PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : "دروغهای کیهان"

U.S.CENTCOM
12-01-2013, 08:49 AM
http://http://www.daftarche.com/images/imported/2013/12/1.jpg

"دروغهای کیهان"

انجمن حرفه ای محققان و پژوهشگران ایران در ایالات متحده کتاب الکترونیکی شامل 219 صفحه به نام" دروغهای کیهان" منتشر کرد که در این کتاب در زمینه ماموریت، چشم انداز و رابطه کیهان با مقامات جمهوری اسلامی توضیحات مفصلی داده شده است. روزانه حدود 50 روزنامه و مجله در ایران منتشر می شود که در میان آنان روزنامه کیهان و شرق بیشترین بازدید کنندگان اینترنتی را دارند. روزنامه کیهان روزنامه فارسی زبان منتشر شده توسط موسسه کیهان در ایران است که در سال 1942 در دوران پهلوی تاسیس شد و پس ار انقلاب سال 1979 تحت کنترل جمهوری اسلامی ایران درآمد.
در سال 1980 آیت الله خمینی ، ابراهیم یزدی را که در آن زمان سمت وزیر امور خارجه ایران را بر عهده داشت به عنوان رییس این روزنامه قرار داد. از آن زمان تا کنون این روزنامه به طور مستقیم توسط دفتر مقام رهبری کنترل می شود و به عنوان محافظه کارترین روزنامه ایران شناخته می شود. این روزنامه تحت عنوان " کیهان بین المللی" یک هفته نامه انگلیسی زبان در انگلیس نیز منتشر می شود که لحظات جنجالی خودش را هم داشته.
در سال 2010 این روزنامه بانوی اول فرانسه را " فاحشه ایتالیایی" خواند بعد از این که این خانم یک نامه سرگشاده به سکینه محمدی آشتیان که به جرم زنا در زندان ایران انتظار روز اعدام را می کشید نوشت. همین ماه گذشته کیهان داستانی را منتشر کرد در مورد این که وزیر امور خارجه ایران آقای محمد جواد ظریف مکالمه تلفنی آقای روحانی با آقای اوباما را یک اشتباه خوانده. آقای ظریف بلافاصله در این مورد عکس العمل نشان داده و گفت که روزنامه کیهان نقل قول نابجایی منتشر کرده و افزود که کیهان بیشتر از خود مقام رهبری محافظه کار است.
کیهان همواره از یک ایدئولوژی بنیادگرا حمایت می کند و در اردوگاه تندروهای ایران به طور پر و پا قرص جا دارد. این روزنامه بر طبق نظر خبرنگاران سابق مطبوعات، منعکس کننده نگاهی اجمالی در افکار اکثر اعضای محافظه کار حاکم در ایران در نظر گرفته می شود مخصوصا کسانی که رابطه خیلی نزدیکی با مقام معظم رهبری دارند.

سردبیر روزنامه کیهان ،حسین شریعتمداری، هدف این روزنامه را دفاع از ایدئولوژی انقلاب اسلامی اعلام کرده و همزمان این روزنامه نسبت به برچسب محافظه کار حساسیت نشان می دهد به جای آن ترجیح می دهد که واژه اصولگرا که جناح اکثریت در مجلس ایران است را به خود گیرد. به کسانی که از نظر سیاسی خود را با کیهان هم تراز می دانند از جمله سعید جلیلی به عنوان اصولگرایان " و یا " نئو اصولگرایان " اشاره می شود.

همه ما تقریبا هر روز مقالات و اخبار کیهان را مرور می کنیم اگر این سایت را با سایت های دیگر مقایسه کنیم بدون شک گفته های ضد و نقیص می بینیم ،با توجه به این ، آیا شما مطالب کیهان را باور می کنید؟آیا شما به خواندن آن ادامه می دهید و چرا؟

با سپاس
فرماندهی مرکزی ایالات متحده

Anarchy
12-01-2013, 11:33 AM
این روزنامه فقط به درد این میخوره یا باهاش شیشه پاک کنی یا جایی زیرانداز نداشتی ، ازش استفاده کنی :e415: !!

Theodor Herzl
12-01-2013, 02:30 PM
جناب کامران شما میای اینجا یک پست میزنی‌ و جستار را ول میکنی‌ و میروی! در بیشتر فروم‌ها این کار جرم است و کاربر باید وقتی‌ یک جستار باز می‌کند در آن شرکت فعال داشته باشد ، حالا ما اینجا همگی‌ آمریکا دوست هستیم به شما امتیاز ویژه میدیم و چیزی نمیگیم . من پیشنهاد می‌کنم یک جستار باز کنید برای پرسش و پاسخ تا مردم اینجا سوال اگر دارند در مورد آمریکا بپرسند ، به افسر مافوق اینو بگید و اگر تونستید این کار رو انجام بدهید ، چیز خوبی‌ می‌شه!

U.S.CENTCOM
12-02-2013, 08:14 PM
جناب کامران شما میای اینجا یک پست میزنی‌ و جستار را ول میکنی‌ و میروی! در بیشتر فروم‌ها این کار جرم است و کاربر باید وقتی‌ یک جستار باز می‌کند در آن شرکت فعال داشته باشد ، حالا ما اینجا همگی‌ آمریکا دوست هستیم به شما امتیاز ویژه میدیم و چیزی نمیگیم . من پیشنهاد می‌کنم یک جستار باز کنید برای پرسش و پاسخ تا مردم اینجا سوال اگر دارند در مورد آمریکا بپرسند ، به افسر مافوق اینو بگید و اگر تونستید این کار رو انجام بدهید ، چیز خوبی‌ می‌شه!

من مخلص شما هستم. در خدمت شما هم هستم. فکر کنم یک مقدار از مشکلات بخاطر تفاوت ساعت باشه و تعطیلی هایی که در آمریکا و ایران هست. حقیقت ما فقط 2 نفر در تیم فارسی هستیم و در فروم های دیگر هم فعالیت داریم. اما فکر کنم که پیشنهاد شما برای یک جستار پرسش و پاسخ بهترین باشه. به من بگید که در چه تاریخی و چه ساعتی و من قول میدم کاملا در خدمت شما باشم. ما اینجا بوقت شرق آمریکا از ساعت 7:30 صبح تا 3:30 بعد از ظهر سر کار هستیم ولی اگر دوستان زیادی مایل باشند که پرسش و پاسخ زنده داشته باشیم من حتی اگر نصف شب هم باشه میام پای کامپیوتر و تا حدی که اطلاع داشته باشم و اختیار داشته باشم پاسخ میدم.
کامران

Anarchy
12-02-2013, 08:27 PM
من مخلص شما هستم. در خدمت شما هم هستم. فکر کنم یک مقدار از مشکلات بخاطر تفاوت ساعت باشه و تعطیلی هایی که در آمریکا و ایران هست. حقیقت ما فقط 2 نفر در تیم فارسی هستیم و در فروم های دیگر هم فعالیت داریم. اما فکر کنم که پیشنهاد شما برای یک جستار پرسش و پاسخ بهترین باشه. به من بگید که در چه تاریخی و چه ساعتی و من قول میدم کاملا در خدمت شما باشم. ما اینجا بوقت شرق آمریکا از ساعت 7:30 صبح تا 3:30 بعد از ظهر سر کار هستیم ولی اگر دوستان زیادی مایل باشند که پرسش و پاسخ زنده داشته باشیم من حتی اگر نصف شب هم باشه میام پای کامپیوتر و تا حدی که اطلاع داشته باشم و اختیار داشته باشم پاسخ میدم.
کامران

منم موافقم با این کار.... اما اصلا نیازی نیست شما همزمان آنلاین باشید !! بعدا بیاید و به پرسش ها پاسخ بدید. مثلا یک پرسشی همین دوستمون داشتن که شما پاسخ ندادید هنوز :

خوشبینی در مذاکرات هسته ای ایران - برگ 2 (http://www.daftarche.com/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF-12/%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-1289/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-2.html#post53272)

mosafer
12-02-2013, 08:29 PM
کامران

تمامی این پستها (http://forum.hammihan.com/search.php?do=finduser&u=24466) توسط شما ارسال شده؟

شرمنده اگر مکان مناسبی نیست برای طرح این سوال

U.S.CENTCOM
12-02-2013, 08:38 PM
تمامی این پستها (http://forum.hammihan.com/search.php?do=finduser&u=24466) توسط شما ارسال شده؟

شرمنده اگر مکان مناسبی نیست برای طرح این سوال

بله این نوشته های فرماندهی ارتش آمریکاست.

U.S.CENTCOM
12-02-2013, 08:40 PM
منم موافقم با این کار.... اما اصلا نیازی نیست شما همزمان آنلاین باشید !! بعدا بیاید و به پرسش ها پاسخ بدید. مثلا یک پرسشی همین دوستمون داشتن که شما پاسخ ندادید هنوز :

خوشبینی در مذاکرات هسته ای ایران - برگ 2 (http://www.daftarche.com/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF-12/%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-1289/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-2.html#post53272)

پوزش میخوام اگر اون سوال را جواب ندادم. بله حق با شماست. فکر کنم اگر یک جستار توسط مدیر تالار درست بشه و یا اجازه بدند که من باز کنم فکر خیلی خوبی هست.

mosafer
12-02-2013, 08:48 PM
بله این نوشته های فرماندهی ارتش آمریکاست.
یعنی جناب محمد حیدری؟
کامران نام مستعار شماست یا بالعکس؟

U.S.CENTCOM
12-02-2013, 09:00 PM
یعنی جناب محمد حیدری؟
کامران نام مستعار شماست یا بالعکس؟

من کامران هستم. آقای محمد حیدری چند ماه پیش از اینجا رفتند. من با همکارم خانم مریم اینجا در خدمت شما هستیم. ولی در کل نوشته های ما از طرف فرماندهی مرکزی ایالات متحده هست که همون فرماندهی ارتش آمریکا در خاور میانه هست.

mosafer
12-02-2013, 09:06 PM
من کامران هستم. آقای محمد حیدری چند ماه پیش از اینجا رفتند. من با همکارم خانم مریم اینجا در خدمت شما هستیم. ولی در کل نوشته های ما از طرف فرماندهی مرکزی ایالات متحده هست که همون فرماندهی ارتش آمریکا در خاور میانه هست.
حدس می زدم نویسنده ی نوشته ها یک نفر نیست با اینکه از طرف فرماندهی مرکزی ایالات متحده ست و با یک طرز فکر و اهداف مشترک
موفق باشید ،شما و خانم مریم

U.S.CENTCOM
12-02-2013, 09:14 PM
سپاسگزارم. من بیشتر اوفات در فیسبوک هستم ولی در فروم ها و تویتر هم هستم.
کامران

Theodor Herzl
12-02-2013, 09:43 PM
کامرانمنم توی East Coast زندگی‌ می‌کنم. لازم هم نیست همزمان پاسخ بدید ، در انجمن ما تالار سندلی‌ داغ داریم که هر جستار مربوط به یک کاربر هست ، میشود آنجا یک جستار برای شما باز کرد و دوستان دیگر اونجا سوال‌ها را بپرسند و شما هر زمانی‌ که وقت داشتید میتوانید پاسخ بدید ، چون که عجله‌ای نیست.

عجیب هم هست ۷۰۰ میلیارد دلار بودجه پنتاگون هست یه ۴ نفر استخدام نمیکنند برای PR برای ایرانی‌ ها!:e409: من خودم توی Marines فامیل دارم ، ایرانی‌‌های زیادی هم توی آرتش هستند

Theodor Herzl
12-03-2013, 04:24 AM
جناب کامران من این جستار زیر رو باز کردم ، اینجا دوستان سوالات رو از شما خواهند پرسید ، شما هم در هر زمان سر وقت خواستید میتتونید پاسخ بدید

صندلی‌ داغ - The United States Central Command-USCENTCOM (http://www.daftarche.com/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-33/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C%E2%80%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-united-states-central-command-uscentcom-1334/#post54658)

U.S.CENTCOM
12-03-2013, 04:20 PM
جناب کامران من این جستار زیر رو باز کردم ، اینجا دوستان سوالات رو از شما خواهند پرسید ، شما هم در هر زمان سر وقت خواستید میتتونید پاسخ بدید

صندلی‌ داغ - The United States Central Command-USCENTCOM (http://www.daftarche.com/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-33/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C%E2%80%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-united-states-central-command-uscentcom-1334/#post54658)

سپاسگزارم.