PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتفاقات عجیب زندگی!

m@hdi
05-13-2014, 05:53 PM
آیا تاکنون در زندگیتان اتفاقی غیر عادی رخ داده که هیچ دلیلی براش پیدا نکنید؟

اول از همه خودم! :

من چون آگنوستیک هستم بعضی موقع ها ذهنم به این سمت میره که خدا وجود داره اما هیچوقت خدایی که وجودش را قبول میکردم خدای ادیان نبوده چون ادیان پر از ایراد و اشکال هستند و من چنین خدای عقب مانده ای را قبول نمیکنم.

حقیقتش اینه که من اتفاقی برام رخ داد که باعث شد این تاپیک را بزنم. من چند وقتی بود که در اواخر سمت چپ دندانهای ردیف پایینم بعضا درد احساس میکردم و از روی تنبلی پیش دکتر نمیرفتم بعضا هم از روی بیچارگی خدا را صدا میزدم (!) تا اینکه یک روز بیخیال تنبلی شدم و رفتم دکتر و برای کشیدن دندان عقل همانجایی که گفتم وقت گرفتم. نمیدونستم دندان عقلم باعث دردم بود یا دندان کناریش دکتر هم نتوانست تشخیص دهد چون با زدن ضربه به دندان من دردی احساس نمیکردم.

خلاصه دندان عقلم را کشیدم و به خانه آمدم. تا یک هفته بعد خبری از درد دندان نبود و من مطمئن شده بودم که مشکل از دندان عقلم بوده اما ناگهان اتفاقی افتاد که باعث شد این تاپیک را بزنم.

در حالی که روبروی تلویزیون نشسته بودم با خودم گفتم چقدر احمق بودم که خدا را صدا میزدم واقعا که خدایی در کار نیست که ناگهان دوباره در همان محوطه احساس درد شدیدی کردم و همچنین در ردیف دندان های بالایی هم همین درد را احساس کردم!

دوباره پیش دکتر رفتم (ولی ماجرا را اینطور تعریف نکردم!) و بهش گفتم که دوباره دردم برگشته و دکتر هم بهم وقت داد که همه دندان های عقلم را بکشم. دندان کناری دندان عقلی که کشیده بودم را که پر شده بود وقت داد که تخلیه کنه و عصب کشی کنه.

هنوز این کارها را انجام ندادم اما این اتفاق واقعا چه علتی میتونه داشته باشه؟! اگر با کشیدن دندان عقل مشکل من حل نشده چرا یک هفته درد احساس نکردم؟! درد جدیدی که در ردیف بالا احساس کردم علتش چه بوده؟!

واقعا این مسئله بدجوری رفته رو مخم! آیا برای شما هم چنین اتفاقاتی رخ داده؟

sonixax
05-13-2014, 07:06 PM
من نفهمیدم چی شد!
درمان نشده بودید دیگه! و وقتی درمان نشده باشید درد بر میگرده.
نظر شخصی من اینه که اگر آفریدگاری هم وجود داشته باشه محتاج اینکه ما قبولش داشته باشیم یا نداشته باشیم نیست و اون قدری هم بدبخت نیست که بخواد ما رو به خاطر اینکه قبولش نداریم مجازات کنه.پس بهتره که فکرمون رو مشغول این مهملات نکنیم و بچسبیم به زندگی خودمون.

Anarchy
05-13-2014, 11:05 PM
یعنی خدا انقدر بیکاره میاد برای یادآوردی وجودش درد دندون براتون ایجاد میکنه :e409: ؟!

undead_knight
05-14-2014, 10:46 AM
فرض کنید احتمال رخ دادن چنین چیزی یک در هزار باشه.هزار نفر هم همچین فکری میکنند ولی یک نفر فقط براش این اتفاق رخ بده و اون یک نفر به جای دیدن احتمالات فرض کنه که حتما رابطه علی این وسط در کاره!

azarnoosh
05-14-2014, 12:02 PM
اگر بنا رو بر این دست رخ دادها بگذاریم پس خیلی از ماها باید اتفاق های عجیبی رو در زندگی شخصیمون تجربه کردیه باشیم .
برای نمونه فکر کردن و اندیشیدن به کسی و یا چیزی که بعد در فاصله ی زمانی کوتاهی اون فردی مورد نظر رو دیدیم و یا خبری از اون به ما رسیده و یا اتفاقی که به اون اندیشیدیم و بعد به وقوع پیوسته ... این چیزها اتفاق است و در میان اینهمه سال هایی که در این دنیا زندگی می کنیم این توالی حوادث و پیشآمدها ، رخداد عجیب به حساب نمیاد و نمیتوان آن را به خدا نسبت داد .