PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهاجرت از ایران

گمنام
10-11-2014, 12:10 PM
درود
نمی دونم قبلا تاپیکی در اینمورد زده شده یا خیر ، به هر روی اگر زده شده این پست من رو ادغام کنید .

این تاپیک رو برای سوال و جواب تمام کسانی که مانند خودم سودای مهاجرت از ایران دارند زدم .

به عنوان اولین سوال می خواستم خودم پرسم که الان ساده ترین راه مهاجرت به اروپا چیه ؟ من پول آنچنانی ندارم که از راه سرمایه گذاری برم البته کسانی رو اونور دارم که حمایت مالیم کنند و قصدم پناهندگیه که برای اونم کیس واقعی ندارم . غیر از ترکیه کشور همسایه دیگه ای هست که خرج زیادی نداشته باشه و برم درخواست پناهندگی به UN درونش رو بدم ؟
راه های جعلی مطمئن چیزی می شناسید ؟

sonixax
10-11-2014, 07:52 PM
نمی دونم قبلا تاپیکی در اینمورد زده شده یا خیر ، به هر روی اگر زده شده این پست من رو ادغام کنید .

بله هست، ولی زیر خاکی شده دیگه!

به عنوان اولین سوال می خواستم خودم پرسم که الان ساده ترین راه مهاجرت به اروپا چیه ؟

ویزای دانشجویی و پیدا کردن کار پس از اتمام دوران تحصیل!

و قصدم پناهندگیه که برای اونم کیس واقعی ندارم

اگر از ترکیه یا با ویزا بیاید اینجا باید قید پناهندگی رو بزنید! (قوانین جدید)
کیس هم ندارید مهم نیست! بیاید اینجا مسیحی بشید.

غیر از ترکیه کشور همسایه دیگه ای هست که خرج زیادی نداشته باشه و برم درخواست پناهندگی به UN درونش رو بدم ؟

پناهنده شدن به UN یعنی دست کم حرام شدن 10-15 سال از زندگیتون! تازه اگر جواب بگیرید. Forget it
یک قرارداد جدید هم اینها با ترکیه امضا کردند بر مبنای اون شهروندان ترکیه ای میتونند بدون ویزا به اروپا سفر کنند و بلعکس! در قبالش هر پناهجویی که از طریق ترکیه وارد اروپا شده باشه در صورت اثبات به ترکیه برگردونده میشه و دیگه اینجا نمیتونه بمونه. یعنی ترکیه شده کشور امن ثالث.

گمنام
10-11-2014, 11:26 PM
ویزای دانشجویی و پیدا کردن کار پس از اتمام دوران تحصیل!
این ویزای دانشجویی رو چطور می تونم بگیرم و خرجش چقدره ؟ می شه آموزش عالی باشه مثلا یاد گرفتن یه حرفه خاص ؟

اگر از ترکیه یا با ویزا بیاید اینجا باید قید پناهندگی رو بزنید!(قوانین جدید)
کیس هم ندارید مهم نیست! بیاید اینجا مسیحی بشید.
من با دعوتنامه بیام و بمونم سند ملک خودم و اموالی که از اون طرف گرو هست ضبط می شه درسته ؟ با ویزا هم می گید نمی شه پس تنها راهش قاچاقه یا شایدم ویزای آزاد ؟
بیام مسیحی شم حله ؟ کدوم کشورا صد در صد اینطوری قبولم می کنن ؟
فرض کنید من برای مهاجرت به آلمان و اسکاندیناوی از لحاظ ساپرت تو اونجا مشکل نداشته باشم ، تنها راهش اینه که با قاچاقچی بیام و بعد مسیحی شم اونجا ؟

sonixax
10-11-2014, 11:57 PM
این ویزای دانشجویی رو چطور می تونم بگیرم و خرجش چقدره ؟ می شه آموزش عالی باشه مثلا یاد گرفتن یه حرفه خاص ؟

در مورد مخارجش نمیدونم، ولی گرفتن ویزا که کاری نداره! میرید وزارت علوم فهرست موسسه های معتبر برای اعزام دانشجو به خارج رو میگیرید با یکیشون تماس میگیرید اونها خودشون بقیه شو بلدند!
بعد منظورتون از آموزش عالی چیه ؟

من با دعوتنامه بیام و بمونم سند ملک خودم و اموالی که از اون طرف گرو هست ضبط می شه درسته ؟

مگه اینجا ایرانه ؟!
با دعوتنامه بیاید بمونید بر نگردید، خود دولت اقدام میکنه برای برگردوندنتون اگر نتونه به هر دلیلی اون طرف جریمه نقدی میشه که زیاد هم نیست و البته تا 3 سال نمیتونه برای کسی دعوتنامه بده.

با ویزا هم می گید نمی شه پس تنها راهش قاچاقه یا شایدم ویزای آزاد ؟

با ویزا هم اسمتون هست ام اثر انگشت! یعنی سه سوت میفهند که شما قانونی اومده و منطقن کسی که قانونی اومده در ایران خطری تهدیدش نمیکنه که بخواد پناهنده بشه مگر شرایط خیلی خیلی خاص.

بیام مسیحی شم حله ؟ کدوم کشورا صد در صد اینطوری قبولم می کنن ؟

آلمان + بقیه اروپا! چون از نظر قوانین ایران کسی که دینش رو عوض کرده مرتد ملی هست و حکمش اعدام. (قانون مجازات اسلامی بند 225)

فرض کنید من برای مهاجرت به آلمان و اسکاندیناوی از لحاظ ساپرت تو اونجا مشکل نداشته باشم ، تنها راهش اینه که با قاچاقچی بیام و بعد مسیحی شم اونجا ؟

قاچاقی بیاید، در صورتی که ردی از خودتون باقی نذارید - یعنی نفهمند از کدوم کشورها رد شدید تا خودتون رو رسوندیند اینجا امکان دیپورتتون رو ندارند. میمونه گرفتن اقامت که چند نوع کیس مختلف هست از سیاسی هست تا اجتماعی و دینی.
سیاسی خیلی زیاد باید صبر کنید چون اینها باید تحقیق کنند که ببینند راست میگید یا نه. اجتماعی هم 99.9% ایرانیها نمیگیرند. میمونه تغییر دین که از همه مطمئن تر و سریع تره. میتونید 2-3 ساله اقامت بگیرید شاید هم زود تر 3 سال بعد از اقامت هم اقامت دائم میگیرید. در مجموع بعد از گذشت 8 سال از لحظه معرفیتون میتونید پاس آلمان بگیری مشروط بر اینکه اقامت دائم داشته باشید، کار کنید و از دولت کمک نگیرید و کلاسهای زبان و انتگراسیون رو که البته اجباری هم هست گذرونده باشید.