PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از همه‌ی دوستان تالار دفترچه

Moshref
03-15-2015, 03:44 PM
با سلام، تقاضا دارم از همه دوستانی که قبلا در هم‌میهن فعالیت داشتن مجددا به این فروم برگردن، واقعا جای همه‌ی دوستان فرهیخته تالار دفترچه در آنجا خالی است
میخواهیم در آنجا کمی به مسلمین فشار بیاوریم، قصدم مبارزه با مسلمین و سست کردن عقاید متحجر و عقب افتاده اینهاست مثبت ترور کردن در حدی که از آنجا اخراج نشویم
تا میتوانید سیخ بزنید، لایک و حمایت از همدیگه فراموش نشود.
من که میگم خیلی حال میده یورش به عقاید و ترول !!
نظرتان چیست ؟

sonixax
03-15-2015, 10:12 PM
چرا میخواید با مسلمین مبارزه کنید ؟!

Moshref
03-19-2015, 07:28 AM
چرا میخواید با مسلمین مبارزه کنید ؟!

گذرتان به آنجا نخورده ؟ وب سایت داعشیه مسلمین آنجا بسیار خطرناک هستن هتا مخوف‌تر از داعش ما که با اینها فیلمی داریم، به نظرتان مبارزه با عقاید پوسیده اینها جالب نیست ؟

sonixax
03-19-2015, 12:55 PM
گذرتان به آنجا نخورده ؟ وب سایت داعشیه مسلمین آنجا بسیار خطرناک هستن هتا مخوف‌تر از داعش ما که با اینها فیلمی داریم، به نظرتان مبارزه با عقاید پوسیده اینها جالب نیست ؟

با عقایدشان چرا! ولی با خودشان نه.

kourosh_iran
03-22-2015, 09:43 AM
با سلام، تقاضا دارم از همه دوستانی که قبلا در هم‌میهن فعالیت داشتن مجددا به این فروم برگردن، واقعا جای همه‌ی دوستان فرهیخته تالار دفترچه در آنجا خالی است
میخواهیم در آنجا کمی به مسلمین فشار بیاوریم، قصدم مبارزه با مسلمین و سست کردن عقاید متحجر و عقب افتاده اینهاست مثبت ترور کردن در حدی که از آنجا اخراج نشویم
تا میتوانید سیخ بزنید، لایک و حمایت از همدیگه فراموش نشود.
من که میگم خیلی حال میده یورش به عقاید و ترول !!
نظرتان چیست ؟
منو شونصد بار از اونجا اخراج کردن.
سانسور هم برقراره.

این دیگه بنظرم اغراقه!

kourosh_iran
03-22-2015, 09:46 AM
اصولا ما الان پیشرفته شدیم نباید وقت و انرژیمون توی فروم مسخره اونا تلف بشه چون اونا کنترلش میکنن و سرنوشت نوشته هامون و وقت و انرژی ای که صرف میکنیم دست خودمون نیست.
همین فرومهای آزاد مثل دفترچه و چیزهایی مثل وبلاگ شخصی بنظرم خوبه.
نهایت یه وقتا برید یجایی لینک فروم دفترچه یا وبلاگ خودتون و خلاصه هرچی که مردم میتونن دنبال کنن بذارید. اصلا برای ملت توی پیام خصوصی ارسال کنید، اینطوری میتونید خیلی موثرتر عمل کنید به عدهء زیادی ارسال کنید قبل از اینکه متوجه بشن و پستهای شما رو نابود کنن و خودتون رو هم اخراج!

باید فیلترشکن ها رو هم در اختیار مردم گذاشت.
تا وقتی مردم فقط بتونن جایی برن که دست اینهاست، محدودیت های جدی وجود داره.
البته باید بگم خیلی از افراد اصولا اینقدر ترسو هستن و میترسن که جرات ندارن این لینک ها رو حتی باز هم بکنن یا با فیلترکشن برن!

mbk
03-22-2015, 10:50 AM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"( وقالوا لن نؤمن لك حتى تفجر لنا من الأرض ینبوعا ( 90 ) أو تكون لك جنة من نخیل وعنب فتفجر الأنهار خلالها تفجیرا ( 91 ) أو تسقط السماء كما زعمت علینا كسفا أو تأتی بالله والملائكة قبیلا ( 92 ) أو یكون لك بیت من زخرف أو ترقى فی السماء ولن نؤمن لرقیك حتى تنزل علینا كتابا نقرؤه قل سبحان ربی هل كنت إلا بشرا رسولا ( 93 ))"
"هم گفتند نیست باور می کنیم تا برایت تا هنگامی فوران می سازی تا برایمان از زمین چشمهء بزرگی 90 یا هست تا برایت باغی از خرماها هم انگور باز فوران می سازی رودخانه ها بجامانده هاش چندفورانی 91یا می اندازی آسمان جور چه گمان کردی برما پاره ای یا می آییمان به خداوند هم داراگشته های فرشته رویارویی 92یا هست تا برایت خانه ای از رنگارنگ یا به بالا می روی در آسمان هم نیست باور می کنیم برای به بالا رفتنت تا هنگامی فرو می آوری نوشتاری می خوانیمش بگو پاکی گردیدن خداوندم اینجا بودم پوست آشکاری فرستنده ای 93"
خداوند را پاس مرا آنجا تا کنون به بیرون پرت نکردند همیشه فریب رویگردانان درخور از بین رفتن است
ای خداوندی که ما را از خاک از تخمی آفریدی پسش گذاشتیمان جفتهایی هم هیچ سن سال گیری نیست که در نوشتاریست که چون آن بر تو خیلی آسان است

Moshref
04-05-2015, 08:22 AM
منو شونصد بار از اونجا اخراج کردن.
سانسور هم برقراره.

من فقط یکبار در آنجا کارت گرفتم آن هم بخاطر اینکه حرف ضد حکومتی زدم رگ غیرت مدیریتشان باد کرد
مجبوریم زیر پوستی حرف بزنیم و مراعات کنیم

این دیگه بنظرم اغراقه!
کاری ندارد میتوانید با اینها سخن بگویید و از عقایدشان با خبر شوید !!

Soheil
06-07-2015, 12:50 PM
من هم از دوستان دعوت میکنم بیان هم میهن..
چه اونائی که قبلا اونجا عضو بودن چه اونائی که عضو نبودن.
البته نمیگم زیاد فعالیت کنن همین که یکم فعالیت کنن خوبه.
به هر حال تفریح خوبیه. دور همی خیلی خوش میگذره.
البته مثل قبلا زیاد با اسلام ستیزی ِ مستقیم حال نمیکنم، به دلایلی.
ترجیح میدم از راههای دیگه ای وارد بشم تا اینکه سعی کنم طرف رو بی دین کنم.
حالا طرف اسما مسلمون باشه یا خداناباور در درجه اهمیت بعدی قرار داره.
مهم عقاید دیگه شه.

Moshref
06-07-2015, 01:52 PM
من هم از دوستان دعوت میکنم بیان هم میهن..
چه اونائی که قبلا اونجا عضو بودن چه اونائی که عضو نبودن.
البته نمیگم زیاد فعالیت کنن همین که یکم فعالیت کنن خوبه.
به هر حال تفریح خوبیه. دور همی خیلی خوش میگذره.
البته مثل قبلا زیاد با اسلام ستیزی ِ مستقیم حال نمیکنم، به دلایلی.
ترجیح میدم از راههای دیگه ای وارد بشم تا اینکه سعی کنم طرف رو بی دین کنم.
حالا طرف اسما مسلمون باشه یا خداناباور در درجه اهمیت بعدی قرار داره.
مهم عقاید دیگه شه.

این هم روش خوبی است اما بعید میدونم من و چند تای دیگه بتونیم جلوی دهان خودمان را بگیریم آخرش یه حرفایی زده میشه که منجر به اخراجمون میشه، الان فکر میکنم اوضاء هم‌میهن کمی بهتر شده من دیدم راه به راه پست‌هام پاک میشن اما کمتر کارت میدهند شاید رویه مدیران آنجا فرق کرده و به مدیران گوشزد کردن کارت بیهوده به کسی ندهید و نهایت پست را ویرایش و پاک کنید! بار آخر پیام خصوصی از مدیریت برام ارسال شد و گفت نگو علی بگو امام علی (ع) :e40d: حتی تهدید کرد در صورت تکرار و مشاهده به من کارت میدهد. آیدی شما در هم‌میهن چیست؟ راستی سلام من را به تزکیه و باقی دوستان برسان :e409::e412:

Moshref
06-07-2015, 01:58 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"( وقالوا لن نؤمن لك حتى تفجر لنا من الأرض ینبوعا ( 90 ) أو تكون لك جنة من نخیل وعنب فتفجر الأنهار خلالها تفجیرا ( 91 ) أو تسقط السماء كما زعمت علینا كسفا أو تأتی بالله والملائكة قبیلا ( 92 ) أو یكون لك بیت من زخرف أو ترقى فی السماء ولن نؤمن لرقیك حتى تنزل علینا كتابا نقرؤه قل سبحان ربی هل كنت إلا بشرا رسولا ( 93 ))"
"هم گفتند نیست باور می کنیم تا برایت تا هنگامی فوران می سازی تا برایمان از زمین چشمهء بزرگی 90 یا هست تا برایت باغی از خرماها هم انگور باز فوران می سازی رودخانه ها بجامانده هاش چندفورانی 91یا می اندازی آسمان جور چه گمان کردی برما پاره ای یا می آییمان به خداوند هم داراگشته های فرشته رویارویی 92یا هست تا برایت خانه ای از رنگارنگ یا به بالا می روی در آسمان هم نیست باور می کنیم برای به بالا رفتنت تا هنگامی فرو می آوری نوشتاری می خوانیمش بگو پاکی گردیدن خداوندم اینجا بودم پوست آشکاری فرستنده ای 93"
خداوند را پاس مرا آنجا تا کنون به بیرون پرت نکردند همیشه فریب رویگردانان درخور از بین رفتن است
ای خداوندی که ما را از خاک از تخمی آفریدی پسش گذاشتیمان جفتهایی هم هیچ سن سال گیری نیست که در نوشتاریست که چون آن بر تو خیلی آسان است

برای فروم‌نویسی هم آیه قرآنی اومده؟

Soheil
06-07-2015, 02:07 PM
این هم روش خوبی است اما بعید میدونم من و چند تای دیگه بتونیم جلوی دهان خودمان را بگیریم آخرش یه حرفایی زده میشه که منجر به اخراجمون میشه، الان فکر میکنم اوضاء هم‌میهن کمی بهتر شده من دیدم راه به راه پست‌هام پاک میشن اما کمتر کارت میدهند شاید رویه مدیران آنجا فرق کرده و به مدیران گوشزد کردن کارت بیهوده به کسی ندهید و نهایت پست را ویرایش و پاک کنید! بار آخر پیام خصوصی از مدیریت برام ارسال شد و گفت نگو علی بگو امام علی (ع) :e40d: حتی تهدید کرد در صورت تکرار و مشاهده به من کارت میدهد. آیدی شما در هم‌میهن چیست؟ راستی سلام من را به تزکیه و باقی دوستان برسان :e409::e412:

من لئوناردو ام. :e11b:
دیدم با تزکیه بحث میکردی... :e056:
با روند فعلی فک نکنم خانوم تزکیه در فروم موندنی باشه و احتمال اینکه طولانی مدت محروم بشه هست...

باده
06-08-2015, 07:51 AM
:e056:هم میهن و کلوب جزو سایتای هستند که هیچوقت فیلتر نمیشن
و بحثای گسترده و طولانیی تو اونها هست

بهترین جا برای شناسایی کاربراست

برا اسپم و وقت گذرونی جای خوبییه:e402: