PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود خانمها ممنوع

U.S.CENTCOM
06-17-2014, 06:05 PM
4278

ورود خانمها ممنوع
در روز جمعه 13 ژوئن عده‌ای از زنان و دختران ایرانی، تمام مدت برگزاری مسابقه والیبال ایران و برزیل را پشت درهای بسته استادیوم آزادی گذراندند. تنها خواسته ای که داشتند تشویق تیم والیبال ایران در مقابل برزیل بود ولی چون مرد نیستند اجازه ورود بهشون داده نشد. علاوه بر این طرفداران تیم ایران با مشکلات دیگری نیز مواجه شدند، صاحبان سینما ها تلاش کردند که برنامه زنده مسابقات را در پرده بزرگ سینما پخش کنند ولی احمد مقدم فرمانده نیروهای امنیتی اعلام کرد که مسابقات فوتبال در سینما ها آن هم به صورت مخلوط پخش نخواهد شد. فقط در صورتی این اجازه داده می شود که زنها و مردها در سالن های جداگانه مسابقات را تماشا کنند برای همین صاحبان سینماها هم کلا منصرف شدند. چند روز بعد و قبل از آغاز مسابقات جام جهانی در روز 12 ژوئن باز هم اعلام کردند که این مسابقات در رستورانها و کافی شاپ ها نیز پخش نخواهند شد.
فکر می کنید برای چی خانمها نباید اجازه تشویق تیم مورد علاقه شون رو داشته باشند؟
با تشکر
فرماندهی مرکزی ایالات متحده

iranbanoo
06-19-2014, 09:35 AM
بخواهیم منطقی اش را نگاه کنیم زنان ایرانی اصلا حق ورزش کردن دارند که حق تشویقش را داشته باشند؟!!
فوتبال با چادر,دو با چادر, تنیس با چادر, رزمی با چادر, جدیدا که شنا هم با چادر یک تکه مد شده:)))

کلا من درک نمی کنم این زنانی که فوتبال نگاه میکنند چه درکی از لذت این بازی دارند؟

kourosh_bikhoda
06-19-2014, 06:51 PM
کلا من درک نمی کنم این زنانی که فوتبال نگاه میکنند چه درکی از لذت این بازی دارند؟
خب فقط نگاه میکنند. لازم نیست که حتما بازی کنند.