری های شماست!حالا شما خوشت نمیاد بگو نیست!

یه ذره جون عزیزت دوگوله رو کار بنداز! شاهنامه یک اثر مثنوی حماسیه! نویسنده اش هم میدونسته که داستان تخیلیه! کسی جز جناب عالی تا حالا نگفته بود که داستان هاش واقعیه! اصولا جناب عالی معنی اثر ادبی رو نمیدونی و بهتره بری همون کتاب دیوان قور قوری نامه رو بخونی مغذت باز شه!

این ها را من در نیاوردم اینها ضرب المثلهایی هستند که از گذشته من هم شنیده ام

ما هم زیاد درباره شماها شنیدیم و خصوصا دیدیم! میخوای بگیم دیگه روت نشه بیای تو سایت؟ خونه تیمی های تهران رو که همزبان های عزیز شما دربست قوروق کردن! حتی از باکو و آذربایجان عزیزت دختر میارن تهران! جیگر! بازم خواستی بگم! با اینجور کیس ها زیاد برخورد داشتم...

sonixax
12-03-2010, 11:55 PM
چنگیز کچل رو میگی؟ تو که خودت هم قبول داری موغولی! پس چرا هی کشش میدی و یک روز میای میگی سومری هستی و یک روز دیگه میشی جورج کلونی و هر روز قاطی یک قبیله میشی! مرد باش دیگه! بالاخره تکلیف ما رو هم معلوم کن به کی رفتی! لابد فردا هم میگی لیدی گاگا هستی!

خوب وقتی هویتی وجود نداشته باشه یک بار میشند سومری ، یک بار میشند عثمانی ، یک بار میشند اسلاو یک بار هم میشند مغول ! چون ریشه و هویتی وجود نداره از بیخ .

خطاب به دوست پان : شما یک پست زدی از اول تا آخرش هزار بار مار ترکها ما ترکها نژاد ما قوم ما کردی ! اون یکی رفیقت هم که اخراج شد رسمن فحاشی میکرد به اقوام دیگه ، بعد ماها که حتا یک بار هم نژاد ما برتره و ما بهرتیم و قوم ما قوم شما نکردیم شدیم نژاد پرست ؟ بر فرض هم که ما نژاد پرست باشیم این مزخرفات شما میشه داستان سیر به پیاز میگه پیف پیف بو میدی .