PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاکید آقای روحانی بر "اعتدال" در سخنرانی نوروزی خود در افغانستان

U.S.CENTCOM
04-02-2014, 06:14 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/04/15.jpg

روز پنجشنبه گذشته، در پنجمین جشن جهانی نوروز در کابل، پایتخت افغانستان رئیس جمهور ایران، آقای روحانی در نورد ترویج اعتدال و زندگی بهتر برای مردم منطقه صحبت کرد. وی تصریج کرد که ما می توانیم با اهداف مشترک خود از بنیانگذاران اتحاد منطقه ای باشیم و ما می توانیم استانداردهای زندگی مردم را در این منطقه بهبود بخشیده و اعتدال را ترویج دهیم.

بیش از یک دهه از تلاش ما برای ترویج اعتدال و ایجاد صلح و امنیت در افغانستان میگذرد. ما هم امیدواریم که افغانستان رابطه دوستانه ای با همسایگان در منطقه داشته باشد تا با افراطگرایی مبارزه کند. ما از جوانب زیادی به مردم افغانستان کمک کرده ایم تا امنیت و استاندار زندگی این مردم بهبود یابد. ما در مسائل بازسازی، کشاورزی، اقتصاد، آموزش های نظامی، تحصیلات، بهداشت و درمان، رسانه ها، سیستم های آبیاری و بسیاری موارد دیگر به افغانستان کمک کردیم.

ما از این سخنان آقای روحانی در اینمورد استقبال میکنیم و امیدواریم که نکاتی که ایشان ذکر کردند فراتر از سخن باشد و در عمل نیز انجام گردد؛ همانطوری که ما سالها اینکار را انجام دادیم. در ضمن ما امیدواریم که ایران به پناهندگان افغان در ایران احترام گذاشته و از آنان حمایت کند تا با بهبود افغانستان آنان نیز به احتمال زیاد و رفته رفته به کشور خود باز گردند.

با سپاس
تیم دیجیتال فارسی
فرماندهی مرکزی ایالات متحده
Facecook.com/CentcomFarsi

کافر_مقدس
04-02-2014, 06:37 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/04/1.gif

Theodor Herzl
04-02-2014, 07:18 PM
واقعا اندازه یک دونه گندم این دولت اوباما patriot هست؟ تمام این IED‌ها که همین سربازان فرماندهی مرکزی رو در عراق و افغانستان کشت از سپاه قدس و ایران میاد ، حالا از سخن اعتدال استقبال می‌کنید؟ واقعا شرم بر شما که آبروی آمریکا رو در جهان بردید! :e421:

کافر_مقدس
04-02-2014, 09:02 PM
مرگ بر روحانی! مرگ بر اوباما ! مرگ بر اعتدال ! زنده باد تروریسم ! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/10.gif

Dariush
04-04-2014, 01:19 AM
مرگ بر روحانی! مرگ بر اوباما ! مرگ بر اعتدال ! زنده باد تروریسم !
هر بار که این چیزهایی را می‌بینیم باید به خودمان یادآوری کنیم که چقدر مردم ساده‌ای داریم ما:e108:

sonixax
04-04-2014, 02:38 PM
مرگ بر روحانی! مرگ بر اوباما ! مرگ بر اعتدال ! زنده باد تروریسم !

اسپاغتی خودش شفا بده :e057:

Angela
04-04-2014, 05:57 PM
واقعا اندازه یک دونه گندم این دولت اوباما patriot هست؟ تمام این IED‌ها که همین سربازان فرماندهی مرکزی رو در عراق و افغانستان کشت از سپاه قدس و ایران میاد ، حالا از سخن اعتدال استقبال می‌کنید؟ واقعا شرم بر شما که آبروی آمریکا رو در جهان بردید
برام جالبه که شما اینقدر با دولت اوباما مخالفید, توقعتون از دولت آمریکا چیه و آیا آبروی آمریکا در جهان براتون مهمه؟

Theodor Herzl
04-05-2014, 02:51 PM
برام جالبه که شما اینقدر با دولت اوباما مخالفید, توقعتون از دولت آمریکا چیه و آیا آبروی آمریکا در جهان براتون مهمه؟آمریکا برای من یک عقیده هست ، آمریکا برای من متمم اول قانون اساسی‌ در حمایت از آزادی بیان و جدایی دین از دولت هست یا متمم دوم در مورد حق آزادی حمل و مالکیت اسلحه! مخالفت با دولت آمریکا به معنی مخالفت با آمریکا به عنوان یک کشور نیست! من در موضوع سیاست خارجی‌ و نظامی جمهوری خواه هستم که اکنون بحث اینجاست ، در مورد مسائل اقتصادی ولی‌ کاملا مخالف آن چیزی هستم که آمریکا از آن‌ پیروی می‌کند!

undead_knight
04-05-2014, 05:34 PM
برام جالبه که شما اینقدر با دولت اوباما مخالفید, توقعتون از دولت آمریکا چیه و آیا آبروی آمریکا در جهان براتون مهمه؟
آمریکا باید در دنیا جنگ افروزی کند، آمریکا باید در جنگ با ترور و تروریست ها باشد، آمریکایی که آمریکا نباشد اصلا آمریکا نیست! :))

بانو گشسب
04-06-2014, 10:23 PM
حالا از سخن اعتدال استقبال می‌کنید؟ واقعا شرم بر شما که آبروی آمریکا رو در جهان بردید!

به نطرم که اینها همه ژست سیاسی ست؛ خیلی جدی نگیرید.