PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه جمهوری اسلامی سقوط میکنه؟

Theodor Herzl
01-10-2015, 11:38 AM
من فکر می‌کنم مرگ خامنه‌ای باعث تغیرات اساسی‌ در ایران بشه! اگه غرب عقل داشته باشه یک نظامی مثل سیسی مصری در ایران باید پیدا کنه که وقتی‌ خامنه‌ای مرد ، مرکز حساس کشور رو به دست بگیره و اعلان پایان جمهوری اسلامی رو بکنه!

Russell
01-10-2015, 04:04 PM
خُب بقیه‌یِ بیت رهبری هویج هستند که آنجا نشسته‌اند؟ قطعا خامنه‌ای برای بعد از خود هم برنامه‌ریزی کرده.
این‌ها 30 سال است دارند از این کارها می کنند و توانستند از خمینی با آن همه کاریزما بروند به خامنه‌ای،
تغییر رهبر از خامنه‌ای به کس دیگر که کاری ندارد.

mbk
01-10-2015, 04:16 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"«و ما محمد الا رسول قد خلت من قبله الرسل افان مات او قتل النقلبتم علی اعقابکم و من ینقلب علی عقیبه فلن یضراللّه شیئاً و سیجزی اللّه الشاکرین»"
"هم چه است محمد تنها فرستاده ای پیش بجاگذاشته گشت از پیشترش فرستاده ها آیا اگر مرد یا کشته شد دگرگون شوید بر پشتتان هم کسی دگرگون می شود بر پشتش باز نبوده آسیب می رساند خداوند را چیزی هم زود مزد می دهد خداوند خوش به جاگذاران را"

اگه غرب عقل داشته باشه یک نظامی مثل سیسی مصری در ایران باید پیدا کنه
غرب اندیشه یا عقل دارد که غلط کاری نکند !شمایید که اندیشه تان مرد که هرکی پدرش مرد بایستی داراییش بر باد برود نفهمی مرز دارد ,خداوندمان نمی میرد هر چه برسر ما آید پاس خداوند را گوییم گر جنگ رخ دهد یا آرامش داشته باشیم باز سوی او برمی گردیم
خداوندا به جز تو دلبسته کسی نیستم خداوندا ما را از کسانی مگذار که نشانه هایت را ارزش کم فروشد

sonixax
01-10-2015, 09:50 PM
من فکر می‌کنم مرگ خامنه‌ای باعث تغیرات اساسی‌ در ایران بشه! اگه غرب عقل داشته باشه یک نظامی مثل سیسی مصری در ایران باید پیدا کنه که وقتی‌ خامنه‌ای مرد ، مرکز حساس کشور رو به دست بگیره و اعلان پایان جمهوری اسلامی رو بکنه!

همه فکر میکردند با مرگ خمینی هم خیلی اتفاقها میوفته! طوری که وقتی اعلام شد خمینی گور به گور شده خیلی ها از جمله نزدیکان من از خوشحالی داشتند ذوق مرگ میشدند!!! ولی هیچی نشد.
یکی خَر تر از خمینی اومد سر کار.
خامنه ای هم بمیره یه خَر دیگه هست میذارند جاش. خامنه ای اصولن رهبر جمهوری اسلامی نیست. فقط یک مترسکه و خودش مثل سگ از سپاهی ها میترسه و حساب میبره.
خامنه ای فقط یک مهره هستش ولی کاره ای نیست.

kourosh_bikhoda
01-15-2015, 08:22 PM
مرگ خامنه ای قطعن باعث تغییرات در نظام میشه ولی اینکه این تغییرات تا چه حد اساسی هستند مشخص نیست. الان بخش هایی از قدرت پراکنده در ایران هستند که از خامنه ای حرف شنوی ندارند مثل نهادهای سپاهی. اینها اینطور که اخبار درز کرده بیشتر وصل هستند به مجتبی. ولی خب از اون طرف جاهایی مثل خبرگان و مجمع تشخیص هم هستند که از این مردک حساب میبرند به اندازه کافی. باید دید چه اتفاقی میفهته. آیا آزاد شدن قدرت برای دسته اول بر قدرت فعلی دسته دوم میچربه یا نه.

Reactor
01-16-2015, 12:41 AM
به نظر من مرگ این آقا یا باعث حذف جایگاه ولایت فقیه میشه که در اونصورت ایران خودبخود جمهوری میشه
یا اینکه همونطور که مزدک یکبار بخوبی اشاره کرد باعث تضعیف گسترده ی اختیارات ولی فقیه میشه
یک جورهایی که به سمت پاپ واتیکان میل پیدا میکنه
مثل کبریت بیخطر
قدرت بیش از اندازه ی جایگاه رهبری تجربه ی تلخی برای این ها داشته. اگر حذفش نکنن اون قدر بیخطرش میکنن تا دیگه عرض اندام نکنه.
اینها الان حتی مشکلی با رابطه با اسرائیل هم ندارند و ولشون کنن فردا سفارتخانه باز میکنن برای این ها.
اما خود شخص رهبری 100% مخالف اینکار هست.
در کل مشکل ج.ا ولایت مطلقه ی فقیه هست و اون رو که حذف کنن, قدرت فراقانونی و رانت و فساد و سپاه و کهریزک و بقیه انگل ها هم باهاش از بین میرن.

Russell
01-16-2015, 01:19 AM
بنظر من اگر واقعا خامنه‌ای هست که بیشترین قدرت متمرکز رو داره و بقیه رو سر جاشون نگه داشته با رفتنش مملکت از این هم
خر-تو-خر‌تر خواهد شد.

kourosh_bikhoda
01-16-2015, 12:05 PM
بنظر من اگر واقعا خامنه‌ای هست که بیشترین قدرت متمرکز رو داره و بقیه رو سر جاشون نگه داشته با رفتنش مملکت از این هم
خر-تو-خر‌تر خواهد شد.
همینم هست. درست مثل شرایطی که بعد از مرگ محمد بن عبدالله یپش آمد. ولی خب در تجربه قبلی ج.ا به لطف وجود کسی مثل رفسنجانی از این بحران گذر کرد.

Agnostic
02-12-2015, 05:37 PM
من دو طرح در نظر دارم که مطرح می کنم.
طرح۱: من قتلهای سریالی آمریکا را می خواندم یک نفر تعداد زیادی آدم را مخفیانه کشته بود و هرگز پلیس نتوانست او را پیدا کند. مرد دیگری از سوراخ صندوق عقب با اسلحه دورزن صدا خفه کن دار چندین نفر را کشت و پلیس با شانس توانست او را پیدا کند.
از طرفی هزاران نفر در انقلاب نزدیکانشان اعدام شدند و جمعیت زیادی به طرق مختلف از این حکومت آسیب دیده اند اگر تشویقشان کنیم اعضای بسیج و سپاه را حتی دونپایه ها را به شیوه مخفیانه و به شیوه قاتلین سریالی به قتل برسانند یک حرکت مثبت خواهد بود. چون دیگر سازماندهی نمی خواهد. اگر ترورها سازمانی باشد خیلی راحت کشف و خنثی میشود. مثل دستگیری ریگی در سیستان.
در این شیوه هرکس یک سپاهی مثلا یک سرجوخه رسمی سپاه را میشناسد او را تعقیب می کند مثلا با ماشین زیر می گیرد. اسلحه هم نمی خواهد. نذری مسموم به او می دهد. خرمای خیراتی آغشته به سیانور به او می دهد. مثلا ۱۰۰ هزار خانواده از حکومت ملایان آسیب شدید دیده اگر در یک درصدشان هر خانواده یک نفر اهل عمل باشند میشود هزار نفرهر کدام ۲۰ پاسدار کادر را معدوم کنند ۲۰هزار کشته سپاه میده و کلی پایه های نظام سست میشود.

طرح۲- برعکس اینکه ایران دوستان میترسند تجزیه ایران نعمتی برای مردم است. ببینید الان بحرین ، آذربایجان ، ارمنستان، افغانستان ، ترکمنستان ، گرجستان و تاجیکستان از ایران جدا شده اند و آن مردمانی که زمانی مجبور بودند زیر یک پرچم باشند الان کشور مستقل دارند. ایران ۲۰۰ سال پیش اکنون در قالب ۸ کشور ۸نماینده در جهان دارد ۸ کرسی در سازمان ملل و ۸ تیم ورزشی و ... الان فقط ۱ کشور از آن ۸ کشور مصیبت آخوند پدرشان را در آورده و بقیه آسایش دارند حساب کن اگر ایران تجزیه نشده بود مردم مسیحی گرجستان هم باید از ملایان اطاعت می کردند.
اگر ایران فرضا به ۳۰ کشور تجزیه شود نژادهای ایرانی صاحب ۳۰ کرسی جدید در سازمان ملل میشوند و ۱/۹ رای جهان شامل کشورهای ایرانی تبار میشود و در جام جهانی فوتبال هم ۳۰ تیم ایرانی شانس حضور خواهند داشت.

از طرفی من در اخبار خواندم چند سال قبل یک ده لرستان بخش شده بود تمام ده های همسایه با تفنگ به جان هم افتادند و کلی کشته داد چون هر کدام می خواستند ده آنها بجای آن ده بخش شود. این نشانه این است که اگر یک استان ایران بخواهد از استان به کشور تبدیل شود مردم زیادی هستند که حاضرند اسلحه بدست بگیرند و بجنگند و کشورهای همسایه هم کمک خواهند کرد.
این تجزیه مزایا دارد چون اولا دیگر مثلا یک خانواده نمی تواند انحصار اقتصادی در تمام ۳۰ استان داشته باشد و ملایان هم شانس حکومت اسلامی در تمام ۳۰ استان را از دست خواهند داد.

البته تجزیه ایران به ضرر ابرقدرتها است چون الان ایران نفت خوزستان را می فروشد و همه آن صرف واردات برای تمام استانها میشود ولی اگر خوزستان جدا شود نفت را می فروشد و کمی صرف واردات و بقیه صرف اقتصاد و تکنولوژی میشود و واردات ۳۰ استان کم میشود و ابرقدرتهای اقتصادی جهان پایگاه صادرات کالای مصرفی خود را از دست می دهند. پس تجزیه ایران به نفع ایران و به ضرر ابرقدرتهاست و آنها نمی گذارند ایران تجزیه شود. اما ایده ای است که در صورت تحقق موجب توسعه اقتصادی تمام استانها می شود.

mbk
02-13-2015, 04:07 PM
"إِنَّ اللّهَ فَالِقُ الْحَبِّ وَالنَّوَى یُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَمُخْرِجُ الْمَیِّتِ مِنَ الْحَیِّ ذَلِكُمُ اللّهُ فَأَنَّى تُؤْفَكُونَ {95} فَالِقُ الإِصْبَاحِ وَجَعَلَ اللَّیْلَ سَكَنًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ حُسْبَانًا ذَلِكَ تَقْدِیرُ الْعَزِیزِ الْعَلِیمِ{96}""چون خداوند بازگشایندهء دانه هم هسته است درمی آورد زنده از مرده هم درآورنده گشتهء مرده از زنده است اینتان خداوند است باز که چون جوری می بافید 95باز گشاینده سپیده دمان هم گذاشت شب را یکجامانی ای هم آفتاب هم ماه رسیدگی شده ای است این اندازه گذاری های شکست ناپذیر خیلی داناییست96"

من دو طرح در نظر دارم که مطرح می کنم.
خداوندی که این همه توان دارد هم اینهمه بخشایش چرا روی می گردانید ازش مگر دستتان است هر چه بیاندیشید همان شود دنبال چه چیزها میگردید که چه شود!همین دانه ها گیاهان زنده ها مرده ها شما یکیشان را آفریدید هم اگر نباشند آیا توان زندگی داریم!شما می خواهید کبریت بزنید که همه بسوزند خداوند کاری کند که خودش خواهد پناه برتو ای خداوند گشاینده سپیده دمان هم گذارنده شب یکجا مانی ای آفتاب هم ماه شماره شده ایسازنده ء دانه ها پوسیده کنندهء دانه ها پاس تو ای توانا ساز هم توانگیر آسمانت دلگشا زمینت پهناور ما را ارزش دان هم خوش بجاآورتر کن

Moshref
02-16-2015, 01:04 PM
بنظر من تا اینارو نکشی نمیمیرن مثل صدام و قذافی ...
مشکل فقط خامنه ای و سپاه نیست تعداد مردمان خرافاتی و دور از واقیعت هم در ایران کم نیست تا چنین مردمانی نباشند چنین حاکمانی بر کی حکومت کنند
هر چه میکشیم از ماست که برماست خامنه ای هم اگر بمیرد و خاموش شود مردم یک جانشین دیگر خداوند در زمین و دیگر سیارات خواهند ساخت

Ouroboros
02-16-2015, 02:11 PM
غرب اندیشه یا عقل دارد که غلط کاری نکند !شمایید که اندیشه تان مرد که هرکی پدرش مرد بایستی داراییش بر باد برود نفهمی مرز دارد ,خداوندمان نمی میرد هر چه برسر ما آید پاس خداوند را گوییم گر جنگ رخ دهد یا آرامش داشته باشیم باز سوی او برمی گردیم
خداوندا به جز تو دلبسته کسی نیستم خداوندا ما را از کسانی مگذار که نشانه هایت را ارزش کم فروشد

خداوندی که این همه توان دارد هم اینهمه بخشایش چرا روی می گردانید ازش مگر دستتان است هر چه بیاندیشید همان شود دنبال چه چیزها میگردید که چه شود!همین دانه ها گیاهان زنده ها مرده ها شما یکیشان را آفریدید هم اگر نباشند آیا توان زندگی داریم!شما می خواهید کبریت بزنید که همه بسوزند خداوند کاری کند که خودش خواهد پناه برتو ای خداوند گشاینده سپیده دمان هم گذارنده شب یکجا مانی ای آفتاب هم ماه شماره شده ایسازنده ء دانه ها پوسیده کنندهء دانه ها پاس تو ای توانا ساز هم توانگیر آسمانت دلگشا زمینت پهناور ما را ارزش دان هم خوش بجاآورتر کن

من نصف حرفهای شما را می‌فهمم، دفعه‌ی قبل که اینجا بودم حتی یک کلمه سر در نمی‌آوردم، این یعنی همنشینی با ما دارد ایمان هذیان‌آلود شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و چشم‌انداز کفر در آینده‌ی شما از هم‌اکنون پیداست. بروید از اینجا. ما چیزی برای ارائه به شما نداریم زیرا «اد بو دو» بلد نیستیم، شما هم حرفهایتان بر ما بی‌اثر است زیرا «خدا گوشهایمان را کر کرده و دلهایمان را سخت کرده». بروید تا آن یک ذره‌ای که دارید را هم ازتان نگرفته‌ایم.

mbk
02-17-2015, 07:01 AM
"مهطعین مقنعی رؤسهم لا یرتد الیهم طرفهم و افئدتهم هواء43 و انذر الناس یوم یاتیهم العذاب فیقول الذین ظلموا ربنا اخرنا الی اجل قریب نجب دعوتک و نتبع الرسل ا و لم تکونوا اقسمتم من قبل ما لکم من زوال44 و سکنتم فی مساکن الذین ظلموا انفسهم و تبین لکم کیف فعلنا بهم و ضربنا لکم الامثال45 "
"..43هم بترسان مردمان زمانی می آیدشان ناگوارا باز می گویند کسانی ستم کردند پروردگار ما دیرتر کنمان سوی پایان زمانی خیلی نزدیک پاسخ می دهیم فراخوانی ات هم پی می رویم فرستاده ها آیا هم نبودید سوگند خورده اید از پیشتر چه تا براستی شما را از فرسودگی است 44 هم یکجاماندید در یکجامانی کسانی ستم کردند تنهاشان هم آشکارگشت تا براستی شما را چگونه انجام دادیم بهشان هم زدیم تا براستی شما را مانندها 45"

من نصف حرفهای شما را می‌فهمم، دفعه‌ی قبل که اینجا بودم حتی یک کلمه سر در نمی‌آوردم، این یعنی همنشینی با ما دارد ایمان هذیان‌آلود شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و چشم‌انداز کفر در آینده‌ی شما از هم‌اکنون پیداست. بروید از اینجا. ما چیزی برای ارائه به شما نداریم زیرا «اد بو دو» بلد نیستیم، شما هم حرفهایتان بر ما بی‌اثر است زیرا «خدا گوشهایمان را کر کرده و دلهایمان را سخت کرده». بروید تا آن یک ذره‌ای که دارید را هم ازتان نگرفته‌ایم.
خداوندا بر ما هم دیگر باورمندان مهربانی کن هم جوری نکنمان مانند ناباوران تنها دلخوش هم آرام گرفته به زندگی نزدیک دنیایند هم امید ندارند به روبرو شدنت که سرانجام ناگوارا دچار می شوند هم تنها بدنبال فریبکاری اند هم گمان دارند که کهنه هم فرسوده نخواهند شد که پنددهندگان را دوست ندارند

mbk
02-17-2015, 05:26 PM
"إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِینَ یُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَیَسْعَوْنَ فِی الأَرْضِ فَسَاداً أَن یُقَتَّلُوا أَوْ یُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَیْدِیهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ یُنفَوْا مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْیٌ فِی الدُّنْیَا وَلَهُمْ فِی الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِیمٌ (المائدة: 33)."
"چون چه مزد کسانی جنگ میزنند خداوند هم فرستاده اش هم تلاش می دارند در زمین ویرانکاری ای که کشته می شوند یا بند می شوند یا بریده می شود دستهاشان هم پاهاشان از روبرو یا بی بهره می شوند از زمین این تا براستی آنا را است رسوایی ای در نزدیک هم تا براستی آنها را در واپسین ناگواری هایی خیلی بزرگی است 33 خوان"
دلتان می خواهد کشور اسلامی ایران را به گند ویرانی بکشید جور کشورهای همسایه بر شما باد از سوی خداوند کشته شدن بند شدن بریده شدن دستهاتان هم پاهاتان از رودررو یا بی بهره شدن از زمین رسوا در نزدیک دنیا هم ناگوارایی بزرگی در واپسین
خداوندا تو را پاس

Reactor
02-22-2015, 01:38 PM
هاشمی رفسنجانی از آینده رهبری ایران چه می گوید (http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2015/02/150217_l12_iran_hashemi_rafsanjani_leader_khobrega n_mr)

یه نفر
02-27-2015, 08:44 AM
چگونه جمهوری اسلامی سقوط میکنه؟ (http://www.daftarche.com/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF-12/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%87%D8%9F-1720/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-2.html).
.
.
.
.
.
.

وقتی که از بالا بیافتد! :-)

Crusader
02-27-2015, 02:27 PM
وقتی که از بالا بیافتد! :-)

باز هم ترول‌های شما شروع شد؟ :e108:
ما چه گناهی کرده‌ایم که باید وجودتان را در این فروم تحمل بکنیم؟ :e411: