PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر دربارهء mbk و Hezbollah_yaAli

kourosh_iran
11-16-2014, 11:14 AM
میگم این دوتا پدیده جالبی هستن.
البته اون حزب الله قبلی که کلا بامزه هست و بیشتر جک و شوخی یا حتی ساخته خود بعضیا ممکنه باشه :e415:
ولی این mbk یخورده مشکوک تره. زبان و ساختار جمله های فارسی رو زده آباد کرده و همش آیه قرآن میذاره ترجمه میکنه. من میگم نکنه لبنانی یا فلسطینی باشه؟ بنظرتون کجاییه زبان مادریش چیه؟
فکر نمیکنم مزدور و جیره خور باشه. البته منظورم بطور مستقیمه که مثلا یکی از طرف ج.ا. باشه! وگرنه مثلا بطور غیرمستقیم و اینا که همین شیعیان لبنان و فلسطینی ها و اینا بهرحال خودشون رو مدیون ج.ا. میدونن و سعی میکنن از ایدئولوژی اون که همون اسلام و درش با هم کم و بیش مشترک هستن دفاع کنن.

Agnostic
11-16-2014, 11:24 AM
وجودشون لازم بود ولی یکیشون که ناک اوت شده و گویا اخراج شده و قاری تازینامه هم ممکنه اخراج بشه.

kourosh_iran
11-16-2014, 11:30 AM
به لازم بودن یا نبودن وجودشون کاری ندارم. میگم بنظرتون ماهیت واقعی اینا چیه کی هستن از کجا اومدن آیا به جایی وابستگی دارن و با نقشه و برای منافع خاصی کار میکنن مطالبی که میذارن هدفش چیه آیا جدیه واقعا و شخصیه یا چیز دیگه؟

Agnostic
11-16-2014, 11:36 AM
به لازم بودن یا نبودن وجودشون کاری ندارم. میگم بنظرتون ماهیت واقعی اینا چیه کی هستن از کجا اومدن آیا به جایی وابستگی دارن و با نقشه و برای منافع خاصی کار میکنن مطالبی که میذارن هدفش چیه آیا جدیه واقعا و شخصیه یا چیز دیگه؟
به نظرم ترول نیستند . حزب الله که سخنان روا زاده و عباسی و ... را نقل می کرد و قاری تازینامه هم باید خارجی باشد چون مشکل فارسی نویسی دارد.

kourosh_iran
11-16-2014, 11:41 AM
خود این که میگید سخنان دیگران رو نقل میکرده مشکوک میزنه. چون آدم خودش شخصی یه مرام و عقیده ای داشته باشه بره یجا حرف مخالف ببینه نمیتونه جلوی خودش رو بگیره و فقط یا بیشتر حرفهای افراد خاصی رو نقل کنه. مگه آدم روباته!! :e057:
این احتمال رو بیشتر میکنه که عضو دم و دستگاهی چیزی هستن حالا هرچند شاید وابسته مستقیم به حکومت نباشه و یه چیز کاملا شخصی هم باشه. نکنه اونا باباش و اینا هستن :e057:

Agnostic
11-16-2014, 11:44 AM
شاید از تکاوران بسیج سایبری هستن

mbk
11-16-2014, 03:22 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان

وجودشون لازم بود ولی یکیشون که ناک اوت شده و گویا اخراج شده و قاری تازینامه هم ممکنه اخراج بشه.
"قل اعوذ برب الناس ملک الناس اله الناس من شر الوسواس الخناس الذی یوسوس فی صدور الناس من الجنة والناس ""بگو پناه برم به پروردگار آدمیان پادشاه آدمیان خدای آدمیان از آسیب رخنه انگیزی های بدآدمیان کسی که رخنه انگیزی می کند در دلهای آدمیان از پری هم آدمیان"
من دلبسته ام به که درکنندم جز از پیشگاه خداوند چون که دیگران همان خانه ء تاربندی بیش نیستند که بهشان دل خوش کنم که چون اندیشه را کار زدم دیدم سست ترین اند

Anarchy
11-16-2014, 04:12 PM
کیشون که ناک اوت شده و گویا اخراج شده

چون در بحث های جدی ترول میکرد ، برای 3 روز بازداشت شد !!

مزدك بامداد
11-16-2014, 05:05 PM
من با بیرون کردن کسی به انگیزه ی نداشتن "زبان" "بهنجار" ناسازگارم.

Anarchy
11-16-2014, 05:09 PM
من با بیرون کردن کسی به انگیزه ی نداشتن "زبان" "بهنجار" ناسازگارم.

خب با ترول ها باید چیکار کرد ؟

مزدك بامداد
11-16-2014, 05:14 PM
خب با ترول ها باید چیکار کرد
باید دید آیا ایشان ترول میباشد یانه. ( ترول به چه میگویند؟)
ایشان دارد به پندار خود پاسخ مارا با آیه های قران میدهد.
این کار ترول بودن نیست.

Anarchy
11-16-2014, 05:30 PM
باید دید آیا ایشان ترول میباشد یانه. ( ترول به چه میگویند؟)
ایشان دارد به پندار خود پاسخ مارا با آیه های قران میدهد.
این کار ترول بودن نیست.

"ایشان" که اخراج نشده ... اون حزبلی اخراج شده که ترول هست !! البته "ایشان" هم اگر وسط هر بحثی بیاد آیه قرآن بنویسه ، اخراج میشه !!

مزدك بامداد
11-16-2014, 05:49 PM
. اون حزبلی اخراج شده که ترول هست
به دید من نیازی به این کار نبود. اینجا به هرروی
گفتمان چندانی انجام نمیپذیرد که پیک های وی کسی
را بیازارد. تازه، روش و باور مسلمین همه جا همین
است، به حزب الله گفتند ساعت چند است، گفت هرچه آقا بگوید!

Anarchy
11-16-2014, 06:26 PM
به دید من نیازی به این کار نبود. اینجا به هرروی
گفتمان چندانی انجام نمیپذیرد که پیک های وی کسی
را بیازارد. تازه، روش و باور مسلمین همه جا همین
است، به حزب الله گفتند ساعت چند است، گفت هرچه آقا بگوید!

مدت بازداشت ، 3 روز بیشتر نیست . خب گفتمان چندانی هم اینجا نشه ، قرار نیست وسط هر بحث جدی ایشون مزخرفات بنویسن !! به اندازه کافی هم برای ایشون ، صبر و شکیبایی به خرج دادیم ...

kourosh_iran
11-17-2014, 06:40 AM
به نظرم ترول نیستند . حزب الله که سخنان روا زاده و عباسی و ... را نقل می کرد و قاری تازینامه هم باید خارجی باشد چون مشکل فارسی نویسی دارد.
من از تحلیل روانی آدمها خوشم میاد. منجمله اینکه خودم تحلیل بشم. اینطوری آدم بیشتر این جونورهای مضحک که کلی هم ادعاشون میشه (و البته ادعاشون رو در قالب خدا و باورهای ماورایی هم ارائه میکنن) شناخته میشن و پرده از ماهیت و منشاء واقعی افکار و گفتار اونا برداشته میشه. بنظر بنده وقتی نقطه ضعف های روان انسان شناخته بشه معلوم میشه که منشاء خیلی از اعتقادات و ادعاهاش چیزی جز ضعفهای روان درپیت خودش نیست (حتی خیلی وقتا ناآگاهانه بدون اینکه خودش عمد واضحی داشته باشه).

این جناب حزب ا... هم بجز اون استنباط قبلی یک استنباط دیگه باز بنظرم رسید از این رفتار خاصی که داره.
میگم شاید مونث باشه :e057:
چون اینطور مطیع بودن و از خود نظری نداشتن (یا نظر کمتری داشتن) و دنباله رو و مرید بودن در زنهای حزب اللهی بیشتر امکان وجود و بروز داره. چرا؟ چون جنس مونث در همین اسلام هم کم و بیش همینطور دنباله رو و مطیع مردان تعریف شده و خب از نظر ذهنی هم که قدرت ذهنی و جنگندگی اونا بطور آماری هم که شده از مردان کمتره. البته ناگفته نماند که من بعضی وقتی این خانوم های حزب اللهی ج.ا. رو که توی تلویزیون صحبت میکردن دیدم به طرز محیرالعقولی سوپرمن شده بودن نمیدونم دوپینگ کرده بودن یا چیز دیگه. مثل اینکه جمهوری اسلامی در خفا تحقیقات و فعالیت های ژنتیکی انجام میده :e105:

Agnostic
11-17-2014, 07:45 AM
به نظرم وجود هر دو لازمه . چون فروم به مخالف و منتقد نیازمنده و جالب نیست در یک فروم همه موافق یا در یک خط باشند. باید به مخالف هم اجازه نظر دادن بدیم.

Agnostic
11-17-2014, 08:10 AM
من از تحلیل روانی آدمها خوشم میاد. منجمله اینکه خودم تحلیل بشم. اینطوری آدم بیشتر این جونورهای مضحک که کلی هم ادعاشون میشه (و البته ادعاشون رو در قالب خدا و باورهای ماورایی هم ارائه میکنن) شناخته میشن و پرده از ماهیت و منشاء واقعی افکار و گفتار اونا برداشته میشه. بنظر بنده وقتی نقطه ضعف های روان انسان شناخته بشه معلوم میشه که منشاء خیلی از اعتقادات و ادعاهاش چیزی جز ضعفهای روان درپیت خودش نیست (حتی خیلی وقتا ناآگاهانه بدون اینکه خودش عمد واضحی داشته باشه).

این جناب حزب ا... هم بجز اون استنباط قبلی یک استنباط دیگه باز بنظرم رسید از این رفتار خاصی که داره.
میگم شاید مونث باشه :e057:
چون اینطور مطیع بودن و از خود نظری نداشتن (یا نظر کمتری داشتن) و دنباله رو و مرید بودن در زنهای حزب اللهی بیشتر امکان وجود و بروز داره. چرا؟ چون جنس مونث در همین اسلام هم کم و بیش همینطور دنباله رو و مطیع مردان تعریف شده و خب از نظر ذهنی هم که قدرت ذهنی و جنگندگی اونا بطور آماری هم که شده از مردان کمتره. البته ناگفته نماند که من بعضی وقتی این خانوم های حزب اللهی ج.ا. رو که توی تلویزیون صحبت میکردن دیدم به طرز محیرالعقولی سوپرمن شده بودن نمیدونم دوپینگ کرده بودن یا چیز دیگه. مثل اینکه جمهوری اسلامی در خفا تحقیقات و فعالیت های ژنتیکی انجام میده :e105:
پس باید همه حزب اللهی ها زن باشند! چون همشون مطیع آقا هستند برای همینه که در ایران ماست سیاهه.

kourosh_iran
11-17-2014, 09:11 AM
پس باید همه حزب اللهی ها زن باشند! چون همشون مطیع آقا هستند برای همینه که در ایران ماست سیاهه.
نه آخه این یکی فرق میکنه! این ظاهرا هیچوقت چندان عصبانی نمیشه و از خودش و از موضع شخصی صحبت نمیکنه. میاد حرفهای چند نفر دیگه رو تکرار میکنه.
معمولا مردا بالاخره عصبانی میشن یه خشم و اراده و موضع شخصی از خودشون نشون میدن (بیشتر از زنها).
البته قبلا گفتم که یه احتمالش دیگش هم اینه که طرف اصولا کار و وظیفش اینه و عضو دستگاه و تشکیلاتی چیزی هست یجورایی.

مرزبان
07-24-2015, 02:37 PM
آقا سلام . من آدم مذهبی ای هستم و تازه در میان شما حاظر شدم . با اون دوستان که نام بردین زیاد اشنا نیستم ولی در مورد اون نفر که اهل تسنن هست و مرتب آیه قران مینویسه و به طرز وحشتناکی معنی مینویسه باید بگم که با این کارش مخالفم .
البته من قوانین رو هم حوندم و درش گفته شده که توهین به مقدسات و ادیان جرمه و شامل جریمه میشه . من اومدم اینجا که خیلی معقولانه در کنار شما به صحبت بشینم . حرف بزنم و گوش بدم . مثل خیلی از شما ها ادم سرسختی هستم . اما اگه میخواید یه محیط سالم داشته باشید میشه انتقاد من رو بپزیرید . با توجه به جرم بودن توهین به مقدسات چرا به امام 12 هم توهین میکنید . اینجا که همه صحبت عقل و منطق میکنن . پس توهین چه معنی ای داره ؟ میشه عبارت داخل امضای Agnostic (http://www.daftarche.com/members/agnostic-161/) عوض بشه .
میشه خواهش کنم ؟

mbk
07-24-2015, 03:44 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "والله أخرجكم من بطون اُمهاتكم لا تعلمون شیأ و جعل لكم السمع و الابصار و الأفئدة لعلكم تشكرون ""هم خداوندست بیرون آوَرَدتان از شکمهای مادرانتان نباشد می دانید چیزیُ هم گذاشت تا براتان گوش هم بینایی ها هم دلها تا برای انگیزدتان خوش بجا می آورید "
آقا سلام . من آدم مذهبی ای هستم و تازه در میان شما حاظر شدم . با اون دوستان که نام بردین زیاد اشنا نیستم ولی در مورد اون نفر که اهل تسنن هست و مرتب آیه قران مینویسه و به طرز وحشتناکی معنی مینویسه باید بگم که با این کارش مخالفم . البته من قوانین رو هم حوندم و درش گفته شده که توهین به مقدسات و ادیان جرمه و شامل جریمه میشه . من اومدم اینجا که خیلی معقولانه در کنار شما به صحبت بشینم . حرف بزنم و گوش بدم . مثل خیلی از شما ها ادم سرسختی هستم . اما اگه میخواید یه محیط سالم داشته باشید میشه انتقاد من رو بپزیرید . با توجه به جرم بودن توهین به مقدسات چرا به امام 12 هم توهین میکنید . اینجا که همه صحبت عقل و منطق میکنن . پس توهین چه معنی ای داره ؟ میشه عبارت داخل امضای Agnostic (http://www.daftarche.com/members/agnostic-161/) عوض بشه . میشه خواهش کنم ؟ درود هم آشتی خداوند بر تو باد،ای دوست مگر خداوند ما را نیافرید به پرندگان بال پرواز نداده دم آفریده چرا دوگانه پرستی دارید؟ ،پیشوای جاخورده امام زمانی جاخورده درکار نیست ،خداوند نگفته گرایشی دیگر همچون شیعه یا سنی داشته باشید مگر آیین فرمانبرداری هم آشتیِ اسلام ،خداوندا مرا نماز خوان بدار

master
07-24-2015, 09:49 PM
درود...یادمه اولین با نوشتار های جناب mbk در سایت اسک قرآن اشنا شدم....طرز بیان و پاسخ ها و نوشتارهاش، عجیب و غریب بود...چندین بار هم پست هاش توی همون تالار اسک دین توسط تیم مدیریتی حذف شد...آخر سر هم نفهمیدم از اونجا اخراجش کردن و یا بنش کردند و یا خودش اومد بیرون...آدم عجیبی هستش...احساس می کنم ایشون، مستعد پیامبریست...فقط به جان خودم یکم ادبیاتشو درست کنه می تونه خودشو جای امام زمان جا بزنه، کلی هم مرید پیدا می کنه :e412:...البته این پیامبری رو شوخی می کنم..:e415:

kourosh_iran
07-25-2015, 06:39 AM
Hezbollah_yaAli که قطعا ترول است، ولی معلوم نیست چه کسی پشت آن است. شاید حتی یکی از اعضاء یا مدیران این فروم باشد.

اما mbk اگر ترول هست یک نسخهء خیلی پیشرفته تر است! تازگی بخاطر یکی دو پستش که به گمانم سایهء جک در پشت آن دیده میشد شک کردم که نکند این هم مثل Hezbollah_yaAli یک ترول است و آلت دست کسی در پشت پرده که این عروسک را میگرداند. که نمیدانم هدفش چیست.

و اما در جریان بحثهای اخیر بنده با sonixax نیز ایشان همش میگفت که فلان آیدی هم مال شماست و این حرفها.
البته شاید این تنها یک تصادف بوده و این آیدی ها هم افراد مستقلی باشند، اما بنظر من کمی مشکوک میزند.

من اصلا خود sonixax را بهش شک کرده ام چون در جریان بحث های اخیر منطقا ثابت شد که ایشان از استفاده از هر ترفند و دروغ و مغلطه و حقه ای ابا ندارد و خیلی هم مغرض/مغرور و لجباز است از هرچه کودک هم بدتر!
هرچند فکر نمیکنم اینقدر احمق اینقدر علاف باشد با این ترول بازیها و آیدی های عروسک خیمه شب بازی. پس احتمالا دستی دیگر در پشت پرده است. کسی که ظاهرا هم باهوش است و هم خوش ذوق و اهل شوخی، ولی هدف اصلی او چیست من نمیدانم! شاید هم یک آدم معلول یا روانی چیزیست که این کارها مشغله و سرگرمی و زندگی اوست.

بهرحال این آیدی ها این ترول ها خطری ندارند و فقط سرکار میگذارند. کافیست بهشان توجهی نکنیم. هرچند گاهی تاپیک ها را کمی مختل و شلوغ میکنند.
ضمنا بنده شخصا با منطق با حرف حساب با چیز مفید کار دارم. حال حتی ممکن است از جانب یک ترول چیزی مطرح شود که قابل توجه باشد قابل استفاده باشد مهم باشد، خب آدم آن موقع باید توجه کند. اسم ها و شکل ها مهم نیست. آدم باید هرچه مفید است از هر کجا پیدا میکند جذب کند! میخواهد ویکیپدیا باشد یا دیکیپدیا، فروم دفترچه، یا یک ترول :e405:

راستی شاید هم همهء اینها کار سربازان گمنام امام زمان است :e105:
ولی عجیب است که اینها اینقدر هوش و ذوق هم داشته باشند و ضمنا اینقدر علاف هم باشند آخر این کارها را بکنند که چه شود؟

بهرحال بنظر میرسد اینهایی که این جک های جالب امام نقی و این حرفها را درست میکنند، کاندیدای مناسبی برای این ترول ها نیز میباشند. هم هوش خوبی دارند و هم اهل شوخی و بذله گویی اند.

mbk
07-25-2015, 09:10 AM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "ان تكفروا فان الله غنی عنكم و لا یرضی لعباده الكفر و ان تشكروا یرضه لكم و لا تزر وازرة وزر اُخری ثم الی ربكم مرجعكم فینبئكم بما كنتم تعملون انه علیم بذات الصدور""اگر روی می گردانید باز چونست خداوند بهره مندی باره تان هم نه خوشنود می باشد برای بندگانش روی گرداندنُ هم اگر خوش بجامی آورید خوشنود می باشدش تا برایتان هم نه بار می برد باربری باری دیگری پس سوی پروردگارتانست برگشت گاهتان باز هوشیارتان می کند به چه بودید انجام می دادید چونست خیلی آگاهی به گیراییِ بالاجاها دلها"
Hezbollah_yaAli که قطعا ترول است، ولی معلوم نیست چه کسی پشت آن است. شاید حتی یکی از اعضاء یا مدیران این فروم باشد.اما mbk اگر ترول هست یک نسخهء خیلی پیشرفته تر است! تازگی بخاطر یکی دو پستش که به گمانم سایهء جک در پشت آن دیده میشد شک کردم که نکند این هم مثل Hezbollah_yaAli یک ترول است و آلت دست کسی در پشت پرده که این عروسک را میگرداند. که نمیدانم هدفش چیست.و اما در جریان بحثهای اخیر بنده با sonixax نیز ایشان همش میگفت که فلان آیدی هم مال شماست و این حرفها.البته شاید این تنها یک تصادف بوده و این آیدی ها هم افراد مستقلی باشند، اما بنظر من کمی مشکوک میزند.من اصلا خود sonixax را بهش شک کرده ام چون در جریان بحث های اخیر منطقا ثابت شد که ایشان از استفاده از هر ترفند و دروغ و مغلطه و حقه ای ابا ندارد و خیلی هم مغرض/مغرور و لجباز است از هرچه کودک هم بدتر!هرچند فکر نمیکنم اینقدر احمق اینقدر علاف باشد با این ترول بازیها و آیدی های عروسک خیمه شب بازی. پس احتمالا دستی دیگر در پشت پرده است. کسی که ظاهرا هم باهوش است و هم خوش ذوق و اهل شوخی، ولی هدف اصلی او چیست من نمیدانم! شاید هم یک آدم معلول یا روانی چیزیست که این کارها مشغله و سرگرمی و زندگی اوست.بهرحال این آیدی ها این ترول ها خطری ندارند و فقط سرکار میگذارند. کافیست بهشان توجهی نکنیم. هرچند گاهی تاپیک ها را کمی مختل و شلوغ میکنند.ضمنا بنده شخصا با منطق با حرف حساب با چیز مفید کار دارم. حال حتی ممکن است از جانب یک ترول چیزی مطرح شود که قابل توجه باشد قابل استفاده باشد مهم باشد، خب آدم آن موقع باید توجه کند. اسم ها و شکل ها مهم نیست. آدم باید هرچه مفید است از هر کجا پیدا میکند جذب کند! میخواهد ویکیپدیا باشد یا دیکیپدیا، فروم دفترچه، یا یک ترول :e405:راستی شاید هم همهء اینها کار سربازان گمنام امام زمان است :e105:ولی عجیب است که اینها اینقدر هوش و ذوق هم داشته باشند و ضمنا اینقدر علاف هم باشند آخر این کارها را بکنند که چه شود؟بهرحال بنظر میرسد اینهایی که این جک های جالب امام نقی و این حرفها را درست میکنند، کاندیدای مناسبی برای این ترول ها نیز میباشند. هم هوش خوبی دارند و هم اهل شوخی و بذله گویی اند. من اگر زمانی گفته خنده داری زدم بیجا از خداوند پوزش می خواهم ،باز شما که از خداوند رویگردانیدید می بینید گفته به جا زده شد به دلخواهتان نیست می گویید اوباش ترول من اگر توی تارنما چیزی گفتم از سخن خداوند که خوش بجا آوری برایش دارم که مرا سوادی آموخت ،بیرون با مردم هم همینگونه رفتار دارم چه پیشانی بخاک گذارگاهها مساجد بازارها مغازه ها باغ گل پارکها که رفتم با همه از آیینم می گفتم هم می گویم ..رنجها خوشی های فراوانی دیدم باز برایم آسان است چون هدفی جز خوشنودی خداوند ندارم ،خداوندا پاس تو که از ناباورانم نگذاشتی هم مگذارم که تویی مرا پناه هم خانه زندگی دل گشاد دادی که پذیرا هستم نه رویگردان هم بیمناک بدار نه خودپسند

kourosh_iran
07-25-2015, 12:11 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "ان تكفروا فان الله غنی عنكم و لا یرضی لعباده الكفر و ان تشكروا یرضه لكم و لا تزر وازرة وزر اُخری ثم الی ربكم مرجعكم فینبئكم بما كنتم تعملون انه علیم بذات الصدور""اگر روی می گردانید باز چونست خداوند بهره مندی باره تان هم نه خوشنود می باشد برای بندگانش روی گرداندنُ هم اگر خوش بجامی آورید خوشنود می باشدش تا برایتان هم نه بار می برد باربری باری دیگری پس سوی پروردگارتانست برگشت گاهتان باز هوشیارتان می کند به چه بودید انجام می دادید چونست خیلی آگاهی به گیراییِ بالاجاها دلها" من اگر زمانی گفته خنده داری زدم بیجا از خداوند پوزش می خواهم ،باز شما که از خداوند رویگردانیدید می بینید گفته به جا زده شد به دلخواهتان نیست می گویید اوباش ترول من اگر توی تارنما چیزی گفتم از سخن خداوند که خوش بجا آوری برایش دارم که مرا سوادی آموخت ،بیرون با مردم هم همینگونه رفتار دارم چه پیشانی بخاک گذارگاهها مساجد بازارها مغازه ها باغ گل پارکها که رفتم با همه از آیینم می گفتم هم می گویم ..رنجها خوشی های فراوانی دیدم باز برایم آسان است چون هدفی جز خوشنودی خداوند ندارم ،خداوندا پاس تو که از ناباورانم نگذاشتی هم مگذارم که تویی مرا پناه هم خانه زندگی دل گشاد دادی که پذیرا هستم نه رویگردان هم بیمناک بدار نه خودپسند
این پستت رو نگاه کن: Not Acceptable! (http://www.daftarche.com/%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%DB%8C-8/%D9%85%D9%86-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-sonixax-%DA%86%DB%8C%D9%87%D8%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%82%D8%B6%D8%A7%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-1813/#post80777)
الان این چه ربطی داره به بحث تخصصی و جدل میان من و sonixax؟
ما چی میگیم تو چی گفتی. ما از هش md5 میگیم شما بحث کشک و ماست میکنی اینکه فروشنده میگه ماستش سالمه یا نه :e415:

mbk
07-25-2015, 12:56 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "و القی موسی عصاه فاذا هی تلقف ما یأفكون""هم اندازد موسی چوبدستیش باز گداری اوست می بلعد چه می بافند"
این پستت رو نگاه کن: Not Acceptable! (http://www.daftarche.com/%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%DB%8C-8/%D9%85%D9%86-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-sonixax-%DA%86%DB%8C%D9%87%D8%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%82%D8%B6%D8%A7%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-1813/#post80777)الان این چه ربطی داره به بحث تخصصی و جدل میان من و sonixax؟ما چی میگیم تو چی گفتی. ما از هش md5 میگیم شما بحث کشک و ماست میکنی اینکه فروشنده میگه ماستش سالمه یا نه :e415:خوب اینجا درگفتگو همباز شدم دانشی دربارهء رایانه یا زبان اینگلیسی نداشتم تنها دلم خواست هم آغازش گفتم که چگونه ام کنون خواستم همانند سازی کنم ساده ترش کنم که می گویید نمی شود گفتگوی دربارهء رایانه ها هم نرم افزار ساده سازی نمی شود که بازم اینگونه نمی اندیشم نه که بیایم اوباشی راه بیاندازم که خودنمایی یا خنده ای رخ دهد کنون هم شما هم اون آقا گفتگو کردید زین پس چشم تنگی کنید بگویید جز ماها کسی دیدگاهی نیاورد که خوی ما تلخ می شود ،جز من هم کسی اینگلسی دانی رایانه دانی برای گفتگو نیامد هم اون آقایی که باهاش جنگ کردی با خودت....خداوندا مرا چشم تنگ مکن