PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماشالا آیکیو!

frazaneh
03-21-2014, 12:04 PM
سلام!
سلامی چو بوی خوش آشنایی.
میدونید من کیم؟
من Folaani هستم!
هه هه هه هه ....
کیرم تو کونتون.
آخه ابله ها، فکر کردید با اخراج من فقط شما قدرت دارید که منو در اینترنت و حتی همین سایت فکستنی خودتون محدود کنید؟ فکر کردید فقط خودتون میتونید آزار کنید؟
نه من هم میتونم و تونستم شما رو محدود کنم. کاری کردم که نتونید ثبت نام عمومی داشته باشید و به این شکل احتمال ثبت نام کاربر جدید در فرومتون کم بشه و شاید به همین خاطر فروم شما به سمت کپک زدگی پیش بره!!
ابله های احمق!
الانم که ثبت نام رو منوط به تایید مدیر/ادمین کردید، دیدید که گول خوردید و نفهمیدید که این من بودم. lol
بدبخت ها اینقدر کینه ای هستید، اینقدر غرور پنهان بر افکار و رفتار شما حاکمه، که نتونستید و هنوزم نمیتونید با وجود این همه دردسر و هزینه، وجود و قدرت منو ببینید و بپذیرید.
واقعا دوتا فحش باد هوا و درگیری شخصی واسه شما که ادعای خردگرایی و باز بودن و نابغه و باهوش و دانشمند بودن دارید چرا اینقدر گندس چرا اینقدر گندش میکنید و چرا اینقدر روش اصرار دارید مگر غیر از اینه که شما هم در دام خصومت و غرور شخصی افتادید و میخواید خودتون رو برتر و قوی تر از من بدونید؟ وگرنه چرا اینقدر هزینه میپردازید و این همه اصرار دارید بخاطر دوتا باد هوا و یک شخصیت متفاوت، که بخاطرش حتی این همه کاربر احتمالی دیگر رو هم دچار دردسر و محرومیت کردید؛ فقط بخاطر یک نفر و دوتا حرف و فحش!
دیگه میخواید چطوری جلوگیری کنید از ثبت نام و حضور من جز با مسدود کردن بخش ثبت نام و گذاشتن invitation code؟
من خودم برنامه نویس وب و متخصص امنیت و پروتکل ها هستم و هر داستان و جزییات و ترفندی که شما بخواید بکار ببرید میدونم و راه دور زدنش رو هم بلدم. یه کمی هم مهندسی اجتماعی مثل همین کارهایی که برای این آیدی کردم بهش اضافه میکنم دیگه نمیتونید منو از افراد دیگه تشخیص بدید.
ای خاک بر سر احمق و نادان شما نفله ها بکنم که فقط بلدید زر زر مفت بکنید و در عمل عددی نیستید.
البته یه کمی شوخی. بهرحال من و شما یه زمانی با هم دوست بودیم و هنوز هم بیشترتون رو دوست دارم شاید حداقل بخاطر یکسری مشترکات و کمک و همکاری و چیزهایی که یاد گرفتم و استفاده هایی که از شما و این فروم کردم. الانم این دعوا زیاد جدی نیست ولی خب گفتم یخورده کار کنیم ببینیم چی میشه یخورده تفریح و تمرین و محکه بالاخره. از اونور شما هم متوجه این واقعیت بشید که سعی کنید در تفکر و رفتار خشونت آمیز نسبت به دیگران بیشتر احتیاط کنید و این فقط شما نیستید که میتونید برای دیگران محدودیت تعیین کنید.
دیگه چی میخواستم بگم؟ یادم نیست! اگر گذاشتید بیشتر بمونم و اون گوش و چشمتون رو خواستید باز نگه دارید، شاید دوستانه تر و بیشتر با هم بحث کردیم. راستی با بعضی هاتون از طریق فروم هممیهن تماس گرفتم گفتید که اصلا این فحش ها و قضیه براتون مهم نبوده و نیست و اگر دست شما بود منو اخراج نمیکردید.
خیلی ممنون بخاطر شعور اون افراد.

frazaneh
03-21-2014, 12:05 PM
دیریدی دیرید دیدیرید دیرید دیرید :e415:
admin رو گول زدم؟ کی بود اون کسی که اکانت منو تایید کرد؟
خب ناراحت نباش، واقعا چطور میتونستی تشخیص بدی که منم؟
اشکال نداره.

frazaneh
03-21-2014, 12:08 PM
بازی با مزه ای بود.
البته هنوزم Plan B رو دارم.
اگر خواستید و وقت شد اونم اجرا میکنم.
گفتم اگر Plan A (همین آیدی تقلبی که تاییدش کردید) موفق نشد، Plan B رو اجرا کنم.

frazaneh
03-21-2014, 12:19 PM
اینجا خود اش ٣ تا برنامه‌نویس برگزیده دارد.

اکنون مرا ناگُزیراندی با کوهی از کار, در چند روز آینده برای همچو چیز کودکانه‌ای هم زمان کنارنهاده و سخنگاه را ترولستیز کنم ..
بجنب پسر بجنب!
پس تو چه غلطی داری میکنی؟
راستی اون موقع که بخش ثبت نام Invitation code داشت ثبت نام میکردی آخرش یه پیام خطایی هشداری چیزی میداد. نکنه اونم دسته گل جنابعالی برنامه نویس گزیده بوده؟ :e415:

sonixax
03-21-2014, 09:51 PM
اسپاگتی خودش شفا بدهد!

kourosh_bikhoda
03-22-2014, 07:56 PM
من موندم این یارو چطور اینهمه خزعبل رو پشت هم ردیف میکنه! واقعن تو مغزش جز پِهن چی میتونه باشه؟
آخه آدم چقدر میتونه بیکار باشه که بشینه برای یه عده آدمی که نمیشناسه هی هر روز خط و نشون بکشه و از اخلاق و رفتار و علایق شخصی تخمیش بگه؟
امیدوارم شفا بگیره.

sonixax
03-22-2014, 10:14 PM
آخرین چیزی که رو کرده یک روبات بوده برای ثبت نام فله ای!!
عقل حاجی انقدر نمیرسه که با یه Captcha تمام کاس و کوزت و این همه وقتی که گذاشتی روبات بنویسی میره روی هوا :))