PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراموشکاری الله!

cool
06-17-2014, 08:56 PM
همانها که دین و آیین خود را سرگرمی و بازیچه گرفتند؛ و زندگی دنیا آنان را مغرور ساخت؛ امروز ما آنها را فراموش می‌کنیم، همان گونه که لقای چنین روزی را فراموش کردند و آیات ما را انکار نمودند.
سوره اعراف ایه 51
طبق ایه فوق اگر خدا بخواهد میتواند فراموش کند!و این با علیم بودن وی در تضاد است.کسی که فراموش بکند نشان دهنده انست که انرا از خاطر برده و چیزی درباره ان موضوع نمیداند پس علیم نیست!
مردان منافق و زنان منافق، همه از یک گروهند! آنها امر به منکر، و نهی از معروف می‌کنند؛ و دستهایشان را (از انفاق و بخشش) می‌بندند؛ خدا را فراموش کردند، و خدا (نیز) آنها را فراموش کرد (، و رحمتش را از آنها قطع نمود)؛ به یقین، منافقان همان فاسقانند!
سوره توبه ایه 67
به ایه فوق دقت کنید که میگوید مردان و زنان منافق را فراموش کرد.حال ایه 64 سوره مریم میگوید:
(پس از تأخیر وحی، جبرئیل به پیامبر عرض کرد:) ما جز بفرمان پروردگار تو، نازل نمی‌شویم؛ آنچه پیش روی ما، و پشت سر ما، و آنچه میان این دو می‌باشد، همه از آن اوست؛ و پروردگارت هرگز فراموشکار نبوده (و نیست)!
این ایه میگوید خدا هرگز فراموش کار نبوده و این در تضاد با ایه 67 سوره توبه و ایه 51 سوره اعراف است.
ایه زیر هم نشان از فراموشکاری الله دارد:
(و به آنها می‌گویم:) بچشید (عذاب جهنم را)! بخاطر اینکه دیدار امروزتان را فراموش کردید، ما نیز شما را فراموش کردیم؛ و بچشید عذاب جاودان را به خاطر اعمالی که انجام می‌دادید!
سجده 14

Rouzbeh
08-27-2014, 01:07 AM
محمد، شما بخوانید الله, گویا خیلی فراموشکار بوده است. خیلی جاها ورژن‌های جور وا جور از یک داستان گفته است. برای نمونه یکی جا گفته قوم ثمود را با زمینلرزه نابود کرد، جایی‌ گفته با صاعقه ، جایی‌ گفته با صدای مهیب آسمانی ... جایی گفته آنها (قوم ثمود)بجان صالح توطئه چیده بودند .. جای گفته چون شتر صالح را پی‌ کردند برای آن بوده ..

Rouzbeh
09-03-2014, 01:54 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"قُلْ أَرَأَیْتُمْ إِنْ كَانَ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ وَكَفَرْتُمْ بِهِ وَشَهِدَ شَاهِدٌ مِنْ بَنِی إِسْرَائِیلَ عَلَىٰ مِثْلِهِ فَآمَنَ وَاسْتَكْبَرْتُمْ ۖ إِنَّ اللَّهَ لَا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ" "بگو آیا دیدید اگر بود از نزد خداوند هم روپوشاندید بهش هم گواه داد گواهی از فرزندان اسرائیل بر مانندش باز باور کرد هم بزرگی کردید چون خداوند نیست راهنمایی می کند ستمکاران را" همان پزشکی از فرانسه که با دیدن نشانه هایی از نمک دریا بر بدن فرعون گرایش به سخن خداوند پیدا کرد هم باورش شد که آن از سوی خداوند است نه بنده اش محمد آره از زبان محمد مگر هیچ اندیشه ای ندارد؟
خداوند نیاورد ما بنده اش محمد که خداوند برش مهربانی کند را الله بنامیم هم سخنش را سخن خود ساخته بنده اش ,این ها کار دشمنان مسلمانان همانند همتاگذارانی از یهود هم یاران نامان عیسی است خداوند در سخنش قرآن هیچگاه فراموشکار نبوده این شمایید که صاعقه را با رعد هم زلزله را با رجفة یکی گرفتید شاید نمی دانید که صدایی توانمند لرزه به دنبال دارد گمانم سواد رسا ندارید یا دشمنی از جنس کج نشان دهنده هم آره پس از کشتن شتر خواستند که بروند صالح درود خداوند برش را هم با خانواده اش را بکشند بجای پشیمان شدن , جدای این آن فراموشی در روز برپایی از جنس ریشخندی است که شماها در نزدیک دنیا خداوند را با دانستن به بودنش که او مهرگستر است به نبودنش دلبستید که خودتان همه کاره اید.خداوندا مرا از گول خورندگان مگذار که پشیمان هم رسوا خواهند شد

ییخود است. "رجفه" همان زمینلرزه است. و رعد و صدای مهیب هم بدنبال ندارد."زلزله" در فرهنگ قرآنی بچم زیر و رو شدن و از هم پاشیدن است. ازا زلزلت الارض و زلزالها..

اما چرا الله قوم ثمود را نابود کرد، جایی‌ نگفته که آن‌ها پس از پی‌ کردن شتر توطعه چیده بودن که صالح را هم بکشند. جائی آین و جایی‌ آن را گفته است.

بی‌گمان گفته ی پیشین آاش را فراموش کرده بوده است.

مانده ی سخنان تان هم پا منبری هستند.

Rouzbeh
09-08-2014, 12:51 AM
زلزله از رجفه سست تر است برای زلزله های خیلی سخت رجفه می گیرند اگر چشم داشتی گفتم صدای توانمند صاعقه لرزه رجفه بدنبال دارد نه آینه اش هر چند شاید آن هم روی دهد آنجا هم اگر کور نباشی در سخن خداوند پیامبر صالح درود خداوند برش باد به مردمانش گفت ای هم خویشان من چرا شتاب می کنید به بدی پیش از خوبی تازه هدف خداوند آنجا آشکار است که گفت سران آنجا ویران سازی یا خراب کاری می کنند هم بگویند مانبودیم نه نیکو کاری تازه پامنبری اگر دل کسی را نرم کند به نیکی های خداوند خیلی خوشم می آید هر چند گروهی خود بزرگ بین ناخوش بدارند اگر تو دانشمندی دانشمندان پیرو تو بایستی بروند علف بخورند در یک گفتاورد دیگرت واسه سخن خداوند قرآن که کسی همانندش را نمی آورد خودت همانندش را خوندی که جار می زنی کتاب شد آمریکایی ها اگر می تونند به اینگلیس بیاورند نه عربی اون دو سه گانه پرستان خودشونو از پشت طویله ببرند نه ما را؟ اگر خوندی بیا اینجا ببینم چیه که دلت بهش خوش شد
خداوندا تو سرپرست شده مایی ببخش ما را بیامرز ما را مهربانی کن مارا باز کمک کن ما را بر هم خویشانی روپوشندگان

زلزله از رجفه سست تر است:e40d:

رجفة — معجم اللغة العربیة المعاصرة رَجْفَة [مفرد]: ج رَجَفات ورَجْفات: 1 اسم مرَّة من رجَفَ: رعشة شعرت برجفةٍ خفیفة رجفة القلب/ الید . 2 (جو) هزَّة أو زلزلة خفیفة فی سطح الأرض {فَأَخَذَتْهُمُ الرَّجْفَةُ

mbk
09-08-2014, 03:04 PM
زلزله از رجفه سست تر است:e40d:

رجفة — معجم اللغة العربیة المعاصرة رَجْفَة [مفرد]: ج رَجَفات ورَجْفات: 1 اسم مرَّة من رجَفَ: رعشة شعرت برجفةٍ خفیفة رجفة القلب/ الید . 2 (جو) هزَّة أو زلزلة خفیفة فی سطح الأرض {فَأَخَذَتْهُمُ الرَّجْفَةُ
من خیلی دوست ندارم در برگردان به فارسی با کسی جنگ داشته باشم نمی دانم پس از 2 (جو)برای چیست می توانم از فرهنگ نامه دیگر رودر روی برگردان این را بیاورم اما چیزی که آشکار است این است که جنگ شما با خداوند مهرگستر است که به گمانتان نمی تواند با یک صدا چیزی را بلرزاند هم نابود کند هم نشانه خداوند را پذیرا نیستید چرا زمانی که می بینید یک دستگاه اکو پشت ماشین می تواند سراسر دوروبرش را بهم بریزد یا بمب, برای خداوند چنین توانی را سراغ ندارید که با یک غرش ابر یا هرچیزی جایی را بهم بریزد پناه بر خداوند

Rouzbeh
09-16-2014, 01:11 PM
بار گردیم به‌‌‌ فرموشکاری محمد( شما بخوانید الله).
بنا بزبانزد دروغگو فرموشکار هم میشود. چونکه حساب داشتن دروغ کار اسانی‌ نیست و دروغگو گاهی‌ خودش را لؤ می‌‌دهد.

یک جا میگوید روز الله هزار سال است ، جای دیگر میگوید پنجاه هزار سال است...:e409:

mbk
09-17-2014, 08:10 AM
بار گردیم به‌‌‌ فرموشکاری محمد( شما بخوانید الله).
بنا بزبانزد دروغگو فرموشکار هم میشود. چونکه حساب داشتن دروغ کار اسانی‌ نیست و دروغگو گاهی‌ خودش را لؤ می‌‌دهد.

یک جا میگوید روز الله هزار سال است ، جای دیگر میگوید پنجاه هزار سال است...:e409:
" ألم تر إلى الذین بدلوا نعمة الله كفرا وأحلوا قومهم دار البوار ( 28 ) جهنم یصلونها وبئس القرار ( 29 ) وجعلوا لله أندادا لیضلوا عن سبیله قل تمتعوا فإن مصیركم إلى النار ( 30 )" "آیا نمی بینی سوی کسانی جایگزین کردند بخشش سراسری خداوند را روپوشانی هم آزاد کردند هم خویشانشان را سرای شایسته نابودی ها 28 دوزخ جای می گیرندش هم بدترین یکجا مانی است 29 هم گذاشتند برای خداوند رودر روها تا گمراه کنند از راهش بگو بهره ببرید باز چون برگشت کردنتان سوی آتش است 30"
یک اینکه یک روز ما ایرانی با یک روز استوایی با یک روز نزدیک سیبری با یک روز در کره ماه یکسان نیست کم زیاد دارد دو اینکه "یوم"یک بازه زمانی یا یک زمان ویژه است "نهار" را بایستی روز بگیریم سه اینکه شما هی گفتید محمد شما بخوانید "الله" کنون" الله "همیشه در زبانها روان بود که آفریننده روزی دهنده همیشه زنده پسش سخنش قرآن آمد کنون هم محمد که خداوند برش مهربانی کند پیش ما رفت نه" الله" پناه بر خداوندی که هر زبانی به یک روش صدایش می زنند

Rouzbeh
09-17-2014, 11:32 AM
ی
ک اینکه یک روز ما ایرانی با یک روز استوایی با یک روز نزدیک سیبری با یک روز در کره ماه یکسان نیست کم زیاد دارد دو اینکه "یوم"یک بازه زمانی یا یک زمان ویژه است "نهار" را بایستی روز بگیریم سه اینکه شما هی گفتید محمد شما بخوانید "الله" کنون" الله "همیشه در زبانها روان بود که آفریننده روزی دهنده همیشه زنده پسش سخنش قرآن آمد کنون هم محمد که خداوند برش مهربانی کند پیش ما رفت نه" الله" پناه بر خداوندی که هر زبانی به یک روش صدایش می زنند

خیر بیخود است.
یکم اینکه "روز" همان ۲۴ ساعت و زمانی‌ است که زمین یکبار دور محور خودش می‌‌چرخد و فرقی نمیکند در ایران یا استرالیا یا روسیه باشید.
دوم: آین الله خودش گفته است "از آنچه شما می‌‌شمارید، یعنی روی زمین، نه‌ در کره ی مریخ یا ماه.

mbk
09-17-2014, 02:15 PM
ی

خیر بیخود است.
یکم اینکه "روز" همان ۲۴ ساعت و زمانی‌ است که زمین یکبار دور محور خودش می‌‌چرخد و فرقی نمیکند در ایران یا استرالیا یا روسیه باشید.
دوم: آین الله خودش گفته است "از آنچه شما می‌‌شمارید، یعنی روی زمین، نه‌ در کره ی مریخ یا ماه.
ببین هم بشنو اگر یکی بگوید یک شبانه روز در ماه همانند سی شبانه روزی است که شما زمینی ها می شمارید می گویید دروغ می گویید؟ پناه بر خداوند دلم باور به درستی گفتارش است

Rouzbeh
09-18-2014, 01:13 AM
ببین هم بشنو اگر یکی بگوید یک شبانه روز در ماه همانند سی شبانه روزی است که شما زمینی ها می شمارید می گویید دروغ می گویید؟ پناه بر خداوند دلم باور به درستی گفتارش است

خیر. شما از خودتان یک نمایشنامه ی تازه می‌‌نویسید. گفته است::" روز الله برابر هزار سال است که شما میشمارید" یا پنجاه هزار سال است.
بازم مثال تان نادرست است. سخن از همینجا روی زمین بوده که عرب شتر چران حالیش بشود. نه‌ در ماه یا یک کهکشان دیگر. فهم شد ؟
پس آین الله چند جور روز دارد ؟

فرموشکاری هم چیز بدی است.

mbk
09-18-2014, 08:58 AM
سخن از همینجا روی زمین بوده که عرب شتر چران حالیش بشود.
فرموشکاری هم چیز بدی است.
خیر فراموشکاری واسه من بنده خداوند برخی جا خیلی خوبه !چه نیاز دارم بدونم شام یک هفته پیشم چه بود؟تو میدانی اگر آن دوران عربها شتر چران بودند اندیشه ایشان کمتر از شمای کنونی بود یا روستا نشینان کنونی کم اندیشه تر از دیگرانند؟ خداوندا بیشتر داری از آن توست هم بود هم خواهد بود

Rouzbeh
09-22-2014, 08:22 AM
خیر فراموشکاری واسه من بنده خداوند برخی جا خیلی خوبه !چه نیاز دارم بدونم شام یک هفته پیشم چه بود؟تو میدانی اگر آن دوران عربها شتر چران بودند اندیشه ایشان کمتر از شمای کنونی بود یا روستا نشینان کنونی کم اندیشه تر از دیگرانند؟ خداوندا بیشتر داری از آن توست هم بود هم خواهد بود
بلی ، خوب. آدم فراموش می‌کند ولی‌ "خدا" که نبایستی فراموش بکند.

سخن اینجاست که قرآن تراوشات ذهنی‌ محمد است و او هم ناچار چون یک آدم بود فراموشکار هم بود. ، زمانی‌ که دروغ‌ هم زیاد می‌‌گفت قوز بالای قوز میشد.

منظور از عرب شتر چران هم نه‌ از روی خوارداشت بلکه برای آین است که آدم‌های بی‌سواد و بی‌ دانش بودند و چیز‌های پیچیده را نمیتوانستند بفهمند و محمد هم در حدّ و تراز آن‌ها سخن میگفت. یعنی‌ روز الله به انداز ه ی هزار سال شما است یا پنجاه هزار سال شما است. اینجا دیگر کاری با ماه و مریخ و یورانوس ..نبود .

Rouzbeh
10-01-2014, 11:01 PM
ب
"( وَیَسْتَعْجِلُونَكَ بِالْعَذَابِ وَلَنْ یُخْلِفَ اللَّهُ وَعْدَهُ وَإِنَّ یَوْمًا عِنْدَ رَبِّكَ كَأَلْفِ سَنَةٍ مِمَّا تَعُدُّونَ )" "هم زود می شتابندت به ناگواری هم نبودهپشت می کند خداوند پیش پیمانش را هم چون روزی نزد پروردگارت جور هزار سالی از چیزی می شمرید است "ببین اینجا آمد "ک "جور نه "مثل" "همانند هم گفت یوم روزی نه الیوم روز
" یُدَبِّرُ الأَمْرَ مِنَ السَّمَاءِ إِلَى الأَرْضِ ثُمَّ یَعْرُجُ إِلَیْهِ فِی یَوْمٍ كَانَ مِقْدَارُهُ أَلْفَ سَنَةٍ مِمَّا تَعُدُّونَ" "به سامان می دهد فرمان از آسمان سوی زمین پس بالا برده می شود سویش در روزی بود ارزشش هزار سالی از چیزی می شمرید" اینجا هم یوم بی ال آمد
"سَأَلَ سَائِلٌ بِعَذَابٍ وَاقِعٍ لِّلْكَافِرِینَ لَیْسَ لَهُ دَافِعٌ مِّنَ اللَّهِ ذِی الْمَعَارِجِ تَعْرُجُ الْمَلائِكَةُ وَالرُّوحُ إِلَیْهِ فِی یَوْمٍ كَانَ مِقْدَارُهُ خَمْسِینَ أَلْفَ سَنَةٍ""پرسید پرسنده ای به ناگواریی انجام شو برای روپوشندگان نیست برایش کنارزنی از خداوند دارای بالاروی جاها بالا میرود فرشته ها هم روح{جان} سویش در روزی بود ارزشش پنجاه هزار سالی" اینجا هم یوم ناشناخته آمد تنها شناخته سال شمارش ما است باز اینجا درباره زمین چیزی نیامد که به دیدم هم دیگر جایگاه بالا روی آمد که دوری اش بیشتر از دوری پیشین است هم نشان از گشودگی های پهنای هستی است نه چیز دیگر خداوندا مرا از کوته بینان مگذار
بازی صرف و نحو شما بیخود است . چم " یَوْمًا ,یَوْمٍ " همان "روزی" است که درازی آن برابر هزار / پنج هزار سال است که شما میشمارید. یعنی فراسیدن گاهی است که برابر هزار ... سال عربی است.روشن است چرا "الیوم" نگفته است. برای اینکه "الیوم" چم دیگر دارد : امروز، امروزه، در این زمان / برش زمانی‌.

مسلن از روز (یوم قیامت ), (یوم الدین) هم از محمد پرسیدند ولی نگفت که چه اندازه به‌‌‌ درازا خواهد کشید... گفت فقط الله میداند و نمیخواهد بکسی بگوید.

باز اینجا درباره زمین چیزی نیامد

نیازی نبوده که سخنی از زمین بمیان بیاید. در فرهنگ آنزمان چم روز چیزی بوده که همگان آن را میدانستند. گذشته از آن، در جهان بینی‌ تورات و قرآن تنها روی زمین است که روز معنا و وجود دارد که = لیل + نهار

Rouzbeh
10-04-2014, 11:22 AM
شاید بستگی به زمان انجام یا شناسانگر الیوم داشته باشد نمونه اش "الیوم اکملت "برای" اکملت" که" سراسر کردم "

شما خودتان پاسخ خودتان را دادید.محمد آن آیه را در آخرین حج به مسلمانان گفت. : "من امروز دین شما را تکمیل کردم" یعنی در این برش زمانی‌، ... اینجا الیوم ۲۴ ساعت نیست ، همان برابر
"امروزه" ، "این هنگام" و بازه ی زمانی‌ است که آن را می‌شناسیم. و شمارشی نیست.

Rouzbeh
10-06-2014, 05:26 AM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان " ولولا فضل الله علیک ورحمته لهمت طآئفة منهم ان یضلوک وما یضلون الا انفسهم وما یضرونک من شیء وانزل الله علیک الکتاب والحکمة وعلمک ما لم تکن تعلم وکان فضل الله علیک عظیما ﴿113﴾النساء" "هم اگر نبود بیشتر دهی خداوند بر تو هم مهربانیش براستی گماشته شدند چرخنده ای ازشان که تاریکی بکشانندت هم چه گمراه می کنند جز خودشان هم چه آسیب می رسانندت از ریزی هم فرود آورد خداوند برتو نوشتار هم فرمان هم آموختت چه نبوده می دانستی هم بود بشتر دهی خداوند بر تو خیلی بزرگ 113 زنان" سراسر از گفتگو باهاتان شادمان نیستم هی بر می آید از روش گفتن شماها که محمد پیامبر خداوند که خداوند برش مهربانی کند خودش من درآوردی گفته نه از سوی خداوند که تنها خودتان را گمراه میکنید هم مرا هم دیگر فرمانبرداران مسلمان را ریزی گمراه نمی کنید هم آسیبی نمی رسانید که این نوشتار برای باورمندان راهنما هم درمان است باز هم پناه بر خداوند خداوندا مرا دوست خودت کن نه دیگران
ین‌ها شعر هستند و عرب‌ها پیش از محمد شعر های بهتر از این هم می‌‌سرودند.همکنون هم میتوان این‌ها را به خدای اسپاگتی هم نسبت داد..ببین آن چه خدایی است گوجه فرنگی و اسپاگتی را برای شما آفرید.:e404:

mbk
10-06-2014, 12:13 PM
ین‌ها شعر هستند و عرب‌ها پیش از محمد شعر های بهتر از این هم می‌‌سرودند.همکنون هم میتوان این‌ها را به خدای اسپاگتی هم نسبت داد..ببین آن چه خدایی است گوجه فرنگی و اسپاگتی را برای شما آفرید.:e404:به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان راستی گوجه رو تو آفریدی؟ تازه ماکارونی هم که آرده به این گونه در می آورندش با روغن هم چیز دیگر دوست نداری .. من که بادمجون دوست نداشتم برای سفارش خداوند که از پاکیزه هایی که بهتان روزی دادیم بخورید هم خداوند را پاسگذار باشید اکنون چند سالیه که خیلی آسوده می خورمش تازه تندرستی بهم روآورده که پرهیز نمی کنم. زمانی که می فهمید دروغ می گویید تا خداوند هم سخنش را کج نشان دهید گفتید سرود یا شعر؟ کنون چند سالیه که نه فردوسی می خوانم نه حافظ نه سعدی نه پروین نه نیما نه هیچ کتابی جز سخن خداوند قرآن چون خداوند تویش گفت که این راه راست من خیلی پابرجا شده گشت هم پیروی کنیدش هم نباشد پیروی کنید راهها را که فراز می افتد بهش در راهش کنون نه نی گوش میکنم نه ترانه نه هیچ سرودی جز صدای دلنشین همه خوانندگان قرآن برخی زمانها صدای رودخانه یا بلبل یا گنجشک جیرجیرک غورباغه سوسک که خیلی آسوده دلم آرامش میگیرد پناه بر تو ای خداوند ای رهنما که گفتی هم نیست از چیزی درآسمانها هم زمین جز میگردد به پاکی تو می گوید

Rouzbeh
10-07-2014, 05:26 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان راستی گوجه رو تو آفریدی؟ تازه ماکارونی هم که آرده به این گونه در می آورندش با روغن هم چیز دیگر دوست نداری .. من که بادمجون دوست نداشتم برای سفارش خداوند که از پاکیزه هایی که بهتان روزی دادیم بخورید هم خداوند را پاسگذار باشید اکنون چند سالیه که خیلی آسوده می خورمش تازه تندرستی بهم روآورده که پرهیز نمی کنم. زمانی که می فهمید دروغ می گویید تا خداوند هم سخنش را کج نشان دهید گفتید سرود یا شعر؟ کنون چند سالیه که نه فردوسی می خوانم نه حافظ نه سعدی نه پروین نه نیما نه هیچ کتابی جز سخن خداوند قرآن چون خداوند تویش گفت که این راه راست من خیلی پابرجا شده گشت هم پیروی کنیدش هم نباشد پیروی کنید راهها را که فراز می افتد بهش در راهش کنون نه نی گوش میکنم نه ترانه نه هیچ سرودی جز صدای دلنشین همه خوانندگان قرآن برخی زمانها صدای رودخانه یا بلبل یا گنجشک جیرجیرک غورباغه سوسک که خیلی آسوده دلم آرامش میگیرد پناه بر تو ای خداوند ای رهنما که گفتی هم نیست از چیزی درآسمانها هم زمین جز میگردد به پاکی تو می گوید
خدای اسپاگتی خوب طنز است همانند الله و زئوس و ...
در قرآن هم الله ( از زبان محمد ) ادعا‌های خنده دار تر از خدای اسپاگتی کرده است.

ما باران را فرو میفرستیم ... ما از کوه‌های یخی در آسمان تگرگ میفرستیم. کشتی‌ها به فرمان ما بر روی دریا حرکت می‌کنند، .. ما چهارپایان را برای شما رام کردیم...

همه ی این ادعا‌ها بیپایه و بیمایه و پوچ هستند.