PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت Folaani

Avenger
03-19-2014, 10:59 AM
سلام.
من اینجام :e105:
اومدم تا انتقام بگیرم.
از این فروم. از اون اسرائیلی.

نه شوخی کردم.
اینا همش بازیه.
هم جنگ و تمرینه و هم بازی.
من مثل یه بچه پلنگ بازی میکنم.
درسته در ظاهر بازیه، تاحدی بازی هم هست و لذت بخشه، اما درواقع تمرین نبرد هم هست.
این آیدی و انتقام و این حرفا هم زیاد جدی نیست، ولی بهرحال ماهیت جنگ جنگه، هرچند کوچک و غیرجدی.
تمام زندگی ما سراسر نبرد است.
البته من نمیخوام به دیگران ظلم و تجاوز بکنم و فراتر از حدی که فکر میکنم اونا به من تهاجم و ظلم کردن پیش برم؛ چون من به یه اصول اساسی معنویت، منطق، خرد، یا هرچی که هست بالاخره سعی میکنم پایبند باشم محض احتیاط هم که شده.

میبینم که ثبت نام فروم رو دوباره باز کردید.
نمیدونم چی فکر کردید. شاید گفتید مجبوریم مزاحمت گاه و بیگاه افرادی مثل فلانی رو تحمل کنیم و هی سانسور و اخراجش میکنیم خب. شایدم فکر کردید که من دیگه نیستم و بیخیال شدم.
بهرحال این تغییر خجسته در آستانهء سال نو را تبریک عرض میکنم :e415:
هه هه هه، البته خودم این گفته رو جدی نمیگیرم، چون واسه من صرفا چندتا عدد و رسم و اسم سال نو هیچ مفهومی ندارن. همش چرندیات واسه نادان هاست. واسه من فقط تعطیلیش خوبه و اینکه آدمهای نادان و مزاحم زیادی به این شکل سرکار میرن تا دست از سر جهان و افرادی مثل من بردارن. هرچی این همه آدمهای بیخود به اسباب بازیهای خودشون مشغول باشن و سرکار برن، به نفع من!

Avenger
03-19-2014, 11:07 AM
راستی فکر نکنید من خیلی علافم و هر ساعت دارم فروم شما رو چک میکنم.
نه راستش یخورده بیشتر احتیاط کنید از این به بعد با برنامه نویس جماعت که میخواید طرف بشید!
یه برنامهء ساده چند خط نوشتم که بخش ثبت نام فروم شما رو هر از گاهی چک میکنه و هروقت باز بشه بهم اطلاع میده.
اینم باز بخاطر کینه داشتن از شما ننوشتم، بلکه گفتم خب بذار از اینطور کارها هم وارد بشیم بد نیست الان که انگیزه و دلیلش هست بذار ورود کنیم در این کارها بالاخره مهارت و تجربهء مفیدی میتونه باشه در نوع خودش.
حالا میتونید برنامهء من رو شناسایی و بلاک کنید، بعدش اگر انگیزهء کافی داشته باشم میتونم روی اینکه یه بخش دیگه بهش اضافه کنم که از پراکسی های آزاد استفاده کنه هم کار کنم که اینم در نوع خودش تجربهء مفیدی میتونه باشه.
ضمنا با اون کپچای دوزاری که گذاشتید، میشه روبات نوشت که خودش ثبت نام کنه و بعد بیاد فحش بده (دیگه نیازی نیست شخصا بیام :e415:).

Avenger
03-19-2014, 11:11 AM
انسان در زندگی باید دنبال تطبیق با واقعیت ها باشه.
اگر در جامعه ای زندگی میکردم که همشون دزد و جانی بودن، منم سعی میکردم مبدل به قوی ترین دزد و مخوف ترین آدمکش بشم.
البته احتمالا!
حالا شما با من جنگ کنید، من بازهم قدرتمندتر میشم. البته اگر راهش باز باشه.
این بخاطر کینه ای بودن نیست، بلکه بخاطر نتیجه گیری من از محیط پیرامون و وضعیت و قوانین و روند جهان نسبت به منه. و در این راه خشم تنها یک ابزار است برای محافظت از خود.
من اعتقادی به آرمانهای ایدئالیستی و شعارهای مسخرهء مذهبیون یا بعکس شما آتئیست های حقه باز ندارم.
هرچند انسانیت و معنویت و اخلاق چیز خواستنی ای است و اگر گزینه های کافی داشته باشم، این گزینه ها رو انتخاب میکنم، ولی هیچوقت خودم رو فدای یک مشت شعار و آرمان غیرواقعگرایانه نمیکنم.

Avenger
03-19-2014, 11:17 AM
اگر در جامعه ای زندگی میکردم که همشون دزد و جانی بودن، منم سعی میکردم مبدل به قوی ترین دزد و مخوف ترین آدمکش بشم.

نمیدونم شاید بد گفتم.
شاید منظورم این بود که سعی میکنم این توانایی رو بدست بیارم، نه اینکه لزوما همینطوری و ظالمانه ازش استفاده کنم.
من نمیخوام که یک قربانی باشم.
وجود من از من قدرت و شکوه طلب میکند.
و این را یک خواستهء مشروع درمی یابم!

Mehrbod
03-19-2014, 11:27 AM
نه راستش یخورده بیشتر احتیاط کنید از این به بعد با برنامه نویس جماعت که میخواید طرف بشید!

اینجا خود اش ٣ تا برنامه‌نویس برگزیده دارد.

اکنون مرا ناگُزیراندی با کوهی از کار, در چند روز آینده برای همچو چیز کودکانه‌ای هم زمان کنارنهاده و سخنگاه را ترولستیز کنم ..

پارسیگر