PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادبود قربانیان دهه ۶۰ جمهوری اسلامی

Theodor Herzl
05-14-2014, 03:35 PM
در این جستار تصمیم دارم به معرفی‌ نام‌هایی‌ که شاید هرگز نشنیدید بپردازم ، از قربانیانی که در راه مبارزه با خمینی ، خامنه‌ای ، میر حسین موسوی ، اسدلله لاجوردی ، صادق خلخالی و بقیه اراذل و اوباش خونخوار رژیم جان دادند.

Theodor Herzl
05-14-2014, 03:47 PM
لیست بیش از ۱۰۷۸۷ نفر اعدامی دهه ۶۰ که اکثریت آنها مجاهد و تعدادی نیز از نیروهای مختلف چپ هستند. این لیست شامل کشتار ۱۳۶۷ نمی‌شود و شامل بقیه اعدام‌ها در قبل سال ۶۷ است

http://www.komitedefa.org/text/edamha.pdf

باید اضافه کنم که این لیست ، اسامی تمامی‌ اعدامی‌های دهه ۶۰ نیست ، بلکه فقط بخش کوچکی از آنها است

Theodor Herzl
05-14-2014, 04:00 PM
مشخصات ثریا ابوالفتحی

محل تولد: تبریز

دانشجو

محل کشته شدن: تبریز

زمان کشته شدن: 1360

4070
ساعت 11 شب دوم مهرماه سال 1360، ثریا را به میدان تیرباران بردند. یک همرزم و یارنزدیکش گفت:
لحظاتی بعد صدای کوبنده ثریا همه جا را می لرزاند : « بچه ها ما رفتیم و به زبان آذری اضافه کرد: درود بر رجوی. درود بر مجاهدین. انا لله و انا الیه راجعون. این آخرین کلمات ثریای قهرمان بود که با رگبارگلوله ها خاموش شد.

Theodor Herzl
05-14-2014, 11:32 PM
مشخصات هرمز عابد
محل تولد: فومن
فوق دیپلم
محل اعدام: فومن
زمان اعدام: 1360

هرمز عابد به جرم هواداری از سازمان مجاهدین خلق در سال ۱۳۶۰ در زندان رشت توسط دژخیمان سپاه اعدام شد

4071

4073

4074

4072

Theodor Herzl
05-15-2014, 06:48 PM
4079

مجاهد مهشید فرزانه سا
مجاهد مهشید فرزانه سا متولد سال 1337 در تهران، از جمله مجاهدان بود که در عاشورای 19بهمن60 در کنار اشرف و موسی قهرمانانه جنگید و کشته شد .

(عاشورای مجاهدین کنایه از درگیری مسلحانه موسی‌ خیابانی و اشرف رجوی در خانه تیمی مجاهدین در زعفرانیه
با پاسدار‌ها به رهبری شخص اسداله لاجوردی است )

این هم فیلم لاجوردی که دقیقا بعد از درگیری بچه مسعود رجوی رو بغل کرده جلوی دوربین که ما این رو نجات دادیم برای تبلیغات که دروغ است پاسدار‌ها همه را می‌خواستند در آن‌ خانه بکشند!

https://www.youtube.com/watch?v=bruPzPiXesQ

Theodor Herzl
05-15-2014, 06:50 PM
این جاکش اسداله لاجوردی رو ببینید چطوری داره فیلم بازی میکنه با حالت بغض الود!

Theodor Herzl
05-15-2014, 07:03 PM
سعید سلطانپور شاعر کمونیست عضو سازمان چریک‌های فدائی خلق بود که در ۳۱ خرداد ۶۰ اعدام شد

4080

4081
او همچنین شاعر ترانه معروف آفتابکاران جنگل است که متاسفانه توسط طرفداران میرحسین موسوی دزدیده شده است!

https://www.youtube.com/watch?v=VqVntWqr2aA

کافر_مقدس
05-15-2014, 07:32 PM
او همچنین شاعر ترانه معروف آفتابکاران جنگل است که متاسفانه توسط طرفداران میرحسین موسوی دزدیده شده است!

دزدیده نشده ، بازخانی شده! http://www.daftarche.com/images/imported/2014/05/1.gif

Theodor Herzl
05-15-2014, 07:35 PM
دزدیده نشده ، بازخانی شده!اجازه از سازمان چریک‌های فدائی خلق یا بازماندگان سعید سلطانپور هم که اصلا مهم نیست؟ ایرادی هم ندارد که ترانه‌ای را که یک کمونیست دشمن رژیم سروده است را بدون اجازه هیچ کسی‌ جناح اسهال طلب بدزدد؟

sonixax
05-15-2014, 09:22 PM
دزدیده نشده ، بازخانی شده!

وقتی از مالک اثر اجازه گرفته نشده باشه اسمش میشه دزدی نه بازخوانی!!!

کافر_مقدس
05-15-2014, 10:55 PM
به هر روی شما نامش را هر چه می خاهید بگذارید، ولی دزدی نیست! هنگامیکه صاحب اثر در قید حیات نیست از چه کسی باید اجازه گرفت؟! زنده یاد سلطان پور باید از اسپاگتی اش هم باشد که اثرش ماندگار شده است!

همچنین این ترانه را یک خاننده ی زن ژاپنی هم خانده ، اجازه هم نگرفته! پس نمی شود نامش را دزدی گذاشت.

همانگونه که افرادی همچون محسن نامجو و حسین منصوری آهنگ های زنده یاد فریدون فرخزاد را بازخانی کرده اند

Theodor Herzl
05-15-2014, 11:03 PM
به هر روی شما نامش را هر چه می خاهید بگذارید، ولی دزدی نیست! هنگامیکه صاحب اثر در قید حیات نیست از چه کسی باید اجازه گرفت؟! زنده یاد سلطان پور باید از اسپاگتی اش هم باشد که اثرش ماندگار شده است!

همچنین این ترانه را یک خاننده ی زن ژاپنی هم خانده ، اجازه هم نگرفته! پس نمی شود نامش را دزدی گذاشت.

همانگونه که افرادی همچون محسن نامجو و حسین منصوری آهنگ های زنده یاد فریدون فرخزاد را بازخانی کرده اندبقیه چه گوزی هستند که سعید سلطانپور این شاعر اسطوره‌ای از اسباقتی‌اش هم باشد؟الان تمامی‌ ترانه‌های فرانک سینترا ، مایکل جکسون ، گروه بیتلز و غیره که مردند همه کپی‌ رایت دارد ، بروید بدون اجازه بخونید زندان می‌روید! چند نفر یک کار اشتباه را انجام میدهند آن‌ را صحیح می‌کند؟ این ترانه سازمانی چریک‌های فدائی خلق بوده که برای ماجرای سیاهکل سروده شده است ، حداقل کار هر کسی‌ این هست که یک اجازه شفاهی‌ از سازمان چریک‌های فدائی خلق یا بازماندگان سعید سلطانپور بگیرد! در همین غرب شما بروید ترانه یکی‌ را بدون اجازه بخونید چوب در ماتحتتان میکنند! البته در ایران انقدر برنامه کامپیوتر و آهنگ غیر قانونی‌ کپی‌ میشود و به فروش می‌رسد که این چیز‌ها دیگر برای شما مهم نیست!

sonixax
05-15-2014, 11:06 PM
هنگامیکه صاحب اثر در قید حیات نیست از چه کسی باید اجازه گرفت؟!

از بازماندگان یا صاحبین حقوقی اثر.
اسم این کار دزدیه اخوی! اینجا بود خشتک موسوی و اون کسی که آهنگ رو دزدیده رو باهم میکشیدند سرشون.

همانگونه که افرادی همچون محسن نامجو و حسین منصوری آهنگ های زنده یاد فریدون فرخزاد را بازخانی کرده اند

حسین منصوری رو نمیشناسم ولی نامجو قطعن اجازه گرفته چون در خارج از ایرانه و اگر بدون اجازه میخوند خشتک مبارک را پرچم میکردند.

sonixax
05-15-2014, 11:08 PM
بقیه چه گوزی هستند که سعید سلطانپور این شاعر اسطوره‌ای از اسباقتی‌اش هم باشد؟الان تمامی‌ ترانه‌های فرانک سینترا ، مایکل جکسون ، گروه بیتلز و غیره که مردند همه کپی‌ رایت دارد ، بروید بدون اجازه بخونید زندان می‌روید! چند نفر یک کار اشتباه را انجام میدهند آن‌ را صحیح می‌کند؟ این ترانه سازمانی چریک‌های فدائی خلق بوده که برای ماجرای سیاهکل سروده شده است ، حداقل کار هر کسی‌ این هست که یک اجازه شفاهی‌ از سازمان چریک‌های فدائی خلق یا بازماندگان سعید سلطانپور بگیرد! در همین غرب شما بروید ترانه یکی‌ را بدون اجازه بخونید چوب در ماتحتتان میکنند! البته در ایران انقدر برنامه کامپیوتر و آهنگ غیر قانونی‌ کپی‌ میشود و به فروش می‌رسد که این چیز‌ها دیگر برای شما مهم نیست!

ببینید ذهن ایشون چه طور در ولایت میرحسین ذوب شده که دزدی آثار هنری رو یک کار درست و اخلاقی میدونه!
معلومه همچین آدمی جنایات دهه 60 برایش مهم نیست.

کافر_مقدس
05-16-2014, 01:23 AM
لان تمامی‌ ترانه‌های فرانک سینترا ، مایکل جکسون ، گروه بیتلز و غیره که مردند همه کپی‌ رایت دارد ، بروید بدون اجازه بخونید زندان می‌روید!ما را گرفته ای؟!! آنجا آمریکا است، اینجا ایران!

حسین منصوری رو نمیشناسم پسرخانده ی فروغ است، آهنگ "شرقی غمگین" را خانده. البته ایشان خودشان بازمانده ی خانواده ی فرخزاد است و نیازی به دریافت پروانه از کسی ندارد!

ببینید ذهن ایشون چه طور در ولایت میرحسین ذوب شده که دزدی آثار هنری رو یک کار درست و اخلاقی میدونه!

معلومه همچین آدمی جنایات دهه 60 برایش مهم نیست.

باز هم فرافکنی؟!! من کجا این کار را اخلاقی دانستم؟! من فقط گفتم اینجا ایران است!

در اینجا قانون کپی رایت وجود ندارد، هر گاه مانند اروپا یا آمریکا قانون مشابه کپی رایت تصویب و اجرا شد آنگاه می توانید خرده بگیرید که چرا قوانین را زیر پا گذاشته اند

جنایات دهه ی شصت و هفتاد و هشتاد و نود برایم بسیار هم دارای اهمیت است ، منتها برخلاف شما اخلاق را رعایت می کنم و به کسانی که یقین ندارم افترا نمی زنم

Theodor Herzl
05-16-2014, 06:40 PM
ما را گرفته ای؟!! آنجا آمریکا است، اینجا ایران!خوب ایران است در و پیکر ندارد ، ولی‌ این کار از قبح قضیه که استفاده غیر مجاز از اثر هنری دیگری کار بدی است که کم نمیکند!

Theodor Herzl
05-16-2014, 06:49 PM
محسن فاضل ، از رهبران سازمان پیکار برای رهائی طبقه کارگر که در ۳۱ خرداد ۱۳۶۰ در اعدام‌های گروهی آن روز به همراه سعید سلطانپور اعدام شد. سازمان پیکار از انشعاب مارکسیست‌ها از سازمان مجاهدین در ۱۳۵۴ شکل گرفت ، چون مارکسیست‌ها نمیتوانستند اسلام را تحمل کنند از مجاهدین خلق انشعاب دادند و سازمان پیکار برای رهائی طبقه کارگر را تشکیل دادند که محسن فاضل یکی‌ از انشعابی‌ها بود

4101

البته من خودم از محسن فاضل زیاد خوشم نمی‌‌آید ، به علت ارتباط او با چریک‌های فلسطینی و ترور یک مستشار آمریکایی در قبل انقلاب هنگامی که هنوز عضو مجاهدین بود ، ولی‌ بهر حال او بعد از ۱۳۹ روز انفرادی در ۳۱ خرداد ۶۰ بدون دادگاه اعدام شد که او را قربانی دهه ۶۰ می‌سازد.

Theodor Herzl
05-22-2014, 10:03 PM
حبیب القانیان رئیس انجمن یهودیان تهران بود در سال ۱۳۵۸ به جرم ارتباط با اسرائیل اعدام شد. او از ثروتمندان قبل از انقلاب بود که اموال او بعد از اعدام مصادره شد. خانواده القانیان از خاندان‌های مشهور یهودی در ایران هستند.

4124

Theodor Herzl
05-23-2014, 07:09 PM
ساختمان پلاسکو و کمپانی پلاسکو از جمله اموال حبیب القانیان بود که مصادره شد

4126

4127

4128

Dariush
05-23-2014, 07:34 PM
این جاکش اسداله لاجوردی رو ببینید چطوری داره فیلم بازی میکنه با حالت بغض الود!
به گمانم فراموش کردید لینکِ این ویدئو را قرار دهید کسرای گرامی.

Theodor Herzl
05-23-2014, 07:37 PM
به گمانم فراموش کردید لینکِ این ویدئو را قرار دهید کسرای گرامی.منظورم ویدئو پست قبلی‌ هست

Russell
05-23-2014, 09:29 PM
برنامه‌یِ صفحه آخر رو امروز می‌دیدم با موضوع همین اعدام‌ها و گفتگوی مجری آن با عبدالکریم لاهیجی؛ دوستان راست می‌گویند، اعتراض به این اعدام‌ها و جلوگیری از تکرار آن بخش مهمی از دلایل مخالفت ما با ج.ا است و قطعا بخشی از اعتراض‌ها به عدم موضوعیت آن‌ها و نیاز نبودن گشودن پرونده‌یِ آن عامدانه است. این جنایت نباید هرگز تکرار و فراموش شود. همینکه باز تکرار می‌کرد. هر چندبار لیست این اصلاح‌طلب‌های(؟) دانه درشتی که در این اعدام‌ها دخیل و مسئول بوده‌اند تکرار شود باز هم از ضربه‌یِ روانی آن نمی‌کاهد.

Dariush
05-23-2014, 10:09 PM
برنامه‌یِ صفحه آخر رو امروز می‌دیدم با موضوع همین اعدام‌ها و گفتگوی مجری آن با عبدالکریم لاهیجی؛ دوستان راست می‌گویند، اعتراض به این اعدام‌ها و جلوگیری از تکرار آن بخش مهمی از دلایل مخالفت ما با ج.ا است و قطعا بخشی از اعتراض‌ها به عدم موضوعیت آن‌ها و نیاز نبودن گشودن پرونده‌یِ آن عامدانه است. این جنایت نباید هرگز تکرار و فراموش شود. همینکه باز تکرار می‌کرد. هر چندبار لیست این اصلاح‌طلب‌های(؟) دانه درشتی که در این اعدام‌ها دخیل و مسئول بوده‌اند تکرار شود باز هم از ضربه‌یِ روانی آن نمی‌کاهد.
براستی شگفت‌آور است! کافی‌ست که شما کمی در اتفاقاتِ آن روزها نظر کرده و اندکی در موردِ دست‌اندرکارانِ آن رویدادها کندوکاو کنید تا دستِ خونین یا درگیرِ تک‌تکِ اصلاح‌طلبانِ شاخص ِ امروزی را تا آرنج در آنجا ببینید. بی‌آبرویی یک چیز است، چیز دیگر این همه دریوزگی و بی‌شرمی‌ست که از اینها دیده می‌شود؛ من فقط زمانی که امثالِ گنجی و نبوی را می‌بینم که مارکِ فعالِ حقوق بشر بر پیشانی‌ِ منحوس‌اشان چسبیده، به یادِ آلتِ راسپوتین می‌افتم. این را من بی‌هیچ شک و تردیدی باور دارم که غیرممکن است که کسی آن زمان مقامی بلندمرتبه داشته و در آن رودِ خون آبتنی نکرده باشد یا حداقل از وجودش خبر نداشته باشد. آنچه آن شک و تردیدِ دیروزی را تبدیل به یقینِ امروزی کرد، سکوت و طفره رفتن و یا در مواردی که غنای بی‌شرمی به نهایتِ خود می‌رسد افتخارِ مقاماتِ جنایتکارِ آنروزها و اصلاح‌طلب‌های امروزین به «گذشته»‌ی خود است. حیف که امنیتِ جانی‌ام به خطر می‌افتد وگرنه من حقیقتا دلم می‌خواهد بروم صمیمانه از اکبر خوشکوشک سپاسگذاری کنم؛ او بزرگترین دهن‌کجی به آن دورویی و تزویر اصلاح‌طلبی است.

بهترین معیار برای راستگویی یا ریای مسئولِ سابق و «فعالِ حقوق بشر» امروز همین موضوع جنایاتِ دهه‌ی 60 است. هر گونه واکنشی غیر از محکومیتِ روشن و محکم، نشان از وجود گنده‌ریگی در کفش یا در مواردی «نعلین» است.

Theodor Herzl
05-24-2014, 12:12 AM
اکبر خوش کوشک در دهه ۶۰ چکاره بوده؟ تمامی‌ جنایت‌هایی‌ که از او می‌شناسیم مربوط به وزارت اطلاعات فلاهیان و دهه ۷۰ رفسنجانی‌ میشود!

Dariush
05-24-2014, 01:12 AM
اکبر خوش کوشک در دهه ۶۰ چکاره بوده؟ تمامی‌ جنایت‌هایی‌ که از او می‌شناسیم مربوط به وزارت اطلاعات فلاهیان و دهه ۷۰ رفسنجانی‌ میشود!
منظور چیز دیگری بود گرامی! همراهی اکبر خوش‌کوشک، تصویر بی‌تکلفِ جنایت، با اصلاح‌طلبان، همچون آبی‌ست که بر روی سیمای آراسته‌ی شیطان ریخته می‌شود و آرایش‌اش را زدوده، چهره‌ی راستین‌اش را می‌نماید. طنزی البته همراه با تلخ‌خند برای ماست و شرم که نه، ولی بی‌آبرویی مضاعفی‌ست که بر تارکِ آنان می‌نشیند.

Dariush
05-24-2014, 02:09 AM
https://www.youtube.com/watch?v=INRKE5CFNP8

:e05a::e05a::e05a:

Theodor Herzl
05-24-2014, 03:25 AM
منظور چیز دیگری بود گرامی! همراهی اکبر خوش‌کوشک، تصویر بی‌تکلفِ جنایت، با اصلاح‌طلبان، همچون آبی‌ست که بر روی سیمای آراسته‌ی شیطان ریخته می‌شود و آرایش‌اش را زدوده، چهره‌ی راستین‌اش را می‌نماید. طنزی البته همراه با تلخ‌خند برای ماست و شرم که نه، ولی بی‌آبرویی مضاعفی‌ست که بر تارکِ آنان می‌نشیند.من سوالم کلی‌ بود ، ربطی‌ به نوشته شما نداشت! کلا پرسیدم آیا اطلاعاتی هست که ایشون دهه ۶۰ چکار می‌کرده؟

kourosh_bikhoda
05-24-2014, 06:39 AM
https://www.youtube.com/watch?v=INRKE5CFNP8

:e05a::e05a::e05a:

انصافن واژه پوفیوز برازنده این اصلاح طلبان هست.

kourosh_bikhoda
05-24-2014, 06:40 AM
من سوالم کلی‌ بود ، ربطی‌ به نوشته شما نداشت! کلا پرسیدم آیا اطلاعاتی هست که ایشون دهه ۶۰ چکار می‌کرده؟

http://www.youtube.com/watch?v=aOOJ8UP_Rkg

Theodor Herzl
05-24-2014, 12:20 PM
انصافن واژه پوفیوز برازنده این اصلاح طلبان هست.ماندیم این پفیوز بودن شامل رئیس باند همه اینها یعنی‌ نخست وزیر امام نمی‌شود از دیدگاه شما؟

Theodor Herzl
05-24-2014, 12:22 PM
این ویدئو رو دیده بودم ، پس یعنی‌ خوش کوشک قاتل بوده همیشه ، یعنی‌ مقام تصمیم گیرنده جی‌ نداشته مثل میر حسین و خلخالی؟

Theodor Herzl
05-24-2014, 12:30 PM
علی‌ اکبر طباطبائی‌ تنها ترور موفق جمهوری اسلامی در خاک آمریکا است که در سال ۱۳۵۹ در ایالت مریلند ترور شد ، ایشان وابسته مطبوعاتی و سخنگوی سفارت ایران در قبل از انقلاب در آمریکا بود ، قاتل آمریکایی آقای طباطبائی‌ که قبلا به اسلام گرویده بود و به استخدام جمهوری اسلامی در آماده بود بعد از این قتل به سوئیس گریخت و از آنجا به ایران آمد و هم اکنون نیز در ایران زندگی‌ می‌کند ، در سال ۲۰۰۶ او گفته بود که طباطبائی‌ را به دستور شخص خمینی کشته است!

4130

Theodor Herzl
05-24-2014, 03:49 PM
دکتر کاظم رجوی ، عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل و برادر مسعود رجوی در ۴ اردیبهشت ۱۳۶۹ در ژنو کشور سوئیس ترور شد

https://www.youtube.com/watch?v=AfdiPSK5mL8

https://www.youtube.com/watch?v=RFuK6poQk2M

kourosh_bikhoda
05-24-2014, 07:46 PM
ماندیم این پفیوز بودن شامل رئیس باند همه اینها یعنی‌ نخست وزیر امام نمی‌شود از دیدگاه شما؟
رئیس که خاتمی جاکش هست. ولی چرا میشود.
من یه پیشنهاد دارم. شما برای ما ثابت کنید که موسوی در جریان قتل های دهه 60 دست داشته اونوقت من خودم اینجا پشت سر شما راه میفتم بهش فحش میدم از همه مواضعم در پشتیبانی از او دست میکشم. روی وبلاگمم قرار میدم و اصلن شاید یک ویدئو هم در این رابطه ساختم چون موضوع مهمی هست. خوبه؟

شما در جریان نیستید مگه که در زمان خمینی هرکس یک جای کارو گرفته بوده. عده ای کارشون قتل و غارت بوده، عده ای کارشون هل دادن ماشین زندگی نظام بوده. موسوی در دسته دوم قرار داشته. اصلن چرا به خاتمی گیر نمیده کسی؟ مگه قتل فروهرها در زمان خاتمی اتفاق نیفتاد؟ مگه وزیر اطلاعات خاتمی دری نجف آبادی دیوث مسئول این قتل نبوده؟ پس خاتمی هم در این قتل ها دستوردهنده بوده.

kourosh_bikhoda
05-24-2014, 07:49 PM
این ویدئو رو دیده بودم ، پس یعنی‌ خوش کوشک قاتل بوده همیشه ، یعنی‌ مقام تصمیم گیرنده جی‌ نداشته مثل میر حسین و خلخالی؟
معمولن آمرین دستشون رو به خون آلوده نمیکنند. خلخالی یک استثنا هست در این زمینه. کسانی که کارو تمام میکنند قدرت فکر کردن ندارن و ماشین کشتار هستند.

Theodor Herzl
05-24-2014, 09:31 PM
من یه پیشنهاد دارم. شما برای ما ثابت کنید که موسوی در جریان قتل های دهه 60 دست داشته اونوقت من خودم اینجا پشت سر شما راه میفتم بهش فحش میدم از همه مواضعم در پشتیبانی از او دست میکشم. روی وبلاگمم قرار میدم و اصلن شاید یک ویدئو هم در این رابطه ساختم چون موضوع مهمی هست. خوبه؟من از اول بحثم با کافر این نبود که موسوی به صورت مستقیم دستور قتل داده ، من گفتم ۱۰۰% از جنایت بقیه اطلاع داشته و عین خیالش هم نبوده! وزیر اطلاعاتش هم ری شهری بوده که به نخست وزیر گزارش می‌داده ، حالا کافر میگه که موسوی خبر نداشته اصلا! که دیگه این حرف چرند محض هست! توی روزنامه‌ها حتی اسم اعدامی‌ها منتشر میشده اون زمان!

Theodor Herzl
05-24-2014, 09:39 PM
در ضمن وزارت اطلاعات میر حسین موسوی و مصطفی پور محمدی به عنوان نماینده وزارت خانه تحت نظارت میر حسین موسوی به عنوان نخست‌وزیر بوده ( پورمحمدی جزو شورای ۳ نفره اعدام‌های ۶۷ بود)

kourosh_bikhoda
05-25-2014, 06:58 AM
من از اول بحثم با کافر این نبود که موسوی به صورت مستقیم دستور قتل داده ، من گفتم ۱۰۰% از جنایت بقیه اطلاع داشته و عین خیالش هم نبوده! وزیر اطلاعاتش هم ری شهری بوده که به نخست وزیر گزارش می‌داده ، حالا کافر میگه که موسوی خبر نداشته اصلا! که دیگه این حرف چرند محض هست! توی روزنامه‌ها حتی اسم اعدامی‌ها منتشر میشده اون زمان!
نه خبر که داشته. من به کافر کاری ندارم ولی خیلی بعیده که خبر نداشته باشه. ولی سزای باخبر و آمر با هم فرق میکنه. اینه که شما این موسوی رو با خلخالی و ری شهری و جنتی و مصباح که حکم قتل صادر میکردند یکی میکنی جای تعجب داره.

من که موسوی رو امام خودم نمیدونم که معصوم بدونمش. موسوی یه آدم حکومتیه دیگه. البته من احتمال بسیار بالا میدم که الان از حکومت گذر کرده باشه. به هر حال هنوز دلیلی نمیبینیم که اگه موسوی تیشه رو به سمت نظام یا تخت خامنه ای هدف گرفته باشه باهاش همسنگر نباشم!

kourosh_bikhoda
05-25-2014, 12:30 PM
آقا آغازگر این جستار علاقه زیادی به تالار گفتگوی آزاد داره. این موضوع به تالار سیاست و اقتصاد یا تالار تاریخ و همبود خیلی نزدیکتر هست تا گفتگوی آزاد. کسی بخواد دنبال این جستار بگرده در تالارهای مذکور اول سرک میکشه. از مدیر محترم خواهش دارم اگه موافقه انتقال بده.

همینطور جستارهای زیر:
معرفی‌ مزدوران ، ماله کشان و جیره خوران جمهوری اسلامی (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C%E2%80%8C-%D9%85%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%8C-%D9%85%D8%A7%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-1555/)
آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-100/)

کافر_مقدس
05-25-2014, 01:27 PM
حیف که امنیتِ جانی‌ام به خطر می‌افتد وگرنه من حقیقتا دلم می‌خواهد بروم صمیمانه از اکبر خوشکوشک سپاسگذاری کنم؛

سپاسگزاری که امنیت کسی را به خطر نمی اندازد داریوش جان! تازه تشویقی هم دارد!!

من را ببین، رفتم به او کلی دشنام رکیک دادم و می بینی که هنوز زنده ام!!

جدی در شگفتم از اینکه باور داری مبارزه باید رادیکال باشد و به مبارزه های مدنی یواشکی خرده می گیری و دیگران را بزدل خطاب می کنی، ولی از آنطرف خودت کوچک ترین ریسک را نمی پذیری؟! آن هم در فضای مجازی؟! درک نمی کنم این را !

اکبر خوش کوشک در دهه ۶۰ چکاره بوده؟

داخل کمیته بوده و سرگرم سرکوب مردم! مدتی هم در جبهه بوده که شوربختانه جان سالم به در برده!

کافر_مقدس
05-25-2014, 01:49 PM
معمولن آمرین دستشون رو به خون آلوده نمیکنند. خلخالی یک استثنا هست در این زمینه. کسانی که کارو تمام میکنند قدرت فکر کردن ندارن و ماشین کشتار هستند.

سعید امامی در متن بازجویی های خود گفته بود علی فلاحیان مستقیم دستور ترورها را نمی داد، بلکه پیش از آن فتوای آن را از چند آیت الله می گرفت( آیت الله خوشوقت، آیت الله مصباح ، آیت الله جنتی و آیت الله خزعلی)

حساب همه جایش را هم کرده بوده!!

من یه پیشنهاد دارم. شما برای ما ثابت کنید که موسوی در جریان قتل های دهه 60 دست داشته اونوقت من خودم اینجا پشت سر شما راه میفتم بهش فحش میدم از همه مواضعم در پشتیبانی از او دست میکشم. روی وبلاگمم قرار میدم و اصلن شاید یک ویدئو هم در این رابطه ساختم چون موضوع مهمی هست. خوبه؟ابتدا می گفتند موسوی دستش به خون آلوده است و خودش چند نفر را کشته! سپس گفتند موسوی فقط دستور اعدام ها را داده . وقتی دیدند مدرکی در دست نیست عقب نشینی کردند و فرمودند موسوی قاتل نیست فقط تماشاگر جنایت ها بوده ولی هیچ اقدامی نکرده. اگر همینطور پیش برود همین فردا پس فرداست که شرمگین و نادم یک نامه ی سرگشاده برای موسوی بنویسند و از او به خاطر تهمت هایی که به او زدند پوزش خاهی کنند!!

برخی عادت کرده اند ابتدا طرف را محاکمه کنند سپس پرونده ی او را بررسی کنند ببینند اصلن گناهکار هست یا خیر!!

خلخالی هم همینگونه بود! فرد نگون بخت را تیرباران می کرد، سپس آشکار میشد که مرحوم بداقبال بی گناه بوده! http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/6.gif

sonixax
05-25-2014, 02:05 PM
به هر حال هنوز دلیلی نمیبینیم که اگه موسوی تیشه رو به سمت نظام یا تخت خامنه ای هدف گرفته باشه باهاش همسنگر نباشم!

مشکل همینجاست!
کسی که دوران خمینی با اون همه جنایت و کشتار و ... رو طلایی میدونه یعنی داره به تمام اون جنایات مهر تائید میزنه. حالا چه آمر بوده باشه چه نبوده باشه قدرت دادن یا حمایت از کسی که روی اعدام و کشتار فله ای مهر تائید میزنه بسیار خطرناک و کار غیر عقلانی هستش. تازه تا زمانی که در یک دادگاه صالح معلوم نشه ایشون دست نداشته کماکان اتهام دست داشتن به ایشون چسبیده. به هر حال نفر دوم مملکت بوده حتا در ظاهر.
موسوی نهایتن با قشر حاکم فعلی مشکل پیدا کرده باشه (که به نظر من اصلن عددی نیست که بخواد مشکل پیدا کنه یا نکنه) ولی این دلیل نمیشه که مشکل پیدا کردن با خامنه ای باعث شده باشه بخواد تیشه به ریشه تاریخی دوران طلایی هم بزنه!!!
و اگر از من بپرسید صد رحمت به خامنه ای و دوران خلایی خامنه ای تا دوران طلایی خمینی!!!

Theodor Herzl
05-25-2014, 02:43 PM
نه خبر که داشته. من به کافر کاری ندارم ولی خیلی بعیده که خبر نداشته باشه. ولی سزای باخبر و آمر با هم فرق میکنه. اینه که شما این موسوی رو با خلخالی و ری شهری و جنتی و مصباح که حکم قتل صادر میکردند یکی میکنی جای تعجب داره.ببین خیلی‌‌ها توی دادگاه نورمبرگ آدم نکشته بودند و اصولا شغلشون اقتصاد یا وزارت خارجه بوده ولی‌ محاکمه‌ و محکوم شدند ، اینکه موسوی رسما دستور قتل نداده از guilt accesory to murder کم نمیکنه ، شما حتما لازم نیست که دستور قتل بدی یا شخصا قتل کنی‌ که محکوم به حبس ابد بشی‌! در ایالت کالیفرنیا اگر شما به دروغ سند جعل کنی‌ یا شهادت بدی که باعث اعدام یکی‌ دیگه بشه ، خود شما مستحق اعدام هستی‌!

Theodor Herzl
05-25-2014, 02:47 PM
مثلا این وزیر اقتصاد دولت نازی رو ببینید! همین حرف‌هایی‌ که راجع به موسوی میزنند رو اون توی دادگاه نورمبرگ میزده!

Walther Funk - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Walther_Funk)

Despite poor health, Funk was tried with other Nazi leaders at the Nuremberg Trials. Accused of conspiracy to commit crimes against peace; planning, initiating and waging wars of aggression; war crimes and crimes against humanity, he argued that, despite his titles, he had very little power in the regime.

Theodor Herzl
05-25-2014, 02:49 PM
ابتدا می گفتند موسوی دستش به خون آلوده است و خودش چند نفر را کشته! سپس گفتند موسوی فقط دستور اعدام ها را داده . وقتی دیدند مدرکی در دست نیست عقب نشینی کردند و فرمودند موسوی قاتل نیست فقط تماشاگر جنایت ها بوده ولی هیچ اقدامی نکرده. اگر همینطور پیش برود همین فردا پس فرداست که شرمگین و نادم یک نامه ی سرگشاده برای موسوی بنویسند و از او به خاطر تهمت هایی که به او زدند پوزش خاهی کنند!!چرا چرند میگویی سبزی فروش؟ شما یک نقل قول از من بیاور که گفتم موسوی شخصن آدم کشته؟ شاید کشته ، شاید هم نکشته ، من نمیدونم ، اما بحث از ابتدا این بود که از همه جنایت بقیه خبر داشته و accessory بوده

Theodor Herzl
05-25-2014, 03:59 PM
حالا ما نمیگوییم الان بدون محاکمه‌ بروید موسوی را چوب در آستینش کنید ، ولی‌ حداقل دیگر از او یک مبارز راه رهائی خلق و مونتسکیو و کانت نسازید!

Dariush
05-25-2014, 05:12 PM
سپاسگزاری که امنیت کسی را به خطر نمی اندازد داریوش جان! تازه تشویقی هم دارد!!

من را ببین، رفتم به او کلی دشنام رکیک دادم و می بینی که هنوز زنده ام!!

جدی در شگفتم از اینکه باور داری مبارزه باید رادیکال باشد و به مبارزه های مدنی یواشکی خرده می گیری و دیگران را بزدل خطاب می کنی، ولی از آنطرف خودت کوچک ترین ریسک را نمی پذیری؟! آن هم در فضای مجازی؟! درک نمی کنم این را !
اشتباه گرفته‌ای رضا! منظور قدردانی حضوری بود؛ من هرگونه بازی سیاسی مجازی در ایران، هتا از نوع «قدردانی مجازی» را آنقدر مبتذل می‌بینم که از آلودنِ خود به خفیف‌ترین شکل‌اش نیز واهمه دارم.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این آهنگِ «جنگلِ جاری» ِ داریوش اقبال به گمانم زیبنده‌ترین ترانه‌ایست که لایق سوگنامه‌ی این جنایتِ کثیف می‌تواند باشد.

https://www.youtube.com/watch?v=1kpSkUUhtPQ

kourosh_bikhoda
05-26-2014, 06:37 AM
ولی‌ حداقل دیگر از او یک مبارز راه رهائی خلق و مونتسکیو و کانت نسازید!
اگه تغییر عقیده داده باشه چی؟ اگه مثل نوریزاد دیگه به آخوند معتقد نباشه چی؟ دیروز نوریزاد نوشته بود ما به این خاطر به قتل های زنجیره ای بها ندادیم که خامنه ای خدامون بود و وقتی میگفت نفوذی ها عاملش بودند قبول میکردیم و فکر نمیکردیم آخوند هم میتونه دستش آلوده باشه. حالا اصلن ممکنه دروغ بگه ها.

بازم من نفهمیدم که اگه موسوی کاری که میکنه منجر به رهایی ایران و فرو ریختن کاخ دین فروشی آخوندان باشه چرا نباید ازش حمایت کنیم؟

Theodor Herzl
05-26-2014, 12:54 PM
اگه مثل نوریزاد دیگه به آخوند معتقد نباشه چی؟شما هی‌ مقایسه اشتباه میکنی‌ ، من نمیگم آدم‌ها تغییر نمیکنند ، موسوی ولی‌ الان هرکی‌ هم می‌خواد شده باشه چون دستش به خون آلوده هست این عوض شدن به بی‌گناهی او منجر نمی‌شه ، نوریزاد روزنامه نگار رژیمی بوده ، این فرق میکنه! یک حرفی‌ خمینی در مورد سلمان رشدی زده بود که اگه این توی آب زمزم هم خودش رو بشوره فرقی‌ نمیکنه وقتی‌ که رشدی رفته بود شهادتین گفته بود آن‌ زمان به ظاهر که این قاتل‌ها ولش کنند! حالا موسوی هم حتی اگه باعث سقوط جمهوری اسلامی بشه و شخصن خامنه‌ای رو بکشه و یک نظام لیبرال دموکراسی در ایران برقرار کنه ، باز هم باید پاسخ کارهای دهه ۶۰ رو بده ، همه اینها اگر هست البته ، من فکر نمیکنم موسوی اصلا خواهان تغییر رژیم باشه

Theodor Herzl
05-26-2014, 12:57 PM
ببینید من کینه خاص نسبت به موسوی ندارم ، اینجا از موسوی میگم چون طرفدار موسوی اینجا هست ، یکی‌ اینجا مثلا میومد از موسوی اردبیلی ، آیت‌الله گیلانی ، خلخالی یا هرکی‌ دیگه دفاع میکرد خر اون رو می‌گرفتم بجاش!

kourosh_bikhoda
05-26-2014, 01:04 PM
موسوی ولی‌ الان هرکی‌ هم می‌خواد شده باشه چون دستش به خون آلوده هست
کسرا بعد از اینهمه بحث دوباره الان سر خونه اول هستیم؟

حالا موسوی هم حتی اگه باعث سقوط جمهوری اسلامی بشه و شخصن خامنه‌ای رو بکشه و یک نظام لیبرال دموکراسی در ایران برقرار کنه ، باز هم باید پاسخ کارهای دهه ۶۰ رو بده
:e00e:
این درست همون چیزیه که من دارم خودمو پاره میکنم براش. حداقل اینجا توافق میکنیم که اگر موسوی منجر به چنین چیزی بشه ازش استقبال کنیم. خب یک موضوعه و موضوع کشتارهای دهه 60 یک موضوع دیگه. قطعن این دو ربطی به هم ندارند و در جای خودش باید به اونهم رسیدگی کرد.

Theodor Herzl
05-26-2014, 01:15 PM
این درست همون چیزیه که من دارم خودمو پاره میکنم براش. حداقل اینجا توافق میکنیم که اگر موسوی منجر به چنین چیزی بشه ازش استقبال کنیم. خب یک موضوعه و موضوع کشتارهای دهه 60 یک موضوع دیگه. قطعن این دو ربطی به هم ندارند و در جای خودش باید به اونهم رسیدگی کرد.آری کسی‌ که جلوی موسوی رو نخواهد گرفت اگه بخواهد در رژیم تغییر اساسی‌ ایجاد کنه ، ولی‌ خوب من اعتمادی به اصلاح طلبان ندارم و همه اینها رو باعث وقت تلف کردن میدونم ، فکر هم نمیکنم موسوی از نظام گذر کرده!

Theodor Herzl
12-22-2014, 01:44 AM
بیژن فاضلی فرزند رضا فاضلی در بمب گذاری کتاب فروشی پدرش در لندن سال ۱۳۶۵ توسط رژیم خمینی و میر حسین موسوی کشته شد

4594

sonixax
12-22-2014, 02:05 AM
بیژن فاضلی فرزند رضا فاضلی در بمب گذاری کتاب فروشی پدرش در لندن سال ۱۳۶۵ توسط رژیم خمینی و میر حسین موسوی کشته شد

شب قبل از بیمارستان رفتن رضا فاضلی باهاش صحبت میکردم، میگفت خوشحاله که احتمالن بعد از این مجبور نیست دردی که این همه سال با خودش این ور اون ور کرده رو تحمل کنه! (منظورش غم از دست دادن دو فرزند بوده)
گفت یک سری دوستانی در آلمان دارم سعی کن باهاشون در تماس باشی و معرفیشون کرد و چند روز بعدش خبر فوتش رو از تیبا دختر کوچکترش گرفتیم!
الان هم یکی دو سالی هست از خانوادش خبر ندارم امیدوارم هر کجا که هستند سالم و سلامت باشند.

Reactor
12-23-2014, 11:16 PM
کشتن مجاهد ها در زندان به نظر من کار بدی نبوده. حالا درسته الان شده یک اهرم برای فشار روی حکومت ولی محتواش برای من قابل قبوله. حتی اگر ایران, سوئیس بود و من یک ژنرال جنگی بودم شاید حاضر بودم شخصا گلوله تو سر این پفیوز های مجاهد خالی کنم.

من در ایران زندگی میکنم و فشاری که کشور به واسطه ی انقلاب اسلامی سال 57 متحمل میشه رو از نزدیک میبینم. همین مجاهد ها بودن که اسلحه خونه ها و کلانتری ها رو خالی کردن و آچارفرانسه ی پیروزی انقلاب بودن. بعضی وقت ها که با خودم فکر میکنم و حساس میشم با خودم میگم اگر زمان به عقب برمیگشت و تواناییش رو داشتم حاضر بودم تمام این ها رو کت بسته بیارم وسط خیابون بخوابونم و با تانک از روشون رد شم تا دیگه کسی هوس نکنه با سرنوشت ایران بازی کنه.
ولی وقتی عقلم میاد سر جاش و منطقی فکر میکنم میبینم جبر هم درش تاثیر داشته. جهل و بیسوادی مردم که روشنفکراشون شده بودن مجاهد ها و وقوع انقلاب های کمونیستی و همسایگی شوروی و...

به هرحال با سرنوشت یک کشور بازی کردن مسئولیت بسیار سنگینی رو داره که الان عواقبش رو شاهد هستیم. خون 10هزار نفر براش چیزی نیست. همین الان سالی 20هزار نفر تلفات جاده ای ایران هست که اگر ریشه یابی کنیم بازم میرسیم به همین حکومت.
پس چرا من باید ناراحت باشم از اینکه یه مشت نفهم با بچه بازیشون و عشق تیر و تفنگ بازیشون و عشق روشن فکریشون گند زدن به آینده ی یک کشور و زندگی چند میلیون جوان که بعدا قراره متولد بشن و تو این کشور زندگی کنن رو تباه کردن؟

کار خیلی خوبی کردن این احمق ها رو کشتن. وجود این بیشرف ها برای این کشور و مردمش فقط مایه ی شر و بدبختی بود.

کافر_مقدس
12-24-2014, 02:27 AM
کاش در زیر هر پست یک دکمه ی دیسلایک هم وجود داشت!

kourosh_bikhoda
12-25-2014, 07:20 PM
کشتن مجاهد ها در زندان به نظر من کار بدی نبوده. حالا درسته الان شده یک اهرم برای فشار روی حکومت ولی محتواش برای من قابل قبوله. حتی اگر ایران, سوئیس بود و من یک ژنرال جنگی بودم شاید حاضر بودم شخصا گلوله تو سر این پفیوز های مجاهد خالی کنم.
اینها هر کدوم یک پا محمد نوریزاد بودن. درسته ما با تئوری تخمی تخلی اسلام مارکسیستی اینها موافق نیستیم ولی اگر بودند من تردیدی ندارم که جمهوری اسلامی تا الان خدافظی کرده بود.

kourosh_bikhoda
12-25-2014, 07:21 PM
اون بدبخت هایی که به خاطر ایدئولوژی اعدام شدند از جسورترین و شجاع ترین مردم این کشور بودند. به همین خاطره که جمهوری اسلامی امروز راحت گذران عمر میکنه.

Anarchy
12-25-2014, 09:04 PM
کار خیلی خوبی کردن این احمق ها رو کشتن. وجود این بیشرف ها برای این کشور و مردمش فقط مایه ی شر و بدبختی بود.

اول اینکه همه اونهایی که اعدام شدن مجاهد نبودن و از طیف های دیگه هم بودن !! دوم اینکه وقتی دادگاه حکم زندان رو میده برای مجازات عده ای دیگه اینکه بیان یه دفعه اعدامشون میشه جنایت ، سوم اینکه اگه قرار باشه هر کس باعث و بانی انقلاب شده رو با منطق شما اعدام کنیم تقریبا باید نسل کشی راه بندازیم ...

Theodor Herzl
12-25-2014, 09:12 PM
این نوکران سرمایه بعدش به شوروی ایراد میگیرن که چرا این رو کشته و اون رو کشته!

sonixax
12-26-2014, 03:25 AM
این نوکران سرمایه بعدش به شوروی ایراد میگیرن که چرا این رو کشته و اون رو کشته!

باز نوکری برای سرمایه یه چیزی تهش هست! نوکری برای کمونیسم که تهش یک تکه استخوان هم نیست جانم!
به قول آندد آخر آخرش میشه نشنالیسم سوسیالیسم :)))
شوروی جون جونی شما 6 میلیون انسان بیگناه! (نه تروریست و مجاهد و مجرم و ...) شامل زن و بچه و پیر و پاتال و ... با شکنجه (گشنگی دادن) کشته!!!

من هم با مُرده بودن یک سری مجاهد و کمونیست و ترویست مشکلی ندارم! ولی باور دارم کار جمهوری اسلامی جنایت بوده، جنایت در حق جنایتکار.
آمریکا هم متهمه با تروریستهای القاعده و بچه بازها و ... رفتار غیر انسانی و جنایتکارانه داشته/داره! ولی باز پشم تخمِ سگ آمریکا هم هر طوری که حساب کنید از نظر اخلاقی از تمام کمونیستهای روی زمین برتر و بهتره! چون دست کم مردم خودش رو 6 میلیون 6 میلیون با گشنگی دادن نمیکشه جانم!

حتا نازیها هم از نظر اخلاقی از استالین و کره شمالی و کلهم کمونیستها رتبه بالاتری دارند چون دست کم هر چه کردند با دشمن خودشون یا اونهایی که فکر میکردند دشمنند کردند نه با همفکران و مردم خودشون.

Theodor Herzl
12-26-2014, 03:45 AM
این پست من و خودت در آخر رو میلاد لطفا منتقل کن به جستار سوسیالیسم ، دوست ندارم این جستار یادبود هم به جنگ کمونیسم و سرمایه تبدیل بشه!

sonixax
12-26-2014, 03:58 AM
اول اینکه همه اونهایی که اعدام شدن مجاهد نبودن و از طیف های دیگه هم بودن !! دوم اینکه وقتی دادگاه حکم زندان رو میده برای مجازات عده ای دیگه اینکه بیان یه دفعه اعدامشون میشه جنایت ، سوم اینکه اگه قرار باشه هر کس باعث و بانی انقلاب شده رو با منطق شما اعدام کنیم تقریبا باید نسل کشی راه بندازیم ...

البته در یک چیز همگی تقریبن مشترک بودند آنارشی جان! همگی به روی کار آمدن جمهوری اسلامی کمک اساسی کرده بودند! و در حقیقت هزینه کمکی که کردند رو پرداختند به بدترین و شدید ترین شکل ممکن.
از مردم ایران هم تمام آنهایی که موافق جمهوری اسلامی بودند و عکس خمینی رو توی ماه دیدند و ریختند سرباز کشور یا هر کسی که فقط روی در خونش نوشته شده بود ساواکی! بدون اینکه ببینند راست هست یا دروغ رو کشتند و سوزاندند و ... نتیجه کار خودشون رو دیدند- یا کشته شدند، یا زندانی شدند، یا دارند زجرکش میشند!!! و متاسفانه و باز هم متاسفانه هزینه حماقت نسلهای گذشته رو نسلهای بعدی پرداخت کردند و دارند میکنند.

حقیقتن بلایی که بر سر زندانیان دهه 60 آمد برگ مهم و بزرگی از تاریخ ایران هستش و خوی خونخواری این رژیم رو نشون میده در این شکی نیست! ولی در عین حال حقیقت اینه که اونها نتیجه اقدامات خودشون رو دیدند.
از 100% شون هم 99% یا کمونیست بودند! یا تروریست یا مجاهد! 1% هم بیگناه یا هیچ کاره!

برای همین من تا حدودی با حرف ریکتور موافقم و از نبود اینها یا کشته شدنشون ناراحت نمیشم! ولی از اینکه یک سری جانی که زندانی ای که دوره محکومیتش در حال اتمام بوده رو اعدام کرده به مملکتم حکومت میکنند احساس خوبی ندارم و ناراحتم.
ولی صادقانه بگم جان اونها اندازه پشکل هم برام ارزش نداره، نه اونها! نه اونهایی که در جریان انقلاب بک کاره ای بودند یا دری وریهای انقلابی رو به جامعه تزریق میکردند (منجمله خاله و شوهر خاله ی احمقِ کمونیستِ خودم) و حتا در جنگ ایران و عراق کشته شدند.

من از مجاهد برای خودم بت و مظلوم درست نمیکنم! من از کمونیست برای خودم بت درست نمیکنم! اینها دستشون به قدرت برسه صدها هزار بار بدتر از جمهوری اسلامی چی ها هستند! مجاهدی که به همفکرای خودش توی اشرف رحم نمیکنه و چوب توی کونشون میکنه! کمونیستی که به همفکر خودش میگه نوکر امپریالیسم و واجب الاعدامش میدونه! موجودات بی ارزشی هستند.

اونی برای من ارزشمنده که خودش رو برای خمینی و تزهای انقلابی و ... پاره نکرد ولی بعدش رفت برای حفاظت از کشورش جنگید و کشته شد، شیمیایی شد، جانباز شد یا اصلن صحیح و سالم برگشت سر خونه و زندگیش! اونی برای من ارزشمنده که بدون اینکه کسی رو بکشه! دستش به خون کسی آلوده بشه یا باعث و بانی مرگ و بدبختی هموطنانش بشه روی عقیده اش درست یا غلط وایساد و به خاطرش سنگسار شد، اعدام شد، تبعید شد و یا خفه خون گرفت و خودش خودش رو خورد.

اینها انسانهای ارزشمند و بزرگی هستند! نه اون گنده لاتِ کمونیستِ گردن کلفتی که مردم رو تشویق کرد اسلحه دست بگیرند بریزند توی خیابون همدیگه رو با تزهای چاه فاضلابی انقلابی بکشند بعدش هم خودش انقدری خایه نداشت که بمونه ایران و گندی که زده رو درست کنه و در رفت شد خایه لیس همین سرمایه دارهایی که مدام ازشون بد میگه!

اونی که ریخت توی خیابون و هموطنان خودش رو آتش زد فقط و فقط به خاطر اینکه توی شهر نو کار میکرده طرف! یا سرباز زورکی حکومت پهلوی بوده! یا رفت روی دیوار همسایه اش به دروغ نوشت ساواکی تا یک سری مادر جنده تر از خودش بریزند طرف و خانواده اش را قتل عام کنند! یک جانور بی ارزشه! حتا اگر به جنگ رفته باشه و فدای خایه سربازهای عراقی شده باشه. به درک که کشته شده. فدای تخم اسب حضرت عباسی شده که خودش رو براش همه ساله و همه روزه پاره پاره میکرده!

البته بیشتر همین جانوران که زنده ماندند امروزه یا شدند اسهال طلب حکومتی و رهبر جنبش سبز و بنفش و قهوه ای و عَنی و گهی! یا در رفتند به بلاد کفر!!! (همون بلادی که هی میگفتند شاه نوکر اونهاست و مردم رو به همین خاطر تحریک کردند) و نشون دادند سوای شاهِ بی عرضه و بی دست و پا و ترسوی مملکت دیگه کی نوکر همون غربیهاست! و هنوز هم دست از لجنپراکنی های انقلابی و اسلامی و ... شون بر نمیدارند.

اشتباه نکن روی سخن من با مردمی که ریختند توی خیابون و تظاهرات کردند و به جمهوری اسلامی آری گفتند نیست! روی سخن من به اون جانوارانی هست که عضو این گروه های تروریستی و کمونیستی و ... شدند و شدند شاخک های نفرت پراکنی همین گروه ها و افکار مسمومشون رو در جامعه پخش کردند. روی سخن من با اینهاست! خیلیهاشون رو هم میشناسید از نوری زاده بگیر تا سازگارا و مستر پشمک و شیخک و همون زندانی اعدامی دهه 60 و سران حکومت فعلی و اون حلبی آباد نشینهایی که صدقه سری جمهوری اسلامی کاخ نشین شدند و ...

من دارم از امثال این مادرجنده ها (محمدابراهیم همت - WiKi (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D 9%87%DB%8C%D9%85_%D9%87%D9%85%D8%AA) ، حمید باکری - WiKi (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF_%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B1% DB%8C) ، علی باکری - WiKi (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D9%84%DB%8C_%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B1%DB%8C) ) حرف میزنم.

Reactor
12-26-2014, 11:25 AM
اون بدبخت هایی که به خاطر ایدئولوژی اعدام شدند از جسورترین و شجاع ترین مردم این کشور بودند. به همین خاطره که جمهوری اسلامی امروز راحت گذران عمر میکنه.

شعبون بی مخ و غلام گوش بر و ذبیح درشکه چی هم شجاع بودند و آدم شجاع زیاد داشتیم. ولی به هیچ درد کشور نخوردند.
یک کم عقل به درد کشور بیشتر میخوره.
ما آدم باخایه و شجاع همین الان هم کم نداریم. ولی انگیزه ندارن.

این گوساله ها یک مشت کمونیست شاشو بودند که تنها هدفشان برقراری حکومت کمونیستی در ایران بود. به درد هیچ کار دیگری هم نمیخوردند. شجاعت این ها بدرد عمه شان میخورد. اگر ایران سوئیس هم میشد باز هم باید یک فکری به حال این سرخر های کودن بی مصرف میکرد. ما همین حکومت هم برای هفت پشتمان بس است دیگه وای به حال اینکه دوتا بودند.

گرگ قوی زده گرگ ضعیف رو دریده. بهتر. گرگ ها دشمن ایرانند. یکیشون کمتر بهتر
(منظور من از گرگ فقط تمثیل بود نه حیوان گرگ واقعی)

Reactor
12-26-2014, 11:29 AM

بالاخره انقلابی بودن دیگه؟ دل سوختن نداره پس
یک عده نفهم بدون فکر و منطق و آینده نگری یک کاری کردن و گند زدن به سرنوشت کشور خوب باید تاوانش هم بدن دیگه!

خواش میکنم این متن (http://persian.iran.usembassy.gov/kerryonclimatechangeinlima.html) رو اگر وقت کردید بخونید.
سخنرانی جان کری درباره ی حفظ محیط زیسته.
ببینید در سخنرانی این شخص احساس مسئولیت در برابر آیندگان داره فوران میکنه.
یک جایی هست میگه:

مطمئن باشید، اگر ما موفق نشویم، نسلهای آینده آنهایی را که به این لحظه بی اعتنایی کردند، دلیلشان هرچه باشد، نباید ببخشند و نخواهند بخشید. نسلهای آینده تلاشهای ما را نه تنها بعنوان شکست یک سیاست، بلکه بعنوان شکست اخلاقی جمعی با عواقبی تاریخی، قضاوت خواهند کرد

sonixax
12-26-2014, 07:20 PM
این پست من و خودت در آخر رو میلاد لطفا منتقل کن به جستار سوسیالیسم ، دوست ندارم این جستار یادبود هم به جنگ کمونیسم و سرمایه تبدیل بشه!

اوکی تا شب ردیفش میکنم.

Russell
12-26-2014, 07:44 PM
من یکبار در اینجا در بحث با کوروش گفتم اکثر این‌ها که رفتند جنگ عوضی بودند و کوروش هم مثل همیشه به سبک خونسرد خودش جواب داد. الان با این حرف‌ها که زد بنظرم نباید اون حرفها رو بهش میزدم !!
اما درباره‌یِ شجاعت بنظر من تعریفش سخت هست. بالاخره همین علی خامنه‌ای و رسمنجانی هم زندانی ساواک بودند. من فکر میکنم بین جنون پیشگان در بین این‌ها مثل همون مسعود رجبی و... با کسانی که واقعا برای یکسری باور قربانی شدند فرق اساسی هست و البته گروه اول هم نسبتا شجاع هستند و هم نسبتا باهوش.

Theodor Herzl
12-26-2014, 09:20 PM
مجاهدین هرکه باشند پشم تخم چپ مسعود رجوی آنها به تمامی‌ هیکل میرحسین ارزش داره! اینها کسانی‌ بودند که با فریاد مرگ بر خمینی طناب دار رو بوسه‌ زدند نه اینکه مثل میر حسین جلوی آقا هر شب قمبل کنند! :e00e:

sonixax
12-26-2014, 09:24 PM
مجاهدین هرکه باشند پشم تخم چپ مسعود رجوی آنها به تمامی‌ هیکل میرحسین ارزش داره! اینها کسانی‌ بودند که با فریاد مرگ بر خمینی طناب دار رو بوسه‌ زدند نه اینکه مثل میر حسین جلوی آقا هر شب قمبل کنند!

مجاهدین همونهایی هستند که در به قدرت رسیدن خمینی و همین میر چُسین نقش اساسی داشتند!
بعدش چون در ساختار قدرت جمهوری اسلامی جایی نداشتند یک دفعه ای شدند مخالف! مثل منتظری (گربه نره) و خیلیهای دیگه!
همین موسوی هم وقتی دید به پشم آغا حساب نمیشه یهویی شد مدافع حقوق مردم و رهبر اعتراضات و ...
اتفاقن این مدل آدمها بی ارزش تر و خطرناکتر هم هستند.

Theodor Herzl
12-26-2014, 09:26 PM
حداقل قضیه این هست مجاهدین از ۳۰ خرداد ۶۰ به ضد رژیم اعلان جنگ کردند ، ولی‌ موسوی بعد اینهمه اعدام و کشته هنوز به نظام وفادار بوده و هست!

sonixax
12-26-2014, 09:50 PM
حداقل قضیه این هست مجاهدین از ۳۰ خرداد ۶۰ به ضد رژیم اعلان جنگ کردند ، ولی‌ موسوی بعد اینهمه اعدام و کشته هنوز به نظام وفادار بوده و هست!

همینه که بی ارزش ترشون میکنه! چرا که به کاری کردند هم اعتقاد نداشتند و فقط و فقط دنبال کسب قدرت بودند! وقتی دیدن خبری از قدرت نیست یک دفعه ای شدند اپوزوسیون و ضد انقلاب!!!
اینها یک مشت سودجوی فرصت طلب هستند و وقتی میبینند به هدفشون نمیرسند رنگ و راه عوض میکنند.
کسی که به فکر مردم و کشورش باشه این طوری رفتار نمیکنه. رفتار اینها فقط و فقط نشان دهنده خودخواهی و تمایلشان برای نشستن بر مسند قدرت داره. برای همینه که سگ آخوندها و جمهوری اسلامی به اینها شرف داره!!!! همین مجاهدین کسانی بودند که فقط و فقط به خاطر قدرت!!! در جنگ علیه کشور خودشون شرکت کردند و از مردم خودشون کشتند.
دشمنِ دشمنِ من هرگز دوست من نیست! به خصوص اگر مجاهدِ تروریست باشه! مجاهدینی که از صد تای جمهوری اسلامی بدتر هستند و خودیهاشون رو توی اشرف و لیبرتی به سیخ کشیدند هرگز شایان تقدیر و ستایش نیستند حتا اگر با جمهوری اسلامی که از همین مجاهدین معتدل تره دشمن باشند!!!
بشار اسد هم با داعش دشمنه! بریم براش از فرد کف و سوت بزنیم!!!!
یا برعکسش داعش با بشار اسد دشمنه (این بیشتر شبیه رابطه مجاهدین با جمهوری اسلامیه) بریم از فردا برای داعشی ها کف و سوت بزنیم!!!

Theodor Herzl
12-27-2014, 12:17 PM
همینه که بی ارزش ترشون میکنه! چرا که به کاری کردند هم اعتقاد نداشتند و فقط و فقط دنبال کسب قدرت بودند! وقتی دیدن خبری از قدرت نیست یک دفعه ای شدند اپوزوسیون و ضد انقلاب!!!
اینها یک مشت سودجوی فرصت طلب هستند و وقتی میبینند به هدفشون نمیرسند رنگ و راه عوض میکنند.
کسی که به فکر مردم و کشورش باشه این طوری رفتار نمیکنه. رفتار اینها فقط و فقط نشان دهنده خودخواهی و تمایلشان برای نشستن بر مسند قدرت داره. برای همینه که سگ آخوندها و جمهوری اسلامی به اینها شرف داره!!!! همین مجاهدین کسانی بودند که فقط و فقط به خاطر قدرت!!! در جنگ علیه کشور خودشون شرکت کردند و از مردم خودشون کشتند.رهبری مجاهدین خلق افراد پلیدی هستند ، ولی‌ خود مجاهد‌ها که من دیدم افراد شدیدا ایران دوستی‌ هستند. مسعود رجوی هیچ مقام اجرایی در جمهوری اسلامی هیچوقت ناداشته اونوقت این طرفداران میرچسین موسوی به اون ایراد میگیرند که جنایت کرده و اینها ، اون وقت به این میر چسین pass میدن و ۸ سال نخست وزیری و خایه لیسی‌ خمینی اون رو فراموش میکنند!

Theodor Herzl
12-27-2014, 02:33 PM
بفرمایید ، میر چسین هنوز هم میگه که برانداز نیست! دیگه این چی‌ باید بگه که شما‌هایی‌ که توی خواب هستید بیدار بشید بدونید سر این قبری که گریه می‌کنید مرده توش نیست!

میرحسین موسوی: برانداز کسانی هستند که از جیب مستضعفان و فقرا فسادهای عظیم ایجاد کردند سایت خبری تحلیلی کلمه (http://www.kaleme.com/1393/10/06/klm-205874/)

sonixax
12-27-2014, 07:44 PM
رهبری مجاهدین خلق افراد پلیدی هستند ، ولی‌ خود مجاهد‌ها که من دیدم افراد شدیدا ایران دوستی‌ هستند. مسعود رجوی هیچ مقام اجرایی در جمهوری اسلامی هیچوقت ناداشته اونوقت این طرفداران میرچسین موسوی به اون ایراد میگیرند که جنایت کرده و اینها ، اون وقت به این میر چسین pass میدن و ۸ سال نخست وزیری و خایه لیسی‌ خمینی اون رو فراموش میکنند!

خود مجاهد ها هم مادامی که به رجویون میگند رهبر و رئیس جمهور منتخب از بیخ پلید هستند!!!
اینکه یک کسی دشمن جمهوری اسلامیه ازش آدم خوب نمیسازه! صدام هم دشمن جمهوری اسلامی بود! داعش هم هست! ریگی هم بود!!!!
ولی من برای یک مشت تروریست و جانی به خاطر اینکه دشمن جمهوری اسلامی هستند بشکن و بالا نمیندازم.
خود میر چُسین هم یک جانی مثل بقیه! فرقی نمیکنه. جانی جانیه چه مجاهد باشه چه سبزی فروش چه بادمجون دور قاب چین !

Theodor Herzl
12-28-2014, 12:22 AM
خود مجاهد ها هم مادامی که به رجویون میگند رهبر و رئیس جمهور منتخب از بیخ پلید هستند!!!ببینید هدف اصلی‌ سقوط جمهوری اسلامی هست و مجاهدین خلق هم منظم‌ترین و قوی‌ترین نیروی حال حاضر اپوزیسیون هستند و با پول بسیار زیاد! در آینده ایران آزاد ۵% هم به اینها رأی نمیدند ، ولی‌ شخصی‌ مثل میر حسین دشمن رژیم نیست ، طرفدار رژیم و مدافع رژیم هست ، حداقل می‌شه به رجوی ۲ ریال کردیت داد که ۳۴ سال هست داره با رژیم میجنگه! فکر نمی‌کنید ۱۰۰ بار نمیتونست مثل بقیه بره دست بوس خامنه‌ای یا بعد ۳۰ خرداد دست بوس خمینی و یک مقامی بگیره؟ درست هست که رجوی در به روی کار آوردن رژیم نقش داشته ولی‌ ما الان میدونیم که رژیم شاه ۱۰۰ برابر بهتر از رژیم خمینی بود ، ولی‌ سر سال ۵۷ اکثریت مردم ایران از سقوط شاه حمایت میکردند

کافر_مقدس
12-28-2014, 12:33 AM
دیگر مسعودی وجود ندارد که بخاهد رهبر یا رییس جمهور باشد! یک 10 سالی می شود که عمرش را داده است به شما !

طرز تفکر بعضی از دوستان هم به شدت چندش انگیز و تهوع آور است. یعنی طرف از یک سو خشتک خودش را جر می دهد برای اعدام های دهه ی شصت و از سوی دیگر اعتراف می کند که اگر او هم بود همان کاری را می کرد که جانیانی همچون لاجوردی و خلخالی و خمینی کردند.

یعنی آدم گه گیجه می گیرد و نمی داند کدام سخن این ها را باور کند!

کافر_مقدس
12-28-2014, 12:40 AM
ببینید هدف اصلی‌ سقوط جمهوری اسلامی هست

هدف وسیله را توجیه نمی کند، هرگز! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/08/9.gif

مجاهدین خلق هم منظم‌ترین و قوی‌ترین نیروی حال حاضر اپوزیسیون هستند و با پول بسیار زیاد!

این پول ها از کجا آمده است؟! احیانن ارثیه ی پدری آبجی مریم و برادر مسعود که نیست؟!

این پول ها پول خون است، پول خون!!

sonixax
12-28-2014, 02:29 AM
ببینید هدف اصلی‌ سقوط جمهوری اسلامی هست و مجاهدین خلق هم منظم‌ترین و قوی‌ترین نیروی حال حاضر اپوزیسیون هستند و با پول بسیار زیاد!

هدف وسیله رو توجیه نمیکنه!
من هرگز برای ساقط کردن جمهوری اسلامی حاضر نیستم با تروریستها همکاری کنم.
مجاهدین خلق تروریست هستند و این مساله بر کسی پوشیده نیست.
بعد مجاهدین یک زمانی منظم و قوی بودند! الان یک گروه آش و لاش و ورشکسته هستند طوری که اعضای خودشون هم دیگه خیلی بهش توجهی نمیکنند به خصوص بعد از اینکه مشخص شد در اشرف چه میکرده اند.

در آینده ایران آزاد ۵% هم به اینها رأی نمیدند ، ولی‌ شخصی‌ مثل میر حسین دشمن رژیم نیست ، طرفدار رژیم و مدافع رژیم هست ، حداقل می‌شه به رجوی ۲ ریال کردیت داد که ۳۴ سال هست داره با رژیم میجنگه! فکر نمی‌کنید ۱۰۰ بار نمیتونست مثل بقیه بره دست بوس خامنه‌ای یا بعد ۳۰ خرداد دست بوس خمینی و یک مقامی بگیره؟

نمیدونم شما چه گیری دادید به میر حسین! بحث من اصلن سر میرحسین نیست! من برای شکست یک دشمن دست به دامن یک سری تروریست نمیشم و هیچ کردیتی هم بهشون نمیدم به خاطر اینکه با جمهوری اسلامی جنگیدند! چرا که اونها رو خیلی بدتر از جمهوری اسلامی میدونم.
جندالله هم داره با جمهوری اسلامی میجنگه! ولی هیچ برتری اخلاقی یا ایدئولوژیک نسبت به جمهوری اسلامی نداره.
پس همان طور که گفتم دشمن دشمن من لزومن دوست من نیست.

درست هست که رجوی در به روی کار آوردن رژیم نقش داشته ولی‌ ما الان میدونیم که رژیم شاه ۱۰۰ برابر بهتر از رژیم خمینی بود ، ولی‌ سر سال ۵۷ اکثریت مردم ایران از سقوط شاه حمایت میکردند

اینکه اکثریت از سقوط شاه حمایت کردند معنیش این نمیشه که از تاسیس جمهوری اسلامی حمایت کردند!
در عین حال هم مجاهدین خواستار بر اندازی شاه بودند تا خودشون قدرت رو در دست بگیرند و وقتی نتونستند شدند دشمن جمهوری اسلامی!!!! هر کس دیگه ای یا هر حکومت دیگه ای هم بوجود میومد ولو یک حکومت 100% مردمی و دموکرات و اصلن خودِ خودِ سوییس باز هم مجاهدین باهاش دشمنی میکردند چون به هدفشون که تصاحب قدرت بوده دسترسی پیدا نکرده بودند. برای همینه که من تره هم برای این جماعت خرد نمیکنم.

به نظر من این همه زوری که زده شد تا جمهوری اسلامی اصلاح بشه اگر و تنها اگر ده درصد اش جهت اصلاح حکومت شاه زده میشد الان ایران برای خودش یک پا بریتانیای کبیر بود!!! و چه کسانی باعث و بانی این بدبختی و عقب ماندگی هستند ؟!
جبهه ملی، اسلامیون،مجاهدین،کمونیسته ا، و کلن شورشیان 57! با اون تز و ایده های احمقانه ی انقلابیشون که نتیجه ریدنشون در این راه بر کسی پوشیده نیست بوی گندش هم تمام خاورمیانه و دنیا رو برداشته.
حتا این شورشیان و انقلابون نفهم! برنامه ای برای پس از ساقط کردن شاه نداشتند!!! انقدر کله پوک و احمق بودند اینها و تنها کسی که یک نقشه درست حسابی داشت همون خمینی و دار و دسته اش بودند.

مجاهدین هم یک سری تروریست بیش نیستند! ولی با وجود تروریست بودنشون باید از حقوق اجتماعی و انسانی برخوردار باشند ولی این دلیل نمیشه که من برای اعدامیون مجاهدین خودم رو پاره کنم! بله همون طوری که پیشتر گفتم کار جمهوری اسلامی رو محکوم میکنم ولی در عین حال زندگی اون افراد به تخمم هم نیست. درستش این بود که میذاشتند دوره محکومیتشون تمام بشه ولشون کنند برند برای خودشون بچرند.

undead_knight
12-28-2014, 02:00 PM
ببینید هدف اصلی‌ سقوط جمهوری اسلامی هست و مجاهدین خلق هم منظم‌ترین و قوی‌ترین نیروی حال حاضر اپوزیسیون هستند و با پول بسیار زیاد!
مشکل انقلاب 57 هم همین بود، نیروهای مخالف شاه با هم متحد شدند که مثلا دشمن مشترک رو از بین ببرند.هیچ اتحاد سیاسی برای براندازی ج.ا به درد بخور نیست وقتی تنها اشتراک این اتحاد براندازی باشه.

Reactor
12-29-2014, 11:48 AM
این عکس عباس امیر انتظام هست:

4597

36سال زندان افتاده بود.
اول قرار بود اعدام بشه.
جرمش این بود که مخالف حمله به سفارت آمریکا بود و میگفت ولی فقیه در صورت ارفاق هم باید فقط رهبر دینی باشه نه حکومتی.
همین مجاهد های بیشرفی که مغز فوسیل ها خودشون رو براشون پاره میکنند با تبلیغات و دروغگویی به این آدم برچسب جاسوسی زدند و با اتهام جاسوسی علیه کشور این فرد رو به اعدام و سپس به حبس ابد محکوم کردند.

حالا بَده این مجاهد ها که این همه چاه برای این و اون کندند ولی اول خودشون افتادند توش و اعدام شدند و مجازات شدند؟

به جهنم که اعدام شدند

Theodor Herzl
12-29-2014, 07:44 PM
واقعا اگر اینجوری راجع به کشته‌های مجاهد فکر می‌کنید ، خوب من هم می‌تونم بگم گور پدر ندا آقا سلطان و تمامی‌ کشته‌های فتنه سبز! ولی‌ خوب من مثل شما فکر نمیکنم!

sonixax
12-30-2014, 04:11 AM
واقعا اگر اینجوری راجع به کشته‌های مجاهد فکر می‌کنید ، خوب من هم می‌تونم بگم گور پدر ندا آقا سلطان و تمامی‌ کشته‌های فتنه سبز! ولی‌ خوب من مثل شما فکر نمیکنم!

راستش رو بخوای من در مورد کشته های جنبش سبز هم همین طوری فکر میکنم :))) منتها نه به این شدتی که شما نوشتی!
قبلن هم موضعم رو خیلی روشن در این باره اعلام کردم و گفتم که جنبش سبزی ها فریب بازی درون حکومتی رو خوردند و قربانی کم دانشی خودشون شدند.
جنبش سبز از همون اولش محکوم به شکست بود و من این رو بارها و بارها حتا در گفتگو گفته بودم ولی کسی گوش نمیکرد! البته اوایلش خودم هم فکر میکردم واقعن خبریه! و وقتی دیدم فس ملت خوابید یک تاپیک توی گفتگو در این باره درست کرده که چرا مردم سرد شدند! ولی خیلی طولی نکشید که فهمیدم همش برنامه خود حکومت بوده و هنوز هم روی حرفم هستم و همون موقع گفتم میگیرند چوب توی ماتحت موسوی و کروبی میکنند و آب هم از آب تکان نمیخورد که نخورد!
منتها یک فرق اساسی بین جنبش سبز و مجاهدین هست! مجاهدین از رهبر بگیر تا بدنش تروریست هستند!!! ولی جنبش سبز در بدنه پاتریوتهای بی کله و احساسی و در رهبری (کدوم رهبری؟!) جنایتکاران دیروز و مظلومین امروز!
پس دست کم جنبش سبز از نظر اخلاقی به مجاهدینی که تروریست هستند! علیه کشور خودشون وارد جنگ شدند و شدند متحد بدترین دشمن معاصر ایران! خیلی خیلی برتری دارند.
در مورد شخص شما دفاع از مجاهدین مثل این میمونه که یک گروه یهودی مثلن با سیاستهای حکومت اسرائیل مشکل داشته باشه بره با حماس علیه اسرائیل بجنگه و اسرائیلی بکشه! بعد یک عده اسرائیلی و یهودی دیگه که فقط در مخالفت با اون دسته اول وجه مشترک دارند بیاند برای کشته شده های گروه اول ابراز همدردی کنند و فریاد وا مصیبتا سر بدند!!!

kourosh_bikhoda
01-02-2015, 08:55 PM
این نوکران سرمایه بعدش به شوروی ایراد میگیرن که چرا این رو کشته و اون رو کشته!هوچی گری اگه نکنی شاید بشه به یه نتیجه رسید.

kourosh_bikhoda
01-02-2015, 08:55 PM
من یکبار در اینجا در بحث با کوروش گفتم اکثر این‌ها که رفتند جنگ عوضی بودند و کوروش هم مثل همیشه به سبک خونسرد خودش جواب داد. الان با این حرف‌ها که زد بنظرم نباید اون حرفها رو بهش میزدم !!
باور میکنی یادم نیست؟

Russell
01-03-2015, 03:29 PM
باور میکنی یادم نیست؟
آره خب من هم درست یادم نیست، ولی منظورم احساس و واکنش کلیت هست به این حرف‌ها.
یک دوست دیگه‌ای هم داشتیم اینجا بنام کاوه، که امیدوارم هر جا هست خوب باشه، او هم سر یکی از همین حرف‌ها درباره‌یِ جنگ ایران و عراق اصلا ناراحت شده بود و یک مدت کمتر میومد.

Agnostic
01-03-2015, 07:39 PM
خوشحالی کردن از اعدام شدن مجاهدین و کمونیستها کار خوبی نیست. ببینید آمریکا اعضای القائده را در گوانتانامو زندانی کرد ولی آنها را نکشت و بعدا آزاد کرد. در حالیکه حکومت اسلامی ایران دختر بچه های عضو مجاهدین که اعلامیه پخش کرده بودند را بعد از تجاوز کشت.
البته وقتی عصبانی هستیم جور دیگری می نویسیم. مثلا پدری عصبانی می شود به بچه اش می گوید می کشمت. به نظرم نویسندگانی که گفتن خوب شد مجاهدین اعدام شدند بیشتر خواستن توجه را به نقش مجاهدین در روی کار آمدن ملایان و حکومت اسلامی جلب کنند.

Theodor Herzl
01-04-2015, 04:29 AM
دکتر کاظم رجوی ، برادر مسعود رجوی در سال ۱۳۶۹ توسط رژیم در سویس ترور شد

https://www.youtube.com/watch?v=rmlVLPWOZ3I

kourosh_bikhoda
08-18-2016, 06:51 PM
واکنش سید حسن خمینی، گاندی عصر حاضر برای اسهال طلبان و کم هوشان داخلی به فایل صوتی که از آیت الله منتظری در مزمت کشتارهای 67 منتشر شده بود:

محبت مردم به امام ریشه در باورمندی دینی،اعتقاد قلبی و پیوند عاطفی آنهادارد

جای سوال دارد کسانی که این نقطه را هدف قرار می‌دهندچه امید و هدفی دارند؟

یقین دارم که از این کار بهره‌ای نمی‌برند

کسانی نسبت به امام و انقلاب بغض دارند و تا آخر نیز خواهند داشت

در منطقه‌ای که از همه جای آن آتش می‌بارد به خاطر وجود همین محورهای اصلی وحدت ملی،امنیت داریم

واکنش سیدحسن‌خمینی به انتشار فایل صوتی منتظری: کسانی که از امام بغض دارند تا آخر نیز خواهند داشت/ بازگو کردن سخنان دروغ چه فایده‌ای دارد؟
(http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950524001160)

Agnostic
09-08-2016, 09:41 PM
این کشتارهای دهه 60 با چراغ سبز و خوشحالی اروپا و آمریکا صورت گرفته. چون کمونیستها و ملی گراها در لیست سیاه غرب بوده و هستند و غرب خواهان حذف آنان بوده و هست.

kourosh_bikhoda
03-22-2017, 04:58 PM
این کشتارهای دهه 60 با چراغ سبز و خوشحالی اروپا و آمریکا صورت گرفته. چون کمونیستها و ملی گراها در لیست سیاه غرب بوده و هستند و غرب خواهان حذف آنان بوده و هست.
چراغ سبز رو قبول ندارم ولی قطعن سکوت و انفعال اونها و دسته های حقوق بشری اونها در این مورد بسیار موثره.