PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو در مورد مسائل جنسی‌ ، پایین تنه و سکس

Theodor Herzl
02-09-2014, 02:16 AM
در چندین جستار دیدم بحث در مورد این مسائل هست گفتم دیگه جستار خودش رو می‌طلبه! سوالی ، نظری چیزی دارید اینجا بگید بقیه هم یک فیضی ببرند!:e420:

کافر_مقدس
02-09-2014, 02:30 AM
تفصل تفضل! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/26.png

Theodor Herzl
02-09-2014, 02:52 PM
چرا فکر می‌کنید هرچه مارمولک و گرگ تر باشید زن‌ها بیشتر به شما جذب میشوند؟ هر زمانی‌ که به یک زن توجه نشان بدهید خودش را می‌گیرد ، وقتی‌ عین حیوان با او برخورد کنید دنبال شما راه میافتد!

Theodor Herzl
02-09-2014, 04:11 PM
https://www.youtube.com/watch?v=rs5KpdlA_L8

Ouroboros
02-09-2014, 06:39 PM
کسرای گرامی شما گویا جبهه‌ی فمینیستها را ترک کرده‌اید و زن‌خوارگان پیوستید؟ ایدون باد!
جسارتا می‌پرسم، عقاید جدید تاثیری هم در زندگی زناشویی شما داشته؟ آنها را احیانا با همسرتان در میان گذاشته‌اید؟ رفتارتان با او تغییری کرده؟ اگر خواستید جای دیگری پاسخ بدهید.

آقا ما مخلصیم، این حرفها چیست؟!
خب من نگفتم که باسن را دوست ندارم!خیلی هم دارم اما بیشتر نقش انگیزشی و مالشی(!) دارد، سکس از آن طریق به من حس خوبی نمی‌دهد!
من نمی‌دانم در ایران چرا اینقدر کون‌پرست هستند، در خارجه هم اوضاع همینطور است؟!

والا چه بگویم، در ایران شمارشان بیشتر به نظر می‌رسد.
داریوش حداقل بگویید ببینم می‌شود کلاه شرعی برای کفرتان یافت یا نه: همان سکس مهبلی که دارید، داگی استایل را ترجیح می‌دهید با منظره‌ای زیبا و دلنواز، یا چشم‌درچشم!؟

در رفتار توی تختخواب فکر کنم اشتراکات زیادی داشته باشیم:))
امیدوارم که اینگونه نباشد! :e057:
دستکم آنها که ما به رخت‌خواب می‌بریم شبیه آنها که شما با بازی «فمینیستی» خود یافته‌اید نباشند:

3570

:e057:

Theodor Herzl
02-09-2014, 06:44 PM
کسرای گرامی شما گویا جبهه‌ی فمینیستها را ترک کرده‌اید و زن‌خوارگان پیوستید؟ ایدون باد!
جسارتا می‌پرسم، عقاید جدید تاثیری هم در زندگی زناشویی شما داشته؟ آنها را احیانا با همسرتان در میان گذاشته‌اید؟ رفتارتان با او تغییری کرده؟ اگر خواستید جای دیگری پاسخ بدهید.همسر من خودش فمینیست نیست و او همیشه به من گیر می‌داده است که فمینیسم با مبارزه برای حقوق برابر متفاوت است. برای من تعریف کرد که یکبار در دانشگاه که بوده یک فمینیست به او گیر داده که چرا کفش پاشنه دار می‌پوشی این هم با او درگیر شده که به تو چه! خلاصه او نیز خوشحال شد از اینکه من عوض شدم!

Dariush
02-09-2014, 07:02 PM
داریوش حداقل بگویید ببینم می‌شود کلاه شرعی برای کفرتان یافت یا نه: همان سکس مهبلی که دارید، داگی استایل را ترجیح می‌دهید با منظره‌ای زیبا و دلنواز، یا چشم‌درچشم!؟
:e106:
در این مورد فکر کنم دوباره دوستِ جانی هم شویم: داگی‌استایل را بسیار بیشتر می‌پسندم، اما از آن بیشتر، دیوانه‌ی این پوزیشن هستم:

3573
این محبوبترین پوزیشن من است .پس از آن ، داگی استایل با گرفتن دستها از پشت، یعنی اینطوری:
3574

پس از آن هم پاها بالا ، روی شانه و خودم نشسته روی زانوها...

Theodor Herzl
02-09-2014, 07:11 PM
من یکی‌ از fantasy‌هایی‌ که همیشه داشتم سکس با مهماندار هواپیما در دستشویی هواپیما بوده است که احتمالا هیچ وقت من‌ وقوع نخواهد پیوست!:e523:

Theodor Herzl
02-09-2014, 07:39 PM
نظر رفقا در مورد سکس روی میز چیست؟ یکبار من و دوست دخترم باعث شکستن یک میز شیشه‌ای‌ای شدیم و کلی‌ شیشه به پشت من بدبخت رفت چون پشت من روی میز بود!

3578

3577

3576

Anarchy
02-09-2014, 10:40 PM
امیدوارم که اینگونه نباشد! :e057:
دستکم آنها که ما به رخت‌خواب می‌بریم شبیه آنها که شما با بازی «فمینیستی» خود یافته‌اید نباشند:

3570

:e057:

این فایل پیوست رو درست کن برادر ببینیم چی بوده:e00e: !!

Anarchy
02-09-2014, 10:42 PM
چرا تو این تاپیک ها بانوان شرکت نمیکنن ؟ نکنه فاقد فانتزی هستن :e404: ؟

Dariush
02-10-2014, 03:00 AM
چرا تو این تاپیک ها بانوان شرکت نمیکنن ؟ نکنه فاقد فانتزی هستن ؟
خانه‌ات ویران باد؛ این کفرهای نابخشودنی چیست که می‌گویی؟!
فرشته‌ها اصلا مگر به این چیزهای تهوع‌آور، چیپ و منزجرکننده‌ای که اذهانِ فاسدِ مشتی مردِ منحرفِ جنسی در اینجا تراوش می‌دهند می‌اندیشند؟!

undead_knight
02-10-2014, 07:59 AM
دوستان چقدر مهربان و رومانتیک هستند،بابا یکم هیجان به ماجرا بدید:))

Anarchy
02-10-2014, 08:50 AM
دوستان اگر تجربه یا خاطره ای در زمینه defloration دارن لطفا بگن :e405: !!

Ouroboros
02-10-2014, 10:48 AM
دوستان اگر تجربه یا خاطره ای در زمینه defloration دارن لطفا بگن !!
نه نداریم. :e108:
من دوست دارم یک بار آنرا تجربه بکنم.. :e40f:

undead_knight
02-10-2014, 12:54 PM
یکی از کرم های سادیستی من این هست که پیش دخترهای خجالتی هی حرف های "سکسی" بزنم اینقدر سرخ و سفید میشند که با هاردکور! هم نمیتونید به اون مرحله برسونیشدون.
،برای من این قسمت بیشتر از سکس باهاشون لذت داره:))

viviyan
02-10-2014, 02:05 PM
من هیچ تمایل و فانتزی جنسی ندارم. شاید به خاطر محدودیت های اجتماعی باشه که داشتن گرایشات جنسی به صرفه نیست.

Theodor Herzl
02-10-2014, 02:30 PM
https://www.youtube.com/watch?v=hbeEuYAZFL4

mosafer
02-10-2014, 09:47 PM
کلا مباحثی که مربوط به مسائل شخصی هر فردست چندان جذابیت ندارد مگر آنکه فرد ،میل به تنوع گرایی داشته باشد در این زمینه ، و لذت جنسی بقیه برایش بیشتر لذت بخش باشد
در هر صورت برایم همیشه این سوال مطرح هست که:
چرا مردان یا زنان، سیری ناپذیر میشوند وقتی رابطه ی جنسی متعدد را تجربه میکنند؟

Anarchy
02-11-2014, 09:48 AM
مگر آنکه فرد ،میل به تنوع گرایی داشته باشد در این زمینه ، و لذت جنسی بقیه برایش بیشتر لذت بخش باشد

فکر نمیکنم دونستن تجربه دیگران ناشی از تنوع طلبی باشه !! حداقل برای پسرها این طور نیست و تعریف کردن تجربیات ، جنبه تفریحی و کمی هم خودنمایی داره...

چرا مردان یا زنان، سیری ناپذیر میشوند وقتی رابطه ی جنسی متعدد را تجربه میکنند؟

داستان همونه که میگن هر گلی یه بویی داره دیگه :e404: !!

Theodor Herzl
02-11-2014, 01:02 PM
یک افسانه‌ای که در میان مرد‌ها به آن‌ باور دارند این هست که بزرگی‌ اندازه آلت به آنها در satisfy کردن شریک جنسیشان کمک بسیار می‌کند ، در حالی‌ که به نظر من oral sex مرد به زن بیشتر باعث تحریک جنسی‌ و ارگاسم بانوان میشود تا یک رابطه intercourse سنتی‌!

Ouroboros
02-11-2014, 01:23 PM
یکی از دروغهای زیبا و خودارضایی‌های روانی‌: «سایز مهم نیست»، :e408:

اگر کارت اعتباری زن هستید بله سایز مهم نیست، سایز حساب بانکی‌تان مهمتر است. اما اگر می‌خواهید متقابلا سکسی و خواستنی باشید سایز حداقل در اثر روانی بسیار مثبتی که برای خودتان دارد مهم است.
سایز «مهمترین» یا شاید حتی «یکی از مهمترینها» نیست اما قطعا مهم است.

mosafer
02-11-2014, 01:32 PM
فکر نمیکنم دونستن تجربه دیگران ناشی از تنوع طلبی باشه !! !

البته از نظرم این دو مقوله جدا ست
حس تنوع طلبی و لذت بردن از لذت سایرین

حداقل برای پسرها این طور نیست و تعریف کردن تجربیات ، جنبه تفریحی و کمی هم خودنمایی داره...
!

خیلی جالب ست که این تعاریف برای شما به معنای خودنمایست ولی اگر زنی از تجربیات متعدد خود سخن بگوید برایتان( مردها) مهم است و ارزش زن را میکاهد

آیا باکرگی برای شما معیار همسرگزینی می‌باشد؟

بله قطعا، باکرگی یا دستکم شمار اندک شرکای جنسی زن و سن از دست دادن بکارت برایم بسیار مهم خواهد بود.
!

داستان همونه که میگن هر گلی یه بویی داره دیگه :e404: !!

و این تنوع در بوها را ، برای زنها نیز طبیعی میدانید؟
چگونه ست که خودنمایی فقط مختص مردان ست ؟

+
من با تعدد شرکای جنسی مخالف هستم چه برای همسرم چه خودم ولی وقتی کسی این را فقط برای خودش مپسندد فردی نرمال محسوب نمیشود

اما از زن توقع وفاداری کامل دارم، ولو آنکه یکی از چهار زن ِ حاضر در زندگی‌ام باشد!

undead_knight
02-11-2014, 01:48 PM
البته از نظرم این دو مقوله جدا ست
حس تنوع طلبی و لذت بردن از لذت سایرین
خیلی جالب ست که این تعاریف برای شما به معنای خودنمایست ولی اگر زنی از تجربیات متعدد خود سخن بگوید برایتان مهم است و ارزش زن را میکاهد
و این تنوع در بوها را ، برای زنها نیز طبیعی میدانید؟
چگونه ست که خودنمایی فقط مختص مردان ست ؟
+
من با تعدد شرکای جنسی مخالف هستم چه برای همسرم چه خودم ولی وقتی کسی این را فقط برای خودش مپسندد فردی نرمال محسوب نمیشود
طبیعی=درست نیست.
نرمال=درست نیست.
+اون قسمت مهم بودن رو هم "امیر" گفته بود و نه آنارشی،هر کس رو بر اساس گفته خودش باید بازخواست کرد نه حرف دیگران:))
+امیر عزیز رفتاری رو دارند که در بین بسیاری از پستاندارن مثل شیر کاملا طبیعیه:)))

mosafer
02-11-2014, 01:55 PM
طبیعی=درست نیست.
نرمال=درست نیست.
+اون قسمت مهم بودن رو هم "امیر" گفته بود و نه آنارشی،هر کس رو بر اسا گفته خودش باید بازخواست کرد نه حرف دیگران:))
3593
+امیر عزیز رفتاری رو دارند که در بین بسیاری از پستاندارن مثل شیر کاملا طبیعیه:)))
ولی من بازخواست نکردم و نگفتم سخن جناب آنارشی هست بیشتر برای ثبات سخنم بود ،مهم این بود که یک مرد ،نظرش چنین ست نه شخص خاص

+
امیر عزیز هر طور هستند برای همجنسانشان ارزشمند ست نه پستانداران

Ouroboros
02-11-2014, 01:59 PM
این سوالات را چرا از آنارشی بیچاره می‌پرسید؟ یکی دیگر کسش را کرده، آنارشی باید بخاطرش بد و بیراه بشنود و جواب پس بدهد؟ :e412:

طبیعی=درست نیست.
نرمال=درست نیست.
+اون قسمت مهم بودن رو هم "امیر" گفته بود و نه آنارشی،هر کس رو بر اساس گفته خودش باید بازخواست کرد نه حرف دیگران:))

بله‌بله، بنجنبید مبادا لاین کمپانی خدشه‌دار بشود. :e412::e412:

Russell
02-11-2014, 02:01 PM
این سوالات را چرا از آنارشی بیچاره می‌پرسید؟ یکی دیگر کسش را کرده، آنارشی باید بخاطرش بد و بیراه بشنود و جواب پس بدهد؟
تقصیر خود آنارشی‌ست که به سوال دیگران جواب داده :e105:

Alice
02-11-2014, 02:03 PM

برای ما بسیار خواندنی‌ست که ببینیم آنارشی برای چه چیزی این جمله را سانسور کرده است و
تصویر مرتبط را به حال خود رها نموده؟ آنارشی جان حقیقت را ماله‌کشی نکنید گرامی، این دیگر چه کاری بود؟! :)

Ouroboros
02-11-2014, 02:08 PM
خیلی جالب ست که این تعاریف برای شما به معنای خودنمایست ولی اگر زنی از تجربیات متعدد خود سخن بگوید برایتان( مردها) مهم است و ارزش زن را میکاهد

زن و مرد متفاوت هستند و در نظر جنس مخالف فضیلت و رذیلت متفاوتی دارند. من پیشتر پاسخ این «سوال» را داده‌ام:

«شرم» دادن لاشی‌ها هم چنانکه تحقیق علمی نشان داده بود روشی‌ست که زنان از این رانه‌ی فرگشتیک مرد بهره برداری می‌کنند برای کاهش رقابت جنسی بسیار شدیدی که جهت بدست آوردن مردان آلفا دارند، و اتفاقا اثرگذار هم هست. شما اگر پشت سر دختری بشنوید که لاشی‌ست و ... علاقه‌تان به او اندک می‌شود، دست خودتان هم نیست. همانطورکه زن از مرد بتا احساس چندش می‌کند و درست و غلط آنهم مهم نیست، مرد هم از زن لاشی بیزار می‌شود. اما بجز در عوالم وهم‌آلود فمینیستها هیچ مردی لاشی‌ها را «شرم» نمی‌دهد، اتفاقا بالعکس همه دست و سر می‌شکنند که یک گوشه‌ای از کس مفت هم به ایشان برسد و برای تائید او همینطور آنلاین و غیر از آن با «لاشی‌ستیزی» می‌جنگند و کس دادن مفت را حق طبیعی او می‌دانند و اصلا آفرین! اینکه زن بخواهد مفت و به تعداد بدهد به ضرر ما نیست، به ضرر زنان دیگر است.

اینهم که چرا سکس زیاد برای زن ارزش نیست را نیز همه بجز مردان امگا می‌دانند: زن دروازه بان سکس است و گشودن دری که کلید آنرا در دست دارید هنر نمی‌خواهد. حتی زشت‌ترین زنان هم کافی‌ست برای سکس خشک و خالی بروند سر کوچه و اولین کسی که بهشان متلک انداخت را بیاورند خانه. مرد است که باید نظر مساعد و ۵۹۸ معیار ذهنی زن را برای رسیدن به سکس ملاقات بکند، و دسترسی فراوان به آن یعنی اثبات این ارزشمندی به شمار زیادی زنان، حال آنکه زن بده لابد کالای بی‌ارزشی دارد که این اندازه ارزان‌فروش است.

Anarchy
02-11-2014, 03:09 PM
تقصیر خود آنارشی‌ست که به سوال دیگران جواب داده :e105:

من به سوال کس دیگه جواب ندادم ، من به پست بانو مسافر که نظر داده بود جواب دادم :e414: !!

برای ما بسیار خواندنی‌ست که ببینیم آنارشی برای چه چیزی این جمله را سانسور کرده است و
تصویر مرتبط را به حال خود رها نموده؟ آنارشی جان حقیقت را ماله‌کشی نکنید گرامی، این دیگر چه کاری بود؟! :)

آلیس جان ، باز هم که از این قضاوت های عجولانه کردی :e40e: !! متن آندد غلط املایی داشت ، من هم حساسم و معمولا این موارد رو ویرایش میکنم !! همزمان با ویرایش من آندد هم گویا یک جمله و عکس به پستش اضافه کرد که در این بین به اشتباه جمله آندد حذف شد. دوباره که نگاه کردم ، متوجه شدم و جمله رو برگردندم !!

Theodor Herzl
02-11-2014, 03:33 PM
یکی از دروغهای زیبا و خودارضایی‌های روانی‌: «سایز مهم نیست»،

اگر کارت اعتباری زن هستید بله سایز مهم نیست، سایز حساب بانکی‌تان مهمتر است. اما اگر می‌خواهید متقابلا سکسی و خواستنی باشید سایز حداقل در اثر روانی بسیار مثبتی که برای خودتان دارد مهم است.
سایز «مهمترین» یا شاید حتی «یکی از مهمترینها» نیست اما قطعا مهم است.شما اگر کس لیس حرفه‌ای باشید! ( در عمل ، نه در ذلیل بودن و اینها!) به نظر من آن به اندازه ۱۰ تا آلت بزرگ کار ساز است!

undead_knight
02-11-2014, 03:56 PM
آلیس جان ، باز هم که از این قضاوت های عجولانه کردی :e40e: !! متن آندد غلط املایی داشت ، من هم حساسم و معمولا این موارد رو ویرایش میکنم !! همزمان با ویرایش من آندد هم گویا یک جمله و عکس به پستش اضافه کرد که در این بین به اشتباه جمله آندد حذف شد. دوباره که نگاه کردم ، متوجه شدم و جمله رو برگردندم !!
دوستی خاله خرسه رو شنیدی!؟:)))
ولی جدی من خوشم نمیاد در پستم دست برده بشه،پست های من رو از این به بعد اصلاح املایی! نکن،به جز تکراری ها.

+جدی بهت زده شدم،خوب شد صبر کردم ببینم چی میگی :))

Ouroboros
02-11-2014, 04:07 PM
شما اگر کس لیس حرفه‌ای باشید! ( در عمل ، نه در ذلیل بودن و اینها!) به نظر من آن به اندازه ۱۰ تا آلت بزرگ کار ساز است!

به نظر من که شدیدا چندش‌آورست!
:e058:

undead_knight
02-11-2014, 04:13 PM
ولی من بازخواست نکردم و نگفتم سخن جناب آنارشی هست بیشتر برای ثبات سخنم بود ،مهم این بود که یک مرد ،نظرش چنین ست نه شخص خاص
+
امیر عزیز هر طور هستند برای همجنسانشان ارزشمند ست نه پستانداران
خب مشکل اینجاست که یک مرد یا یک زن نتنها نماینده همه همجنسانش نیست،حتی نماینده کسانی نیست که تا حدی شبیهش فکر میکنند.

+نه دیگه میخواستم بگم رفتار ایشون کاملا مشابه طبیعی داره،تازه اگر میخواستم درست مثال بزنم باید خوک های دریایی رو مثال میزدم که بعضا سیستم "حرم سرا گونه" دارند :))

Dariush
02-13-2014, 10:35 AM
یکی از کرم های سادیستی من این هست که پیش دخترهای خجالتی هی حرف های "سکسی" بزنم اینقدر سرخ و سفید میشند که با هاردکور! هم نمیتونید به اون مرحله برسونیشدون.
تو مریضی پسر:))
ولی من این تجربه را داشته‌ام! همان دوست‌دختری که از شیفتگان شریعتی بود چنان صورت‌اش سرخ می‌شد وقتی اندام جنسی‌اش را با توصیفاتِ دقیق کلامی قلقلک می‌دادم که دچار رعشه می‌شد و من همچون روانی‌های سادیست، هر چه بیشتر او به تب و تاب می‌افتاد بیشتر پیازداغ می‌افزودم...

undead_knight
02-13-2014, 10:48 AM
تو مریضی پسر:))
ولی من این تجربه را داشته‌ام! همان دوست‌دختری که از شیفتگان شریعتی بود چنان صورت‌اش سرخ می‌شد وقتی اندام جنسی‌اش را با توصیفاتِ دقیق کلامی قلقلک می‌دادم که دچار رعشه می‌شد و من همچون روانی‌های سادیست، هر چه بیشتر او به تب و تاب می‌افتاد بیشتر پیازداغ می‌افزودم...
i'm not crazy my mother had me tested :)))
من اینجا هنوز حرفی از "فانتزی" های جنسیم نزدم:))من اگر میتونستم خودمو راضی کنم "بازیکن" بشم هیولایی میشدم در نوع خودم:)))
شاید هم روزی کارگردان پورن شدم،اسپاگتی رو چه دیدی:))))

mosafer
02-13-2014, 06:46 PM
خب مشکل اینجاست که یک مرد یا یک زن نتنها نماینده همه همجنسانش نیست،حتی نماینده کسانی نیست که تا حدی شبیهش فکر میکنند.

+نه دیگه میخواستم بگم رفتار ایشون کاملا مشابه طبیعی داره،تازه اگر میخواستم درست مثال بزنم باید خوک های دریایی رو مثال میزدم که بعضا سیستم "حرم سرا گونه" دارند :))

مشکل اصلی آنجاست که همان زن یا مرد به سخنش عمومیت بدهد

+
تبریک برای تولدتون :)
تولد آرش undead_knight (http://forum.hammihan.com/thread111406.html)

iranbanoo
02-26-2014, 08:03 PM
آقایون موترم!سکس خوب زن از نظر شما چه سکسیست؟
(همین جوری در راستای پدافند از حقوق مردان دارم مینویسم!)
و بانوان محترم:البته اگر دوست دارید پاسخ دهید:از نظر شما چه چیزی در سکس باعث شرم یک زن است؟
یعنی چه چیزی یا چه رفتار یا حرکتی باعث میشود یک زن در حین سکس احساس بدی داشته باشد ؟

kourosh_bikhoda
02-26-2014, 08:09 PM
آقایون موترم!سکس خوب زن از نظر شما چه سکسیست؟
یعنی چی چه سکسیست؟ یه چندتا مثال بزنید دستکم متوجه بشیم.

iranbanoo
02-26-2014, 08:16 PM
یعنی چی چه سکسیست؟ یه چندتا مثال بزنید دستکم متوجه بشیم.
من مثال بزنم؟!
منظورم این بود که یک مرد از پارتنرش چه چیزی میخواد که از نظرش ایده آله؟
خوب راستش این به ذهنم رسید که تو سکس , بیشتر مردا کنترل رابطه رو دارن .

viviyan
02-26-2014, 08:23 PM
من مثال بزنم؟!
خوب راستش این به ذهنم رسید که تو سکس , بیشتر مردا کنترل رابطه رو دارن .

بنابر گفته امیر 70% مردها هم در سکس تمایل به مفعول بودن دارند.

kourosh_bikhoda
02-26-2014, 08:28 PM
خب آدم با آدم فرق میکنه. من یه چیز میخوام. شوالیه :e11b: یه چیز دیگه.
ولی من فکر میکنم چیزی که مشترکه اینه که مرد دوست داره زنم فعال باشه و گاهی کنترلو به دست بگیره و حرکتی بزنه و مثلن بگه چکار بکن چکار نکن.

Persepolis
02-26-2014, 08:28 PM
به یاد امیر...
خب من فکر میکنم اغلب مردان دوس داشته باشند اختیار سکس رو در دست بگیرند و بکوبند و زنهای ایرانی هم سکس سنتی رو بیشتر می پسندند. حالا باز نظرها متفاوته

iranbanoo
02-26-2014, 08:32 PM
بنابر گفته امیر 70% مردها هم در سکس تمایل به مفعول بودن دارند.
90% :e409:
هیچی دیگه فکر کنم آمار خرید دیلدو هم بره بالا:)

iranbanoo
02-26-2014, 08:39 PM
و زنهای ایرانی هم سکس سنتی رو بیشتر می پسندند.
اتفاقا زنها دو دسته اند.چیزی نمیدانند که سکس سنتی را دوست دارند
میدانند و خجالت میکشند.از اینکه قضاوت شوند ,طرد شوند و یا اینکه احساس نابلد بودن میکنند:))

Persepolis
02-26-2014, 08:48 PM
میدانند و خجالت میکشند.از اینکه قضاوت شوند ,طرد شوند و یا اینکه احساس نابلد بودن میکنند:))
بله درسته بخاطر همینه که سکس سنتی رو بیشتر می پسندند البته اغلب بیان نمی کنند. مشکل از حیاست :e057:

iranbanoo
02-26-2014, 08:58 PM
بله درسته بخاطر همینه که سکس سنتی رو بیشتر می پسندند البته اغلب بیان نمی کنند. مشکل از حیاست
همون دیگه.به جای اینکه زن ستیزان بنشینند از اینکه زنان منفعلند قلم فرسایی کنند از این انفعال بنویسند که بیچاره ها کمی از رابطه شان لذت ببرند!والا...

Anarchy
02-26-2014, 09:00 PM
زنهای ایرانی هم سکس سنتی رو بیشتر می پسندند

سکس سنتی یعنی چه مدل سکسی دقیقا ؟

حالا شما مگه از سکس همه زنای ایرانی خبر داری :e410: ؟

kourosh_bikhoda
02-26-2014, 09:03 PM
همون دیگه.به جای اینکه زن ستیزان بنشینند از اینکه زنان منفعلند قلم فرسایی کنند از این انفعال بنویسند که بیچاره ها کمی از رابطه شان لذت ببرند!والا...
این مسائل مربوط به ملاحظات اجتماعی ایران بسیار بسیار اعصاب خورد کن هستند. من خیلی حسرت میخورم برای دخترانی که به خاطر این ملاحظات مزخرف خودشون رو از بخشی از زندگی محروم میکنند. حتا با دوست پسرشون کاری نمیکنند.

ولی اینجا که مشکلی نیست. همه میتونند نظراتشونو بیان کنند. اگه منظورتون انجمن هست فکر نمیکنم نظرتون درست باشه ها.

iranbanoo
02-26-2014, 09:06 PM
ولی اینجا که مشکلی نیست. همه میتونند نظراتشونو بیان کنند. اگه منظورتون انجمن هست فکر نمیکنم نظرتون درست باشه ها.
کوروش جان خبر ندارید.امام امیر علیه السلام مرز بین دختر لاشی و خوب را بر همین مبنا تعیین کردند!

Dariush
02-26-2014, 09:10 PM
چه شد الان؟
می‌شود بیشتر در این مورد توضیح دهید؟

Persepolis
02-26-2014, 09:16 PM
سکس سنتی یعنی چه مدل سکسی دقیقا ؟

حالا شما مگه از سکس همه زنای ایرانی خبر داری :e410: ؟
سکس سنتی یعنی زن در زیر و مرد بر روی آن و فیس تو فیس:e402:
خودمم که گفتم باز نظرها متفاوته یعنی ممکنه پیدا هم بشوند کسانی که بخواهند متفاوت باشند و همیشه و همه جا باید استثنا هم قائل شد اما یه واقعیته که زن ایرانی از زمان باستان نجیب و باحیا بوده و همین باعث میشه که گاهی دیده میشه نظرات و امیال خودش رو بیان نکنه. و حتی باور کنید زن هایی پیدا میشه که با وجود داشتن شوهری دوازده سیزده سال زندگی مشترک باز هم از شوهر خودش خجالت میکشه!!

iranbanoo
02-26-2014, 09:28 PM
چه شد الان؟
می‌شود بیشتر در این مورد توضیح دهید؟
البته تعریف سکس سنتی کمی سخت است. مرد میخواهد و زن ناز میکند.زن میخواهد و نباید بگوید.حتی در حین سکس زن باید مواظب باشد خیلی حرفه ای بازی در نیاورد تا مبادا انگ جنده بودن بخورد.شاید هم مورد تمسخر واقع شود به خاطر حرکاتی خلاف عرف! خلاصه اینکه در سکس سنتی باید یکسری کلیشه ها رعایت شود تا آخرش به خوبی و خوشی تمام شود.

Anarchy
02-26-2014, 09:37 PM
سکس سنتی یعنی زن در زیر و مرد بر روی آن و فیس تو فیس:e402:
خودمم که گفتم باز نظرها متفاوته یعنی ممکنه پیدا هم بشوند کسانی که بخواهند متفاوت باشند و همیشه و همه جا باید استثنا هم قائل شد اما یه واقعیته که زن ایرانی از زمان باستان نجیب و باحیا بوده و همین باعث میشه که گاهی دیده میشه نظرات و امیال خودش رو بیان نکنه. و حتی باور کنید زن هایی پیدا میشه که با وجود داشتن شوهری دوازده سیزده سال زندگی مشترک باز هم از شوهر خودش خجالت میکشه!!

اینکه گفتی که میشه پوزیشن سکس از نوع missionary (https://en.wikipedia.org/wiki/Missionary_position)نه سکس سنتی ( پرطرفدار ترین پوزیشن هم هست ) :e404: !! البته از این مدل زن ها که گفتی منم دیدم ، اما روز به روز به نظرم دارن کمتر میشن ...

Dariush
02-26-2014, 09:42 PM
البته تعریف سکس سنتی کمی سخت است. مرد میخواهد و زن ناز میکند.زن میخواهد و نباید بگوید.حتی در حین سکس زن باید مواظب باشد خیلی حرفه ای بازی در نیاورد تا مبادا انگ جنده بودن بخورد.شاید هم مورد تمسخر واقع شود به خاطر حرکاتی خلاف عرف! خلاصه اینکه در سکس سنتی باید یکسری کلیشه ها رعایت شود تا آخرش به خوبی و خوشی تمام شود. خیر؛ من با قاطعیت می‌گویم هیچ مردی در هیچکجای جهان نیست که از هات بودنِ زدن روی تخت به او سوءظن پیدا کند. اما مسلم است که زن ِ من که قبلا مدعی باکرگی شده ، موقع سکس اگر با من خیلی حرفه‌ای رفتار بکند، من به او ظنین خواهم شد؛ چرا که احتمالِ دروغ گفتنِ او بالا می‌رود. هات بودن با حرفه‌ای بودن متفاوت است. همین بانویِ مسلمانِ پیروی شریعتی که چندی پیش با او دوست بودم، یکبار با دو پیک مشروب چنان دیوانه شده بود که گویی یک پورن‌استارِ باتجربه، چنانکه ذکر خاطراتِ آن شب کذایی او را چنان به خشم و شرم می‌آورد که در حد انفجار...

iranbanoo
02-26-2014, 09:53 PM
خیر؛ من با قاطعیت می‌گویم هیچ مردی در هیچکجای جهان نیست که از هات بودنِ زدن روی تخت به او سوءظن پیدا کند.
با قاطعیت نگویید:e414:
استدلال پسران این است: کسی که هات باشد نمیتواند جلوی خودش رابگیرد پس 24 ساعته در حال سکس است:e412::e410:
من پرسشی که دارم این است:چرا مردان همیشه از سکس خود به راحتی حرف میزنند اما زنان سعی در پنهان کردن آن دارند؟!! غیر از این است که انگ زدن چیز دیگری در انتظار این بی مهابا سخن گفتن نیست؟

Dariush
02-26-2014, 10:02 PM
استدلال پسران این است: کسی که هات باشد نمیتواند جلوی خودش رابگیرد پس 24 ساعته در حال سکس است
؟
آنچیز که شما می‌گویید اسمش چیز دیگری‌ست. تجربه می‌گوید دخترانی که درونِ تخت خیلی هات هستند در بیرون بس با حجب و حیا و خجالتی هستند.

من پرسشی که دارم این است:چرا مردان همیشه از سکس خود به راحتی حرف میزنند اما زنان سعی در پنهان کردن آن دارند؟!! غیر از این است که انگ زدن چیز دیگری در انتظار این بی مهابا سخن گفتن نیست؟
این هم بی‌وجه است. دختران به این کار به نوعی خو دارند وگرنه هتا در خلوت با پسر یا مردی که بارها سکس کرده‌اند از بیانِ شفاهیِ سابجکت‌های جنسی نیز خود را مچاله کرده و ... این واکنش کارکرد دارد، از دوستانِ بیولوژیست و فرگشت‌دان بپرسید.

iranbanoo
02-26-2014, 10:10 PM
؟
آنچیز که شما می‌گویید اسمش چیز دیگری‌ست. تجربه می‌گوید دخترانی که درونِ تخت خیلی هات هستند در بیرون بس با حجب و حیا و خجالتی هستند.
اسمش چیست؟
منهم همین را میگویم ولی گویا دانش جنسی آقایان چندان هم بالا نیست.از همین روست که زنان بیتشر میپسندند سنتی رابطه برقرار کنند.

این هم بی‌وجه است. دختران به این کار به نوعی خو دارند وگرنه هتا در خلوت با پسر یا مردی که بارها سکس کرده‌اند از بیانِ شفاهیِ سابجکت‌های جنسی نیز خود را مچاله کرده و ... این واکنش کارکرد دارد، از دوستانِ بیولوژیست و فرگشت‌دان بپرسید.
آه از اینکه مسائل بدیهی زنانه را به چالش میکشانید چه عایدتان میشود:e404:
بابا من زنم مثلا!اگر پنهان کار ای باشد فقط به خاطر امنیت روانی اش است و بس.چه کارکردی دارد آخر؟

undead_knight
02-26-2014, 10:19 PM
آقایون موترم!سکس خوب زن از نظر شما چه سکسیست؟(همین جوری در راستای پدافند از حقوق مردان دارم مینویسم!) و بانوان محترم:البته اگر دوست دارید پاسخ دهید:از نظر شما چه چیزی در سکس باعث شرم یک زن است؟یعنی چه چیزی یا چه رفتار یا حرکتی باعث میشود یک زن در حین سکس احساس بدی داشته باشد ؟
غریزی:کنترل در سکس

شخصیتی:سکس خشن-سکس پیش بینی ناپذیر:))

iranbanoo
02-26-2014, 10:22 PM
غریزی:کنترل در سکس
یعنی چی؟

Dariush
02-26-2014, 10:25 PM
منهم همین را میگویم ولی گویا دانش جنسی آقایان چندان هم بالا نیست.از همین روست که زنان بیتشر میپسندند سنتی رابطه برقرار کنند.
؟
نوشته‌های مرا از سمتِ شمالِ غربی‌ می‌خوانی ایرانبانو جان؟:e405:
منظورم این بود که دخترِ هاتِ درونِ تخت را کسی آن بیرون نمی‌شناسد که بخواهد در موردش قضاوت کند.

آه از اینکه مسائل بدیهی زنانه را به چالش میکشانید چه عایدتان میشود
خب ما چه کنیم که تجربیاتِ سکسیِ متفاوتی داریم؟ وقتی دخترک برای عجیب‌ترین اشکالِ سکس آماده است اما تعریف پیرامونِ مسائلِ سکسی عملا به رعشه می‌افتد، معنایش به ما چه؟ یکجوری مواضع و عملکردها را هماهنگ کنید تا این نوع از Consistency fault ها رخ ندهد.

Russell
02-26-2014, 10:30 PM
اینرا بگمانم امیر گرامی هم لینکش را گذاشت، یکی از داستان‌هایِ فراوان مردانی‌ست که همسراشان سکس دوست ندارد و برای آنها با حجب و حیاست و «اهل‌»اش نیست، ولی ناگهان فیلم گنگ بنگ قبل ازدواج او پیدا می‌شود :e523:
Saving the Best | (http://therationalmale.com/2013/12/03/saving-the-best/)

I posted this earlier on another subreddit but it ended up getting removed because of fighting in the comments. I’ll sum up what happened thus far. I met my wife 7 years ago, she was extremely picky when it came to sex. She told me she only has been with 1 other guy before. She would never give a blow job, only would do certain positions and found almost every sex act degrading. I was frustrated by this, but I really liked her and hoped over the years she would open up sexually. Over the years, it never got any better but I learned to get over it. Well I ended up finding an old video from her college days of her engaging in group sex with 6 other people 5 guys 1 girl. In the video she has anal sex, oral sex, gets double teamed, and yells multiple times in the video she is a “I am a filthy whore.” All of it she was enthusiastic about it. I ended up feeling really sad. I can understand certain stuff people don’t want to do, but it wasn’t the fact she didn’t want to do them. She didn’t want to do them with me but every other guy she was their whore. I was angry hurt and I ended up saying some stupid shit to my wife.

undead_knight
02-26-2014, 10:44 PM
یعنی چی؟
یعنی اینکه گویا تمایل به کنترل در سکس در مردان غریزی هست.
اون قسمت شخصیتی در مورد همه صادق نیست.

kourosh_bikhoda
02-27-2014, 12:47 PM
کوروش جان خبر ندارید.امام امیر علیه السلام مرز بین دختر لاشی و خوب را بر همین مبنا تعیین کردند!
خب این نظر امیره. امیر در ضمن گفت که دوست نداره همسرش قبلن سکس داشته باشه. گویا مالک ازلی تن همسرش هم هست. خب این که درست نیست واقعن. هست؟

kourosh_bikhoda
02-27-2014, 01:04 PM
من با نظر داریوش عزیز کاملن موافقم. من خودم دوست دارم شریکم کار بلد باشه. من یک دوست دختری داشتم که 4،5 سال باهم بودیم و همه کاری میکردیم. اولش خب بی تجربه بودیم ولی آخراش که هر دو حرفه ای شده بودیم همه کاری میکردیم. خب این نشون میده که از سکسمون لذت بالاتری مبردیم دیگه. بعد از اونهم من فقط یک بار با دختر بی تجربه و صفر رابطه زدم که خیلی کسل کنندست. تمام مراحل رو باید از اول طی کنی. خیلی دردناکه. من دوست دارم حتا دوست دخترم هم مجرب باشه :)
ممکنه بی غیرت به نظر برسم ولی واقعن برای من مهم نیست که پیش از من چکار کرده. من برام مهمه که با من وقتی هست وفادار باشه.
اصن سکس با دختر تازه کار خیلی کسل کنندست. سکس با کسی که خودش با تجربه باشه بسیار لذت بخش و سیر کنندست. در ضمن همچین دختری تا نیاز پیدا کنه پناه میاره به همونی که شریکشه. من تجربم در این زمینه کاملن مثبته :e00e: