PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 50 هزار دلار جایزه!

m@hdi
01-01-2014, 03:48 PM
18 سال پس از جایزه 1 میلیون دلاری جیمز رندی برای ادعاهای ماوراء طبیعی حالا آقای جواد رحمانی جایزه 50 هزار دلاری (!) برای رد کردن اعجاز قرآن در نظر گرفته:

آیا غیر از خدا کسی قادر است کتابی بنویسد که تعداد فصل ها و جملات آن چنین خصوصیاتی داشته باشند (حتی با کامپیوتر)؟

آیا این نشان دهنده وجود خدا نیست؟

دلار جایزه
50,000

اولین شخصی که بتواند کتابی پیدا کند که بتوان با شماره فصلها و جملات آن چنین نتایجی گرفت 50,000 دلار جایزه دریافت خواهد کرد

اینم آدرس ایمیلش:

JRahmani@Amazing19.com

ادعاهاش رو هم میتونید در این صفحه بخونید:

http://www.amazing19.com/

ارزش آستین بالا زدن دارد؟!

Russell
01-01-2014, 03:53 PM
بنظر من باید یک 50000 دلار خود ما جمع کنیم معنی معجزه رو به این عمو توضیح بدیم lol

m@hdi
01-01-2014, 04:01 PM
واقعا چه حال و حوصله ای دارن بعضی مسلمونا! روابطش خیلی عجیبه اما همانطور که قبلا گفتم آن مشکل همیشگی که در مورد همگی این روابط صدق میکنه در مورد این هم صدق میکنه:

اگه در پی روابط ریاضی در قرآن باشید به نکته ای پی میبرید که حتی کسانی هم که به این روابط معجزه میگویند مجبورند قبول کنند. نکته ای که گفتم این هست که سیستم روابط ریاضی در قرآن یک سیستم منظم و قانونمند نیست یعنی مثلا در تمامی سوره هایی که با حروف مقطعه شروع شده اند تعداد حروف مقطعه بر 19 بخش پذیر نیست فقط در بعضی سوره ها اینطوره یا مثلا در سوره قلم مجبوریم "ن" اول سوره رو تبدیل به "نون" کنیم تا تعداد "ن" ها به اندازه کافی برسد. نمونه دیگر این هست که در یک جا مجبوریم کلمه رو همراه با پسوند هایش بشماریم تا به رابطه برسیم در جایی دیگر باید کلمه رو بدون پسوند هایش بشماریم. در یک جا مجبوریم برای رسیدن به روابط 2 آیه آخر سوره توبه را جعلی تلقی کنیم و در جایی دیگر مجبوریم 2 آیه مذکور را هم جزوی از قرآن حساب کنیم. در یک جا مجبوریم بسم الله های اول سوره ها را حساب کنیم در جایی دیگر نباید حساب کنیم.

مثال ها فراوانند ولی اگر قرآن واقعا کار موجودی به نام خدا باشد باید سیستم عریض و طویل مذکور منظم و قانونمند باشد که اینطور نیست.

m@hdi
01-01-2014, 04:09 PM
گفتم آشنا میخوره اسمش نگو اینجا دیده بودمش:

http://www.quran-farsi.net/miricals2.htm

آقا مهندس هم تشریف دارند ولی هنوز فرق معجزه با بازی با اعداد را هنوز درک نمیکنند!

Anarchy
01-01-2014, 07:53 PM
18 سال پس از جایزه 1 میلیون دلاری جیمز رندی برای ادعاهای ماوراء طبیعی حالا آقای جواد رحمانی جایزه 50 هزار دلاری (!) برای رد کردن اعجاز قرآن در نظر گرفته:

آیا غیر از خدا کسی قادر است کتابی بنویسد که تعداد فصل ها و جملات آن چنین خصوصیاتی داشته باشند (حتی با کامپیوتر)؟

آیا این نشان دهنده وجود خدا نیست؟

دلار جایزه
50,000

اولین شخصی که بتواند کتابی پیدا کند که بتوان با شماره فصلها و جملات آن چنین نتایجی گرفت 50,000 دلار جایزه دریافت خواهد کرد

اینم آدرس ایمیلش:

JRahmani@Amazing19.com

ادعاهاش رو هم میتونید در این صفحه بخونید:

http://www.amazing19.com/

ارزش آستین بالا زدن دارد؟!

حالا واقعا این پولو میده ؟ داور کی هست برای اینکه مقایسه کنه ؟

m@hdi
01-02-2014, 12:35 PM
حالا واقعا این پولو میده ؟ داور کی هست برای اینکه مقایسه کنه ؟

با توجه به اینکه فکرش رو نمیکنه کسی انقدر بیکار باشه فکر کنم این پولو همینجوری الکی گفته! داور هم که ظاهرا خودشون هستند!

Theodor Herzl
01-02-2014, 02:38 PM
کسی‌ در ایران کی‌ جرات می‌کند ادعاهای قرآن را رد کند؟ به جرم ارتداد که او را میکشند!