PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش های دیگر در مبارزه با تروریسم

U.S.CENTCOM
10-20-2014, 04:57 PM
هر زمان که بحث مبارزه با تروریسم به میان می آید، افکار عمومی تنها بر جنگ و مقابله مستقیم نظامی متمرکز میشود. اما در پروسه تلاش برای از بین بردن تروریسم جنبه های دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شده است.

مبارزه علیه ایده های اشتباه افراط گرایان بخش مهمی از مبارزه علیه تروریسم می باشد. به عنوان مثال، افشاگری و مبارزه علیه ایدئولوژی های داعش بخش بسیار مهمی از مبارزه با این گروه تروریستی است. داعش از دین اسلام بعنوان ابزاری برای جذب نیروی انسانی بین کسانی استفاده میکند که از دین اسلام اطلاعی ندارند. این یکی از خطرناک ترین تلاش های این گروه تروریستی میباشد. بعلاوه، این سوء استفاده داعش به اعتبار دین اسلام در سراسر جهان زیان میزند.

این چنین استنباط میشود که بهترین وسیله برای مبارزه با این عقاید غلط، خود مسلمانان و بخصوص رهبران دینی میباشند. خوشبختانه بسیاری از رهبران اسلامی در سراسر جهان داعش را محکوم کرده اند. برای نمونه، بلندترین مقام دینی مصر، مفتی اعظم الازهار، شوقی علام، داعش را یک تهدید علیه اسلام معرفی کرده و این گروه را به نقض قوانین اسلامی محکوم کرده است.

شورای روابط اسلامی آمریکا(CAIR) بعنوان بزرگترین گروه مسلمان در ایالات متحده داعش را بعنوان یک گروه " غیر اسلامی با روحیه ای نفرت انگیز" معرفی کرده و به این نکته اشاره کرده اند که نقض حقوق بشر از سوی داعش آشکار و مستند میباشد و قتل روزنامه نگار آمریکایی، جیمز فولی را مخوف و وحشیانه خواندند.

از سوی دیگر، انجمن اسلامی شمال امریکا (ISNA) بعنوان بزرگترین سازمان مسلمانان در این قاره، در بیانه ای اظهار داشته است که "اعمال داعش هرگز نمایانگر و مطابق با تعلیمات اسلام نیست. این کشتار را نمیتوان با دین اسلام با بیش از 1.6 میلیارد نفر پیرو، توجیه کرد."

بیانیه هایی از این قبیل باعث میشود که مردم در سراسر جهان، ادعاهای دروغین داعش را باور نکنند و روشنگر این باشد که داعش نمایانگر اسلام واقعی و حقیقی نیست.

نظر شما چیست؟

با سپاس
تیم دیجیتال فارسی
فرماندهی مرکزی ایالات متحده

Anarchy
10-20-2014, 09:36 PM
این یکی از خطرناک ترین تلاش های این گروه تروریستی میباشد. بعلاوه، این سوء استفاده داعش به اعتبار دین اسلام در سراسر جهان زیان میزند.

از سوی دیگر، انجمن اسلامی شمال امریکا (ISNA) بعنوان بزرگترین سازمان مسلمانان در این قاره، در بیانه ای اظهار داشته است که "اعمال داعش هرگز نمایانگر و مطابق با تعلیمات اسلام نیست. این کشتار را نمیتوان با دین اسلام با بیش از 1.6 میلیارد نفر پیرو، توجیه کرد."

بیانیه هایی از این قبیل باعث میشود که مردم در سراسر جهان، ادعاهای دروغین داعش را باور نکنند و روشنگر این باشد که داعش نمایانگر اسلام واقعی و حقیقی نیست.

نظر شما چیست؟

نظر ما اینه که برادر سنت کام ، عزیزم اگر شباهت های داعش با تاریخ صدر اسلام رو بیاریم شما هم اعتراف میکنی که داعش اتفاقا به اون اسلامی واقعی و حقیقی خیلی هم نزدیکه ؟

گمنامیان: جدول شباهت های رهبر داعش و پیامبر اسلام/ این گروه داعش مشغول بازسازی رخدادهای صدر اسلام است...! (http://gomnamian.blogspot.com/2014/07/blog-post_9.html)

گمنامیان: شباهت های تاریخی پیامبر اسلام و داعش به صورت مستند!/ اگر محمد بن عبدالله مقدس است پس ابوبکر بغدادی نیز مقدس است! (http://gomnamian.blogspot.com/2014/08/blog-post_14.html)

داعش اثبات کرد که اسلام، دین صلح و دوستی نیست! | فضول محله (http://www.fozoolemahaleh.com/2014/08/01/%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%B3%D9%85%D8%A8%D9%84-%D8%B1%D8%AD%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85)

kourosh_iran
10-21-2014, 06:30 AM
یه سری برنامه هم تلویزیون جمهوری اسلامی داره که مثلا وهابی ها رو زیر سوال میبره با سند و دلیل حتی از منابع اهل سنت، و به شبکه های ماهواره ایشون گیر میده. خلاصه دمار از روزگار اینا درآورده.

اما در اینکه اصل اسلام چیه و آیا امکان داره امروزه هم همونطور فکر کرد و یا با بدست آوردن فرصت و بهانه یه عده عملیش کنن، بنده شخصا نمیدونم! این موارد و آیاتی که از تاریخ اسلام و قرآن میذارن واقعا آدم رو مشکوک و نگران میکنه و ندیدم تاحالا کسی بهشون جواب درست و حسابی بده. اگر همون برنامه که در تلویزیون ج.ا. هست بیان و این مسائل رو هم بحث و روشن کنن خیلی خوب میشه. ولی شایدم واقعا جواب بقدر کافی قانع کننده ای ندارن و بقول خودشون بخاطر پرهیز از ایجاد شبهه (یا افشاگری و رسوایی اسلام بقول بقیه) از پرداختن به این موارد اجتناب میکنن.

در کل اسلام دین مشکوکیه. روحانیونش هم واقعا مشکوک بودن و سیاستمدار بودن یا درواقع حقه باز بودن خودشون رو تاحالا نشون دادن.
کلا هم تقریبا تمام ادیان و خداشون یه جورایی مشکوک میزنن.
تمام ادیان و پیروان اونا جایی که کم میارن به مغلطه متوسل میشن.
بخاطر همینه که من دیگه از مذهبی بودن و باور کردن دربست ادیان متنفرم و احساس گول خوردگی و حماقت میکنم از این بابت. ولی میگم که هنوزم احتیاط در باب اون اصول بنیادین معنویت و مشترکات میان ادیان بنظر بنده عاقلانه میاد.

kourosh_bikhoda
10-21-2014, 10:01 AM
این چنین استنباط میشود که بهترین وسیله برای مبارزه با این عقاید غلط، خود مسلمانان و بخصوص رهبران دینی میباشند. خوشبختانه بسیاری از رهبران اسلامی در سراسر جهان داعش را محکوم کرده اند. برای نمونه، بلندترین مقام دینی مصر، مفتی اعظم الازهار، شوقی علام، داعش را یک تهدید علیه اسلام معرفی کرده و این گروه را به نقض قوانین اسلامی محکوم کرده است.
به نام آفتابه و لگن همیشه هفت دست

حالا آمدیم و یک رهبری از اینا دفاع کرد و یک رهبری به اینا تاخت. تکلیف مردم و جهان آزاد چیه این وسط؟

bilche
10-21-2014, 09:34 PM
به نظر منم شدنی نیست
فرقه های مختلف در اسلام هست
هر کدوم هم که ادعای خلافت و ولایت دارند
این ها نهایتا همگرایی ندارند .
همین الان هم ایران و عربستان نمودنش
محمد الظواهری و داعش و بن لادن و جیش العدل و پادشاه عربستان و ....
آخرش که چه ؟
اشکال از ایدئولوژیست :e140:

kourosh_iran
10-22-2014, 08:01 AM
اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از اسپاگتیست!

mbk
10-22-2014, 12:04 PM
اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از اسپاگتیست!
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"تبارک الذی جعل فی السماء بروجا و جعل فیها سراجا و قمرا منیرا""خجسته است کسی که گذاشت در آسمان اوج گرفته ها هم گذاشت درش روشنی دهنده ای هم ماهی نوردار گشته ای"
خداوند آسیبی بهش نرسد گرش بدگویی کنیم هم خوشی اش افزون نشود گر پاسگذاری کنیم تنها نیازمند خودمانیم که چشم باز کنیم خداوندا تویی که بهار تابستان پاییز زمستان زندگی کردن مرگ آدم پرنده خزنده خوراکی دم باز دم اندیشه ها آفریدی پس دهشت انگیز تروریسم کسی است که خود را با گول زدن در دهشت می افکند کسی جلودارت نیست

Hezbollah_YaHasan
10-22-2014, 05:22 PM
بسمه تعالی
مبحث پسندیده ای است و جایز اشاره کنم بالاخره شما یانکی ها نیز به حرف ما ایمان آوردید که داعش تروریست است. من از شما می پرسم چرا شیعیان آل علی و منتظران آقا امام زمان را در منگنه گذاشتید؟ حزب الله لبنان و ایران در زیر بیرق ولایت همواره تروریست ستیز بوده اند و خودشان قربانی تروریستهایی نظیر منافقین یا همان به اصطلاح مجاهدین خلقو همچنین قربانی رژیم منحوس تروریستی اسراییل بوده اند و امروز همانها زنان اصفهان را با اسید هدف قرار داده اند.

U.S.CENTCOM
10-23-2014, 05:39 PM
و امروز همانها زنان اصفهان را با اسید هدف قرار داده اند.

ببخشید الان اینکه شما میگید چه ارتباطی به زنان اصفهان دارد؟ یعنی واقعا شما فکر میکنید که اسیدپاشی کار
اینهاست؟

U.S.CENTCOM
10-23-2014, 06:01 PM
حالا آمدیم و یک رهبری از اینا دفاع کرد و یک رهبری به اینا تاخت. تکلیف مردم و جهان آزاد چیه این وسط؟

شما به جنایات این گروه توجه کن و خودت قضاوت کن. به نظر شما آیا یک رهبر دینی عادل همچین جنایانی را تایید می کند؟

sonixax
10-23-2014, 07:50 PM
شما به جنایات این گروه توجه کن و خودت قضاوت کن. به نظر شما آیا یک رهبر دینی عادل همچین جنایانی را تایید می کند؟

رهبر دینی ؟!
100% تایید میکند.

kourosh_bikhoda
10-23-2014, 08:12 PM
این مردکه بغدادی خودش رهبر دینیه دیگه.

U.S.CENTCOM
10-24-2014, 03:13 PM
این مردکه بغدادی خودش رهبر دینیه دیگه.
بر چه اساسی؟

kourosh_bikhoda
10-25-2014, 09:14 AM
بر چه اساسی؟
چون خلیفه‌ست و هزاران نفر پیرو داره. یکی از القابش هم امیرالمومنین هست.

Hezbollah_YaHasan
10-25-2014, 10:18 AM
ببخشید الان اینکه شما میگید چه ارتباطی به زنان اصفهان دارد؟ یعنی واقعا شما فکر میکنید که اسیدپاشی کار
اینهاست؟

این اسید پاشیها کار منافقین و صهیونیستها بخصوص بهایی ها است. شیعه فاقد هر نوع خشونت است بلکه شامل امر به معروف و نهی از منکر و حد و تعزیر و تیر غیب است.

mbk
10-25-2014, 11:55 AM
این اسید پاشیها کار منافقین و صهیونیستها بخصوص بهایی ها است. شیعه فاقد هر نوع خشونت است بلکه شامل امر به معروف و نهی از منکر و حد و تعزیر و تیر غیب است.
"قل من ینجیكم من ظلمات البر والبحر تدعونه تضرعا وخفیة لئن أنجانا من هذه لنكونن من الشاكرین قل الله ینجیكم منها ومن كل كرب ثم أنتم تشركون""بگو کی دستگیری می کندتان از تاریکی های خشک هم دریا فرامی خوانیدش زاری کنانی هم پنهانی تا دستگیری شویم از این تا می شویم از پاسگذاران بگو خداوند دستگیری می کندتان ازش هم از هر اندوه سختی پس شما هم می بازید "
چه بگویم من که تا سیصد متری چیزی به چشم ندیدم دوست ندارم دهن به دهن کنم که هرگاه کردم پشیمانم شیعه دیگر چیست؟یا فلان یا فلانی ؟که نیستند پیشم یا دیگر نخواهم دیدشان که کیستند؟تا روز برپایی که آنها هم مرا نمی شناسند؟ جاده را راست برویم نه گمان بافی تازه کجا خداوند می گوید خشونت بجا بد است هر کی چشمت را کور کرد بایستی همان اندازه چشمش را کور کنی یا درگذری

Hezbollah_YaHasan
10-25-2014, 06:33 PM
"قل من ینجیكم من ظلمات البر والبحر تدعونه تضرعا وخفیة لئن أنجانا من هذه لنكونن من الشاكرین قل الله ینجیكم منها ومن كل كرب ثم أنتم تشركون""بگو کی دستگیری می کندتان از تاریکی های خشک هم دریا فرامی خوانیدش زاری کنانی هم پنهانی تا دستگیری شویم از این تا می شویم از پاسگذاران بگو خداوند دستگیری می کندتان ازش هم از هر اندوه سختی پس شما هم می بازید "
چه بگویم من که تا سیصد متری چیزی به چشم ندیدم دوست ندارم دهن به دهن کنم که هرگاه کردم پشیمانم شیعه دیگر چیست؟یا فلان یا فلانی ؟که نیستند پیشم یا دیگر نخواهم دیدشان که کیستند؟تا روز برپایی که آنها هم مرا نمی شناسند؟ جاده را راست برویم نه گمان بافی تازه کجا خداوند می گوید خشونت بجا بد است هر کی چشمت را کور کرد بایستی همان اندازه چشمش را کور کنی یا درگذری

اخوی خودت هم فهمیدی چی گفتی؟ یعنی غیر از اینه که بهاییان و منافقین و صهیونیستها اسید به صورت زنان اصفهانی ریخته اند؟ یعنی غیر از اینه که شیعه بهترین مذهبه؟
اسلام خشونت ندارد بلکه امربه معروف و نهی از منکر و حد و تعزیر و تیر غیب دارد مگر ندیدی احمد کسروی چگونه به تیر غیب دچار شد؟ مگر ندیدی بختیار و فریدون فرخزاد چگونه توسط خود ضد انقلاب تیر غیب خوردند و خداوند دشمنان ولایت را به دست دشمنان ولایت هلاک کرد؟

sonixax
10-25-2014, 08:00 PM
اسلام خشونت ندارد بلکه امربه معروف و نهی از منکر و حد و تعزیر و تیر غیب دارد مگر ندیدی احمد کسروی چگونه به تیر غیب دچار شد؟ مگر ندیدی بختیار و فریدون فرخزاد چگونه توسط خود ضد انقلاب تیر غیب خوردند و خداوند دشمنان ولایت را به دست دشمنان ولایت هلاک کرد؟

خیمه عزاداران حسینی در اصفهان آتش گرفت (http://www.asriran.com/fa/news/362389/%D8%AE%DB%8C%D9%85%D9%87-%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA)

خیمه حسین تازی به چوب غیب سوخت در همان اصفهان :))))

bilche
10-25-2014, 08:34 PM
اخوی خودت هم فهمیدی چی گفتی؟ یعنی غیر از اینه که بهاییان و منافقین و صهیونیستها اسید به صورت زنان اصفهانی ریخته اند؟ یعنی غیر از اینه که شیعه بهترین مذهبه؟

جوری نکنید که مردم فکر کنند جوری شده بوده که نبوده

U.S.CENTCOM
10-27-2014, 01:37 PM

دوست عزیز شما دلیل و مدرک موثق دارید؟ اگر شما شیعه و مسلمان هستید میدونید که تهمت زدن به دیگران گناهی بزرگ هست. بخصوص اگر تهمت شما باعث بدبینی و ضربه زدن به بخشی از جامعه شود. چون این حرفی که شما میزنید می تواند برای تعداد زیادی از ایرانیان (بهاییان) خطرات زیادی داشته باشه و گناهش بر گردن شماست. اگر شما یک شیعه واقعی هستید لااقل از حضرت علی درس بگیرید که (بر اساس احادیث شیعیان) خشم شخصی خودش را نادیده میگرفت و برای خدا عمل میکرد. امیدوارم که مدیون نشوید.

U.S.CENTCOM
10-27-2014, 04:03 PM

دوست عزیز میشه عنایت کنید بگید منظورتون از این نوشته چیه؟ من چند مرتبه خواندم اما واقعا نمیدانم که شما چه چیزی میخواهید بگوید.

Hezbollah_YaHasan
10-28-2014, 09:35 AM
دوست عزیز شما دلیل و مدرک موثق دارید؟ اگر شما شیعه و مسلمان هستید میدونید که تهمت زدن به دیگران گناهی بزرگ هست. بخصوص اگر تهمت شما باعث بدبینی و ضربه زدن به بخشی از جامعه شود. چون این حرفی که شما میزنید می تواند برای تعداد زیادی از ایرانیان (بهاییان) خطرات زیادی داشته باشه و گناهش بر گردن شماست. اگر شما یک شیعه واقعی هستید لااقل از حضرت علی درس بگیرید که (بر اساس احادیث شیعیان) خشم شخصی خودش را نادیده میگرفت و برای خدا عمل میکرد. امیدوارم که مدیون نشوید.

به خدا سوگند اگر آقا بگوید ماست سیاه است آن را سیاه می بینیم.

Hezbollah_YaHasan
10-30-2014, 08:27 AM
اصولا تجربه ۳۶ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی نشان داده که منافقین و صهیونیستها و بهاییان پشت سر جنایات علیه مردم و نظام شکوهمند بوده اند.
نمونه اش شهادت آقایمان بهشتی و یارانش و شهادت رجایی و باهنر و قتل های زنجیره ای زمان خاتمی و قتلهای زمان فتنه ۸۸ که نقش صهیونیسم و بهاییت در آن پررنگ است. مثلا قتل ندا آقاسلطان توسط بهاییان صورت گرفته بود.

Agnostic
11-03-2014, 02:59 PM
بیچاره بهاییان از صلحجو ترین ادیان دنیا هستند و به قوانین علم و حقوق بشر احترام می گذارند.
ملایان خودشان هر غلطی می کنند به گردن بهاییان و لیبرالها و یهودیان و... می اندازند.
لازم است یادآوری کنم بهاییان یکی از گروه های جمعیتی ایران هستند که‌ در زمان حکومت اسلامی ایران به آنها بزرگترین ستم ها شده است. قتل و اعدام حتی اعدام نوجوانان بهایی، زندان، مصادره اموال، نشر دروغ ها و افتراهای اخلاقی، بی احترامی، تخریب قبرستانهای بهاییان و ممانعت از تحصیل و تدفین!

Agnostic
11-03-2014, 03:01 PM
اصولا تجربه ۳۶ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی نشان داده که منافقین و صهیونیستها و بهاییان پشت سر جنایات علیه مردم و نظام شکوهمند بوده اند.
نمونه اش شهادت آقایمان بهشتی و یارانش و شهادت رجایی و باهنر و قتل های زنجیره ای زمان خاتمی و قتلهای زمان فتنه ۸۸ که نقش صهیونیسم و بهاییت در آن پررنگ است. مثلا قتل ندا آقاسلطان توسط بهاییان صورت گرفته بود.

بیچاره بهاییان از صلحجو ترین ادیان دنیا هستند و به قوانین علم و حقوق بشر احترام می گذارند.
ملایان خودشان هر غلطی می کنند به گردن بهاییان و لیبرالها و یهودیان و... می اندازند.
لازم است یادآوری کنم بهاییان یکی از گروه های جمعیتی ایران هستند که‌ در زمان حکومت اسلامی ایران به آنها بزرگترین ستم ها شده است. قتل و اعدام حتی اعدام نوجوانان بهایی، زندان، مصادره اموال، نشر دروغ ها و افتراهای اخلاقی، بی احترامی، تخریب قبرستانهای بهاییان و ممانعت از تحصیل و تدفین!

Agnostic
11-03-2014, 03:05 PM
جمهوری اسلامی تبلیغ می کند که قربانی تروریسم هست و چندهزار کشته داده. ولی آنچه حقیقت دارد این است که حکومت ایران علاوه بر حمایت از گروهای تروریستی نظیر حماس و حزب الله لبنان که دنیا را ناامن کرده اند در داخل ایران تروریسم دولتی برپا کرده البته این تروریسم دولتی در متحدان آمریکا نظیر عربستان هم دیده میشود.

Agnostic
11-03-2014, 03:17 PM
مونا محمودنژاد[۱] یکی از بهائیانی است که پس از انقلاب ۱۳۵۷ در ایران اعدام شد. وی متولد ۱۰ سپتامبر ۱۹۶۵ است. او در زمان اعدام ۱۷ سال بیشتر نداشت.[۲][۳][۴][۵][۶]

در ژوئن ۱۹۸۳، خرداد ۱۳۶۲، حکومت ایران ده تن از دختران و زنان بهائی را اعدام کردند. اتّهام آنها تدریس در کلاس‌های کودکان بهائی – معادل مدرسه یکشنبه‌ها در غرب – بود. خانم‌ها در معرض فشارهای جسمی و روانی شدید قرار گرفتند تا به تبرّی از عقیدهٔ خود وادار شوند. مانند اکثر بهائیانی که در ایران دستگیر شدند، آنها نیز اعتقادات خود را زیر پا نگذاشتند. در نتیجه کلیهٔ آنها اعدام شدند. یکی از آن‌ها، دختری ۱۷ ساله به نام مونا محمودنژاد بود.[۷][۸][۹]

U.S.CENTCOM
11-03-2014, 05:21 PM

من به ایمان شما احترام میگذارم. اما من ندیدم که آقای شما چنین چیزی ("این اسید پاشیها کار منافقین و صهیونیستها بخصوص بهایی ها است") را گفته باشند. مواضب باشید که مدیون آقا نشوید.

U.S.CENTCOM
11-03-2014, 05:31 PM

من نمیدونم که شما این اطلاعات را از کجا میاورید اما اگر باور دارید که این ادعا های شما بی اساس و کذب نیست، لطف کنید منبع موثقی را برای ما و دوستان دیگر ارائه بدید. اما اگر این نوشته های شما بر پایه خواب و خیالات شخصی شماست پس باید تمامی نوشته های شما را نادیده گرفت.

kourosh_iran
11-03-2014, 05:47 PM
بیشترین احتمال اسرائیل است!
اما درمورد بهاییان نمیدونم جریان چیه چرا اینقدر با بهایی ها چپ هستن و اونا رو تهدید میدونن.
چیزی که هست هر آدم عاقلی ظن اول رو به اسرائیل میده در این جریانات. نه فقط این، بلکه داعش هم بی ارتباط با اسرائیل نباید باشه. چیزهایی که رخ میدن همه در جهت خواسته های اسرائیل هستن. حتی آمریکا اونقدری پلید نیست که اسرائیل هست، ولی مجبوره از اسرائیل دفاع کنه و کارهای سرخودش رو هم نمیتونه بقدر کافی کنترل کنه.

Agnostic
11-03-2014, 08:30 PM
من نمیدونم که شما این اطلاعات را از کجا میاورید اما اگر باور دارید که این ادعا های شما بی اساس و کذب نیست، لطف کنید منبع موثقی را برای ما و دوستان دیگر ارائه بدید. اما اگر این نوشته های شما بر پایه خواب و خیالات شخصی شماست پس باید تمامی نوشته های شما را نادیده گرفت.
من بجای این برادر عرزشی پاسخ میدم.
نسرین ستوده رهبر بهائیان ایران + سند (http://www.seratnews.ir/fa/news/88694/%D9%86%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%86%D8%AF)

فجایع فرقه ضاله بهاییت در "راز آرماگدون 4" - مستغاثی دات کام (http://smostaghaci.persianblog.ir/post/416/)

شجریان ، پیاده نظام بهائیان در عرصه هنر (http://kalame.co/faqs/10-1389-08-21-19-45-25/24780-%D8%B4%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D8%B1%D8%B5%D9%87-%D9%87%D9%86%D8%B1.html)

سکوت بیت العدل بهاییان در برابر جنایات بحرین (http://www.adyannews.com/5686_%D8%B3%DA%A9%D9%88%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%AF%D9%84-%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%AA.html/)

MySQL Fatal Error (http://www.hodablog.ir/PageItem-203.aspx)

کلا سخنرانی های مساجد وحزب الله و نماز جمعه حوادث را به بهاییان و صهیونیستها و لیبرالها وتلویزیونهای ماهواره ای نسبت می دهند.

Shaily
11-04-2014, 12:47 AM
یعنی شعور و عقل و منطق تعطیل..

sonixax
11-04-2014, 12:53 AM
یعنی شعور و عقل و منطق تعطیل..

همه میدونند ایشون ترول هستند! خیلی لازم نیست جدی بگیرید ایشون رو!

kourosh_bikhoda
11-05-2014, 11:36 AM
لازم است یادآوری کنم بهاییان یکی از گروه های جمعیتی ایران هستند که‌ در زمان حکومت اسلامی ایران به آنها بزرگترین ستم ها شده است
البته ناگفته نماند که بهاییت و بابیت از زمان قاجار مورد هجمه بودند. هتا در دوران محمدرضا شاه هم بهایی کشی رواج داشت و البته با کمک دولت. محمدتقی فلسفی واسطه انتقال نظر مثبت آیت الله بروجردی به شاه و برعکس، برای سخنرانی های پا منبری آخوندان و هتا برنامه های رادیویی علیه بهاییان بود.