PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترولستیز

Mehrbod
03-21-2014, 01:26 PM
سلام!
سلامی چو بوی خوش آشنایی.
میدونید من کیم؟
من Folaani هستم!
هه هه هه هه ....
کیرم تو کونتون.
آخه ابله ها، فکر کردید با اخراج من فقط شما قدرت دارید که منو در اینترنت و حتی همین سایت فکستنی خودتون محدود کنید؟ فکر کردید فقط خودتون میتونید آزار کنید؟
نه من هم میتونم و تونستم شما رو محدود کنم. کاری کردم که نتونید ثبت نام عمومی داشته باشید و به این شکل احتمال ثبت نام کاربر جدید در فرومتون کم بشه و شاید به همین خاطر فروم شما به سمت کپک زدگی پیش بره!!
ابله های احمق!
الانم که ثبت نام رو منوط به تایید مدیر/ادمین کردید، دیدید که گول خوردید و نفهمیدید که این من بودم. lol
بدبخت ها اینقدر کینه ای هستید، اینقدر غرور پنهان بر افکار و رفتار شما حاکمه، که نتونستید و هنوزم نمیتونید با وجود این همه دردسر و هزینه، وجود و قدرت منو ببینید و بپذیرید.
واقعا دوتا فحش باد هوا و درگیری شخصی واسه شما که ادعای خردگرایی و باز بودن و نابغه و باهوش و دانشمند بودن دارید چرا اینقدر گندس چرا اینقدر گندش میکنید و چرا اینقدر روش اصرار دارید مگر غیر از اینه که شما هم در دام خصومت و غرور شخصی افتادید و میخواید خودتون رو برتر و قوی تر از من بدونید؟ وگرنه چرا اینقدر هزینه میپردازید و این همه اصرار دارید بخاطر دوتا باد هوا و یک شخصیت متفاوت، که بخاطرش حتی این همه کاربر احتمالی دیگر رو هم دچار دردسر و محرومیت کردید؛ فقط بخاطر یک نفر و دوتا حرف و فحش!
دیگه میخواید چطوری جلوگیری کنید از ثبت نام و حضور من جز با مسدود کردن بخش ثبت نام و گذاشتن invitation code؟
من خودم برنامه نویس وب و متخصص امنیت و پروتکل ها هستم و هر داستان و جزییات و ترفندی که شما بخواید بکار ببرید میدونم و راه دور زدنش رو هم بلدم. یه کمی هم مهندسی اجتماعی مثل همین کارهایی که برای این آیدی کردم بهش اضافه میکنم دیگه نمیتونید منو از افراد دیگه تشخیص بدید.
ای خاک بر سر احمق و نادان شما نفله ها بکنم که فقط بلدید زر زر مفت بکنید و در عمل عددی نیستید.
البته یه کمی شوخی. بهرحال من و شما یه زمانی با هم دوست بودیم و هنوز هم بیشترتون رو دوست دارم شاید حداقل بخاطر یکسری مشترکات و کمک و همکاری و چیزهایی که یاد گرفتم و استفاده هایی که از شما و این فروم کردم. الانم این دعوا زیاد جدی نیست ولی خب گفتم یخورده کار کنیم ببینیم چی میشه یخورده تفریح و تمرین و محکه بالاخره. از اونور شما هم متوجه این واقعیت بشید که سعی کنید در تفکر و رفتار خشونت آمیز نسبت به دیگران بیشتر احتیاط کنید و این فقط شما نیستید که میتونید برای دیگران محدودیت تعیین کنید.
دیگه چی میخواستم بگم؟ یادم نیست! اگر گذاشتید بیشتر بمونم و اون گوش و چشمتون رو خواستید باز نگه دارید، شاید دوستانه تر و بیشتر با هم بحث کردیم. راستی با بعضی هاتون از طریق فروم هممیهن تماس گرفتم گفتید که اصلا این فحش ها و قضیه براتون مهم نبوده و نیست و اگر دست شما بود منو اخراج نمیکردید.
خیلی ممنون بخاطر شعور اون افراد.

دیدی کار نکرد... این کاربر آخر ، فلانی بود اما بچه ها رو گول زد و تاییدش کردن اما بعدش اومد و به همه پیام خصوصی زد و فحش داد و جفنگ گفت !!

این روش جواب نمیده و به راحتی میشه دورش زد !!

به من اعتماد ندارید‌ها (بویژه تو, آنارشی), با اینکه از جایگاهِ
کنونی ام بیزارم (پدافند بجای تازش) ولی کار چند رج کُد بیشتر نبود:

import requests
import webbrowser
from time import sleep
import re

uids = [521]
s = requests.Session()
ret = ''
while True:
for uid in uids:
try:
ret = s.get('http://www.daftarche.com/search.php?do=finduser&userid=%s&contenttype=vBForum_Post&showposts=1' % uid).text
except: pass
match = re.search('class="posttitle".*?href="(.+?)">(.*?)</a', ret, re.IGNORECASE|re.DOTALL)
if match:
webbrowser.open('http://daftarche.com/%s' % match.group(1))
uids.remove(uid)
if not uids: break
sleep(600)

Anarchy
03-21-2014, 01:32 PM
به من اعتماد ندارید‌ها (بویژه تو, آنارشی), با اینکه از جایگاهِ
کنونی ام بیزارم (پدافند بجای تازش) ولی کار چند رج کُد بیشتر نبود:

بابا من که برنامه نویس نیستم مهربد جان :e404: ، حالا برامون توضیح بده این برنامه دقیقا چطوری کار میکنه ؟ من بهت اعتماد دارم به شرطی که خوب توجیهم کنی :e056: ...

Mehrbod
03-21-2014, 01:42 PM
بابا من که برنامه نویس نیستم مهربد جان :e404: ، حالا برامون توضیح بده این برنامه دقیقا چطوری کار میکنه ؟ من بهت اعتماد دارم به شرطی که خوب توجیهم کنی :e056: ...

برنامه‌نویسیِ آنچنانی نمیخواهد, ما اینجا تنها انگیزه‌یِ فُلانی
را گرفته‌ایم, بی اینکه در روند نامنویسی سخنگاه گرفتاری چندانی پیش‌بیاورم.

من uid نوکاربران را به فهرست می‌افزایم, برنامه هر ١٠ باریکه یکبار می‌نگرد که این کاربر پیکی فرستاده یا نه, اگر فرستاده بود به من نشان میدهد.

درباره‌یِ case امروز هم کمتر از چند باریکه زمان نبرد و من با اینکه درگیر کار دیگری بودم, یک باریکه‌ای اینور دسترسی اش را گرفتم.

رویهمرفته این بازی‌یِ هزینه‌ها است. برای من گرفتن دسترسی از آغاز تا پایان ١ باریکه زمان بُرده, ولی
برای folaani ساخت ایمیل و کاربرنام و گذشتن از captcha و شکیبیدن چند روزه برای هایسته شدن و ... بسیار بیشتر از ١ باریکه.

پارسیگر

Anarchy
03-21-2014, 01:51 PM
برنامه‌نویسیِ آنچنانی نمیخواهد, ما اینجا تنها انگیزه‌یِ فُلانی
را گرفته‌ایم, بی اینکه در روند نامنویسی سخنگاه گرفتاری چندانی پیش‌بیاورم.

من uid نوکاربران را به فهرست می‌افزایم, برنامه هر ١٠ باریکه یکبار می‌نگرد که این کاربر پیکی فرستاده یا نه, اگر فرستاده بود به من نشان میدهد.

درباره‌یِ case امروز هم کمتر از چند باریکه زمان نبرد و من با اینکه درگیر کار دیگری بودم, یک باریکه‌ای اینور دسترسی اش را گرفتم.

رویهمرفته این بازی‌یِ هزینه‌ها است. برای من گرفتن دسترسی از آغاز تا پایان ١ باریکه زمان بُرده, ولی
برای folaani ساخت ایمیل و کاربرنام و گذشتن از captcha و شکیبیدن چند روزه برای هایسته شدن و ... بسیار بیشتر از ١ باریکه.

پارسیگر

باز نفهمیدم سود این کار چی هست ؟ یعنی قبل از اینکه پست های کاربران جدید اینجا نمایش داده بشه ، اول ادمین میبینه ؟ خب فلانی که پیام خصوصیش رو زد و بعدش بازداشت شد . یعنی کاری که میخواست رو کرد و اگر این سیستم جدید هم نبود باز ما بعد از چند ساعت میفهمیدیم این کاربر همون فلانی هست و دسترسیش رو میگرفتیم...

اگر من اشتباه میکنم ، بیشتر توضیح بده ...

Mehrbod
03-21-2014, 02:02 PM
باز نفهمیدم سود این کار چی هست ؟ یعنی قبل از اینکه پست های کاربران جدید اینجا نمایش داده بشه ، اول ادمین میبینه ؟ خب فلانی که پیام خصوصیش رو زد و بعدش بازداشت شد . یعنی کاری که میخواست رو کرد و اگر این سیستم جدید هم نبود باز ما بعد از چند ساعت میفهمیدیم این کاربر همون فلانی هست و دسترسیش رو میگرفتیم...

اگر من اشتباه میکنم ، بیشتر توضیح بده ...

همم... نگرش تو ساده‌انگارانه است و روشنه با کارهای اینجوری میانه‌ای نداری. در اینجا رویکرد پادگلوله‌ای (=bulletproof) نداریم, هر چیزی در
این جهان شکستی است و هر کاری شدنی, درست همانجور که هر گاوسندوغی در زمان بسنده میشکند یا هر رازنگاری‌ای با زمان بسنده رازگشایی میشود.

درباره‌یِ فُلانی هم دنبالِ راهی که ١٠٠% پیشگیرانه باشد نباید بگردی, دنبال راهی باید بگردی که هزینه‌یِ کار را برای او سنگین برای تو سبک کند.

پس ما اینجا نخست یک بازدارنده‌یِ هایش گردانندگی گذاشتیم (سنگین‌تر شدن برای او, باید اکنون چند روز بجز captcha و ... هم باید بشکیبد تا دسترسی بگیرد),
سپس من آن کاربرانی که هایسته میشوند را به فهرست پاسبان ام می‌افزایم (چند تیک زمان هم اینجا) تا نخستین پست آنها را در کمتر از ١٠ باریکه داشته باشم (سپردن کار به ماشین).

پس رویهم, فُلانی اکنون باید چند روز زمان بگذارد تا بتواند در یک پنجره‌یِ ١٠ باریکه‌ای چیزیکه میخواهد را بگوید, ولی برای ما همه‌یِ هزینه‌یِ کار ٦٠ تیک هم نیست و مانند امروز
با دو کلیک همه‌یِ کوشش‌هایِ او را میتوانیم یکراست به آشغالدانی بفرستیم: ماشالا آیکیو! (http://www.daftarche.com/%D8%A2%D8%B4%D8%BA%D8%A7%D9%84%D8%AF%D8%A7%D9%86%D B%8C-23/%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D8%A2%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D9%88-1466/)

پ.ن.
باید خستو شوم از پشتکار فُلانی خوش ام میاید.

پارسیگر

Theodor Herzl
03-21-2014, 02:09 PM
این که فقط اینجا ثبت نام می‌کند و فحش میدهد دیگر چرا انقدر از اطلاعات کامپیوتری خود تعریف می‌کند؟ در ضمن کسی‌ که توی اینترنت و برای چند نفر ناشناس انقدر مهم است که بداند او چقدر شخص موفقی‌ است به احتمال زیاد هیچ چیزی نیست:e409:

kourosh_bikhoda
03-21-2014, 02:09 PM
دمت گرم مهربد. من به مخ تو ایمان داشتم همیشه :e00e:
جالبی قضیه اینجاست که طرف میاد این جستار رو میبینه و میخونه و پشماش میریزه :e412:

Anarchy
03-21-2014, 02:49 PM
همم... نگرش تو ساده‌انگارانه است و روشنه با کارهای اینجوری میانه‌ای[١] نداری. در اینجا رویکرد پادگلوله‌ای (=bulletproof) نداریم, هر چیزی در
این جهان شکستی است و هر کاری شدنی, درست همانجور که هر گاوسندوغی در زمان بسنده میشکند یا هر رازنگاری‌ای[٢] با زمان بسنده رازگشایی میشود.

درباره‌یِ فُلانی هم دنبالِ[٣] راهی که ١٠٠% پیشگیرانه باشد نباید بگردی, دنبال راهی باید بگردی که هزینه‌یِ کار را برای او سنگین برای تو سبک کند.

خب از اول کسی به طور کامل توضیح نداد این سیستم چطوری کار میکنه ...

این پیغامی که میگی فقط برای ادمین میاد ؟من هنوز نفهمیدم این سیستم چه کمکی میکنه ... همون تایید توسط مدیریت به تنهایی و بدون این سیستم پیغام دهنده اگر باشه ، بالاخره یه مدیر آنلاین هست معمولا ، که فلانی رو بازداشت کنه ( اگر خودش رو تو پست هاش لو بده که اصلا هدفش از آی دی سازی همینه ) ... در حالی که اگر فقط اون پیغامی که میگی برای ادمین ارسال بشه ، ممکنه ادمین چندین ساعت حضور نداشته باشه و عملا این برنامه تاثیری نداره ...

یه نفر
03-21-2014, 03:06 PM
('http://www.daftarche.com/search.php?do=finduser&userid=%s&contenttype=vBForum_Post&showposts=1' % uid).text

مهربد جان آدرس های دیگری میتونه به دفترچه دات کام ختم بشه. با این چه میکنی؟

Mehrbod
03-21-2014, 03:14 PM
مهربد جان آدرس های دیگری میتونه به دفترچه دات کام ختم بشه. با این چه میکنی؟

این regular expression پیک‌هایِ کاربر در دفترچه را میجوید, به جای دیگری نمیتواند ختم شود.

خب از اول کسی به طور کامل توضیح نداد این سیستم چطوری کار میکنه ...

این پیغامی که میگی فقط برای ادمین میاد ؟من هنوز نفهمیدم این سیستم چه کمکی میکنه ... همون تایید توسط مدیریت به تنهایی و بدون این سیستم پیغام دهنده اگر باشه ، بالاخره یه مدیر آنلاین هست معمولا ، که فلانی رو بازداشت کنه ( اگر خودش رو تو پست هاش لو بده که اصلا هدفش از آی دی سازی همینه ) ... در حالی که اگر فقط اون پیغامی که میگی برای ادمین ارسال بشه ، ممکنه ادمین چندین ساعت حضور نداشته باشه و عملا این برنامه تاثیری نداره ...

من تا جاییکه میدانی دسترسی به سرور دارم و برای بازداشت یکراست از خود database بستم. یکبار این چند ایستار را بنگر:

نام‌نویسی آزاد

١- فُلانی میتواند هر زمان هر شمار کاربرنام با هر نامی که خواست بسازد (میتواند در همان کاربرنام ناسزا بگوید, چنانکه یکی دو نمونه داشتیم.)
٢- یک گرداننده باید همواره آگاه باشد تا دسترسی او را بگیرد.

نام‌نویسیِ مرزمند (نیازمند هایش)

١- فُلانی نمیتواند مرزمند کاربرنام بسازد + کاربرنام نمیتواند دربرگیرنده‌یِ ناسزا باشد + نیازمند دادن یک رایانامه‌یِ کمابیش هایسته است (از رایانه‌هایِ گذرا نمیتواند ببهرد).
٢- فُلانی زمان بسنده برای ویرانکاری (vandalism) دارد.
٣- یک گرداننده باید همواره آگاه باشد تا دسترسی او را بگیرد.

نام‌نویسیِ مرزمند (نیازمند هایش) + نرم‌افزار پاسبان

١- همچون بالا.
٢- من هر کجا باشد یک پیغام از رایانه‌ام (که کمابیش همیشه همگاه ئه) میگیرم و دسترسی فُلانی را میبندم.
٣- توان ویرانکاری فُلانی به یک پنجره‌یِ ١٠ تا ١٥ باریکه‌ای میکوتاهد.

اکنون اگر می‌نیازید میتوان با کمی هوشمندی دیگر بخش‌ها را هم خودکار ساخت. ب.ن. میتوان به پاسبان گفت اگر دیدی در
نوشته واژه‌یِ folaani بود یا نوشته اش بهمانجور بود دسترسی او را گذرانه ببند (log in + execute bahmân query) و ... که این را نمی‌نیازیم (= overkill).

فرزامگرایی میشود این واپسین باره که تو هنوز دنبال این میگردی, ولی ما هنوز نداریم و نمی‌نیازیم (;

پارسیگر

یه نفر
03-21-2014, 03:23 PM
توصیه من:
باید این کلمات رو فیلتر کرد
فلانی - folani - فل انی - ف-ل-ا-ن-ی - f-o-l-a-n-i و ...
باید برای کاربرهای تازه ثبت نام کرده محدودیت قرار بدهیم. مثلا نوشته هاشون بیشتر از 5 رج نباشد
نوشته هاشون بعد از تایید توسط ادمین نشان داده شود

گروه بندی - دسته بندی و ... بشوند

__________________________________________________ __________________________________________________ _______

حالا بیاد 4 تا فحش بده و بره. چی میشه؟! اون هی ایمیل میسازه و ثبتنام میکنه. ما هم مدام بلوکش میکنیم :-)

قطعا اون بیشتر ضرر میبینه.

در ضمن احتمال داره این بنده خدا با نام های دیگری الان در بین ما باشه ولی تابلو نمیکنه..! مثلا یک اکانت داره برای روز مبادا!

Mehrbod
03-21-2014, 03:27 PM
توصیه من:
باید این کلمات رو فیلتر کرد
فلانی - folani - فل انی - ف-ل-ا-ن-ی - f-o-l-a-n-i و ...
باید برای کاربرهای تازه ثبت نام کرده محدودیت قرار بدهیم. مثلا نوشته هاشون بیشتر از 5 رج نباشد
نوشته هاشون بعد از تایید توسط ادمین نشان داده شود

گروه بندی - دسته بندی و ... بشوند

__________________________________________________ __________________________________________________ _______

حالا بیاد 4 تا فحش بده و بره. چی میشه؟! اون هی ایمیل میسازه و ثبتنام میکنه. ما هم مدام بلوکش میکنیم :-)

قطعا اون بیشتر ضرر میبینه.

اگر روزی روزگاری به این دردسرها برخوردیم اینکارها به چاره میایند, ولی تا آنزمان همین چند تا روشِ ساده میبسند.

در ضمن احتمال داره این بنده خدا با نام های دیگری الان در بین ما باشه ولی تابلو نمیکنه..! مثلا یک اکانت داره برای روز مبادا!

اگر فُلانی از این دوراندیشی‌ها داشت بجایِ ناسزاگویی یک خرده خوددارانه‌تر مینوشت که او را سه باره اخراج نکنند!

پارسیگر

Anarchy
03-21-2014, 03:39 PM
٢- من هر کجا باشد یک پیغام از رایانه‌ام (که کمابیش همیشه همگاه[٩] ئه) میگیرم و دسترسی فُلانی را میبندم.

اگر نبودی برای مدتی چی ؟

فرزامگرایی[١٣] میشود این واپسین باره که تو هنوز دنبال این میگردی, ولی ما هنوز نداریم و نمی‌نیازیم (;

این فرزام گرایی نیست چون به کارگیری نرم افزار باید مفید باشه اما به این شکلی که هست ، اگر نباشه هم فرقی نمیکنه چون فلانی با اولین پستش میگه فلانی هست و چه نرم افزار به تو ایمیل بزنه ( تازه اگر آنلاین باشی ) چه یکی دیگه از مدیران آنلاین باشه ، فورا بازداشت میشه . من میگم حالا که زحمت ترولستیزی رو کشیدی ، نرم افزار باید دقیق تر عمل کنه نه کاری که بدون نرم افزار هم قابل انجام هست ( سیستم تایید آی دی های ثبت نام شده توسط مدیران بدون نرم افزار نگهبان ) !!

Mehrbod
03-21-2014, 03:40 PM
اگر نبودی برای مدتی چی ؟

این فرزام گرایی نیست چون به کارگیری نرم افزار باید مفید باشه اما به این شکلی که هست ، اگر نباشه هم فرقی نمیکنه چون فلانی با اولین پستش میگه فلانی هست و چه نرم افزار به تو ایمیل بزنه ( تازه اگر آنلاین باشی ) چه یکی دیگه از مدیران آنلاین باشه ، فورا بازداشت میشه . من میگم حالا که زحمت ترولستیزی رو کشیدی ، نرم افزار باید دقیق تر عمل کنه نه کاری که بدون نرم افزار هم قابل انجام هست ( سیستم تایید آی دی های ثبت نام شده توسط مدیران بدون نرم افزار نگهبان ) !!

انگیزه‌یِ فُلانی اگر هنوز از میان نرفته بود می‌بهترانیم اش, چجوره؟

یه نفر
03-21-2014, 03:46 PM
بی زحمت جوری برنامه نویسی ترول ستیزی را پیش ببرید که مشکلی در روند فعالیت های من پیش نیاد

ملکه ترول :-)

Mehrbod
03-21-2014, 03:49 PM
بی زحمت جوری برنامه نویسی ترول ستیزی را پیش ببرید که مشکلی در روند فعالیت های من پیش نیاد

ملکه ترول :-)

واژه‌یِ بهتری میخواهد این, ترولستیزِ آنچنانی نیست, بیشتر ویرانکارستیز (antivandalbot) ئه.

تو هم دختر خوبی شدی این چند گاهه کمتر میتّرولی ..

Anarchy
03-21-2014, 04:02 PM
انگیزه‌یِ فُلانی اگر هنوز از میان نرفته بود می‌بهترانیم اش, چجوره؟

این بشری که من دیدم وضعش وخیم تر از این حرف هاست و جدی جدی فکر کرده در حال جنگ و نبرد هست ( البته با آسیاب های بادی ) ، ولی باهات موافقم ... یه کم صبر کنیم ببینیم سر عقل میاد یا نه !!

البته اگر اینجا رو میخونه فقط این رو بهش بگم که اگر کسی با تو و افکار فوق پیشرفته ات مشکل داشت ، وقتی بار اول بازداشت دائمی شدی دوباره بهت دسترسی نمیداد اما وقتی از حد میگذری و به قوانین بی توجهی منجر به این میشه که دیگه بهت اجازه حضور ندیم ...

Mehrbod
03-21-2014, 04:08 PM
این بشری که من دیدم وضعش وخیم تر از این حرف هاست و جدی جدی فکر کرده در حال جنگ و نبرد هست ( البته با آسیاب های بادی ) ، ولی باهات موافقم ... یه کم صبر کنیم ببینیم سر عقل میاد یا نه !!

البته اگر اینجا رو میخونه فقط این رو بهش بگم که اگر کسی با تو و افکار فوق پیشرفته ات مشکل داشت ، وقتی بار اول بازداشت دائمی شدی دوباره بهت دسترسی نمیداد اما وقتی از حد میگذری و به قوانین بی توجهی منجر به این میشه که دیگه بهت اجازه حضور ندیم ...

:e00e:

من دوست اش دارم, ولی بدبختانه هیچ خودداری رویِ خشم اش ندارد.

Mehrbod
03-22-2014, 12:26 PM
Mission: Phail

Level of Ingenuity: 3/10
Impact: 1%

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/46.jpg

بهتر بکوش! (:

یه نفر
03-22-2014, 12:29 PM
Mission: Phail

Level of Ingenuity: 3/10
Impact: 1%

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/46.jpg

بهتر بکوش! (:

چیه قضیه اش؟! هک شدید؟

Soheil
03-22-2014, 02:24 PM
:e00e:

من دوست اش دارم, ولی بدبختانه هیچ خودداری رویِ خشم اش ندارد.

Me too. بخاطر همین هم بعد از رفع محرومیت ایشون در اینجا، در هم میهن بهشون پیام دادم که حساب کاربریت در دفترچه باز شده... (مشارکت غیر مستقیم در جرم :))) ) :e40c:

از ایشون انتظار رفتار منطقی تری میره(میرفت).

sonixax
03-22-2014, 10:17 PM
چیه قضیه اش؟! هک شدید؟

نه بابا هک چیه!
خواسته خود شیرینی کنه یک روبات نوشته فله ای آیدی ساخته. تمام زحمتی که به ما داد 30 ثانیه شاید هم کمتر بود که Captcha را روشن کنیم روباتش برود به زباله دانی :))

sonixax
03-23-2014, 03:51 PM
تمام زحمت تیم مدیریتی در پاک کردن شناسه های کیلویی کاربر فلانی! (که این آخری ها رو هم دستی ساخته بود و نه با روبات و مشخصن وقت زیادی براشون گذاشته بود) یک کلیک است (فشردن دکمه زدایش همگی = یک ثانیه شاید هم کمتر) :

3834

Mehrbod
03-23-2014, 06:05 PM
تمام زحمت تیم مدیریتی در پاک کردن شناسه های کیلویی کاربر فلانی! (که این آخری ها رو هم دستی ساخته بود و نه با روبات و مشخصن وقت زیادی براشون گذاشته بود) یک کلیک است (فشردن دکمه زدایش همگی = یک ثانیه شاید هم کمتر) :

من captcha را روی آسان گذاشته ام که هنوز شکستی‌ست (اگر یاد ات باشد جای دیگر من شکسته بودم), ببینیم فُلانی هم میتواند بشکند یا نه :e402:

Mehrbod
03-24-2014, 11:15 AM
زینپس کاربرنام‌هایی که هایسته نشده‌اند با * نشان داده میشوند:

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/48.jpg

در راستایِ پیشگیری از نامنویسی و ناسزاگویی در بخش کاربران همگاه (:

to folaani:

...
if ($vilxh_visitor["usergroupid"] == 4) // <= you :)
{
$vilxh_visible = false;
$uname = $vilxh_visitor[musername];
$vilxh_visitor[musername] = '<span style= "color:purple;">';
for($i = 0; $i < ((strlen($uname) > 10) ? 10 : strlen($uname)); $i++)
$vilxh_visitor[musername] .= ($i < 3) ? $uname[$i] : '*';
$vilxh_visitor[musername] .= '</span>';
$vilxh_userlist .= ', '.$vilxh_visitor[musername].$vilxh_markinv;
}
...

پارسیگر