PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما راجع به اظهار نظر معاون سیاسی استاندار تهران

m@hdi
05-04-2015, 08:28 PM
با سلام

معاون سیاسی استاندار تهران گفته 90 درصد جوانان از اسلام و احکام آن فاصله گرفته اند.

آیا این اظهارنظر منطقیه؟!

اول نظر خودم!:

90 درصد بسیار بالاست حتی برای جوانان شهر تهران چه برسه به جوانان کل کشور! ایشون ظاهرا فراموش کردن کشور شامل قم و مشهد و یزد و اینجور جاها هم میشه! همچنین روستاها که بسیاریشون مجهز به امامزاده هستن!

در شهرها اکثر جوانان از حکومت فاصله گرفتن اما از اسلام ... بعید میدونم!

نظر شما چیست؟

sonixax
05-04-2015, 09:27 PM
با سلام

معاون سیاسی استاندار تهران گفته 90 درصد جوانان از اسلام و احکام آن فاصله گرفته اند.

آیا این اظهارنظر منطقیه؟!

اول نظر خودم!:

90 درصد بسیار بالاست حتی برای جوانان شهر تهران چه برسه به جوانان کل کشور! ایشون ظاهرا فراموش کردن کشور شامل قم و مشهد و یزد و اینجور جاها هم میشه! همچنین روستاها که بسیاریشون مجهز به امامزاده هستن!

در شهرها اکثر جوانان از حکومت فاصله گرفتن اما از اسلام ... بعید میدونم!

نظر شما چیست؟

منظورش ترک اسلام نبوده! بلکه منظورش دور شدن از ارزشهای اسلامی بوده که من میگم 90% کم هم هست تازه.

m@hdi
05-05-2015, 07:34 AM
منظورش ترک اسلام نبوده! بلکه منظورش دور شدن از ارزشهای اسلامی بوده که من میگم 90% کم هم هست تازه.

البته منظور منم ترک اسلام نبود.

تو کل کشور در شهرهای بزرگ تیپ ظاهری بانوان اسلامی نیست. بعید میدونم اهل نماز و روزه هم باشن که اگه بودن تیپشون این نبود و عکسای بی حجاب توی فیسبوک نمیزاشتن. اما در مورد آقایون هم در شهرهای بزرگ بعیده اهل نماز و روزه باشن. اکثرشون هم اهل دختر بازی و فیلم سوپر و اینا هستن و اگه فرصتش فراهم بشه زناء هم میکنن. شرابخواری هم که داره روز به روز عمومی تر میشه و جای خاصی در مجالس مهمانی باز کرده.

ولی شهرهای کوچک و روستاها هم جمعیت کمی ندارن. به هر حال حداقل 30 درصد جمعیت کشور در شهرهای کوچک و روستاها قرار دارند. در اونجا وضعیت با شهرهای بزرگ فرق میکنه. پس گفتن اینکه 90 درصد جوانان کل کشور از ارزش های اسلامی فاصله گرفتند خیلی سنگینه. اگه میگفت 90 درصد جوانان شهر تهران من باور میکردم چون کاملا مشخصه ولی در کل کشور وضعیت انقدر فجیع نیست.

من نظرم رو 60 درصده.