PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس اسید پاش اصفهان منتشر شد

Hezbollah_YaHasan
10-30-2014, 08:51 AM
گویا مقداری از اسید به چشم اسیدپاش شتک کرده است.
4463

Ouroboros
10-30-2014, 08:57 AM
:e411:

کافر_مقدس
10-31-2014, 11:39 AM
تصویری محرمانه و لو رفته از اسیدپاش واقعی

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/10/53.jpg

uncle sam
01-09-2015, 04:48 AM
پشت مسجد یه خرابه بود که متشکل از چند تا چهار دیواری بود که فقط یکی دوتاشون سقف و در و پیکر داشتند. یه روز که از اونجا رد میشدم یه پیکان جلوی خرابه پارک کرد و دو تا پسرک با پیرهنهای سفید پیاده شدند و جوانی که لباس سیاهی تنش بود و چشمهایش بسته شده بود رو از صندلی هقب پیدا کردند و بردند تو اون اتاق خرابه که سقف داشت. گذشتم.
خوب که فکرش رو میکنم میبینم باید سراغ اسیدپاشها رو از خرابه های پشت مسجدها گرفت. از کانالهای قدرت غیر رسمی کثیف وابسته به مکتبهای ضد انسانی.
باور ندارید یه سر به مسجد محلتون بزنید و ببنید چقدر موتور اون حوالی پارک شده.

کافر_مقدس
01-17-2015, 04:16 AM
پشت مسجد یه خرابه بود که متشکل از چند تا چهار دیواری بود که فقط یکی دوتاشون سقف و در و پیکر داشتند. یه روز که از اونجا رد میشدم یه پیکان جلوی خرابه پارک کرد و دو تا پسرک با پیرهنهای سفید پیاده شدند و جوانی که لباس سیاهی تنش بود و چشمهایش بسته شده بود رو از صندلی هقب پیدا کردند و بردند تو اون اتاق خرابه که سقف داشت. گذشتم. خوب که فکرش رو میکنم میبینم باید سراغ اسیدپاشها رو از خرابه های پشت مسجدها گرفت. از کانالهای قدرت غیر رسمی کثیف وابسته به مکتبهای ضد انسانی.باور ندارید یه سر به مسجد محلتون بزنید و ببنید چقدر موتور اون حوالی پارک شده.

معمولن می برند به خانه ی امن! حالا این بیچاره ها بی امکانات بوده اند که جوان بخت برگشته را برده اند به خرابه!

ولی این سفید پوشیدن لباس شخصی ها هم جالب است ها ! من بیشتر ماموران لباس شخصی که دیده ام لباس سفید پوشیده بودند. گویا چنین می پندارند که با این کار نورانی تر خاهند شد!!!