PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدرت عجیب یک استاد رزمی

folaani
12-14-2013, 06:54 AM
در کانال manoto ماهواره یه برنامه ای نشون میداد از انسانهایی که قدرتهای فراعادی دارن.
یه استاد رزمی بود که میتونست با چیزی که خودش میگفت نوعی نیروی chi است، حیوانات رو وادار به نشستن و استراحت/خواب کنه.
بنظرم کلکی هم توی برنامه یا کار اون شخص نبود. یعنی اصلا اینطور بنظر نمی آمد.

کسی از شما دیده؟

sonixax
12-14-2013, 03:57 PM
در کانال manoto ماهواره یه برنامه ای نشون میداد از انسانهایی که قدرتهای فراعادی دارن.
یه استاد رزمی بود که میتونست با چیزی که خودش میگفت نوعی نیروی chi است، حیوانات رو وادار به نشستن و استراحت/خواب کنه.

کسی از شما دیده؟

همونی که با دریل میکرد توی کله اش سوراخ نمیشد ؟!

Rationalist
12-14-2013, 09:14 PM

کسی از شما دیده؟
به گمانم نام برنامه اش "فراتر از انسان" بود.
تا آنجا که به یاد دارم، آن فرد استاد رزمی نبود! ارتباط با حیوانات امکان پذیر است و تا به حال به جز این مستند، من موارد مشابه این را هم مشاهده کرده ام.
اما اینکه آن فرد آیا در فربود چنین قدرتی داشته و چگونه آن کار را انجام می داده است؛
قابل بررسی و مطالعه بیشتر است.

در همان مستند رزمی کارانی را معرفی می کرد که با "پذیرش و قبول ضربه" خودشان را در برابر آسیب مقاوم نموده اند! که البته برایم قابل باور نیست. زیرا مدارک برای آن کافی نبود.
آیا کسی که آن را تماشا کرده، باور می کند؟

Russell
12-14-2013, 09:30 PM
منهم این برنامه را دیده‌ام، خود برنامه‌اش که خیلی عامه پسند است و برسی علمی که انجام میدهند بدرد عمه شان میخورد، ولی خب پدیده‌هایِ جالبی را نشان میدهد که حتی اگر کلک هم باشند به مطالعه شان میارزد.
چندی پیش یک مستند جالب دیگر میدیدم درباره‌یِ حیواناتی که بظاهر میتوانستند حساب کنند، در پایان مستند نشان داده شد، تنها با خواندن رفتار صاحب حیوان توسط آن بوده که چنین باوری شکل گرفته ولی همین ارتباط غیر قابل ردیابی خودش نشان میدهد که چطور میشود بطور نامحسوس با حیوانات ارتباط برقرار کرد.

homayoun
12-14-2013, 09:43 PM
من دیدم!
دو تن دیگر هم نشان داد که یکی نیرویی بویایی مانند سگ داشت و دیگری نیش کژدم برش کارگر نبود!

پارسیگر

folaani
12-15-2013, 09:11 AM
ای بابا موضوع مرا از همان ابتدا ضربه فنی کردید!

ولی من خیلی این نیروی chi را دوست دارم :e057:

kourosh_bikhoda
12-17-2013, 07:33 PM
منم دیدم. با نیروی خودش گوسفندها رو خوابوند.

Philo
12-17-2013, 07:42 PM
منم دیدم. با نیروی خودش گوسفندها رو خوابوند.
با "نیروی" خودش؟
من از نیرو تصوری دارم که در فیزیک خوانده ام، منظور شما از نیرو همان است؟

kourosh_bikhoda
12-17-2013, 08:02 PM
با "نیروی" خودش؟
من نمیتونم نظری در این مورد بدم. شاید همان نیروی فیزیک مدرن باشه شایدم خیر. ولی واژه دیگه ای براش نیست. نمیتونم بگم با بادمچان خودش که! جنگ لفظی نمیکنیم اینجا.

Alice
12-18-2013, 09:42 PM
با "نیروی" خودش؟

من فکر می‌کنم منظور ایشان بردار عمود بر جسم باشد که موجب شتاب گوسفند می‌شود.
البته این نیرو گوسفند را نمی‌خواباند فقط آنرا به حرکت درمیاورد.

Philo
12-19-2013, 10:45 AM
من فکر می‌کنم منظور ایشان بردار عمود بر جسم باشد که موجب شتاب گوسفند می‌شود.
البته این نیرو گوسفند را نمی‌خواباند فقط آنرا به حرکت درمیاورد.
آها
می شود اینجور هم گفت: گوسفندی ایستاده در اختیار داریم، حال نیرویی عمود بر ستون فقراتش به او وارد می کنیم. اگر این نیرو به اندازه کافی بزرگ باشد، آن بزرگوار از حالت ایستاده به حالت خوابیده در می آید.
اینجوری جمله "با نیروی خودش گوسفندان را خواباند" معنی دار می شود.

Alice
12-19-2013, 11:04 AM
گوسفندی ایستاده در اختیار داریم، حال نیرویی عمود بر ستون فقراتش به او وارد می کنیم. اگر این نیرو به اندازه کافی بزرگ باشد، آن بزرگوار از حالت ایستاده به حالت خوابیده در می آید.

البته نیرو باید کاملا عمود بر پشم گوسفند وارد شود تا برایند نیروهای وارده صفر شود.
من فکر می‌کنم جمله‌ی "با نیروی خود گوسفند را خواباند." معنی ندارد، برای درک این
جمله باید از جرم گوسفند و اندازه نیروی وارده و میزان اصطکاک مطلع شد.

kourosh_bikhoda
12-19-2013, 04:45 PM
من فکر می‌کنم منظور ایشان بردار عمود بر جسم باشد که موجب شتاب گوسفند می‌شود.:e412:

kourosh_bikhoda
12-19-2013, 04:47 PM
به هر حال این ادعای اون برنامه هست. شما میتونید بگید با نیروی توده ها گوسفندها رو خوابوند. یا با نیروی قصه گویی. یا شب بخیر گفتن. حتا با نیروی گریز از مرکز.