PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ - shirin

Dariush
04-10-2014, 03:59 PM
با درود به بانو شیرین، امیدوارم با شما صندلی داغِ هیجان‌انگیزی را تجربه کنیم.:e306:

فقط من یکبار توضیح دهم برای کسانی که تازه‌واردند یا یادشان رفته، 26 پرسشِ استاندارد داریم که شخصِ مهمان باید در یک هفته به آنها پاسخ دهد؛ در طول و ادامه‌ی این هفته کاربرانِ دیگر می‌توانند پرسش‌های خود را قرار دهند، اما میهمانِ گرامی پس از آنکه به پرسش‌های استاندارد پرداخت، می‌تواند به پرسش‌های کاربران پاسخ دهد. نکته‌ی مهم اینکه با هرگونه پرسشی که به اطلاعاتِ شخصیِ میهمان مربوط شود و ردگیری او را برای افسرانِ ارتشِ سایبری و سربازانِ امامِ زمان آسان کند برخورد می‌شود.. در پایان هم اینکه شیرینِ گرامی‌ می‌توانند هر پرسشی را که خواستند بی‌پاسخ بگذارند.

لیستِ پرسش‌های استاندارد:

1. چه عنصری را در روابط اجتماعی از باقی مهم‌تر می‌دانید؟ توضیح بدهید.

2. در این محدوده‌ی این فرتور (http://s24.postimage.org/flcq67uh1/1361825411514.png) خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.

3. در زندگی روزمره آیا مقید به اصول اخلاقی مشخصی هستید یا نخست به نتیجه‌بخشی اعمال خود توجه می‌کنید؟

4. آیا در زندگی شما نقطه‌ی دگرگونی برجسته‌ای وجود داشته؟ لحظه‌ای، رخدادی، شخصی ... که زندگی شما به پس و پیش از آن تقسیم بشود؟ اگر بله، بدون ذکر جزئیات، حالات خود و چگونگی آن تغییرات را توصیف بکنید.

5. با استیصال چه می‌کنید؟ یعنی اگر تمام آنچه ممکن است را برای حل یک مشکل انجام داده‌اید اما همچنان عاجز مانده‌اید، برای کنار آمدن با عجز منتج چه طریقی را برمی‌گزینید؟

6. به باور شما برابری مهم‌تر است یا آزادی؟

7. موثرترین شخص در زندگی شما که بوده؟ بدون درج اطلاعات شخصی، کمی پیرامون چگونگی اثرگیری خود توضیح بدهید.

8. آیا تا بحال آرزوی مرگ کسی را کرده‌اید؟ اگر بله، توضیح بدهید.

9. به نظر شما آیا کیفیت زندگی بشر از منظر زمانی درحال صعود بوده یا سقوط؟

10. کدامیک از این دو را دستاورد مهم‌تری برای بشر تلقی می‌کنید: هنر، یا دانش؟

11. آینده‌ی نزدیک جهان و ایران را از منظری سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چگونه می‌بینید؟

12. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جانتان را به خطر بیاندازید؟

13. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جان دیگران را به خطر بیاندازید؟

14. آیا مذهب و دانش را آشتی‌پذیر می‌دانید؟

15. آیا به وجود فضای سیاسی سالم باور دارید یا اساسا برای این عرصه از زندگی اجتماعی اعتباری قائل نیستید؟

16. آیا با نقوش سنتی زن و مرد در جامعه موافق هستید؟

17. کدام ورزش، غذا، سبک موسیقی و ژانر سینمایی را ترجیح می‌دهید؟

18. نظرتان پیرامون فمینیسم، کمونیسم و لیبرالیسم چیست؟

19. اگر وادار به برگزیدن یکی از ادیان ابراهیمی بشوید کدام را انتخاب می‌کنید؟

20. اگر بنا بود در جزیره‌ای دورافتاده تنها بمانید، و حق انتخاب یک آلبوم موسیقی، یک فیلم و یک کتاب را داشتید، کدام‌ها را برمی‌گزیدید؟

21. بدترین و بهترین ویژگی خود را چه می‌دانید؟

22. بدترین و بهترین ویژگی نوع بشر را چه می‌دانید؟

23. اگر می‌توانستید سه چیز را در جهان تغییر بدهید، آن سه چیز چه می‌بودند؟

24. همنشینی با آدم‌های مشابه خودتان را ترجیح می‌دهید یا با اشخاص متفاوت؟

25. دیدگاه شما پیرامون مرگ چیست؟
26. انتظار و امید وجود چه پرسشی(ها) را در این مجموعه داشتید که آنرا نمی‌بینید، خودتان آن‌(ها) را مطرح بکنید و پاسخ بدهید.

فرتورِ مربوط به پرسش شماره‌ی دو:

3924

shirin
04-11-2014, 06:17 PM
1. چه عنصری را در روابط اجتماعی از باقی مهم‌تر می‌دانید؟ توضیح بدهید.
2. در این محدوده‌ی این فرتور خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.
3. در زندگی روزمره آیا مقید به اصول اخلاقی مشخصی هستید یا نخست به نتیجه‌بخشی اعمال خود توجه می‌کنید؟
4. آیا در زندگی شما نقطه‌ی دگرگونی برجسته‌ای وجود داشته؟ لحظه‌ای، رخدادی، شخصی ... که زندگی شما به پس و پیش از آن تقسیم بشود؟ اگر بله، بدون ذکر جزئیات، حالات خود و چگونگی آن تغییرات را توصیف بکنید.
5. با استیصال چه می‌کنید؟ یعنی اگر تمام آنچه ممکن است را برای حل یک مشکل انجام داده‌اید اما همچنان عاجز مانده‌اید، برای کنار آمدن با عجز منتج چه طریقی را برمی‌گزینید؟

درود بر دوستان عزیز. امیدوارم که بتونم جوابهای قانع کننده بدم به سوالهاتون.
1- منظورتون رو دقیقا از چه عنصری برام مهم هست متوجه نشدم ولی اگه چه خصوصیت اخلاقی باشه، خصوصیت اخلاقی مشخصی که مهمتر از بقیه موارد باشه برای من وجود نداره. روابط اجتماعی طیف گسترده ای رو شامل میشه. روابط اجتماعی در حیطه کاری روابط اجتماعی زندگی شخصی و... و مطمینا خیلی از برخوردهایی که با بقیه مردم داریم فاقد اهمیت هستن که خصوصیت اخلاقی خاصی از اونها برامون مهم باشه. و آدمها هم بسیار پیچیده تر از ان هستند که بخواهیم فقط یک عنصر رفتاری از آنها رو مدنظر بگیریم. یک دوستی ممکنه شدیدا لاف زن باشه و ما ارتباطمون رو باهاش ادامه بدیم و یکی دیگه ممکنه به محض شنیدن دروغی از اون باهاش قطع رابطه کنیم چون تنها خصوصیت جذابش برامون صداقتش بوده تا اون لحظه.
2- هر چند من چندان علاقه ای به این مکتبهای حکومتی و اجتماعی و اقتصادی ندارم و سر هم در نمیارم ولی فکر میکنم ممکنه سوسیال دموکراسی برای جامعه مفیدتر باشه ولی من لیبرال کاپیتالیسم بیشتر مورد علاقه ام هست.
3-مقید به اصول اخلاقی هستم. هیچوقت دلم نمیخواد در نتیجه رسیدن من به هدفم کسی دیگه متضرر بشه و آسیب ببینه.
4-من چون خیلی اهل ریسک کردن هستم زندگیم پر است از تغییرات بنیادی. ولی خودم زندگیمو به قبل از اون رویداد و بعدش تقسیم نمیکنم. فکر میکنم این روند زندگی هست که اگر این تغییرات بزرگ نبودن شاید من از شدت یکنواختی و روزمرگی تا الان خودمو کشته بودم. :e056:
5-هیچی. میذارم ببینم بعدش چی پیش میاد.

sonixax
04-11-2014, 06:22 PM
شیرین جان اگر در کوت گرفتن مشکل داری فقط شماره سوال رو بزن و بعد جوابش رو جلوش بنویس این طوری پستت خوانا تر میشه . ممنون :e032:

shirin
04-11-2014, 10:03 PM
6- آزادی. چون میشه جماعتی را بدون تبعیض و با رعایت عدالت به استثمار و بردگی کشید.

7- حتما باید موثر ترین شخص در زندگی شخصی آدم وجود داشته باشه؟ :e415:

8- بله. سه چهار نفری بودن که اذیتم کردن ومن واقعا دلم میخواست بمیرن. و تو ذهنم بارها با فجیع ترین وضع ممکن و با زجرکش کردن زیاد کشتمون.

9-از همه نظر در حال صعود بوده.

10- دانش. بهبود کیفیت زندگی بشر مدیون دانشی که کسب کرده هست. و به نظرم حتی هنر هم شاخه ای از دانش هست.

Dariush
04-17-2014, 04:28 PM
شیرین جان اگر در کوت گرفتن مشکل داری فقط شماره سوال رو بزن و بعد جوابش رو جلوش بنویس این طوری پستت خوانا تر میشه . ممنون
آن اولی را درست کردم!
پ.ن:شیرین جان، این جستار فراموش‌تان نشود، اولین کسی که قرار است اینجار داغ نگه دارد خودِ شما هستید؛ پس این پرسشهای استاندارد را پاسخ دهید تا دوستان از شما پرسش کنند، من هم پرسشهای زیادی دارم...

shirin
04-17-2014, 10:36 PM
ببخشید که دیر جواب میدم. تو این هفته خیلی سرم شلوغ بود.
11- آینده نزدیک اگه منظور چند سال آینده هست که تغییر چندانی نکرده. ولی اگه مثلا 100 سال آینده به نظرم از الان وضعیت خیلی بهتر هست. دنیا جای بهتری هست برای زندگی کردن. انسانیت و فردیت پررنگتر شده و مرزها تا حدود زیادی از بین رفتن. و مطمینا ایران هم همگام شده با دنیا. و حکومت
اکثریت کشورها سکولار دموکرات شده.

12- شاید فقط زمانی که از زندگی سیر شده باشم و قصد خودکشی داشته باشیم.

13- خیر

14-مذهب شاید بتونه خودش رو با دانش وفق بده و اپدیت کنه ولی در علم جایی برای مذهب نیست.

15-بله. میشه فضای سیاسی سالم داشت. وقتی همه مسایل در چهارچون قانون کامل و درست و صحیح باشد.

shirin
04-17-2014, 11:14 PM
16- خیر

17-ورزش دو. غذا هم همه نوع غذایی دوس دارم. عاشق غذای خاصی نیستم. موسیقی هم بستگی به وضعیت روانی داره. ولی در کل کم پیش میاد که دلم بخواد موسیقی گوش کنم. فیلم هم هر فیلم خوبی رو دوس دارم ببینم ولی فیلمهای به اصطلاح پست مدرن رو بیشتر. مثل فیلمهای برادران کوین و تارانتینو و وودی آلن و گای ریچی و..

18-فمنیسم رو هر کسی تعریفی متفاوت میکنه. اگر به معنی تلاش برای برابری حقوق زن با مرد هست و تلاش برای بهبود وضعیت رقت انگیز زنان در جوامع مردسالار موافق هستم . کمونیسم اینکه چه معنی میده یا چه تعریفی داره مهم نیست شدیدا بدم میاد از کمونیسم چون یاد کره شمالی و روسیه و چین میفتم. و لیبرالیسم...

19- یهودیت. چون میگن یهودیا پولدارن. :-)

20-کتاب در جستجوی زمان از دست رفته مارسل پروست. -:e056:

shirin
04-18-2014, 12:32 PM
21-بدترین ویژگی از دست دادن کنترل اعصابم در بعضی شرایط خاص هست. بهترین ویژگی کنجکاوی و سادگیم هست.

22- در حال حاضر بدترین خصوصیت بشر جنگ آوریش هست و تخریب زمین. و بهترین خصوصیت ترویج حقوق بشر و مبارزه با فقر در سطح جهانی.

23-فقر و حکومتهای خودکامه و نژادپرستی.

24-آدمهای مشابه خودم

25- مرگ به معنی تموم شدن هست. پایان زندگی. انگار که نبودی هیچوقت نبودی.

26- چیزی به ذهنم نمیرسه

Dariush
04-19-2014, 05:47 PM
خب پرسش‌های استاندارد تمام شدند و اکنون اگر کسی از دوستان پرسشی از بانو شیرین دارند می‌توانند بپرسند.
من یک پرسشی دارم برای شروع دارم:
شما بیشتر اهلِ تشویق دیگران هستید یا انتقاد از آنها؟

shirin
04-19-2014, 06:24 PM
فکر میکنم بیشتر اهل تشویق دیگران باشم.

Nevermore
04-20-2014, 04:26 PM
1-چه چیز باعث شد این همه علاقه مند به خواندن رمان باشی؟
2-ترجیح می دهی دوست پسر فمینیست داشته باشی یا آلفای زن ستیز؟
3-مواد،مشروبات الکلی،سیگار؛اهل کدامیک هستی؟
4-3 نویسنده ی برتر ایرانی؟
5-طرفدار کدام تیم فوتبال هستی؟
6-پسر قد بلند یا پسر خوشتیپ(خوشگل)؟
7-قرمه سبزی بلدی درست کنی؟:)
8-پاتوق خودتو و دوستانت کجاست؟اصلا اهل بیرون رفتن و رفیق بازی هستی یا نه؟
9-به گمانم در گفتگو هم بودی،5 کاربر دوست داشتنی گفتگو؟
10-سوال آخر هم اینکه این آواتار های ترسناک چیه انتخاب می کنی؟

shirin
04-20-2014, 09:22 PM
1- نمیدونم. فکر میکنم ژنتیکی باشه. :e415:

2- دوست پسر فمنیست. هر چند الان شوهر دارم. با دوست پسرم ازدواج کردم. :e056:

3- از مواد و سیگار متنفرم. مشروبات الکلی رو بدم نمیاد ولی بهم نمیسازه. چون میگرن دارم الکل باعث سردردم میشه.
4- صادق هدایت. عباس معروفی . رضا قاسمی. البته کتابهای نویسنده های ایرانی رو خیلی کم خوندم.

5- هیچکدوم.

6- خوشتیپ و خوشکل

7- بله.

8- پاتوقمون پارک و جاهای سرسبز. بله. همیشه دوستای معدودی دارم ولی با همون چند تا زیاد رفت آمد داریم.

9- البته اسم کاربرا رو یادم نمیاد دقیقا. ولی میلاد رو یادم میاد که اونجا چون از بقیه راحتتر حرف میزد خوشم میومد ازش. ولی الان نه. :e105: هوادار دموکراسی عزیز که به نظرم از همه نرمالتر بود و همش هم فکر میکردم دختر هست. البته هنوز دوسش دارم. آرش بیخدا و پنتاگرامون هم جالب بودن برام. ولی در کل از کسی بدم نمیومد.

10- من یه دونه اواتار فقط انتخاب کردم. اونم نمیدونستم ترسناک هست فقط به نظرم رسید انگار خیلی حرف نگفته داره این آواتار. :e415:

Nevermore
04-20-2014, 09:50 PM
1- نمیدونم. فکر میکنم ژنتیکی باشه. :e415:

2- دوست پسر فمنیست. هر چند الان شوهر دارم. با دوست پسرم ازدواج کردم. :e056:

به به،مبارکه،بالاخره پسر بینوا دم به تله داد؟:e057:می گویم چند وقتی است لایت شده اید دیگر نغمه ی فمینیستی نمی خوانید،اکنون دنیا زیبا شده و همه ی مردان خوب اند،درست است؟(شوخی)

7- بله.

اگر راست می گویید بگویید ببینم قرمه سبزی خوب را با لوبیا چیتی درست می کنند یا لوبیا قرمز؟

10- من یه دونه اواتار فقط انتخاب کردم. اونم نمیدونستم ترسناک هست فقط به نظرم رسید انگار خیلی حرف نگفته داره این آواتار. :e415:

یادمه در گفتگو هم یک آواتار خوفناک داشتید.:e406:

azarnoosh
04-20-2014, 09:54 PM
درود شیرین عزیز

چند پرسش هم من دارم :

1 - سه کتاب از بهترین کتاب هاییکه در زمینه های ی مختلف خوانده اید را بگویید .
2 - نگر شنا در مورد اینده ی سیاسی در داخل ایران چیست ؟ چه اتفاقاتی برای اینده ی سیاسی داخلی ایران پیش بینی میکنید ؟
3 - بهترین فیلمی که تاکنون دیده اید چه بوده ؟
4 - بهترین کاربری که تاکنون در فاروم های گوناگون دیده اید که بوده است ؟ نامش را بگویید .

اینها را در حال داشته باشید بعد نیز خواهم آمد و پرسش هایم را بازگو میکنم بانو :e00e::e032:

sonixax
04-21-2014, 12:07 AM
میلاد رو یادم میاد که اونجا چون از بقیه راحتتر حرف میزد خوشم میومد ازش. ولی الان نه

یعنی از چشمت افتادم ؟
پس الان باید رو دماغت باشم :))

سوالهای من :

1 - قرمه سبزی مامان جون یا Ps3 !؟
2 - اگر یک قدرت سیاسی خفن پفن هم جهان شمول داشتی اولین کاری که میکردی چی بود ؟
3 - حالا که ازدواج کردی بچه دار هم میشی ؟!
4 - اگر بتونی یک جایی از دنیا رو آزادانه برای زندگی انتخاب کنی به جز جایی که الان هستی و آمریکا کجا رو انتخاب میکردی ؟!
5 - از سوسک میترسی ؟!
6 - نظرت رو راجع به اینها بگو : کسرا ، مهربد ، میلاد ، آنارشی ، راسل ، ریکتور ، مزدک بامداد ، داریوش ، آلیس.
7 - کدوم فصل رو بیشتر دوست داری ؟ چرا ؟
8 - تا حالا کتک کاری و گیس و گیس کشی کردی ؟ اگر آری خوردی یا زدی ؟!
9 - دیگه چه خبر ؟

shirin
04-21-2014, 12:23 AM
به به،مبارکه،بالاخره پسر بینوا دم به تله داد؟:e057:می گویم چند وقتی است لایت شده اید دیگر نغمه ی فمینیستی نمی خوانید،اکنون دنیا زیبا شده و همه ی مردان خوب اند،درست است؟(شوخی)

اگر راست می گویید بگویید ببینم قرمه سبزی خوب را با لوبیا چیتی درست می کنند یا لوبیا قرمز؟

یادمه در گفتگو هم یک آواتار خوفناک داشتید.:e406:

من هنوزم مدافع برابری حقوق زنان هستم. هیچوقت نگفتم مردان بد هستند.

با لوبیا قرمز هست اصلش ولی برای راحتی کار میشه با کنسرو لوبیا چیتی هم درست کرد. :D

یادم نمیاد آواتارم چی بود.
آی دی خودت تو تالار گفتگو چی بود؟

shirin
04-21-2014, 01:44 AM
درود شیرین عزیز

چند پرسش هم من دارم :

1 - سه کتاب از بهترین کتاب هاییکه در زمینه های ی مختلف خوانده اید را بگویید .
2 - نگر شنا در مورد اینده ی سیاسی در داخل ایران چیست ؟ چه اتفاقاتی برای اینده ی سیاسی داخلی ایران پیش بینی میکنید ؟
3 - بهترین فیلمی که تاکنون دیده اید چه بوده ؟
4 - بهترین کاربری که تاکنون در فاروم های گوناگون دیده اید که بوده است ؟ نامش را بگویید .

اینها را در حال داشته باشید بعد نیز خواهم آمد و پرسش هایم را بازگو میکنم بانو :e00e::e032:

1- من معمولا انتخاب ترین برام سخت هست مخصوصا کتاب و فیلم. کتابهایی که خوندم اکثرا رمان بودن. و هر کدومشون که می خوندم رو دوس داشتم .اسم کتابایی که تو ذهنم هست و خیلی از خوندنشون لذت بردم. فاوست گوته بود. دن آرام شولوخوف و این آخری هم طرف خانه سوان مارسل پروست . امیدوارم وقت کنم شش جلد باقیمانده هم بخونم.

2- قابل پیش بینی نیست برام ولی دلم میخواد زودتر رژیم عوص بشه و یه حکومت سکولار و صلح دوست و قانون مدار به جاش بیاد.

3- اینم از اون سوال سختها هست. کلی فیلم خوب دیدم. ولی فیلم جاذبه هم یکی از بهترین فیلمهای هست که اخیرا دیدم.

4- من تو فرومهای زیادی فعالیت نداشتم. خودم. :)))

shirin
04-21-2014, 02:24 AM
یعنی از چشمت افتادم ؟
پس الان باید رو دماغت باشم :))

سوالهای من :

1 - قرمه سبزی مامان جون یا Ps3 !؟
2 - اگر یک قدرت سیاسی خفن پفن هم جهان شمول داشتی اولین کاری که میکردی چی بود ؟
3 - حالا که ازدواج کردی بچه دار هم میشی ؟!
4 - اگر بتونی یک جایی از دنیا رو آزادانه برای زندگی انتخاب کنی به جز جایی که الان هستی و آمریکا کجا رو انتخاب میکردی ؟!
5 - از سوسک میترسی ؟!
6 - نظرت رو راجع به اینها بگو : کسرا ، مهربد ، میلاد ، آنارشی ، راسل ، ریکتور ، مزدک بامداد ، داریوش ، آلیس.
7 - کدوم فصل رو بیشتر دوست داری ؟ چرا ؟
8 - تا حالا کتک کاری و گیس و گیس کشی کردی ؟ اگر آری خوردی یا زدی ؟!
9 - دیگه چه خبر ؟
میلاد شوخی کردم. از چشمم نیفتادی هنوز.:e056:
1- ps3 چیه؟

2- با خامنه ای در مورد تغییر رژیم ایران وارد مذاکره میشدم . :D

3- احتمالا.

4- انگلیس

5- بله

6- کسرا: یه اسراییلی کامل مهربد: زبونشو نمیفهمم ولی نژادپرست بالقوه :D میلاد : کله شق آنارشی : مهربون و نرمال راسل : جرات نمیکنم چیزی بگم راستش. :e40c: ریکتور: فکر کنم سرش خیلی شلوغه. مزدک بامداد : نمیشنامسمش چندان ولی طرفدار کمونیسم هست. آلیس: یه جوون خام. بعضی وقتا کلی نگرانش میشم که دنبال دود مواد مخدر هست. داریوش: کمی منطقی و آروم.

7- زمستان. به خاطر سرماش. ولی کم کم داره نظرم عوض میشه. :D

8- آره. بیشتر خوردم.

9- دیگه هیچی. خوابم نمیبره امشب. :e40e:

Russell
04-21-2014, 05:06 AM
کسرا: یه اسراییلی کامل مهربد: زبونشو نمیفهمم ولی نژادپرست بالقوه :D میلاد : کله شق آنارشی : مهربون و نرمال راسل : جرات نمیکنم چیزی بگم راستش. ریکتور: فکر کنم سرش خیلی شلوغه. مزدک بامداد : نمیشنامسمش چندان ولی طرفدار کمونیسم هست. آلیس: یه جوون خام. بعضی وقتا کلی نگرانش میشم که دنبال دود مواد مخدر هست. داریوش: کمی منطقی و آروم.
تعارف می‌کنی؟!!

Nevermore
04-21-2014, 07:28 AM
من هنوزم مدافع برابری حقوق زنان هستم. هیچوقت نگفتم مردان بد هستند.

با لوبیا قرمز هست اصلش ولی برای راحتی کار میشه با کنسرو لوبیا چیتی هم درست کرد. :D

یادم نمیاد آواتارم چی بود.
آی دی خودت تو تالار گفتگو چی بود؟

پاسخ اتان اشتباه بود،توصیه می شود یک بار برای شوهرتان با لوبیا چیتی درست کنید که زندگی برایتان زیباتر هم بشود.اسپاقتی به داد آن پسر بینوا برسد که باید دست پخت شما را بخورد.:e409:

آواتارتان یک زن زشت ِ ترسناک مو فرفری بود.
آیدی من بماند دیگر.:e303:

shirin
04-21-2014, 02:32 PM
پاسخ اتان اشتباه بود،توصیه می شود یک بار برای شوهرتان با لوبیا چیتی درست کنید که زندگی برایتان زیباتر هم بشود.اسپاقتی به داد آن پسر بینوا برسد که باید دست پخت شما را بخورد.:e409:

آواتارتان یک زن زشت ِ ترسناک مو فرفری بود.
آیدی من بماند دیگر.:e303:

آشپزی سلیقه ای هست بعضی ها با لوبیاقرمز دوس دارن قورمه سبزی بعضی هم با لوبیا چیتی. من اکثرا با لوبیا چیتی درست میکنم ولی فکر میکردم اصلش با لوبیا قرمز هست. با هر دوتاش خوشمزه میشه. بعدم کی گفته من باید آشپزی کنم شوهرم بخوره؟ اتفاقا دسپخت اونم خوب. :D

shirin
04-21-2014, 02:52 PM
تعارف می‌کنی؟!!

در کل وقتی تو مخاطبم هستی باید خیلی مواظب حرفام باشه. :e056:

izabel
04-21-2014, 03:28 PM
درود شیرین بانو :)
من خیلی دوست داشتم زودتر سوالامو بپرسم گفتم یکم صبر کنم ببینم روند پرسش ها از چه قراره بعد ... البته هنوزم متوجه نشدم به چه شکلِ :| ولی خب صبرم تمام شد واسه همین می پرسم دیگه!

1. مشخصات یک جامعه آرمانی؟
2. اوقات فراغتت رو با چه چیزی پر میکنی یا بهتر بگم یا چه سرگرمی؟!
3. به وجود عشق اعتقاد داری؟
4. به وجود جن چی؟! :))))
5. اگر بهت یه فرصت داده بشه تا یکی از مشهورترین و معروفترین داستان های جهان رو بازنویسی کنی کدوم اثر رو انتخاب میکنی و چه تغییر درش میدی؟!
6. کدوم قسمت از ایران رو برای مسافرت انتخاب میکنی؟ چرا؟
7. در تصمیم گیری هات بیشتر احساسی عمل میکنی یا منطقی؟!
8. 3 ویژگی اخلاقی که فکر میکنی در اکثر مردها وجود داره؟!
9. نظرت در مورد سبک هیچکاک چیه؟ یکی از بهترین فیلم هاش از نظر خودت؟
10. یکی از بهترین فیلم های وودی آلن؟!
11. موسیقی سنتی کلاسیک یا مدرن؟
12. کدوم سبک موسیقی هست که وقتی بهش گوش میدی احساس آرامش میکنی؟
13. نظرت در مورد شخص شاهین نجفی چیه؟! (از نظر جهت گیری و زندگی سیاسی؟!)
14. انیمیشن میبینی؟ بهترین انیمیشنی که دیدی؟!
15. نظرت در مورد مجموعه کلاه قرمزی و پسر خاله چیه؟! :)

سپاس از پاسخگویی :-*

sonixax
04-21-2014, 09:02 PM
1- ps3 چیه؟

Play Station 3 الان 4 اش هم اومده ولی هنوز خیلی مالی نیستند بازیهاش.

shirin
04-22-2014, 10:45 PM
درود شیرین بانو :)
من خیلی دوست داشتم زودتر سوالامو بپرسم گفتم یکم صبر کنم ببینم روند پرسش ها از چه قراره بعد ... البته هنوزم متوجه نشدم به چه شکلِ :| ولی خب صبرم تمام شد واسه همین می پرسم دیگه!

1. مشخصات یک جامعه آرمانی؟
2. اوقات فراغتت رو با چه چیزی پر میکنی یا بهتر بگم یا چه سرگرمی؟!
3. به وجود عشق اعتقاد داری؟
4. به وجود جن چی؟! :))))
5. اگر بهت یه فرصت داده بشه تا یکی از مشهورترین و معروفترین داستان های جهان رو بازنویسی کنی کدوم اثر رو انتخاب میکنی و چه تغییر درش میدی؟!
6. کدوم قسمت از ایران رو برای مسافرت انتخاب میکنی؟ چرا؟
7. در تصمیم گیری هات بیشتر احساسی عمل میکنی یا منطقی؟!
8. 3 ویژگی اخلاقی که فکر میکنی در اکثر مردها وجود داره؟!
9. نظرت در مورد سبک هیچکاک چیه؟ یکی از بهترین فیلم هاش از نظر خودت؟
10. یکی از بهترین فیلم های وودی آلن؟!
11. موسیقی سنتی کلاسیک یا مدرن؟
12. کدوم سبک موسیقی هست که وقتی بهش گوش میدی احساس آرامش میکنی؟
13. نظرت در مورد شخص شاهین نجفی چیه؟! (از نظر جهت گیری و زندگی سیاسی؟!)
14. انیمیشن میبینی؟ بهترین انیمیشنی که دیدی؟!
15. نظرت در مورد مجموعه کلاه قرمزی و پسر خاله چیه؟! :)

سپاس از پاسخگویی :-*

1- جامعه ای که افراد آن احساس کمبود نداشته باشند.

2- اینترنت. بیرون رفتن. مطالعه

3- فقط عملکرد هورمونهاست.

4- نه

5-هیچکدوم. چون هیچ استعداد نویسندگی ندارم.

6- کیش. چون تا حالا نرفتم و خیلی هم دلم برای دوستم که اونجا زندگی میکنه تنگ شده.

7-بیشتر منطقی عمل میکنم.

8- حسادت. رقابت. این دو تا در اکثر مردها وجود داره. دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

9- دوس دارم ژانر دلهره و تعلیق. فیلمهاش رو هم هر کدوم دیدم دوس داشتم. فیلم پرندگان و روانی مخصوصا.

10- من چون حافظه خیلی خوبی ندارم برای موضوع فیلمها معمولا آخریهاش بیشتر یادمه. فیلم match point رو خیلی خوشم اومد ازش.

11- بستگی به شرایطم داره. معمولا مدرن

12- لایت.

13- نظر خاصی ندارم در موردش.

14- کم. اگه اسمشو درست بگم. وال E

15- سالها قبل اون زمان که تازه شروع شده بود فقط دیدم. و همون زمان خیلی دوس داشتم. بعد از اون ندیدم هیچ قسمتیشو.

خواهش میکنم. :-*

shirin
04-24-2014, 04:08 PM
رکورد یخ ترین صندلی داغ رو لطفا به اسم من ثبت کنید. :e105:

Nevermore
04-24-2014, 08:02 PM
تقصیر خودتان است دیگر،همه ی سوال ها را تلگرافی پاسخ می دهید.:e058:

shirin
04-24-2014, 08:23 PM
چجوری جواب بدم پس؟. کلی توضیح بدم در مورد هر کدومشون؟

Nevermore
04-24-2014, 08:33 PM
چجوری جواب بدم پس؟. کلی توضیح بدم در مورد هر کدومشون؟

بله خب،لازمه ی ادامه ی یک جستار تلاش دو طرف است،اگر نگاه کنید به صندلی داغ های پر طرفدار مانند امیر و مزدک،برای هرکدام از پرسش ها دست کم 5 خط پاسخ نوشته اند.اینگونه بقیه هم ترغیب می شوند از شما بپرسند.

بازی کامپیوتری آری یا نه؟
آیفون،سامسونگ یا لومیا؟
معمولا آهنگ های غمگین گوش می دهید یا شاد؟
سه تن از خوانندگان ایرانی که از آنها از همه بیش بدتان می آید؟
به چهره خود از 10 نمره چند می دهید؟(این را از آلیس کِش رفتم:e057:)
تا به حال سوار موتور شده اید؟منظورم رانندگی است؟
نظرتان راجع به آزادی مواد مخدر چیست؟
بدترین شوخی ای که تا به حال با شما کرده اند چه بوده؟
فعلا اینها را داشته باشید تا بعد...

shirin
04-24-2014, 11:01 PM
بله خب،لازمه ی ادامه ی یک جستار تلاش دو طرف است،اگر نگاه کنید به صندلی داغ های پر طرفدار مانند امیر و مزدک،برای هرکدام از پرسش ها دست کم 5 خط پاسخ نوشته اند.اینگونه بقیه هم ترغیب می شوند از شما بپرسند.

بازی کامپیوتری آری یا نه؟
آیفون،سامسونگ یا لومیا؟
معمولا آهنگ های غمگین گوش می دهید یا شاد؟
سه تن از خوانندگان ایرانی که از آنها از همه بیش بدتان می آید؟
به چهره خود از 10 نمره چند می دهید؟(این را از آلیس کِش رفتم:e057:)
تا به حال سوار موتور شده اید؟منظورم رانندگی است؟
نظرتان راجع به آزادی مواد مخدر چیست؟
بدترین شوخی ای که تا به حال با شما کرده اند چه بوده؟
فعلا اینها را داشته باشید تا بعد...
اگه شما بدونید من چقدر بی حوصله ( منظور تنبل هست. ) انتظار پاسخ طولانی نمیداشتی. بعدم در کل فکر میکنم خیلی هم یخ هستم خودم. در مورد هیچی احساسات آنچنانی ندارم. یعنی تقریبا همه چی برام بی تفاوت هست. در کل فکر میکنم نه من چیزی برای ارایه به دنیا دارم نه دنیا برای من. به خاطر همین در اکثر مواقع حرفم نمیاد.

بازی کامپیوتری نه. فقط در حد بازیهایی مثل انگری برد

آیفون. البته الان گوشیم سونب هست ولی همیشه آیفون رو ترجیح میدادم.

معمولا آهنگ گوش نمیدم. ولی اگه گوش کنم مثل شاهین نجفی یا محسن نامجو و این مدلیا. یا هم اگه تلویزیون دم دستم باشه شبکه 4 رو گوش میدم.

منصور و افشین و تتلو.البته خیلی هم خواننده ها رو نمیشناسم. ولی این سه تا وقتی میشنوم آهنگاشون دلم میخواد فوری قطع بشه صدای موزیک.

8

نه موتور سواری نکردم تا حالا
من کلا نسبت به معتادان و مواد مخدر فوبیا دارم. به خاطر همین دلم نمیخواد آزاد باشه.

شوخی گفتگویی یادم نمیاد ولی شوخی عملی سالها قبل یکی از دوستام ناخن انگشت اشارم رو با تمام نیروش گاز گرفت. ناخنم کبود شد.

Nevermore
04-25-2014, 06:16 AM
اگه شما بدونید من چقدر بی حوصله ( منظور تنبل هست. ) انتظار پاسخ طولانی نمیداشتی. بعدم در کل فکر میکنم خیلی هم یخ هستم خودم. در مورد هیچی احساسات آنچنانی ندارم. یعنی تقریبا همه چی برام بی تفاوت هست. در کل فکر میکنم نه من چیزی برای ارایه به دنیا دارم نه دنیا برای من. به خاطر همین در اکثر مواقع حرفم نمیاد.

پس رسما دپرسید.:e403:

iranbanoo
04-25-2014, 11:06 AM
شیرین جان اولا که ازدواجتو تبریک میگم

ازدواج برات چه معنایی داشت و چه موقع حس کردی حاضر هستی متعهد و متاهل بشی؟
حس بدی نداشتی؟
دلت برای مجردیت تنگ نمیشه؟:e411:

shirin
04-25-2014, 06:37 PM
شیرین جان اولا که ازدواجتو تبریک میگم

ازدواج برات چه معنایی داشت و چه موقع حس کردی حاضر هستی متعهد و متاهل بشی؟
حس بدی نداشتی؟
دلت برای مجردیت تنگ نمیشه؟:e411:

سپاس ایرانبانو جان. لطف داری.
راستش من یهویی ازدواج نکردم.حسم با چهار سال قبل که با شوهرم دوس شدم فرقی نکرده. من حس نکردم نیاز دارم ازدواج کنم دوست پسرم اصرار داشت ازدواج کنیم. وگرنه من ترجیح میدادم همونجور با هم دوست بمونیم ولی خب تو ایران نمیشد.

نه دلم تنگ نمیشه. ولی اینکه همش حواست به یکی دیگه هم باشه خسته کننده هست..e56: :42::42::

یه نفر
05-02-2014, 08:03 PM
درود
نسبت به کدامیک از کاربرها بی اعتنایید؟
نسبت به کدامیک احساس تنفر دارید؟
نسبت به کدامیک احساس دوستی دارید؟
نظرت در مورد ازدواج دختری که 4 سال از شوهرش بزرگتر است چیست؟
اگر قرار بود یک روز حیوان بشی، کدوم رو ترجیح می دادی که باشی؟
به زندگی پس از مرگ چقدر اعتقاد داری؟
اینو لطفا مفصل جواب بده :-) فرق یک دوست پسر فابریک و پایه و خوب و همیشه در دسترس و ... با شوهر چیه؟ من شنیدم میگن دنیای دوست پسر با شوهر زمین تا آسمون فرق داره.. خودم تفاوت های واضحش رو قبول دارم. ولی مگر هدف نهایی رابطه با جنس مخالف آرامش نیست؟ آرامش شوهر با دوست پسر خیلی تفاوت داره؟
آغوش جفتشون = آغوش عشق...

Dariush
05-08-2014, 12:31 PM
با سپاس از بانو شیرین برای شرکتِ نیم‌بندشان در صندلی داغ و دوستانی که حضور داشتند. از آنجا که بنا نیست جستارهای صندلی داغ بطور نامحدود باز بمانند، تا اطلاع ثانوی این جستار بسته خواهد ماند.