PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نارواهای آیین فرمانبرداری اسلام

mbk
11-11-2014, 07:55 AM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"قُلْ تَعَالَوْاْ أَتْلُ مَا حَرَّمَ رَبُّكُمْ عَلَیْكُمْ أَلاَّ تُشْرِكُواْ بِهِ شَیْئاً وَبِالْوَالِدَیْنِ إِحْسَاناً وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلاَدَكُم مِّنْ إمْلاَقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُكُمْ وَإِیَّاهُمْ وَلاَ تَقْرَبُواْ الْفَوَاحِشَ مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَمَا بَطَنَ وَلاَ تَقْتُلُواْ النَّفْسَ الَّتِی حَرَّمَ اللّهُ إِلاَّ بِالْحَقِّ ذَلِكُمْ وَصَّاكُمْ بِهِ لَعَلَّكُمْ تَعْقِلُونَ (151)وَلاَ تَقْرَبُواْ مَالَ الْیَتِیمِ إِلاَّ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ حَتَّى یَبْلُغَ أَشُدَّهُ وَأَوْفُواْ الْكَیْلَ وَالْمِیزَانَ بِالْقِسْطِ لاَ نُكَلِّفُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَهَا وَإِذَا قُلْتُمْ فَاعْدِلُواْ وَلَوْ كَانَ ذَا قُرْبَى وَبِعَهْدِ اللّهِ أَوْفُواْ ذَلِكُمْ وَصَّاكُم بِهِ لَعَلَّكُمْ تَذَكَّرُونَ (152)وَأَنَّ هَـذَا صِرَاطِی مُسْتَقِیماً فَاتَّبِعُوهُ وَلاَ تَتَّبِعُواْ السُّبُلَ فَتَفَرَّقَ بِكُمْ عَن سَبِیلِهِ ذَلِكُمْ وَصَّاكُم بِهِ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ (153)ثُمَّ آتَیْنَا مُوسَى الْكِتَابَ تَمَاماً عَلَى الَّذِیَ أَحْسَنَ وَتَفْصِیلاً لِّكُلِّ شَیْءٍ وَهُدًى وَرَحْمَةً لَّعَلَّهُم بِلِقَاء رَبِّهِمْ یُؤْمِنُونَ (154) وَهَـذَا كِتَابٌ أَنزَلْنَاهُ مُبَارَكٌ فَاتَّبِعُوهُ وَاتَّقُواْ لَعَلَّكُمْ تُرْحَمُونَ (155)الانعام"
"بگو برتری می یابید می خوانم چه ناروا کرد پروردگارتان بر شما که نباشد همباز می گذارید به او چیزی هم به دوزاینده نیکویی ها کردن هم نباشد می کشید زاده هاتان از نداری ما توشه می دهیمتان هم آره آنها را هم نباشد نزدیک می روید زشتی ها چه آشکار ازشان هم چه جاخورده است هم نباشد می کشید تن آن که نارواکرد خداوند جز به درست این شما را سفارشتان بهش تا انگیزدتان اندیشه می کنید 151 هم نباشد نزدیک می شوید دارایی پدر مرده را جز به آنکه آن نیکوتر است تازمانی که می رسد سرسختی اش را هم رسا کنید پیمانه هم ترازو را به سهم نباشد دوش دهیم تنی را جز گشایش اش هم گداری گفتید باز برابری سازید هم گر بود دارای نزدیکی هم به پیمان استوار خداوند رساکنید این شما را سفارشتان بهش تا انگیزدتان بازگو می شوید 152 هم که این راستراه من پابرجاخواسته گشته است باز پیروی کنیدش هم نباشد پیروی می کنید راهها را باز فراز می شود به شما برای راهش این شما سفارشتان بهش تاانگیزدتان بیم می دارید 153 پس دادیم موسی را نوشتار پایان یافته ای بر کسی که نیکوتر کرد هم بندبند برای هر چیزی هم راهنمایی هم مهربانی ای تاانگیزدشان به روبروشدن پروردگارشان باورمیدارند 154 هم این نوشتاری فروآوریمش خجسته گشته ای باز پیروی کنیدش هم بیم بدارید تاانگیزدتان مهربانی می شوید155 جانوران بخشش سراسری"
خداوندا مرا از فراموشکاران مگذار هم از سرریزگرانی که دلخواه ناروا روا میکنند

مزدك بامداد
11-11-2014, 01:50 PM
سوره ی چارپایان ( الانعام) برای چارپایان !

mbk
11-11-2014, 03:48 PM
آره پوسخند زدن کار هر خودبینی از دریافت داشته گان نوشتاری است که جز خداوند را بنده است که پوست پیازی سود بهش نرساند هم نتواند من این را گفتم که برخی از فرمانبرداران مسلمان نادانسته دنبلان بخشهایی از مغز را هم دیگر جای آزاد گوشترا که با نام خداوند سربریدند به پیروی از پیشترکشان همانند یهود هم نصاری نارواکردند نمی خورند که من این را پذیرا نیم همش را می خورم همچنین طلا را برای مرد ناروا ندانم که آیینم این را نگفت سرخود ناروا کنید
پناه بر او

مزدك بامداد
11-12-2014, 03:49 PM
مسلمان نادانسته دنبلان بخشهایی از مغز را هم
الله برای چی خوک را برای مسلمین آفریده است؟
:e412:

Hezbollah_YaHasan
11-12-2014, 06:33 PM
الله برای چی خوک را برای مسلمین آفریده است؟
:e412:

حضرت حق تعالی خوک را آفریده تا ما مسلمانان مخالفان خود را به آن تشبیه کنیم!

مزدك بامداد
11-13-2014, 05:17 PM
حضرت حق تعالی خوک را آفریده تا ما مسلمانان مخالفان خود را به آن تشبیه کنیم!
پس گـُه را هم آفریده که ما, اسلام را بدان تشبیه کنیم !!

:e415::e412::e412::e412:

mbk
11-15-2014, 09:09 AM

"اتبع ما أوحی إلیك من ربك لا إله إلا هو وأعرض عن المشركین 106 ولو شاء الله ما أشركوا وما جعلناك علیهم حفیظا وما أنت علیهم بوكیل 107الانعام " "پی برو چه نشانه داده شود سویت از پروردگارت نباشد خدایی جز او هم کنارتر رو درباره همتاگذارگشته ها 106 هم گر خواست خداوند چه همتاگذارند هم چه گذاشتیمت برایشان نگهبانی هم چه تو برایشان به کارسازی 107جانوران سراسر بخشیده"
گفتند چرا خداوند هر چند می خواست ما را باورمند به خودش کند نکرد این گفته ای از دشمنی است من هم پاسخشان را می گویم آنگاه باور می کنند که زمانی برای پوزش هم جایگزین کردن بدی به خوبی نباشد که در ناگواری جای می گیرند

مزدك بامداد
11-16-2014, 03:17 AM
گفتند چرا خداوند هر چند می خواست ما را باورمند به خودش کند نکرد? این گفته ای از دشمنی است
مسلمین آنزمان هم سفسته میکردند ( سفسته ی گیر دادن به خود سخنگو بجای پاسخ به سخن!)
البته این هنگامی بود که زورشان نمیرسید، پس از اینکه دزدان فراوان شدند ، دیگر نیازی به پاسخ
نبود و میرفتند این دگراندیشان ( کفار!) را فی سبیل الله میکشتند و به زن و بچه شان تجاوز میکردند!

Rouzbeh
11-16-2014, 12:14 PM
نوشته اصلی از سوی mbk http://www.daftarche.com/images/buttons/viewpost-left.png (http://www.daftarche.com/%D8%AF%DB%8C%D9%86-11/%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D 8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-1688/#post75209) گفتند چرا خداوند هر چند می خواست ما را باورمند به خودش کند نکرد? این گفته ای از دشمنی است

خود همین سخن قرآن پادگویی(در تضاد) با گفته اش در جاهای دیگر است.

در آیه‌های بسیاری گفته است (از این دست):
== ما هرکه را بخواهیم هدایت می‌کنیم و هرکه را نخواهیم در گمراهی رها می‌کنیم...
== ما به دل‌‌ها و چشم‌ها و گوش‌های آنان (کفار) پرده افکمدیم که نفهمند، نبینند و نشنوند.

پس چگونه است که زمانی‌ که کفار همان منطق را بکار میبرند، دشمنی با الله و رسول اله بشمار می‌رود ؟
افلا تعقلون :e404:

mbk
11-16-2014, 02:55 PM

خود همین سخن قرآن پادگویی(در تضاد) با گفته اش در جاهای دیگر است.

در آیه‌های بسیاری گفته است (از این دست):
== ما هرکه را بخواهیم هدایت می‌کنیم و هرکه را نخواهیم در گمراهی رها می‌کنیم...
== ما به دل‌‌ها و چشم‌ها و گوش‌های آنان (کفار) پرده افکمدیم که نفهمند، نبینند و نشنوند.

پس چگونه است که زمانی‌ که کفار همان منطق را بکار میبرند، دشمنی با الله و رسول اله بشمار می‌رود ؟
افلا تعقلون :e404:

"قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِینَ أَعْمَالًا 103الَّذِینَ ضَلَّ سَعْیُهُمْ فِی الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَهُمْ یَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ یُحْسِنُونَ صُنْعًا104أُولَئِكَ الَّذِینَ كَفَرُوا بِآیَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِیمُ لَهُمْ یَوْمَ الْقِیَامَةِ وَزْنًا105ذَلِكَ جَزَاؤُهُمْ جَهَنَّمُ بِمَا كَفَرُوا وَاتَّخَذُوا آیَاتِی وَرُسُلِی هُزُوًا106 إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ كَانَتْ لَهُمْ جَنَّاتُ الْفِرْدَوْسِ نُزُلًا107کهف"
"بگو آیا آگاه کنیمتان به زیانباران ترین کارها 103کسانی که تاریک ماند کوششان در زندگی نزدیک هم آنها گمان می دارند که آنها نیکو می کنند پیشه ای 105 آن دسته کسانی اند روپوشاندند به نشانه های پروردگارشان هم روبروشدنش باز ناچیز شد انجام هاشان باز نباشد برپا کنیم برایشان روز برپایی سنگینی 105این مزدشان دوزخ به چه روپوشاندند هم گرفتند نشانه هایم هم فرستاده هایم را پوسخندی 106چون کسانی که باور کردند هم انجام دادند سازنده ها بود برایشان باغهایی بهشت فروگاهی 107دهانه غار"
شما که پایه را که پذیرایی به خداوند یگانه است چشم داد زندگی داد هم همباز ندارد نخواستید خداوند شما را رها کرد هم برگوش هم چشمتان پرده گذاشت همانند دوراهی که یکی درست بود را به گزینش کنار گذاشتید
خداوندا مرا در دوراهی به آنچه خود می پسندی راه بنما که دل بسته به جز تو نباشم

مزدك بامداد
11-17-2014, 01:20 PM
که پایه را که پذیرایی به خداوند یگانه است چشم داد زندگی داد
الله احمق از من که نپرسید، چشم داد، زندگی داد، چرا پس به من مانند شما مغز خر نداد که منهم مؤمن باشم ؟
پس گناه من این میان چیست؟ میخواست من را هم مانند شما بیافریند و به من هم بجای مغز، گونی سیب زمینی بدهد!

mbk
11-17-2014, 02:30 PM
الله احمق از من که نپرسید، چشم داد، زندگی داد، چرا پس به من مانند شما مغز خر نداد که منهم مؤمن باشم ؟
پس گناه من این میان چیست؟ میخواست من را هم مانند شما بیافریند و به من هم بجای مغز، گونی سیب زمینی بدهد!

به نام خداوندمهرگستر خیلی مهربان
خداوندا تورا پاس برای همین اندیشه که به من دادی هم به دیگر باورمندان هم گزینشی که این را بپذیرم ناباوران اندیشه ازشان برگیر که توان بکار گیری درست را ازش ندارند
خداوندا من را پندآموز از گذشته گان کن

مزدك بامداد
11-17-2014, 03:37 PM
خداوندا تورا پاس برای همین اندیشه که به من دادی هم به دیگر باورمندان هم گزینشی که این را بپذیرم
چه اندیشه ای و چه گزینشی؟
روشن است که در ایران شیعه شدن اندیشه نمیخواهد!
از بچگی میروید زیر منبر اخوند و آنها به مغزتان میرینند!
اگر در هندوستان به جهان امده بودید اکنون همین اندازه
خر هندو بودید و "بت پرست" و اگر در اسرائیل زاده
شده بودید اکنون کلاه خاخامی سرتان بود و کله تان را
به دیوار ندبه میکوبیدید! پس شما ها دم از اندیشه مندیشه!
نزنید که مردم استفراغ نکنند!!

mbk
11-18-2014, 06:29 AM

چه اندیشه ای و چه گزینشی؟
روشن است که در ایران شیعه شدن اندیشه نمیخواهد!
از بچگی میروید زیر منبر اخوند و آنها به مغزتان میرینند!
اگر در هندوستان به جهان امده بودید اکنون همین اندازه
خر هندو بودید و "بت پرست" و اگر در اسرائیل زاده
شده بودید اکنون کلاه خاخامی سرتان بود و کله تان را
به دیوار ندبه میکوبیدید! پس شما ها دم از اندیشه مندیشه!
نزنید که مردم استفراغ نکنند!!

خداوندا دانش مرا افزون تر کن نه به خودخواهی نه آره به پذیرایی آنچه که هستم ساده بچه ء آدم تو را پاس

مزدك بامداد
11-18-2014, 02:33 PM
خداوندا دانش مرا افزون تر کن نه به خودخواهی نه آره به پذیرایی آنچه که هستم ساده بچه ء آدم تو را پاس
گفتم که بجای اندیشه از بچگی قران (:e05a:) به مغزتان چپانده اند
و گرنه کمی هوش میکردید که اگر خدایی در کار بود، اینهمه
تبهکاری وستم و جنگ و کشتار و گرسنگی و نابودی بیگناهان و ... نبود!
اگر خدا بود، نمیگذاشت که برای نمونه: یکی به یک دختر ۹ ساله
تجاوز کرده و سپس او را کشته و لاشه اش را تکه تکه نماید* و
رفتن این آدمکش به جهنم !! هم دردی از آن بچه را کم نمیکند!

* از اخبار

mbk
11-18-2014, 03:40 PM
گفتم که بجای اندیشه از بچگی قران () به مغزتان چپانده اند
چی می گویی وادارم کرده باشند یا خودم پی اش رفتم برای من یکی است چون خوشم می آید بهترین نوشتار از سوی خداوند را باور کنم
شمایید که از سرمایه ای به این بزرگی بی بهره اید هم اندیشه تان گنجایشش را ندارد خداوندا مرا از کینه جویانی سربه هوا مگذار

مزدك بامداد
11-19-2014, 10:58 AM
چون خوشم می آید بهترین نوشتار از سوی خداوند را باور کنم
از کجا دانستید که این قران مشنگ از سوی خداوند است؟

mbk
11-19-2014, 01:01 PM

خداوندا از جایگاه گشته تو می ترسم هم جلوگیری می کنم تنم را از بادپرستی که بهشت را جایگاه داشته باشم

Rouzbeh
11-19-2014, 03:47 PM

کنون که اشتباه‌های پر شمار قرآن اشکاره شده و گندش در آمده ، شماری از مسلمان‌ها میگویند قرآن نوشته ی محمد است و او به‌‌‌ اندازهٔ ی دانش خود در آنزمان چیز‌هایی‌ گفته و نوشته است.هاج عبدالکریم دباغ (سروش) یکی‌ از آن‌ها است.

mbk
11-20-2014, 01:35 PM

کنون که اشتباه‌های پر شمار قرآن اشکاره شده و گندش در آمده ، شماری از مسلمان‌ها میگویند قرآن نوشته ی محمد است و او به‌‌‌ اندازهٔ ی دانش خود در آنزمان چیز‌هایی‌ گفته و نوشته است.هاج عبدالکریم دباغ (سروش) یکی‌ از آن‌ها است.

نه که تو گندش رو درآوردی یگ گفته ات برای پوسخند زدن کارا نیست یک کمبود نتوانستی بیابی رفتی شماری را چسبیدی که همانندتان سگ جور هپ هپ کردند همتا برای خداوند گذاشتند نی چخان حکایت کردند اگر دهن کجی بلدید رهی پیش نبردید
پاس خداوند را که بر بنده اش محمد درود خداوند برش باد نوشتار آسمانی آورد که درش کوچکترین کجی راه ندارد