PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو دات کام

r.daramroei
10-05-2013, 07:51 PM
گفتگو دات کام دورانی از زندگی مرا در خویش ثبت کرد و من نیز تا حافظه ای باشد آنرا محفوظ میدارم. اما حرفهائی هست ک گفتنشان بخشی از مرا تشکیل میدهد. من یعنی گفتن همین سخنان. سخنانی ک در اینجا خواهم گفت. طی دوران تنهائی (پس از مصیبتی ک بر من وارد آمد) مدتها مجنون وار هیچ نبودم. اما بفاصله ی اندکی پس از بازگشت خانواده ام توانستم بخود آیم و ب مسائل فکر کنم. و یکی از این فکرها گفتگو دات کام بود. راستش حتی یکماه بعد از آغاز بکار مجددم در اینترنت هنوز گفتگو را همان میدانستم ک خودش مدعی بود. اما آرام آرام و پس از محاسبات بسیار مطمئن شدم ک گفتگو دات کام فقط میتوانست مخلوق رژیم باشد. تپقی ک مصاحب تلفنی اسراییلی من پس از بمیان آمدن نام گفتگو دات کام زد خیلی مرا بفکر واداشت. او ناخواسته از اطلاعاتش در مورد این سایت پرده برداشت و آن حالت را جز ب این نمیشد تعبیر کرد ک این سایت متعلق ب رژیم است. اصلا یادم نیست آن نام را چطور و چرا در آن گفتگو ی تلفنی بر زبان آوردم ، و دقیقا نمیدانم چرا همان موقع چیزی از آن نفهمیدم و یکسال بعدش ب آن برخورد فکر کردم و از آن نتیجه گیری کردم. شاید آن موقع اصلا در وادی دیگری بودم و غرق در ساده دلیهائی ک هنوز و تا همیشه با منست و بدان مفتخرم. ب هرشکل این ماجرا کمترین تأثیری در این نتیجه گیری من نداشت ک جز مزدک بیشتر اعضای آن سایت درخدمت رژیم بودند. چند روز بعد از آنکه ب این موضوع معتقد شدم قضیه را با سپهر آنتی رلیجن در هم میهن درمیان گذاشتم اما تو مودش نبودم ک بگویم خودت را هم از آن قماش میدانم. وقت کل کل با او نبود. حالا هم وقت کل کل ندارم. فقط میخواهم آنچه را ک در ذهنم است بگویم و دلیل خارج از من ش هم اینست ک ب هر حال اینهم موضوعی است ک در کل قابل طرح و گفتگوست و چ بسا اگر اشتباهی از آرش بیخدا و.... موجب چنین اندیشه ای در من شده آشکار شود و شاید اصلاحش کنند. مشخصا نظر جناب مزدک را در این خصوص میخواهم و همینطور هرکسی از آن جمع باقیمانده است، زیرا میدانم آرش بیخدا و یکی دیگر ک نامش یادم نمانده آنقدر متفرعن هستند ک حتی در این تاپیک هم سکوت میکنند. :e056:

Anarchy
10-05-2013, 08:00 PM
متوجه دلیل شما نشدم جناب دارامروئی ؟! به چه دلیل به چنین نتیجه ای رسیدید ؟ این به قول شما مصاحب اسراییلی چه حرفی زد که شما مطمئن شدید ؟ اصلا چه ارتباطی بین اسراییل و گفتگو دات کام وجود داشت ؟

sonixax
10-05-2013, 08:25 PM
گفتگو دات کام دورانی از زندگی مرا در خویش ثبت کرد و من نیز تا حافظه ای باشد آنرا محفوظ میدارم. اما حرفهائی هست ک گفتنشان بخشی از مرا تشکیل میدهد. من یعنی گفتن همین سخنان. سخنانی ک در اینجا خواهم گفت. طی دوران تنهائی (پس از مصیبتی ک بر من وارد آمد) مدتها مجنون وار هیچ نبودم. اما بفاصله ی اندکی پس از بازگشت خانواده ام توانستم بخود آیم و ب مسائل فکر کنم. و یکی از این فکرها گفتگو دات کام بود. راستش حتی یکماه بعد از آغاز بکار مجددم در اینترنت هنوز گفتگو را همان میدانستم ک خودش مدعی بود. اما آرام آرام و پس از محاسبات بسیار مطمئن شدم ک گفتگو دات کام فقط میتوانست مخلوق رژیم باشد. تپقی ک مصاحب تلفنی اسراییلی من پس از بمیان آمدن نام گفتگو دات کام زد خیلی مرا بفکر واداشت. او ناخواسته از اطلاعاتش در مورد این سایت پرده برداشت و آن حالت را جز ب این نمیشد تعبیر کرد ک این سایت متعلق ب رژیم است. اصلا یادم نیست آن نام را چطور و چرا در آن گفتگو ی تلفنی بر زبان آوردم ، و دقیقا نمیدانم چرا همان موقع چیزی از آن نفهمیدم و یکسال بعدش ب آن برخورد فکر کردم و از آن نتیجه گیری کردم. شاید آن موقع اصلا در وادی دیگری بودم و غرق در ساده دلیهائی ک هنوز و تا همیشه با منست و بدان مفتخرم. ب هرشکل این ماجرا کمترین تأثیری در این نتیجه گیری من نداشت ک جز مزدک بیشتر اعضای آن سایت درخدمت رژیم بودند. چند روز بعد از آنکه ب این موضوع معتقد شدم قضیه را با سپهر آنتی رلیجن در هم میهن درمیان گذاشتم اما تو مودش نبودم ک بگویم خودت را هم از آن قماش میدانم. وقت کل کل با او نبود. حالا هم وقت کل کل ندارم. فقط میخواهم آنچه را ک در ذهنم است بگویم و دلیل خارج از من ش هم اینست ک ب هر حال اینهم موضوعی است ک در کل قابل طرح و گفتگوست و چ بسا اگر اشتباهی از آرش بیخدا و.... موجب چنین اندیشه ای در من شده آشکار شود و شاید اصلاحش کنند. مشخصا نظر جناب مزدک را در این خصوص میخواهم و همینطور هرکسی از آن جمع باقیمانده است، زیرا میدانم آرش بیخدا و یکی دیگر ک نامش یادم نمانده آنقدر متفرعن هستند ک حتی در این تاپیک هم سکوت میکنند.

خوب خود من ، راسل ، آنارشی ، کسرا ، کوروش بیخدا به طور مثال از گفتگو دات کام هستیم . دوستان دیگر هم از گفتگو اینجا هستند که کمتر زمان سر زدن دارند مثل Pentageramon و Satan و حتا مدافع اسلام همیشه در صحنه جناب k.k.k.k !!!

من فکر نمیکنم که گفتگو تالار رژیمی باشد . چرا که پس از آنکه برایش مشکلات مالی پیش آمد بسته شد و بعد از بازگشایی اش هم به محض اینکه فهمید از جانبش چند تن از کاربرانش به خطر افتاده اند برای همیشه تعطیل شد رفت پی کارش .

در صورتی که سایتهای رژیمی راستین مانند عَندیشه ها با اینکه خیلی وقت است خُشک شدند و دیگر مگس هم رویشان پرواز نمیکند و فقط بوی گندش باقی مانده هنوز پابرجا هستند و جالبتر اینکه به عنوان سایت خطرناک هم از سوی گوگل و فایرفاکس شناخته شده .

آرش بیخدا هم لازم باشد در وبلاگش یا جایی که لازم بداند پاسخ مناسب میدهد ، برای مثال اگر به وبلاگش سر بزنید میبینید که در مورد همینجا هم با مخاطبینش صحبت کرده و نظر داده و ...
نمیدونم من نظری در موردش نمیدم چون برای من به اندازه کافی شناخته شده نیست و به جز یکی دو بحث و کل کل در گفتگو تاریخچه ای باهاش ندارم .

Mehrbod
10-05-2013, 08:29 PM
اسپاگتی از بنیادگذارش اش ولی نگذرد, من چند ماهی سرگردان بودم تا یکجوری هموند شوم, تا اینکه به کل بسته شد! (:

sonixax
10-05-2013, 08:33 PM
اسپاگتی از بنیادگذارش اش ولی نگذرد, من چند ماهی سرگردان بودم تا یکجوری هموند شوم, تا اینکه به کل بسته شد! (:

:))))))
آره همیشه یکی دو ماهی طول میکشید تا نام کاربری را تائید کنند .

Anarchy
10-05-2013, 08:44 PM
:))))))
آره همیشه یکی دو ماهی طول میکشید تا نام کاربری را تائید کنند .

البته برای من این جوری نبود چون فکر کنم جز اولین نفراتی بودم که عضوش شدم :e415::e00e: !!

sonixax
10-05-2013, 08:46 PM
البته برای من این جوری نبود چون فکر کنم جز اولین نفراتی بودم که عضوش شدم !!

این آخری ها این طوری بود ! سر من همش 5 روز طول کشید تا تائید کنند .
مدیر مسئول هم که بودیم آنجا :دی

Anarchy
10-05-2013, 08:54 PM
این آخری ها این طوری بود ! سر من همش 5 روز طول کشید تا تائید کنند .
مدیر مسئول هم که بودیم آنجا :دی

آره ... شما دو سال بعد از من عضو شدی :e405: !! البته با سرعتی که تو پست میدادی ، اگر گفتگو چند ماه دیگه مونده بود ، تعداد پست هات از آرش هم بیشتر میشد...

یادش به خیر ، طفلی بودیم در جمع اساتید :e403: !!

sonixax
10-05-2013, 09:10 PM
آره ... شما دو سال بعد از من عضو شدی !

خوب شما دیگه خیلی قدیمی بودی :دی
من از 17.4.2009 اونجا بودم ، کلن نزدیک 1 سال و دو سه ماه بودم تا اینکه جمع شد . چند ماه بعدش هم اینجا آغاز به کار کرد :e032: که از اولش این یکی رو بودم :e14c:

Anarchy
10-05-2013, 09:42 PM
خوب شما دیگه خیلی قدیمی بودی :دی
من از 17.4.2009 اونجا بودم ، کلن نزدیک 1 سال و دو سه ماه بودم تا اینکه جمع شد . چند ماه بعدش هم اینجا آغاز به کار کرد :e032: که از اولش این یکی رو بودم :e14c:

تو از 2008 عضو بودی فکر کنم !! آخه من از 2006 عضو شدم تو گفتگو دات کام...

خب در مورد اینجا هم ما چند روزی در خوف و رجا بودیم که تقلبی هست یا اصل... برای همین دیر تر عضو شدیم :e404:!!

sonixax
10-05-2013, 09:51 PM

نه از همون تاریخی هست که گفتم ، ایمیلش رو دارم :دی

Russell
10-05-2013, 09:59 PM
منکه تاریخ دقیق عضویتم در گفتگو یادم نیست، من بگمانم از همه جدیدتر بودم و سری‌هایِ آخر ثبت نام ،بگمانم تاریخ ثبت نام مرا Anarchy بهتر از من بداند !!

r.daramroei
10-05-2013, 10:15 PM
متوجه دلیل شما نشدم جناب دارامروئی ؟! به چه دلیل به چنین نتیجه ای رسیدید ؟ این به قول شما مصاحب اسراییلی چه حرفی زد که شما مطمئن شدید ؟ اصلا چه ارتباطی بین اسراییل و گفتگو دات کام وجود داشت ؟گفتم ک سخن آن جهود (سخن ک نه ... شاید پوزخندی ک از زیر لبش جهید) کمترین اثری نداشت و فقط برایم پررنگ شد. (ببخشید ک در این لحظه ها آن بودیم و یکی از خدام وزیر جنگ با ما چتید) مسئله اینست ک دو دلیل پر اهمیت وجود دارد ک یکی از دیگری محکم تر است. (1) در سراسر ایران و جهان فقط یکی هست ک در برون و درون آشکارا و بی محابا با تمام ارکان قدرت دینی جنگید و گفتگو رستنگاه او بود و در عین همسوئی ظاهری گامی برای او برنداشت. چه گامی؟ آیا نمیشد ایشان ک میتوانستند راهی برای مطرح شدن ما بیابند؟ نه اینگونه ک تمام عمرمان صرف تحقیق و نوشتن شد و کلامی از ما به هیچکس نرسید. (2) ایشان بیخدائی را مملوک پدری دانستند و در کسوت آن هرچه خواستند گفتند و .... شد آنچه شد. حال آن ک بیخدائی ارجمندترین اندیشه و کردار ممکن برای آدمیست. در قالب این دو دلیل محکم میگویم ک ایشان حقوق بگیر سپاه بودند یا نه به از این ب اسلام و آخوند خدمت نمیتوانستند کرد. همچنان ک کامران کبیر ک روحش قرین باریتعالاة باد در حق آخوندیسم فرمودند: بزرگترین خدمت انقلاب ب ایران این بود ک دست اسلام را برای ملت رو کرد. حالا زیاد سرحال نیستم و چتیدن روحم را صرف کرد ولی گمانم ارتباطی میان مثال من با مطلب فوق وجود داشته باشد. ببخشید مجددا . تا فردا.

r.daramroei
10-05-2013, 10:34 PM
خوب خود من ، راسل ، آنارشی ، کسرا ، کوروش بیخدا به طور مثال از گفتگو دات کام هستیم . دوستان دیگر هم از گفتگو اینجا هستند که کمتر زمان سر زدن دارند مثل Pentageramon و Satan و حتا مدافع اسلام همیشه در صحنه جناب k.k.k.k !!!

من فکر نمیکنم که گفتگو تالار رژیمی باشد . چرا که پس از آنکه برایش مشکلات مالی پیش آمد بسته شد و بعد از بازگشایی اش هم به محض اینکه فهمید از جانبش چند تن از کاربرانش به خطر افتاده اند برای همیشه تعطیل شد رفت پی کارش .

در صورتی که سایتهای رژیمی راستین مانند عَندیشه ها با اینکه خیلی وقت است خُشک شدند و دیگر مگس هم رویشان پرواز نمیکند و فقط بوی گندش باقی مانده هنوز پابرجا هستند و جالبتر اینکه به عنوان سایت خطرناک هم از سوی گوگل و فایرفاکس شناخته شده .

آرش بیخدا هم لازم باشد در وبلاگش یا جایی که لازم بداند پاسخ مناسب میدهد ، برای مثال اگر به وبلاگش سر بزنید میبینید که در مورد همینجا هم با مخاطبینش صحبت کرده و نظر داده و ...
نمیدونم من نظری در موردش نمیدم چون برای من به اندازه کافی شناخته شده نیست و به جز یکی دو بحث و کل کل در گفتگو تاریخچه ای باهاش ندارم .خب کورش جان شما یادت هست آنموقع چطور ب پستهای ما بی اعتنائی میکردند و طوری جبهه میگرفتند ک اسمش هیچی نبود. نه نقدی نه حرفی نه جوابی... سکوت مطلق. واقعا شرم آور بود برای کسانی ک آنهمه ادعای توأمان داشتند. حالا شما بگوئی و دیگران بگویند منهم یکی یکی یادم می افتد و میگویم و امیدوارم پاسخ بگیرم. مسئله این بود و هست ک اگر قضایا برای دیگران هرچه بود برای من زندگی بود. داستان خواب مرگ را اگر بخانید متوجه میشوید ک من از وقتی خودم را شناختم زندگیم را فدای این مبارزه کردم و برایم خیلی مهم بود ک کسی کمکم کند از سد کمند امنیتی اطلاعات بگذرم و رها شوم. میخاستم از مردم پاسخ بگیرم. میخاستم از دنیای آزاد پاسخ بگیرم و یک پاسخ ارجمند میتوانست مرهمی بر زخمهای چهل ساله ی ما باشد . اگر روزی این بیشرفها ور بیفتند و بشود ازایشان چیزی پرسید فقط این را میپرسم ک ب چه حقی تمام راههای ارتباط را بر من بستید؟ چرا نگذاشتید از زندگی پاسخم را بگیرم. این حق من بود. من فقط یک شانس داشتم و همان چیزهائی بود ک ب اینترنت میسپردم.. اما هم در ترکیه و هم در ایران ک دیگر خانه ی خودشان است کاری کردند ک صدایمان ب هیچ کجا جز مونیتور اطلاعات نرسد. فکرش را بکنید ک در چنین حال و هوائی یک سایتی پیدا شود باسم زندیق ، و آنهم حتی یک پتیشن ساده برای ما درست نکند. حتی راه تماس با شهرام همایون را هموار نکند. حتی شلوغش نکند ک شاید صدایمان ب جائی برسد. آنهم در شرایطی ک شاید همان مطرح شدن میتوانست پناهندگیمان را درست کند. گرچه من حتی الآنش هم اهمیت پناهندگی را نمیفهمم و اگر موضوع بچه ها نبود خیلی خوشحال بودم از این ک نشد و ما این شدیم. اگر با همان جو فکری میرفتم امروز یکی از همین عروسکها بودم ک حالم از دیدنشان ب هم میخورد. امروز هیچی نیستم اما الدنگ هم نیستم. مزدور هم نیستم. یادم رفت چه میخواستم بگویم. .. شکلکهایتان چه نامربوطند. شکلکهای گفتگو را ندارید؟

sonixax
10-05-2013, 10:50 PM
خب کورش جان

میلاد هستم گرامی .

شکلکهایتان چه نامربوطند. شکلکهای گفتگو را ندارید؟

چرا همه را داریم ، روی بیشتر کلیک کنید .

r.daramroei
10-05-2013, 11:27 PM
میلاد هستم گرامی .

چرا همه را داریم ، روی بیشتر کلیک کنید .میلاد گرامی من منتظر میمانم ک آرش و آنها ک میتوانستند و نخاستند، امروز جبران کنند. باور کنید اگر کسی قلم بدست میگیرد نباید خودش را مسخره کند. قلم یعنی سخن و سخن برای مخاطب است. مسئولیت و تعهد. نمیشود قلم داشت و عمل نداشت. تعهد نداشت. من سخنی دارم ک باید بگوش مردم برسد و مردم بدبختانه تسلیم به قدرت هستند. یعنی باید حتما رکلام ببینند تا بفهمند کجا چه خبر است. آن چیزی ک سبب شده تا قلم برداری همان چیز مجبورت میکند ک ب فیس بوک من بیائی و بگوش چند مفت خور تلویزیون نشین برسانی ک اینهمه جفنگ بخورد مردم دادید ... یکبار هم سخن صادقانه ی رسول را ک زندگیش را بپایش گذاشته بمردم برسانید. حرفهای من بد یا خوب باید کمک میکردند تا پاسخ خود را بگیرد. آخوندها هم همین کار را کردند ک جلوی انتشار حرفهایمان را گرفتند. زنده باشی.

Theodor Herzl
10-06-2013, 12:19 AM
آقا رسول شما خودت رفتی‌ ایران تواب شدی با آخوند‌ها عکس گرفتی‌ و به ضدّ گفتگو توی چند سایت مطلب گفتی‌ ، حالا گفتگو شده سایت رژیم؟

Theodor Herzl
10-06-2013, 12:26 AM
من یه ۶ ماه قبل میلاد عضو گفتگو شدم ، با آرش از سال‌های ۲۰۰۳-۲۰۰۴ توی چت آشنا بودم یک روز پیغام داد گفت بیا این انجمن یکی‌ به اسم بهروز داره به اسرائیل کشیده میزنه توی انجمن مدافع اسرائیل نداریم :e415: این شد که با گفتگو آشنا شدم

Nevermore
10-06-2013, 06:51 AM
من از سال 2007 در گفتگو هموند بودم.به گمانم خود شما مشکوک تر باشید تا مدیران گفتگو.من به خوبی یادم هست که در هم میهن با شما بحث در مورد بیخدایی داشتم و شما پس از آنکه به قول خودتان در گفتگو بیخدا شدید،در آنجا از خداباوری دفاع می کردید و گاه و بی گاه هم به "گفتگو" می تاختید.حالا دوباره هوادار بیخدایی شده اید.در همه جا هم با نام راستین و عکس خود ثبت نام کردید.چه در گفتگو و چه در هم میهن.این درست است که آرش بیخدا اخلاق های خاصی داشت و خیلی از ما با آن رفتار ها موافق نبودیم و از جمله این رفتار ها تعطیلی ناگهانی سایت بود،اما هیچ کدام از آن رفتار ها دلیلی نمی شود که ما مدیران گفتگو را جاسوس رژیم بدانیم.
همانطور که میلاد گرامی هم گفت،اکثر کاربران فعال اینجا همان یاران گفتگو هستند.

Anarchy
10-06-2013, 09:46 AM
گفتم ک سخن آن جهود (سخن ک نه ... شاید پوزخندی ک از زیر لبش جهید) کمترین اثری نداشت و فقط برایم پررنگ شد. (ببخشید ک در این لحظه ها آن بودیم و یکی از خدام وزیر جنگ با ما چتید)

هنوز نفهمیدم منظور شما چی هست !! نمیشه که روی هوا یه چیزی در مورد آرش بیخدا و گفتگو دات کام بپرونید بعد هم ازش بگذرید... اینها رو مشخص کنید :

1) آن اسراییلی کی بود دقیقا ؟
2) شما چه کاری با اون اسراییلی داشتید ؟
3) آن اسراییلی دقیقا چی گفت ؟
4) به فرض هم که هر چیزی گفته باشه ، ارتباط بین اسراییل ، گفتگو دات کام و جاسوس رژیم بودن آرش بیخدا چی هست ؟

مسئله اینست ک دو دلیل پر اهمیت وجود دارد ک یکی از دیگری محکم تر است. (1) در سراسر ایران و جهان فقط یکی هست ک در برون و درون آشکارا و بی محابا با تمام ارکان قدرت دینی جنگید و گفتگو رستنگاه او بود و در عین همسوئی ظاهری گامی برای او برنداشت. چه گامی؟ آیا نمیشد ایشان ک میتوانستند راهی برای مطرح شدن ما بیابند؟ نه اینگونه ک تمام عمرمان صرف تحقیق و نوشتن شد و کلامی از ما به هیچکس نرسید.

منظورتون از اون یکی خودتون هست ؟ یعنی شما تنها فرد بودید در جهان که چنین کاری کردید :e40d: ؟ ببخشید آرش بیخدا مگر به شما یا ما ، قول و تضمینی داده بود که برای ما کاری بکنه ؟ مگر آرش بیخدا اصلا چه قدرتی داشت جز داشتن یک فورم ؟ شما چرا ضعف یا بی احتیاطی خودتون ( در آشکار کردن هویت واقعی ) رو به گردن آرش بیخدا میندازید ؟

(2) ایشان بیخدائی را مملوک پدری دانستند و در کسوت آن هرچه خواستند گفتند و .... شد آنچه شد. حال آن ک بیخدائی ارجمندترین اندیشه و کردار ممکن برای آدمیست.

آرش بیخدا اخلاق و منش خاص خودشون رو داشتند و البته گفتگو هم متعلق به ایشون بود...شما الان دقیقا چه گله ای دارید ؟ دقیقا این دلیل از کجا نشون میده ایشون جاسوس رژیم بودند ؟

در قالب این دو دلیل محکم میگویم ک ایشان حقوق بگیر سپاه بودند یا نه به از این ب اسلام و آخوند خدمت نمیتوانستند کرد.

چرا حرف بی ربط میزنی جناب دارامروئی ؟ این دو موردی که گفتید دلیل بود اصلا :e409: یا نوشته های بی سر و ته که خودتون هم نفهمیدید چی گفتید ؟ خدمت رو آرش بیخدا به آخوند و اسلام کرده ؟! به اسپاگتی نمیدونم چی بگم ...

همچنان ک کامران کبیر ک روحش قرین باریتعالاة باد در حق آخوندیسم فرمودند: بزرگترین خدمت انقلاب ب ایران این بود ک دست اسلام را برای ملت رو کرد. حالا زیاد سرحال نیستم و چتیدن روحم را صرف کرد ولی گمانم ارتباطی میان مثال من با مطلب فوق وجود داشته باشد. ببخشید مجددا . تا فردا.

حالا یعنی شما دست آرش بیخدا رو برای ما رو کردید ؟! راستی این رو هم بگم آرش بیخدا بعد از گفتگو دات کام دیگه در هیچ انجمنی فعالیت نخواهد کرد...پس انتظار نداشته باشید اینجا به شما پاسخی بدن... میتونید به وبلاگشون مراجعه کنید !!

به هر حال نمیخوام دست روی گذشته کسی بذارم چون ممکنه هر کسی تغییر کنه.... اما سیر تغییر و تحول روحی شما رو این چند سال رصد کردیم !! پس فعلا شما اول برادری خودت رو ثابت کن تا بعد بریم سراغ آرش بیخدا و گفتگو دات کام !!!

r.daramroei
10-06-2013, 10:28 AM

خب در مورد اینجا هم ما چند روزی در خوف و رجا بودیم که تقلبی هست یا اصل... برای همین دیر تر عضو شدیم :e404:!!قضیه ی این تقلبی چیست؟ واقعیت دارد؟ فکر میکردم من توهم زده ام و اگر ب کسی بگویم بمن میخندد . همه ی آنچه از گفتگو میخاستیم این بود ک مارا از شر این تقلبی ها برهانند. ک فقط بر استیصال ما دامن زدند. :e416:

r.daramroei
10-06-2013, 10:45 AM
آقا رسول شما خودت رفتی‌ ایران تواب شدی با آخوند‌ها عکس گرفتی‌ و به ضدّ گفتگو توی چند سایت مطلب گفتی‌ ، حالا گفتگو شده سایت رژیم؟
آن قضیه اش درست. داستانش را هم اگر برای کسی جالب باشد مینویسم .. ک اتفاقا برای آنان ک قدری جدی تر و محققانه تر رفتارهای رژیم را دنبال میکنند دارای نکاتیست. اما حدیث ضدیتمان با گفتگو هنوز هم ادامه دارد و دلایلش را هم ک گفتیم. شما ظاهرا با قضیه مخالفی اما اینجوری ک مخالفت نمیشود. دلایل مرا شنیدی پس شما هم استدلال خود را بگو. گفتم این برای من بحث مرگ و زندگیست و هنوز هم دیر نشده و اگر گفتگو ک ظاهرا هنوز زنده است بخاهد آن رفتارش را درست کند میتواند یکی از دو کار را بکند؛ یا کمکم کند از گمنامی و بیدفاعی درآیم ، یا توضیح دهد چرا در بایکوت من همدست رژیم شد و همان کاری را کرد ک من از همه ی مزدوران رژیم دیدم. چرا الآن کاری نمیکند؟ چرا ب جد نظرش را نمیگوید؟ کسی را ک از زیر بار سؤالها شانه خالی میکند جز آخوند چه میتوان نامید؟ ممکن بود ک پاسخی ک از مردم در حاق واقع میگیرم مرا تعالی دهد. وقتی ب روند چهره شدن آدمها نگاه میکنم میبینم همه شان از همین راه رفته اند. کسانی ک دستشان ب رسانه میرسد صدایشان را ب مردم رساندند و آنها از بیدفاع بودن رهیدند. لااقل در انظار ب مسلخ رفتند. لااقل توانستند حرفشان را بزنند. اینک من اسیر کثیف ترین توطئه ای هستم ک یک موجود دوپا میتواند در آن افتاد. از یکسو مرا در روستائی ک عین ترومن شو میماند ب اسیری گرفته اند.. ازسوی دیگر هیچ راهی برای معاش نگذاشته اند. از سوی دیگر تمام راههای ارتباطیم را بسته اند ک صدایم ب هیچکس نمیرسد. الآن هم مثل همان روزهای هراس و تیرگی در ترکیه دست و پا میزنم ک ماجرایم را از کسی بشنوم و کسی لااقل آخوندیسم را بابت این رفتار حیوانی مواخذه کند. هیچ و هیچ و سکوت. آیا الآن یاریگری نیست؟ فقط صدایم را ب جائی برسانید تا بفهمم دیوانه نشده ام. :e107:

Theodor Herzl
10-06-2013, 10:52 AM
یا کمکم کند از گمنامی و بیدفاعی درآیم ، یا توضیح دهد چرا در بایکوت من همدست رژیم شددر آخرین روز‌های گفتگو شما رفتی‌ ایران و شروع کردی به ضدّ گفتگو با چندین سایت‌های رژیمی داخل ایران همکاری کردن ، خوب مثلا ما در خارج از کشور برویم شلوغ بازی رسانه‌‌ای بکنیم از که دفاع بکنیم؟ کسی‌ که تواب شده؟

r.daramroei
10-06-2013, 11:13 AM
من از سال 2007 در گفتگو هموند بودم.به گمانم خود شما مشکوک تر باشید تا مدیران گفتگو.من به خوبی یادم هست که در هم میهن با شما بحث در مورد بیخدایی داشتم و شما پس از آنکه به قول خودتان در گفتگو بیخدا شدید.
این شد حرف. و جوابش: من بیخدا بودم. داستانش را در "خواب مرگ" نوشته ام. در گفتگو از بیخدائی استعفا دادم. اگر بیخدائی آن چیزی بود ک آنجا دیدم .. آن هیچ نبود جز انگ احمقانه ای بدامان یک تز زنده و تنها بایسته ی بشر. تنها سخنگوی بیخدائی را خودم میدانم و هرکس ک عمیقا ب گوزنها بپیوندد. دوست دارم آخوند نباشید و زیر سبیلی رد نکنید. گرفتید چه
گفتم؟،در آنجا از خداباوری دفاع می کردید و گاه و بی گاه هم به "گفتگو" می تاختید.مثل این ک نمیشنوید. آن داستانی دارد ک تا نشنوید سخن گفتن درباره اش چه معنی دارد؟ صادقانه بگویم اینجور حرف زدن مختص آخوندهاست.
حالا دوباره هوادار بیخدایی شده اید. بله . اگر نتوانید این فعل و انفعالات را هضم کنید ب من ضربه نمیخورد. کارائی شما در عرصه ی واقعیت زیر سؤال میرود. هیچوقت ب تعهد و جاودانگی فکر کرده اید؟ بیخدای واقعی گوزن است ک برای هر وضعیتی در زندگی و اصطکاک با وقایع بهترین است. توضیح بخاهید.
در همه جا هم با نام راستین و عکس خود ثبت نام کردید.چه در گفتگو و چه در هم میهن.این بله. اما این یعنی چه؟ چه نتیجه ای میگیرید. آیا نگفتیم گوزنها پای حرفش می ایستد؟ ما حرف نمیزنیم ک دیگران را تهییج کنیم و خود در سایه منتظر فرصت و و شاید سمت وزش باد باشیم. وسط میدانیم. لخت و عور. بد و خوبمان جلوی چشم است زیرا جز حق و حقیقت نمیخاهیم. بدیش چیست؟ مشکوک است؟ مصر و دقیق باش نازک بینی کن و موی سفید از ماست بکش بقول ناخدا بود یا؟؟ بپرس مشکوک بودن یعنی چه. آیا نوری زاد ک نمیدانم اسمها را درست میگویم یا نه حافظه ی اسم ندارم آیا همین سازنده ی فیلم شعبان بی مخ ها ب شما پاسخ نداد ک چطور میشود ظرف چند دقیقه ب کسان آموخت ک همچون او بی پیرایه و حجاب مخالفت کرد؟ دیگری اش را اصلا اسمش یادم نیست با بی بی سی مصاحبه میکرد و پدرش آیت الله است و او را تکفیر کرده و همین اواخر شنیدم ک بازداشت شد و اعتصاب کرد و... تا همین اواخر از خانه اش مصاحبه ی ویدئوئی زنده بیرون میداد. آیا یکی از راههای اخته کردن بعضی از اندیشه ها دامن زدن ب توهمات عوامانه ی مردمان نیست؟ شاید من هم مثل حسین کربلا و معاویه باشم ک کشتنش کار دست یزید داد اما زنده اش هیچ کاری نمیکرد.
درست است که آرش بیخدا اخلاق های خاصی داشت و خیلی از ما با آن رفتار ها موافق نبودیم و از جمله این رفتار ها تعطیلی ناگهانی سایت بود،اما هیچ کدام از آن رفتار ها دلیلی نمی شود که ما مدیران گفتگو را جاسوس رژیم بدانیم.
بله هیچکدام دلیل نمیشود اما سؤال میشود. سؤالی ک هنوز بی پاسخ مانده. دلیل بایکوت من چه بود. و چرا بعنوان یک بیخدا چنان رفتار کردید و میکنید ک شایسته ی بیخدا ک سهل است ... شایسته ی هیچ مرام و مکتبی نیست.
همانطور که میلاد گرامی هم گفت،اکثر کاربران فعال اینجا همان یاران گفتگو هستند
. خب؟ پس آنچه را ک آنموقع نکردید اینک انجام دهید. سخنم را ب جائی برسانید ک بتوانم بازخوردش را ببینم و بفهمم ک از کمند سایتهای تقلبی جسته ام. بفهمم ک اینجا هم تداوم همان رفتار گفتگو نیست. بفهمم ک هموندی یعنی چه. مرام و.... بماند.

r.daramroei
10-06-2013, 11:24 AM
در آخرین روز‌های گفتگو شما رفتی‌ ایران و شروع کردی به ضدّ گفتگو با چندین سایت‌های رژیمی داخل ایران همکاری کردن ، خوب مثلا ما در خارج از کشور برویم شلوغ بازی رسانه‌‌ای بکنیم از که دفاع بکنیم؟ کسی‌ که تواب شده؟
دیدی حالا؟ سخن از آن دوهزار پستی بود ک قبل از آن مصیبت ارسال کردیم. در خلال آن مدت دلیلتان چه بود؟ اصلا آن مصیبت را پستهای موذیانه ی فریمن درست کرد. از ناراحتی ام گفتم و گفتم ک کار ب جائی رسیده ک در خانه کتک کاری میکنم. او هم شلوغش کرد و همسرم ک لبریز از مصیبت بود طاقتش طاق شد و..... درواقع رفتارهای نامردانه ی آن دختر زرتشتی اسمش چی بود؟ و پستهای آخرین فریمن تیر خلاص را ب زندگیم زد. صدالبته خودم تا پرتگاه بردمش اما تلنگری کم داشت ک گفتگو واردش کرد. چنان هوشمندانه ک من یادم آمد یکنفر حتی دیده است ک من کیبوردم را روی مونیتورم سوار کرده ام. آن موقع ک خبری از هیچی نبود یک صدای تءیید کننده میتوانست همسرم را امیدوار کند ک کسی صدایمان را میشنود. الآن هم ب همان روزها رسیده ایم و سخت تر از آن روزها اما اینبار او مرا شناخته است. میخاهم اگر این عصیانی ک سالهاست لبه ی پرتگاهش هستم مرا درخود فرو برد لااقل بعد از من یکی بگوید آخوندها چگونه مبارزان را در سکوت با پنبه سر میبرند. این حق تاریخ نیست؟

r.daramroei
10-06-2013, 11:26 AM
آنارشیست کبیر کمی ویت. پسرم را از مدرسه برگردانم خدمتت میرسم. :e14c:

Anarchy
10-06-2013, 12:05 PM
آنارشیست کبیر کمی ویت. پسرم را از مدرسه برگردانم خدمتت میرسم. :e14c:

ما هستیم جناب دارامروئی...فقط خواهشی دارم در چند جمله به دور از لفاظی و بازی با کلمات و شعار و تخطئه کسانی که اینجا دیگر نیستند ، خواسته خودتون رو مطرح کنید...

البته تا اینجا تنها چیزی که برداشت کردم از شما این هست که همگی هویت واقعی خودمون رو یک راست تحویل برادران ریشو بدیم و احیانا در سرنوشتی که دارید با شما هم درد شویم تا بیخدایی راسین رو نشون داده باشیم :e107: و البته ناله ها و درخواست هایی از ما برای کمکی به شما که حتی نمیدونیم چی میتونه باشه !!!

Anarchy
10-06-2013, 12:07 PM
قضیه ی این تقلبی چیست؟ واقعیت دارد؟ فکر میکردم من توهم زده ام و اگر ب کسی بگویم بمن میخندد . همه ی آنچه از گفتگو میخاستیم این بود ک مارا از شر این تقلبی ها برهانند. ک فقط بر استیصال ما دامن زدند. :e416:

گویا شما هم علاقه زیادی به حاشیه رفتن دارید و از هر بهانه ای استفاده میکنید... این مطلبی که گفتم هم مربوط به الان نیست و موضوعیتی نداره که بخوایم مطرحش کنیم !!

r.daramroei
10-06-2013, 01:28 PM
هنوز نفهمیدم منظور شما چی هست !! !!!
تنها بخشی را ک ب شیوه ی اصولی دنبال میکنید همین قضیه است. میخاهید ته اش را در بیاورید. درحالی ک بصراحت گفتیم این هیچ اهمیتی ندارد فقط ب شیوه ی خاص من این نکات در متن جای میگیرند.
نمیشه که روی هوا یه چیزی در مورد آرش بیخدا و گفتگو دات کام بپرونید بعد هم ازش بگذرید... بگذرم؟ واقعا ک... تاپیک را برای چه
گشودم؟ینها رو مشخص کنید :

1) آن اسراییلی کی بود دقیقا ؟
2) شما چه کاری با اون اسراییلی داشتید ؟
3) آن اسراییلی دقیقا چی گفت ؟
4) به فرض هم که هر چیزی گفته باشه ، ارتباط بین اسراییل ، گفتگو دات کام و جاسوس رژیم بودن آرش بیخدا چی هست ؟

گفتم اهمیتی ندارد. بگذرید.
منظورتون از اون یکی خودتون هست ؟ یعنی شما تنها فرد بودید در جهان که چنین کاری کردید :e40d: ؟ اگر مورد دیگری میشناسید بگوئید. مطالعه ام کم نیست اما ب مورد مشابهی برخورد نکردم. همه ی مخالفان حکومتهای مختلف ب جائی وصل بودند. تنها فرد مستقلی ک در برابر رژیمی چون آخوندیسم بی محابا آشکارا جنگید خودم را دیدم و بس. گرچه اینهم مهم نیست. ب مرگ گرفتیم ک ب تب راضی شود. حداقل همان آدمی بودیم ک رژیم نتواند ترسو خطابش کند. این هیچ قدر و ارزشی نداشت؟ میخاهم ویژگیهای نگاهتان را خودتان هم نگاهی بیندازید. مگر کار ما این نیست ک همین کجی ها را زیر ذره بین ببریم؟
ببخشید آرش بیخدا مگر به شما یا ما ، قول و تضمینی داده بود که برای ما کاری بکنه ؟ این سؤال یعنی از بیخ با موضوع بیگانه اید. اولا ک فقط آرش نبود و ظاهرا خیلیهای دیگر بودند ک هرکدامشان را منطقا باید کسی حساب کرد و اندیشه ای و مرامی. راستش با آن نقطه ضعفهائی ک در او دیدم او را خیلی ب یاری نیازمندتر دیدم تا خودم را. اصلا از او توقعی نداشتم. یعنی مغزش بیش از آن نمیکشید. اما اگر شما مغزت میکشد برای من یک ارزشی در این رفتار پیدا کن. از سوئی قلم برداری و داد سخن سردهی ک اندیشه ای داری و دیگران را ترک روش خیش و تبعیت از روش شما فرامیخانی.. از سوی دیگر بدیهی ترین اخلاقها را در ابعاد مختلف آن فراموش میکنی. از بعد مبارزاتی بنگریم ک ماهیت نوشتن فراخان دیگران ب هموندیست. وقتی مینویسی میخاهی با جمعی باشی و مگر با جمع بودن ب چه معناست؟ پله پله تعقیب کن ببین بدیهی نیست ک یک نویسنده اینقدر بفهمد ک در کمک ب یک هموند دیگر قلمی بزند؟ نه در کمک ب یک هموند.. در کمک ب یک... من چیستم؟ در نگاهتان من چیستم؟ مرام شما چه سخنی برای بشریت دارد؟
مگر آرش بیخدا اصلا چه قدرتی داشت جز داشتن یک فورم ؟ حالا بگیریم فقط آرش خان بیخدا.. مگر پالتاکی نبود؟ مگر نمیتوانست از سد فیلترینگ و سایتهای قلابی بگذرد؟ چه میشد اگر با شهرام همایون صحبت میکرد و میگفت یکی اینجاست ک قدرت عبور از دیوار امنیتی را ندارد. با او مرتبط شوید و مثل هزاران مهمانی ک شب و روز با ایشان مصاحبه میکنید درددل او را نیز بگوش مردم برسانید. سخن ما آشکار بود. دردهای انسانی . دردهای یک انسانی ک میخاهد با ارزش ها زندگی کند و جامعه و قدرت از دوسو او را زیر منگنه نهاده اند. شب و روز از دردهای مشابهی پرده برمیداشتید .. یکی هم من. فرقش چه بود؟ چرا مرا در تاریکی میدیدید و حتی آینه نمشدید ک فلانی آنچه از تو میبینیم اینست. این خیلی کار بود؟ چیز دیگری خاستیم؟
شما چرا ضعف یا بی احتیاطی خودتون ( در آشکار کردن هویت واقعی ) رو به گردن آرش بیخدا میندازید ؟

ضعف؟ بی احتیاطی؟ واقعا عمق دقت شما همین است؟ ضعف را از کجا آوردید؟ ضعف در چه؟ بگویید روشن شوم. دوما مگر من بارها نگفتم ک گوزنها اولین شرط هموندیش اینست ک از پرده برون آیید و مردانه رو در رو بجنگید. آنچه میگویید در بطن خود از گوهری برمیخیزد ک ارزش خیلی فداکاریها را دارد. با شما چه میکردند؟ غیر از آن بود ک ثابت میکردید سخنتان برای خودتان ارزشمند است؟ آ
رش بیخدا اخلاق و منش خاص خودشون رو داشتند و البته گفتگو هم متعلق به ایشون بود... ک چه؟ چه نتیجه ای بگیرم؟ حاضرم ثابت کنم ک هرجور معنیش کنی با این سخن پارادوکس بزرگی با بقیه ی سخنانت ایجاد میکنی. ابتدا معنیش کن بعد سعی کن از آن دفاع کنی.
شما الان دقیقا چه گله ای دارید ؟ با من دشمن شدند و دلیلش را نگفتند. از همان پستهای اولین من ک روشن شد چه میگویم دشمنی و بدرفتاری شروع شد. مخالف همه ی ارزشها رفتار کردند و رفتار بیخدا را زیر سؤال بردند. دفاعشان از بیخدائی آنچنان بد بود ک هیچ دشمنی نمیتوانست ب آن بدی باشد. دقیقا گله مندم ک چرا توقعات معمولی را ک از یک انسان میرود برآورده نکردند. خیلی توضیحاتم کامل است و جای خالی نگذاشته ام. با دقت بخانید میفهمید. د
قیقا این دلیل از کجا نشون میده ایشون جاسوس رژیم بودند ؟

فقط میتوان پرسید ک اگر دشمن بودند چه کار دیگری میکردند؟ راستش رفتار آخوندها قدری بهتر از گفتگو بود.
چرا حرف بی ربط میزنی جناب دارامروئی ؟ این دو موردی که گفتید دلیل بود اصلا :e409: من بی ربط گفتم و دلیل هم نبود. هیچکدام از آخوندها در هیچ پستی مرا متهم ب بیربطی و سستی دلیل نکردند. هیچوقت دارای این عیوب نبودم. شما هم بجای این طرز سخن گفتن بهتر است اثبات کنید ک اینها دلیل نبود. تا اینجا ک هنوز ب هیچ پرسش من پاسخ ندادید و هیچ توضیحی هم بابت آن رفتار ناشایست ندادید.
با نوشته های بی سر و ته که خودتون هم نفهمیدید چی گفتید ؟ اینها تهمتهائی است ک دیده ام آخوندها ب دیگران میزنند و جرأتش را نداشتند ک بمن بزنند. من و بی سروته؟ اثبات کنید و گتره ای حرف زدن را ب آخوندها بگذارید ک برای ماله کشی کاستیهایشان از آن بهره میگیرند.
خدمت رو آرش بیخدا به آخوند و اسلام کرده ؟! به اسپاگتی نمیدونم چی بگم ...

ثابت کنید برادر. ثابت کنید ک چنین رفتاری (دفاع بد از بیخدائی. سخنان سستی ک بسادگی میشد له اش کرد. بیخدائی را سوتی یابی و مسخرگی و ... جلوه دادن. بی اعتنائی ب اخلاق. و آخریش هم بایکوت و آزردن یکی از بهترین نمایندگان بیخدائی) تکرار میکنم ک ثابت کنید این رفتارها خدمت ب آخوند و اسلام نیست. یا لااقل انکارش کنید ک آرش چنین رفتاری نداشت.
حالا یعنی شما دست آرش بیخدا رو برای ما رو کردید ؟! راستی این رو هم بگم آرش بیخدا بعد از گفتگو دات کام دیگه در هیچ انجمنی فعالیت نخواهد کرد...پس انتظار نداشته باشید اینجا به شما پاسخی بدن... میتونید به وبلاگشون مراجعه کنید !!

هیچوقت ب رو کردن دست و ... نپرداختم. سخنم روشن است. گله مندم ک توقعات انسانی مرا برآورده نکردید و خاهش کردم اینک جبران مافات کنید. راهی پیش پایم بگذارید تا بگوش ملت برسیم و پاسخمان را از ایشان بگیریم. در این حال یک نفعی هم ب حیاتمان میرسد ک از دفاع مردم برخوردار میشویم. بد است؟
به هر حال نمیخوام دست روی گذشته کسی بذارم چون ممکنه هر کسی تغییر کنه.... اما سیر تغییر و تحول روحی شما رو این چند سال رصد کردیم !! پس فعلا شما اول برادری خودت رو ثابت کن تا بعد بریم سراغ آرش بیخدا و گفتگو دات کاموزیر جنگ میچتد. بعدا پاسخ میدهم بای

Theodor Herzl
10-06-2013, 01:35 PM
تنها فرد مستقلی ک در برابر رژیمی چون آخوندیسم بی محابا آشکارا جنگید خودم را دیدم و بس.من پیشنهاد می‌کنم به یک روان پزشک مراجعه کنید دوست گرامی‌ ، توهم بیماری بدی است

Theodor Herzl
10-06-2013, 01:38 PM
تکرار میکنم ک ثابت کنید این رفتارها خدمت ب آخوند و اسلام نیست. یا لااقل انکارش کنید ک آرش چنین رفتاری نداشت.میشود یک لینک به مقاله‌ای که در نقد اسلام نوشتید بدید اینجا؟ مرد حسابی‌ ، آرش بزرگترین سایت ضدّ اسلامی در اینترنت رو اداره میکنه ، شما که مثل همه ما در یک انجمن فعال بودی بعدش رفتی‌ ایران به خایه مالی‌ آخوند‌ها پرداختن!

Anarchy
10-06-2013, 02:54 PM
دوستان یکی اگر فهمید این برادر رسول چی میگه ما رو هم خبر کنه :e057: !! به اسپاگتی دیگه این مدلیش رو ندیده بودیم...

cool
10-06-2013, 03:05 PM
دوستان کسی ایشون رو میشناسه؟ما که نفهمیدیم حرف حسابش چیه؟

cool
10-06-2013, 03:06 PM
من فکر میکنم یه ترفند جیده برای اعتراف!!:e40c:

Anarchy
10-06-2013, 03:34 PM
دوستان کسی ایشون رو میشناسه؟ما که نفهمیدیم حرف حسابش چیه؟

حرف حسابش رو ما هم نفهمیدیم... یه حرف هایی در مورد گوزن ها و اینا میکنه !! یه مقداری هم مثل سرلشکر روحانی و هخا و ایناست ولی میشناسیمش... یه زمانی عضو سخنگاه گفتگو دات کام بود... بعد رفتن ترکیه که پناهنده شن ( یا یه کاری تو همین مایه ها ) ، بعد کارشون نشد برگشتن ایران( اونجا هم صبحت های خفنی با یک برادر اسراییلی داشتن که منجر به کشف ارتباط گفتگو دات کام با سپاه و اینها شده) و با برادران حوزه علمیه عکس یادگاری انداختن و به آغوش اسلام عزیز برگشتن و شروع کردن پشت سر بچه های گفتگو و مکتب بیخدایی و اینها حرف زدن در فورم های مختلف که مدت ها خوراک مثلا افشاگری اسلامیست ها در مورد پشت پرده گفتگو دات کام بود...

الان هم بعد از مدت ها از نا کجا آباد پیداشون شده و از ما و آرش بیخدا و بقیه طلبکار هستن که چرا مثل ایشون هویت واقعیمون رو لو نمیدیم تا برادران ریشو تشریف بیارن ما رو ببرن هتل اوین و کهریزک و ازمون پذیرایی کنن :e105: !! میفرمایند مبارزه واقعی و در واقع مبارز واقعی در طول تاریخ بشریت فقط ایشون بودن و بس...

البته مدام در حال مبارزه با آسیاب های بادی هم هستن ...

من فکر میکنم یه ترفند جیده برای اعتراف!!:e40c:

احتمال هر چیزی هست :e107: !!

sonixax
10-06-2013, 05:11 PM
آرش بیخدا اینجا را میشناسد ، خیلی وقت هم هست که میشناسد . خیلی بعید است که بخواهد به خاطر پاسخ دادن به شما بیاید اینجا عضو شود !!!!! اگر پاسخی مستقیم از شخص خود آرش بیخدا میخواهید وبلاگش بهترین جا برای مطرح کردنش هست .
در وبلاگ خودش هم در باره اینجا زیاد بحث شده ، به طور مثال :

آخوند و آزادیخواهی | وبلاگ رسمی آرش بیخدا (http://arashbikhoda.wordpress.com/2012/04/21/%D8%A2%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%88-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D 9%87%DB%8C/)

آرش جان ببخشید که سوال بی ربط می کنم
میگم تالار دفترچه رو می شناسی؟! خیلی از دوستان مشترک هستند ولی خودت نیستی

پرسش – دفترچه را میشناسی؟
پاسخ- بلی

من شوربختانه زمان کافی برای حضور در اینترنت رو ندارم، ولی برای دوستان در دفترچه آرزوی بحثهای خوب و داغ میکنم.

سازمان مجاهدین و لیست سازمانهای تروریستی | وبلاگ رسمی آرش بیخدا (http://arashbikhoda.wordpress.com/2011/09/07/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C/)

خواهشن یه بار جواب ما را بده
این سایت گفتگو به هر دلیلی بسته شده آیا دفترچه جاش اومده و همون ادمین های قبلی اند چون یه سالی میشه که اومده ولی هنوز عضو نشدم و آیا امن است همون بحث سرباز و ژنرال مرسی

گفتگو همان دفترچه نیست
من هم زیاد راجع به دفترچه نمیدونم، از من هم نپرسید کجا امن هست کجا نیست من نظری در این رابطه نمیدهم چون هر پاسخی مسئولیتی برای من به همراه خواهد داشت.

عید فطر مبارک | وبلاگ رسمی آرش بیخدا (http://arashbikhoda.wordpress.com/2012/08/20/%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B7%D8%B1-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9/)

درود آرش گرامی.
1) چرا در فروم دفترچه در بحث ها شرکت نمی کنی؟
2) چرا در وبلاگت و در زندیق لینک فروم دفترچه را نمی زاری؟
دفترچه یک فروم منتقد دین است.
ممنون از زحماتت برای افشاگری درباره دین اهریمنی اسلام .
شاد و پیروز باشی

سوالی در مورد افکار من اگر دارید مطرح کنید، من لزومی نمیبینم راجع به رفتارم به کسی توضیحی بدهم.

مرحوم پاول با امام زمان در ارتباط بود | وبلاگ رسمی آرش بیخدا (http://arashbikhoda.wordpress.com/2010/10/26/%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%88%D9%85-%D9%BE%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D9%88%D8%AF/)

آرش جان نظرت در مورد عضویت در سایت دفترچه چیه؟ قراره جانشین گفتگو بشه؟ زندیق کی برمی گرده؟ من هنوز نگران ات هستم. لطفا یک جوری ثابت کن که خودت هستی!

نظری در مورد سایت دفترچه ندارم گفتگو هم به زودی به شکلی جدید بر میگرده.
من نمیدونم چجوری باید ثابت کنم خودم هستم.

اینجانب برگشتم | وبلاگ رسمی آرش بیخدا (http://arashbikhoda.wordpress.com/2012/10/11/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D9%85/)

درود
سوالم را درباره گفتگو و دفترچه پاسخ ندادی؟ آیا امنیت دارد؟ …..

من در مورد مسائل امنیتی به دلیل اینکه میتونه مسئولیتهایی برای من به همراه داشته باشه اظهار نظر نمیکنم من قبلاً راهکارهایی برای حفظ امنیت ارائه داده بودم، میتونید به اونها مراجعه کنید.

چونکه کاربران قدیمی گفتگو اینجا هم هستند ، همه فکر میکنند که دفترچه هما گفتگوست ! در صورتی که این دو تنها نقطه مشترکشون یک تعدادی کاربره .

اتفاقن من این محافظه کاریش رو تحسین میکنم نه خودش رو به خطر میندازه نه دیگران رو :e00e:

r.daramroei
10-06-2013, 08:00 PM
ما هستیم جناب دارامروئی...فقط خواهشی دارم در چند جمله به دور از لفاظی و بازی با کلمات و شعار و تخطئه کسانی که اینجا دیگر نیستند ، خواسته خودتون رو مطرح کنید...

البته تا اینجا تنها چیزی که برداشت کردم از شما این هست که همگی هویت واقعی خودمون رو یک راست تحویل برادران ریشو بدیم و احیانا در سرنوشتی که دارید با شما هم درد شویم تا بیخدایی راسین رو نشون داده باشیم :e107: و البته ناله ها و درخواست هایی از ما برای کمکی به شما که حتی نمیدونیم چی میتونه باشه !!!
ناامیدم میکنید. همین. والا این طرز برخورد ک دقیقا همان برخورد گفتگو را تداعی میکند دخلی بمن پیدا نمیکند. ناامید میشوم از این ک روزی تغییر کنید بهتر شوید . اصلاح شوید. آنچه من میگویم ناله و این حرفها نیست و چه سود دارد اگر بگویم بیش از آن ک نگران من باشد نگران شماست. من روند همیشه ی خود را دارم و همواره وضعیتم مثل کف دست جلوی چشم مخاطب است. همین. اینها حرفهای من هستند. نگویم؟ چرا؟ بعضیها از آن ب ناله تعبیر میکنند؟ شاید هم هست. مگر انسان چیست؟ و این ک میگویید "حتی نمیدونم چی میتونه باشه" یک پاسخ دارد؛ لیلی زن بود یا مرد؟ اینهمه گفتیم نفهمیدید؟ این کاری ک میکنید اسمش هر چه هست یکجور نوشتن است. سخن گفتن است. رفرنس دادن است. در تمام منطقهای زمینی این کار توقعاتی را برمی انگیزد و ایجاباتی بوجود می آورد. یکیش هم اینست ک ب صاحبان رسانه های پرمخاطب بگوئید سوژه ی داغی اینجا هست. انجام دادنش اینهمه ژست گرفتن دارد؟ خودت لباسی را پوشیدی ک چنین وظایفی را بگردنش گرفته است. اصلا کجای این قضیه جبهه گرفتن دارد؟ نمیفهمم. واقعا :e40d::e01a::e530::e528: شما دوستان شفاف سازی کنید.

r.daramroei
10-06-2013, 08:15 PM
گویا شما هم علاقه زیادی به حاشیه رفتن دارید و از هر بهانه ای استفاده میکنید... این مطلبی که گفتم هم مربوط به الان نیست و موضوعیتی نداره که بخوایم مطرحش کنیم !!

حاشیه؟ اصل موضوع مگر چیست؟ مگر نه این ک از شما خاستیم راهی برای رفع تردیدمان بیابید؟ گفتیم تردید داریم از این ک برخی سایتها ک در آن مینویسیم همان سایتی باشند ک دیگران نامش را میبرند. مثلا هم میهنی ک در کامپیوتر خانگی من باز میشود آن هم میهن واقعی نیست. مواردی پیش آمده ک دسترسی ب اینترنتی پیدا کرده ایم ک انتظارش نمیرفت و آنجا ک امتحان میکنم اثری از پستهای من در هم میهن نیست. گوئی یک نسخه ی متفاوت از هم میهن آنجاست. در خانه ام گوگل را در جستجوی نام خیش سرچ میکنم و دهها ورق باز میشود. و در همان مکانهائی ک ناگاه تصادفا ب اینترنت دست می یابم اصلا نامم در گوگل قید نمیشود و یک پرسش بالای برگه می آید ک آیا منظورم رسول صدرآملی است؟ این چیزها را من سایت تقلبی نامیده ام و میخاستم بگویم آیا شما هم ب چنین چیزی اشاره میکنید یا چیز دیگریست. این حاشیه نیست اصل مطلب است.

r.daramroei
10-06-2013, 08:32 PM
به اسپاگتی نمیدونم چی بگم ...

!!!
خوش ندارم هیچ خطی را بی پاسخ بگذارم. گمانم تا همین جا را در ارسال قبلی پاسخ گفتم. خب اینرا نفهمیدم. ب اسپاگتی چه
بگوئی؟حالا یعنی شما دست آرش بیخدا رو برای ما رو کردید ؟! دست رو کردن در مرام من نیست. عیبها را میبینم و نادیده میگیرم و کلی کلنجار هست در پس هر ایرادی ک اگر گرفتیم. هیچوقت هم برای شخص خودم با کسی هم صحبت نمیشوم. حتما موضوع از جنبه های دیگری مهم است ک بیانش کرده ام. در گفتگو هم سعی کردیم این وجه متعهد را یادآوری کنیم و بسویش سوق دهیم و از اتحاد اپوزسیون گفتیم و تمام تاپیکهای ما ب همین سمت و سوی تعهدات فراشخصی وجود داشت. این حال و هوا و این تم در قید رو کردن دست و این مباحث سخیف نیست. اگر موضوع اهمیت کلی ندارد یا اگر مشکلی هست در این ک آرش خان را در این قواره ها بخاهیم بگویید. تصحیح میکنم.
راستی این رو هم بگم آرش بیخدا بعد از گفتگو دات کام دیگه در هیچ انجمنی فعالیت نخواهد کرد...پس انتظار نداشته باشید اینجا به شما پاسخی بدن... همان موقع هم ک فعالیت میکرد پاسخی ب ما نمیداد. آیا من باید بگویم پاسخ ندادن چه معنائی میدهد؟
میتونید به وبلاگشون مراجعه کنید !!

خیر خودتان گفتید ب اینجا سر میزنند. اگر پاسخ گو باشند ک اینجا آنجا ندارد. نباشند هم نیستند دیگر.
به هر حال نمیخوام دست روی گذشته کسی بذارم چون ممکنه هر کسی تغییر کنه.... اما سیر تغییر و تحول روحی شما رو این چند سال رصد کردیم !! پس فعلا شما اول برادری خودت رو ثابت کن تا بعد بریم سراغ آرش بیخدا و گفتگو دات کامچشم. سعی میکنم برادری ام را ب همه اثبات کنم. گوزنها یعنی برادر واقعی هر انسان.

r.daramroei
10-06-2013, 08:50 PM
میشود یک لینک به مقاله‌ای که در نقد اسلام نوشتید بدید اینجا؟ !امضایم را کلیک کنید گرامی. بیشتر هم خاستی تقدیم میکنم و منت دار هم هستم.

مرد حسابی‌ ، آرش بزرگترین سایت ضدّ اسلامی در اینترنت رو اداره میکنه ، ب همین دلیل باید چنان رفتار کند ک میگویم. فقط سایت ک نیست. آیا فقط سایت است؟ فقط حرف؟
شما که مثل همه ما در یک انجمن فعال بودی بعدش رفتی‌ ایران به خایه مالی‌ آخوند‌ها پرداختن
واقعا نمیدانم چه نتیجه ای باید بگیرم. با این طرز تفکر میخاهید چه ادعائی بکنید؟ میتوانم بپرسم؟ خب خایه مالی کردیم. جرمش چیست؟ محکمه تشکیل نمیدهید؟ میخاهید خودم تاپیکی بگشایم؟ اما میدانم ک همینجوری میپرانید و میروید. تجربه ی فارومی ام اینرا میگوید.:e402:

r.daramroei
10-06-2013, 08:54 PM
دوستان یکی اگر فهمید این برادر رسول چی میگه ما رو هم خبر کنه :e057: !! به اسپاگتی دیگه این مدلیش رو ندیده بودیم...نگرد قربانت نیست. اینجا همه تکرار خودت هستند. وگرنه باید سخن متفاوتی نیز میشنیدیم. توهین نشود ب میلاد گرامی و.... اما برخوردتان و جملاتتان اتمسفرتان... بوی حوزه ی علمیه میدهد. من سالها با ایشان حشر و نشر داشتم. همین رفتار را دارند ک اینک شما بروز میدهی. خودت را قاضی کن .. با دیدن اینهمه شباهت چه فکری میکنی؟
:e40c:

sonixax
10-06-2013, 08:57 PM
حاشیه؟ اصل موضوع مگر چیست؟ مگر نه این ک از شما خاستیم راهی برای رفع تردیدمان بیابید؟ گفتیم تردید داریم از این ک برخی سایتها ک در آن مینویسیم همان سایتی باشند ک دیگران نامش را میبرند. مثلا هم میهنی ک در کامپیوتر خانگی من باز میشود آن هم میهن واقعی نیست. مواردی پیش آمده ک دسترسی ب اینترنتی پیدا کرده ایم ک انتظارش نمیرفت و آنجا ک امتحان میکنم اثری از پستهای من در هم میهن نیست. گوئی یک نسخه ی متفاوت از هم میهن آنجاست. در خانه ام گوگل را در جستجوی نام خیش سرچ میکنم و دهها ورق باز میشود. و در همان مکانهائی ک ناگاه تصادفا ب اینترنت دست می یابم اصلا نامم در گوگل قید نمیشود و یک پرسش بالای برگه می آید ک آیا منظورم رسول صدرآملی است؟ این چیزها را من سایت تقلبی نامیده ام و میخاستم بگویم آیا شما هم ب چنین چیزی اشاره میکنید یا چیز دیگریست. این حاشیه نیست اصل مطلب است.

این به خاطر میزان سانسور بسیار بالا و بی در و پیکر در هم میهنه !!!

r.daramroei
10-06-2013, 09:02 PM
من پیشنهاد می‌کنم به یک روان پزشک مراجعه کنید دوست گرامی‌ ، توهم بیماری بدی استممنونم. درواقع اگر بخاهم از میان آنان ک آثارشان بعنوان میراث بشری باقی مانده است لیست بیماران روانی را جدا کنم گمان میکنم چند آدم کمتر تأثیرگذار باقی بمانند. جامعه در عرصه ی برخورد با اندیشه و اندیشه ورز ب دو دسته تقسیم میشود. یک دسته آنان ک ایشان را اندیشمند مینامند، و دسته ی دیگر آنان ک ایشان را ب روانپزشکی توصیه میکنند. اما نگرانیتان را میستایم و میگویم اگر واقعا جدی میگویید لطف کنید حرفتان را اثبات هم بفرمایید.

r.daramroei
10-06-2013, 09:04 PM
این به خاطر میزان سانسور بسیار بالا و بی در و پیکر در هم میهنه !!!امیدوارم همین باشد. یعنی میفرمائید چیزی بنام سایت تقلبی هست یا نه؟ امکان فنی آن هست ک اطلاعات چنین کند یا نه؟ میزان اطلاعاتتان در این خصوص تا چه حد است؟

r.daramroei
10-06-2013, 09:08 PM
دوستان کسی ایشون رو میشناسه؟ما که نفهمیدیم حرف حسابش چیه؟آیا نفهمیدن چیز افتخار آمیزی است؟ کدام جمله را خاندی و نفهمیدی؟ بگو تا هجی کنم.

r.daramroei
10-06-2013, 09:11 PM
من فکر میکنم یه ترفند جیده برای اعتراف!!:e40c:خودت میگوئی خودت پاسخ میدهی ورمیجهی و... تعریف کن برادر چطور ب این فکر رسیدی؟

r.daramroei
10-06-2013, 09:22 PM
حرف حسابش رو ما هم نفهمیدیم... یه حرف هایی در مورد گوزن ها و اینا میکنه !! یه مقداری هم مثل سرلشکر روحانی و هخا و ایناست ولی میشناسیمش... یه زمانی عضو سخنگاه گفتگو دات کام بود... بعد رفتن ترکیه که پناهنده شن ( یا یه کاری تو همین مایه ها ) ، بعد کارشون نشد برگشتن ایران( اونجا هم صبحت های خفنی با یک برادر اسراییلی داشتن که منجر به کشف ارتباط گفتگو دات کام با سپاه و اینها شده) و با برادران حوزه علمیه عکس یادگاری انداختن و به آغوش اسلام عزیز برگشتن و شروع کردن پشت سر بچه های گفتگو و مکتب بیخدایی و اینها حرف زدن در فورم های مختلف که مدت ها خوراک مثلا افشاگری اسلامیست ها در مورد پشت پرده گفتگو دات کام بود...

الان هم بعد از مدت ها از نا کجا آباد پیداشون شده و از ما و آرش بیخدا و بقیه طلبکار هستن که چرا مثل ایشون هویت واقعیمون رو لو نمیدیم تا برادران ریشو تشریف بیارن ما رو ببرن هتل اوین و کهریزک و ازمون پذیرایی کنن :e105: !! میفرمایند مبارزه واقعی و در واقع مبارز واقعی در طول تاریخ بشریت فقط ایشون بودن و بس...

البته مدام در حال مبارزه با آسیاب های بادی هم هستن ...

احتمال هر چیزی هست :e107: !!بله قربانت احتمال هر چیزی هست. این گفتار ارجمند را قاپ بگیر و در ذهنت جائی بیاویز تا هرگاه خیلی دچار غرور شدی بیاد آوری زمانی اینگونه سخن میگفتی. این سبب میشود تعادل لازمه را بدست آوری. اما برای آن کس احتمالی ک دنبال نتیجه گیری از این تاپیک است میگویم ک گفتگو دقیقا چنین مرامی داشت. و یکنفر را نداشتند ک بیاید و از این نوع موجودیت دفاع کند. مثل آخوندها ک همیشه تاپیک را ب صحرای کربلا میکشیدند تا پاسخ از میانه گم شود و در غبار جنجالهای هوچی وشانه از یاد برود. سؤالی کردیم ک گفتگو چرا چنان رفتار کرد .. تاپیک را ب عرصه ی کل کل و تهمت و ... تبدیل کردند تا از یاد برود ک هنوز پاسخی نداده اند. مرام آخوندها هم همین بود و هست.

Anarchy
10-06-2013, 09:29 PM
ناامیدم میکنید. همین. والا این طرز برخورد ک دقیقا همان برخورد گفتگو را تداعی میکند دخلی بمن پیدا نمیکند. ناامید میشوم از این ک روزی تغییر کنید بهتر شوید . اصلاح شوید. آنچه من میگویم ناله و این حرفها نیست و چه سود دارد اگر بگویم بیش از آن ک نگران من باشد نگران شماست. من روند همیشه ی خود را دارم و همواره وضعیتم مثل کف دست جلوی چشم مخاطب است. همین. اینها حرفهای من هستند. نگویم؟ چرا؟ بعضیها از آن ب ناله تعبیر میکنند؟ شاید هم هست. مگر انسان چیست؟ و این ک میگویید "حتی نمیدونم چی میتونه باشه" یک پاسخ دارد؛ لیلی زن بود یا مرد؟ اینهمه گفتیم نفهمیدید؟ این کاری ک میکنید اسمش هر چه هست یکجور نوشتن است. سخن گفتن است. رفرنس دادن است. در تمام منطقهای زمینی این کار توقعاتی را برمی انگیزد و ایجاباتی بوجود می آورد. یکیش هم اینست ک ب صاحبان رسانه های پرمخاطب بگوئید سوژه ی داغی اینجا هست. انجام دادنش اینهمه ژست گرفتن دارد؟ خودت لباسی را پوشیدی ک چنین وظایفی را بگردنش گرفته است. اصلا کجای این قضیه جبهه گرفتن دارد؟ نمیفهمم. واقعا :e40d::e01a::e530::e528: شما دوستان شفاف سازی کنید.

خب به قول تئودر بفرمایید شما چه سابقه ای در اسلام ستیزی و گسترش خردگرایی دارید که کیس درجه یک پناهندگی بشید تا ما از فردا براتون تظاهرات میلیونی ترتیب بدیم ؟ از کجا معلوم شما مدل محمدرضا مدحی و الماسی ( البته بیشتر شن و ماسه ) برای فریب نباشید ؟!

نمیدونم الان شما کجای کره خاکی هستید که لنگ شماره تلفن شهرام همایون هستید !! خوبه پای برنامه اش شمارشم زده...

شمایی که به قول خودتون از ما نا امید هستید(نمیدونم هنوز دو روز نشده چطور از ما نا امید شدید و احساس طلبکاری میکنید ) و البته نیازمند کمک به این حد ، پس مراقب باشید که آغاز سخنتون حمله به افرادی که غائب هستن و جاسوس و مزدور خوندن اونهاست !! گویی اینها به شما بدهکاری دارن... بعد هم که دن کیشوت وار ، توهم تک بودن در دنیای بیخدایی و مبارزه با خرافات رو دارید !!

همین خود شما ، ضربه ای که به گسترش بیخدایی زدید رو مگر فراموش کردید ؟ عکس های یادگاری با عزیزان حوزه علمیه رو که به یاد بیارید ؟! تاپیک بازگشتی که باز کردید در Askquran و ...

پس اول توقع خودتون رو بیارید پایین و حس طلبکاری رو بذارید کنار تا بعد ببینیم چیکار میشه کرد...

sonixax
10-06-2013, 09:34 PM
امیدوارم همین باشد. یعنی میفرمائید چیزی بنام سایت تقلبی هست یا نه؟ امکان فنی آن هست ک اطلاعات چنین کند یا نه؟ میزان اطلاعاتتان در این خصوص تا چه حد است؟

بله میشود ، ولی مشروط بر اینکه شما از خطوط ایران به شکل مستقیم استفاده کنید . وقتی فیلترشکنی مانند TOR را این وسط بگذارید دست ایران همه جوره بسته هستش .
در مورد سایتهایی مثل اینجا و گفتگو شما چاره ای به جز استفاده از فیلتر شکن ندارید چون فیلتر هستند !

Anarchy
10-06-2013, 09:46 PM
بله قربانت احتمال هر چیزی هست. این گفتار ارجمند را قاپ بگیر و در ذهنت جائی بیاویز تا هرگاه خیلی دچار غرور شدی بیاد آوری زمانی اینگونه سخن میگفتی. این سبب میشود تعادل لازمه را بدست آوری. اما برای آن کس احتمالی ک دنبال نتیجه گیری از این تاپیک است میگویم ک گفتگو دقیقا چنین مرامی داشت. و یکنفر را نداشتند ک بیاید و از این نوع موجودیت دفاع کند. مثل آخوندها ک همیشه تاپیک را ب صحرای کربلا میکشیدند تا پاسخ از میانه گم شود و در غبار جنجالهای هوچی وشانه از یاد برود. سؤالی کردیم ک گفتگو چرا چنان رفتار کرد .. تاپیک را ب عرصه ی کل کل و تهمت و ... تبدیل کردند تا از یاد برود ک هنوز پاسخی نداده اند. مرام آخوندها هم همین بود و هست.

یک بار از پست اول شروع کنید به خوندن جناب حاج رسول که از زمین و زمان طلبکار هستید و همه رو مبتلا به مرض آخوندیسم میبینید... ابتدای امر کمی صبر کردیم ببینیم حرف حساب شما چی هست !! دیدیم شروع کردید به حرف های پرت و پلا زدن و ارتباط خیالی گفتگو دات کام و اسراییل و سپاه و جاسوس و مزدور و این خرعبلات !!

بعد از شما توضیح خواستیم که اینها چه پیوندی به هم دارند که فرمودید بگذریم... پس یعنی حرف مفت زده بودید دیگه !!

بعد دلیل خواستیم که چرا آرش بیخدا رو مهره رژیم میدونید که مجددا جز حرف های بی ربط و خزعبلات چیزی تحویل ما ندادید و فقط در حال روده رازی هستید اینجا و مدام ما رو به شباهت با آخوندها متهم میکنید...

بعد شروع کردید به توهمات رنگی زدن که یگانه خردگرای عالم بودید و دن کیشوت وار در حال مبارزه با آسیاب های بادی...گفتید چرا از شما حمایت نشده !! خب چرا اصلا باید میشد ؟ مگر شما کی هستید ؟ مگر شما بالاتر از یاران گفتگو بودید که اسیر رژیم شدند و چند سالی در زندان بودند ؟

حالا شما که به سلامتی در آغوش عزیزان حوزه علمیه عکس یادگاری گرفتید و پشت سر گفتگو دات کام و بیخدایان هم حسابی حرف زدید... الان ما رو متهم میکنید به مرض آخوندیسم ؟ ما سست عنصر بودیم/ هستیم یا شما ؟

الان چه شک و شبهه ای دارید به سلامتی دیگه ؟ آدرس بدیم با برادران ریشو تشریف بیارید راضی میشید دیگه ؟

r.daramroei
10-06-2013, 10:08 PM
خب به قول تئودر بفرمایید شما چه سابقه ای در اسلام ستیزی و گسترش خردگرایی دارید که کیس درجه یک پناهندگی بشید تا ما از فردا براتون تظاهرات میلیونی ترتیب بدیم ؟ از کجا معلوم شما مدل محمدرضا مدحی و الماسی ( البته بیشتر شن و ماسه ) برای فریب نباشید ؟!

...
نشناختم محمدرضا مدحی و الماسی را .. اگر شد بگویید چیست. دنبال پناهندگی هم نیستم در پی این هستم ک این مدل جنایت آخوندها را ک بندرت اشاره ای ب آن دیده ام مطرح کنم. درثانی با مطرح شدن فرد نوشته های او با دقت بیشتری خانده میشود و در این نوشته ها مطالبی هست ک جایش در مبارزه خالیست. هرکس وجوهی از قضیه را میبیند و من نیز . توقعی ک از شما میرود بررسی این نوشته هاست نه آنچه تا اینجا بدان مشغول شدید. خود همین سخن یکی از آن سخنهاست ک جایش در این تالار خالیست. در عرصه ی تلویزیون هم همینطور آنجا هم پراست از این مباحثی ک معلوم نیست از کجا مایه میگیرد اما معلوم است ک نفعش ب حال کیست. واقعا چه دفاعی میتوانی از این رویه کرد؟ اگر بتوانم توجهات را حتی ب وبلاگم جلب کنم شاید راهی پیدا شود ک بیشتر بتوانم از کمند فیلتر گذشت. این حرفها ایرادش چیست؟ من گذشتم از این ک گفتگو چه کرد.. میپردازم ب این ک از شما چه توقعی میرود.
نمیدونم الان شما کجای کره خاکی هستید که لنگ شماره تلفن شهرام همایون هستید !! خوبه پای برنامه اش شمارشم زده...

حس نمیکنی جای منظورت در این جمله خالیست؟ از آن چه بفهمم؟ مثلا شک کرده ای ک دروغ میگویم؟ بسیار خب. اولا ک بارها تلفن زده ام و در ترکیه هم همینطور بود. اما پاسخی نیست. پیامگیر رادیو فردا را انباشتیم اما پاسخی نیامد. نشد. و چه میشود اگر دیگری ک اتفاقا در جای امنی هم هست (بعضی ها در خارج هستند اینطور نیست؟) در وبلاگش از این موضوع سخن بگوید؟ این ک در چنین میدانی چه میگذرد بخشی از تاریخ این دوران است ک جز ما کسی بدان دسترسی ندارد و این بر دوش ماست ک بد و خوبش را بارز کنیم تا درس خویش را ب دیگران منتقل کند. گذشته از آن فرض کنید ک من توهم زده ام و تلفنم آزاد است و خط شلوغ بوده و حتما سانسور بوده و ... همین توهم و همین هراس و ناله ای ک میفرمایید واقعیت دارد. ندارد؟ همین توهم بخشی از آن وضعیتی است ک باید ثبت شود. میگویید احتمال توطعه هست؟ ایمنی را رعایت کنید و بگذارید زمان و حادثه حکم کنند.
شمایی که به قول خودتون از ما نا امید هستید(نمیدونم هنوز دو روز نشده چطور از ما نا امید شدید و احساس طلبکاری میکنید ) و البته نیازمند کمک به این حد ، پس مراقب باشید که آغاز سخنتون حمله به افرادی که غائب هستن و جاسوس و مزدور خوندن اونهاست !! ناراحت شدید؟ پاسخ بگوئید. میخواهید بگوئید از هضم و حلاجی قضیه عاجزید؟ و ادعای روشنفکری دارید؟ خیلی باید جلوتر از این حرفها باشید. وگرنه نمیدانم در عرصه ی سخن چه میکنید.
گویی اینها به شما بدهکاری دارن... نخیر قضیه شخصی نیست. شما اگر مایلی خود را شخص بپنداری مختاری. اما من احترام کسوت قلم را گرفتم و شما را ب نوع میخانم. وگرنه عزیز نمیدانم شمای شخص کی هستی. این دو را با هم خلط نکنید
بعد هم که دن کیشوت وار ، توهم تک بودن در دنیای بیخدایی و مبارزه با خرافات رو دارید !!

گفتم ک شاید توهم است اما همین هم بارز کردنی است. اما توهم نیست و آب بردمان برادر ... (جوکش را نشنیدی؟) . ه
مین خود شما ، ضربه ای که به گسترش بیخدایی زدید رو مگر فراموش کردید ؟ عکس های یادگاری با عزیزان حوزه علمیه رو که به یاد بیارید ؟! تاپیک بازگشتی که باز کردید در Askquran و ...

پس اول توقع خودتون رو بیارید پایین و حس طلبکاری رو بذارید کنار تا بعد ببینیم چیکار میشه کردیعنی چی؟ خودمانی بگویم یعنی خیال کنم مال این حرفها نیستید؟ توقع از بزرگان میرود گرامی و پایین اوردن توقع اینجا مفهوم خوبی ندارد. ب هر روی اینهم یکی از آن چیزهاست ک ب دید ما نقص و ایراد نام دارد و تا آنجا ک بتوانیم در اصلاحش کوشاییم. اگر سایتها و منابعی ک دعوی بیخدائی دارند بلحاظ مرام و منش و عملکرد بی نقص باشند افتخارش برای ما میماند. بامید روزی ک بیخدایان واقعا بیخدائی را درک کنند و ارزش واقعی خود را بشناسند.:e303:

Theodor Herzl
10-06-2013, 10:17 PM
اما نگرانیتان را میستایم و میگویم اگر واقعا جدی میگویید لطف کنید حرفتان را اثبات هم بفرمایید.چه را اثبات کنم؟ که شما به روان پزشک احتیاج دارید؟ من به شما دسترسی‌ ندارم و نمیتوانم diagnosis بکنم شما را ، این کار دکتر است ، ولی‌ با دیدن این حرف‌های بی‌ سر و ته شما احتمال میدهم یک چیزیتان میشود!

Anarchy
10-06-2013, 10:18 PM
من گذشتم از این ک گفتگو چه کرد.. میپردازم ب این ک از شما چه توقعی میرود.

بهترین توضیه به شما همان بود که تئودور گفت... فردی که در حال پیچیدن به دور خودش هست و 5 صفحه جز حرف های بی ربط و توهم چیزی نداشته و مدام افکارش خط به خط شده یا شاید هم رگ به رگ ، جز مراجعه به همانی که تئودور گفت راه دیگری ندارد !!

از گفتگو دات کام و گفتگو با فرد اسراییلی و تهمت جاسوسی به آرش بیخدا و دیگر یاران گفتگو اون هم بر اساس مشتی مزخرف ، حالا میگید گذشتم ازشون ؟ بیخود کردید گذشتید... یا ثابت میکنید حرفتون رو یا پسش میگیرید !!

من اجازه نخواهم داد چنین مزخرفاتی رو به یاران گفتگو نسبت بدید و بعد بکشید کنار جناب حاج آقا رسول دارامروئی !!!

یعنی چی؟ خودمانی بگویم یعنی خیال کنم مال این حرفها نیستید؟ توقع از بزرگان میرود گرامی و پایین اوردن توقع اینجا مفهوم خوبی ندارد. ب هر روی اینهم یکی از آن چیزهاست ک ب دید ما نقص و ایراد نام دارد و تا آنجا ک بتوانیم در اصلاحش کوشاییم. اگر سایتها و منابعی ک دعوی بیخدائی دارند بلحاظ مرام و منش و عملکرد بی نقص باشند افتخارش برای ما میماند. بامید روزی ک بیخدایان واقعا بیخدائی را درک کنند و ارزش واقعی خود را بشناسند.

اصولا اگر شما نام خردگرا رو یدک میکشید با این خزعبلاتی که میگید و این آشفتگی ذهنی که دارید و خط به خط شدن افکارتون ، من ترجیح میدم لقب جاهل ، نادان یا چیز هایی نظیر این رو بگیرم :e421: !!

به اسپاگتی اگر دارید حرف جدی میزنید ، یک دور تاپیک رو از اول بخونید ببینید اصلا جز مزخرف گفتن چه چیز دیگری گفتید !!

Theodor Herzl
10-06-2013, 10:21 PM
البته فکر می‌کنم بیماری شما این باشد.

Hero syndrome - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Hero_syndrome)

کسی‌ که مبتلا به سندرم قهرمان باشد خواهان قهرمانی و شناخته شدن توسط دیگران است که معمولا با ایجاد یک شرایط غیر قابل تحمل برای خودشان و تلاش برای حل آن همراه می‌باشد

r.daramroei
10-06-2013, 10:24 PM
یک بار از پست اول شروع کنید به خوندن جناب حاج رسول که از زمین و زمان طلبکار هستید و همه رو مبتلا به مرض آخوندیسم میبینید... ابتدای امر کمی صبر کردیم ببینیم حرف حساب شما چی هست !! دیدیم شروع کردید به حرف های پرت و پلا زدن و ارتباط خیالی گفتگو دات کام و اسراییل و سپاه و جاسوس و مزدور و این خرعبلات !!

بعد از شما توضیح خواستیم که اینها چه پیوندی به هم دارند که فرمودید بگذریم... پس یعنی حرف مفت زده بودید دیگه !!

بعد دلیل خواستیم که چرا آرش بیخدا رو مهره رژیم میدونید که مجددا جز حرف های بی ربط و خزعبلات چیزی تحویل ما ندادید و فقط در حال روده رازی هستید اینجا و مدام ما رو به شباهت با آخوندها متهم میکنید...

بعد شروع کردید به توهمات رنگی زدن که یگانه خردگرای عالم بودید و دن کیشوت وار در حال مبارزه با آسیاب های بادی...گفتید چرا از شما حمایت نشده !! خب چرا اصلا باید میشد ؟ مگر شما کی هستید ؟ مگر شما بالاتر از یاران گفتگو بودید که اسیر رژیم شدند و چند سالی در زندان بودند ؟

حالا شما که به سلامتی در آغوش عزیزان حوزه علمیه عکس یادگاری گرفتید و پشت سر گفتگو دات کام و بیخدایان هم حسابی حرف زدید... الان ما رو متهم میکنید به مرض آخوندیسم ؟ ما سست عنصر بودیم/ هستیم یا شما ؟

الان چه شک و شبهه ای دارید به سلامتی دیگه ؟ آدرس بدیم با برادران ریشو تشریف بیارید راضی میشید دیگه ؟ اینها ک میگوئید همه خطاب ب رسولی هستند ک چرند گفته و بیجا گفته وو... هیچ ایرادی ندارد. باور میکنی اگر ثابت شود حرفهایم جفنگ بود خیلی خوشحال میشوم؟ رفتارتان این را ثابت خاهد کرد مگر نه؟ اما این ک گفتید مگر من کی هستم سؤال من بود. اصلا درخاستمان از گفتگو همین بود. بارها گفتیم آینه ی ما باشید و بگویید ما را چه میبینید. حالا از شما میپرسم من کی هستم؟ پشت سر گفتگو حرف زدم و حالا رودرویش حرف میزنم. ناراحت میشود؟ ما همه حرف میزنیم تا در باره مان حرف بزنند و پاسخ بدهیم و محک بخوریم و عیارمان روشن شود. جز این بود ک خانه میماندیم و خایه میسابیدیم و نان میخوردیم. خیلی بهش احترام گذاشتیم درباره اش حرف زدیم و خیلی باعث افتخارمان است اگر شما بابت ما قلم رنجه کنید. جز این مگر از اینترنت چه میخاهم؟ میخاهم معایبم را در نگاه شما بیابم.

r.daramroei
10-06-2013, 10:26 PM
البته فکر می‌کنم بیماری شما این باشد.

Hero syndrome - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Hero_syndrome)

کسی‌ که مبتلا به سندرم قهرمان باشد خواهان قهرمانی و شناخته شدن توسط دیگران است که معمولا با ایجاد یک شرایط غیر قابل تحمل برای خودشان و تلاش برای حل آن همراه می‌باشدخوشبختانه اینطور نیستم. دنبال یک احتمال دیگر بگرد.

r.daramroei
10-06-2013, 10:30 PM
چه را اثبات کنم؟ که شما به روان پزشک احتیاج دارید؟ من به شما دسترسی‌ ندارم و نمیتوانم diagnosis بکنم شما را ، این کار دکتر است ، ولی‌ با دیدن این حرف‌های بی‌ سر و ته شما احتمال میدهم یک چیزیتان میشود!میتوانید احتمال بدهید. اما ممکن است بفرمایید اهمیت این جمله ای ک گفتید چقدر است؟ منظورم اینست ک آیا این توصیه ی پزشکی است یا ... فهمیدید اینطور نیست؟ پس کمک کنید بفهمم ک الآن باید چه واکنشی نشان داد؟ ممنون.

Anarchy
10-06-2013, 10:39 PM
اینها ک میگوئید همه خطاب ب رسولی هستند ک چرند گفته و بیجا گفته وو... هیچ ایرادی ندارد. باور میکنی اگر ثابت شود حرفهایم جفنگ بود خیلی خوشحال میشوم؟ رفتارتان این را ثابت خاهد کرد مگر نه؟ اما این ک گفتید مگر من کی هستم سؤال من بود. اصلا درخاستمان از گفتگو همین بود. بارها گفتیم آینه ی ما باشید و بگویید ما را چه میبینید. حالا از شما میپرسم من کی هستم؟ پشت سر گفتگو حرف زدم و حالا رودرویش حرف میزنم. ناراحت میشود؟ ما همه حرف میزنیم تا در باره مان حرف بزنند و پاسخ بدهیم و محک بخوریم و عیارمان روشن شود. جز این بود ک خانه میماندیم و خایه میسابیدیم و نان میخوردیم. خیلی بهش احترام گذاشتیم درباره اش حرف زدیم و خیلی باعث افتخارمان است اگر شما بابت ما قلم رنجه کنید. جز این مگر از اینترنت چه میخاهم؟ میخاهم معایبم را در نگاه شما بیابم.

ببخشید مگر من وقتم رو از چاه فاضلاب آوردم که برای ادعای بی سر و ته هم ننه قمری وقت بگذارم و ثابت کنم حرفش درست نبوده !!

حالا باز دنده عوض کردید و نورون هاتون رگ به رگ شد و تقاضای تغییر درخواست دادید و از ما میخواید بگیم شما کی هستید ؟!

جناب رسول ، تشریف ببرید همون حوزه علمیه عکس بندازید ، اینجا کسی برای خزعبلات شما تره هم خرد نخواهد کرد!!

r.daramroei
10-06-2013, 10:48 PM
بهترین توضیه به شما همان بود که تئودور گفت... فردی که در حال پیچیدن به دور خودش هست و 5 صفحه جز حرف های بی ربط و توهم چیزی نداشته و مدام افکارش خط به خط شده یا شاید هم رگ به رگ ، جز مراجعه به همانی که تئودور گفت راه دیگری ندارد !!

از گفتگو دات کام و گفتگو با فرد اسراییلی و تهمت جاسوسی به آرش بیخدا و دیگر یاران گفتگو اون هم بر اساس مشتی مزخرف ، حالا میگید گذشتم ازشون ؟ بیخود کردید گذشتید... یا ثابت میکنید حرفتون رو یا پسش میگیرید !!

من اجازه نخواهم داد چنین مزخرفاتی رو به یاران گفتگو نسبت بدید و بعد بکشید کنار جناب حاج آقا رسول دارامروئی !!!

اصولا اگر شما نام خردگرا رو یدک میکشید با این خزعبلاتی که میگید و این آشفتگی ذهنی که دارید و خط به خط شدن افکارتون ، من ترجیح میدم لقب جاهل ، نادان یا چیز هایی نظیر این رو بگیرم :e421: !!

به اسپاگتی اگر دارید حرف جدی میزنید ، یک دور تاپیک رو از اول بخونید ببینید اصلا جز مزخرف گفتن چه چیز دیگری گفتید !!خیلی خوب است عزیز. همینطور خیلی خوب است ک ب حاج رسول حمله میکنید و خوشبختانه من حاج رسول نیستم. خوبست ک جدا میخواهید دفاع کنید از حیثیت گفتگو و بنازم ب این غیرت. اگرچه عصبیتتان آخوندیست اما غیرتتان چیز دیگریست. بسیار خوب توصیه میکنیم ابتدا از حیثیت روانی خود دفاع کنید و آرام باشید. سپس از حیثیت منطقی خود دفاع کرده و نخستین سخن را مشخص کنید. سپس از حیثیت انسانی خود دفاع کنید و با صداقت ب آنچه شنیدید فکر کنید تا مرتکب تعصب و آن چیزها ک آخوندیش مینامم نشوید. اگر اینها را رعایت کنید من احساس میکنم درجه ی آخوندتان قابل تحمل است وگرنه .... میفهمم کجا چه خبر است.:e105: بفرمایید نخست از چه بیاغازیم؟ اسراییل؟ ماجراها یادم نمیماند و فقط نکات هستند ک بیاد میسپرم. در یکی از واپسین گفتگوهایمان جمله ای راجع ب گفتگو گفتم ک طرف پوزخند زد و بلافاصله خودش را جمع کرد. آنموقع توجهم جلب نشد و اما بعدها ک مسائل دست بدست هم داد و تصورات ب یکدیگر پیوستند از آن میان شکلی پدیدار گشت ک این را میگفت. گفتگو مخلوق رژیم است. زیرا فقط رژیم از چنین چیزی میتواند نفع برد. یکی از آن هزاران تصویر و تصوری ک دست بدست یکدیگر دادند همان پوزخند بود ک آنموقع معنیش آشکار شد. گوئی از میان حبابی از غبار بیرون آمد و رخش را بی حجاب دیدم. آن پوزخند فقط میتوانست ب این معنی باشد ک من فریب این سایت را خورده ام. و البته او بلافاصله خودش را جمع کرد اما همه ی ما از فهم لازمه برای نتیجه گیری از چنین صحنه ای برخوردار هستیم. تنها چیزی ک درمورد اسراییل گفتم همین بود . اما اگر بخاهی حاضرم چند پست دیگر را هم ب توضیح مکرر اختصاص دهم. مطلب بعدی چیست؟

r.daramroei
10-06-2013, 10:50 PM
ببخشید مگر من وقتم رو از چاه فاضلاب آوردم که برای ادعای بی سر و ته هم ننه قمری وقت بگذارم و ثابت کنم حرفش درست نبوده !!

حالا باز دنده عوض کردید و نورون هاتون رگ به رگ شد و تقاضای تغییر درخواست دادید و از ما میخواید بگیم شما کی هستید ؟!

جناب رسول ، تشریف ببرید همون حوزه علمیه عکس بندازید ، اینجا کسی برای خزعبلات شما تره هم خرد نخواهد کرد!!خب حالا داریم میرسیم ب این ک کجا چ خبر است. :e105:

r.daramroei
10-06-2013, 10:54 PM
اگر کسی بخاهد اندیشه ای را بیالاید چه کار دیگری میتواند کرد؟ بگویید چه کار دیگری میتواند ب این اندازه یک اسم را خراب کند؟ و من باور کنم شما بیخدا هستی؟ قدری ساده لوحانه است.

r.daramroei
10-06-2013, 10:59 PM
خابم گرفت برادر. شبت خوش باد و بکام. ک ما بهره ی خویش از سخن شما بردیم و سپاس.:e032:

Anarchy
10-06-2013, 11:06 PM
خوبست ک جدا میخواهید دفاع کنید از حیثیت گفتگو و بنازم ب این غیرت

خیر... خواستم اینجا محلی نباشد که هر کسی از راه رسید بیاید و ادعایی بکند و برود !!

اگرچه عصبیتتان آخوندیست اما غیرتتان چیز دیگریست. بسیار خوب توصیه میکنیم ابتدا از حیثیت روانی خود دفاع کنید و آرام باشید. سپس از حیثیت منطقی خود دفاع کرده

این توصیه ها رو بگذارید برای سری بعد که با برادران حوزه علمیه عکس یادگاری میگرفتید !! اگر ما عصبیتمان آخوندیست شما که منش و روشتان آخوندیست و هر وقت قافیه تنگ آمد به آغوش اونها پناه خواهید برد...

در یکی از واپسین گفتگوهایمان جمله ای راجع ب گفتگو گفتم ک طرف پوزخند زد و بلافاصله خودش را جمع کرد. آنموقع توجهم جلب نشد و اما بعدها ک مسائل دست بدست هم داد و تصورات ب یکدیگر پیوستند از آن میان شکلی پدیدار گشت ک این را میگفت. گفتگو مخلوق رژیم است. زیرا فقط رژیم از چنین چیزی میتواند نفع برد.

کمی زودتر به دنیا می آمدید سفارش میدادیم به بانو آگاتاکریستی برای خلق شخصیت هرکول پوآرو از شما اقتباس کند...

این مزخرفات چی هست که میگید ؟ از پوزخند یک نفر نتیجه گرفتید که گفتگو مخلوق رژیم است :24::24::24::24:!!

حالا نفرمودید اصلا شما رو با یک اسراییلی چه کاری بوده ؟ کی بودن ایشون ؟

الان هم من نتیجه گیری کردم شما جاسوس اسراییل هستید:e415: !!

زیرا فقط رژیم از چنین چیزی میتواند نفع برد.

دقیقا رژیم چه نفعی برده از گفتگو ؟ آها یادم اومد... یکی بود به اسم رسول دارامروئی که ناگهانی تواب شد و رفت با برادران حوزه عکس یادگاری گرفت و پشت پرده بیخدایان رو افشا کرد...

آن پوزخند فقط میتوانست ب این معنی باشد ک من فریب این سایت را خورده ام.

واقعا با بودن شما ، نبود استیو جابز و اینشتین و بقیه نوابغ بشری حس نمیشه... نتایجی که میگیرید نشان از ضریب هوشی بالای شما داره !!

البته او بلافاصله خودش را جمع کرد اما همه ی ما از فهم لازمه برای نتیجه گیری از چنین صحنه ای برخوردار هستیم.

اوه اوه ... چه صحنه اکشنی !! خودش رو جمع کرد... خوب شد فهمیدی و گرنه معلوم نبود چه اتفاقات بدی در انتظارت بود !!

تنها چیزی ک درمورد اسراییل گفتم همین بود

آره ولی بی ربط ترین حرفتم همین بود !!!

Anarchy
10-06-2013, 11:10 PM
اگر کسی بخاهد اندیشه ای را بیالاید چه کار دیگری میتواند کرد؟ بگویید چه کار دیگری میتواند ب این اندازه یک اسم را خراب کند؟ و من باور کنم شما بیخدا هستی؟ قدری ساده لوحانه است.

آها بیخدا یعنی اینکه شما بیای یک مشت مزخرفات و توهمات رو پشت هم ردیف کنی و دوستانی که حتی مدتی رو در بند بودن متهم به جاسوس بودن کنی ، بعد ما سکوت کنیم !! اونوقت اسممون میشه بیخدا...

SAMKING
10-06-2013, 11:38 PM
2593
من با خوندن این جستار یاد این فیلم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87_%D8%B4%D8%A7%D8%AA% D8%B1_(%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85)) افتادم.

r.daramroei
10-07-2013, 06:35 AM
عوض این رفتارهای نازیبا ک شاید برازنده ی تو هم نباشد چ رسد ب کسی ک واقعا نقش بازی نمیکند، بیا و لااقل در ظاهر تلاش برای پاسخگوئی کن. ممکن است یکی از فرماندهان شما دقیقا منتظر دیدن میزان کارائی شما در تخریب مبارزان باشد. اینجوری ممکن است شغلت را از دست بدهی. تعادلت پیشکش. برادر جان .. بسیجی سپاهی کاشف و جاسوس و گماشته.. آخوند .. و حتی شخص خامنه ای ، دیگر چه بگویم.. هرآنچه موجود دوپاست دوستان و برادران منند. اگر چیزی بگویم برای تعالی ایشان است نه چون شما ک معلوم نیست سر کدام سفره تربیتت کرده اند. شما لااقل حرفه ای باش و اگر میخاهی کسی را تخریب کنی مواظب باش خودت و سازمانت را خراب نکنی. بنظرت با این حرفها رتبه ات بالا میرود. خیر. دم تکان دادن هم عرضه و لیاقت میخاهد. سعی کن لااقل عرضه ی پاچه خاری داشته باشی برادر کوچکم. آه برادر.. آی کامی خداوند تبارک و تعالی نور ب قبرت ببارد . اینجا باید تو یک فیضی بما میرساندی. یک دهن بخون ... آه کجا بودیم؟ بله برادر کوچولوی من . زندگی راه سختی است و باید قابلیتهای خود را ارتقا دهی. همین. :e106:

cool
10-07-2013, 06:57 AM
آیا نفهمیدن چیز افتخار آمیزی است؟ کدام جمله را خاندی و نفهمیدی؟ بگو تا هجی کنم.
خیر نفهمیدن افتخار نیست!راستش من هیچ کدام از حرف های شما رو نفهمیدم(:
در یک جمله حرف حسابتونو بگید چیه؟!

cool
10-07-2013, 06:59 AM
خودت میگوئی خودت پاسخ میدهی ورمیجهی و... تعریف کن برادر چطور ب این فکر رسیدی؟
شما بفرمایید چه نتیجه ای غیر از این میتوانم بگیرم؟

Anarchy
10-07-2013, 11:29 AM
عوض این رفتارهای نازیبا ک شاید برازنده ی تو هم نباشد چ رسد ب کسی ک واقعا نقش بازی نمیکند، بیا و لااقل در ظاهر تلاش برای پاسخگوئی کن. ممکن است یکی از فرماندهان شما دقیقا منتظر دیدن میزان کارائی شما در تخریب مبارزان باشد. اینجوری ممکن است شغلت را از دست بدهی. تعادلت پیشکش. برادر جان .. بسیجی سپاهی کاشف و جاسوس و گماشته.. آخوند .. و حتی شخص خامنه ای ، دیگر چه بگویم.. هرآنچه موجود دوپاست دوستان و برادران منند. اگر چیزی بگویم برای تعالی ایشان است نه چون شما ک معلوم نیست سر کدام سفره تربیتت کرده اند. شما لااقل حرفه ای باش و اگر میخاهی کسی را تخریب کنی مواظب باش خودت و سازمانت را خراب نکنی. بنظرت با این حرفها رتبه ات بالا میرود. خیر. دم تکان دادن هم عرضه و لیاقت میخاهد. سعی کن لااقل عرضه ی پاچه خاری داشته باشی برادر کوچکم. آه برادر.. آی کامی خداوند تبارک و تعالی نور ب قبرت ببارد . اینجا باید تو یک فیضی بما میرساندی. یک دهن بخون ... آه کجا بودیم؟ بله برادر کوچولوی من . زندگی راه سختی است و باید قابلیتهای خود را ارتقا دهی. همین. :e106:

جناب دارامروئی... باز هم که دنده عوض کردی و مزخرفات جدید به قلم کیبوردیت میاری !! شما از پست اول در حال حمله به این و اون هستی و حالا حرف هایی که ما باید به شما بزنیم رو داری به من میگی ؟ من میخوام کسی رو تخریب کنم یا شما ؟ شما هستی که آرش بیخدا و یاران گفتگو رو متهم به جاسوس بودن میکنی و شرم هم نمیکنی...

من در حال تخریب مبارزان هستم :24::24::24::24:؟! جناب هخای نو ظهور ، بودن شمایی که سابقه خرابی داری در جمع ما، اونم با این شروع و متهم کردن دوستان ما ، خودش توهین به مبارزان هست...در این 5 سال گذشته کجا تشریف داشتید ؟ بعد از آخرین باری که به حرم رضا مشرف شدید و شروع کردید پشت سر دوستان حرف زدن و عکس یادگاری گرفتن با برادران حوزه علمیه !!

جک نگید لطفا...

این درسی شد که وقتی توهماتی در ذهنتون دارید ، اول سبک سنگین کنید بعد دست به کیبورد شید !!

kourosh_bikhoda
10-07-2013, 12:46 PM
آقای رسول خان من سوال زیر رو بدون تمسخر و خنده میپرسم. چون فکر میکنم حالت عادی ندارید. لطفا پاسخ بدید:

آیا مواد مصرف میکنید؟ آیا سابقه بیماری خاصی دارید؟ آیا الکل مصرف میکنید؟

Theodor Herzl
10-07-2013, 12:51 PM
آقا رسول ، میشود در یک پست به صورت نکته به نکته اینجوری بنویسی‌

1.
2.
3.

ادعاهای خود را بنویسی‌ تا ما حالیمان بشود؟ و دست از این بازی با کلمه‌ها برداری؟من خودم اینگونه از سخنان شما برداشت کردم که شما می‌گوید

گفتگو سایت رژیم بود .
آرش بی‌خدا مامور رژیم است
تنها بیخدای راستین و مبارز ضدّ آخوند شما هستید
ما شما رو تنها گذاشتیم.
اسرائیل این وسط یک جور‌هایی‌ دخیل است؟

اگر این بار روشن بنویسید ممنون میشوم!و حداقل یک سند ارائه بدهید

Reactor
10-07-2013, 01:13 PM
آقای r.daramroei (http://www.daftarche.com/members/r.daramroei-451/)

شما که هم اسمتون رو جار میزنید هم عکستون رو نشان همه میدید هم بقول سایر دوستان شما را مثل اینکه سیستم دستگیر هم کرده!

دیگه دنبال کشف جاسوس و مامور رژیم و جیمزباند بازی و این حرفا رفتن چه سودی برای شما داره؟

Anarchy
10-07-2013, 01:44 PM

شما که هم اسمتون رو جار میزنید هم عکستون رو نشان همه میدید هم بقول سایر دوستان شما را مثل اینکه سیستم دستگیر هم کرده!

دیگه دنبال کشف جاسوس و مامور رژیم و جیمزباند بازی و این حرفا رفتن چه سودی برای شما داره؟

دستگیر نشدن البته... سیستم اطلاعات ایران که مغز درازگوش میل نکرده وقتش رو برای هر متوهمی بی تاثیر هخا گونه ای هدر بده !! چند صباحی ترکیه تشریف داشتند بعد به سرعت برگشتن به آغوش برادران حوزه علمیه و چند عکس یادگاری هم گرفتن باهاشون ، در چند سایت هم حرف از گریه در حرم رضا و بازگشت به اسلام و بدگفتن از بیخدایی و گفتگو دات کام زدند... بعد هم 5 سالی در ناکجا آباد بودند تا اینکه چند روز پیش در اینجا ظهور کردند و یادشون افتاد که آرش بیخدا و کاربران گفتگو البته به جز مزدک ، مهره رژیم بودن و ایشون هر چی کشیده از گفتگو دات کام بوده... الان هم در به در دنبال وصل کردن چکی هستن که از بچه های گفتگو طلب داشتن :e415: !!

البته مدرک معتبر و موثقی هم دارن برای ادعاشون ... اون هم پوزخند یک یارو اسراییلی خیلی خفن پشت تلفن :e105: !!

cool
10-07-2013, 03:08 PM
آیا سابقه بیماری خاصی دارید؟ آیا الکل مصرف میکنید؟
اقا من الکل مصرف کرده ام اما همچین مضخراتی نگفته ام!!

r.daramroei
10-07-2013, 06:02 PM
آقا رسول ، میشود در یک پست به صورت نکته به نکته اینجوری بنویسی‌

1.
2.
3.

ادعاهای خود را بنویسی‌ تا ما حالیمان بشود؟ و دست از این بازی با کلمه‌ها برداری؟من خودم اینگونه از سخنان شما برداشت کردم که شما می‌گوید

.

اگر این بار روشن بنویسید ممنون میشوم!و حداقل یک سند ارائه بدهید خاهش میکنم.
گفتگو سایت رژیم بود .
نمیشود اینگونه گفت مگر این ک خودم مؤسس آن میبودم و مستقیما دستور و بودجه از رژیم میگرفتم. در اینصورت میشد گفت سایت متعلق ب رژیم است . آنچه گفتنش از زبان ما منطقی خاهد بود اینست ک این رفتارها ب نفع رژیم بود و اگر این سایت مال رژیم بود و آرش بیخدا خود خامنه ای بود کاری جز آنچه ک این سایت کرد و میکند انجام نمیداد. منطقی باشید و بی دقت رد نکنید. ناامید میشوم وقتی برخی نکات را تکرار میکنید.
آرش بی‌خدا مامور رژیم است. با توجه ب آنچه گفتم برداشت کنیم چون حتی دیدن کارت شناسائی رسمی او نیز نمیتواند در قاموس من دلیلی بر مأمور رژیم بودن او باشد و درثانی این ک کسی مأمور رژیم باشد برای من کوچکترین معنائی ندارد. من دو سند امضا شده در دست رژیم دارم ک از آنها تقاضای کار کردن برای ایشان کرده ام. و حدودا سه یا چهار درخاست شفاهی نیز کرده ام. چیزی ک از اسراییل نخاستم. دلیل این کار را هم نمیشود در این اتمسفر گفت و نگاهی دیگر و عرصه ای دیگر میطلبد. بنابراین در چارچوب همان نکته ی قبلی ک گفتم بی آن ک بخاهم ب نتیجه ی خاصی برسم ب این نتیجه رسیدم ک اولا آرش بزرگترین خدمات را ب اسلام و رژیم کرده است.. دوما آرش اصلا یک فرد خاص نبود و سینوسهای خاصی در گفتارش بود ک تعبیری جز تیم بودن آرش ندارد. نهایتا ایشان فقط یک ادبیات خاص بود ک بعضا هم ب مرخصی میرفت و دیگری بطرز جالبی بجایش مینشست. این را میشود توضیح داد و اثباتش کرد ولی فقط در قالبی خاص. در قالبی دیگر ارزش ندارد.
تنها بیخدای راستین و مبارز ضدّ آخوند شما هستید. گفتیم آخوندیسم را باید شناخت. او آخوند نیست و یک طرز تفکر است. با این پیش فرض وارد سخنم شوید میفهمید وگرنه خیر. در این قالبی ک عرض شد تنها دشمن آخوندیسم منم. سند دارم و آن نوشته هایم است. گوزنها. فقط این طریقه است ک آخوندیسم را ب زباله دانی میسپرد وگرنه این افعی مهلک آخرالامر خودش را هم میگزد و نابود میکند. با آخوند دشمنی ندارم (تنها دشمن واقعی من جاسوس است) و اگر زمانی میخاستم بشاشم ب هیکلش اکنون صمیمانه دوستش دارم و میخاهم هدایتش کنم. آدم شود.
ما شما رو تنها گذاشتیم. تا زمانی ک گامی برندارید تا من بتوانم سخنم را از طریق رسانه ی تصویری بعرض ملت برسانم و کسانی تأیید کنند ک واقعا این اتفاق افتاده است بله .. تنهایم گذاشته اید. و این بدترین اشتباه ممکن است حتی اگر تا گردنتان بسیجی و آخوند باشید.اسرائیل این وسط یک جور‌هایی‌ دخیل است؟ بله. اما طریقه اش را خودم نیز نمیدانم. حتی اگر یاد نمیگرفتم ک مغزم را جوری پاک کنم ک حتی اطاق سفید هم نتواند اسکنش کند بازهم نمیفهمیدم دخالت اسراییل چگونه است. فقط شک ندارم تنها کسی ک میتوانست این بازی را براه اندازد اسراییل بود. آنموقع ما مورد دسترس هیچکس نبودیم. اما نفهمیدم ربطش ب اسراییل چه بود. گفتم ک گفتگو درخدمت آخوندیسم بود.

r.daramroei
10-07-2013, 06:08 PM

دیگه دنبال کشف جاسوس و مامور رژیم و جیمزباند بازی و این حرفا رفتن چه سودی برای شما داره؟ نفهمیدی یا گل آلودبازی درآورده ای؟ دنبال هیچ بازی ای نیستم فقط میخاهم این سایتهای کثیفی را ک جز تخریب امروز و آینده ی انسانها کاری نمیکنند در حد خودم بیازارم. میدانم اینجا هم تقلبی است و تنها کسی ک ما را میبیند وزارت اطلاعات است. اصولا کاری جز این ندارم ک خود ایشان را بیازارم. و اهمیتی ندارد ک مردم میفهمند یا نه. هرکسی باندازه ی توان خودش ب وظیفه ی انسانیش عمل کند و دینش را ب فرزندانش ادا کند.. من مطیع این مرامم.

r.daramroei
10-07-2013, 06:10 PM
اگر هم کسی هست و ما را میبیند و این سایت تقلبی نیست خدمتش عرض میکنم ک گرامی اگر گربه بر تخته سیاه کشیدن این ملایان فریبت میدهد پس حقت جز حکومت ملائی نیست.

Theodor Herzl
10-07-2013, 06:46 PM
من دو سند امضا شده در دست رژیم دارم ک از آنها تقاضای کار کردن برای ایشان کرده ام. و حدودا سه یا چهار درخاست شفاهی نیز کرده ام.خوب خودت که پس دستت با آرش بی‌خدا توی یه کاسه هست اگر آرش مأمور رژیم هست:e415: ، پس دردت چیه این وسط؟

Anarchy
10-07-2013, 06:54 PM
خوب خودت که پس دستت با آرش بی‌خدا توی یه کاسه هست اگر آرش مأمور رژیم هست:e415: ، پس دردت چیه این وسط؟

کسری جان ، یه کمکی بکن برای حاج رسول تاکسی بگیریم تا دم تیمارستان برسونیمش :24::24::24::24::24::24::24:!!

Mehrbod
10-07-2013, 06:56 PM
کسری جان ، یه کمکی بکن برای حاج رسول تاکسی بگیریم تا دم تیمارستان برسونیمش :24::24::24::24::24::24::24:!!

این سرگرمی را از من نگیرید!

پناه بر اسپاگتی پرنده (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%DA%AF%D8%AA%DB%8C-265/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-3.html)!!

r.daramroei
10-08-2013, 06:51 AM
این سرگرمی را از من نگیرید!

پناه بر اسپاگتی پرنده (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%DA%AF%D8%AA%DB%8C-265/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-3.html)!! شما سرگرمی بهتری در تاپیک فرد داری. اینهمه ورجهیدن مخاطبان ب من میگوید ک ایشان جز ورجهنده چیزی نیستند. برنامه ی کمدی ئی در تلویزیون رژیم دیدم ک تقلیدی از برنامه ی سینمائی یکی از کانالها بود و بازیگر این طنز تکیه میمیک جالبی داشت ک اسمش را نهادند "مقوا". دستش را جلوی صورتش تکان میداد طوری ک تکه مقوائی ک چیزی روی آن چاپ شده از جلوی دوربین رد میشود. اشاره ب بازی بی محتوی بازیگران ایرانی. البته قبلن هم اندیشمندی ب همین معنی اشاره کرده بود: ما همه شیریم، شیران عَلَم (بیرق، پرچم). دیدن شما یکنفر مرا بیاد این معانی میاندازد. بدنبال علم رفتید اما نفهمیدید چرا.. نتیجه اش این شد ک علمتان مثل یک چیز تزئینی بی مصرف روی رف ماند. هراز گاهی برای خودنمائی یا حتی بی معنی و بیهدف نمایشش میدهید و نمیفهمید ک باید ابتدا انسان بود. انسان بودن مشکل و پیچیده و مردافکن است. هرکسی دلش نمیخاهد انسان باشد. آنجا در عرصه ی علم رفتارتان را دیدیم ک بی پاسخ متوقف شدید. ابتدا خیلی عجولانه و بدور از منش یک عالم پخته نظردهی کردید، و سپس ک پاسخی درخور گرفتید بی هیچ اشاره ای متوقف شدید. عالم پخته مواظب شخصیتش هم هست .. چرا ک هر علمی قبل از هرچیز تلاشی برای اصلاح شخصیت انسان است. و اصلاح شخصیت ارتباط کاملی با "بقا" دارد. درگیریها و خونریزیها نتیجه ی یک اشتباه در منطق و منش (شخصیت) انسانهاست. شخصیتی ک نفهمید برای بقا چکار باید کرد. شما باید بعنوان کسی ک قابلیت فهمیدن را در عرصه ی دیگری (علم) ثابت کرده است، هر نکته ای را قبل از برخورد کردن موشکافی کنی.. چون مغزش را داری. امثال این آیدیهای مقوائی ورجهنده معذورند زیرا از رفتارشان پیداست جز این در مغزشان امکانی نیست. اما شما معذور نیستی. باید ابتدا بپرسی تا بعد توضیحی نشنوی ک مثل تودهنی ب وجدانت بخورد. فرض میکنم قبل از ورجهیدن سؤال کرده ای.. بشنو: هر اندیشه ای ک شما را ب جبهه گیری و دشمن سازی وادارد اندیشه ای شخصی است و حق نداری آن اندیشه را ب عرصه ی جامعه بکشانی. اندیشه ی جبهه گیری و دشمن سازی و خودی و ناخودی تراشی و... همان اندیشه ای است ک از جانب همه ی طرفین درگیر جدال قدرت دنبال میشود. باید مبنا را بر دوستی و گفتمان نهاد. من نمیخاهم ب اشتباه ادامه دهم. آشکارا میگویم ک مایل ب همکاری با همه ی انسانها در هر موقعیتی ک هستند میباشم.. تا ثابت کنم در هر لباس و موقعیتی میتوان آدم بود. بقیه ی مبارزه ها اشتباه و از سر عقده گشائی است. اگر قرار باشد اصلاحی صورت گیرد تنها از این طریق است: پذیرش حق حیات طرف. خب شنیدی چه گفتم.. پاسخ بده نه مثل تاپیک فرد توقف کنی.

r.daramroei
10-08-2013, 07:35 AM
سوریه را ببینید: بشاراسد و مخالفانش حتما باید چندسال میجنگیدند و صدهزار بیگناه کشته میشد و کل مملکت ویران میشد تا دو تا آدم عوضی ب این نتیجه برسند ک ب یکدیگر حق حیات بدهند و سر میز گفتگو بنشینند. اسراییل و فلسطین همینطور.. و همه ی دنیا همینطور. همه ی تاریخ همینطور. اشتباه کافی نیست؟ تا کی اندیشه ی حذف؟ ب کجا میرسد؟ در واقع .. چه میخاهیم؟ از خود بپرسید. از خود بپرسید آن حرف نهائی و بنیادی ما چیست. من با همین اندیشه ب گفتگو با اسراییل پرداختم. نامه های من ب ایشان موجود است. نخستین کسی ک از تشکیل مرکزی برای دوستی ایران و اسراییل سخن گفت من بودم. آنموقع در چهره ی اسراییل و مباشر سفارت ایران چیزی جز یک پوزخند ناباورانه نبود. طوری نگاهم کردند گوئی دیوانه ام. طرف اسراییلی زرنگتر بود و از طریق دستکاری در بینش کمیساریای عالی پناهندگان ک تحت نفوذ ایران و اسراییل است کاری کردند ک پرونده ام ب مسیر غلطی بیفتد و ازسوی دیگر با کار کردن روی مخ زنم از طریق آمریکائیهائی ک در کلیسا و بنیادهای خیریه ی آمریکائی با ما رفت و آمد داشتند سعی کردند کارم را یکسره کنند زیرا قبلا در اتاق سفید فهمیده بودند ک من تا پای مرگ حاضرم علیه اندیشه ی قدرت بایستم. من دشمن قدرت بودم و ایشان خود قدرت. کاری کردند ک از سر یأس و استیصال ب سیم آخر بزنم و جلوی کسانی ک از سی سال پیش ب اینسو راه زندگیم را سد کردند بایستم و نهایتا ب دست رژیم شهید شوم. هیچ نبود در طول این مدت انواع چالشها را فراروی سیستم امنیت ایران میگذاشتم و با زیرنظر گرفتن نامحسوس من میتوانستند طرز فکر ایران را ببینند و نقاظ ضعف و قوتش را بیابند. آنموقع تلاش من برای تأسیس سایتی ک اسراییل رسما در آن حاضر شود خیلی مسخره بنظر میرسید اما الآن میبینید ک سازمانهائی برای همین کار درست شده. آیا نبرد رژیم و اپوزسیون باید مثل سوریه شود؟ چرا الآن شخصیتی نداشته باشیم ک مدافع گفتگوست؟ وقتی ب حذف طرف فکر میکنی اگر ترا بکشد کاملا حق دارد. شاید اگر اکنون با من کاری ندارند (جز این ک آزارم دهند و از طرق معیشتی و ... در تنگنایم بگذارند) ب همین دلیل است؛ ب دلیل این ک میبینند افرادی مواظب این هستند ک رژیم با آدمی ک هیچ آتوئی ب دست نداده اما سراپا دشمن طرز فکر آخوندی است چه برخوردی میکند. من هیچ نقصی در افکارم ندارم و برای هر ویرگولی در سخنم هزاران دلیل دارم. آن بنیان مرصوصی ک پشتش میتوان از هر هجومی در امان بود "منطق" است. منطق صحیح و همه جانبه. و هر کسی ک چیزی جز این میگوید باید ابتدا ب سخن من پاسخ گوید . اگر زیرآبی رفتید و سکوت کردید و ورجهیدید یعنی .... خودتان معنیش کنید.

undead_knight
10-08-2013, 10:53 AM
این دوست عزیز دیگه واقعا دچار شدت بالایی از توهم توطئه هستند!

Anarchy
10-08-2013, 01:48 PM
این دوست عزیز دیگه واقعا دچار شدت بالایی از توهم توطئه هستند!

و البته خودبزرگ بینی (http://en.wikipedia.org/wiki/Grandiosity) از نوع هخایی :e415: !!

یه نفر
10-08-2013, 02:01 PM
ایشون جانشین مناسبی برای من هستند...

r.daramroei
10-08-2013, 04:13 PM
این دوست عزیز دیگه واقعا دچار شدت بالایی از توهم توطئه هستند! فرض کنیم درست است. چ باید کرد؟ فرض کنید داریم درمورد مشکلات مبارزه در ایران حرف میزنیم ک یکیش همین توهم زدن است و در مصاحبه های کسانی ک دوام نیاوردند و گریختند اشارات زیادی ب همین مسئله میشود. اصولن این تاپیک برای بررسی همین مسائل است چرا ک مثلن رفتار گفتگو دات کام ک هنوز هم ادامه دارد یکی از آن عواملی است ک توهم را بوجود میآورد (فکر نمیکنید ک توهم خودبخود بوجود می آید؟) حرف من اینست ک اگر گفتگو و دفترچه ی فعلی یکی از ابزارهای رژیم برای تشدید احساس تنهائی و القای جفنگ بودن همه ی عقاید آدم نیستند، و واقعا بفکر مبارزه با رژیم هستند (ک از این معنی فرسنگها فاصله دارند) باید بدانند ک با این رفتارشان ب رژیم در ایجاد توهم کمک میکنند. از دو حال خارج نیست: یا این ک گفتگو (و دفترچه) یک سایت واقعی بودند و هستند، یا این ک هر دو تقلبی اند و آلت دست رژیم. در شق اول باید از اشتباهاتشان گفتگو کرد.. در شق دوم باید از اشتباهات و رذالتشان گفتگو کرد. اما ایشان خود بهتر میدانند ک کدام یکی هستند و میبینید ک بجای پاسخ دادن ب سؤالات ورمیجهند و دلقک بازی از خودشان در میکنند. شما هم اگر یک آیدی تقلبی نیستی بجای افتادن در مسخرگی ایشان (ک نتیجتا خودت را هم در دلشان بابت این سادگی و حماقت مسخره خاهند کرد) کمی دو دوتا چارتا کن تا یاد بگیری مسائل را با دقت نگاه کنی. میبینی ک آنکسی ک قدری ب علم پیچیده بود پاسخمان را دید و هر دو تاپیک را ترک گفت چرا ک خود را در قواره ی این سخنان ندید. اما آنان ک دلقک بازی در خونشان است و اساسا جز مشتی هوچی و دگوری بازاری نیستند فقط شکلک در می آورند و مسخرگی میکنند.. و جرأت نمیکنند وارد دایره ی پاسخگوئی شوند. مسخرگی سرمایه نمیخاهد. نه نیاز ب دانش دارد ن ب انصاف و ن ب انسانیت. فقط یک دهان گشاد میخاهد و مغزی گندیده ک فقط لجن تولید میکند. اما قضیه ب این سادگی نیست. اطلاعات دنبال کم دردسرترین راه برای فضولی در گذشته ی آدمهاست و بطرز احمقانه ای امیدوار است این چهره ها ک در فاروم از خود نشان میدهیم واقعی باشد و ما ب این سادگی گول تپ و توز دگوریهای تاپیک را بخوریم و حلقه های مفقوده ی داستان خیش را بازگو کنیم. غافل از آن ک بازی با دست باز خیلی فریبنده تر از مخفیکاری است. بچه نباش اخوی راهت را بکش و برو اگر ذاتا دنبال مسخرگی نیستی. اگر دیدی یک جمله ی انسانی از ایشان در شد باقی قیل و قالشان را فاکتور میگیریم. می پرسی من چرا اینجا هستم؟ رسول دارامروئی را تعریف کرده ایم تا خاب حرامیان را ب هم بریزد و نگذارد آب خوش از گلویشان پایین رود.:e14c:

r.daramroei
10-08-2013, 04:13 PM
و البته خودبزرگ بینی (http://en.wikipedia.org/wiki/Grandiosity) از نوع هخایی :e415: !! میتوانیم.:e418:

r.daramroei
10-08-2013, 04:15 PM
ایشون جانشین مناسبی برای من هستند... ای سخنور دوم. ............ نکند از کامی خبر آورده ای؟ بوی صابون ایشان را میدهی.:e207:

r.daramroei
10-08-2013, 04:46 PM
یکی از اسنادی ک توهم تقلبی بودن این سایت را میتواند ایجاد کرد همین اصرار بر متوهم بودن یک مبارز است. بگفته ی هاناه آرنت این روش در روسیه ی استالینی و خصوصا آلمان هیتلری و چین مائوئی بکار گرفته شده است و همینطور در مقالات زیادی ک از سوی نویسندگان و متفکران فراری منتشر گشته ب این موضوع اشاره شده است. وقتی دستگیر شدم و ب دادگاه بابل تحویلم دادند بازپرس ابتدا تا دم در ماشینی ک مرا ب محل دادگاه آورد آمد (چون دم غروبی مرا ب دادگاه بردند و ساعت اداری تمام شده بود.. شاید ترسیدند در ساعت اداری سروصدا کنم و مردم را متوجه امر کنم. میدانند اینکار را میکنم) و از پنجره نگاهم کرد و گفت دستبند و پابند. بعد هم ک مطابق دستورش مرا بسته بندی شده ب اتاقش آوردند بمحض دیدنم رو کرد ب مأمور انتظامی و گفت مثل این ک روانی هم هست. اولین حرفی ک زد این بود ک من روانی ام. و وقتی برخلاف انتظارش بلافاصله پاسخ گفتم یک لحظه قفل کرد. من بهش گفتم ک حتی دکتر هم بعد از چند کلمه گفتگو رأی میدهد.. و ایشان یک لحظه جاخورد و دوباره رو کرد ب مأمور و گفت نه بابا هیچی نیست.. دو روز دیگه بق بقو میکنه. تقریبا هربار رودرروئی ما با مسئولان رژیم مصادف با القای همین معنی بوده است و اینک وقتی اینهمه اصرار بر متوهم بودن من در زبان این آیدیها رد و بدل میشود من منطقا مجوز می یابم ایشان را تداوم همان روند ببینم. در گفتگو هم همین جو وجود داشت و جالب این ک ن در قالب آن ژستهای فرهیخته و ن در قالب این دگوری بازیها هیچکدام جرأت قاطی شدن در جریان پاسخگوئی را نداشتند. در حالی ک منطقی است اگر طرفی ک خود را معقول و مخاطبش را دیوانه میخاند سعی کند همچون یک انسان متین حرف بزند و از استدلالات منطقی و شواهد معتبر استفاده کند. حال آن ک رفتار شما در اینجا ن فقط ب یک دیوانه ی خطرناک عقده ای میخورد ک در حال ترکیدن از شدت نفرت است.. بلکه آنقدر سطحی و بی محتواست ک فقط از یک مأمور جزء برمی آید. یک چیزی خدمت مأمورانی بگویم ک ب امر مسخره کردن من گمارده میشوند. از سالها پیش ب این سو رژیم هیچ تاکتیک دیگری جز تاکتیک موسوم ب نوشیروان و بزرگمهر در برخورد با من اتخاذ نکرده است. البته قرائت یوسف و عزیز مصری هم هست ک همین است و فرقی نمیکند. میگویند وقتی بزرگمهر از سوی نوشیروان مورد غضب واقع شد و ب زندان رفت آنقدر از نوشیروان رنجید ک وقتی نوشیروان ب سبب بروز مشکلی ک فقط ب دست بزرگمهر حل میشد او را از زندان آزاد کرد بزرگمهر قبول نکرد و بیرون نشد. وزیران ب مشاوره برخاستند ک بزرگمهر مرد دانش است، تنها راه خارج شدنش از زندان اینست ک آدم ابلهی بیابید و نزد او بفرستید و او آنچنان ب تنگ خاهد آمد ک با پای خود بیرون می آید. اینک رژیم برای ب بیراهه کشیدن همه ی تاپیکهای روشنگرانه میگردد و احمق ترین (بعضا رذل ترین) مأمورانش را ب تاپیک میفرستد تا شخص روشنگر را ب ستوه آورند و سخن تاپیک را از دید ناظر احتمالی پنهان دارند. بله جانم. وقتی ب اینجا فرستادندت یعنی از تو احمقتر پیدا نکردند.

r.daramroei
10-08-2013, 09:54 PM
واقعا قفل کردید پرروها... یا این ک مأموریت تمام شد؟ ب هر شکل منهم آوانسهایم پایان یافت و بعد از این چند پست آخری ک محض انساندوستی خود را همردیف شما کردیم و لیچاری نثارتان کردیم، ب لیچار کشیده نمیشویم. واقعن با آن سگدوهائی ک زدید نگرانتان شدم گفتم یکوقت برای ب لیچارگوئی کشیدن ما سقط نشوید. یکی از ترفندهای رژیم برای گم کردن ترهائی ک در تاپیک میزند اینست ک آدم بی چاک و دهنی را ب میدان میفرستد تا وربجهد و طرف مقابل را ب لیچار گفتن وادارد تا سخنش کمرنگ شود. منهم از آنجا ک با قدرت میانه ای ندارم ناامیدتان نکردم و لیچاری چند همراهتان سرودیم. زین پس اگر مردی در میانتان یافت میشود بفرستید پاسخ ایرادات ما را بدهد. ایراد اول ما اینست ک: «چرا دعوی بیخدائی میکنید و بیخدایان را بدنام میکنید؟» شما کجایتان بیخداست؟ کدام سخنی گفته اید ک آنرا شاهد بیخدائی خود میدانید؟ ما ب شما میدان دادیم تا هرچقدر خاستید قر بدهید.. آخرش خودتان گریختید. حالا نوبت منست قر بدهم. مثل ملایان از پاسخگوئی میگریزید؟

یه نفر
10-09-2013, 10:39 AM
ای سخنور دوم. ............ نکند از کامی خبر آورده ای؟ بوی صابون ایشان را میدهی.
من که متوجه منظورتون نشدم. ولی در کل طرفدار شما هستم.. منظورم از اون جمله بالا هم همین بود..

r.daramroei
10-09-2013, 11:28 AM
من که متوجه منظورتون نشدم. ولی در کل طرفدار شما هستم.. منظورم از اون جمله بالا هم همین بود.. گرامی ، تفاوتی نمیکند طرفدار من باشی یانه. کامی عشق من است و من با عطف ب محبتتان نسبتی میانتان برقرار کردم. بگردید میبینید ک همه جا از کامی با احترام صحبت میکنم. :e032:

Philo
10-09-2013, 11:50 AM
دوست گرامی اگر اینجا تقلبی است چرا اینقدر مدیران اینجا به ناشناس ماندن هموندانشان یاری می رسانند و بهترین ترفندهای ناشناس ماندن در وبگردی را به آنها می آموزند؟
شگرد‌های ناشناس ماندن و دور زدن فیلترینگ (http://www.daftarche.com/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87%D8%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D8%8C-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-18/%D8%B4%DA%AF%D8%B1%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D9%88-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%B2%D8%AF%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF-463/)

Theodor Herzl
10-10-2013, 01:42 PM
آقا رسول میشود نقد خودتون رو در مورد کتاب چه باید کرد لنین و ارتباط اون با جنگ کازرون و اصولاً حضور نیروهای روسی در قطب جنوب برای فتح آلاسکا و اینکه اصلا دست آیت‌الله بروجردی و خویی در این قضیه بوده است یا نه رو بدونم؟

Robert
02-04-2014, 09:20 PM
زنده باد دایی جان ناپلئون!

Anarchy
02-04-2014, 09:35 PM
زنده باد دایی جان ناپلئون!

این حاج رسول از توابین به شدت حزب باد هستن !! به درگاه اسپاگتی دعا میکنیم شفا پیدا کنن...

Robert
02-04-2014, 10:20 PM
این حاج رسول از توابین به شدت حزب باد هستن !! به درگاه اسپاگتی دعا میکنیم شفا پیدا کنن...
میشناسمشون. عضو گفتگو شده بود تا کیسش سیاسی بشه و کارش زودتر راه بیفته

Anarchy
02-04-2014, 10:46 PM
میشناسمشون. عضو گفتگو شده بود تا کیسش سیاسی بشه و کارش زودتر راه بیفته

آخرش هم حاجی به آغوش اسلام بازگشت و رفت حوزه علمیه و تواب شد و کلی هم پشت سر آرش بیخدا و بچه های گفتگو خزعبل تلاوت کرد ... اینجا هم باز اومده بود یک مشت هذیان و مهمل به هم میبافت !!

مزدك بامداد
02-05-2014, 12:19 AM
آخرش هم حاجی به آغوش اسلام بازگشت و رفت حوزه علمیه و تواب شد
ولی خب، توانست برای درمان بیماری چشم پسرش راه به جایی ببرد.

Anarchy
02-05-2014, 12:28 AM
ولی خب، توانست برای درمان بیماری چشم پسرش راه به جایی ببرد.

اینو دیگه من خبر نداشتم ... اما حاج رسول ، نیازی به روانکاوی داره واقعا !!