PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فحاشی صدا و سیما به مسیح علی نژاد

Agnostic
06-03-2014, 06:02 PM
ببینید این مجری صدا و سیما (وحید یامین‌پور) که بی شک خودش یک مادر جنده و زاده شهر نو است به مسیح علی نژاد به خاطر کمپین فیسبوک چگونه فحاشی کرده:

مطرح کردن اتهامی بی سابقه از سوی یکی از مجریان صدا و سیما

برخورد محافظه‌کاران در ایران اما تنها به یک گزارش تلویزیونی خاتمه پیدا نکرد. چند روز پس منتشر شدن این گزارش، "وحید یامین‌پور" مجری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در اتهامی بی‌سابقه در فیس‌بوک خود نوشت: «فرق است بین یک فاحشه و یک مرتد. مسیح علی‌نژاد حداکثر یک فاحشه است نه یک مرتد. قبل از انقلاب در شهرنو فاحشه هایی که سنین جوانی را سپری می کردند و دیگر جذابیت جنسی نداشتند به فریب دادن جوانترها و قوادی رو می‌آوردند. این کار شاید تامین نیازهای روانی و البته مالی آنها بحساب بیاید. ظاهرا علی نژاد هم در مرز میانسالی با راه انداختن کمپین بی حجابی بدنبال به اشتراک گذاشتن بدنامی‌ها و ناکامی‌های خود و به میدان آوردن جوانترهایی است که هنوز فاحشه نیستند.»

منتشر شدن این مطلب از سوی وحید یامین‌پور واکنش بسیار وسیعی در شبکه‌های اجتماعی داشت و تا جایی که برخی از نیرو‌های حزب‌الله نیز از اقدام غیر اخلاقی وحید یامین‌پور که یکی از هواداران محمدتقی مصباح یزدی به شمار می‌رود، اظهار تاسف کردند.

"سعید محبی"٬ رئیس سازمان بسیج حقوقدانان برای مثال در واکنش به این اتهام نوشته است: «براساس آیه‌ای از قرآن کسی که به دیگری اتهام "فحشا" می‌زند باید ادعای خود را ثابت کند در غیر این صورت باید ۸۰ ضربه شلاق بخورد.»

وحید یامین پور همچنین درخواست دویچه‌وله برای مصاحبه در خصوص اتهامی که به مسیح علی‌نژاد وارد کرده است را رد کرد و تنها گفت: «ترجیح می‌دهم در فضای مجازی مانند فیس‌بوک به سوالات پاسخ دهم. خانم علی‌نژاد متنی در پاسخ به متن من نوشته‌اند که من هم در مقابل متنی می‌نویسم.»

مسیح علی‌نژاد: از رئیس و مجری صداوسیما شکایت می‌کنم | اجتماعی | DW.DE | 03.06.2014 (http://www.dw.de/%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%AD-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D8%AC%D8%B1%DB%8C-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%85/a-17679982?maca=per-rss-per-all_volltext-5613-xml-mrss)

Agnostic
06-03-2014, 07:19 PM
حلال بودن فحاشی و تهمت به مخالف در دین اسلام ناب محمدی.

نکته های کوتاه در نقد دین اسلام و دیگر ادیان (http://www.daftarche.com/%D8%AF%DB%8C%D9%86-11/%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86-1547/#post70826)

Theodor Herzl
06-03-2014, 07:32 PM
نمیدونم چرا یاد ماجرای فائزه هاشمی‌ افتادم که به یک عده پول داده بود تا به او فحش بدهند! اگر تلویزیون رژیم به معصومه قمی فحش داده بدون نقشه کار بدی کرده ، ولی‌ این از جانور بودن و اسهال طلبی این چرند نویس کم نمیکند!

Anarchy
06-03-2014, 08:06 PM
نمیدونم چرا یاد ماجرای فائزه هاشمی‌ افتادم که به یک عده پول داده بود تا به او فحش بدهند! اگر تلویزیون رژیم به معصومه قمی فحش داده بدون نقشه کار بدی کرده ، ولی‌ این از جانور بودن و اسهال طلبی این چرند نویس کم نمیکند!

کسری جان این یامین پور یک افراطی بی مغز به تمام معناست ... بعید میدونم هیچ ماجرای دیگه ای در کار باشه جز اینکه یامین پور به علی نژاد فحاشی کرده !!

ماجرای فائزه هاشمی منظورت همون جریان اوایل دهه هفتاد هست دیگه ؟

sonixax
06-03-2014, 10:20 PM
ماجرای فائزه هاشمی منظورت همون جریان اوایل دهه هفتاد هست دیگه ؟

نه بابا تازگی ها بود! من آلمان بودم وقتی اتفاق افتاد.
یه ریشوئه توی پارکینگ یقه اش کرده بود بهش فحش میداد فیلمش هم هست :

http://www.youtube.com/watch?v=A5_3yBWna-s

پیمان
06-04-2014, 08:27 AM

آره من هم دیده ام در برنامه پارازیت بود و اتفاقا این بسیجی های وحشی شخصیت های بد هفته برنامه پارازیت هم شدند.اگرچه از دار و دسته و فرزندان دزد هاشمی رفسنجانی خوشم نمیاد اما کار آن بسیجی ها واقعا زشت بود.

Anarchy
06-04-2014, 08:47 AM

اینکه سعید تاجیک هست که دستگیر و محکوم به هشت ماه زندان شد :

درخواست عفو فرد فحاش به فائزه هاشمی از رهبر انقلاب/ فحاشی برای "تکلیف شرعی" بود (http://www.entekhab.ir/fa/news/78820/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B9%D9%81%D9%88-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%A6%D8%B2%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%81-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF)

یعنی قضیه واقعا فحاشی بود .... اما اینی که میگم اوایل دهه هفتاد بود ، گویا ساختگی بوده و خود دار و دسته هاشمی ها پول میدادن که بهشون فحش بدن !! این رو من تو وبلاگ امیر فرشاد ابراهیمی خونده بودم ...

کافر_مقدس
06-04-2014, 12:31 PM
ببینید این مجری صدا و سیما (وحید یامین‌پور) که بی شک خودش یک مادر جنده و زاده شهر نو است به مسیح علی نژاد به خاطر کمپین فیسبوک چگونه فحاشی کردهدرود بر شما .. مسیح گرامی بارها تاکید کرده که به مادر فرد خاطی ناسزا نگویید،خودش فاحشه ی مغزی است، ولی مادرش که گناهی نکرده

با سپاس

Theodor Herzl
06-04-2014, 12:42 PM
گویا ساختگی بوده و خود دار و دسته هاشمی ها پول میدادن که بهشون فحش بدن !! این رو من تو وبلاگ امیر فرشاد ابراهیمی خونده بودم .منظر من همون ماجراهای دهه ۷۰ بود وقتی‌ که فضه هاشمی‌ روزنامه زن رو داشت

U.S.CENTCOM
06-05-2014, 02:59 PM
4261

تلویزیون ملی ایران ژورنالیست ایرانی "مسیح علی نژاد" را فاحشه خواند!
مسیح علی نژاد ژورنالیست ایرانی که در لندن زندگی می کند تازگی ها صفحه ای در فیس بوک باز کرده به نام آزادی های یواشکی زنان. این کار او باعث شد که وحید یامین پور یکی از مجریان تلویزیون ایران او را فاحشه بخواند. یامین پور در سخنان خود گفت که علی نژاد یک فاحشه است نه بدعت گذاری که مردم فکر می کنند. بهتره که از او یک شجاع نسازید.او فقط در تلاش برای جبران نیازهای روانی و احتمالا مالی خود با استخدام زنان جوان و به اشتراک گذاری بد نامی اش با زنان جوان تر که هنوز روسپی نشده اند است. این تلویزیون دولتی کمپینی برای مبارزه بر علیه ترویج اعمال زشت در میان زنان ایرانی و علی نژاد روانی آغاز کرد و ادعا کرد که علی نژاد در یکی از خیابان های لندن برهنه شده بود و پس از مدت کوتاهی توسط سه نفر از رهگذران مورد تجاوز قرار گرفته درحالی که پسر او به تماشا ایستاده بود .
این گزارش همچنین ادعا کرد که پلیس متروپولیتن لندن، همراه با مقامات بی بی سی، تلاش می کردند که این تجاوز را به عنوان خبری محرمانه حفظ کنند اما این داستان در سایت های رسانه های اجتماعی منتشر شد و یک واکنش گسترده ایجاد کرد. وی ادامه داد که علی نژاد در در طول اقامت خود را در ایران نیز به دلیل فساد اخلاقی از ورود به مجلس منع شده بود. علی نژاد بلافاصله یک ویدیو از خودش در صفحه فیس بوک ( که 224 هزار مشترک در مقابل صفحه فیس بوک تلویزیون که 16463 مشترک دارد) منتشر کرد و اعلام کرد که از سلامت کامل برخوردار است و هیچ حمله ای هم به او نشده. علی نژاد از خودش ویدیویی منتشر کرد که در حال خواندن در مترو لندن بود و مستقیما به عزت الله ضرغامی رییس شبکه تلویزیونی گفت که اگر من به آزادی می توانستم در کشور خودم به جای لندن بخوانم با من چکار می کردی؟ میلیونها ایرانی مثل من هستند که عاشق آزادی و آوازه خوانی هستند آیا اونها را هم نادیده می گیری؟ یا به افکار اونها هم تجاوز می کنی؟
علی نژاد پستش را با این سوال که " چرا این ویدیو را در تلویزیونت پخش نمی کنی حالا که به جای توجه به ظلمها و اعدام هایی که در ایران می شه دنبال من افتادی؟ این رو پخش کن که مردم ببینند و بدانند که من در سلامت کامل به سر می برم و کسی هم به من تجاوز نکرده و در غربت هم از روحیه خوبی برخوردار هستم به پایان رساند.
نظر شما در مورد این جنگ رسانه ای چیه؟
با سپاس