PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتان راجع به مشیری چیست؟

sonic
11-19-2010, 04:25 PM
استاد مشیری هواداران ودشمنان بسیاری دارد بیشتر دشمنان او سلطنت طلبان واسلام گرایان هستند استاد به علوم بسیاری آشنایی دارند خصوصا در تاریخ مورخی شایسته تر از ایشان در ایران نیست در فلسفه وعلومی مانند فلسفه ونجوم وفیزیک دانسته هایشان بسیار است اما متاسفانه سلطنت طلبان به خاطر افشاگری هایی که درباره جنایات وچپاول های خاندان پهلوی واسلامگرایان به خاطر نظرات منطقی ایشان در مورد اسلام همواره دنبال کوبیدن این بزرگوار هستند:1:
خوشحال میشوم نظر شما رو در مورد این انسان دانشمند بدانم.

sonixax
11-19-2010, 04:38 PM
توصیه میکنم نام جستار رو ویرایش کنید ، از نظر دستوری و دیکته و این حرفها خیلی ایراد داره در نتیجه توی جستجو های گوگل نمایش داده نمیشه ، و البته باید منتقل بشه به تالار شخصیت ها .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

و اما در مورد جناب مشیری :
ایشون انسان باسواد و پر دل و جراتی هستند ولی

خیلی از این شاخه به آن شاخه میپرند
وسط یک بحثی ، یک چیز دیگه ول میدهند
بسیار بسیار پیرمردی عمل میکنند

بهترین کار رو در مورد سخنان ایشون همون کاوه سرا میکنه و اون قسمت هایی که ارزش شنیدن داره رو انتخاب میکنه ، و گرنه کل حرفهاش رو نمیشه گوش کرد به خصوص وقتی میزنه توی موسیقی های عهد بوق .

Anarchy
11-19-2010, 05:06 PM
انسان مطلعی هستند.اما همون طور که میلاد گرامی گفتن بحث هاش منسجم نیست و فن بیان خوبی نداره!! آیا ایشون کتابی هم منتشر کردن؟

Russell
11-19-2010, 05:37 PM
انسان صادق و دوست داشتنی هست اما ایراد زیاد دارند.در واقع به علت بیسوادی شدید بقیه ایشون لنگه کفشی هست در بیابان.
در خصوص علوم هم من صحبت تخصصی از ایشون نشنیدم.این صحبتهای ایشون خیلی خوب و لازم هست گفته شدنش و آشنا کردن مردم ولی این صحبتهای ایشون چیز بسیار عادی و معمولی هست که احتمالاً از مطالعات جوونیشون خاطرشون هست.اینکه بگیم در فیزیک و نجوم و فلسفه دانسته ها بسیار دارند فکر میکنم بزرگ کردن ایشون هست.از نظر ادبیات و تا حدی تاریخ سطح خوبی دارند ولی در باقی زمینه ها نمیتوان ایشون رو صاخب نظر دونست.و بزرگنرین مشکل ایشون هم بی اطلاعی ایشون از سیاست و علوم سیاسیست.
در کل اما من ایشون و برنامه هاش رو خیلی مفید میدونم.

Russell
11-19-2010, 05:48 PM
انسان مطلعی هستند.اما همون طور که میلاد گرامی گفتن بحث هاش منسجم نیست و فن بیان خوبی نداره!! آیا ایشون کتابی هم منتشر کردن؟
تو وبسایت ایشون که چیز دندونگیری نیست جز چند مقاله قدیمی.مدتها پیش قرار بود کتابی درباره مغالطات مورخین بنویسه که معلوم نشد چی شد.یکی از مشکلات ایشون همونطور که دوستان گفتند اینه که منسجم نیستند.

sonixax
11-19-2010, 05:57 PM
اینکه بگیم در فیزیک و نجوم و فلسفه دانسته ها بسیار دارند فکر میکنم بزرگ کردن ایشون هست

درسته ، حرفهایی که ایشون در باره تاریخ فیزیک و فیزیکدانان میزنند چیزهایی هست که توی همین جمهوری اسلامی از پنجم دبستان به بعد به همه درس میدهند و در این باره ایشون چیز تازه ای نمیگند به خصوص در باره فیزیک کلاسیک .
در باره فیزیک و این حرفها ابراهیم ویکتوری خیلی بیشتر بارشه تا ایشون .

sonic
11-19-2010, 07:25 PM
خیلی از این شاخه به آن شاخه میپرند
مدیریت وقت تو زمان اندکی که در تلویزیون دارند که نمیتوانند مرتب راجب یک موضوع گفتگو کنند الان اگر هر روز برنامه داشتند ایراد شما درست بود

وسط یک بحثی ، یک چیز دیگه ول میدهند
مثلا؟

بهترین کار رو در مورد سخنان ایشون همون کاوه سرا میکنه و اون قسمت هایی که ارزش شنیدن داره رو انتخاب میکنه ، و گرنه کل حرفهاش رو نمیشه گوش کرد به خصوص وقتی میزنه توی موسیقی های عهد بوق .
موسیقی اصیل نه عهد بوق!

در باره فیزیک و این حرفها ابراهیم ویکتوری خیلی بیشتر بارشه تا ایشون .
میلاد جان ابراهیم ویکتوری رشته تخصصیش است معلومه که بیشتر حالیشه:71:
مثل این میمونه که هوادار دموکراسی بیاد بگه سونیک برنامه نویسی بلده ولی سونیکزاز بیشتر بارشه:71:

Anarchy
11-19-2010, 07:44 PM
مثل این میمونه که هوادار دموکراسی بیاد بگه سونیک برنامه نویسی بلده ولی سونیکزاز بیشتر بارشه
آفا جون پای منو چرا میکشی وسط!!!:4:

sonixax
11-19-2010, 10:59 PM
مدیریت وقت تو زمان اندکی که در تلویزیون دارند که نمیتوانند مرتب راجب یک موضوع گفتگو کنند الان اگر هر روز برنامه داشتند ایراد شما درست بود

مدیریت وقت چه ربطی به تغییر پشت سر هم رشته صحبت داره ؟ روزی که داره در باره مغالطات صحبت میکنه دیگه نباید بیاد فردوسی رو تفسیر کنه .

مثلا؟

داره در باره نیوتون حرف میزنه ، یهو میگه فردوسی کبیر این را گفت و یک بیت شعر از حافظ میخونیم که اینجا مغلطه کرده خامنه ای خیلی اخه !

موسیقی اصیل نه عهد بوق!

همان عهد چُپُق . این موسیقی که شما اصیل میدونید و من نه ! هر چه قدر هم اصالت داشته باشد و کارش درست باشد جایش وسط برنامه فلسفی و علمی و مانند این نیست . مگر داوکینز وسط حرف زدناش میاد بتهون و موتزارت و چایکفسکی و ... پخش کنه ؟

میلاد جان ابراهیم ویکتوری رشته تخصصیش است معلومه که بیشتر حالیشه مثل این میمونه که هوادار دموکراسی بیاد بگه سونیک برنامه نویسی بلده ولی سونیکزاز بیشتر بارشه

خوب وقتی در این باره اطلاعات قابل ارایه ای نداره ، خوب نگه وگرنه این چیزهایی که آقای مشیری میگه هر کسی که تا سوم دبیرستان درس خونده باشه میدونه - دانشگاهی ها که جای خود دارند .
شما هم برنامه نویسی بلدی ولی نمیای کسی رو در این زمینه راهنمایی کنی یا پند بدی و توصیه و کنی و اینها چون دانشت به اندازه کافی نیست .

sonic
11-21-2010, 10:38 AM
مدیریت وقت چه ربطی به تغییر پشت سر هم رشته صحبت داره ؟ روزی که داره در باره مغالطات صحبت میکنه دیگه نباید بیاد فردوسی رو تفسیر کنه .
وقتی وقت کافی ندارد باید مدت زمان برنامه رو به دو یا چند قسمت تقسیم کند مگر اینکه مثل فاضلی روزی یک ساعت برنامه داشته باشد وهر روز راجب بک موضوع مشخص صحبت کند!

داره در باره نیوتون حرف میزنه ، یهو میگه فردوسی کبیر این را گفت و یک بیت شعر از حافظ میخونیم که اینجا مغلطه کرده خامنه ای خیلی اخه !
خب همه برنامه رو که نباید راجب نیوتون حرف بزنه!باید بحث رو عوض کند حالا درسته بی مقدمه ویهویی بحث رو عوض میکنه ولی نمیه به عنوان نقطه مضعف بهش نگاه کرد!

همان عهد چُپُق . این موسیقی که شما اصیل میدونید و من نه ! هر چه قدر هم اصالت داشته باشد و کارش درست باشد جایش وسط برنامه فلسفی و علمی و مانند این نیست . مگر داوکینز وسط حرف زدناش میاد بتهون و موتزارت و چایکفسکی و ... پخش کنه ؟
برنامه آقای مشیری بیشتر جنبه تاریخی داره این که خوبه که بیاد وسط یک برنامه پر مخاطب این موسیقی ها رو پخش کنه تا بینندگان خصوصا جوانان با موسیقی اصیل ایرانی آشنا بشوند میخوای وسط برنامش بیاد ساسی مانکن ولیلا فروهر ویا آرش بذاره:71:

خوب وقتی در این باره اطلاعات قابل ارایه ای نداره ، خوب نگه وگرنه این چیزهایی که آقای مشیری میگه هر کسی که تا سوم دبیرستان درس خونده باشه میدونه - دانشگاهی ها که جای خود دارند .
خوب دوباره بگه!یاد آوری دوباره بعضی مطالب فکر نکنم عیبی داشته باشد؟دوما آقای مشیری فوق لیسانس مهندسی شیمی دارند فکر نکنم زیاد بیگانه باشند با علوم پایه:3:

Russell
11-21-2010, 10:54 AM
یعنی شما جداً فکر میکنید برنامه ایشون الان در سطح خوبی هست؟
مهندسی شیمی چه ربطی به فیزیک و نجوم داره عزیز من.لازم نیست معایب برنامه ابشون رو ندید برای اینکه ایشون رو دوست داشت.ایشون به سبک و توان خودشون سعی خودش رو میکنه اما خیلی نواقص داره که به راحتی قابل رفع هست.ایشون یه مقدار زیادی از جامعه جداست و تو یک فاز دیگست که این یکی از مشکلات برنامه های ایشون هست که کلاً آپ تو دیت نیستند.لازم نیست ساسی مانکن بگذاره برای بروز بودن.حالا نمیگم موزیک سنتی نگذاره اما خوب نه اینکه نصف برنامش موزیک باشه،از اون زمان میشه خیلی بهتر استفاده کزد.هرکی بخواد میتونه بره موزیک گوش یده رادیو موزیک سنتی نیست که مثلا قراره اسلامستیزی کرد.ایشون میاد همینحوری بدون برنامه قبلی شروع میکنه صحبت کردن،نصف وقت مونده هم میره سر پیدا کردن موضوع درست.

sonic
11-21-2010, 11:34 AM
یعنی شما جداً فکر میکنید برنامه ایشون الان در سطح خوبی هست؟
بله در سطح خوبی است برای همین این همه بیننده دارد البته منکر نواقضی که دارند نیستم اما در بین بقیه مجریان اسلام ستیز سرترهستند.

Russell
11-21-2010, 11:42 AM
بله در سطح خوبی است برای همین این همه بیننده دارد البته منکر نواقضی که دارند نیستم اما در بین بقیه مجریان اسلام ستیز سرترهستند.

میتونه خیلی مخاطب بیشتری داشته باشه.سرتر بودن ایشون به خاطر بیسوادی بقیه است بیشتر.
همین ضعف ایشون درباره مسائل سیاسی مشکل بسیار بزرگیست.

sonixax
11-21-2010, 04:08 PM
وقتی وقت کافی ندارد باید مدت زمان برنامه رو به دو یا چند قسمت تقسیم کند مگر اینکه مثل فاضلی روزی یک ساعت برنامه داشته باشد وهر روز راجب بک موضوع مشخص صحبت کند!

آقا جان ، وقت کافی ندارد یعنی چه ؟ همون وقتی هم که داره رو با دری وری پر میکنه - وقت نداره چرا میاد عهدیه و بنان و گلهای رنگارنگ و از این آت و آشغال ها وسط برنامه علمی پخش میکنه ؟ اتفاقن وقتش بیشتر از حرفیه که میخواد بزنه برای همین با چرت و پرت پرش میکنه .

خب همه برنامه رو که نباید راجب نیوتون حرف بزنه!باید بحث رو عوض کند حالا درسته بی مقدمه ویهویی بحث رو عوض میکنه ولی نمیه به عنوان نقطه مضعف بهش نگاه کرد!

متوجه نشدید ، وقتی مدام از این شاخه به آن شاخه میپرد مخاطب رشته کلام از دستش در میرود . برنامه ریزی درست و مطرح کردن موضوعات مختلف به صورتی که مخاطب گیج نشود خودش هنر است . وقتی شما داری از فیزیک حرف میزنی سعدی و حافظ اون وسط جایی ندارند و به وارون .

برنامه آقای مشیری بیشتر جنبه تاریخی داره این که خوبه که بیاد وسط یک برنامه پر مخاطب این موسیقی ها رو پخش کنه تا بینندگان خصوصا جوانان با موسیقی اصیل ایرانی آشنا بشوند میخوای وسط برنامش بیاد ساسی مانکن ولیلا فروهر ویا آرش بذاره

موسیقی که آقای مشیری وسط برنامشون میذارند موسیقی اصیل اسلامی هست نه ایرانی - از موسیقی اصیل ایرانی تقریبن هیچ چیزی نمانده ولی از آنجایی که زبان اوستایی تنها زبانی است که نت های موسیقی را هم میتوان به آن نوشت شاید بشود در نوشتار خیلی تاریخی و قدیمی به زبان اوستایی یک چیز هایی پیدا کرد . مردم ایران هم به اندازه کافی با این مدل موسیقی های عربی آشنایی دارند نیازی به یاد آوری آقای مشیری نیست آن هم وسط برنامه علمی ! همین مساله خودش باعث میشود جوان تر ها که شما میگویید با موسیقی عربی آشنا میشوند از برنامه ایشون فراری بشند ، اکثرن هم که سر موسیقی عربی میرسه رد میکنند میره جلو یا میرند دستشویی یا میرند یه چایی چیزی یریزند :71:

خوب دوباره بگه!یاد آوری دوباره بعضی مطالب فکر نکنم عیبی داشته باشد؟دوما آقای مشیری فوق لیسانس مهندسی شیمی دارند فکر نکنم زیاد بیگانه باشند با علوم پایه

شیمی چه ربطی داره به فیزیک و اخترشناسی و نجوم و این حرفها ؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:08 pm ---------- ارسال قبلی در 04:07 pm ----------

میتونه خیلی مخاطب بیشتری داشته باشه.سرتر بودن ایشون به خاطر بیسوادی بقیه است بیشتر. همین ضعف ایشون درباره مسائل سیاسی مشکل بسیار بزرگیست.

شما یک نیم نگاهی به برنامه های نوری زاده یا مجید صادقی بندازید ، در زمینه سیاست دیگه اصلن مشیری رو قبول ندارید - تازه آن دو نفری که نام بردم خیلی خفن و تافته جدا بافته نیستند .

Babak
02-05-2011, 06:39 PM
پرسش و پاسخ با استاد بهرام مشيري _ موضوع : نقد تعاليم و احكام اسلامي
تاريخ : شنبه
5 _February _2011
16_Bahman _1389
ساعت : 10 شب به وقت ايران
مكان : مسنجر پالتاك
تالار : ايران عصر روشنگري
———————–
IRAN Asre Roshangari
Category : Asia
Subcategory : Iran
———————-

Nocturne
02-06-2011, 10:28 AM
مشکل من با برنامه های مشیری دقیقا همین هست که دوستان میگن،موسیقی پخش کردنش بد طوری روی اعصابه،چند باری هم دیدم وقتی تو استدیو موزیک های دیگه پخش میشه میگه "صدای اون موزیک رو کم کنید ما حوصله ی طبل و... نداریم"دقیقا این تیکه رو یادم نیست،خوب معلومه این آدم انقدر در این مورد بینش نداره که موسیقی و زیبایی که در اون میبینی نسبی هست و موسیقی اصیل ایرانی نمیتونه ارزش بیشتری نسبت به بقیه ی سبک های موسیقی مثل ترنس و هیپ هاپ،کلاسیک الی آخر داشته باشه،یا به قول شما موسیقی اصلا وسط این برنامه چیکار میکنه؟عیب دیگری که توی حرفهاش میبینم اینه که در مورد فلسفه اطلاعات خیلی کمی داره،حتی در مورد مغالطات،هر نوع مغلطه ای ببینه از مغطله ی مرد اسکاتلندی واقعی و توسل به مرجعیت و حمله ی شخصی الی آخر رو میگه این مغلطه ی "مصادره به مطلوب هست" در حالی که یه آدمی مثل من که فقط اطلاعاتی سطحی در این مورد داره هم میدونه این مغلطه اسمش این نیست و شرح دیگری داره،من که اگر سخنرانی های ایشون رو گوش بدم بیشتر به خاطر بررسی مسائل تاریخی و ادبیات و شاهنامه هست،وگرنه برنامه هاشون اگر در مواردی غیر از این باشه زیاد چیزی برای دریافت کردن نداره

cyrusofgreat
02-06-2011, 12:06 PM
من اول از همه بگم که ارادت خاصی به آقای فاضلی دارم...(در واقع ایشون مثل مثل پدر نداشتم بود..)
که بعد از درگذشتشون...من خیلی ناراحت شدم...
آقای مشیری هم مرد بدی نشون نمیده...
حداقل از بقیه ی افرادی که در تلویزیون پارس هستند به نظر من الان ایشون بهترند...
به خاطر اینکه طرفداری بی خود از شاه گذشته نمی کنه...
در واقع اگر مشکلی و انتقادی از شاه گذشته داره...میگه...
اگر هم خوبی بود...اونم میگه...
من بعضی از بحث های تاریخی ایشون رو دوست دارم...گوش می کنم...
ولی اون موسیقی به قول بچه ها عهد بوقشون برای هم نسل های ما مناسب نیست...

Babak
02-06-2011, 03:19 PM
من در كل قبولش دارم اما روی بعضی چيزها بدجور تعصب داره. يكی همين موسيقی سنتی و ديگر فردوسی. نبودين ببينين ديشب چه چيزهايی در مورد فردوسی ميگفت.:71:

Ouroboros
02-06-2011, 04:24 PM
برنامه‌ای بسیار مزخرف و نماد ِ انحطاط ِ کامل ِ اپوزیسیون ِ هخاپرست. مجموعه‌ای سرسام‌آور از انتقادات ِ تکراری به اسلام به همراه ِ هجم ِ زیادی تبلیغات ِ ضدچپ، ناسیونالیستی و فاشیستی!

sonixax
02-06-2011, 04:37 PM
برنامه‌ای بسیار مزخرف و نماد ِ انحطاط ِ کامل ِ اپوزیسیون ِ هخاپرست. مجموعه‌ای سرسام‌آور از انتقادات ِ تکراری به اسلام به همراه ِ هجم ِ زیادی تبلیغات ِ ضدچپ، ناسیونالیستی و فاشیستی!

یه جورایی بهترین توصیفی بود که از برنامه ی ایشون دیدم ، فقط با اون بخش انتقادات تکراری به اسلام اش موافق نیستم - مادامی که دین تکراری اسلامی در جامعه ما به صورت تکراری مکرررن آدم میکشه و ما رو به عقب میکشونه بازگو کردن انتقادات تکراری بایسته است .

Russell
02-06-2011, 11:07 PM

البته من فکر میکنم که کمی بی انصافی میکنید،مشکل درک نادرست سیاست توسط ایشان است.برنامه بیشتر تاریخی ادبیست که هر چند تکراری ولی بسیار ضروریست.
حزب توده ایران هم که روی همه را سفید کرده و حمله به آن کسی را فاشیست نمیکند.کلاً نداشتن چهارچوب سیاسی درستیپ (و حتی بسیار متناقض) ایشان و کمی هم ناسیونالیسم بالایان مشکل است وگرنه انسان دوست داشتنی هستند و حداقل به تمام اپوزیسیون خارج که کاری جز فجاشی ندارند از نظر من میارزد.
همین سخنان ایشون بسیاری رو با منطق و تاریخ اسلام و تاریخ علم در حد ابتدایی آشنا میکند که در جامعه بسته ایران مهمتر از هر چیزیست.

Ouroboros
02-06-2011, 11:40 PM
من پیرامون ِ «رسوایی» حزب توده چندان با شما هم‌نظر نیستم، بله عملکرد ِ آنها مملو از اشتباهات ِ سهوی و عمدی ِ نابخشودنی‌ست، از اعتقاد ِ کور و مذهبی‌وار به انقلاب ِ اکتبر و دستاوردهای ِ آن تا فراموش کردن نقش ِ پیشتاز حزب در جامعه و شروع به پیروی کردن از آن بجای خط دادن به آن و غیره... وانگهی این «توده‌ای‌های ِ خائن که برای عمو استالین گریه می‌کردند» کسانی بودند در حد و اندازه‌های ِ احسان طبری و بزرگ علوی و سیاوش کسرایی و ایرج اسکندری که یک تار موی هرکدامشان می‌ارزید به هزارتا استاد ِ ایران پرست ِ مثل دکی.

من مخالفتی با تکرار ِ انتقادی که همچنان وارد است ندارم، اصلا 90% گفتمان اسلام ستیزی تکرار انتقادات متفکرین مسیحی به آنست و بالعکس، مخالفت ِ من با سود بردن از عقاید دیگران برای اشاعه‌ی ِ مشتی عقاید فاشیستی و عقب افتاده لابلای ِ آنهاست.

Russell
02-07-2011, 12:02 AM
من فکر نمیکنم نظرات ایشون درباره سیاست هوادار چندانی داشته باشه،و مهمتر اینکه این نظرات بیشتر از روی ناآگاهی سیاسی هست تا قصد و غرضی.اصولاً من فکر میکنم اگر اوضاع ایران چنین نبود ایشون طرف سیاست هم نمیرفت و شخصیتش سنخیتی هم با کار سیاسی ندارد.

Kaveh
04-23-2012, 04:37 AM
من فکر نمیکنم نظرات ایشون درباره سیاست هوادار چندانی داشته باشه،و مهمتر اینکه این نظرات بیشتر از روی ناآگاهی سیاسی هست تا قصد و غرضی.اصولاً من فکر میکنم اگر اوضاع ایران چنین نبود ایشون طرف سیاست هم نمیرفت و شخصیتش سنخیتی هم با کار سیاسی ندارد.

زنده کردن یک تاپیک قدیمی!

من هم ایشان را متخصص امور سیاسی نمی دانم ولی نظریات و دیدگاههای سیاسی شان را می پسندم. واضح و مشخص تنها از آزادی در ایران دفاع می کنند و مقابله با هر نوع استبداد چه سرخ و چه سیاه و یا پادشاهی. بر خلاف بسیاری اهل لس آنجلس شاه پرست نیستند و از طرفی به مذاق چپیها هم فکر نمی کنند. دیدگاهی نزدیک به سمت و سوی نهضت آزادی و دکتر مصدق. فکر کنم همینها برای ناراحت کردن بخش بزرگی از اپوزوسیون ایران کافی باشد. هر چه باشد استکبار در ژنهای ماست!:3:

Russell
04-23-2012, 12:45 PM
زنده کردن یک تاپیک قدیمی!

من هم ایشان را متخصص امور سیاسی نمی دانم ولی نظریات و دیدگاههای سیاسی شان را می پسندم. واضح و مشخص تنها از آزادی در ایران دفاع می کنند و مقابله با هر نوع استبداد چه سرخ و چه سیاه و یا پادشاهی. بر خلاف بسیاری اهل لس آنجلس شاه پرست نیستند و از طرفی به مذاق چپیها هم فکر نمی کنند. دیدگاهی نزدیک به سمت و سوی نهضت آزادی و دکتر مصدق. فکر کنم همینها برای ناراحت کردن بخش بزرگی از اپوزوسیون ایران کافی باشد. هر چه باشد استکبار در ژنهای ماست!:3:
البته حمایت از نهضت آزادی و ملیون مشکل دار نیست.مساله اینست که ایشون بیشتر تاریخ و ادبیات ایران رو بهش مسلط هستن ولی در سیاست خیلی تاپخته و سردگم هست هم در مورد سیاست در ایران بعد از انقلاب هم در مورد سیاست جهانی.

کافر_مقدس
04-24-2012, 01:09 PM
من اول از همه بگم که ارادت خاصی به آقای فاضلی دارم...(در واقع ایشون مثل مثل پدر نداشتم بود..)که بعد از درگذشتشون...من خیلی ناراحت شدم...آقای مشیری هم مرد بدی نشون نمیده...حداقل از بقیه ی افرادی که در تلویزیون پارس هستند به نظر من الان ایشون بهترند...به خاطر اینکه طرفداری بی خود از شاه گذشته نمی کنه... اول اینکه آقای مشیری یک مصدقی هست و اتفاقن مخالف شاه بوده و هست و سال ها پیش از انقلاب از کشور خارج شد تا به اکنون ... سخن از رضا فاضلی به میان اومد من نیز با این دوستمون هم عقیده م ..از اولین افرادی که جرقه ای رو در ذهن من روشن کرد همین آقای فاضلی بود .. به روح که اعتقاد نداشت ، ولی نور به قبرش بباره .. یادم نمیره وقتی از تلویزیون کانال یک خبر فوتش رو شنیدم ناخودآگاه پای تلویزیون نیم ساعت زار زدم ..درسته یه مقدار افراطی بود ولی در کل صحبت هاش درست بود . رضا فاضلی رفت ولی رضا فاضلی ها تکثیر خواهند شد و راه این بزرگمرد رو ادامه خواهند داد.. در حال حاضر هم در میان شخصیت های اسلام ستیز ایرانی گمان می کنم بهرام مشیری از همه شاخص تر باشه .. ..اگر هم هست من اطلاعی ندارم

Kaveh
04-24-2012, 06:20 PM
اول اینکه آقای مشیری یک مصدقی هست و اتفاقن مخالف شاه بوده و هست و سال ها پیش از انقلاب از کشور خارج شد تا به اکنون ... سخن از رضا فاضلی به میان اومد من نیز با این دوستمون هم عقیده م ..از اولین افرادی که جرقه ای رو در ذهن من روشن کرد همین آقای فاضلی بود .. به روح که اعتقاد نداشت ، ولی نور به قبرش بباره .. یادم نمیره وقتی از تلویزیون کانال یک خبر فوتش رو شنیدم ناخودآگاه پای تلویزیون نیم ساعت زار زدم ..درسته یه مقدار افراطی بود ولی در کل صحبت هاش درست بود . رضا فاضلی رفت ولی رضا فاضلی ها تکثیر خواهند شد و راه این بزرگمرد رو ادامه خواهند داد.. در حال حاضر هم در میان شخصیت های اسلام ستیز ایرانی گمان می کنم بهرام مشیری از همه شاخص تر باشه .. ..اگر هم هست من اطلاعی ندارم

رضا فاضلی مرد شریفی بود که متاسفانه آنطور که باید شناخته نشد. من ابتدا باورم نشد و فکر کردم اشتباه شده است!
واقعا داستان غریبی داریم ما ایرانیان. تصورش را کنید اینهمه افراد با استعداد در خارج آواره شدند و به سختی پول و سرمایه ای جمع می کنند تا صدایشان را به گوش مردم برسانند و در داخل ایران امکانات و پول و سرمایه می افتد دست امثال شمقدری و شریعتمداری.
و چه بسیار که از ایران رفتند و در تنهایی خاموش شدند و در خاموشی مردند, امثال شاهرخ مسکوب.

Persepolis
01-19-2014, 12:46 PM
جناب مشیری آدم تاریخ شناس،شاهنامه شناس و کتابخوانی هست و در زمینه تاریخ ایران تسلط خوبی داره اما شوربختانه یکی در زمینه سیاسی تندرو و کوبنده عمل میکنه و یکی هم در زمینه شیعه گری! این جناب مشیری ناخواسته عده ای از مسلمانهای ایران که حاضر نیستند دست از اسلام بکشند رو سنی کرده و من ترجیح میدم هموطنم شیعه باشه تا سنی! از چاله انداختشون توی چاه! اما با مواضع ضد فدرالیسم ایشون موافقم و درکل انسان دلسوزی هست

azadah
03-23-2014, 07:05 PM
مشت اش پر است . موضع بی طرفانه ای دارد . میهن دوست است و بی پروا سخن می گوید .

یه نفر
03-23-2014, 07:12 PM
مشت اش پر است . موضع بی طرفانه ای دارد . میهن دوست است و بی پروا سخن می گوید .
بنظر من فقط جملاتی حفظ کرده و تفکراتش رادیکاله! در کل احمقه..
یه روز در مورد سید ها میگفت. کاملا چرت و پرت بود.. میگفت سید ها نوادگان امامان شیعه نیستند. بلکه حرومزادگان حمله اعراب به ایرانند.
وقتی اعراب به ایران حمله کردند و زنان ایرانی ناخواسته باردار شدند، از طرفی اینها برای اشاعه دین اسلام و خوبی و دوستی آمده بودند.. گفتند چکار کنیم که گندش بالا نیاد؟! به این نوزادان میگوییم اینها سید هستند و نوادگان امام!

خب یکی نیست به این مشیری بیسواد بگه آیکو؟! وقتی اعراب حمله کردند ایرانیان که اصلا امام شیعه نمیشناختند!
در ضمن سید که فقط مختص ایران نیست.
در لبنان و عراق و بحرین هم سید داریم. یعنی اونها هم به خودشان تجاوز کرده اند؟!

بقیه حرفاشم همینجوریه..

Anarchy
03-24-2014, 05:04 PM
بقیه حرفاشم همینجوریه..

سفسطه تعمیم ناروا ...

kourosh_bikhoda
03-29-2014, 07:19 PM
خب یکی نیست به این مشیری بیسواد بگه آیکو؟! وقتی اعراب حمله کردند ایرانیان که اصلا امام شیعه نمیشناختند!
عجب. باسوادیا :e056:

باده
05-19-2015, 07:02 PM
به هر حال همین که اگاهی میده و روشنگری میکنه خوبه
اما من هیچوقت جذب حرفاش نمیشم(نمیدونم چرا)
شاید چون زیاد با دستاش حرف میزنه
رضا فاضلی ادمو میچسبوند به تی وی :prampaa_13:

Agnostic
05-19-2015, 07:12 PM
کلا برنامه های پارس تی وی شده تکرار مکررات!
به نظرم یکسری حرف تکراری دارند که حساب کردن گفتن اکثر مردم سالی هفت هشت بار پارس تیوی نگاه می کنند می خواهند همان حرف ها را هی در 365 روز سال تکرار کنند تا اکثریت که سالی 7-8 بار این تلویزیون را نگاه می کنند همان حرفها را بشنوند. میبدی و پارسا و مشیری شده تکرار مکررات.
به نظرم آقای مشیری که سه بار در هفته برنامه دارد باید حداقل یکی از برنامه هایش را به بحث های غیر تکراری بپردازد. تاریخ اسلام و تاریخ ایران و فلسفه و منطق و سیاست که ایشان درباره اش برنامه میسازد بسیار نکته دارند که ایشان لازم نیست سیاست پارس را که بحث های تکراری است را پیگیری کند. مثلا برنامه های زنده یاد فاضلی هربار یک موضوع از کتابی بود و تکرار مکررات نبود.

master
05-19-2015, 07:12 PM
به نظرم کلیت حرفاش خوبه...ولی حرف های تکراری و زاید توی حرفاش زیاده...دو ساعت حرفاشو می تونه توی ده دقیقه شفته و رفته بزنه....ولی در کل خوبه...
و باید به مباحث جدید تری بپردازه...

باده
05-19-2015, 07:30 PM
شاید برا ما بعضی حرفا تکراری باشه
ولی همیشه ممکنه یه بیننده جدید به جمعشون اضافه بشه
یه نوجوون
یه جوون
یا ادمایی که تا حالا دقت نمیکردن به این برنامه ها

اخوندا با تکرار و تکرار حرفاشونو تو ذهن مردم چپوندن
جوری که مردم میترسن افکارشون رو کنار بذارن(نفوذ کرده تو ذهن و روح و خونشون)
درمانش هم تکرار خلاف حرفای اوناست