PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابطه ایران و آمریکا

Theodor Herzl
10-14-2013, 01:56 PM
نظرتون راجع به رابطه ایران و آمریکا چی‌ هست؟ من فکر می‌کنم گشایش سفارت آمریکا در ایران برای مردم خوب هست ، یکی‌ اینکه راحت تر ویزا میگیرند ، دوم اینکه آمریکا دسترسی‌ مستقیم به ایران پیدا میکنه و جمهوری اسلامی دیگه نمی‌تونه خیلی‌ کار‌ها رو انجام بده ، اما برای سرنگونی رژیم نمیدونم گشایش سفارت آمریکا مفید هست یا نه؟

Anarchy
10-14-2013, 06:08 PM
اگر سفارت راه بیوفته ، شعار های 35 ساله آقایون به باد میره !! پس در هر شرایطی باز شدن سفارت یعنی یک گام به سوی سقوط رژیم...

sonixax
10-14-2013, 10:08 PM
نظرتون راجع به رابطه ایران و آمریکا چی‌ هست؟ من فکر می‌کنم گشایش سفارت آمریکا در ایران برای مردم خوب هست ، یکی‌ اینکه راحت تر ویزا میگیرند ، دوم اینکه آمریکا دسترسی‌ مستقیم به ایران پیدا میکنه و جمهوری اسلامی دیگه نمی‌تونه خیلی‌ کار‌ها رو انجام بده ، اما برای سرنگونی رژیم نمیدونم گشایش سفارت آمریکا مفید هست یا نه؟

خدا مرگم بده لانه جاسوسی یه به قول مادر بزرگم جانه ی لاسوسی باز بشه ؟ :)))

از اونجایی که آخوند جماعت برای حفظ قدرتش حاضره جلوی دوربین با همون دست نداشته اش بکشد پایین و یک دور درست و درمان بدهد و فیلمش را بگیرند در سایتهای پورنو بگذارند .
احتمالش هست .
تنها خوبیش هم راحتی در اخذ ویزا برای ایرانیان هستش ! هر چند همین الانش هم آمریکا به ایرانیها خیلی راحت تر ویزا میده تا اروپایی ها به ایرانی ها .