PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دروغ گفتن الله در مورد دیدارش!

cool
06-17-2014, 08:52 PM
الله در ایه 23 سوره عنکبوت میگوید:
کسانی که به آیات خدا و دیدار او کافر شدند، از رحمت من مأیوسند؛ و برای آنها عذاب دردناکی است!
این ایه بطور واضح میگوید که میتوان خدا را دید و اگر کسی منکر دیدار خدا باشد کافر است.
اما این الله دروغگو است چرا که در ایه 143 سوره اعراف میگوید:
و هنگامی که موسی به میعادگاه ما آمد، و پروردگارش با او سخن گفت، عرض کرد: «پروردگارا! خودت را به من نشان ده، تا تو را ببینم!» گفت: «هرگز مرا نخواهی دید! ولی به کوه بنگر، اگر در جای خود ثابت ماند، مرا خواهی دید!» اما هنگامی که پروردگارش بر کوه جلوه کرد، آن را همسان خاک قرار داد؛ و موسی مدهوش به زمین افتاد. چون به هوش آمد، عرض کرد: «خداوندا! منزهی تو (از اینکه با چشم تو را ببینم)! من به سوی تو بازگشتم! و من نخستین مؤمنانم!
در این ایه الله به موسی میگوید هرگز مرا نخواهی دید.یعنی الله دیده نمیشود اما در ایه بالا خلاف این را میگوید.پس یا الله به مومنان دروغ گفته و دیده نمیشود یا به موسی دروغ گفته و دیده میشود.

Rouzbeh
09-11-2014, 07:11 AM
دروغ نگفته، محمد (شما بخوانید الله) فرموشکار بوده. خیلی از پاد و تضاد و چندگانه گویی‌های قرآن ریشه شان از همان فراموش کاری محمد است.

kourosh_bikhoda
09-11-2014, 08:42 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
" ولما جاء موسى لمیقاتنا وكلمه ربه قال رب أرنی أنظر إلیك قال لن ترانی ولكن انظر إلى الجبل فإن استقر مكانه فسوف ترانی فلما تجلى ربه للجبل جعله دكا وخر موسى صعقا فلما أفاق قال سبحانك تبت إلیك وأنا أول المؤمنین قال یا موسى إنی اصطفیتك على الناس برسالاتی وبكلامی فخذ ما آتیتك وكن من الشاكرین" "هم آنگاه آمد موسی برای زمان کار ما هم گفتگو کردش پروردگارش گفت پروردگارم دیده کن مرا چشم بیندازم سوی تو گفت نباشد می بینی مرا هم نه آره چشم بینداز سوی کوه باز اگر پایدار است جایش باز زود می بینی مرا باز آنگاه روشن می کند پروردگارش برای کوه گذاشتش پاشیده هم افتاد موسی صدا گرفته باز آنگاه برگشت گفت پاکی گو ییت پشیمان گشتم سویت هم من آغاز باورمندانم گفت ای موسی چون من گزینش کردمت بر آدمیان به فرستاده هایم هم به گفتارم باز بگیر چیزی دادمت هم باش از خوش بجاآوران "

:e05a:

- YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=op-dI7bJhUk)