PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبنای شیطان پرستی

m@hdi
11-09-2013, 01:38 PM
من مانده ام که مبنای شیطان پرستی چیست! از یک طرف کتابی نداریم مثل قرآن که کتاب مرجع این مکتب باشد و تنها چیزی که هست این است که شیطان پرستان میخواهند مخالف دستورات کتب مذهبی عمل کنند اما اگر اینطور است آنها واقعا نمیدانند که همان کتب مذهبی گفته اند که هر چقدر هم که شیطان تلاش کند و موفق عمل کند در آخرالزمان شکست خواهد خورد و در آخرت (به فرض وجود) جایگاه طرفداران شیطان جهنم هست؟!

بعضی موقع ها با خودم میگویم شاید همین قرآن کتاب شیطان هست چرا که عمل کردن به آن نتیجه اش تبدیل شدن دنیا به پاکستان است! یا اگر قرآن کتاب خدا باشد اکثر مردم به جهنم میروند چرا که از نقطه نظر اکثر مردم نباید از کسی بخاطر عقیده اش باج گرفت یا تحقیرش کرد یا او را کشت! یا کسی را برده کرد یا انقدر با سنگ زد تا بمیرد!

در هر صورت مبنای شیطان پرستی چیست؟

Mehrbod
11-09-2013, 01:41 PM
اهریمن‌پرستان دو گروهند, یکی که در همان فیلم‌هایِ هالیوودی میبینید و میخواهند با فروش "روان‌ ایزدی‌" اشان به اهرمن به نامیرایی و خوشبختی مادی دست‌یابند.
گروه دیگر فلسفی هستند و میگویند خدا همان اهرمن راستین است و با جهانیان از خدا فریب‌‌خورده‌اند و ایزد نادرستی را میپرستند, که اینجا تنها باید جای خدا و اهرمن را به هم بدهید.

پارسیگر

Theodor Herzl
11-09-2013, 02:08 PM
من چندین گروه شیطان پرست دیدم از نزدیک ، همگی‌ آنها بی‌خدا هستند و واقعا باور ندارند که موجودی به نام شیطان وجود دارد و آن را پرستش میکنند ، بلکه بیشتر به فلسفه Nihilism باور دارند.

Rationalist
11-09-2013, 04:30 PM
من مانده ام که مبنای شیطان پرستی چیست! از یک طرف کتابی نداریم مثل قرآن که کتاب مرجع این مکتب باشد و تنها چیزی که هست این است که شیطان پرستان میخواهند مخالف دستورات کتب مذهبی عمل کنند اما اگر اینطور است آنها واقعا نمیدانند که همان کتب مذهبی گفته اند که هر چقدر هم که شیطان تلاش کند و موفق عمل کند در آخرالزمان شکست خواهد خورد و در آخرت (به فرض وجود) جایگاه طرفداران شیطان جهنم هست؟!

بعضی موقع ها با خودم میگویم شاید همین قرآن کتاب شیطان هست چرا که عمل کردن به آن نتیجه اش تبدیل شدن دنیا به پاکستان است! یا اگر قرآن کتاب خدا باشد اکثر مردم به جهنم میروند چرا که از نقطه نظر اکثر مردم نباید از کسی بخاطر عقیده اش باج گرفت یا تحقیرش کرد یا او را کشت! یا کسی را برده کرد یا انقدر با سنگ زد تا بمیرد!

در هر صورت مبنای شیطان پرستی چیست؟
یکی از دوستانم(از اندک انسان هایی که از هم زیستی با او احساس خوبی داشتم) شیطان پرست بود.
او در فلسفه بسیار مطالعه داشت و هنرمندی برجسته بود که درک مرا از ساز شگفت انگیز گیتار الکتریک بسیار گسترش داد!
در مورد شیطان پرستی با وی گفتمان های زیادی داشتم:
شیطان پرستی فرقه های گوناگونی دارد که یکی از اصلی ترین فرقه های آنها را آنتوان لاوی (https://en.wikipedia.org/wiki/Anton_LaVey) بنیان نهاده و کتاب شیطان پرستی را نگاشته و کلیسای شیطان را هم را بنا کرده است:e41f:
شیطان پرستان باورها و رفتار های گوناگونی هم بر اساس فرقه ای که در آن هستند انجام می دهند.
برخی از باورهای اصلی آنها چنین است که خلقت انسان اشتباهی بوده از جانب خدا؛ و شیطان به عنوان تنها فرشته ای که به خدا اعتراض کرده و خدا را به پرسش گرفته مقدس می شمارند و باور دارند که جهان و خصوصا انسان ها؛ باید نابود شوند.:e402: همچنین باور دارند که حاکمیت زمین به شیطان تعلق دارد. آنها به شدت با دین و مذهب های الهی در ستیزند و کلیساها را به آتش می کشند و برخی از آنها حتی قوانین و مراسم شگفت آوری هم برگزار می کنند که البته به باور من چندان موثق نیست؛ اینکه جسد تازه را از قبر می ربایند و خون می خورند و...
سبک اصلی موسیقی آنها بلک متال است و من شخصا از این سبک موسیقی وگروه های شیطان پرستِ دین ستیز آن خوشم می آید.
یکی از گروه های مشهور و البته مورد علاقه من:
Dark Funeral

2909 (https://en.wikipedia.org/wiki/Dark_Funeral)
روی عکس کلیک کنید!

folaani
11-09-2013, 04:37 PM
بابا همش اراجیف یک مشت دیوانه است.
اینها دیگه بی گمان اراذل و اوباش و زباله های تمدن غرب هستند.
اومدن یه شکل جدید درست کنن یه کلاه جدید یه چرت و پرت جدید.
اصلا اینها آدمهای سطح بالایی نیستن بنظر من.
هرچی از اونور اومد که درست و حسابی نیست.
اونجا اراذل و اوباش و دیوانه و کسخل هم زیاد دارن.

Rationalist
11-09-2013, 04:37 PM
من چندین گروه شیطان پرست دیدم از نزدیک ، همگی‌ آنها بی‌خدا هستند و واقعا باور ندارند که موجودی به نام شیطان وجود دارد و آن را پرستش میکنند ، بلکه بیشتر به فلسفه Nihilism باور دارند.
من هم در ابتدا بر این باور بودم که شیطان پرستی در واقعیت معنایی ندارد و موجودی خارجی به نام شیطان را نمی پرستند؛ اما واقعا چنین فرقه هایی هم وجود دارند که شمارشان چندان کم نیست.

Rationalist
11-09-2013, 04:49 PM
در ایران البته چم فراتری دارد، به هر کسی که ماتریالیست و بی‌خدا باشد"شیطان‌پرست" می‌گویند و خود من هم
در جمع دوستان دیندار به شیطان‌پرست و کمونیست و مارکسیست و ... معروف هستم ولی من نه حلقه در چشم و
چالم میاویزم و نه تتو و آرایش‌های شیطان‌پرستی دارم.
:e057:
چه دوستانِ دیندارِ روشنفکری دارید شما؛ که با چنین کافری دوستی می کنند!
البته برای باورمندان هر جهانبینی؛ داشتن ظاهری منحصر به فرد می تواند گیرا و جالب باشد! خصوصا خردگرایی:e405:

Rationalist
11-09-2013, 04:54 PM
بابا همش اراجیف یک مشت دیوانه است.
اینها دیگه بی گمان اراذل و اوباش و زباله های تمدن غرب هستند.
اومدن یه شکل جدید درست کنن یه کلاه جدید یه چرت و پرت جدید.
اصلا اینها آدمهای سطح بالایی نیستن بنظر من.
هرچی از اونور اومد که درست و حسابی نیست.
اونجا اراذل و اوباش و دیوانه و کسخل هم زیاد دارن.
نخست اینکه چه قدر در مورد شان مطالعه داشته اید؟و مگر کسی شیطان پرستی را تبلیغ کرده و یا آن ها را خردمند نامیده است؛ که شما این چنین بُل گرفته اید؟

folaani
11-09-2013, 05:03 PM
بل نگرفتم. نظر خواستن نظرمو گفتم.
بله قبلا هم دربارهء شیطان پرستی جاهای دیگه بحث شده بود و مطلب خونده بودیم و در همش یک کلمه حرف درست و حسابی نبود.
اینها سراسر کس شعر هستن و تناقض و اراجیف.
چیزی نداره.
مگر اینکه معتقد به وجه متافیزیکیش باشید، که فکر نمیکنم باشید، چون اصولا خدا و متافیزیک و این حرفا رو قبول ندارید.
وگرنه بله کسانی هستن که میگن از شیطان قدرتهای خاصی رو میگیرن و خب معلومه بجاش باید کارهای پلید بکنن.
بعضیا هم معلوم نیست دقیقا چکار میکنن. مثلا دیوید کاپرفیلد میگن از نیروهای شیطانی ای چیزی استفاده میکنه (مثلا در عبور از دیوار چین، که من در این مورد در گفته های یک استاد معنوی فالون چیزهایی خوندم).
ولی خب ما (یا حداقل شما) که اصولا این چیزها رو باور نداریم چون اثبات نشده هستن.

Rationalist
11-09-2013, 05:12 PM
بله قبلا هم دربارهء شیطان پرستی جاهای دیگه بحث شده بود و مطلب خونده بودیم و در همش یک کلمه حرف درست و حسابی نبود.
بهتر نیست کتاب ها و مطالب معتبر خودشان را بخوانید؛ و بر آن اساس در موردشان قضاوت کنید؟

folaani
11-09-2013, 05:29 PM
مطلب دندان گیری اگر بود قاعدتا در این همه بحث باید بهش اشاره میشد و لینکی و رفرنسی چیزی میدادن که ما هم بررسی میکردیم. فکر کنم یه چیزهایی هم خوندم البته. و البته همش بی سر و ته و بی پایه بود.
ضمنا شما آواتار خودت مشکوک میزنه ها :e057:
خب مطلبی هست چیزی داری برای ارائه بفرما ما هم میخونیم.

Rationalist
11-09-2013, 05:45 PM
ضمنا شما آواتار خودت مشکوک میزنه ها
آواتارم ؛ فرتور یک به یک شیطان گراست(نه شیطان پرست). چون با چهره خودم در گذشته نزدیک(البته من ریش هایی بلند با مدلی جالب داشتم) بود؛ آن را انتخاب کرده ام!

خب مطلبی هست چیزی داری برای ارائه بفرما ما هم میخونیم.
در پست های پیشین؛ کمی توضیح دادم. من در خردگرایی؛ شیطان را صرفا سمبل آزادی،رهایی،یاغی گری و پرسشگری می دانم؛ و آن سمبل را به عمد در برابر دین داران؛ به کار می گیرم و در
نوشیدن الکل؛ به سلامتی ابلیس؛ پیک خود را در میان دوستانم بالا می برم!

m@hdi
11-09-2013, 06:49 PM
من به فرض وجود خدا و شیطان فقط حاضرم در یک صورت شیطان پرست بشم و اون هم اینه که این تعریف صحیح باشد:

خداپرستی یعنی ایمان محوری شیطان پرستی یعنی خرد محوری!

نمیدانم چقدر این تعریف صحیح هست اما بنده آدمی نیستم که بخوام در راه چه خدا چه شیطان به دیگران آزار برسانم یا به قول برخی در راهشان حیوانی یا انسانی را قربانی کنم و خون بخورم و همجنس بازی کنم و رقص آیینی انجام بدم و از اینجور صحبتا!

undead_knight
11-10-2013, 12:18 PM
من از هرگونه کالت و فرقه و... بیزارم،گروهی از اینها که به ماورا باور دارند که از دید من "کس مغز"هایی بیش نیستند ولی اگر هم به ماورا باور ندارند، من سرزنششون میکنم که چرا اشاره به باوری ماورایی دارند.

homayoun
11-10-2013, 12:41 PM
این چیزها که سیتانپرستان دست به خوردن بالموش(خفاش) و پِهِن و میوه گندیده میزنند یا رکورد شنا کردن در پهن را دارند چی؟کسی چیزی نشنیده؟
من این چیزها را زیاد شنیده ام.
چیز دیگر هم که موزیک بلک متال سیتانپرستی نیست .سیتان پرستان آن را دوست دارند.
تا جاییکه من میدانم در نروژ چون آنها را با زور مسایک(مسیحی) کرده اند از این آیین بیزارند و
دست به پادکرسیتیک زده اند.
ولی کارهای سیتانی در آهنگ های گروه هایی مانند بارزام دیمو بورگیر دارک ثرون یا مرلین منسون دیده میشود.

پارسیگر

Alice
11-11-2013, 02:30 AM
البته برای باورمندان هر جهانبینی؛ داشتن ظاهری منحصر به فرد می تواند گیرا و جالب باشد! خصوصا خردگرایی:e405:

افسوس که نمی‌توان در خیابان‌ها آزاد بود و ظاهر ویژه به خود (منحصر به فرد) داشت!

Theodor Herzl
11-11-2013, 02:39 AM
من هم در ابتدا بر این باور بودم که شیطان پرستی در واقعیت معنایی ندارد و موجودی خارجی به نام شیطان را نمی پرستند؛ اما واقعا چنین فرقه هایی هم وجود دارند که شمارشان چندان کم نیست.شیطان پرستی‌ که یک دین واحد نیست ؛ آن گروهی که من دیدم و می‌شناختم بی‌خدا بودند همگی‌ و چند وقت یکبار مست میکردند و orgy داشتند!

m@hdi
11-11-2013, 07:10 PM
بهتر بود یک شیطان پرست هم توی این فروم بود چون سوالات من راجع به شیطان پرستی زیاده. حقیقتش شیطان پرستی برام جالبه!

اینکه خدا ظالم و کینه جو بوده و انسان رو در باغ عدن اسیر کرده صحیحه؟! در آخرالزمان اگر شیطان و طرفدارانش پیروز بشن مثلا چه اتفاقی میوفته؟! خدا خالق است و او هست که تعیین میکنه کی میره بهشت کی میره جهنم اما شیطان چه قدرتی داره و چجوری میخواد انسان رو وسوسه کنه؟!

Rationalist
11-11-2013, 07:42 PM
شیطان پرستی‌ که یک دین واحد نیست ؛ آن گروهی که من دیدم و می‌شناختم بی‌خدا بودند همگی‌ و چند وقت یکبار مست میکردند و orgy داشتند!
من هم ننوشته بودم یک دین(؟!) واحد است. اما چنین می اندیشم که باید میان کسانی که به شیطان به عنوان موجودی خارجی و ماورایی باور دارند؛ با کسانی که ان را صرفا یک سمبل انتزاعی می دانند؛ تمایزی اساسی در نظر گرفت. و همه ی آنها هم بی خدا نیستند.

Rationalist
11-11-2013, 07:44 PM
بهتر بود یک شیطان پرست هم توی این فروم بود چون سوالات من راجع به شیطان پرستی زیاده. حقیقتش شیطان پرستی برام جالبه!

اینکه خدا ظالم و کینه جو بوده و انسان رو در باغ عدن اسیر کرده صحیحه؟! در آخرالزمان اگر شیطان و طرفدارانش پیروز بشن مثلا چه اتفاقی میوفته؟! خدا خالق است و او هست که تعیین میکنه کی میره بهشت کی میره جهنم اما شیطان چه قدرتی داره و چجوری میخواد انسان رو وسوسه کنه؟!
چرا کتاب و مقاله های معتبر از خودشان را نمی خوانید؟ کتابی که آنتوان لاوی نگاشته، از اصلی ترین هایشان است.

Agnostic
11-11-2013, 08:13 PM
شیطان پرستی دو یا چند معنی می تواند داشته باشد.

1) قبول اینکه شیطان موجود خبیث ضد بشری است و اخلاقیات هم بد است مثلا بگوییم دزدی و قتل کار خوبی است. در این شیوه شیطان پرست خود را با شیطان همذات بداند.

2) یک شیطان پرستی هم هست که در ذات دین اسلام (و ادیانی دیگر) است. خدای مسلمین الله نام دارد و صفات نیکویی به او می دهند. اما دستوراتش ضد اخلاقی است و با کلاه شرعی بی اخلاقی و تضییع حقوق دیگران نه تنها آزاد است بلکه صواب هم دارد!!!
(بنا به تعریفی شیطان موجود بسیار باهوشی است که خوب را بد و بد را خوب جلوه می دهد و راست و دروغ را قاطی می کند تا خباثت را حاکم کند. در این صورت الله مسلمین همان شیطان است و مسلمانان شیطان پرست هستند.)

Agnostic
11-11-2013, 08:20 PM
شیطان داستان آدم و حوا.

در کتب اریک فون دنیکن خواندم که داستان آدم و حوا مربوط به سومریان است که قومی مرموز بودند و خود را فرزندان خدا می دانستند. بعدها یهودیان اسطوره سومریان را دزدیدند و به تورات وارد کردند.

خدا انسان را از خوردن میوه منع کرده بود تا اطلاعات و دانشش زیاد نشود و شیطان می خواست دانش انسان افزایش یابد و میوه را که انسان خورد خطری برای خدا شد و به زمین تبعید شد.

شواهدی است که نشان میدهد که خدایان منابع کهن در هند و خاورمیانه و آمریکا فضانوردان کرات دیگر بوده اند. شاید ان شیطان سومری ها و بعد تورات نقل داستانی درباره این باشد که انسان از میمون با دستکاری ژنتیک توسط فضانوردان برای بردگی خلق شد و شیطان گروهی بودند که دستکاری ژنتیک کردند و هوش انسان را افزایش دادند.

Rationalist
11-11-2013, 08:36 PM
شواهدی است که نشان میدهد که خدایان منابع کهن در هند و خاورمیانه و آمریکا فضانوردان کرات دیگر بوده اند. شاید ان شیطان سومری ها و بعد تورات نقل داستانی درباره این باشد که انسان از میمون با دستکاری ژنتیک توسط فضانوردان برای بردگی خلق شد و شیطان گروهی بودند که دستکاری ژنتیک کردند و هوش انسان را افزایش دادند.
من هم در این باره چندین مستند تماشا نموده ام. در آنها نظریه هایی دانشیک و قابل تامل بیان می شد. شما چه اندازه در این باره آگاهی دارید؟

Agnostic
11-11-2013, 08:42 PM
من هم در این باره چندین مستند تماشا نموده ام. در آنها نظریه هایی دانشیک و قابل تامل بیان می شد. شما چه اندازه در این باره آگاهی دارید؟

چندین کتاب از فون دنیکن در ایران چاپ شده و در فروشگاه ها موجود است! من همه انها را خوانده ام ولی همش یادم نیست.

بعضی از شواهد و مدارک فون دنیکن قابل قبول است اما وی خیلی افراط هم کرده مثلا بعضی از شواهد و مدارکش غیر قابل قبول به نظر میرسد. مثلا عکس یا مجسمه یک گل را می گوید سفینه فضای است و ...

Rationalist
11-11-2013, 08:50 PM
بعضی از شواهد و مدارک فون دنیکن قابل قبول است اما وی خیلی افراط هم کرده مثلا بعضی از شواهد و مدارکش غیر قابل قبول به نظر میرسد. مثلا عکس یا مجسمه یک گل را می گوید سفینه فضای است و ...
به طور کلی؛ چه نتیجه ای از نظریه های او گرفتید؟

Agnostic
11-11-2013, 08:54 PM
خوب است تاپیک جداگانه ای برای موضوع مثلا " آیا خدایان کتب کهن فضانوردان کرات دیگر بوده اند؟" زده بشه و پستهای نامربوط این تاپیک به آنجا منتقل بشه!

Agnostic
11-11-2013, 09:01 PM
به طور کلی؛ چه نتیجه ای از نظریه های او گرفتید؟

یکم اینکه برخی از شواهد و مدارک و نظریاتش خیلی قابل قبول به نظر میاد.

ولی من ابتدا برایم غیر ممکن به نظر می رسید که فضانوردان کرات دیگر به زمین آمده باشند! چون اولا در منظومه شمسی شاهدی بر وجود حیات در کرات دیگر نیست.
پیش خودم می گفتم شاید تمدنی در همین زمین بوده که نابود شده مثلا بر اثر یک بیماری کشنده و برای حفظ حیات و اطلاعات انسان را از میمون جهش داده اند!

اما بعد کتاب فیزیک نا ممکن ها و جهانهای موازی میچیو کاکو را خواندم (در بازار کتاب ایران هست). دیدم امکان دارد که در فاصله های بسیار دور مثلا چند صد سال نوری سفر کرد ولی اگر تکنولوژی بشر و تمدن امروز به رشد خود ادامه دهد و با مشکل مواجه نشود چند هزار سال دیگر این امکان پذیر است. خوب است کتاب فیزیک نا ممکنها و جهانهای موازی را بخوانید.

Agnostic
11-11-2013, 09:23 PM
برای مثال در یکی از کتب دنیکن گفته شده در هندوستان لوحه های گلی مربوط به چند هزار سال قبل پیدا شده. در آن لوحها نوشته ما از آسمان به زمین مهاجرت کردیم و زمینی ها بسیاری از ما را کشتند!

مجسمه های یکپارچه و تخته سنگ هایی تراش خورده در جاهایی پیدا شده که فاقد سنگ هستند و سنگها ده ها و صدها کیلومتر دورتر از کوه جدا کرده اند و تراش داده اند. چگونه چند ده تن سنگ را جابه جا کرده اند و ...

Agnostic
11-11-2013, 09:29 PM
یا مثلا گزارشات تورات و متون کهن یهودیان بگونه ای است که این فکر برای ما پیش می اید که آنها فضانورد بودند. مثلا صحبت از مرکبی شده که اتشین بوده و صدای وحشتناکی داشته و مقایسه کنید با معراج پیامبر اسلامکه سوار بر الاغش بوده.
وقتی معراج پیامبر را می خوانید می بینید تخیل او بوده و خزعبلاتی بیش نبوده ولی گزارشات تورات و متون سومری و هندی بگونه ای عقلانی است و مثل گزارش معراج پیامبر خزعبل نیست.

کافر_مقدس
11-13-2013, 02:26 PM
یه زمانی میخاستم برم شیطان پرست بشم! احساس می کردم افکار و روحیاتم به اون ها شباهت زیادی داره.

گرچه همین الان هم خیلی ها بهم میگن شیطان پرست!http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/28.gif

بعضی موقع ها با خودم میگویم شاید همین قرآن کتاب شیطان هست چرا که عمل کردن به آن نتیجه اش تبدیل شدن دنیا به پاکستان است!

تردید نکن!http://www.daftarche.com/images/imported/2013/07/9.png

m@hdi
11-19-2013, 03:25 PM
یه زمانی میخاستم برم شیطان پرست بشم! احساس می کردم افکار و روحیاتم به اون ها شباهت زیادی داره.

گرچه همین الان هم خیلی ها بهم میگن شیطان پرست!

در جایی خواندم شیطان پرستی صرفا به این معنا نیست که به خدا و شیطان اعتقاد داشته باشی و شیطان را بپرستی یعنی اینکه شیطان میتونه نمادی باشه از یک نوع تفکر خاص.

در پست 13 این تاپیک گفتم شیطان پرستی را من هم قبول دارم به این معنا که خدا پرستی یعنی ایمان محوری و شیطان پرستی یعنی خرد محوری. شما نگاهی به ماجرای خوردن میوه درخت ممنوعه در بهشت بیاندازید. خدا استدلالی برای آدم و حوا ارائه نمیدهد بلکه صرفا از آن دو اطاعت میخواهد. اما شیطان (هرچند غلط) به آنها میگوید از این درخت بخورید تا فرشته بشید یا جاودان شوید یا خدا شوید (تعابیر مختلف است) خب انسان فرشته نشد بواسطه داشتن روح هم که جاودان بود.

اما در مورد خدا شدن چطور؟ اگر دین را در تضاد با علم ببینیم بخوبی روند خدا شدن انسان را شاهد هستیم. بخوبی میفهمیم که چرا اسم آن درخت درخت معرفت هست. انسان در بهشت بود ولی بردگی میکرد اما به زمین آمد و به مرور زمان پیشرفت کرد. اگر انسان میوه ممنوعه را نمیخورد چطور؟ خب در بهشت میماند اما چون احساس نیاز نمیکرد به فکر پیشرفت نبود و نادان میماند. فرود انسان به زمین خود زمینه ای شد برای دانا شدن انسان. اینجاست که تعبیر شیطان در مورد خدا شدن انسان منطقی به نظر میرسد.​

m@hdi
11-19-2013, 05:32 PM
جالبه جمله "چگونه شیطان پرست شویم" یکی از جملات پر جستجو در گوگل هست اما ما که چند صفحه اول را گشتیم هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم! شیطان پرستی از نقطه نظر فلسفی برای من جالب است اما از نقطه نظر کارهایی که میکنند خیلی مسخره است! :

:: My Savior :: (http://mysavior.ir/n8.html)

با توجه به قیافه هایی که این افراد برای خودشان درست کرده اند میشود فهمید اینکه میگویند رهبران سیاسی و اقتصادی جهان عمدتا شیطان پرست هستند غلط است چون حتی یک رهبر سیاسی یا اقتصادی پیدا نمیشود که چنین قیافه ای برای خودش درست کند!