PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیرامون اعتراضات کاربر "یه نفر"

یه نفر
09-19-2013, 01:08 PM
این جفنگیات چیه سر هم میکنید؟ چرا تاپیک رو منحرف میکنید؟
خیلی نامردی کوروش... خیلی.. :-(

شما ها فقط هوای خودتون رو دارید. کامنت منو فقط میبینی؟؟! حرفای بقیه جفنگ نبود؟؟ از اون همه اسپم فقط به مال من گیر دادی؟؟!!
خیلی ناراحت شدم. این رفتارتون واقعا تبعیضانه هست. همه گفتگو ها بین خودتونه. غریبه رو راه نمیدید و اگر ازش خوشتون نیاد، سریع مسخره اش میکنید...

باشه. باشــه...
من اسپمر. من بی عقل. من بی سواد. به قول بعضی هاتون توی فیسبوک من لــودگی میکنم و چرت و پرت مینویسم..
اکــی.
خوش باشید باهم. بای

Russell
09-19-2013, 01:59 PM

شما ها فقط هوای خودتون رو دارید. کامنت منو فقط میبینی؟؟! حرفای بقیه جفنگ نبود؟؟ از اون همه اسپم فقط به مال من گیر دادی؟؟!!
خیلی ناراحت شدم. این رفتارتون واقعا تبعیضانه هست. همه گفتگو ها بین خودتونه. غریبه رو راه نمیدید و اگر ازش خوشتون نیاد، سریع مسخره اش میکنید...

باشه. باشــه...
من اسپمر. من بی عقل. من بی سواد. به قول بعضی هاتون توی فیسبوک من لــودگی میکنم و چرت و پرت مینویسم..
اکــی.
خوش باشید باهم. بای
اینکه اینجا باشید یا نه تصمیم خودتان است و من نمیدانم قهر کردن و این لوس بازی‌ها دیگر چیست. ولی کوروش گرامی درست میگوید، اسپم در تالارهای عمومی مساله ندارد ولی در تالار "اثبات وجود خدا" و... این رفتارها تنها ارزش قائل نشدن برای تالار و کاربران آن است، من اینجا سانسور نمیکنیم ولی نظم بحث‌ باید رعایت شود.بعد هم شما در نوبت صندلی داغ برای هفته‌یِ بعد هستید، میخواهید قهر کنید بگذارید بعد از صندلی داغ حداقل !!

Mehrbod
09-19-2013, 02:05 PM
این جفنگیات چیه سر هم میکنید؟ چرا تاپیک رو منحرف میکنید؟
مدیران لطفن پست های مزخرف رو زدایش کنند.

اینکه اینجا باشید یا نه تصمیم خودتان است و من نمیدانم قهر کردن و این لوس بازی‌ها دیگر چیست. ولی کوروش گرامی درست میگوید، اسپم در تالارهای عمومی مساله ندارد ولی در تالار "اثبات وجود خدا" و... این رفتارها تنها ارزش قائل نشدن برای تالار و کاربران آن است، من اینجا سانسور نمیکنیم ولی نظم بحث‌ باید رعایت شود.بعد هم شما در نوبت صندلی داغ برای هفته‌یِ بعد هستید، میخواهید قهر کنید بگذارید بعد از صندلی داغ حداقل !!

پیک‌هایِ نامبرده از آنارشی, یه نگر و میلاد را من به زباله‌دانی فرستادم.

همچنین تا آنجاییکه به یاد داشتم, کوروش گرامی پیشتر گرداننده‌یِ این تالار بودند, من در کنار امیر
ناپیدا دسترسی گردانندگی (نَمادین) به این تالار هم به ایشان دادم تا پستهای اینچنینی را گردانندگی کنند.

Anarchy
09-19-2013, 02:52 PM

باشه. باشــه...
اکــی.
خوش باشید باهم. بای

یه نفر جان ، شما اگر سابقه بحث ها و تاپیک هامون رو دنبال کنی متوجه میشی اینجا هیچ کس هوای هیچ کس رو در بحث نداره و به خودمون هم در بحث جدی رحم نمیکنیم !! برای بحث های غیر جدی یا اسپم گونه هم تاپیک داریم...حالا شاید شما با جو انجمن هنوز کاملا آشنا نشدی !! به هر حال جای ناراحتی نداره و این رو بذارید به حساب کنترل نظم انجمن و بپذیرید اون چند پست شما در یک تاپیک جدی نباید زده میشد !!

ما دوست داریم دوستان اینجا بمونن...شما هم که متقاضی صندلی داغ بودی ، اگه نیای نوبتت میوفته برای 6 ماه دیگه ها :e105: !!

cool
09-19-2013, 02:56 PM
ینجا هیچ کس هوای هیچ کس رو در بحث نداره و به خودمون هم در بحث جدی رحم نمیکنیم !!
به گمانم ایشون این تالار رو با چت روم اشتباه گرفته!

kourosh_bikhoda
09-19-2013, 04:16 PM

من که با شما مشکل شخصی ندارم. ولی انصافن وقتی اون پیکتون رو دیدم دیگه خیلی ناراحت شدم. این یه جستار جدی و فلسفیه. یعنی که چی شما اینجوری خرابش میکنید؟ البته به نظر من میلاد هم مقصر بود و نباید بحثو ادامه میداد.

همچنین تا آنجاییکه به یاد داشتم, کوروش گرامی پیشتر گرداننده‌یِ این تالار بودند, من در کنار امیر
ناپیدا دسترسی گردانندگی (نَمادین) به این تالار هم به ایشان دادم تا پستهای اینچنینی را گردانندگی کنند

من میخوام در مدیریت دوستان دخالت نکنم. هر تالاری که مدیر مستقیم داره اولویت اقدام با همون مدیر هست به نظرم. الان این کاربر ouroboros (http://www.daftarche.com/members/ouroboros-66/) کجا هستند؟ شما که گفتید من رفتم چک کردم دیدم 2 ماهه فعالیت نداشتند. بهتر نیست برداشته بشند؟

یه نفر
09-19-2013, 07:11 PM
ولی انصافن وقتی اون پیکتون رو دیدم دیگه خیلی ناراحت شدم. این یه جستار جدی و فلسفیه. یعنی که چی شما اینجوری خرابش میکنید؟
آره دیگه. من خراب کردم.. من مقصرم.. من اسپمر هستم.. اکــی. حق با شماهاست..
برای آخرین بار از خودم دفاع میکنم؛
من گفتم موجودات خوشکل اند. میلاد عکس 2و3 جونور گذاشت که بگه خوشکل نیستند.
من نوشتم چه ناز و خوشکل اند! (( همین))
میلاد مقصره که بحث رو به بیراهه کشید. نوشت

یکی بخر برای خودت :))
من گفتم دو تا دارم! (( همین))
توجه کن که قصدم اتمام گفتگو بوداااا
باز گفت :
اون یکیش کو ؟ :دی
گفتم توی آیینه. برو ببین
گفت:
من توی آینه خودمو میبینم نه شما رو ! :دی
منم میگم: خب. پس خودتو دیدی؟ به عنوان جونور دوم!

حالا چجوری این وسط من مقصر شدم و من تاپیکو منحرف کردم؟؟؟؟
این نوشته های میلاد فلسفی هست؟؟ اصلا میلاد توی این تاپیک چیزی نوشته؟؟؟؟؟ نه! باز من 4 تا سوال پرسیدم و نظرمو دادم...
این میلاد فقط برای اذیت کردن من اومده :-(( اگر دستم بهت برسه میلااااااااااااااااد ...
والا شما هوای خودتون رو دارید. رفتارهاتون نظرهاتون فقط در جهت سرکوب کردن من و امثال منه..
هرچند با خودتون اشتراک نظر نداشته باشید، ولی سر من اشتراک نظر دارید که اذیتم کنید.. متهم نشونم بدید..
میدونم چرا. چون اوایل گفتم اطلاعات شخصی تون رو لو میدم و ..
همتون هم فهمیدید دارم الکی میگم.. قبول. من رفتارم بد بود. ولی بعدش که عذرخواهی کردم. توی یه تاپیک مفصل نوشتم که قصدم شوخی بوده و مهربد در جریان بود که من اومدم اینجا واسه شوخی کردن.. توی پیج فیسبوکش هم اذیتش میکردم... :-)
ولی شما بعد از اینکه من عذرخواهی کردم اصلا نظرتون راجع من عوض نشد. متاسفانه هرچی میگردم اون تاپیک رو پیدا کنم که عذرخواهی کردم، نمیتونم. فقط میدونم لینکش رو برای میلاد پیام خصوصی کردم که همون پیام خصوصی هم نیست!!

یه نفر
09-19-2013, 07:19 PM
باشه. قهر نمیکنم. هفته دیگه منتظرم..

یه نفر
09-19-2013, 07:22 PM
یه نفر جان ، شما اگر سابقه بحث ها و تاپیک هامون رو دنبال کنی متوجه میشی اینجا هیچ کس هوای هیچ کس رو در بحث نداره و به خودمون هم در بحث جدی رحم نمیکنیم !! برای بحث های غیر جدی یا اسپم گونه هم تاپیک داریم...حالا شاید شما با جو انجمن هنوز کاملا آشنا نشدی !! به هر حال جای ناراحتی نداره و این رو بذارید به حساب کنترل نظم انجمن و بپذیرید اون چند پست شما در یک تاپیک جدی نباید زده میشد !!
ما دوست داریم دوستان اینجا بمونن...شما هم که متقاضی صندلی داغ بودی ، اگه نیای نوبتت میوفته برای 6 ماه دیگه ها !!

بله دیگه. کنترل نظم هم فقط واسه منه! :-(
این فقط نمونه چندین رفتار تبعیض آمیز شما ست.. قبل تر هم فراوان بود..

یه نفر
09-19-2013, 07:23 PM
به گمانم ایشون این تالار رو با چت روم اشتباه گرفته!
مگه چت روم نیست؟؟! :e421:

مزدك بامداد
09-19-2013, 08:30 PM
زباله‌دانی=aashghaaldaani

Mehrbod
09-19-2013, 10:17 PM
=aashghaaldaani

انجام شد (:

آشغالدانی (http://www.daftarche.com/%D8%A2%D8%B4%D8%BA%D8%A7%D9%84%D8%AF%D8%A7%D9%86%D B%8C-23/)

sonixax
09-19-2013, 11:11 PM
میلاد مقصره که بحث رو به بیراهه کشید. نوشت

چرا چرت و پرت میگویید ؟
شما مدعی شدید که اگر فرگشت کور و تصادفیست چرا موجود زشت نداریم و چرا جهان به بی نظمی نرسیده و ...!

اینجا :

چرا فرگشت به نامنظمی و زشتی و بدی نرسیده؟!!!

بعش هم رفتید توی گُل و پروانه .
من هم به شما نشان دادم اتفاقن فرگشت به زشتی رسید . بی نظمی هم در روند فرگشت جانداران منجر به انقراضشون میشه به خاطر انتخاب طبیعی .

بعد از اون شروع کردید به پرت و پلا گفتن و اسپم فرستادن که وای چه قشنگند !!!! (از روی لجاجت های ابلهانه) و بعد هم خودتون و تصویرتون در آینه رو برابر دونستید با دو تا از اونهایی که عکسشون رو گذاشته بودم و باقی داستان .

منم میگم: خب. پس خودتو دیدی؟ به عنوان جونور دوم!

نه من کماکان خودم رو میبینم ! شما خودت رو به عنوان جونور دوم میخوای پاچه جهان هستی کنی مشکل من نیست ! البته احتمالن که نه ، حتمن جونور دوم از شما زیباتره :)) چون انقدر اعتماد به نفس داره که یه من آرایش نکنه :)))) (کلبه چوبی و این حرفها)

یه نفر
09-20-2013, 07:14 AM
وای میلاااااااااااااااااد !
خیلی خری.... :-)
اون عکس کافی شاپ بود و تولدم بود.. من اصلا اهل آرایش نیستم.. این عقده های درونی دوران کودکیت بدجور داره شکوفا میشه هاااااااااااااا
اصلا فیسبوک هستی؟ بیا اونجا کل کل کن...

sonixax
09-20-2013, 06:17 PM
من اصلا اهل آرایش نیستم..
.

پیداست :))

یه نفر
09-20-2013, 07:22 PM
از سر بیکاری:-)
شوخی با میلاد

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/14.png

sonixax
09-20-2013, 10:47 PM
نه من قول نمیدم :دی

یه نفر
09-21-2013, 07:26 AM
حداقل عذرخواهی رو که قبول داری :-)))

راستی گفتید هفته دیگه نوبت صندلی منه. میشه بگویید چه روزی؟ آخه من بعضی روزا نمیتونم بیام اینجا. میخوام هماهنگ بشم

cool
09-21-2013, 08:12 AM
واقعا عجب صبری داره میلاد!
اگه الان به جای میلاد ایوب هم بود تا حالا صد بار اخراج شده بودید.
متاسفم براتون.اخلاقتون زیر صفر است

یه نفر
09-21-2013, 09:22 AM
راستش اینجا فقط میلاد با جنبه هست. :e022:
منم زیاد سر به سرش میگذارم..
از همون روز اول رفت رد منو زد و پیدام کرد و مسخره ام کرد. ( کلبه چوبی - ساعت - مجسمه )
اول اون شروع میکنه هاااا. من شروع کننده نیستم.
در ضمن همیشه هم حواسم بوده زیاده روی نکنم..
خــر = بزرگ
خود میلاد میدونه دارم باهاش شوخی میکنم.

مزدك بامداد
09-21-2013, 10:33 AM

ما در اینجا یک نمونه از خداپرستان را نیاز داریم !

sonixax
09-21-2013, 06:22 PM
خــر = بزرگ

دو نفر با هم تصادف میکنند اون یکی به این یکی میگه مردیکه گُه !
طرف که خیلی گنده بوده یقه این رو میگیره میگه گُه یعنی چی ؟!
این ریزه میزه هه میگه هیچی یعنی شریف !
گنده ها میگه راست میگی ما چهار تا داداشیم یکی از یکی گُه تر !!!!

منتها ما از اونهایی نیستیم که با شنیدن خر = بزرگ ! خَر شویم جانم .

خود میلاد میدونه دارم باهاش شوخی میکنم.

نه نمیدونم .

یه نفر
09-21-2013, 07:45 PM
نه نمیدونم .

به جهــــنــم!
دیگه نبینم پای کامنت های من جواب بدیاااااااااااا
من همینجا اعلام میکنم دوس ندارم تو جواب پست های منو بدی و کپی کنی و مسخره کنی و بخندی و ...
افتـــاد؟؟؟
یا....... ؟

تمـــــام

sonixax
09-21-2013, 07:59 PM
به جهــــنــم!
دیگه نبینم پای کامنت های من جواب بدیاااااااااااا
من همینجا اعلام میکنم دوس ندارم تو جواب پست های منو بدی و کپی کنی و مسخره کنی و بخندی و ...
افتـــاد؟؟؟
یا....... ؟

تمـــــام

دوست ندارید که ندارید !
ارث پدرتان که نیست اینجا . من به هر پستی که دلم بخواهد پاسخ میدهم ، مسخره میکنم و میخندم .

kourosh_bikhoda
09-21-2013, 08:41 PM
یعنی دیوونه اید.
از ترک دیوار داستان می سازید.
شفای عاجل آروز میکنم.

google
09-21-2013, 09:21 PM
من پیشتر گفتم این یه نفر دائم پریوده!
حرفم رو باور نکردید..

همچین میگه پستهای منو پاسخ ندهید. انگار محتاج پست هایش هستیم!

Russell
09-22-2013, 11:18 AM
فقط احساس کردم خدا در جواب کار خوبی که آندرانیک تیموریان انجام داد و شاپرک رو نجات داد، یه لطف بهش کرد و گل زد!
خواستم احساسم رو اینجا بنویسم..
همین..

توی قرآن هم داریم « وَ اللهُ سَریعٌ اَلحساب.» یعنی خدا سریع و فوری نتیجه کارت رو باهات حساب میکنه..

اینم یه مثال برای تایید حرفم.
آندرانیک تیموریان وسط بازی استقلال و بوریرام یه پروانه که روی زمین بود رو نجات داد. تا استوک های کفش ورزشی بازیکن ها اونو له نکنه...
چند دقیقه بعدش هم آندرانیک یه گل خیلی قشنگ زد و باعث پیروزی تیمش شد..

من اینو به حساب خدا میگذارم... شما تصادف!
این‌ها پست‌هایِ شما در تاپیک اثبات وجود خدا بود، آن پست اول شما اتفاقا از همان انگشت شمار پست‌هایِ غیر ترول شما بود.ولی هنگام مشاهده‌یِ پاسخ دوستان کار را دوباره به ترول و فحاشی به منتقدین کشیدید در آخر سر هم مدعی شدید که اصلا آنچه گفتید استدلال برای وجود خدا نبوده. اینرا نوشتم از این نظر که گفته بودید اینکه اینجا کاربران شما را جدی نمیگیرند بخاطر تبعیض و خباثت و... ماست.
خب شما یک پست مینویسید بعد هر کس جوابش را داد فحش میدهید تقصیر ما نیست که، خب دوست ندارید باورهایتان نقد شوند مجبور نیستید که در تاپیک‌هایِ جدی شرکت کنید، میشود در پاتوق و باقی تاپیکهای فان بحث کنید، ولی اگر دوست دارید بحث کنید و استدلال کنید نظم بحث را هم باید رعایت کنید، دوستانی که اینجا هستند هم بعید است با فحش و تهدید و ... به راه الله باز گردند و هر کس اینجاست حداقلی از آشنایی (اجباری) با اسلام و خدا و... را دارد.این نکته را رعایت کنید خودتان کمتر اذیت میشود، هنگام ارسال پست در خاطر داشته باشید که اینجا نظرات و استدلال‌هایِ کاربران بصورت بیرحمانه‌ای نقد میشود.این خصوصیت اصلی (و بهترین) خصوصیت این فروم بوده و خواهد بود.این را دوستانه به شما میگویم که بهتر است سعی کنید تا با آن تطبیق یابید.

یه نفر
09-22-2013, 11:26 AM
ولی هنگام مشاهده‌یِ پاسخ دوستان کار را دوباره به ترول و فحاشی به منتقدین کشیدید در آخر سر هم مدعی شدید که اصلا آنچه گفتید استدلال برای وجود خدا نبوده. اینرا نوشتم از این نظر که گفته بودید اینکه اینجا کاربران شما را جدی نمیگیرند بخاطر تبعیض و خباثت و... ماست.

چه ترول و فحاشی؟؟؟

Russell
09-22-2013, 11:47 AM
چه ترول و فحاشی؟؟؟
مثلا این جواب به پست آنارشی را ببینید (پست 94 تاپیک اثبات وجود خدا)، کسی پست آنارشی را ندیده باشد فکر میکند آمده حمله‌یِ شخصی فحاشی چیزی کرده که چنین جوابی گرفته:

البته من در جواب به مسلمینی که مدام از نظم مجموعه هستی صحبت میکنن این رو گفتم و گرنه نظم یک پدیده برون سیستمی هست و ما با هر وضعیتی که درون مجموعه مواجه بشیم متیونیم اون رو منظم بدونیم...

اما برای نام بردن از بی نظمی در جواب به همون دوستان اسلام گرا میشه به افراد مبتلا به سندروم داون اشاره کرد یا هر نوع ناهنجاری جسمی دیگه ای...از بین رفتن گونه های جانوری و گیاهی به دلیل حوادث طبیعی در طول میلیون ها سال عمر زمین !!

لطفا قوانین رو رعایت کنید و هر پستی رو در تاپیک خودش بنویسید! اینجا که صفحه جــــوک نیست! :-)

واقعا ارزشش رو نداشت بیشتر از این جواب این خزعبلات رو بدم.....
آخرش هم که به خر و گاو گفتن کشیده بود !

یه نفر
09-22-2013, 12:25 PM
راسل عزیز؟
وقتی من مطابق اعتقاداتم صحبت کردم ، شما ها اعتقادات منو مسخره کردید.. !
من چکار کرده بودم؟؟

در اینجا بحث بی نظمی و نظم بود. که خالق همه چیزو منظم خلق کرده.
آنارشی گفت همه چیز منظم نیست.
گوگل گفت مثال بزن
آنارشی گفت: سندروم داون و یا هر نوع ناهنجاری دیگه...

بنظرت این مثال آنارشی خنده دار نبود؟؟
بیماری رو به پای بی نظمی بنویسه؟؟!
ناهنجاری؟ مثلا قتل و کشتار رو به پای بی نظمی بنویسیم!!

منم نوشتم اینجا صفحه جوک نیست. دقیقا از رفتارهای شما یاد گرفتم اینجوری پاسخ بدم...!

در ضمن شما نوشته های دیروز و امروز منو نشان کرده ای که فحاشی کرده ام! حالا رفتی برای اثبات حرف خودت ، حرف های چند روز پیش منو برداشتی و آوردی که بعله. تو فحاشی کردی!!
تازه اینم فحاشی نبود..
فحاشی یعنی این.

من پیشتر گفتم این یه نفر دائم پریوده!

رفتار من با این فرد چگونه بود؟؟ حتی جوابشو ندادم!
متاسفم واسه خودم که اومدم اینجا و دارم اعصاب خودمو خراب میکنم..
نمیدونم چیه. ولی احساس میکنم فحش خورم بالاست!
چه اینجا و چه فیسبوک!
با عرض شرمندگی این عکسو ببین

2454

بخدا از وقتی اومدم اینجا و مثل همه شما توی بحث ها شرکت کردم و نظرمو دادم جز تحقیر و مسخره گی و فحاشی چیزی از شما ندیدم..
بازم مثل پر رو ها اومدم. چون واقعا نوشته های آلیس و مهربد و مزدک رو دوس دارم. نوشته های امیر رو هم دوس دارم.. بحث هایی که میشه رو دوس دارم..

ولی ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ، اینقدر منو نشون نمیکردید.. دنبال سوژه ای برای مسخر کردن من به عنوان زن - مسلمان !!!

همیشه سعی کردم آخر همه کامنت هام شکلک خنده باشه. تا اگر نوشته هام شما رو اذیت کرده باشه، حداقل شکلک خنده بتونه درصد ناراحتی شما رو کم کنه..
ولی همتون اینو به حساب اسپم گذاشتید..
آره. اسپم هم میکردم. ولی بخاطر اینکه باهاتون شوخی کنم. شوخی های من با شما خیلی فرق داشت.. من شوخی های لطیف میکردم تا صمیمی بشیم. ولی شما...

به میلاد گفتم خیلی خری .. :-) ((شکلک خنده و بعدش هم ازش تعریف کردم ))
گفتم میلاد جنبه داره. خودش هم شوخی میکنه. از همتون با جنبه تره..
بخدا اصلا توقع نداشتم میلاد اونجوری جواب منو بده..

یعنی توقع داشتم بگه تو هم خیلی گاوی.. :دی

میلاد؟ من که نه تورو میشناسم و نه دیدمت! فقط میبینم تو تنها کسی هستی که پست های منو لایک میکنی و هر از گاهی جواب منو میدی. هرچند با مسخره گی و شوخی...
یه جورایی باهات احساس صمیمیت کردم. ولی فکر کنم اشتباه کردم..

ولی خدایش خیلی اینجا اذیت شدم. فحش خوردم. مسخره شدم..
فقط به خاطر اینکه نظرم با شما مخالف بوده. فقط بخاطر اینکه از قدیمی های اینجا نیستم..

چندتاتون رو توی فیسبوک ادد کردم تا منو بیشتر بشناسید. ببینید من اینقدر ها هم بد نیستم و سزاوار این رفتارها نیستم. خشک و متعصب نیستم. امیال من چیز دیگه ای هست.
ولی متاسفانه فایده ای نداشت..
سعی میکنم از جمعتون برم. حداقل طبق قولی که دادم بعد از صندلی داغ میرم..
اینجاها جای من نیست.. یه جورایی هم خودم مقصرم. همه اش تقصیر شما نیست..
بیخیال

Russell
09-22-2013, 01:12 PM
ببینید من آن پست قبل را نزدم تا شما را سرزنش کنم، برای این بود که ایراد کار را نشان دهم.آری اینجا میزان تمسخر و ریشخند و... کم نیست و بد هم نیست چندان وقتی همراه با استدلال و اندکی هم پوست کلفتی و بقول خودت جنبه باشد.وقتی به کل کل و بحث شخصی صرف میرسد است که باعث انحراف جستار و دلخوری و... میشود.حالا تازه این در صورتی‌ست که دو طرف منظور هم را از نوشتار و شکلک درست متوجه شوند، که اکثر مواقع در همان هم سوء تفاهم پیش میآید.در مورد شما این اندازه‌اش زیاد شده وگرنه برای همه ما این داستان‌ها پیش میآید و گاها بحث‌ها منحرف به حمله‌یِ شخصی و... هم میشوند.
اینجا موضوعات مطرح شده اکثرا مناقشه برانگیز هستند و هر کس ممکن است ناراحت شود و نقد و تمسخر به باورهایی که بریشان ارزش قائل است را ناراحت کننده ببنید، ولی بحث شخصی نیست، اینجا همه‌یِ باورها قرار است نقد شوند و چیزی بعنوان مقدس نداریم.حالا از استبداد مذهبی و نبود آزادی اکثر کاربران فعال اینجا بیخدا و بیدین هستند ولی پارتی بازی در کار نیست.طبیعتا در کل دینداران تحمل این فضا و تمسخر و نقد مقدساتشان برایشان سخت است و اینجا هم در اقلیت قرار میگیرند اینست که ما وقتی ازشان دعوت هم میکردیم با واکنش آنها مواجه میشدیم.اینها را هم که من برای شما توضیح میدهم علتش این است که با شما دشمنی ندارم (همانطور که گفتی اکثر نوشته‌هایِ خوبت را هم لایک میزنم) و دوست ندارم کسی اینجا ناراحت شود یا از اینجا برود.اینجا مزدک گرامی برای مثال بسیار با آرامش هستند و با حوصله به سوالات پاسخ میدهند.پیشنهاد من این است که اندکی با میزان متلک کمتر در بحثهای جدی با ابشان بحث کنید مطمئن باشید برخورد دوستان هم تغییر خواهد کرد.
پ.ن:کاربر google که به او اشاره کردید هم خودش کاربر تازه وارد است و نظرات ایشان نه نظر من است نه تیم مدیریت اینجا.

SAMKING
09-22-2013, 01:24 PM
صحنه را دیدیم...

جگرمان کباب شد...

هم اکنون در حال محو شدن در افق هستم...:e407:

مزدك بامداد
09-22-2013, 01:57 PM
ما باید رفتار های این یه نفر را اگر هم خوشایند ما نبود، زیر سبیلی رد کنیم و بسیار سختگیری ننماییم. هرچه باشد ایشان هزار بار از حزب اللهی های راستین بهتر و به اندیش تر است!

sonixax
09-22-2013, 02:35 PM
بخدا اصلا توقع نداشتم میلاد اونجوری جواب منو بده..

مگه چه طوری جواب شما رو دادم ؟!

Anarchy
09-22-2013, 03:35 PM
در اینجا بحث بی نظمی و نظم بود. که خالق همه چیزو منظم خلق کرده.
آنارشی گفت همه چیز منظم نیست.
گوگل گفت مثال بزن
آنارشی گفت: سندروم داون و یا هر نوع ناهنجاری دیگه...

بنظرت این مثال آنارشی خنده دار نبود؟؟
بیماری رو به پای بی نظمی بنویسه؟؟!
ناهنجاری؟ مثلا قتل و کشتار رو به پای بی نظمی بنویسیم!!

منم نوشتم اینجا صفحه جوک نیست. دقیقا از رفتارهای شما یاد گرفتم اینجوری پاسخ بدم...!

اول جمله آخر رو جواب بدم...بانوی عزیز من کی با شما این جوری صحبت کرده بودم که به من همچین جوابی دادید ؟ گیرم که من جواب پرت داده باشم... بار اولی که پست شما رو دیدم فقط چند دقیقه ای شوکه شده بودم که این جواب چه ربطی به پست من داره !!!

اما در مورد پست خودم ، چون اینجا تاپیک اصلی نیست مختصر جواب میدم...به هیچ وجه هم جک نبود ، کاملا جدی نوشتم.بدون اینکه قصد جسارت داشته باشم ، به نظر میرسه اطلاعات شما در زمینه مسائل دینی و فلسفی زیاد نیست و اینکه نمیدونید مفهوم نظم چیه و چی مصداق نقض اون ( با همون معنایی که عزیزان اسلامیست بیان میکنن ) هست ، باعث سو تفاهم شد...بلکه کلیه ناهنجاری های جسمی انسان ها و موجودات دیگه در حکم بی نظمی در مجموعه ای هست که مدام اسلامیست ها دم از منظم بودنش میزنن !! نابود شدن رده های مختلف گیاهی و جانوری در شرایطی که ناظمی برای مجموعه متصور هستید که کار عبث انجام نمیده در حکم بی نظمی سیستم هست... به هر حال این برداشت من بوده !! ایرادی هم اگر در اون بود ، لااقل شما با بیان بهتری وارد بحث میشدید...

به هر حال زمان میبره تا با جو یک مجموعه جدید آشنا بشید ، من هم چندین بار گفتم دوست دارم دوستان به هر عقیده ای که دارن ، اینجا باشن ... اما همیشه هم رفتار دیگران رو ببینید هم رفتار خودتون رو ...

:e303:

Alice
09-22-2013, 09:03 PM
مهسا، اینجا یکی چند نفر جنبه ندارند و «صمیمیت» سرشان نمی‌شود، احتمالا از جاییکه
انقدر با مسلمینِ سگ جان مجادله کرده‌اند، شیوه‌ی درست‌ و "مهرمندانه" تری نیاموخته اند،
(نگاه کن به پُست‌های قبلی که شیوه‌ی نقد بی‌رحمانه و هجوآمیز را بهترین روش می‌دانند)
به جای اینکه دلخور بشی با اینها گفت‌وگو نکن. در عوض مِـهربُد و آرش و ... چندی دیگر از
کاراکترهای خوب و دوست داشتنی انجمن هستند، مثلا همین مهربد در عین زن ستیزی
بسیار مهربان و نیک منش می‌باشد، شوخی هم که می‌کنی با اینها بکن.

Russell
09-22-2013, 10:46 PM
انقدر با مسلمینِ سگ جان مجادله کرده‌اند، شیوه‌ی درست‌ و "مهرمندانه" تری نیاموخته اند،
(نگاه کن به پُست‌های قبلی که شیوه‌ی نقد بی‌رحمانه و هجوآمیز را بهترین روش می‌دانند)
به جای اینکه دلخور بشی با اینها گفت‌وگو نکن. در عوض مِـهربُد و داریوش و ... چندی دیگر از
نقد بیرحمانه یعنی خلاف لوس بازی‌های اینچنینی و اینکه آنقدر شخصیت و بلوغ فکری داشته باشد که سر یک دلخوری(؟) در یک بحث از تحریف سخن و خاله زنک بازی در بحث دیگری استفاده نکند، سخن از مهربد و داریوش عزیز شد و برخورد متفاوت این دو بزرگوار با ایشان و مایه‌یِ خنده‌یِ اساسی را برای من فراهم کرد، چرا که بار آخر که چک کردم مهربد از دست ایشان از من شاکی‌تر بود و داریوش گرامی از دست ایشان لقب "یک اسپمر" را بر ایشان نهاده بود و از ایشان فراری.
آن مطلب بالا را هم من بی‌جنبه وقتی نوشتم که از شوخی‌ آخر ایشان و بخشی از ماجرای پشت آن و آنچه از آن گلایه میکند خبر نداشتم و فقط بعنوان کسی که اتفاقا خیلی وقت است اصلا وارد بخثی با ایشان نشده ولی ایشان را فعال در اینجا میبیند نحوه کار اینجا را توضیح دهم بلکه راهنمایی کرده باشم.اگر نیم ساعت بعد آن پست را میدادم قطعا چیز دیگری میشد.

Alice
09-22-2013, 11:23 PM
نقد بیرحمانه یعنی خلاف لوس بازی‌های اینچنینی و اینکه آنقدر شخصیت و بلوغ فکری داشته باشد که سر یک دلخوری(؟) در یک بحث از تحریف سخن و خاله زنک بازی در بحث دیگری استفاده نکند، سخن از مهربد و داریوش عزیز شد و برخورد متفاوت این دو بزرگوار با ایشان و مایه‌یِ خنده‌یِ اساسی را برای من فراهم کرد، چرا که بار آخر که چک کردم مهربد از دست ایشان از من شاکی‌تر بود و داریوش گرامی از دست ایشان لقب "یک اسپمر" را بر ایشان نهاده بود و از ایشان فراری.
آن مطلب بالا را هم من بی‌جنبه وقتی نوشتم که از شوخی‌ آخر ایشان و بخشی از ماجرای پشت آن و آنچه از آن گلایه میکند خبر نداشتم و فقط بعنوان کسی که اتفاقا خیلی وقت است اصلا وارد بخثی با ایشان نشده ولی ایشان را فعال در اینجا میبیند نحوه کار اینجا را توضیح دهم بلکه راهنمایی کرده باشم.اگر نیم ساعت بعد آن پست را میدادم قطعا چیز دیگری میشد.

مهربد گلایه‌ها هم داشته باشد، رفتار «بی‌رحمانه» ندارد و نقد بی‌رحمانه هم نمی‌کند، همینطور داریوش.
برای نمونه رفتار دوستمان کوروش که میان sonixax و مهسا، مهسا را به جفنگسُرایی متهم می‌کند، می‌شود
نمونه‌ی رفتار بی‌احترامانه، که طبعتاً باید دلخور هم شد! ولی مهربد و امثالهم بی احترامی و کِهداشت نمی‌کنند.
بهرسان من کاری به شما و دوستانتان ندارم، روی سخن من با مهسا بود که از روی شناخت کم کاربران اینجا،
با کسانی دوست باشد که به سزامندی و درخور شأن و جایگاه ایشان رفتار کنند.
برای نمونه همین که شما نقد هجو آمیز و سرکوبگر را بهترین روش گفتمان می‌دانید به دوست ارجمندم که برای
بزن بزن به اینجا نیامده می‌گویم از هم‌اندیشی با شما بپرهیزد، اگرنه باید خوارداشت و ترور اندیشه و شخصیت و ...
را هم به جان بخرد!

یه نفر
09-22-2013, 11:42 PM
ما باید رفتار های این یه نفر را اگر هم خوشایند ما نبود، زیر سبیلی رد کنیم و بسیار سختگیری ننماییم. هرچه باشد ایشان هزار بار از حزب اللهی های راستین بهتر و به اندیش تر است!
جرم نکردم که رفتارهایم را زیر سیبیلی رد کنید...!

بانوی عزیز من کی با شما این جوری صحبت کرده بودم که به من همچین جوابی دادید ؟
روی صحبتم منحصر به شما نیست.. منظورم امثال شما. اینکه از طعنه برای جواب دادن استفاده می کنید...
طعنه های کلفت!!

به جای اینکه دلخور بشی با اینها گفت‌وگو نکن. در عوض مِـهربُد و آرش و ... چندی دیگر از
مهسا دیگر کیست؟؟! :-)
قبول دارم. شیوه نقدشان بی رحمانه هست. مخصوصا اگر غریب گیر بیاورند.. با همه احترامی که برای همشون قائلم

تا حالا تعریفی به این جالبی از نقد بی رحمانه نشنیده بودم...!
قضیه مهربد و داریوش در فیسبوک ربطی به اینجا نداره.. هرچند من از مهربد بقسیار دلخورم. رفتار زشتی کرد.. خودشم میدونه چکار کرد...!
اول خودش گفت بهم حمله کن.حرف های منو مضحک دانست.. منم پیجش رو ریپورت کردم... بعدش رفتار زشتی کرد...

برای نمونه رفتار دوستمان کوروش که میان sonixax و مهسا، مهسا را به جفنگسُرایی متهم می‌کند، می‌شود
نمونه‌ی رفتار بی‌احترامانه، که طبعتاً باید دلخور هم شد!

خدا شکر یکی حرف دل منو فهمید.. این رفتار تبعیض آمیز میان خودی ها و غریبه ها بود...

Alice
09-22-2013, 11:54 PM
مهسا دیگر کیست؟؟! :-)

همان شیرین‌عقلی که جایگاه استادان را با محوطه‌ی دانشگاه اشتباه میگیرد ! :e406:

از مهربد بقسیار دلخورم.

من هم بقسیار دلخورم که نذاشتی حرفهام درست از آب دربیاد! :e108::e415:

یه نفر
09-23-2013, 12:01 AM
خب بیرون هوا خوب بود.. :-))
توفیق اجباری و سهوی و شیرین عقلی بود واقعا :-))))))

واقعیت رو باید گفت. مهربد هم مانند بقیه اذیت های خودشو داره...

Mehrbod
09-23-2013, 01:28 AM
خب بیرون هوا خوب بود.. :-))
توفیق اجباری و سهوی و شیرین عقلی بود واقعا :-))))))

واقعیت رو باید گفت. مهربد هم مانند بقیه اذیت های خودشو داره...

مهربد گلایه‌ها هم داشته باشد، رفتار «بی‌رحمانه» ندارد و نقد بی‌رحمانه هم نمی‌کند

چرا من در جاییکه نیاز باشم رفتار بی‌مهرانه هم دارم, مانند همین دوست امان مهسا که تاربرگ ما را میخواست "سانسور
کند", من هم فرتوری از کارش گرفتم و گذاشتم — با چهره‌های تار شده! — تا اگر هم کرد, کار ننگین اش در سانسورگری شناخته شود.

تا حالا تعریفی به این جالبی از نقد بی رحمانه نشنیده بودم...!
قضیه مهربد و داریوش در فیسبوک ربطی به اینجا نداره.. هرچند من از مهربد بقسیار دلخورم. رفتار زشتی کرد.. خودشم میدونه چکار کرد...!
اول خودش گفت بهم حمله کن.حرف های منو مضحک دانست.. منم پیجش رو ریپورت کردم... بعدش رفتار زشتی کرد...

اگر "دوست" من در جایی به من خوش و خندان و کارد بدست بگوید "برای بهمان کار با چاقو بزنمت؟" و من بگویم "بزن برادر,
خودتو خالی کن", دنباله‌یِ شوخی را گرفته‌ام, نه اینکه خواستار چاقو خوردن شده باشم, تازه آنهم چاقویی که یک هفته دیرتر باشد.

بماند که فرتور نامبرده را هم پس از اینکه دست از فرستادن دوستانت برای سانسور تاربرگ برداشتی, من هم برداشتم و انگیزه‌یِ گوشمالی دادن نداشتم.

Russell
09-23-2013, 11:40 AM
مهربد گلایه‌ها هم داشته باشد، رفتار «بی‌رحمانه» ندارد و نقد بی‌رحمانه هم نمی‌کند، همینطور داریوش.
نمونه‌ی رفتار بی‌احترامانه، که طبعتاً باید دلخور هم شد! ولی مهربد و امثالهم بی احترامی و کِهداشت نمی‌کنند.
بهرسان من کاری به شما و دوستانتان ندارم، روی سخن من با مهسا بود که از روی شناخت کم کاربران اینجا،
در نوشتار متلکی به من انداخته شده بودی همراه با تحریف سخن من، این خاله زنک بازی‌ها را در پیغام خصوصی یا جای دیگر کنید، اینکه جلوی من به من اتهام بزنی بعد مدعی شوی مخاطب کس دیگری بود در نتیجه به من ربطی ندارد تنها بیاخلاقی خودت را میرساند وگرنه من پاسخ به چنین چرندیاتی را که در فضای عمومی و با هدف ترور شخصیت من نوشته میشود را حق خود میدانم .کوروش گرامی هم همواره بدون درگیر شدن در این رفتارهای بچه گانه و حمله شخصی نوشته و حتی در آن پست هم سخنش درباره‌یِ نظم تاپیک بود، این اتهامات به هیچ روی کوروش نمی‌چسبد و برای کسانی که او را میشناسد تنها مایه‌یِ خنده است.
مهربد هم که خودش گفتنی‌ها را گفت و نیاز به سخنی از سوی من نیست :e402:

برای نمونه همین که شما نقد هجو آمیز و سرکوبگر را بهترین روش گفتمان می‌دانید به دوست ارجمندم که برای
بزن بزن به اینجا نیامده می‌گویم از هم‌اندیشی با شما بپرهیزد، اگرنه باید خوارداشت و ترور اندیشه و شخصیت و ...
را هم به جان بخرد!
نقد همراه با ریشخند ≠ هجو، نقد بی رحمانه=نقدی که در آن بدون سانسور و ملاحظه‌یِ احساسات نابخردانه‌یِ طرف مقابل به بیان حقیقت بپردازد≠سرکوب و سانسور طرف مقابل≠غیراخلاقی، همه دروغ‌هایِ آلیس.البته اگر معنی سرکوبگرانه به حساب نیاوردن توقعات نابخردانه‌یِ طرف مقابل و قبول نکرده خواسته‌هایِ نامشروع طرف مقابل باشد، اینجا قرار است احساسات بی ارزش و نامرتبط به بحث سرکوب شود.

من علاقه‌ای به ترور شخصیت ندارم و آنرا خلاف اخلاق میدانم، کاری که خودت همینجا به طرز مذبوحانه‌ای سعی در انجام آنرا داری، اما اگر هم بخواهم شخصیتی را ترور کنم چیزی برای ترور نمیبینم !!

یه نفر
09-23-2013, 12:06 PM
اصلا چرا نقد بی رحمانه؟!!

حالا با هم دعوا نکنید.. آخرش من مقصر میشم.. !
والااا.

SAMKING
09-23-2013, 12:35 PM
آخ جون دعوا...:ExcitedTroll:

اصلا چرا نقد بی رحمانه؟!!
به گمان من نقدی که بیرحمانه نباشد نقد نیست، فوقش میشود پند و اندرز!
اصلن آوردن واژه "بیرحمانه" کنار نقد اشتباهست.

یه نفر
09-23-2013, 12:41 PM
به گمان من نقدی که بیرحمانه نباشد نقد نیست، فوقش میشود پند و اندرز!
اصلن آوردن واژه "بیرحمانه" کنار نقد اشتباهست.
حالا اگر من نوشته بود آخ جون دعوا، راسل سریع میومد مینوشت دیدی؟؟ این هم نمونه دیگری از اسپم هایت!!

معلومه هنوز کسی تورو نقد نکرده!
;-)

Russell
09-23-2013, 12:49 PM
حالا اگر من نوشته بود آخ جون دعوا، راسل سریع میومد مینوشت دیدی؟؟ این هم نمونه دیگری از اسپم هایت!!

;-)
ایشان از ترول‌هایِ قدیمی اینجا هستند.نیاز به گفتن ندارد، شما اینجا جدید هستید خبر ندارید.

یه نفر
09-23-2013, 01:04 PM
این کیه پست های منو جابجا میکنه؟؟؟!

م.....د یا راسل یا مهربد؟؟

توی کافه دومگو هم باید پست های فلسفی بنویسم؟؟!!!!!

کم کم ............................... !

SAMKING
09-23-2013, 01:16 PM
ایشان از ترول‌هایِ قدیمی اینجا هستند.نیاز به گفتن ندارد، شما اینجا جدید هستید خبر ندارید.
خودتو خالی کن رفیق...
درک میکنم:e418:
به قول شاهین نجفی (ع):
...فوشم میدیم(ترول بازی هم میکنیم) ولی یه معنی توشه...

آبجیِ گرامی اگر پیکتون تنها با ترول بازی پر شده باشه، حرفشون درسته و احتیاط در بر خورد با شما واجبه.
ولی اگر مانند من از کمی چاشنی ترول بازی برای تلطیف فضا و کاستن از وحشت طرف مقابل
و سپس کوبیدن پتک گرانِ حقیقت تو سرِ دوستان بهره ببرید بلا اشکال است.
و من الله توفیق.

یه نفر
09-23-2013, 01:20 PM
جدی میگم..
هنوز کسی تورو نقد کرده. اونم نقد بی رحمانه..
اینکه یه چیزی بگی، صرفا به دلیل اینکه ازت خوششون نمیاد و اعتقادات متفاوتی داری، بکوبنت..!

SAMKING
09-23-2013, 01:33 PM
اینکه یه چیزی بگی، صرفا به دلیل اینکه ازت خوششون نمیاد و اعتقادات متفاوتی داری، بکوبنت..!
خواهر من شما اینجا میون یه مشت کافر از الله بی خبر هستیدها...
بودن شما اینجا چند حالت داره:
1. میخواید اینا رو به راه راست هدایت کنید.
2. میخواید در بحث ها نگر خودتون رو بگید و با این کافرا گفتگو کنید.
3...

در مورد اول که مجبورید این چیزا رو تحمل کنید چرا که دارید جهاد میکنید.
در مورد دوم هم که قرار نیست همه با شما همنگر باشند.
و قرار هم نیست حرف شما همیشه در هر موردی که اظهار نظر میکنید درست باشه، و همه به به و چه چه کنند.
پس سعی نکنید به زور یا اصرار یا شاید(؟!) ترول بازی نگرتون رو به کرسی بنشونید.
نگرتون رو بگید و نگر دیگران روهم بخونید.

جدی میگم..
هنوز کسی تورو نقد کرده. اونم نقد بی رحمانه..
خودتان را نقد کنید پیش از آنکه شما را نقد کنند، سپس دست به کیبورد ببرید.
(حدیث قدسی:e056:)

undead_knight
09-23-2013, 01:38 PM
را هم به جان بخرد!
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/86.jpg
im flattered :))
خب بین رفتار بی رحمانه و سبک بیان ریشخندآمیز باید تفاوت قائل شد.
در مورد خودم که مطمئن هستم هم در گفتگو ها رفتار بیرحمانه دارم و هم زیاد دیگران رو هدف ریشخند قرار میدم:))
در هر حال معمولا این رفتار رو نه در برابر کسانی که باهاشون تفاوت دیدگاه عمیق دارم بلکه در برابر کسانی که پافشاری زیادی روی دیدگاهشون دارند به کار میبرم:))باید هم اعتراف کنم این روش های لذت بخش ترند:))
در مواقعی که کسی پافشاری زیادی روی دیدگاهش نداره من هم روش های جنگ طلبانه رو به کار نمیبرم:)
در مورد مهربد هم با شناختی که ازش دارم و همونطور که خودش تائید کرد این ویژگی ها رو داره.

فقط یک نکته:من از واژه هایی که بار دشنام آمیز(حتی سبک) دارند معمولا استفاده نمیکنم به همین خاطر ممکنه مهربانانه تر به نظ ربیاد در صورتی که فقط کمی مودبانه تره:))))

Mehrbod
09-23-2013, 02:16 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/86.jpg
im flattered :))
خب بین رفتار بی رحمانه و سبک بیان ریشخندآمیز باید تفاوت قائل شد.
در مورد خودم که مطمئن هستم هم در گفتگو ها رفتار بیرحمانه دارم و هم زیاد دیگران رو هدف ریشخند قرار میدم:))
در هر حال معمولا این رفتار رو نه در برابر کسانی که باهاشون تفاوت دیدگاه عمیق دارم بلکه در برابر کسانی که پافشاری زیادی روی دیدگاهشون دارند به کار میبرم:))باید هم اعتراف کنم این روش های لذت بخش ترند:))
در مواقعی که کسی پافشاری زیادی روی دیدگاهش نداره من هم روش های جنگ طلبانه رو به کار نمیبرم:)
در مورد مهربد هم با شناختی که ازش دارم و همونطور که خودش تائید کرد این ویژگی ها رو داره.

فقط یک نکته:من از واژه هایی که بار دشنام آمیز(حتی سبک) دارند معمولا استفاده نمیکنم به همین خاطر ممکنه مهربانانه تر به نظ ربیاد در صورتی که فقط کمی مودبانه تره:))))

ببینید, بیشتر این هموندان دختر هستند و با پس‌زمینه‌یِ دیگری به این سخنگاه‌ها میایند و چشمداشت رفتار دیگری هم از شما دارند.

در بیرون اگر یک دختر مزخرفترین سخن را هم بزند, مردها دور و برش بالا پایین پریده و هوش سرشار وی را می‌ستایند, اینجا ولی شما
چیزی بجز نوشته‌هایتان نیستید و کسی برای اینکه چه ریختی هستید و چه لباسی پوشیده‌اید و بجای شلوار جین دامن کوتاه پایتان هست تره هم خورد نمیکند.

همین آلیس هم یادمه یک باری آزرده از دست من نوشته بود "کسی نیست اینجا به مهربد یاد بده چجوری با یک بانو سخن بگوید؟"

خب این روزها از بانو آلیس همچین سخنانی نمیشنوید, چون پذیرفته که چنین درخواستی نامنطقی است, چه اینجا چه بیرون از اینجا.
این دوستمان یه نفر هم باید کم کم به اینکه کسی اینجا به او در جایگاه "یک نفر آدم زنده آن بیرون" ارزش چندانی
نمیدهد و آنچه مینویسد میشود "او", خودش را سازواری بدهد یا اینکه ندهد, ولی چشمداشت رفتار دوگانه نباید اینجا داشت.

من هم اینجا سخن بیخود بزنم گرداننده‌هایِ دیگر پیک‌هایِ مرا بیرون میاندازند (یک چند تا پستی هم من در آشغالدانی دارم) و اگر نیاندازند کار نادرستی کرده‌اند.

پارسیگر

undead_knight
09-23-2013, 02:55 PM
ببینید, بیشتر این هموندان دختر هستند و با پس‌زمینه‌یِ دیگری به این سخنگاه‌ها میایند و چشمداشت رفتار دیگری هم از شما دارند.

در بیرون اگر یک دختر مزخرفترین سخن را هم بزند, مردها دور و برش بالا پایین پریده و هوش سرشار وی را می‌ستایند, اینجا ولی شما
چیزی بجز نوشته‌هایتان نیستید و کسی برای اینکه چه ریختی هستید و چه لباسی پوشیده‌اید و بجای شلوار جین دامن کوتاه پایتان هست تره هم خورد نمیکند.

همین آلیس هم یادمه یک باری آزرده از دست من نوشته بود "کسی نیست اینجا به مهربد یاد بده چجوری با یک بانو سخن بگوید؟"

خب این روزها از بانو آلیس همچین سخنانی نمیشنوید, چون پذیرفته که چنین درخواستی نامنطقی است, چه اینجا چه بیرون از اینجا.
این دوستمان یه نفر هم باید کم کم به اینکه کسی اینجا به او در جایگاه "یک نفر آدم زنده آن بیرون" ارزش چندانی
نمیدهد و آنچه مینویسد میشود "او", خودش را سازواری بدهد یا اینکه ندهد, ولی چشمداشت رفتار دوگانه نباید اینجا داشت.

من هم اینجا سخن بیخود بزنم گرداننده‌هایِ دیگر پیک‌هایِ مرا بیرون میاندازند (یک چند تا پستی هم من در آشغالدانی دارم) و اگر نیاندازند کار نادرستی کرده‌اند.

پارسیگر
آ آ باز هم کلیشه پردازی:))
البته این قضیه دخترا رو تائید میکنم ولی اصولا خیلی ها(آدمها یا ایرانی ها؟!) چندان علاقه ای به به چالش کشیده شدن اندیشه ها یا حرفهاشون ندارند، واکنش ها البته متفاوته، از فحاشی گرفته تا قهر یا مظلوم نمایی و... و البته جنسیت در این واکنش تاثیر گذاره:)
والا من یک سندرمی دارم واونم اینه که علاقه دارم اونهایی که بیشتر در معرض توجه هستند رو بیشتر ضایع کنم:))

Mehrbod
09-23-2013, 03:04 PM
آ آ باز هم کلیشه پردازی:))

Seizing the opportunity (:

البته این قضیه دخترا رو تائید میکنم ولی اصولا خیلی ها(آدمها یا ایرانی ها؟!) چندان علاقه ای به به چالش کشیده شدن اندیشه ها یا حرفهاشون ندارند، واکنش ها البته متفاوته، از فحاشی گرفته تا قهر یا مظلوم نمایی و... و البته جنسی تدر این واکنش تاثیر گذاره:)

من هم میپذیرم رفتار برخی اینجا پرخاشگرانه است و خود من هم گاهی بویژه اگه خسته باشم و بیحوصله بد پاسخ میدهم.

ولی نکته‌یِ خوبیه که در برابر چالش کشیده شدن چگونه مردم می‌رفتارند, به نگر من ترولّش یکی از همان پدافند‌هایِ ذهنی است که آنارشی اینجا میخواست بهش بپردازد: مکانیسم‌های دفاعی ذهنی (http://www.daftarche.com/%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-19/%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%E2%80%8 C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%D8%B0%D9%87%D9%86%DB%8C-666/)

آنارشی هم از بس در هم‌میهن و... با مسلمانان سر و کله زده به نگرم اینجور فرجامیده که یک شماری
سازوکار پدافندین ویریک آنجا هستند که کَس با روی آوردن به آنها میکوشد یکپچارگی باورهایش را نگه دارد, من اینجا هم خُرد بهش پرداخته بودم: هم‌اندیشی پیرامون گسترش خردگرایی - برگ 2 (http://www.daftarche.com/%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%DB%8C-8/%D9%87%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B 4%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%D8%AF%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-302/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-2.html#post4941) (لنگراندازی)

والا من یک سندرمی دارم واونم اینه که علاقه دارم اونهایی که بیشتر در معرض توجه هستند رو بیشتر ضایع کنم:))

Unjust criticism is often a disguised compliment. It often means that you have aroused jealousy and envy. Remember that no one ever kicks a dead dog.

پارسیگر

یه نفر
09-23-2013, 05:11 PM
ببینید, بیشتر این هموندان[1] دختر هستند و با پس‌زمینه‌یِ دیگری به این سخنگاه‌ها میایند و چشمداشت رفتار دیگری هم از شما دارند.
نمیدهد و آنچه مینویسد میشود "او", خودش را سازواری[2] بدهد یا اینکه ندهد, ولی چشمداشت رفتار دوگانه نباید اینجا داشت.

برو بابا........
در ذات شما لودگی و مسخره کردن زنان موج میزنه..
فراموش نکنید اینکه شما اینجا به ما میپرید و در دنیای واقعی نمیپرید ، ربطی به ما نداره
صرفا سطح پایین اعتماد به نفس خودتونه!!!
وگرنه کسی از پشت تلفن فوت نمیکرد و فحش نمیداد...
چون میدونه کسی دستش بهش نمیرسه..

اگر رابطه ما ( من و تو و بقیه هموندان ) دو طرفه بود و در دنیای واقعی هم همدیگر رو کم و بیش میشناختیم، محال بود اینگونه نقد ها و صحبت ها شکل بگیره! از جانب شما!

تا جایی هم که من میدونم هیچکدام از بانوان این فروم با لباس و دامن و .. قصد فریب شما را ندارند و تا حالا همچین کاری نکرده اند!

این اوج ذلت خودتان هست که با دامن خر می شوید..

(( بنا به دلایلی، شخصیت «یه نفر» از همین لحظه دگرگون شد و شما دیگه با من ِ مهربان و شیرین طرف نیستید.. تصمیم گرفته ام مانند خودتان فقط بکوبمتان و له کنم و بُلدزر وار حرکت کنم ))

Mehrbod
09-23-2013, 05:30 PM
برو بابا........
در ذات شما لودگی و مسخره کردن زنان موج میزنه..
فراموش نکنید اینکه شما اینجا به ما میپرید و در دنیای واقعی نمیپرید ، ربطی به ما نداره

کسی به شما نپریده, بیشتر شما به دیگران پریده‌اید بانو (:

در ذاتِ خود من مهربد را هم درست میگویید, در ذات من گیسخندِ بیشتر رفتارهایِ زنان هست, اگر نبود که با این دسته از رفتارهای زنانه ستیز نمیکردم!

صرفا سطح پایین اعتماد به نفس خودتونه!!!

نه, هر مردِ بخردی در برابر زنان و برای رسیدن به سکس و نابود نشدن ژن اش باید دروغ بگوید و رفتار
دورویی داشته باشد, اینجا ولی ما میتوانیم خودِ راستین امان باشیم و حقیقت‌ها را بی پرده بگوییم.

اینکه اینها آزاردهنده هستند دیگر گناه من نیست, مگرنه اینکه گفتیم "مردها بالا پایین میپرند" و چاپلوسیِ زنان را میکنند مگر چیز خوبی بود!؟ نه, ولی حقیقت داشت.

وگرنه کسی از پشت تلفن فوت نمیکرد و فحش نمیداد...
چون میدونه کسی دستش بهش نمیرسه..

سنجش نابرابری است, اینجا کسی با کسی دشمنی ندارد, تنها منطقی داریم سخنانی را میزنیم و گفتگو میکنیم.
کسیکه پشت تلفن فوت میکند از بیخ دارد دگرآزاری میکند.

اگر رابطه ما ( من و تو و بقیه هموندان ) دو طرفه بود و در دنیای واقعی هم همدیگر رو کم و بیش میشناختیم، محال بود اینگونه نقد ها و صحبت ها شکل بگیره! از جانب شما!

تا جایی هم که من میدونم هیچکدام از بانوان این فروم با لباس و دامن و .. قصد فریب شما را ندارند و تا حالا همچین کاری نکرده اند!

نه اینجور نیست, رفتار بیرون خود من شاید یکسان نباشد, ولی ناهمسان هم نیست.

ولی درباره‌یِ دیگر مردان درست میگویید و سخن من نیز بدرستی همین بود, که شما چشمداشت دیدن همان رفتار چاپلوسانه‌یِ مردان در بیرون را دارید.

این اوج ذلت خودتان هست که با دامن خر می شوید..

اگر گرایش جنسی و گرایش به زادآوری خر شدن باشد, خوب آری, همه‌یِ مردان (و زنان) خر خدادادی! هستند!

(( بنا به دلایلی، شخصیت «یه نفر» از همین لحظه دگرگون شد و شما دیگه با من ِ مهربان و شیرین طرف نیستید.. تصمیم گرفته ام مانند خودتان فقط بکوبمتان و له کنم و بُلدزر وار حرکت کنم ))

نقاب از چهره انداختید؟

پارسیگر

یه نفر
09-23-2013, 05:54 PM
نه, هر مردِ بخردی در برابر زنان و برای رسیدن به سکس و نابود نشدن ژن اش باید دروغ بگوید و رفتار
دورویی داشته باشد, اینجا ولی ما میتوانیم خودِ راستین امان باشیم و حقیقت‌ها را بی پرده بگوییم.

آها. پس زنان نیاز به گسترده کردن ژن ندارند؟! زنان به فرزند نیاز ندارند؟؟
تمنای شما برای سکس به بهانه فرزند، 1 شب است نه هزار شب!!

یادم به مثال خنده دارت در فیسبوک افتاد که بحث تلوزیون CRT و LED کردی..
آخرش هم گفتی زنان دست توی جیبشان نمیکنند و مسلما تلوزیون گران قیمت LED می خواهند!
زن که از وضع اقتصادی جامعه بی خبر است!!
با این مثالت من میتونم به این نتیجه برسم مردان نباید دنبال گسترده کردن ژن و بقای نسلشان باشند. هزینه پرورش کودک بسیار بالاست.. این زنان خانه دارند که دنبال بقای ژن هستند و دست توی جیب نمی کنند!
پس به طور کلی این قضیه ژن و نسل و ... بهانه ای خوبی برای تمنای سکس نیست!!
برو بچه پر روووووووووو

آری. نقاب از رخ برداشته ام. من اینگونه خشن و بی مهر هستم!

Alice
09-23-2013, 06:02 PM
مهربد هم که خودش گفتنی‌ها را گفت و نیاز به سخنی از سوی من نیست :e402:

رفتار مهربُد واکُـنشی به کُـنش "یه نفر" بود، ایشان از روی شوخ‌سُهشیِ "یه نفر" و اینکه چرا در
گفتگوهای جدی هنباز نمی‌شود (یا چرا باورهای اسلامی دارد) به او نمی‌گوید جفنگ نگو، ای اسپمر!
کاری که از شما و دوستانتان سر می‌زند.

رفتاری که باید به زنان اینجا یاد بدهید: در اینجا هیچ ارجی بواسطه‌ی زن بودن خود دریافت نمی‌کنید و
هیچ جایگاه والاتری از دیگران ندارید، پس چشمداشت مهر و نکویی بیجا نداشته باشید.

Russell
09-23-2013, 07:55 PM
رفتار مهربُد واکُـنشی به کُـنش "یه نفر" بود، ایشان از روی شوخ‌سُهشیِ "یه نفر" و اینکه چرا در
گفتگوهای جدی هنباز نمی‌شود (یا چرا باورهای اسلامی دارد) به او نمی‌گوید جفنگ نگو، ای اسپمر!
کاری که از شما و دوستانتان سر می‌زند.
مهربد خودش "یه نفر" را دعوت کرده اینجا اگر یک نفر کنشگر دراینباره وجود داشته باشد خود اوست.وقتی کسی پاسخ میدهد طبیعتا در موضع واکنش قرار دارد، البته بقول آرش اینجا دوستان گاها همان سخن را با کلمه‌ای دیگر میزنند، من فقط از euphemism بیزار هستم.

رفتاری که باید به زنان اینجا یاد بدهید: در اینجا هیچ ارجی بواسطه‌ی زن بودن خود دریافت نمی‌کنید و
هیچ جایگاه والاتری از دیگران ندارید، پس چشمداشت مهر و نکویی بیجا نداشته باشید.
من با آنچه مهربد گفت درباره‌یِ علت این بحثها موافقم و از کاربر مردی حتی اگر ترولیست حرفه‌ای هم باشد چنین رفتاری را نمیبینیم.ولی کل این بحث خاله زنکی که پشت سر من راه انداخته‌ای را اتفاقا در راستای همین موضوع میبینم، داریوش و مهربد گرامی که اینجا بیشتر رعایت حال شما را کرده‌اند اگر همان سخن ما را هم بگویند نقدشان با ما فرق پیدا میکند و این چنین است که باید با ادعاهای خنده‌داری مانند اینکه من به ایشان گفته‌ام اسپمر ولی داریوش و مهربد هرگز چنین نگفته‌اند یا مثلا من تنها از واژه‌یِ چرند استفاده میکنم مواجه شویم.
اینها را که من میگویم علتش این نیست که اینکه چه فکر میکنی کوچکترین اهمیتی برای من دارد بلکه پاسخ میدهم تا بلکه این سخنان خاله زنکی را ببری جای دیگر و همانجا که شروعش کرده‌ای ادامه دهی، من با اینکه مهربد را دوست خودم میدانم و بگمانم این موضوع دو طرفه هم باشد اگر چنین سخنانی را اینجا درباره‌اش بگویم و با واژگان او را هم عوض کنم بدرستی با پاسخ او روبرو میشوم و هر کس اندکی از اخلاق بحث بداند این را میفهمد ولی تنها آلیس است که 1/100 آنچه به دیگران میگوید را حاضر نیست یشنود و توقع دارد در تاپیک عمومی به دیگران اتهام بزند و وظیفه‌یِ آنها میداند که پاسخ آنرا ندهند چرا که مخاطب نبوده‌اند !!

Mehrbod
09-23-2013, 09:08 PM
من با اینکه مهربد را دوست خودم میدانم و بگمانم این موضوع دو طرفه هم باشد اگر چنین سخنانی را اینجا درباره‌اش بگویم و با واژگان او را هم عوض کنم بدرستی با پاسخ او روبرو میشوم و هر کس اندکی از اخلاق بحث بداند این را میفهمد ...

راسل گرامی من و شما در زندگی بیرون این اندازه با مردم سر و کله زده‌ایم که این گفتمان‌ها هر اندازه جدی و داغ,
تنها یک گفتگو و در ناب‌ترین ریخت خود, یک سرگرمی برای اندکی خستگی بدر کردن از زندگی آشفته‌یِ بیرون و سر
و سامان دادن به اندیشه خودمان هستند; پس نه, من شما را در برخی جاها دشمن گفتگوی خود ام میدانم, در بیشتـر جاها نیز دوست گرامی و فرهیخته‌ام.

با این همه به نگر من بد نیست, همانجورکه مزدک گرامی هم گفتند, همگی کمی بردبارانه‌تر
برخورد کنیم و اینجا هم روی سخنم خود شما نیستید, چون نه نوشته‌هایِ نامبرده را
خوانده‌ام و نه با نگرش به همین پست چند برگ پیشت به "یه نفر" میاندیشم ناسزایی گفته باشی.

ستیز میان بانو آلیس و شما هم نمیدانم از کجا میاید, میان خودتان است.

Russell
09-23-2013, 09:22 PM
من نمیدانم کدام گفتگو را اینجا میگویی، اینجا گفتگویی نمانده چندان

خوانده‌ام و نه با نگرش به همین پست چند برگ پیشت به "یه نفر" میاندیشم ناسزایی گفته باشی.
کدام پست؟ و چه ناسزایی؟
شوخی میکنی بگمانم، چند برگش را نمیدانم !! ولی اصلا من مدتیست که وارد کل کل نشده‌ام.

Mehrbod
09-23-2013, 09:30 PM
من نمیدانم کدام گفتگو را اینجا میگویی، اینجا گفتگویی نمانده چندان

کدام پست؟ و چه ناسزایی؟
شوخی میکنی بگمانم، چند برگش را نمیدانم !! ولی اصلا من مدتیست که وارد کل کل نشده‌ام.

نه منظورم این بود که فکر نمیکنم هیچ ناسزایی گفته باشی:

... خوانده‌ام و نه با نگرش به همین پست چند برگ پیشت به "یه نفر" میاندیشم ناسزایی گفته باشی.

یه نفر
09-23-2013, 09:38 PM
آخ جون دعـــــــــوا :-)

Alice
09-24-2013, 02:27 AM
مهربد خودش "یه نفر" را دعوت کرده اینجا اگر یک نفر کنشگر دراینباره وجود داشته باشد خود اوست.وقتی کسی پاسخ میدهد طبیعتا در موضع واکنش قرار دارد، البته بقول آرش اینجا دوستان گاها همان سخن را با کلمه‌ای دیگر میزنند، من فقط از euphemism بیزار هستم.

قیمت نُقل و نبات چند است گرامی؟! :-)

من با آنچه مهربد گفت درباره‌یِ علت این بحثها موافقم،کل این بحث خاله زنکی که پشت سر من راه انداخته‌ای را اتفاقا در راستای همین موضوع میبینم...داریوش و مهربد گرامی که اینجا بیشتر رعایت حال شما را کرده‌اند...

آه! :e108::e411: من یک دختر نازپرورده و بچه‌سال هستم که انتظار احترام بی‌ حد و مرز و بی‌جا دارم! القصه
داریوش گران‌ارج، مهربُد، امیر، آرش نامُرده، مزدک و خلاصه فرد فرد دوستان رعایت می‌کنند. اما نمی‌دانم
چرا شما رعایت نمی‌کنید؟! ها؟! :e40b: آخه چرا؟؟؟ :e413: :e523:

SAMKING
09-24-2013, 02:53 AM
آه! من یک دختر نازپرورده و بچه‌سال هستم که انتظار احترام بی‌ حد و مرز و بی‌جا دارم! القصه
داریوش گران‌ارج، مهربُد، امیر، آرش نامُرده، مزدک و خلاصه فرد فرد دوستان رعایت می‌کنند. اما نمی‌دانم
چرا شما رعایت نمی‌کنید؟! ها؟! آخه چرا؟؟؟
من حدسم اینه که شاید ایشون "هویت مَرد بودن" رو تنها بخاطر شناسایی نشدن از سوی ج.ا انتخاب کردن.
شاید... ما نمیدونیم، اینها همه تئوری های روی کاغذه...
شاید اصلن دلیل این دشمنی ها و بد اخلاقی ها چشم و هم چشمی های زنانه باشد...

Russell
09-24-2013, 12:07 PM
قیمت نُقل و نبات چند است گرامی؟! :-)

آه! :e108::e411: من یک دختر نازپرورده و بچه‌سال هستم که انتظار احترام بی‌ حد و مرز و بی‌جا دارم! القصه
چرا شما رعایت نمی‌کنید؟! ها؟! :e40b: آخه چرا؟؟؟ :e413: :e523:
خیلی بامزه بود جان خودت کلی منرا خنداندی، آندد رعایتت را میکند؟ امیر رعایت زنانگی را میکرد :)))))))))
گویا دُز خاله زنک بازی زده بالا قرار است درباره نظر تمام کاربران قدری چرند بگویید بلکه آنها را موضوع بحث کنید، ایرادی ندارد و برای "یک دخترک نوجوان" طبیعی‌ست !! ولی باید یکی هم سن و سال خودت را پیدا کنی و البته در پیغام خصوصی و فیس بوک مشغول به آن شوی نه اینجا !!
البته در نگاه دوم و از منظری دیگر بنظرم این تا حدی درست است، من متاسفانه عادت دارم افراد را بیش از آنکه ارزش دارند تحویل بگیرم و آدم حساب کنم، این رفتارهای کمونیستی نمیدانم دقیقا از کجا آمده ولی دارم رویش کار میکنم و در حال پیشرفت است، من بایت اینکه در میان بی محلی بقیه ملاحظه‌یِ سنت را نکردیم و زیادی جدیت گرفتیم پوزش میخواهم :e402:

من حدسم اینه که شاید ایشون "هویت مَرد بودن" رو تنها بخاطر شناسایی نشدن از سوی ج.ا انتخاب کردن.
شاید... ما نمیدونیم، اینها همه تئوری های روی کاغذه...
شاید اصلن دلیل این دشمنی ها و بد اخلاقی ها چشم و هم چشمی های زنانه باشد...

2/10 !!
بعد از این همه مدت دوری از میادین این واقعا نامید کننده است، کس دیگری مگر نمانده‌ داری اینجور از من گدایی توجه میکین، وبلاگ بزرگمهر مگر نیست، رایانی کسی...؟
راستی بالاخره جشن شکوفه‌ها رفتی یا گفتند هنوز برایت زود است؟ :troll:

Mehrbod
09-24-2013, 06:58 PM
گله‌یِ هموندان samking, آلیس و یه نفر اینجا از راسل چیست؟

اگر شیوه‌یِ همسخنی ایشان (سخت, کوبنده و بی‌رحمانه) برایتان خوشایند نیست, خوب بایستگی‌ای در همسخنی و گفتمان با ایشان ندارید!

در فلسفه‌یِ دفترچه نگارش سخت و کوبنده از دیرباز یک ارزش بوده, چرا باید ایشان برای اینکه دیگران آزرده نشوند جور دیگری بنویسد؟

یه نفر
09-24-2013, 07:06 PM
من گله ای ندارم

SAMKING
09-24-2013, 07:37 PM
من گله کردم؟!
من در مورد گفتگویی که پیش آمد یک فرضیه مطرح کردم.
ولی راسل با تندخویی ما را به گدایی توجه متهم کردند! که این هم از طنز های روزگار است.
از نگر من راسل فرد تند خویی هست و این چیز پسندیده ای نیست.
(و البته تندخویی برابر نیست با سخت و کوبنده و بیرحم بودن در گفتگو)
یا برای نمونه شما به راسل میگویید:

چون نه نوشته‌هایِ نامبرده را
و راسل بدون اندکی تامل روی نوشته شما سریع جبهه میگیرد و تند و تیز میگوید:

کدام پست؟ و چه ناسزایی؟

به گمان من ایشون آدم تنهایی هستن و انسان های تنها معمولن کم طاقت و تندخو میشن
چنان که میبینیم وضعیتشون رو هم "کسل" قرار دادن و معمولن از نمایار های تیره و گرفته استفاده میکنن،
و از اونجا که من نسبت به اطرافیان بی توجه نیستم گفتم بد نیست هر از گاهی یک شوخی، توجهی، محبتی
بهشون بشه تا کم کم تندخوییشون از بین بره،
چرا که تنها علاج تندخویی، توجه و محبت است.

ولی گویا باید بشکنه این دست که نمک نداره...

دوستمون راسل به بزرگمهر اشاره کرد،
بله من از نگرش بزرگمهر و ایرانستیزیش متنفرم و از نظر فکری ایشونو دشمن خودم میدونم
ولی تا کنون از گل نازک تر بهشون نگفتم و همیشه با ادب و احترام کامل باهاشون رفتار کردم، چه جلوی خودشون چه پشت سرشون.طوری که اینجا راسل از بزرگمهر به عنوان دوست من یاد میکنه!!!!
حالا اون دشمن فکریم بود... این راسل که خودش شیطانپرسته مثه خودمون:e409:
و در پایان قصد دارم اشاره کنم:

اگر با راسل نبودش هیچ میلی/چرا پتک حقیقت تو سر او میزد خیلی؟

یه نفر
09-24-2013, 07:53 PM
چندی پیش یه پست دیدم خیلی خنده دار بود. یه نفر ( نه من ) مثل داش مشتی ها به راسل حرف میزد. براش شعر گفته بود.. هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم..
تو نمیدونی کجاست؟ اگر پیداش کردی برای راسل بنویس شاید از انزوا بیرون بیاد...

راسل هم پسر بدی نیست.. فقط کمی متعصب هست..
باید روحیه اش رو عوض کنیم..

راسل جون؟ عزیزم؟ کجایی گلم؟ :-)

سامان
09-24-2013, 07:58 PM

اگر شیوه‌یِ همسخنی ایشان (سخت, کوبنده و بی‌رحمانه) برایتان خوشایند نیست, خوب بایستگی‌ای در همسخنی و گفتمان با ایشان ندارید!

در فلسفه‌یِ دفترچه نگارش سخت و کوبنده از دیرباز یک ارزش بوده, چرا باید ایشان برای اینکه دیگران آزرده نشوند جور دیگری بنویسد؟
به نظرم در برخورد و ادبیات افراد باید یک نکته رو در نظر داشته باشیم تو این فروم. جناب راسل (که قبلا یکبار هم من رو مورد لطف خودشون قرار دادن)، بجز اینکه میتوانند بعنوان کاربر هر نوع لحن و برخوردی رو که دوست دارن به کار ببرن، مدیر تالار هم هستن. متاسفانه در بیشتر فرومها اگه یه مدیر بخواد از ادبیات نامناسب برای گفتگو با کاربران عادی استفاده کنه، تقابل باهاش در واقع غیر ممکن خواهد بود و به نظر من میبایست تعامل با چنین فردی که متوجه جایگاه خودش نیست از سوی کاربرانی که مورد غضب قرار گرفتن، متوقف بشه. همچنین معتقدم مدیر کل یا ارشد سایت باید به مدیران زیردستش در این مورد تذکر بده و بیشتر از همه خود مدیران باید نسبت به برخورد خودشون مواظب باشن.
در سایت گفتگو آرش هر عیبی که داشت یه حسن بزرگ هم داشت و اون این بود که در قضاوتهاش منصف بود و طرف حق رو میگرفت.

Russell
09-24-2013, 08:02 PM
من گله کردم؟! ... 0/10 یک منفی دیگر برای تکرار آنچیزی که من به تو گفتم (آن قدیم‌ها یادم است کودکان خلاصه‌اش میکردند میگفتند آینه،‌امان از دست نسل جدید !!) یک منفی دیگر هم بخاطر توضیح و قصه گویی درباره‌یِ چرایی احساساتت به بزرگمهر، البته اینها را که گفتی‌ یاد زمانی افتادم که ار همین ترولها آنجا مینوشتی بعد بزرگمهر پاک میکرد، بعد دوباره میرفتی در امضایت میگذاشتی، دوباره او میرفت پاک میکرد، ما هم میخندیدیم !! خود آن من گله دارم هم دو امتیاز منفی دارد که بعلت منفی شدن از آن میگذریم :troll:

Alice
09-24-2013, 08:05 PM

گله‌ی من اینست که نمی‌خواهم این ... نوشته های ما را کوت بگیرد یا سپاس بدهد و خلاصه در مقام
پاسخگو به ما دراید. یک جوری هم اگر بشود در لیست سیاهم جایشان بدهید که دیگر ریختشان را نبینیم بسیار بجاست.
سپاس از شما دوست گرانمایه

Mehrbod
09-24-2013, 08:09 PM
به نظرم در برخورد و ادبیات افراد باید یک نکته رو در نظر داشته باشیم تو این فروم. جناب راسل (که قبلا یکبار هم من رو مورد لطف خودشون قرار دادن)، بجز اینکه میتوانند بعنوان کاربر هر نوع لحن و برخوردی رو که دوست دارن به کار ببرن، مدیر تالار هم هستن. متاسفانه در بیشتر فرومها اگه یه مدیر بخواد از ادبیات نامناسب برای گفتگو با کاربران عادی استفاده کنه، تقابل باهاش در واقع غیر ممکن خواهد بود و به نظر من میبایست تعامل با چنین فردی که متوجه جایگاه خودش نیست از سوی کاربرانی که مورد غضب قرار گرفتن، متوقف بشه. همچنین معتقدم مدیر کل یا ارشد سایت باید به مدیران زیردستش در این مورد تذکر بده و بیشتر از همه خود مدیران باید نسبت به برخورد خودشون مواظب باشن.
در سایت گفتگو آرش هر عیبی که داشت یه حسن بزرگ هم داشت و اون این بود که در قضاوتهاش منصف بود و طرف حق رو میگرفت.

گردانندگان اینجا:

١. در تالار پاسخگویی به کاربران (اینجا: انتقاد‌ها، پیشنهادها، دشوار‌ی‌های کاربری (http://www.daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%8 7%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D 8%A7%D8%8C-%D8%AF%D8%B4%D9%88%D8%A7%D8%B1%E2%80%8C%DB%8C%E2%8 0%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-7/)) همگی پیشتر پذیرفته‌اند که از نگارشی ارجمندانه در برابر کاربران بهره بگیرند + این تالار که بخش
رسیدگی به رفتار خود گردانندگان باشد را هم تنها من و sonixax گردانندگی میکنیم.

٢. گردانندگان در گفتگوهایی که خودشان یک روی سخن هستند هرگز پروانه‌یِ گردانندگی نداشته و گرداننده‌یِ دیگری پادرمیانی و رسیدگی میکند.

پس سامان گرامی, نیازی نیست شما رفتار راسل را از چشم گروه گردانندگی اینجا ببینید یا از اینکه ابزار گردانندگی دست ایشان است کوچکترین بیمی داشته باشید.

Russell
09-24-2013, 08:20 PM
به نظرم در برخورد و ادبیات افراد باید یک نکته رو در نظر داشته باشیم تو این فروم. جناب راسل (که قبلا یکبار هم من رو مورد لطف خودشون قرار دادن)، بجز اینکه میتوانند بعنوان کاربر هر نوع لحن و برخوردی رو که دوست دارن به کار ببرن، مدیر تالار هم هستن. متاسفانه در بیشتر فرومها اگه یه مدیر بخواد از ادبیات نامناسب برای گفتگو با کاربران عادی استفاده کنه، تقابل باهاش در واقع غیر ممکن خواهد بود و به نظر من میبایست تعامل با چنین فردی که متوجه جایگاه خودش نیست از سوی کاربرانی که مورد غضب قرار گرفتن، متوقف بشه. همچنین معتقدم مدیر کل یا ارشد سایت باید به مدیران زیردستش در این مورد تذکر بده و بیشتر از همه خود مدیران باید نسبت به برخورد خودشون مواظب باشن. در سایت گفتگو آرش هر عیبی که داشت یه حسن بزرگ هم داشت و اون این بود که در قضاوتهاش منصف بود و طرف حق رو میگرفت. بعله !! تاپیک چکمه لیسی اجباری از اعلا حضرت همایونی رضاشاه را میفرمایید دیگر و بحث شما با من و داریوش گرامی. من کشته‌یِ این انصاف شما و حضرت رضا شاه هستم و عدالت و بیطرفیتان !! من ترسی از مورد نفرت قرا گرفتن ندارم و هر جا شارلاتانیسم ببینم بی‌پرده پاسخ میدهم بدون ماست مالی دروغ.میدانم در جامعه‌یِ سانسور زده و پر از چاپلوسی و دروغ ایران اینکار خون بسیاری را بجوش میآورد، این تنها لذت آنرا برای من بیشتر میکند.البته در مورد شما این داستان برای من به همان تاپیک خاتمه یافت، شما ولی همانجا هم ما را سین جیم میکردید و هر چه من میگفتم من اصلا شما را نمیشناسم که بخواهم مشکل شخصی داشته باشم دنبال توطئه میگشتید.متاسفانه من هنوز هم دلیلی برای دشمنی شخصی با شما ندارم. ضمنا آنچه من مینویسم مطابق قوانین بوده و هست، آزادی بیان اینجا در جایی مانند سخن گفتن از رضا شاه برایتان ناخوشایند است و احساسات شما را جریحه‌دار میکند مشکل من نیست.

SAMKING
09-24-2013, 08:24 PM
درباره‌یِ چرایی احساساتت به بزرگمهر، البته اینها را که گفتی‌ یاد زمانی افتادم که ار همین ترولها آنجا مینوشتی بعد بزرگمهر پاک میکرد، بعد دوباره میرفتی در امضایت میگذاشتی، دوباره او میرفت پاک میکرد، ما هم میخندیدیم !!
خوب برای اینکه کسی گمان نبرد چیز ویژه ای بوده:
بزرگمهر گفت که خودش از اهالی مرودشت است پس بدون انگیزه نژادی با کورش و داریوش دشمن است.
من هم به او گفتم اتفاقن اهالی مرودشت اکثرن عشایر عرب باصری هستند
خیلی ناراحت شدند و پاک کردند.
بعد هم در امضایم نوشتم:(نقل به مضمون)
اگر کورش و داریوش را پدران خود نمیدانید، اجباری نیست که در ایران بمانید، برگردید به سرزمین پدریتان.
که باز هم چون به پارس نبودنشان اشاره شد ناراحت شدند و پاک کردند.
:e420:
در قیامت کبری هم همینگونه اعمال و افعال گذشته به روشنی پیش چشم ما می آید.

Russell
09-24-2013, 08:25 PM
گله‌ی من اینست که نمی‌خواهم این ... نوشته های ما را کوت بگیرد یا سپاس بدهد و خلاصه در مقام پاسخگو به ما دراید. یک جوری هم اگر بشود در لیست سیاهم جایشان بدهید که دیگر ریختشان را نبینیم بسیار بجاست. سپاس از شما دوست گرانمایه اینکار ممکن نیست.اینطور البته شاید یاد بگیرید که قوانین یک انجمن را پیرامون یکنفر نمینویسند و از کسی خوشتان نمیاید چون احساساتتان را جریحه‌دار کرده مشکل شماست نه کس دیگر.

سامان
09-24-2013, 08:28 PM
متاسفانه من هنوز هم دلیلی برای دشمنی شخصی با شما ندارم.
تاسف نخورید، عاقبت جوینده یابنده میشود!!

Mehrbod
09-24-2013, 08:29 PM
گله‌ی من اینست که نمی‌خواهم این ... نوشته های ما را کوت بگیرد یا سپاس بدهد و خلاصه در مقام
پاسخگو به ما دراید. یک جوری هم اگر بشود در لیست سیاهم جایشان بدهید که دیگر ریختشان را نبینیم بسیار بجاست.
سپاس از شما دوست گرانمایه

شما میتوانید اکنون Russell یا هر گرداننده‌یِ دیگری را به فهرست نادیده‌های (ignore list) خود بیفزائید.

پ.ن.
از دشنام به کاربران هم خوددداری کنید.

Russell
09-24-2013, 08:32 PM
تاسف نخورید، عاقبت جوینده یابنده میشود!! آری، بنا بر منش و تجربه‌یِ شما باشد که قطعا همینطور است، چانچه شما موفق شده‌ای دن‌کیشت وار دشمنی‌‌هایِ خیالی ما را بیابی !!

Alice
09-24-2013, 08:35 PM
شما میتوانید اکنون Russell یا هر گرداننده‌یِ دیگری را به فهرست نادیده‌های (ignore list) خود بیفزائید.

سپاس و ثانکس بسیار :) دوستان سامکینگ، سامان، یه نفر و دیگران، بشتابید این ...

از ادبیات شایسته بهره گرفته و از دشنام به کاربران خودداری کنید.

سامان
09-24-2013, 08:38 PM
آری، بنا بر منش و تجربه‌یِ شما باشد که قطعا همینطور است، چانچه شما موفق شده‌ای دن‌کیشت وار دشمنی‌‌هایِ خیالی ما را بیابی !!
آن متاسفانه را هم من در پست شما اضافه کردم؟ مفهوم جمله ی شما این است از اینکه دلیلی برای دشمنی شخصی با من ندارید متاسف و ناراحتید! بعد هم من را متهم به دون کیشوت بودن میفرمایید. باور کنید من هم نه دشمنی شخصی با شما دارم نه دشمنی با عقاید و نظرات شما دارم. دوستانه میخواهم در نگرشتان به دیگران تجدید نظر کنید.

SAMKING
09-24-2013, 08:39 PM
من با ایگنور کردن هر کسی هتا اگر فحش هم به من بدهد مخالفم.
از شما دوستان هم خواهش میکنم تجدید نظر کنید.

دوستی ها رو جوری خراب نکنید که راه بازگشتی نمونه
از پند پیرمرد ها هم همینجاها باید بهره برد، مزدک گرامی گفتند:

اندرز دادن گویا دیگر کهنه شده ولی چون خواستید:
در هر کاری یک دریچه برای گریز، یک دریچه برای دوستی و یک دریچه برای امید باز نگه دارید.
برای نمونه اگر به دشمن دست یافتید، گوشتش را بخورید ولی استخوانش را نشکنید .

یه نفر
09-24-2013, 08:52 PM
بزرگمهر گفت که خودش از اهالی مرودشت است پس بدون انگیزه نژادی با کورش و داریوش دشمن است.
من هم به او گفتم اتفاقن اهالی مرودشت اکثرن عشایر عرب باصری هستند
خیلی ناراحت شدند و پاک کردند.
چون بحث یکی از شهرهای استان ما شد لازم دونستم بگم:
استان فارس به راستی مهد فرهنگ و تمدن ایران زمین هست. هر نژاد و قومیتی را می توانید در استان پهناور فارس پیدا کنید.
در غرب استان لرها هستند. در جنوب استان عرب ها و قطری ها و بحرینی ها و لاری ها هستند. در جنوب غرب استان ترک های قشقایی و عشایر ها هستند.
در مرکزش فارس ها.. در شرقش بلوچ ها..
همین نسبت در بین عشایر هم وجود داره و انواع عشایر ترک و لر وعرب در استان هستن که همه این عشایر ها و شهری ها و قومیت ها با هم در صلح وصفا زندگی میکنن
شاید همین موضوع باعث شده شیراز مرکز استان بیشترین آمار پذیرش مهاجرت رو در خودش داشته باشه..
مرودشت هم یه شهر تازه تاسیس هست که به قول مادربزرگم کارخونه قند! هست. زیرا ابتدا کارخونه ای بوده و کم کم شهرک سازی اطرافش شروع شده.. بیشترین مردم ساکن مرودشت که پرجمعیت شهر استان بعد از شیراز هست از قوم لر هستند. زیرا اطراف مرودشت ، روستاهای عشایرهای یکجا نشین شده وجود دارد..
من تا حالا ندیدم یک مرودشتی یا شیرازی یا استان فارسی از کورش بدشان بیاید. حتی یک مورد ندیده ام!
عرب های باصری هم جمعیتی در مرودشت هستند. البته نسبت به لرها و فارس ها کمتراند.. با این وجود اونها هم کوروش دوست اند..
علاوه بر این پراکندگی دینی هم در شیراز زیاد هست..
میگن شیراز بهشت یهودی هاست.. از کسری بپرسید.. میداند.. یهودی های شیراز بسیارند و اکثرا تاجر و بازاری .. اصلا شنبه ها قسمت قدیم شیراز تعطیله..!
اکثرا یهودی اند و تعطیل میکنن
سنی ها هم دور تا دور این استان هستند و میشه گفت اکثریت اند
شرق استان هم پذیرای هموطنان زرتشتی هست.. مسیحی ها هم در شیراز حضور دارند.. ولی کم اند
چندروز پیش هم از دفتر استانداری فارس مطلع شدم قرار استان فارس به خلیج فارس برگرده دوباره ه بسیار خبر خوبی هست..

Russell
09-24-2013, 08:57 PM
آن متاسفانه را هم من در پست شما اضافه کردم؟ مفهوم جمله ی شما این است از اینکه دلیلی برای دشمنی شخصی با من ندارید متاسف و ناراحتید! بعد هم من را متهم به دون کیشوت بودن میفرمایید. باور کنید من هم نه دشمنی شخصی با شما دارم نه دشمنی با عقاید و نظرات شما دارم. دوستانه میخواهم در نگرشتان به دیگران تجدید نظر کنید. آن متاسفانه بخاطر لازم بنظر رسیدن چنین دشمنیست، از انجا که ظاهرا شما دلیل لازم را یافته‌اید و دوستی یکطرفه هم نا ممکن است به ناچار من هم باید تاسف بخورم. این دشمنی دیدن شما هم که من اشاره کردم به پیش از حتی بحث رضا شاه برمیگردد.من در بحث پیرامون فرگشت با شما بحث ساده‌ای کردم، شما بعدتر (در همان تاپیک بحث پیرامون دموکراسی و رضاشاه) گفتید که آن بحث من مغرضانه بوده!!! خوب وقتی من غرضی نداشته‌ام(خود من میدانم) و بحث قکچوال پیرامون فرگشت هم طبیعتا موضعی نیست که کسی در آن غرض و دشمنی ببیند نتیجه گرفتم که شما با من مشکل شخصی دارید. نحوه‌یِ سخن گفتن من هم تا آنجا که میدانم مطابق قوانین بوده و این حق را برای طرف مقابل قائل بوده‌ام که مانند آنچه گفته‌ام را به من بگوید و طرف مقابلم را برای گفتم همانکه خودم مجاز میدانسته‌ام سانسور نکرده‌ام.من هم دوستانه از شما میپرسم که نحوه‌یِ سخن گفتن من در دنیای مجازی چرا باید برای شما مهم باشد؟

یه نفر
09-24-2013, 08:58 PM
آلیس جان، سامکینگ و .. راستش من بیشتر از همه مورد سرزنش و لحن بد (راسل)ها قرار گرفته ام. ولی با این وجود دوس ندارم کسی رو دلخور کنم و از دستم ناراحت بشه و من اونو توی ادد لیستم قرار بدم...
باید قبول کرد شخصیت ها متفاوته. قرار نیست همه مثل هم باشند. شخصیت کسی مثل راسل برای اینجا ضروریه .
ولی شخصیت میلاد به چه درد این دفترچه میخوره؟ 99% نوشته هایش کپی و پیست از خبرگزاری ها در باب زن ستیزی هست. 1% دیگرش هم با من کل کل میکنه! :-)

بیایید آشتی کنیم و یه بار دیگه با کمک هم بحث های فلسفی و جدید راه بیاندازیم...

نه اینکه بهم بتازیم..

Nevermore
09-24-2013, 09:03 PM
من وظیفه ی خود ام می دانم در اینجا که هجمه ای بیهوده وبی اساس علیه راسل ایجاد شده از او حمایت کنم.به نگرم نیازی نیست اینجا تا این اندازه با یکدیگر ناز نازی سخن بگوییم.در مورد خود من یک بار من تند با امیر گرامی سخن گفتم و ایشان هم متقابلا و یکی دو بار هم با کسرا یه چندباری هم گفتگویم با شوالیه و آلیس به جدل کشیده شد.اتفاقا من عاشق لحن کوبنده در بحث هستم و به نگرم بهترین شیوه برای شکستن سد دفاعی طرف مقابل و تاثیر گذاری سخن است.از لحن تند به خاطر اینکه کاربر مدیر این انجمن است نمی توان ایراد گرفت.اینجا برخی مانند آنارشی و مزدک و آندد سخن می گویند،برخی هم مانند راسل و امیر،مهربد و میلاد هم میانه این دو هستند.هیچ دلیلی ندارد تا زمانی که دشنام به هم نگوییم از یکدیگر ناراحت شویم.بحث است دیگر،نقل و نبات که پخش نمی کنند.

Anarchy
09-24-2013, 09:06 PM
چندروز پیش هم از دفتر استانداری فارس مطلع شدم قرار استان فارس به خلیج فارس برگرده دوباره ه بسیار خبر خوبی هست..

این یعنی چی دقیقا ؟ یعنی استان فارس میخواد بره زیر آب :e057: ؟

Mehrbod
09-24-2013, 09:08 PM
هیچ دلیلی ندارد تا زمانی که دشنام به هم نگوییم از یکدیگر ناراحت شویم.بحث است دیگر،نقل و نبات که پخش نمی کنند.

:e00e:

هر کس میتواند هر اندازه که دوست دارد آزرده شود یا اینجا گلایه کند, ولی از آنجاییکه شیوه‌یِ گفتمان
ایشان هیچ پیوندی به گردانندگی اشان ندارد, پس مانند هر کاربر دیگر, آزادند هر آنگونه که دوست دارند, نرمخو, تندخو,
بدخو, کژخو یا خوشخو بنویسند. تا زمانیکه هیچ قانون انجمنی شکسته نشده, محدودیتی هم نخواهد بود.

به شخصه هم با شیوه‌یِ گفتمان راسل گرامی همرای ام و پشتیبان ایشان.

پ.ن.
پیش از این نمیشد یک گرداننده را به سیاهه‌یِ نادیده‌ها (ignore list) افزود, که امروز این هم شدنی شد.

SAMKING
09-24-2013, 09:08 PM
مرودشت هم یه شهر تازه تاسیس هست که به قول مادربزرگم کارخونه قند! هست. زیرا ابتدا کارخونه ای بوده و کم کم شهرک سازی اطرافش شروع شده.. بیشترین مردم ساکن مرودشت که پرجمعیت شهر استان بعد از شیراز هست از قوم لر هستند. زیرا اطراف مرودشت ، روستاهای عشایرهای یکجا نشین شده وجود دارد..
من تا حالا ندیدم یک مرودشتی یا شیرازی یا استان فارسی از کورش بدشان بیاید. حتی یک مورد ندیده ام!
عرب های باصری هم جمعیتی در مرودشت هستند. البته نسبت به لرها و فارس ها کمتراند.. با این وجود اونها هم کوروش دوست اند..
شما خودتون مرودشتی هستین؟
ولی تا جایی که من شنیدم قبل برگزاری جشن های 2500 ساله شاه برای ایجاد یک فضای شهری و آبادی هر چند مختصر
تصمیم میگیره که عشایر طایفه باصری رو که اون اطراف پخش و پلا بودن جمع کنه و برای اشتغالشون هم یک کارخانه قند تاسیس میشه، مرودشت در ابتدا شهر باصری ها بوده بعد کم کم با رونق گرفتنش مهاجرت ها زیاد تر شده ولی هنوز گویا از هر دو نفر یکیشون فامیلیش باصری هست.(البته در این مورد اطمینان ندارم فقط شنیدم)

Anarchy
09-24-2013, 09:12 PM
دوستان حالا که بحث رو انقدر شخصی کردید ، خب من اینجا رو مثل خونه خودم میدنم و خیلی کم پیش اومده اینجا با کسی تند حرف بزنم در حالی تو هم میهن یا پارس اسکای ، اسلامیستی به پستم بخوره از تمام ابزارها برای از میدون به در کردنش استفاده میکنم...

اما من از همه دوستان خواهش میکنم به دلیل مسائلی که در گذشته بوده ، کار رو خصومت شخصی نکشونن...البته واقعا نمیدونم چطور میشه از مغلطه پرداختن به سخنگو دوری کرد چون کار بسیار سختی هست.

اما در مورد دوستانی که لحن دوست عزیزم راسل رو به دلیل مدیر بودنش دارای ایراد بیشتری میدونن ، فکر کنم چند باری توضیح دادیم که در خلال یک بحث مدیر هم یک کاربر معمولی هست و اجازه نداره از ابزار مدیریتی استفاده کنه...

تا حالا شما دیدید چنین اتفاقی بیوفته ؟ شما دارید فضای این انجمن رو با اسلامیست خونه هایی مثل هم میهن مقایسه میکنید که مدیرانش نقش سرکوبگر رو دارن...

Alice
09-24-2013, 09:14 PM
دوستی ها رو جوری خراب نکنید که راه بازگشتی نمونه
از پند پیرمرد ها هم همینجاها باید بهره برد، مزدک گرامی گفتند:

جهت اطلاع دانش‌آموخته‌های مزدک و کسانی که کارت زرد و قرمز می‌دهند:
ادبساری که من بکار بردم و برای آن کارت قرمز گرفتم و ناک اوت شدم یکسانِ قلم و زبانِ تند «مزدک» گرامی بود! :))
هرکس هم ادبسار و شیوه‌ی گفت و نوشت خودش را دارد؛ بمهر سانسور نکنید دوستان :))

سامان
09-24-2013, 09:15 PM
من هم دوستانه از شما میپرسم که نحوه‌یِ سخن گفتن من در دنیای مجازی چرا باید برای شما مهم باشد؟
خطاب به مهربد هم گفتم که سخن گفتن شما از این نظر مهم است که شما در این سایت جزو مدیران هستید و چنانچه به تعبیر ایشان ناارجمندانه با کسی سخن بگویید، خود بخود برای مخاطبتان احساس نابرابری در بحث بوجود میاید. ضمن اینکه نحوه ی سخن گفتن افراد برای من تا زمانی که من مخاطبشان نباشم چندان اهمیتی برایم ندارد. ولی چون برای شخصیت (حتی مجازی) خودم ارزش قائلم نحوه ی مخاطب قرار گرفتنم هم برایم مهم میشود.
در بحث رضاشاه هم جناب داریوش و جناب شوالیه ی نمرده هم به وفور به من لطف داشتند و مرا مورد تمسخر قرار دادند ولی من اصلا ناراحت نشدم چون آنها را هم مثل خودم کاربری عادی میدیدم. ولی اگر زباغ رعیت ملک خورد سیبی ...

SAMKING
09-24-2013, 09:17 PM
اتفاقا من عاشق لحن کوبنده در بحث هستم و به نگرم بهترین شیوه برای شکستن سد دفاعی طرف مقابل و تاثیر گذاری سخن است.
خوب این دیگر بحثی جداست،
شما اینجا یا هرجای دیگر بحث و جدل میکنید که هر طور شده حرفتان را به کرسی بنشانید یا در پی حقیقت هستید؟

یه نفر
09-24-2013, 09:19 PM
چندسال پیش بوشهر از فارس جدا شد و دسترسی استان فارس به خلیج از بین رفت. الان تصویب کردن بخشی از بوشهر (احتمالا عسلو) به فارس برگرده.. اینجوری استان فارس به خلیج فارس راه پیدا میکنه

Mehrbod
خطاب به مهربد هم گفتم که سخن گفتن شما از این نظر مهم است که شما در این سایت جزو مدیران هستید و چنانچه به تعبیر ایشان ناارجمندانه با کسی سخن بگویید، خود بخود برای مخاطبتان احساس نابرابری در بحث بوجود میاید. ضمن اینکه نحوه ی سخن گفتن افراد برای من تا زمانی که من مخاطبشان نباشم چندان اهمیتی برایم ندارد. ولی چون برای شخصیت (حتی مجازی) خودم ارزش قائلم نحوه ی مخاطب قرار گرفتنم هم برایم مهم میشود.
در بحث رضاشاه هم جناب داریوش و جناب شوالیه ی نمرده هم به وفور به من لطف داشتند و مرا مورد تمسخر قرار دادند ولی من اصلا ناراحت نشدم چون آنها را هم مثل خودم کاربری عادی میدیدم. ولی اگر زباغ رعیت ملک خورد سیبی ...

سامان ارجمند, من به شما دوباره اطمینان میدهم, ایشان نمیتوانند از جایگاه گردانندگی خود در گفتگوها کوچکترین سوء استفاده‌ای کنند.

نه تنها ایشان که هیچکس دیگری نمیتواند; من هم اگر سخن نادرستی بگویم یا بیخود
کسی را سانسور کنم, دیگر گردانندگان مانند راسل, آنارشی یا میلاد‌ یِا ... مرا توبیخ خواهند کرد.

یا نمونه, من هم در گفتگویی که در آن روی سخن و طرف گفتگو هستم نمیتوانم پستی را گردانندگی کنم, یک گردانندده‌یِ دیگر رسیدگی خواهد کرد.

Anarchy

دوست عزیز گویا شما پست های ما رو نمیخونید...اینکه شما ذهنیت و احساس نابرابری میکنید بعد از این همه توضیح ما در این مورد و اینکه تا به حال نشده مدیری در بحثی که دخیل بوده از ابزار مدیریتی بهره ببره ، دیگه مشکل ما نیست !!

Mehrbod
09-24-2013, 09:21 PM
جهت اطلاع دانش‌آموخته‌های مزدک و کسانی که کارت زرد و قرمز می‌دهند:
ادبساری که من بکار بردم و برای آن کارت قرمز گرفتم و ناک اوت شدم یکسانِ قلم و زبانِ تند «مزدک» گرامی بود! :))
هرکس هم ادبسار و شیوه‌ی گفت و نوشت خودش را دارد؛ بمهر سانسور نکنید دوستان :))

ادبسار مزدک اینجا هیچ سنجه نیست, ما قانون‌هایِ این انجمن را داریم که بدست همه‌یِ گردانندگان و با تائید تک تک کاربران نوشته شده‌اند.

پ.ن.
درباره‌یِ مزدک گرامی هم باید بدانید که ایشان دیگران را نه به پیروی از کس و آموزه‌ای, که به کاربرد خرد و دانشِ خویش همواره فرامیخوانند.

یه نفر
09-24-2013, 09:25 PM
شما خودتون مرودشتی هستین؟
ولی تا جایی که من شنیدم قبل برگزاری جشن های 2500 ساله شاه برای ایجاد یک فضای شهری و آبادی هر چند مختصر
تصمیم میگیره که عشایر طایفه باصری رو که اون اطراف پخش و پلا بودن جمع کنه و برای اشتغالشون هم یک کارخانه قند تاسیس میشه، مرودشت در ابتدا شهر باصری ها بوده بعد کم کم با رونق گرفتنش مهاجرت ها زیاد تر شده ولی هنوز گویا از هر دو نفر یکیشون فامیلیش باصری هست.(البته در این مورد اطمینان ندارم فقط شنیدم)
مرودشتی نیستم. تاسیس کارخونه مرودشت هم فکر نکنم با جشن 2500ساله یکی باشه!
من یه تحقیق مفصل درباره شیراز و فارس کرده ام.. قرار بود در روزنامه خبرجنوب هم چاپ شود که نشد.. ولی حق تحریرش را گرفتم چندسال پیش :-)

باصری ها هم در کازرون و بیضا زیاد اند! عشایرند و پخش و پراکنده.. دلیل نمیشه همگی مرودشتی باشند..

SAMKING
09-24-2013, 09:27 PM
سامان ارجمند, من به شما دوباره اطمینان میدهم, ایشان نمیتوانند از جایگاه گردانندگی خود در گفتگوها کوچکترین سوء استفاده‌ای کنند.

کسی را سانسور کنم, دیگر گردانندگان مانند راسل, آنارشی یا میلاد‌ یِا ... مرا توبیخ خواهند کرد.

یا نمونه, من هم در گفتگویی که در آن روی سخن و طرف گفتگو هستم نمیتوانم پستی را گردانندگی کنم, یک گردانندده‌یِ دیگر رسیدگی خواهد کرد.
البته این حرف شما برای ما سند که هرگز چنین نخواهد شد!

ولی یکبار هم شما به ما گفتید که اینجا هیچ پیام خصوصی کاربری خونده نمیشه از طرف مدیریت
ولی کاربر شیلا که با یک آی دی جدید و یک آی پی جدید (کاربر جنتلمن)
به من پیام خصوصی داد و گفت که شیلا هست رو هم دقیقن بعد از 5 دقیقه بن کردید...
البته اون حرفتون برای ما سنده و نمیگیم پیام رو خوندید،
ولی لا اقل به ما بگید علم غیب از کجا آموخته اید که درجا شیلا را شناسایی کردید؟

یه نفر
09-24-2013, 09:28 PM
ما قانون‌هایِ این انجمن را داریم که بدست همه‌یِ گردانندگان و با تائید تک تک کاربران نوشته شده‌اند.
ولی خودتون رعایت نمیکنید!!!
برای مثال میلاد از نوشته های رنگی استفاده کرده!
اینم سندش که اومده پست منو ویرایش کرده و اسم خودشو نوشته و بولد کرده و قرمز کرده و از تنظیمات پیش فرض خارج شده!
http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B1-1243/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-4.html#post47241

باید قبول کرد ادبیات مدیران با سایر کاربران متفاوته. اونم فقط بخاطر اینکه زورش بیشتره!

Nevermore
09-24-2013, 09:29 PM
خوب این دیگر بحثی جداست،
شما اینجا یا هرجای دیگر بحث و جدل میکنید که هر طور شده حرفتان را به کرسی بنشانید یا در پی حقیقت هستید؟
دقت نکردید چه شد،
گفتم شکستن سد دفاعی و تاثیر گذاری سخن.
اینجا چند نوع جستار داریم.برخی جستار ها صرفا برای یافتن حقیقت و افزایش آگاهی است وبرخی هم محل بحث و جدل.چراکه شما به طور مثال وقتی به عنوان هوادار کمونیسم وارد بحث می شوید مطمئنا اطلاعاتی در این زمینه دارید که گمان می کنید نگرتان درست است و مطمئنا طرف مقابل تان هم همینگونه است.اینجا است که اگر قرار باشد سخن منطقی یک سوی بحث بر دیگری اثر بگذارد لحن کوبنده به کار می آید.البته استدلال چندانی پشت این هواداری من از این نوع سخن گفتن نیست،صرفا نتیجه ای است تجربی.و البته مطمئنا هیچ یک از طرفین بحث در طول بحث اذعان به نادرست بودن باورهایشان نمی کنند اما دیرتر که با خود می اندیشند و یا نمودهای عینی سخنان طرف مقابل شان را می بینند می فهمند که باورشان نادرست بوده.بطور مثال وقتی شما تصمیم میگیری نیچه بخوانی باید آماده ی هرگونه توهینی به باورهایت باشی.در اینجا هم همینگونه است،باورها هیچ ارزشی ندارند وتنها خط قرمز هم تا جایی که من می دانم توهین و دشنام شخصی است.

سامان
09-24-2013, 09:30 PM

مهربد گرامی،
من توضیح شما را در همان بار اول پذیرفتم و قانع کننده دانستم. ولی شما هم میدانید که قضیه تنها با دو بند قانون حل شدنی نیست. انسان است و هزار جور تحت تاثیر قرار گیری. هم مدیری که بد مینویسد و هم مدیر دیگری که بر او نظاره میکند و هم هر کاربر عادی بدون شک در معرض پیش قضاوتها، دوستیها و ... قرار دارند.
من اصلا قصدم این نیست تا مدیران این سایت را متهم به برخورد جانبدارانه بکنم. ضمن اینکه من اصلا معتقدم مدیر کل این سایت یا هر سایت دیگری میبایست گوشه ی چشمی هم به همکارانش داشته باشد وگرنه در جایی که پرداخت پولی در کار نیست، طرف مریض نیست که اعصابش را خورد کند و درگیر مدیریت شود.
ولی این را هم نمیتوان کتمان کرد که همواره از نظر روانی در بحث بین یک مدیر و یک کاربر عادی، کاربر عادی این احساس را داشته باشد که بسیار محتاطانه تر بنویسد.

سامان
09-24-2013, 09:34 PM
ادبسار مزدک اینجا هیچ سنجه نیست, ما قانون‌هایِ این انجمن را داریم که بدست همه‌یِ گردانندگان و با تائید تک تک کاربران نوشته شده‌اند.

پ.ن.
درباره‌یِ مزدک گرامی هم باید بدانید که ایشان دیگران را نه به پیروی از کس و آموزه‌ای, که به کاربرد خرد و دانشِ خویش همواره فرامیخوانند.
و من توجه کرده ام که نحوه ی نوشتار جناب مزدک نسبت به مثلا دو سال پیش ضمن اینکه به همان استواری است، به نوعی نرمخویانه تر و کمتر حاوی توهین و حملات شخصی شده است.

Mehrbod
09-24-2013, 09:37 PM
البته این حرف شما برای ما سند که هرگز چنین نخواهد شد!

ولی یکبار هم شما به ما گفتید که اینجا هیچ پیام خصوصی کاربری خونده نمیشه از طرف مدیریت
ولی کاربر شیلا که با یک آی دی جدید و یک آی پی جدید (کاربر جنتلمن)
به من پیام خصوصی داد و گفت که شیلا هست رو هم دقیقن بعد از 5 دقیقه بن کردید...
البته اون حرفتون برای ما سنده و نمیگیم پیام رو خوندید،
ولی لا اقل به ما بگید علم غیب از کجا آموخته اید که درجا شیلا را شناسایی کردید؟

از هوچیگری خودداری کنید.

اینجا پیغام کسی خوانده نشده و نمیشود (چنین ابزاری از بیخ نرم‌افزار انجمن ندارد).

اینکه چگونه شناسایی شدند هم به شما پیوندی ندارد و از خویشکاری‌هایِ گروه گردانندگی است, اگر بیش از اندازه هم میترسید بروید
در یاهو! گفتگو کنید, کسی از ما دنبال شناسایی شخص شما یا اینکه به دیگران چه میگویید اینجا نیست, ولی کسی از ج.ا. میتواند باشد که آنهم اینجا پیشتر روشنگری شده: نکته‌های «امنیتی» استفاده از انجمن دفترچه (http://www.daftarche.com/%D8%A2%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C%E2%80%8C%D9%86%D8%A 7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%85%D8%A7-5/%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%C2%AB%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C%C2%BB-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-967/)

SAMKING
09-24-2013, 09:41 PM
در اینجا هم همینگونه است،باورها هیچ ارزشی ندارند وتنها خط قرمز هم تا جایی که من می دانم توهین و دشنام شخصی است.
اتفاقن خوب شد گفتید یادم نبود!
کاربر مهربد به عنوان مدیر یکبار به یکی از هموندان گفت "انگل"!
این توهین نیست پس چیست؟
بعد هم که اعتراض کردیم آنقدر پیچاند و پیچاند که مثلن من منظورم به خود کاربر ایرانبانو نبود و چه و چه ...
که مبادا یک عذر خواهی خشک و خالی از ایشان بکند!

Mehrbod
09-24-2013, 09:41 PM
ولی خودتون رعایت نمیکنید!!!
برای مثال میلاد از نوشته های رنگی استفاده کرده!
اینم سندش که اومده پست منو ویرایش کرده و اسم خودشو نوشته و بولد کرده و قرمز کرده و از تنظیمات پیش فرض خارج شده!
http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B1-1243/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-4.html#post47241

رسیدگی شد.

باید قبول کرد ادبیات مدیران با سایر کاربران متفاوته. اونم فقط بخاطر اینکه زورش بیشتره!

ادبیات کسانیکه اینجا هستند, زمانیکه گرداننده نبودند هم همینه, میتوانید بروید پیک‌هایِ روز یکم را بخوانید مهسا جان.

Russell
09-24-2013, 09:43 PM
خطاب به مهربد هم گفتم که سخن گفتن شما از این نظر مهم است که شما در این سایت جزو مدیران هستید و چنانچه به تعبیر ایشان ناارجمندانه با کسی سخن بگویید، خود بخود برای مخاطبتان احساس نابرابری در بحث بوجود میاید. ضمن اینکه نحوه ی سخن گفتن افراد برای من تا زمانی که من مخاطبشان نباشم چندان اهمیتی برایم ندارد. ولی چون برای شخصیت (حتی مجازی) خودم ارزش قائلم نحوه ی مخاطب قرار گرفتنم هم برایم مهم میشود. در بحث رضاشاه هم جناب داریوش و جناب شوالیه ی نمرده هم به وفور به من لطف داشتند و مرا مورد تمسخر قرار دادند ولی من اصلا ناراحت نشدم چون آنها را هم مثل خودم کاربری عادی میدیدم. ولی اگر زباغ رعیت ملک خورد سیبی ... خب آن مساله‌یِ دیگریست، یکی از چیزهایی که من در فرهنگ موجود ایران بسیار بدم میاید همین سخن گفتن از وظیفه‌یِ رفتار کردن مطابق هنجارهای تعریف شده برای مدیران و ورزشکاران و... است.من انتخاب محتوا و منش بیانم را (در چهرچوب قوانین) حق خودم میدانم.طبیعتا اینجا قوانینش طوریست که مدیریت آن به باور آنچه درباره‌یِ طرز گفتگو گفتم نیازمند است و چنین افرادی در همینچا انگشت شمارند.حالا شما میگوییذ مدیر نباید در بحث وارد شود و صراحت بیان داشته باشد چرا که در بیطرفی او در نگاه دیگران خدشه وارد میشود.شاید شما درست بگویید ولی خواست کناره گیری از بحث برای مدیران آن هم برای جایی با تعداد کاربر و مدیر اینجا ناممکن بظر میرسد.

Nevermore
09-24-2013, 09:45 PM
این توهین نیست پس چیست؟
بعد هم که اعتراض کردیم آنقدر پیچاند و پیچاند که مثلن من منظورم به خود کاربر ایرانبانو نبود و چه و چه ...

من در جریان این موضوع نبوده ام و نمی توانم قضاوت کنم.من هم اینجا مدیر نیستم که شکایت تان را پیش من می آورید.

Mehrbod
09-24-2013, 09:45 PM
این توهین نیست پس چیست؟

خیر, این را هم پیشتر برای شما روشنگری کرده (و خود ایرانبانو بامزه است به شما گفتند که ناسزایی نبوده), ولی به روی خودتان نیاوردید:

انگل = ناسزا
انگل‌وار = رفتار انگل‌گونه

یکمی به روشنی ناسزا است, دومی به رفتاری که همسانی با انگل داشته باشد اشاره میکند.

همین است که میگویم معیارهایتان بر مبنای طرز تفکر خودتان است.بسیاری از حرفها و استدلالهایی که در این انجمن شده هم بانوان به نوعی داشته اند اما چون شما به ادبیات و تبادل اطلاعاتی خود عادت کرده اید ارزش کار بانوان را زیر سوال میبرید.

من هم نگفتم نیست, مگر باید نگر کس دیگری را بجای خودم بیاورم؟ به نگر من و بدرستی رفتار شما بر پایه‌یِ سخن خود
شما "انگل‌وار" است و رفتار انگل‌وار هم برای من بی ارزش است و نیازی به ارجنهادن افزوده و تره خورد کردن هم به آن نمیدهم.

پس باز هم دارید اینجا هوچی‌گری میکنید و با شناختی که همگی از شما داریم (هر چند ماه
یکبار اینجا آمده و بکوشید با هوچی‌گری و سر و سدا جلب توجه کنید) رفتار عجیبی نیست.

با این همه من با نیکخواهی مانند همیشه اینجا پاسخگو هستم! (:

پ.ن.

در پی پست بالا هموند Fox آزرده شدند و از انجمن رفتند, شما هم میتوانید همین رویکرد را در پیش بگیرید (;

از دیدگاه شخصی من, خوش گلدین!

Mehrbod
09-24-2013, 09:46 PM
و من توجه کرده ام که نحوه ی نوشتار جناب مزدک نسبت به مثلا دو سال پیش ضمن اینکه به همان استواری است، به نوعی نرمخویانه تر و کمتر حاوی توهین و حملات شخصی شده است.

ایشان اینجا چنانکه خودشان گفته‌اند دشمن راستینی ندارند, ولی اگر گذرشان به
سخن‌گاه‌هایِ دیگر بخورد ادبسار همیشگی اشان را بیگمان خواهیم داشت! (:

سامان
09-24-2013, 09:51 PM
خب آن مساله‌یِ دیگریست، یکی از چیزهایی که من در فرهنگ موجود ایران بسیار بدم میاید همین سخن گفتن از وظیفه‌یِ رفتار کردن مطابق هنجارهای تعریف شده برای مدیران و ورزشکاران و... است.من انتخاب محتوا و منش بیانم را (در چهرچوب قوانین) حق خودم میدانم.طبیعتا اینجا قوانینش طوریست که مدیریت آن به باور آنچه درباره‌یِ طرز گفتگو گفتم نیازمند است و چنین افرادی در همینچا انگشت شمارند.حالا شما میگوییذ مدیر نباید در بحث وارد شود و صراحت بیان داشته باشد چرا که در بیطرفی او در نگاه دیگران خدشه وارد میشود.شاید شما درست بگویید ولی خواست کناره گیری از بحث برای مدیران آن هم برای جایی با تعداد کاربر و مدیر اینجا ناممکن بظر میرسد.

کسی نگفت که مدیران در بحث شرکت نکنند. ولی اگر مدیری در بحثی به کسی بگوید دروغگو، انتظار میرود که یکی از افرادی که در بحث با آن مدیر هم نظر است هم احتمالا از الفاظ نامناسبتری برای حمله به آن فرد استفاده کند.
من ترجیح میدهم وقتی بحث به این مرحله میرسد کنار بکشم. شما هم ممکن است بخواهید بر همین منوال پیش بروید. در این حالت توافقی نخواهیم داشت. اصراری هم بر اینکه شما طریقه تان را تغییر بدهید ندارم.

SAMKING
09-24-2013, 09:54 PM
انگل = ناسزا
انگل‌وار = رفتار انگل‌گونه

یکمی به روشنی ناسزا است, دومی به رفتاری که همسانی با انگل داشته باشد اشاره میکند.
اینجوری که سنگ رو سنگ بند نمیشه گرامی!

دیوث= ناسزا
دیوث وار= رفتار دیوث گونه

رفتار شما بسیار دیوث وار است.

با این همه من با نیکخواهی مانند همیشه اینجا پاسخگو هستم! (:
من هم مانند همیشه در برابر نادرستی ها می ایستم!

Mehrbod
09-24-2013, 10:00 PM
اینجوری که سنگ رو سنگ بند نمیشه گرامی!

دیوث= ناسزا
دیوث وار= رفتار دیوث گونه

رفتار شما بسیار دیوث وار است.

من هم مانند همیشه در برابر نادرستی ها می ایستم!

نه, دیوث از بیخ ناسزا است, ولی انگل یک جاندار است.

انگل‌وار: بهره بردن بی بهره رساندن, همچون جاندار انگل (بار ناسزایی ندارد).

دیوث‌وار: کسی که مانند دیوث‌ها رفتار میکند (بار ناسزاآمیز دارد)

همانگونه کسی نمیتواند به دیگری بگوید «نادان», ولی میتواند بگوید «سخن شما از روی نادانی» است.

پس رویهمرفته مرز اینها را هم اگر بیش از اندازه گنگ بود, گردانندگان اینجا تشخیص میدهند و گردانندگان
اینجا سخن مرا ناسزاآمیز ندیده‌اند (چنانکه خود ایرانبانو ندیدند), ولی شما برای پیشبرد هوچی‌گری خود انگار دیده‌اید! (:

Mehrbod
09-24-2013, 10:03 PM
کسی نگفت که مدیران در بحث شرکت نکنند. ولی اگر مدیری در بحثی به کسی بگوید دروغگو، انتظار میرود که یکی از افرادی که در بحث با آن مدیر هم نظر است هم احتمالا از الفاظ نامناسبتری برای حمله به آن فرد استفاده کند.
من ترجیح میدهم وقتی بحث به این مرحله میرسد کنار بکشم. شما هم ممکن است بخواهید بر همین منوال پیش بروید. در این حالت توافقی نخواهیم داشت. اصراری هم بر اینکه شما طریقه تان را تغییر بدهید ندارم.

دوست گرامی, اینجا دفترچه است و ادبیات پاستوریزه ندارد. ما تنها ناسزاهای سخت را سانسور میکنیم و هتا گاهی زیرسبیلی هم رد میکنیم, نمونه
در همین جستار:

پیرامون اعتراضات کاربر (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B1-1240/#post46892)

که به میلاد (sonixax) گفته شده است.

ما این را در دسته‌یِ شوخی گرفته‌ایم و بردبارانه چشمپوشیده‌ایم, ولی میتوانستیم هم نگیریم و آنرا ناسزا ببینیم, این مرز باریک
را گرداننده‌ها تشخیص میدهند. اگر کسی در گفتگوی جدی ولی بیاید بگوید: تو یک خری, پس احتمال بسیار بالا گوشزد خواهد شد.

پس بردباری یا tolerance ادبیات اینجا بالاترین است و ما این را یکی از ویژگی‌هایِ انجمن میدانیم و به آن پایبندیم.

Russell
09-24-2013, 10:09 PM
کسی نگفت که مدیران در بحث شرکت نکنند. ولی اگر مدیری در بحثی به کسی بگوید دروغگو، انتظار میرود که یکی از افرادی که در بحث با آن مدیر هم نظر است هم احتمالا از الفاظ نامناسبتری برای حمله به آن فرد استفاده کند. من ترجیح میدهم وقتی بحث به این مرحله میرسد کنار بکشم. شما هم ممکن است بخواهید بر همین منوال پیش بروید. در این حالت توافقی نخواهیم داشت. اصراری هم بر اینکه شما طریقه تان را تغییر بدهید ندارم. دروغگو فحش نیست، اگر چه من هم کاربرد بدون اثبات آنرا اندکی زیاده روی و بدور از ادب (در قضاوت شخصی خودم) میدانم ولی آنرا قانونی میدانم، رفتار درست هم همین است که به کاربر حق تصمیم گیری در انتخاب طرف بحث را بدهیم تا محدود کردن بقیه اعضا.

SAMKING
09-24-2013, 10:16 PM
دیوث=آدم حقه باز و ریا کار(البته در قدم معنای دیگری داشته)

همانگونه کسی نمیتواند به دیگری بگوید «نادان», ولی میتواند بگوید «سخن شما از روی نادانی» است.
شما الان دارید حقه میزنید و فریب میدید!
پس چنان که گفتید نمیتونیم بهتون بگیم حقه باز یا دیوث ولی میشه گفت رفتارتون دیوث وار هست.

پس رویهمرفته مرز اینها را هم اگر بیش از اندازه گنگ بود, گردانندگان اینجا تشخیص میدهند
در اینجا میرسیم به همان مشکلی که از ابتدا مطرح شد:

گردانندگان
اینجا سخن مرا ناسزاآمیز ندیده‌اند
بله! گردانندگان کیا بودن؟ خودتون+راسل+...

(چنانکه خود ایرانبانو ندیدند)
به این ترتیب همونجور که کاربر سامان هم گفت،
ایرانبانو مجبور شد که خفه بشه و حرفی نزنه. و توهینی که بهش شده بود رو قبول کنه
درسته که شاید اون زمان خوشحال بودید که مثلن ایرانبانو رو گول زدید،
ولی در نهایت این دفترچه بود که یک کاربر از دست داد.

ولی شما برای پیشبرد هوچی‌گری خود انگار دیده‌اید! (:
ما هم وظیفه خودمون میدونیم که گوشزد کنیم.

Mehrbod
09-24-2013, 10:21 PM

پس چنان که گفتید نمیتونیم بهتون بگیم حقه باز یا دیوث ولی میشه گفت رفتارتون دیوث وار هست.

روشنگری بسنده شد, قانون این است, برخورد آن.

ما هم اینجا هیچ پافشاری‌ای نداریم, کسی نخواست برود, خواست بماند.

به من هم پولی برای گردانندگی نمیدهند, چون از داشتن سخنگاهی آزاد و خوب خوشی
میبرم اینجا را با رنج افزوده گردانندگی میکنم و در برابر کسانی مانند تو هم ناچار از پاسخ هستم.

یه نفر
09-24-2013, 10:27 PM
میتوانید بروید پیک‌هایِ روز یکم را بخوانید مهسا جان.
مهسا دیگر کیست؟؟! ای بابا!
از آوردن خودینه شخصی دیگران جلوگیری کنید مهربد جان.:e032:

یه نفر
09-24-2013, 10:33 PM
نه, دیوث از بیخ ناسزا است, ولی انگل یک جاندار است.

قضیه (میلاد خیلی خری) را چکونه ماست مالی میکنید؟؟؟
پست منو رو ویرایش کردید و توپید که این یه نفر خیلی ..... است.
خر یک جاندار است! میلاد هم جاندار است!
تشبیه 2 جاندار هم رفتار زشتی نیست و ناسزا نیست. از کجا معلوم میلاد فرگشت خر نباشد؟ :-))

یه نفر
09-24-2013, 10:35 PM
ما این را در دسته‌یِ شوخی گرفته‌ایم و بردبارانه چشمپوشیده‌ایم, ولی میتوانستیم هم نگیریم و آنرا ناسزا ببینیم, این مرز باریک
را گرداننده‌ها تشخیص میدهند. اگر کسی در گفتگوی جدی ولی بیاید بگوید: تو یک خری, پس احتمال بسیار بالا گوشزد خواهد شد.
به جرات میگم دروغ میگی مهربد. اصلا همین تاپیک اعتراضات یه نفر به خاطر همین رفتار شما و همین نادیده گرفتن مرز شوخی و ناسزا درست شد..

اتفاقا چشمپوشی هم نکردید و کارت زرد دادید!

:-)

یه نفر
09-24-2013, 10:41 PM
نوشته اصلی از سوی Mehrbod

پس رویهمرفته مرز اینها را هم اگر بیش از اندازه گنگ بود, گردانندگان اینجا تشخیص میدهند

گردانندگان
اینجا سخن مرا ناسزاآمیز ندیده‌اند
(چنانکه خود ایرانبانو ندیدند)
ولی شما برای پیشبرد هوچی‌گری خود انگار دیده‌اید! (:

عاشقتم samking
کاملا منطقی صحبت کردی..
میتوان کم آوردن سلطان ادعا را در این کامنت دید..

روشنگری بسنده شد, قانون این است, برخورد آن.

ما هم اینجا هیچ پافشاری‌ای نداریم, کسی نخواست برود, خواست بماند.

به من هم پولی برای گردانندگی نمیدهند, چون از داشتن سخنگاهی آزاد و خوب خوشی
میبرم اینجا را با رنج افزوده گردانندگی میکنم و در برابر کسانی مانند تو هم ناچار از پاسخ هستم.

یعنی مطمئنم الان مهربد رفته 2 لیتر الکل بخوره! دیوونه شده هاااا :-)

همیشه دوس داشتم مهربد کم بیاره.. احسنت سامکینگ جان.. درود بر تو

الانم مهربد و میلاد و .. میان و پست منو ویرایش و جابجا و حذف میکنند به بهونه توهین به کاربران و یه کارت دیگه میدهند!

سلاح کاربرانی که مدیر می شوند همین است! البته ریشه در سواتشون هم داره هاااا
بی سواتن!

Russell
09-24-2013, 10:43 PM
سپاس از شهریار و مهربد گرامی و پیش از آنها آندد، سپاس و پسند من مشکل پیدا کرده از چند پست سامان گرامی هم میخواستم تشکر کنم نشد. بسیار جالب بود باقی عزیزان (سمکینگ، آلیس،یه نفر) اول من را تهدید به ایگنور کردند (گویی برای من مهم است اینها پست منرا میخوانند یا نه) بعد آمدند خودشان به خودشان گفتند که نه، گناه دارد و بیایید ببخشیمش، خلاصه با یاد آوری میزان نشاطی که از خواندن سخنان عزیزان نصیب من میشود، من خودم را میدانم که هیچ یک از اینها را ایگنور نخواهم کرد و از این میزان خنده خودم را بی نصیب نخواهم کرد :))

یه نفر
09-24-2013, 10:49 PM
سپاس از شهریار و مهربد گرامی و پیش از آنها آندد، سپاس و پسند من مشکل پیدا کرده از چند پست سامان گرامی هم میخواستم تشکر کنم نشد. بسیار جالب بود باقی عزیزان (سمکینگ، آلیس،یه نفر) اول من را تهدید به ایگنور کردند (گویی برای من مهم است اینها پست منرا میخوانند یا نه) بعد آمدند خودشان به خودشان گفتند که نه، گناه دارد و بیایید ببخشیمش، خلاصه با یاد آوری میزان نشاطی که از خواندن سخنان عزیزان نصیب من میشود، من خودم را میدانم که هیچ یک از اینها را ایگنور نخواهم کرد و از این میزان خنده خودم را بی نصیب نخواهم کرد :))
من از همون اول مخالف ایگنور و لیست سیاه بودم. گفتم وجود شخصیت شما برای انجمن ضروریه..
حتی جایی گفتم:
سلام راسل جان. خوبی عزیزم؟ کجایی فذات بشم؟ عزیزم؟ :-)

من شما رو تهدید نکرردم..

یه جای دیگه هم خودم پیشنهاد دادم بیایید آشتی کنیم. از اول بحث های فلسفی و جدید دیگری راه بیاندازیم...

یه نفر
09-24-2013, 10:53 PM

بلافاصله گفتم:

من گله ای ندارم

یه نفر
09-24-2013, 10:54 PM
چندی پیش یه پست دیدم خیلی خنده دار بود. یه نفر ( نه من ) مثل داش مشتی ها به راسل حرف میزد. براش شعر گفته بود.. هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم..
تو نمیدونی کجاست؟ اگر پیداش کردی برای راسل بنویس شاید از انزوا بیرون بیاد...

راسل هم پسر بدی نیست.. فقط کمی متعصب هست..
باید روحیه اش رو عوض کنیم..

راسل جون؟ عزیزم؟ کجایی گلم؟ :-)
.

یه نفر
09-24-2013, 10:55 PM
آلیس جان، سامکینگ و .. راستش من بیشتر از همه مورد سرزنش و لحن بد (راسل)ها قرار گرفته ام. ولی با این وجود دوس ندارم کسی رو دلخور کنم و از دستم ناراحت بشه و من اونو توی بلک لیستم قرار بدم...
باید قبول کرد شخصیت ها متفاوته. قرار نیست همه مثل هم باشند. شخصیت کسی مثل راسل برای اینجا ضروریه .
ولی شخصیت میلاد به چه درد این دفترچه میخوره؟ 99% نوشته هایش کپی و پیست از خبرگزاری ها در باب زن ستیزی هست. 1% دیگرش هم با من کل کل میکنه! :-)

بیایید آشتی کنیم و یه بار دیگه با کمک هم بحث های فلسفی و جدید راه بیاندازیم...

نه اینکه بهم بتازیم..
.

Anarchy
09-24-2013, 10:57 PM
قضیه (میلاد خیلی خری) را چکونه ماست مالی میکنید؟؟؟
پست منو رو ویرایش کردید و توپید که این یه نفر خیلی ..... است.
خر یک جاندار است! میلاد هم جاندار است!
تشبیه 2 جاندار هم رفتار زشتی نیست و ناسزا نیست. از کجا معلوم میلاد فرگشت خر نباشد؟ :-))

این بار به این پست اخطار نمیدم ولی اکیدا تذکر میدم یک بار دیگه چنین الفاظی به کار ببرید ، شاید برای چند روزی دسترسیتون به انجمن قطع بشه :e416: !!

Russell
09-24-2013, 10:58 PM
من از همون اول مخالف ایگنور و لیست سیاه بودم. گفتم وجود شخصیت شما برای انجمن ضروریه.. حتی جایی گفتم: سلام راسل جان. خوبی عزیزم؟ کجایی فذات بشم؟ عزیزم؟ :-) من شما رو تهدید نکرردم.. یه جای دیگه هم خودم پیشنهاد دادم بیایید آشتی کنیم. از اول بحث های فلسفی و جدید دیگری راه بیاندازیم... خب من هم گفتم شما باعث نشاط ما هستید، مانند همان فدات بشم در راستای آشتی بود دیگر !!

Nevermore
09-24-2013, 10:58 PM

شما گویا سواد کافی در ادبیات هم ندارید.دیوث یعنی حقه باز؟!

دیوث . [ دَی ْ یو ] (ع ص ) قواد. دیبوب . آنکه مردان را بر زن خود وارد کند

صد البته بار دشنام آن هم بیش از تعریف آن است.

با این مغالطه ی شما من از فردا بدون توجه به معنی فحش به کسی در خیابان می گویم مادر قحبه،اگر هم یقه ام را گرفت می گویم مادر قحبه یعنی حقه باز:e412::e421:

اما اگر شما می خواهید تفاوت دیوث و انگل را بدانید،یک راه ساده دارد.تا به حال کسی را دیده اید که در یک دعوا(دعوا نه جدل) با دیگری به او بگوید انگل؟دیوث چه؟
مشخص است که هر واژه ای بار منفی متفاوتی با واژه ی دیگر دارد و اینکه کدام دشنام است و کدام نیست هم از آنجایی که مبهم است باید بالاخره بر عهده ی یک کسی باشد،وگرنه باید شیوه ه گردانندگی را مانند شبکه های اجتماعی کرد.

از سوی دیگر زیست انگلی و زندگی انگل وار هم مشخصا معنی دانشیک دارد و شما برای ما روشن کنید که فرضا بخواهیم بگوییم که کسی از حاصل دست رنج دیگران استفاده می کند و هیچ بازدهی از خود ندارد چه باید بگوییم؟

یه نفر
09-24-2013, 11:04 PM
خب من هم گفتم شما باعث نشاط ما هستید، مانند همان فدات بشم در راستای آشتی بود دیگر !!
در راستای حـُـسن نیت بود :-)

این بار به این پستت اخطار نمیدم ولی اکیدا تذکر میدم یک بار دیگه چنین الفاظی به کار بردی ، شاید برای چند روزی دسترسیت به انجمن قطع بشه !!

چه الفاظی؟ چرا داغ کردی آنارشی جان؟ مطابق اسمت رفتار کن عزیزم!

جناب علامه دهر مهربد فرمودند فحش نیست. جاندار است!

در ادامه فرمودند ما مدیران مرز شوخی و ناسزا را میدانیم!
چجور است تو و دیگر مدیران باهم تفاهم مرز بندی ندارید؟ نکند اتوبوسی مدیر شده اید؟ :-)

به هرحال شما باعث خنده ما هستید.. بسیار لذت میبریم از غیض و غضبتان :-)

یه نفر
09-24-2013, 11:08 PM
از سوی دیگر زیست انگلی و زندگی انگل وار هم مشخصا معنی دانشیک دارد و شما برای ما روشن کنید که فرضا بخواهیم بگوییم که کسی از حاصل دست رنج دیگران استفاده می کند و هیچ بازدهی از خود ندارد چه باید بگوییم؟

آورین!

زیست خری هم دانشیک است و در اصطلاح عامیانه فحش نیست . جاندار است!
من تاحالا ندیده ام کسی به کسی بگوید خیلی خری، و آن شخص ناراحت شود!
خر یک حیوان حمال و جاندار است. تن پرور است و جالب اینکه جاندار هم هست. خیلی هم نفهم است و از بد روزگار جاندار هم هست :-)

Anarchy
09-24-2013, 11:14 PM
چه الفاظی؟ چرا داغ کردی آنارشی جان؟ مطابق اسمت رفتار کن عزیزم!

جناب علامه دهر مهربد فرمودند فحش نیست. جاندار است!

در ادامه فرمودند ما مدیران مرز شوخی و ناسزا را میدانیم!
چجور است تو و دیگر مدیران باهم تفاهم مرز بندی ندارید؟ نکند اتوبوسی مدیر شده اید؟ :-)

به هرحال شما باعث خنده ما هستید.. بسیار لذت میبریم از غیض و غضبتان :-)

به شما تذکری دادم ، تلاش شما هم برای وارد کردن من به بحث های بیهوده و فرسایشی راه به جایی نمیبره...حالا خود دانید ، امتحانش مجانی هست بانو "یه نفر" عزیز !!

Nevermore
09-24-2013, 11:14 PM
آورین!

زیست خری هم دانشیک است و در اصطلاح عامیانه فحش نیست . جاندار است!
من تاحالا ندیده ام کسی به کسی بگوید خیلی خری، و آن شخص ناراحت شود!
خر یک حیوان حمال و جاندار است. تن پرور است و جالب اینکه جاندار هم هست. خیلی هم نفهم است و از بد روزگار جاندار هم هست :-)
خیر شما سوادتان به اینجا ها نمی کشد.کسی در بیولوژی نمی گوید"زیست خری"
خر هم روش زندگی منحصر به فردی ندارد، والبته شما جایز نیستید که به کسی بگویید "انگل" اما می توانید بگویید چنان رفتاری انگل وارانه است.اما اگر شما بگویید فلان رفتار خر وارانه است نهایتا یک پوزخندی از سر ترحم مهمان تان می کنند.

سامان
09-25-2013, 06:13 AM
دیوث یعنی كسی كه غیرت ناموسی نداشته باشد. بیگمان هستند كسانی كه چنین غیرتی را ندارند و اصولا غیرت ناموسی داشتن را صفتی منفی بدانند. در این حالت اگر به چنین فردی بگوییم دیوث توهینی به وی نكرده ایم. بنابراین تشخیص اینكه چه كلامی فحش است یا نیست كاملا وابسته به دیدگاههای هر فرد میشود. بخاطر این هم در هیچ قانونی نمی آیند لیست فحشها را تهیه كرده و در قانون ثبت كنند بلكه این قاضی است كه با توجه به تشخیص خود حكم میكند كه چه كلمه ای فحش است و مشمول مجازات.

ولی اینكه بگوییم انگل فحش است و انگل وار فحش نیست هم بازی با كلمات است. وقتی ما به كسی میگوییم انگل، منظور ما این نیست كه او خود انگل است بلكه منظورمان این است كه او شبیه انگل است یا همان انگل وار و این دو فرقی با هم ندارند. دیوث و دیوث وار هم دقیقا یك مفهوم را میرسانند. اینكه فردی بی غیرت باشد یا شبیه بی غیرت ها رفتار بكند چندان فرقی با هم ندارند و اگر یكی فحش است دیگری هم فحش میباشد. به گمانم برای اینكه تشخیص بدهیم چه كلمه ای فحش است باید در كل یك متن آن را مورد توجه قرار داد و دید كه آیا به قصد توهین به كار رفته یا خیر. در این حالت ممكن است دروغگو هم فحش به حساب بیاید یا پدر سگ خوش وبش!

به هر حال یا باید قوانین را جوری نوشت كه توهین كردن آزاد باشد یا نسبت به كاربرد كلمات حساسیت به خرج داد. بین این دو میشود هرج و مرج و قضاوت هم تنها سلیقه ای خواهد بود.

google
09-25-2013, 06:55 AM
زنان همگی مکار اند. آن دختر ساده بی آرایش و زشت سیما هم مکر خاص خودش را دارد..

فقط 5صفحه آخر همین تاپیک بخونید. ببینید این زنیکه ها چقدر نرم و زیرکانه همه را به جون هم انداختند!

در راس آن هم یه نفر دائم الپریود که با شوخی های نسبتن خنده دارش مسیر دعوا رو هموار کرد!

دوس دارم زودتر بازداشتش تموم بشه یک گپ مفصل داشته باشیم

بی صبرانه منتظر صندلی داغش هستم. هنوز امیدی به صندلی داغش هست؟

Nevermore
09-25-2013, 09:22 AM
دیوث یعنی كسی كه غیرت ناموسی نداشته باشد. بیگمان هستند كسانی كه چنین غیرتی را ندارند و اصولا غیرت ناموسی داشتن را صفتی منفی بدانند. در این حالت اگر به چنین فردی بگوییم دیوث توهینی به وی نكرده ایم. بنابراین تشخیص اینكه چه كلامی فحش است یا نیست كاملا وابسته به دیدگاههای هر فرد میشود. بخاطر این هم در هیچ قانونی نمی آیند لیست فحشها را تهیه كرده و در قانون ثبت كنند بلكه این قاضی است كه با توجه به تشخیص خود حكم میكند كه چه كلمه ای فحش است و مشمول مجازات.

ولی اینكه بگوییم انگل فحش است و انگل وار فحش نیست هم بازی با كلمات است. وقتی ما به كسی میگوییم انگل، منظور ما این نیست كه او خود انگل است بلكه منظورمان این است كه او شبیه انگل است یا همان انگل وار و این دو فرقی با هم ندارند. دیوث و دیوث وار هم دقیقا یك مفهوم را میرسانند. اینكه فردی بی غیرت باشد یا شبیه بی غیرت ها رفتار بكند چندان فرقی با هم ندارند و اگر یكی فحش است دیگری هم فحش میباشد. به گمانم برای اینكه تشخیص بدهیم چه كلمه ای فحش است باید در كل یك متن آن را مورد توجه قرار داد و دید كه آیا به قصد توهین به كار رفته یا خیر. در این حالت ممكن است دروغگو هم فحش به حساب بیاید یا پدر سگ خوش وبش!

به هر حال یا باید قوانین را جوری نوشت كه توهین كردن آزاد باشد یا نسبت به كاربرد كلمات حساسیت به خرج داد. بین این دو میشود هرج و مرج و قضاوت هم تنها سلیقه ای خواهد بود.

ببینید نخست اینکه دیوث به معنای بی غیرت نیست،معنای اصلی همان بود که نوشتم،یعنی مردی که برای زن خود مشتری می آورد.این می شود دیوث و با بی غیرت و اینها تفاوت دارد.سخن شما هم درباره ی اینکه چه واژه ای فحش است درست است و اتفاقا حرف ما هم همین است.
اما با این وجود اینجا یک نکته ی ریز و بسیار مهم وجود دارد:
شما با استناد به فلان رفتار کسی(کسی که می رود برای زن خود مشتری می آورد) می توانید بگویید که کار آن کس دیوثی است.اینجا شما با منطق و استدلال وارد شده اید و حرف تان غیر منطقی نیست.البته همانطور که پیش تر من گفتم انگل وار به هیچ روی قابل قیاس با دیوث نیست و برای مقایسه با انگل شاید بتوان "بیسواد" را مثال زد.انگل وار هم همانطور که گفتیم عبارتی است برای توضیح نوعی رفتار خاص،شما بگویید چه عبارتی را می توان برای چنین رفتاری به کار برد؟حتی انگل وار با "احمقانه" هم قابل قیاس نیست.چرا که ما برای توصیف حرکت احمقانه واژه های بسیار مودبانه تر هم داریم.اما برای ریست انگلی و زندگی انگل وار چه؟

مزدك بامداد
09-25-2013, 10:09 AM
بنابراین تشخیص اینكه چه كلامی فحش است یا نیست كاملا وابسته به دیدگاههای هر فرد میشود.
نادرست است. دشنام ان است که در فرهنگ و هنجار همگانی دشنام شناخته بشود.
برای نمونه اگر به یکی هم خواهر نداشته باشد، بگوییم خواهرفلان، دشنام است،
یا به یکی که مسلمان نیست بگوییم ای "نامسلمان" چرا این کار را کردی، بازهم
دشنام است چون "نامسلمان" بجای فرایافت دیگری که برابر: "آدم بدکار و ستمگر
و بی آزرم" بکار میرود و با اینکه یارو مسلمان هست یا نه پیوندی ندارد!

پارسیگر

سامان
09-25-2013, 10:24 AM
ببینید نخست اینکه دیوث به معنای بی غیرت نیست،معنای اصلی همان بود که نوشتم،یعنی مردی که برای زن خود مشتری می آورد.این می شود دیوث و با بی غیرت و اینها تفاوت دارد.سخن شما هم درباره ی اینکه چه واژه ای فحش است درست است و اتفاقا حرف ما هم همین است.
اما با این وجود اینجا یک نکته ی ریز و بسیار مهم وجود دارد:
شما با استناد به فلان رفتار کسی(کسی که می رود برای زن خود مشتری می آورد) می توانید بگویید که کار آن کس دیوثی است.اینجا شما با منطق و استدلال وارد شده اید و حرف تان غیر منطقی نیست.البته همانطور که پیش تر من گفتم انگل وار به هیچ روی قابل قیاس با دیوث نیست و برای مقایسه با انگل شاید بتوان "بیسواد" را مثال زد.انگل وار هم همانطور که گفتیم عبارتی است برای توضیح نوعی رفتار خاص،شما بگویید چه عبارتی را می توان برای چنین رفتاری به کار برد؟حتی انگل وار با "احمقانه" هم قابل قیاس نیست.چرا که ما برای توصیف حرکت احمقانه واژه های بسیار مودبانه تر هم داریم.اما برای ریست انگلی و زندگی انگل وار چه؟
این معنای لغت نامه ی دهخدا است:
دیوث . [ دَی ْ یو ] (ع ص ) قواد. دیبوب . آنکه مردان را بر زن خود وارد کند. آنکه درباره ٔ زن خود حسادت و غیرت نداشته باشد.
اگر در گوگل هم جستجو كنید بیشتر معنای بی غیرت را به شما میدهد. ضمن اینكه آنكه مردان را بر زن خود وارد كند هم در زیر مجموعه ی بی غیرت محسوب میشود.

فحش هم فحشه دیگه. حالا یكی ركیك تر یكی سبك تر. نمیشه تو قانون بگیم فحش ركیك مجازات داره فحش سبك مجازات نداره. اینطوری باز هم سلیقه ای میشه. مثلا یكی ممكنه خر رو فحش سبك به حساب بیاره خوك رو ركیك، یكی هم برعكسش رو.

راه حل ساده اش به نظر من اینه كه همه سعی كنن مودب باشن و به هم توهین نكنن. مودب بودن هم بر خلاف اونچه دوستان سوسول بازی به حساب میارن، نشانه ی فهمیدگی و تمدن آدمه.

سامان
09-25-2013, 10:46 AM
نادرست است. دشنام ان است که در فرهنگ و هنجار همگانی دشنام شناخته بشود.
برای نمونه اگر به یکی هم خواهر نداشته باشد، بگوییم خواهرفلان، دشنام است،
یا به یکی که مسلمان نیست بگوییم ای "نامسلمان" چرا این کار را کردی، بازهم
دشنام است چون "نامسلمان" بجای فرایافت دیگری که برابر: "آدم بدکار و ستمگر
و بی آزرم" بکار میرود و با اینکه یارو مسلمان هست یا نه پیوندی ندارد!

پارسیگر
هنجارها و فرهنگ ها متفاوت هستند. در اینترنت كه آدمها از جاهای مختلف میان هم این تفاوت هنجارها بیشتر به چشم میخوره و ما یك فرهنگ و هنجار بین المللی نداریم. فردی كه به كار بردن فحش و ناسزا رو در خانواده اش بصورت نهادینه آموخته ممكنه اصلا به نوع سخن گفتنش اهمیت نده و چون محیط یك فروم كه ثبت نام توش حتی ایمیل هم نمیخواد، مثل یك جامعه ی واقعی ضابطه مند نمیتونه باشه ضمن اینكه مجازاتهاش هم برای خیلی ها اهمیتی نداره، خیلی نمیشه از تعریفهای مشخص یا اعمال قانون بصورت واقعی سخن گفت. این رو هم باید در نظر داشته باشیم تعیین قوانین و تشخیص تخلفات در این سایت بر اساس هنجارهای جامعه نیست و برعكس تند و مهاجمانه نوشتن در این سایت به گفته ی مسئولین سایت جزو افتخارات سایته و دعوت میكنن مردم رو كه به جای ناراحتی از كلمه های توهین آمیز، آستانه ی تحملشون رو بالا ببرن!
مثلا همین لغت نامسلمان اگه برای بیخدایان اینجا به كار برده شود اصلا توهین آمیز تلقی نخواهد شد و برعكس احتمالا اگه به این افراد مسلمان گفته بشه، بهشون بر خواهد خورد. در حالیكه باز هم احتمالا در جامعه ی واقعی ایران، سخن شما صحیح خواهد بود.
میبینیم كه تفاوت فرهنگ مجازی و واقعی در همین مثال كوچك به خوبی خودش رو نشون میده. تازه همین فرهنگ و هنجار بین دو سایت مشابه، با توجه به سیاست ها و سلیقه های مدیر سایت، میتونه كاملا مثفاوت باشه و نمونه هاش رو هم همه به وفور میشناسیم.

نكته ی مهم دیگه كه فكر میكنم جزو اصول حقوقی همه ی سیستمهای قضایی دنیا باشه اینه كه برای حصول جرم (فحاشی)، باید عنصر مادی و معنوی هردو موجود باشه. عنصر مادی خود كلمه هست كه ممكنه بشه سر فحش بودنش با توجه به هنجارهای یك جامعه به توافق رسید، ولی عنصر معنوی میشه به كار بردن اون كلمه به قصد توهین و تحقیر. تازه همین یافتن عنصر معنوی هم خودش كلی قابل ماست مالی هست و باز هم تشخیصش سلیقه ای میشه.

Mehrbod
09-25-2013, 12:45 PM
فقط 5صفحه آخر همین تاپیک بخونید. ببینید این زنیکه ها چقدر نرم و زیرکانه همه را به جون هم انداختند!

اگر خر خواندن میلاد و بیسوات خواندن من و ... را زیرکانه بیانگاریم!! ((:

من به این دسته از رفتارها میگویم «هوچی‌گری»:
هوچی | لغت نامه دهخدا (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-eef760994345405fbc786c37188ea42a-fa.html)

هوچی . [ هََ / هُو] (ص مرکب ) آنکه عوام را اغوا کند در ظاهر برای منافع آنان و در باطن برای سود خود. (یادداشت مؤلف ).
- هوچی بازی ؛ سر و صدای بیهوده به راه انداختن برای سود خود.
- هوچی گری ؛ هوچی بازی .
رجوع به هو شود.

درد بیشتر زنان (@Angela, shirin, ...) در این انجمن از روز چندم این بوده که ما اینجا ارج افزوده‌ای (امتیاز ویژه) به ایشان چون بجای مرد زن هستند نمیدهیم و گرچه خودشان این را هتا
آشکارا میپذیرند و میگویند بد نیست (نمونه کاربر آلیس), ولی اگر دستشان برسد این آزادی را بی هیچ گمانی از ما خواهند گرفت, شک نکنید (;

پارسیگر

Mehrbod
09-25-2013, 01:00 PM
هنجارها و فرهنگ ها متفاوت هستند. در اینترنت كه آدمها از جاهای مختلف میان هم این تفاوت هنجارها بیشتر به چشم میخوره و ما یك فرهنگ و هنجار بین المللی نداریم. فردی كه به كار بردن فحش و ناسزا رو در خانواده اش بصورت نهادینه آموخته ممكنه اصلا به نوع سخن گفتنش اهمیت نده و چون محیط یك فروم كه ثبت نام توش حتی ایمیل هم نمیخواد، مثل یك جامعه ی واقعی ضابطه مند نمیتونه باشه ضمن اینكه مجازاتهاش هم برای خیلی ها اهمیتی نداره، خیلی نمیشه از تعریفهای مشخص یا اعمال قانون بصورت واقعی سخن گفت. این رو هم باید در نظر داشته باشیم تعیین قوانین و تشخیص تخلفات در این سایت بر اساس هنجارهای جامعه نیست و برعكس تند و مهاجمانه نوشتن در این سایت به گفته ی مسئولین سایت جزو افتخارات سایته و دعوت میكنن مردم رو كه به جای ناراحتی از كلمه های توهین آمیز، آستانه ی تحملشون رو بالا ببرن!
مثلا همین لغت نامسلمان اگه برای بیخدایان اینجا به كار برده شود اصلا توهین آمیز تلقی نخواهد شد و برعكس احتمالا اگه به این افراد مسلمان گفته بشه، بهشون بر خواهد خورد. در حالیكه باز هم احتمالا در جامعه ی واقعی ایران، سخن شما صحیح خواهد بود.
میبینیم كه تفاوت فرهنگ مجازی و واقعی در همین مثال كوچك به خوبی خودش رو نشون میده. تازه همین فرهنگ و هنجار بین دو سایت مشابه، با توجه به سیاست ها و سلیقه های مدیر سایت، میتونه كاملا مثفاوت باشه و نمونه هاش رو هم همه به وفور میشناسیم.

نكته ی مهم دیگه كه فكر میكنم جزو اصول حقوقی همه ی سیستمهای قضایی دنیا باشه اینه كه برای حصول جرم (فحاشی)، باید عنصر مادی و معنوی هردو موجود باشه. عنصر مادی خود كلمه هست كه ممكنه بشه سر فحش بودنش با توجه به هنجارهای یك جامعه به توافق رسید، ولی عنصر معنوی میشه به كار بردن اون كلمه به قصد توهین و تحقیر. تازه همین یافتن عنصر معنوی هم خودش كلی قابل ماست مالی هست و باز هم تشخیصش سلیقه ای میشه.

سخنانی درست هستند, همه‌یِ اینها ولی برمیگردد به اینکه بنیادگذاران این
انجمن, کسانیکه از روز یکم اینجا بوده‌اند و نوشت‌ه‌اند و همراهی کرده‌اند دنبال چه بوده‌اند و هستند.

من در جایگاه خودم از روز یکم اینجا تنها برای انگشت‌شمار کسانی نوشته‌ام و مینویسم و بس, اینکه همه‌یِ مردم
از جای جای اینترنت بیایند اینجا را چیز خوب و خواستنی‌ای میدانم, ولی نیایند هم برای من دگرسانی‌ای نمیدهد.

از دیدگاه فربودگرایانه, بزرگترین واژگشت‌ها از فشرده‌ترین گروه‌ها میآغازند. برای گسترش خردگرایی شما نباید ٩٥% مردم را بیاگاهانید, بساکه
اگر تنها یکی دو تن آدم پرتکاپو و "کننده" در رسته‌یِ یاران خود داشته باشید بسنده خواهد نمود. به این در همبودشناسی (و بسیاری
رشته‌های دیگر) میگویند قانون ٩٠ به ١٠, یعنی ٩٠% کارها را تنها ١٠% مردم میکنند و ١٠% کارها را ٩٠% مردم.

پس شما هم سامان جان اگر آماج اتان گسترش خردگرایی است, نباید از رنجش ان کسانیکه این اندازه پوست
نازک هستند که از شنیدن "دروغگو" برآشفته میشوند هیچ بیمی داشته باشید, به این میگویند ابزار «خود-پالایش»: بودن یک
شُماری «هنجه = norm» مایه‌یِ این میشود که کسانیکه سزاواری و شایستگی یک چیز را ندارند خود به خود خویش را پالوده و بیرون بروند.

به دیگر سخن, از دیدگاهِ من کسیکه این اندازه نازکدل است که تاب دروغگو نامیده شدن و رفتار اندکی پرخاشجویانه را
ندارد, هرگز از این جهان و گفتگوهایش بیرون نرفته و کوششی در راستای گسترش چیزهاییکه گفته شده نخواهد کرد: اینها بیش از
اندازه برای خودشان می‌زیوند و برای همین هم این اندازه "خودشان" را جدی میگیرند, کوشش اینها در راستای گسترش و پاسداری از خرد و نیکی و راستی نیست.

اگرنه, کسیکه برای خویشتن ارزش میپذیرد, به آماج‌هایِ زندگیش بها میدهد و خردگَـری را کار درست میداند, از اسپاش آزاد اینجا بیشترینه‌یِ بهره را
گرفته و ترسی از یک دروغگو و نمیدانم انگل‌وار و ... ندارد. اینجاست تا به گوهر راستی دست یابد و بیرون از اینجاست, تا آنرا به چشم و گوش دیگران برساند: او یک "کننده" است.

پارسیگر

sonixax
09-25-2013, 02:38 PM
این معنای لغت نامه ی دهخدا است:
دیوث . [ دَی ْ یو ] (ع ص ) قواد. دیبوب . آنکه مردان را بر زن خود وارد کند. آنکه درباره ٔ زن خود حسادت و غیرت نداشته باشد.
اگر در گوگل هم جستجو كنید بیشتر معنای بی غیرت را به شما میدهد. ضمن اینكه آنكه مردان را بر زن خود وارد كند هم در زیر مجموعه ی بی غیرت محسوب میشود.

شما همه معانی رو ول کردی چسبیدی به ته خط ؟!

SAMKING
09-25-2013, 06:47 PM
شما گویا سواد کافی در ادبیات هم ندارید.دیوث یعنی حقه باز؟!
خیر دقت نکردید گرامی!
من هم همین ها را میدانستم
بله در رساله آخوند ها هم نوشته کسی که از زنا کردن زنش آگاه باشد دویثی است، که گویا از دیوث میآید.
ولی من به روشنی اشاره کردم که معنای قدیم مد نگر نیست و معنای عامیانه امروزی رو مد نگر دارم

بعدش هم اصلن مهربد زن دارد که من چنین چیزی بگویم؟
غیرت و این حرف ها هم که به نگر من پوچ است...
والا بلا ما و رفیقمان رفته بودیم کفش بخریم، بعد که خریدیم رفیقمان گفت "فروشنده دیوث بهمان انداخت!"
و من به الله مدینه سوگند میخورم که از جمله او تنها و تنها حقه باز بودن فروشنده مفهومم شد نه زنا کار بودن زنش!!
یا دیدم که برخی دوستان به شوخی به هم میگویند دیوث!
هتا چند پیج فیسبوک هم میتوانم به شما نشان بدهم که با فرنام دیوث، دیوث ها،... فعالیت میکنند و
با خواندن مطالب آنها تنها معنای حقه بازی و .. بدست میآید.
بله!
"زُخرف" هم قدیم ها به معنی "تکه طلا" بوده
ولی امروزه "مزخرف" به معنی دیگری به کار برده میشود.

بهتر بود یک دشنام درست و حسابی به کار میبردم تا دیگر از روی بی دقتی گرفتار مناقشه بر سر درستی و نادرستی مَثل نمیشدیم.

سامان
09-25-2013, 06:58 PM
سخنانی درست هستند, همه‌یِ اینها ولی برمیگردد به اینکه بنیادگذاران این
انجمن, کسانیکه از روز یکم اینجا بوده‌اند و نوشت‌ه‌اند و همراهی کرده‌اند دنبال چه بوده‌اند و هستند.

من در جایگاه خودم از روز یکم اینجا تنها برای انگشت‌شمار کسانی نوشته‌ام و مینویسم و بس, اینکه همه‌یِ مردم
از جای جای اینترنت بیایند اینجا را چیز خوب و خواستنی‌ای میدانم, ولی نیایند هم برای من دگرسانی‌ای نمیدهد.

از دیدگاه فربودگرایانه, بزرگترین واژگشت‌ها از فشرده‌ترین گروه‌ها میآغازند. برای گسترش خردگرایی شما نباید ٩٥% مردم را بیاگاهانید, بساکه
اگر تنها یکی دو تن آدم پرتکاپو و "کننده" در رسته‌یِ یاران خود داشته باشید بسنده خواهد نمود. به این در همبودشناسی (و بسیاری
رشته‌های دیگر) میگویند قانون ٩٠ به ١٠, یعنی ٩٠% کارها را تنها ١٠% مردم میکنند و ١٠% کارها را ٩٠% مردم.

پس شما هم سامان جان اگر آماج اتان گسترش خردگرایی است, نباید از رنجش ان کسانیکه این اندازه پوست
نازک هستند که از شنیدن "دروغگو" برآشفته میشوند هیچ بیمی داشته باشید, به این میگویند ابزار «خود-پالایش»: بودن یک
شُماری «هنجه = norm» مایه‌یِ این میشود که کسانیکه سزاواری و شایستگی یک چیز را ندارند خود به خود خویش را پالوده و بیرون بروند.

به دیگر سخن, از دیدگاهِ من کسیکه این اندازه نازکدل است که تاب دروغگو نامیده شدن و رفتار اندکی پرخاشجویانه را
ندارد, هرگز از این جهان و گفتگوهایش بیرون نرفته و کوششی در راستای گسترش چیزهاییکه گفته شده نخواهد کرد: اینها بیش از
اندازه برای خودشان می‌زیوند و برای همین هم این اندازه "خودشان" را جدی میگیرند, کوشش اینها در راستای گسترش و پاسداری از خرد و نیکی و راستی نیست.

اگرنه, کسیکه برای خویشتن ارزش میپذیرد, به آماج‌هایِ زندگیش بها میدهد و خردگَـری را کار درست میداند, از اسپاش آزاد اینجا بیشترینه‌یِ بهره را
گرفته و ترسی از یک دروغگو و نمیدانم انگل‌وار و ... ندارد. اینجاست تا به گوهر راستی دست یابد و بیرون از اینجاست, تا آنرا به چشم و گوش دیگران برساند: او یک "کننده" است.

پارسیگر
اشكالی نداره كه. به هر حال این دیدگاه شماست و به خوبی سلیقه ای بودن قضاوتها را نشان میدهد. به قول معروف كسی هم اگه دوست نداشت چنین سلیقه ای رو، مجبورش نكردن اینجا بمونه.

سامان
09-25-2013, 07:02 PM
شما همه معانی رو ول کردی چسبیدی به ته خط ؟!
ته خط و سر خط نداره آقا میلاد. به هر حال زبان پویاست و لغتنامه ی دهخدا هم قدیمیه. برای همین من به جز اطلاعات شخصی خودم و رجوع به دهخدا، معانی رایج رو هم تو گوگل جستجو میكنم. با توجه به همه ی این موارد هم بود كه همون اول كار گفتم دیوث یعنی كسی كه غیرت ناموسی نداره تا هم معنی لغتنامه لحاظ بشه و هم كاربرد امروزه.

Angela
09-25-2013, 08:03 PM
درد بیشتر زنان (@Angela, @shirin, ...) در این انجمن از روز چندم این بوده که ما اینجا ارج افزوده‌ای (امتیاز ویژه) به ایشان چون بجای مرد زن هستند نمیدهیم
:e057:
درود مهربد جون, خوشحالم که برگشتید به دفترچه

sonixax
09-25-2013, 11:18 PM
ته خط و سر خط نداره آقا میلاد. به هر حال زبان پویاست و لغتنامه ی دهخدا هم قدیمیه. برای همین من به جز اطلاعات شخصی خودم و رجوع به دهخدا، معانی رایج رو هم تو گوگل جستجو میكنم. با توجه به همه ی این موارد هم بود كه همون اول كار گفتم دیوث یعنی كسی كه غیرت ناموسی نداره تا هم معنی لغتنامه لحاظ بشه و هم كاربرد امروزه.

اینکه برداشت ما از کلمه دیوث چیه با اینکه معنی واقعیش چیه فرق میکنه گرامی .
ما از زمانی که یادمونه دیوث به کسی میگفتند که برای زن خودش مشتری میاره . دهخدا هم همینو میگه . توی خیابان به کسی هم این حرف رو بزنید احتمالن مشتی ، کله ای چیزی نصیبتان میشود .

Theodor Herzl
09-26-2013, 12:10 AM
حالا ۲۰ صفحه در مورد معنی دیوث ، جاکش مادر جنده و اینها بحث کنید اینجا ،!! بجای این حرف‌ها ۲ تا جستار باز کنید محتوا بسازید!:f7u12:

sonixax
09-26-2013, 12:17 AM
حالا ۲۰ صفحه در مورد معنی دیوث ، جاکش مادر جنده و اینها بحث کنید اینجا ،!! بجای این حرف‌ها ۲ تا جستار باز کنید محتوا بسازید!

کسرا جان جاکش که میشود کسی که جایی را میکشد و معنی اسباب کشی را میدهد !!!

http://www.youtube.com/watch?v=I9oQ9D77xZI

مادر جنده هم که معنیش میشود مادر جن میدهد ! که مقصود همان انتقال ژن از مادر به فرزند است !!!!!!!!!! اینها که فحش نیست . تازه برای آگاهی عمومی هم خوبه .

سامان
09-26-2013, 12:27 AM
اینکه برداشت ما از کلمه دیوث چیه با اینکه معنی واقعیش چیه فرق میکنه گرامی .
ما از زمانی که یادمونه دیوث به کسی میگفتند که برای زن خودش مشتری میاره . دهخدا هم همینو میگه . توی خیابان به کسی هم این حرف رو بزنید احتمالن مشتی ، کله ای چیزی نصیبتان میشود .

حالا معنی دیوث چیز خیلی مهمی هم نیستها، ولی من موندم چرا شما یه جستجو نمیکنید؟
به جز لغتنامه ی دهخدا که در قسمت اولش اون معنی رو کرده و همون هم باز در زیر مجموعه ی بیغیرت ناموسیه، بقیه ی واژه نامه ها یا بیغیرت ترجمه کردن یا بیغیرت ناموسی.

فرهنگ معین: بی غیرت

فرهنگ عمید: مرد بی غیرت؛ مردی که
در باره ی زن خود غیرت و تعصب نداشته باشد.

ویکی واژه: بی غیرت.

ویکی فقه: بی غیرت.

شهر حدیث: از قول پیامبر آورده شده که دیوث کسی است که زنش زنا دهد و او از آن با خبر باشد.

و موارد متعدد دیگر. حالا بفرمایید مثلا اگر دیوث معنایش تنها همان معنای اول دهخدا باشد چه منفعتی برای شما و دوست دیگرمان دارد که اینطور بر آن اصرار میکنید؟

sonixax
09-26-2013, 12:35 AM
حالا معنی دیوث چیز خیلی مهمی هم نیستها، ولی من موندم چرا شما یه جستجو نمیکنید؟
به جز لغتنامه ی دهخدا که در قسمت اولش اون معنی رو کرده و همون هم باز در زیر مجموعه ی بیغیرت ناموسیه، بقیه ی واژه نامه ها یا بیغیرت ترجمه کردن یا بیغیرت ناموسی.

فرهنگ معین: بی غیرت

فرهنگ عمید: مرد بی غیرت؛ مردی که
در باره ی زن خود غیرت و تعصب نداشته باشد.

ویکی واژه: بی غیرت.

ویکی فقه: بی غیرت.

شهر حدیث: از قول پیامبر آورده شده که دیوث کسی است که زنش زنا دهد و او از آن با خبر باشد.

و موارد متعدد دیگر. حالا بفرمایید مثلا اگر دیوث معنایش تنها همان معنای اول دهخدا باشد چه منفعتی برای شما و دوست دیگرمان دارد که اینطور بر آن اصرار میکنید؟

منفعتی برای ما ندارد ! ولی ما جستجو کردیم اینها آمد :

دیوث | Khodnevis (https://khodnevis.org/tag/1279)
دیوث ناسزا بوده و هست - یک نویس (http://mhmk.ir/1392/06/04/post-2627/%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%AB-%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%B2%D8%A7-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%87-%D9%88-%D9%87%D8%B3%D8%AA)
+18 : http://a0.twimg.com/profile_images/2331162995/Capture1_4_0.jpg

داستان دهخدا را هم که میدانید ! تمام این داستان و ماست مالی بر سر اینکه دیوث فحش نیست از زمانی شروع شد که آن پفیوز آن حرف را زد (لینک نخست) .

سامان
09-26-2013, 12:55 AM
با عرض پوزش، این پست از آنجا که با ادبیات من منافات داشت حذف گردید.

Alice
09-27-2013, 12:50 AM
دوستان نشان دادند دستکمی از هم‌میهنی ندارند، اصلا قدرت شیرین است. دست مریزادتان.

Theodor Herzl
09-27-2013, 02:35 AM
دوستان نشان دادند دستکمی از هم‌میهنی ندارند، اصلا قدرت شیرین است. دست مریزادتان.چرا مزخرف میگید آخه! آدم ماتحتش می‌سوزه اینهمه اینجا هرچه می‌ خواهند کاربر‌ها می‌گویند بعد شما به مدیران میگی‌ مثل هم میهن هستید؟ یک کمی‌ شرف داشتن هم خوب چیزیه! دیگر کافی‌ هست بگذاریم به بقیه یک سری بگویند دیوث ، مادر جنده و اینها ، احتمالا خیال شما راحت میشود ، یا اصلا مدیران شلوار خود را در وسط انجمن پایین کشیده همگی‌ کاربران گرامی‌ یکی‌ یکی‌ حساب ما را برسید!!

Theodor Herzl
09-27-2013, 02:40 AM
این جستار هم در شأن تالار گفتگوی آزاد نیست ، خواستید این بحث‌ها را در آشغال دانی‌ ادامه بدهید!

Anarchy
09-27-2013, 10:42 AM
دوستان نشان دادند دستکمی از هم‌میهنی ندارند، اصلا قدرت شیرین است. دست مریزادتان.

:e40d: !! اگر ما مثل مدیران هم میهن هستیم لابد شما هم همون اسلامیست های فعال در هم میهن هستید...

Mehrbod
09-27-2013, 11:22 AM
این جستار هم در شأن تالار گفتگوی آزاد نیست ، خواستید این بحث‌ها را در آشغال دانی‌ ادامه بدهید!

همه‌یِ هموندان[1] نمیتوانند انگار در آشغالدانی چیزی بنویسند.

----
1. ^ ham+vand::Hamvand || هموند: عضو Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Member), Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-ccbd9c1f56c549cdb0ebb8c9398b29af-fa.html) member

Alice
09-27-2013, 12:20 PM
چرا مزخرف میگید آخه! آدم ماتحتش می‌سوزه اینهمه اینجا هرچه می‌ خواهند کاربر‌ها می‌گویند بعد شما به مدیران میگی‌ مثل هم میهن هستید؟ یک کمی‌ شرف داشتن هم خوب چیزیه! دیگر کافی‌ هست بگذاریم به بقیه یک سری بگویند دیوث ، مادر جنده و اینها ، احتمالا خیال شما راحت میشود ، یا اصلا مدیران شلوار خود را در وسط انجمن پایین کشیده همگی‌ کاربران گرامی‌ یکی‌ یکی‌ حساب ما را برسید!!

چرت و پرت نگو بابا.
من در فاروم دیگری هم کوشا بوده‌ام و آزادی آن جا را
در هیچ کجای دیگر ندیده ام! (شوربختانه آن اندازه آزاد بود که ارشاد به آنان گیر
داده و مدیران آنجا اینک سخت‌گیری می‌کنند) آنجا یک تالار زیرزمینی بود که
در موتورهای جستجو پنهان میماند. آزادترین فضای پارسی زبان در همه جای
اینترنت بود و شما تا جاییکه توهین بالای هجده سال نمی کردید باز بزهکار
شناخته نمی شدید.
اینجا شما از برای «اسپم» کاربر بازداشت می‌کنید؟؟!! آن بنده اسپاگتی خودش
بارها گفته بود پیک های من همگی شوخی‌وار هستند و برای اینکه کسی به دل
نگیرد یک نشان خنده :-) هم در پایان آنها می‌گذارم. سپس مدیران اینجا می گویند
لودگی هم مرزی دارد!
دست مریزاد بابا، دست هم میهنی ها رو از پشت بستید. من در جایگاه کاربر این
سخنگاه زمانیکه شیلا و شومبول را برای انکار هولوکاست و .. بازداشت کردید چیزی
نگفتم و سوی رایم به شما بود، ولی این بار باید هم ژرفنای ماتحتتان بسوزد، چراکه
بی فرنود و گواه بسنده برای "اسپمپراکنی" کاربر بازداشت کردید.

Alice
09-27-2013, 12:27 PM
دیگر کافی‌ هست بگذاریم به بقیه یک سری بگویند دیوث ، مادر جنده و اینها ، احتمالا خیال شما راحت میشود

همینکه به زنان می گویید انگل و سپس فرنود می تراشید که "نه بابا، منظور انگل علمیه" بسنده می کند!
ما هم به شما می گوییم "حمار" چراکه منظور لفظ دانشیک و هم سنجی شعور این جانور با شعور نداشته شماست.

Mehrbod
09-27-2013, 12:38 PM
چرت و پرت نگو بابا.
شناخته نمی شدید.
لودگی هم مرزی دارد!

در قانون‌هایِ اینجا اسپم در گفتگو‌هایِ جدی ناقانونی به شمار میرود: قوانین جدید انجمن (http://www.daftarche.com/%D8%A2%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C%E2%80%8C%D9%86%D8%A 7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%85%D8%A7-5/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-1182/)

20 - اسپم کردن ، ارسال چندین پست مشابه ، ارسال هرزنامه و غیره جرم و قابل پیگیریست.

شوخی بیجا هم نداریم:

18 - شوخی های مستقیم و یا غیر مستقیم جنسی یا شخصی با سایر کاربران یا اشخاص حقیقی که به مسائل زننده و غیر متعارف اشاره دارند جرم است .(تخلف درجه یک

پس گلایه‌یِ شما بیجاست, مگرنه اینکه خودتان هم این قانونها (که بازنویسی و بازویرایش شده‌اند) را پذیرفته‌اید؟ یا نکند نخوانده بودید!؟

Anarchy
09-27-2013, 12:39 PM
چرت و پرت نگو بابا.
شناخته نمی شدید.
لودگی هم مرزی دارد!

آلیس جان من در این 3 سال که اینجا هستم هرگز برخورد مدیریتی نکرده بودم اما در مورد کاربر "یه نفر" کاملا موافق بودم با این تفاوت که شاید فقط یک فرصت دیگه بهش میدادم تا دیگه ادبیاتی نظیر "میلاد خیلی خری" یا " میلاد از خر فرگشت پیدا کرده" یا گفتن "پوشکت رو بستی اومدی اینجا زور میرنی " به کاربر nevermore ، رو بذاره کنار که به هر حال قبل از اون دوستان تصمیم گرفتن یک هفته کاربر رو بعد از چند بار اخطار دادن بازداشت کنن...

شما هم در جریان همه پست های این کاربر نیستی !! نمیشه که توهین کنی آخرش علامت خنده بذاری...کسی هم فقط برای اسپم زدن ایشون رو بازداشت نکرده ، مغلطه نکنید لطفا !!

نکته دیگه اینکه شومبول هیچ وقت بازداشت نشد و فقط شیلا بازداشت شد که اونم الان برگردوندیم !!

نکته بعدی اینکه اینجا کاربری منت سر ما نداره ، ما سعیمون این بوده که محیط آزادی رو فراهم کنیم...حالا شما میگی انجمن "هوپا" آزاد تر بوده...خیلی هم خوب !! ما جلوی کسی رو نگرفتیم و هر کسی میتونه هر جایی که دوست داشت فعالیت کنه...

ژرفای جایی از ما نسوخته... کاربری که خودش علنی اعلام میکنه میخوام لات بازی در بیارم دیگه تکلیفش معلومه و ربطی به صرف اسپم زدن نداره !!

هم میهن اگر مثل اینجا هست یا ما دست اونها رو از پشت بستیم پس یک هفته ای برید اونجا فعالیت کنید ، خودتون متوجه خواهید شد....

Mehrbod
09-27-2013, 12:42 PM
همینکه به زنان می گویید انگل و سپس فرنود می تراشید که "نه بابا، منظور انگل علمیه" بسنده می کند!
ما هم به شما می گوییم "حمار" چراکه منظور لفظ دانشیک و هم سنجی شعور این جانور با شعور نداشته شماست.

یک سخن بسته به بافتار (context) میتواند ناسزاآمیز باشد, میتواند نباشد. انگل‌وار هم تنها یکبار در بافتار ویژه‌یِ
خودش از سوی من به کار رفته (خنده‌دار اینکه ایرانبانو خودشان گفته‌اند این ناسزا نیست, شما ولی هوچی‌گرانه آنرا ناسزا میبینید).

همینجور هم روشنه اگر کسی راه بیافتد و به تک تک کاربران بگوید تو رفتار انگلوار داری, تو رفتار انگل‌وار داری — مانند آنچه
کاربر یه نفر با «خر جاندار است, تو خری, خر جاندار است, تو خری» کردند — با شما برخورد خواهد شد.

اینکه یک سخن در کدام بافتار دشنامآمیز است یا نه را هم گروه گردانندگی اینجا به سلیقه‌یِ خود و بر پایه‌یِ
سنجه‌ها و استاندارد‌هایِ پذیرفته شده‌یِ این سخنگاه اعمال میکند که گاه میتواند لغزشپذیر هم باشد (زیرا آدم بی خطا نداریم).

Alice
09-27-2013, 12:59 PM
شما هم در جریان همه پست های این کاربر نیستی !! نمیشه که توهین کنی آخرش علامت خنده بذاری...کسی هم برای اسپم زدن ایشون رو بازداشت نکرده ، مغلطه نکنید لطفا !!

توهین نبود، شوخی بود که چون شما جنبه ندارید این را توهین در نگر می گیرید. بسادگی،
اگر شما به من بگویید "خیلی خری :-)" نیت شما که شوخی است را می گیرم و آزرده هم
نمی شوم! (مگر انکه با شما دشمن باشم) :

یک سخن بسته به بافتار (context) میتواند ناسزاآمیز باشد, میتواند نباشد.

پس من که از سخن ایشان هیچ "توهینی" دریافت نکردم.
----

خنده‌دار اینکه ایرانبانو خودشان گفته‌اند این ناسزا نیست, (انگل) شما ولی هوچی‌گرانه آنرا ناسزا میبینید

من هم می گویم نیست! چرا؟ برای اینکه نیت امیر گرامی از آن سخن ها توهین نبود. (خودش هم گفته بود که به قصد
توهین اینها را نمی گوید)
من برای این می گویم شما هوده نداشتد این را بگویید که جداسازی ناسزا از سزا بسته به جنبه خواننده و نیت گوینده
برمی گردد. برای نمونه نیت شما توهین نبود ولی من نوعی جنبه ندارم و مانند دیگران انگل را ناسزا به خود می دانم!
داستان "به نفر" هم همین است، ایشان نشان خنده :-) می گذاشتند که به تریش قبای آقایان بر نخورد، ولی دریغ که
آتش این همه کینه به دختران از کجا میاید...!!

نکته بعدی اینکه اینجا کاربری منت سر ما نداره ، ما سعیمون این بوده که محیط آزادی رو فراهم کنیم...حالا شما میگی انجمن "هوپا" آزاد تر بوده...خیلی هم خوب !! ما جلوی کسی رو نگرفتیم و هر کسی میتونه هر جایی که دوست داشت فعالیت کنه...
هم میهن اگر مثل اینجا هست یا ما دست اونها رو از پشت بستیم پس یک هفته ای برید اونجا فعالیت کنید ، خودتون متوجه خواهید شد....

من در فاروم دولتی دیگر هم بوده ام و چنین رفتاری را هتا یک بار هم آنجا ندیدم، آنجا اسپم ها را پاک می کردند و
کسی برای اسپم بازداشت نمی شد! (گویا شما بازداشت می کنید چنانکه مدیر Mehrbod می گوید) فعالیت من هم
در اینجا منتی برای شما نیست. "سعی" کنید که انجمن همواره آزادی فراهم کنید. :e405:

Alice
09-27-2013, 01:01 PM
در قانون‌هایِ اینجا اسپم در گفتگو‌هایِ جدی ناقانونی به شمار میرود

کسی هم برای اسپم زدن ایشون رو بازداشت نکرده ، مغلطه نکنید لطفا !!

:e01a:

Anarchy
09-27-2013, 01:12 PM
توهین نبود، شوخی بود که چون شما جنبه ندارید این را توهین در نگر می گیرید. بسادگی،

شوخی چند بار ؟ وقتی طرف مقابل میگه شوخی نداریم با هم چی ؟ وقتی در چند تاپیک این داستان خر رو ادامه میده و در جواب به پست کس دیگه ای میگه میلاد از خر فرگشت پیدا کرده چی ؟ وقتی میگه پوشک بستی اومدی داری زور میزنی چی ؟ شما خودت رو میزنی به اون راه...

من در فاروم دولتی دیگر هم بوده ام و چنین رفتاری را هتا یک بار هم آنجا ندیدم، آنجا اسپم ها را پاک می کردند و
کسی برای اسپم بازداشت نمی شد! (گویا شما بازداشت می کنید چنانکه مدیر Mehrbod می گوید) فعالیت من هم
در اینجا منتی برای شما نیست. "سعی" کنید که انجمن همواره آزادی فراهم کنید.

باز هم مغلطه حمله به مرد پوشالین...

اول اینکه قوانین اونجا لابد اسپم دوست بوده !! اینجا اسپم زدن در تاپیک جدی جرم محسوب میشه... دوم اینکه کاربر "یه نفر" صرفا به دلیل اسپم زدن بازداشت نشده ، بلکه توهین کرده و به تذکرات ما هم بی توجه بود... سوم اینکه شور نزنید ، 2-3 روز دیگه دوباره میتونه بیاد !!

چهارم اینکه تا به حال من نه کسی رو بازداشت کردم و نه پست کسی رو حذف یا ویرایش ... مهربد کجا گفته من کاربران رو بازداشت میکنم ؟

پنجم اینجا محیط آزادی هست اما شما هنوز در خواب خرگوشی هوپا هستید...

:e01a:

کلمه "فقط" رو جا انداختید ...

شما هم در جریان همه پست های این کاربر نیستی !! نمیشه که توهین کنی آخرش علامت خنده بذاری...کسی هم فقط برای اسپم زدن ایشون رو بازداشت نکرده ، مغلطه نکنید لطفا !!

بلافاصله این کلمه رو اضافه کردم که شما گیر ندی به ما... هر چند شخصا موافقتم برای بازداشت این کاربر ، توهین هایی بود که میکرد و اسپم هاش به جز یک مورد ، در تاپیک های جدی نبود !!

بعد از ویرایش: معنی اون پست من هم این نبود که اسپم ، به طور کلی موردی نداره !! بلکه یعنی دلیل بازداشت ایشون ، در درجه اول توهین هایی بود که میکرد و بعد بی توجهی به تذکرات !!

google
09-27-2013, 01:21 PM
ادبیاتی نظیر "میلاد خیلی خری" یا " میلاد از خر فرگشت پیدا کرده" یا گفتن "پوشکت رو بستی اومدی اینجا زور میرنی " به کاربر nevermore ، رو بذاره کنار که به هر حال قبل از اون دوستان تصمیم گرفتن یک هفته کاربر رو بعد از چند بار اخطار دادن بازداشت کنن...

:v

راستشو بخواید من کلی خندیدم این چیزا رو میخوندم.. قصد ندارم از این دائم الپریود دفاع کنما. ولی اگر من مخاطبش بودم ناراحت نمیشدم.
این یه نفر تقریبا خواسته بود مثل دوست عزیزمون حرف بزنه. ولی انگار دوزش بیشتر بوده! و گفت پوشک و ...

به قول این رفیق یه نفر:

به قول جناب مزدک :

بازم میگم اصلا طرفداری نمیکنم
ولی اگه ریشه یابی کنید میبینید علت شروع دعوا و بحث و جدل و دلخوری و .. نه یه نفر بود و نه sonixax .
به این دیالوگ ها توجه کنید
sonixax نوشت:

نه من کماکان خودم رو میبینم ! شما خودت رو به عنوان جونور دوم میخوای پاچه جهان هستی کنی مشکل من نیست ! البته احتمالن که نه ، حتمن جونور دوم از شما زیباتره :)) چون انقدر اعتماد به نفس داره که یه من آرایش نکنه :)))) (کلبه چوبی و این حرفها)

این پریوده در جوابش نوشت:

وای میلاااااااااااااااااد !
اون عکس کافی شاپ بود و تولدم بود.. من اصلا اهل آرایش نیستم.. این عقده های درونی دوران کودکیت بدجور داره شکوفا میشه هاااااااااااااا
اصلا فیسبوک هستی؟ بیا اونجا کل کل کن...

اگر بحث دلخوری و توهین بود sonixax باید اعلام میکرد! بلکه نوشته یه نفر رو لایک کرد و خندید و درحوابش گفت:

پیداست :))

دختره براش نقاشی کشید!:
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/14.png

و در جواب sonixax گفت:

نه من قول نمیدم :دی

یه نفر گفت:

حداقل عذرخواهی رو که قبول داری :-)))
راستی گفتید هفته دیگه نوبت صندلی منه. میشه بگویید چه روزی؟ آخه من بعضی روزا نمیتونم بیام اینجا. میخوام هماهنگ بشم

من این دیالوگ ها رو اصلا نامحترمانه نمیبینم. ولی خب شخصیت ها فرق میکنه. قبول دارم

تا اینجا کسی دلخور نشده بود و بحثی نبود و شیرین و عاشقانه کل کل میکردند
تا اینکه این کاربر اومد و گفت:

نوشته اصلی از سوی یه نفر

و همه پشت سر هم موضع گرفتند و بر سر این دختره ریختند! :)

Anarchy
09-27-2013, 01:27 PM
بازم میگم اصلا طرفداری نمیکنم
ولی اگه ریشه یابی کنید میبینید علت شروع دعوا و بحث و جدل و دلخوری و .. نه یه نفر بود و نه sonixax .
به این دیالوگ ها توجه کنید

البته داستان قبل از اینی که شما میگی شروع شده... تو همون تاپیک از چند پست قبل تر و البته چند تاپیک دیگه در مورد فرگشت میلاد از خر و ...

البته کاربر "یه نفر" کلا سر سازش با ما نداشت... ما حرف عادی میزدیم میومد میگفت این حزعبلات ارزش پاسخ دادن نداره ، اینجا تاپیک جک نیست و این حرفا...

حتی منظور من رو نفهمیده بود که چی هست !!

به هر حال من شاید یک فرصت دیگه بهش میدادم و اگر تکرار میکرد بعد بازداشتش میکردم اما نظر چمع این بود که یک هفته بازداشت بشه...

اینجا کسی با کاربرا دشمنی نداره ، منم موافق برخورد نیستم اصولا !! هر چند نمیدونم آلیس از کجا در آورده من کاربرا رو بازداشت میکنم...

Alice
09-27-2013, 01:28 PM
شوخی چند بار ؟ وقتی طرف مقابل میگه شوخی نداریم با هم چی ؟ وقتی در جند تاپیک این داستان خر رو ادامه میده و در جواب به پست کس دیگه ای میگه میلاد از خر فرگشت پیدا کرده چی ؟ وقتی میگه پوشک بستی اومدی داری زور میزنی چی ؟ شما خودت رو میزنی به اون راه...

تا جاییکه من می‌دانم ایشان خودشان مدیر هستند و اگر شوخی "یه نفر" مایه‌ی رنجش ایشان
می‌شد، خب خودشان دست بکار می‌شدند! ولی زمانیکه از ایشان پرسیدم آیا براستی از یه نفر
آزرده شدید یا نه پاسخ داد که من در توبیخ ایشان نقشی نداشتم.

باز هم مغلطه حمله به مرد پوشالین...

اول اینکه قوانین اونجا لابد اسپم دوست بوده !! اینجا اسپم زدن در تاپیک جدی جرم محسوب میشه... دوم اینکه کاربر "یه نفر" صرفا به دلیل اسپم زدن بازداشت نشده ، بلکه توهین کرده و به تذکرات ما هم بی توجه بود... سوم اینکه شور نزنید ، 2-3 روز دیگه دوباره میتونه بیاد !!

چهارم اینکه تا به حال من نه کسی رو بازداشت کردم و نه پست کسی رو حذف یا ویرایش ... مهربد کجا گفته من کاربران رو بازداشت میکنم ؟

پنجم اینجا محیط آزادی هست اما شما هنوز در خواب خرگوشی هوپا هستید...

یکم: قانون‌های آنجا اسپم دوست نبود، چراکه اسپم ها را می‌زدود. کسی را بیرون نمی کرد. دوم اینکه
پیرامون اینکه چه چیزی "توهین" است و چه چیزی نیست روشنگری کردن که بسته به گوینده و شنونده
می‌باشد. شما پسرها درجمع خود به هم بگویید دیوث دشنام نیست ولی برای نمونه اگر همین را به من
بگویید دشنام به خودم می دانم. (البته من نوعی، اگرنه من مانند شما این اندازه ها هم بی جنبه نیستم)
سوم: من شور نمی‌زنم! :)) چهارم: کسی نگفت شما بازداشت کردید، مهربد مهربدان بازداشت کرد! :))
پنجم: هوپا همچنان هم از اینجا آزادتر است گرامی، و هنوز هم دوستان من در آنجا با پیام و فیسبوک و ... من را
فراخوان می کنند. پس نه منتی برای شما نخواهم گذاشت.

بلافاصله این کلمه رو اضافه کردم که شما گیر ندی به ما... هر چند شخصا موافقتم برای بازداشت این کاربر ، توهین هایی بود که میکرد و اسپم هاش به جز یک مورد ، در تاپیک های جدی نبود !!

تناقضات و پادگویی مدیران هم‌میهنی دفترچه.:e405:

google
09-27-2013, 01:38 PM
صرفنظر از اینکه چی شد یه نفر داغ کرد و گفت :

از امروز یه نفر قبلی رفته و من به جاش اومدم..
یه کلام، ختم کلام !
اگر کسی شاخ بشه و پاشو بیشتر از گلیمش دراز کنه، مخصوصا توی این تاپیک، همچین شاخشو میشکنم که یادش نره...
اگر واسه همه لاتی ، پیش من شکلاتی جوجه فکسنی هااااااااااا

کاربر nevermore گفت:

من توصیه می کنم به ایشان خیلی رو ندهید،وگر نه سه تا سوت می زند جماعت اسپمر و ترول را اینجا سرازیر می کند.همان رفقای ریپورتر شان را.

و این پریوده گفت:

شومو پوشکتو بستی اومدی اینجا زور میزنی و گنده لات بازی در میاری؟؟؟!
برو خدا روزیتو جای دیگه بده.. برووووو

با این وجود nevermore ناراحت نشد و گفت:

والا، موقعی که ما پوشک می بستیم یه 30،چهل سال پیش بود.شما هنوز پا به این دنیا نگذاشته بودی جانم.میخوای یک خورده از این دلقک بازی هایت را بیاور پیج فیس بوک دور هم بخندیم،دوستان هم بفهمند مخالفان ما چه اعجوبه هایی هستند.

و جالب اینکه این مجهول حال گفت:

واقعا؟؟ 30 و 40 سال؟؟ :-) خب پس ببخشید. فکر کردم هم سن و سالیم..
بیا فیسبوک ببینم چند مرده حلاجی!

و ادامه ماجرا..

هیچکدام از این کاربرانی که با این دختره درگیر شدند ابراز ناراحتی نکردند..
بقیه بودند که به آتش این دعوا ها جان دادند...

من شخصا طرفداری از هیچکس نمیکنم. فقط خاستم بگم ماجرا از دید من اینه.
شاید هم دلم واسه « یه نفر » تنگ شده و از اینکه نمیبینمش و پستهاشو نمیخونم کمی دلم گرفته!

دوس داشتم زودتر صندلی داغش شروع بشه و به چالش بکشم.. ولی مثل اینکه صندلی جناب مزدک به این زودی ها بسته نمیشه و این دختره هم بازداشت شده و ..
نمیشه آزادش کنید؟

Anarchy
09-27-2013, 01:41 PM
تا جاییکه من می‌دانم ایشان خودشان مدیر هستند و اگر شوخی "یه نفر" مایه‌ی رنجش ایشان
می‌شد، خب خودشان دست بکار می‌شدند! ولی زمانیکه از ایشان پرسیدم آیا براستی از یه نفر

طبق اعلام قبلی خودمون ، قرار نیست مدیری که یک طرف ماجرا هست دخالت کنه در رسیدگی به موضوع !! ما هم اینجا برای دلخوش کنک کسی یا رفع ناراحتیش نیست که با کاربری برخورد میکنیم ... برای حفظ نظم انجمن هست !!

میلاد آزرده نشده ، من هم نشدم از حرف هایی که قبلا به ما زده بود... اما همون طور که در فوتبال نقض مکرر قوانین منجر به دریافت کارت زرد و قرمز میشه ، نقض مکرر قوانین اینجا و عدم توجه به تذکرات به سخره گرفتن اونها هم عواقبی به دنبال داره قطعا !!

تازه موضوع فقط میلاد هم نبود... کاربر خودش رسما اعلام کرد میخوام لات بازی در بیارم...

من هم چند بار تکرار کردم ، شما خودت رو به اون راه زدی !!

یکم: قانون‌های آنجا اسپم دوست نبود، چراکه اسپم ها را می‌زدود. کسی را بیرون نمی کرد. دوم اینکه
پیرامون اینکه چه چیزی "توهین" است و چه چیزی نیست روشنگری کردن که بسته به گوینده و شنونده
می‌باشد. شما پسرها درجمع خود به هم بگویید دیوث دشنام نیست ولی برای نمونه اگر همین را به من
بگویید دشنام به خودم می دانم. (البته من نوعی، اگرنه من مانند شما این اندازه ها هم بی جنبه نیستم)
سوم: من شور نمی‌زنم! :)) چهارم: کسی نگفت شما بازداشت کردید، مهربد مهربدان بازداشت کرد! :))
پنجم: هوپا همچنان هم از اینجا آزادتر است گرامی، و هنوز هم دوستان من در آنجا با پیام و فیسبوک و ... من را
فراخوان می کنند. پس نه منتی برای شما نخواهم گذاشت.

یکم : اینجا همون اسپم ها هم زدایش نمیشه ، بلکه به تاپیک دیگه ای منتقل میشه !! تاپیک مخصوص اسپم هم داریم، اونجا به اندازه خودش کاربر بازداشتی داشته... دوم روشن کردن چنین چیزی کار ساده ای نیست ، به هر شکلی برای هم جمع و گروه سنی ای ممکن هست یک اصطلاح توهین باشه و برای گروه دیگه ای نباشه...ما عرف رو در نظر میگیریم که وقتی کسی میگه پوشکت رو بستی اومدی اینجا زور میزنی ، این توهین هست !! سوم : خیلی هم خوب... چهارم : کسی نگفت ؟ پس این جمله رو خرزو بانو نوشته بود:e40b: ؟

(گویا شما بازداشت می کنید چنانکه مدیر Mehrbod می گوید)

پنجم : خیلی هم خوب.. اصلا هم معلوم نیست دارید منت میذارید !! خب اگر اونجا آزادتر هست شما در محیط های فاشیستی مثل دفترچه چرا خودتون رو به زحمت میندازید ؟

تناقضات و پادگویی مدیران هم‌میهنی دفترچه.

آلیس جان انقدر با اعصاب ما بازی نکن دختر :e404: !! تو گفتی در هوپا ال بود و بل بود و اسپم جرم نبود... مهربد هم گفت اینجا قوانین خاص خودش رو داره !! مهربد هم نگفت کاربر یه نفر فقط به دلیل اسپم پراکنی بازداشت شده که...

Anarchy
09-27-2013, 01:46 PM
هیچکدام از این کاربرانی که با این دختره درگیر شدند ابراز ناراحتی نکردند..
بقیه بودند که به آتش این دعوا ها جان دادند...

من شخصا طرفداری از هیچکس نمیکنم. فقط خاستم بگم ماجرا از دید من اینه.
شاید هم دلم واسه « یه نفر » تنگ شده و از اینکه نمیبینمش و پستهاشو نمیخونم کمی دلم گرفته!

دوس داشتم زودتر صندلی داغش شروع بشه و به چالش بکشم.. ولی مثل اینکه صندلی جناب مزدک به این زودی ها بسته نمیشه و این دختره هم بازداشت شده و ..
نمیشه آزادش کنید؟

گفتم که ما به خاطر ناراحتی کاربر دیگه ای نیست که کاربر خاطی رو بازداشت میکنیم یا بهش کارت میدیم... برای حفظ نظم انجمن هست !! بنا هم به بازداشت نبود ، چندین بار تذکر و اخطار دادیم ، باز ادامه دادن دیگه بازداشت شدن !!

شما هم نگران نباشید ، برای یک هفته بازداشت شده و تا 3 روز دیگه هم نام کاربریش باز میشه...

Alice
09-27-2013, 01:48 PM
تازه موضوع فقط میلاد هم نبود... کاربر خودش رسما اعلام کرد میخوام لات بازی در بیارم...
به هر شکلی برای هم جمع و گروه سنی ای ممکن هست یک اصطلاح توهین باشه و برای گروه دیگه ای نباشه...ما عرف رو در نظر میگیریم که وقتی کسی میگه پوشکت رو بستی اومدی اینجا زور میزنی ، این توهین هست

به پست گوگل مراجعه کنید.

کسی نگفت ؟ پس این جمله رو خرزو بانو نوشته بود ؟

منظورم از شما، "تو" نبودی, تیم مدیریت دفترچه بود.

پنجم : خیلی هم خوب.. اصلا هم معلوم نیست دارید منت میذارید !! خب اگر اونجا آزادتر هست شما در محیط های فاشیستی مثل دفترچه چرا خودتون رو به زحمت میندازید ؟

گفتم که دیگر "منت" نمی گذارم و زحمت را هم کم می کنم.

آلس جان انقدر با اعصاب ما بازی نکن دختر !! تو گفتی در هوپا ال بود و بل بود و اسپم جرم نبود... مهربد هم گفت اینجا قوانین خاص خودش رو داره !! مهربد هم نگفت کاربر یه نفر فقط به دلیل اسپم پراکنی بازداشت شده که...

چرا گفت، زمانیکه من گفتم چرا به خاطر شوخی هایش بازداشت شد؟ گفت لودگی حدی دارد. گفتم به خاطر
لودگی و اسپم اخراجش کردید؟ قوانین انجمن را بازگو کرد که در آن اسپم جرم محسوب می شود.

و این دختره هم بازداشت شده و ..
نمیشه آزادش کنید؟

سند منگوله دار داری؟!:e415:
شما هم کم پریود نیستی‌ها. دیروز کجا و امروز..
پریود چو پریود بیند خوشش آید. :e40a:

google
09-27-2013, 01:49 PM
گفتم که ما به خاطر ناراحتی کاربر دیگه ای نیست که کاربر خاطی رو بازداشت میکنیم یا بهش کارت میدیم... برای حفظ نظم انجمن هست !! بنا هم به بازداشت نبود ، چندین بار تذکر و اخطار دادیم ، باز ادامه دادن دیگه بازداشت شدن !!

شما هم نگران نباشید ، برای یک هفته بازداشت شده و تا 3 روز دیگه هم نام کاربریش باز میشه...

سپاسگذارم
آیا روی صندلی هم میشینه؟

google
09-27-2013, 01:53 PM
سند منگوله دار داری؟!
شما هم کم پریود نیستی‌ها. دیروز کجا و امروز..
پریود چو پریود بیند خوشش آید.
با عرض پوزش برای آزادیش یه گوز هم نمیکنم!
چه برسه سند زنگوله دار! :e14c:

پریود نیستم. فقط حال و هوای این روزهای زندگی شخصی ام کمی نیمه ابری هست و با خوندن نوشته های این دختره کمی میخندم و شاد میشوم.. همین!

Mehrbod
09-27-2013, 02:08 PM
پس من که از سخن ایشان هیچ "توهینی" دریافت نکردم.

اینجا شما میتوانید بگویید "بیشینه‌یِ مردان رفتار انگل‌وار دارند" و کسی بیگمان پیش روی شما را نخواهد گرفت, چرا برای "بیشینه‌یِ زنان رفتار انگلوار دارند" باید گرفته شود؟

من هم می گویم نیست! چرا؟ برای اینکه نیت امیر گرامی از آن سخن ها توهین نبود. (خودش هم گفته بود که به قصد
توهین اینها را نمی گوید)
من برای این می گویم شما هوده نداشتد این را بگویید که جداسازی ناسزا از سزا بسته به جنبه خواننده و نیت گوینده
برمی گردد. برای نمونه نیت شما توهین نبود ولی من نوعی جنبه ندارم و مانند دیگران انگل را ناسزا به خود می دانم!
داستان "به نفر" هم همین است، ایشان نشان خنده :-) می گذاشتند که به تریش قبای آقایان بر نخورد، ولی دریغ که
آتش این همه کینه به دختران از کجا میاید...!!

خوب شما گرداننده نیستید, اینجا هم تنها من گرداننده نیستم و سخن من هم اگر ناسزا دیده میشد, زدوده میشد.

ما اینجا کاربران را آدمهای فرهیخته میانگاریم که اگر خواستند, میتوانند به زبان بدگویانه و زشت (تا یک آستانه‌ای) هم روی بیاورند,
برای نمونه خود من میتوانستم بگویم رفتار بهره‌کشانه, ولی گفتم رفتار انگل‌وار تا اندکی بارِ زشتی هم داشته
باشد و آسانتر در یاد بماند; ببینید چه اندازه در کارم خوب بوده‌ام که هنوز ماه‌ها دیرتر همه به یاد دارند! (:

ولی من هم اگر راه بیافتم مانند کاربر یه نفر به تک تک کاربران هر سه پست یکبار بگویم, تو رفتار انگلوار داری, تو رفتار
انگلوار داری — چیزیکه یه نفر میگفت: «خر جاندار است, تو خری, خر جاندار است, تو خری» — خوب با من هم برخورد میشد, چشمداشت چیز دیگری دارید!؟

ولی همین یه نفر هم چندین بار به این و آن در آغاز گفتند تو خری و با ایشان هیچ برخوردی نشد, پس در رفتار ما دوگانگی نبوده و نیست.

Mehrbod
09-27-2013, 02:14 PM

رفتار زیرکانه اگر میخواستید باید از بانو آلیس بیاموزید; گرچه خُردسال است, ولی زیرکی رفتارش با کمی چشمپوشی پذیرفتنی است.

نخست در برابر راسل, از مهربد ستایش کنید و بکوشید هسته‌یِ دوستی این دو را از درون بویرانید:

سپس که دیدید مهربد با شما راه نیامد و سوی حق‌دار را گرفت, به او بتازید:

good, but try harder :)

Anarchy
09-27-2013, 02:18 PM
به پست گوگل مراجعه کنید.

منظورت همون نخود سیاه هست :e404: ؟ تشخیص توهین بودن یا نبودن هم با تیم مدیریت هست نه پست گوگل...

منظورم از شما، "تو" نبودی, تیم مدیریت دفترچه بود.

عجب :e40d: !!

گفتم که دیگر "منت" نمی گذارم و زحمت را هم کم می کنم.

پس خودتم قبول داری تا الان داشتی میذاشتی :e407: !! ما از حضور دوستان خوشحال میشیم اما انتخاب هم در نهایت با خودشون هست...شما خودتون حرف از آزادی هوپا و محیط فاشیستی اینجا زدید و گرنه برای ما مساله ای نبود... در مورد هوپا هم گویا گلایه های چند ماه پیش خودتون از مدیریت اونجا و حذف پست هاتون رو فراموش کردید :e402: !!

چرا گفت، زمانیکه من گفتم چرا به خاطر شوخی هایش بازداشت شد؟ گفت لودگی حدی دارد. گفتم به خاطر
لودگی و اسپم اخراجش کردید؟ قوانین انجمن را بازگو کرد که در آن اسپم جرم محسوب می شود.

شما خودت مرتکب مغلطه حمله به مرد پوشالین شدی و حرف هم در دهان ما گذاشتی که هوپا ال بود و اسپم مجاز بود ولی اینجا به دلیل اسپم کردن ، کاربر رو بازداشت میکنن و شرمناک هست و ...

مهربد گفت قوانین اینجا فرق داره و شما جای گلایه نداری ، من هم گفتم دلیل اخراج فقط اسپم پراکنی نبوده بلکه نقض مکرر قانون و اصرار بر اون بوده...

آلیس جان انقدر ما رو اذیت نکن دیگه :e412: !!

Theodor Herzl
09-27-2013, 02:20 PM
اکثریت کاربران که با نام کاربری زنانه اینجا هستند یک جستار درست و حسابی‌ باز نکردند ، ۸۰% گفته‌های آنها به بحث‌های خاله زنکی مثل اینجا خلاصه میشود ،

Alice
09-27-2013, 02:21 PM
good, but try harder :)

تا جاییکه من آگاهی دارم، رفتار انگلی را برای نخستین بار از زبان Amir_2591 شندیم و این زیست انگلی را
دیگر کاربران از روی گفتاوردهای ایشان برداشتند. پس فردید من امیر بود نه شما.
سپس هم شما زیر پانویستان «مهربد مهربدان و ...» نوشته اید آدم گمان می برد بابک خرمدین زمانه‌اید، دیرتر هم
یه نفر گفتند که شما (مهربد) هم آنطور که من (آلیس) میاندیشم نیستید و با اخراج ایشان این باور را در من هایستید.

google
09-27-2013, 02:28 PM
رفتار زیرکانه اگر میخواستید باید از بانو @آلیس بیاموزید; گرچه خُردسال است, ولی زیرکی رفتارش با کمی چشمپوشی پذیرفتنی است.

من هم گفتم این زنیکه ها! جمع بستم چون میدونم (یه نفر) زیر دست (آلیس) هست..
همه را به جون هم می اندازند! بنظرم این فروم رو تعطیلش کنید.

منظورت همون نخود سیاه هست ؟
من؟؟ چرا چنین میگویید؟

تشخیص توهین بودن یا نبودن هم با تیم مدیریت هست نه پست گوگل...
البته. منم دخالت توی کارتون نکردم . فقط برداشتمو از ماجرا گفتم

Mehrbod
09-27-2013, 02:35 PM
تا جاییکه من آگاهی دارم، رفتار انگلی را برای نخستین بار از زبان Amir_2591 شندیم و این زیست انگلی را
دیگر کاربران از روی گفتاوردهای ایشان برداشتند. پس فردید من امیر بود نه شما.

زیست انگلی دشنام نیست, بار زشتی دارد و از بیخ برای همین خوب است! یعنی
اگر امیر هم بجای انگلی میگفت بهره‌کشانه, امروز اینچنین در یادها نمانده بود.

ما هم گفتیم اینجا دوگانگی نیست, یعنی اگر میشود بیشینه‌یِ زنان را دارای رفتار انگل‌وار‌ نامید, بیشتینه‌یِ مردان را هم میشود.

درباره‌یِ کاربر یه نفر هم آنارشی گرامی باندازه‌یِ بسنده روشنگری کردند, گناه ما نیست شما از پنداره‌یِ وَ (und, and, اود در پهلویک) سر درنمیاورد و میاندیشید
ایشان تنها برای اسپم اخراج شده‌اند! اسپم تنها یکی از کارهای ایشان بود, رویهمرفته هم ٧ روز اخراج هیچ جای این شلوغ‌بازی‌ها را ندارد.

انگیزه‌هایِ پنهان شما (خفه کردن آزادی بیان) را هم من در پست پیشین برای خوانندگان بازگشایی کردم و جای شما بودم از خودم برای رفتن به چنین
جایگاه شرم میکردم. (از آن دوستتان یه نفر هم مدرک داریم که چگونه تاربرگ fb ما را کوشیده بود به ناحق و با فرستادن دوستانش سانسور کند).

سپس هم شما زیر پانویستان «مهربد مهربدان و ...» نوشته اید آدم گمان می برد بابک خرمدین زمانه‌اید، دیرتر هم
یه نفر گفتند که شما (مهربد) هم آنطور که من (آلیس) میاندیشم نیستید و با اخراج ایشان این باور را در من هایستید.

اینها هم سفسته‌یِ پرداختن به سخنگو (من) بجای سخن (آیا نباید کسی اینجا بتواند اگر دوست داشت بیرحمانه {همچون Russell} گفتگو کند؟) میباشند, ارزش منطقی = 0.

Anarchy
09-27-2013, 02:36 PM
من؟؟ چرا چنین میگویید؟

منظورم به شما یا نوشته شما نبود... منظورم این بود که آلیس جواب ندارد من رو به پست شما ارجاع میده !!

البته. منم دخالت توی کارتون نکردم . فقط برداشتمو از ماجرا گفتم

متوجه هستم دوست عزیز... همه اینها در جواب به آلیس بود که الان علم دفاع از "یه نفر" رو بلند کرده !!

Alice
09-27-2013, 02:43 PM
(از آن دوستتان @یه نفر هم مدرک داریم که چگونه تاربرگ fb ما را کوشیده بود به ناحق و با فرستادن دوستانش سانسور کند).

خب اینکه بر ما پوشیده نیست برای کینه‌توزی‌های شخصی ایشان را اخراج کردید، اسپم و اینها همه دستاویز و برچسب رفتارتان است.

زیست انگلی دشنام نیست, بار زشتی دارد و از بیخ برای همین خوب است!یعنی اگر
امیر هم بجای انگلی میگفت بهره‌کشانه, امروز اینچنین در یادها نمانده بود.

اگر هم میگفت زنان زباله‌های انگلی دوران پسامدرن هستند که بهتر به یاد میماند! :))

منظورم به شما یا نوشته شما نبود... منظورم این بود که آلیس جواب ندارد من رو به پست شما ارجاع میده !!

پاسختان را دادم و چون از بیخ حوصله‌ی دوباره گویی ندارم به پیک ایشان شما را حواله دادم، نخود سیاهی هم نبوده!

پ.ن: من نمیخواستم مهربد را متهم بکنم به اخراج یه نفر از روی کینه های شخصی و fb و اینها، ولی خودشان زودتر از من دست به کار شدند.

Mehrbod
09-27-2013, 02:46 PM
خب اینکه بر ما پوشیده نیست برای کینه‌توزی‌های شخصی ایشان را اخراج کردید، اسپم و اینها همه دستاویز و برچسب رفتارتان است.

خیر, به ایشان نزدیک به ١٠ گوشزد پیش از اخراج داده شد (آنهم از گرداننده‌هایِ گوناگون), زمانیکه دیدیم گوش نمیدهند ٧ روز کوچک ایشان را اخراج کردیم (اخراج کننده هم خود من بودم).

اگر هم میگفت زنان زباله‌های انگلی دوران پسامدرن هستند که بهتر به یاد میماند! :))

درست است, گفتیم تا "یک آستانه‌ای" و مرزمند, هر کس میتواند به زبان بد و زشت اگر که خواست, روی بیاورد.

پاسختان را دادم و چون از بیخ حوصله‌ی دوباره گویی ندارم به پیک ایشان شما را حواله دادم، نخود سیاهی هم نبوده!

پ.ن: من نمیخواستم مهربد را متهم بکنم به اخراج یه نفر از روی کینه های شخصی و fb و اینها، ولی خودشان زودتر از من دست به کار شدند.

بجایش من که سوی حق ایستاده‌ام بسیار هم حوصله دارم و آماده‌یِ پاسخگویی به همه‌یِ پرسشهای شما هستم! (:

sonixax
09-27-2013, 02:51 PM
چرت و پرت نگو بابا.
شناخته نمی شدید.
لودگی هم مرزی دارد!

دروغ میگویید ! در هوپا شما هرگز آزاد نبودید مانند اینجا سخن بگویید ! در کدام انجمنی دیده شده به مدیرش بگویند گه خوردی و خیلی خری و دیوث و ... و با کاربر برخورد نشود ؟!
در همان هوپا یک کلمه چپ حرف بزنید با اُردنگی میندازنتان بیرون !
ایشون هم میخواند شوخی کنند بروند در تالارهای سرگرمی شوخی کنند ! شوخی شوخی به دیگران فحش دادن نداریم اینجا !

sonixax
09-27-2013, 02:56 PM

بله نقشی نداشتم ، پیشتر هم به خودشان گفته بودم که برداشت من از سخنان ایشون شوخی نیست !
تنها دلیل اینکه اقدامی نکردم این بود که مدیر درگیر بحث حق اعمال مدیریت نداره .

Anarchy
09-27-2013, 02:58 PM

پاسخی ندیدیم... فقط قلم فرسایی از نوع کیبوردیش بود آلیس جان !! شما حرف در دهان ما گذاشتی و به مرد پوشالین حمله کردی... حالا هم که انگیزه های شخصی رو عامل بازداشت کاربر "یه نفر" توسط مهربد میدونی...

ما انقدر هم که فکر میکنی خبیث نیستیم دیگه :e107: !!

Alice
09-27-2013, 03:02 PM
دروغ میگویید! در کدام انجمنی دیده شده به مدیرش بگویند گه خوردی و خیلی خری و دیوث و ... و با کاربر برخورد نشود ؟!

من به شما سند نشان می دهم که در آنجا به مدیریت با لحن شوخی طعنه می گویند و مدیر آنجا به واررون شما به ایشان "بر" نمی خورد!
(گه خوردی را از کجا درآوردید؟)

در همان هوپا یک کلمه چپ حرف بزنید با اُردنگی میندازنتان بیرون !

تا جاییکه من آنجا کوشا بودم چیزی در این مورد ندیدم؛ مزدک بامداد خود گواهی می دهد که آنجا تا دلش می خواست به
اسلام "چپ" می گفت. ولی کسی چیزی به او نمی گفت و آخر کار هم اخراج نشد. مدیر محترمانه از او درخواست کرد که
به دلیل تغییر در قوانین سایت دیگر فعالیت نکند!
(هتا یک بار یکی از مسلمین با پدر مزدک شوخی کرده بود و ایشان هم گفتند: پدرسوخته خودتان، مادرتان و جد و آباد گوهتان هستید.)
این پُست فقط زدوده شد و هرگز برخوردی با مزدک انجام ندادند.

sonixax
09-27-2013, 03:04 PM
من به شما سند نشان می دهم که در آنجا به مدیریت با لحن شوخی طعنه می گویند و مدیر آنجا به واررون شما به ایشان "بر" نمی خورد!
(گه خوردی را از کجا درآوردید؟)

کاربر فلانی سر اینکه گفتند گُه خوردی اخراج شدند که همان هم امروز برداشته شده !
کاربر "یه نفر" هم بارها بهشون گفتم که برداشت من از سخنانشون شوخی نیست ! در همان هوپا هم شما بفرمایید به ما نشان بدهید که به مدیرش شوخی شوخی گفته اند خیلی خری ، از خر فرگشت پیدا کردی ببینیم !!!!

sonixax
09-27-2013, 03:06 PM
تا جاییکه من آنجا کوشا بودم چیزی در این مورد ندیدم؛ مزدک بامداد خود گواهی می دهد که آنجا تا دلش می خواست به
اسلام "چپ" می گفت. ولی کسی چیزی به او نمی گفت و آخر کار هم اخراج نشد. مدیر محترمانه از او درخواست کرد که
به دلیل تغییر در قوانین سایت دیگر فعالیت نکند!

در اینجا هم تا دلتان بخواهد میتوانید به اسلام و مسیحیت و یهودیت و بودا و ... چپ بگویید کسی هم به شما کاری ندارد !
مزدک گرامی را هم طبق گفته خودتان محترمانه اخراج کردند !

همین طور بگذرد به خاطر اینکه کاربری را به خاطر فحاشی به کاربران بازداشت کرده این به ما میگویند اینجا از عَندیشه ها هم محیطش بسته تره !!!!!

Mehrbod
09-27-2013, 03:09 PM
در اینجا هم تا دلتان بخواهد میتوانید به اسلام و مسیحیت و یهودیت و بودا و ... چپ بگویید کسی هم به شما کاری ندارد !

همین طور بگذرد به خاطر اینکه کاربری را به خاطر فحاشی به کاربران بازداشت کرده این به ما میگویند اینجا از عَندیشه ها هم محیطش بسته تره !!!!!

محترمانه اخراج همیشگی کردند, آدمهای خوبی بوده‌اند.
ما محترمانه ٧ روز (پس از ١٠ بار گوشزد) اخراج میکنیم, آدمهای بدی هستیم.

:21:

Alice
09-27-2013, 03:10 PM
کاربر فلانی سر اینکه گفتند گُه خوردی اخراج شدند که همان هم امروز برداشته شده !
کاربر "یه نفر" هم بارها بهشون گفتم که برداشت من از سخنانشون شوخی نیست ! در همان هوپا هم شما بفرمایید به ما نشان بدهید که به مدیرش شوخی شوخی گفته اند خیلی خری ، از خر فرگشت پیدا کردی ببینیم !!!!

من به فُلانی چه کار دارم؟؟
شما گفتید در آنجا کسی چپ می گفت اخراج میشد، من از مزدک بزرگوار می خواهم بیاید و
بگوید که آیا با مدیریت نوین هوپا (رادیکال) و نه مدیرهای پیشین، تا جاییکه با قلم تند خودش
می توانست و با همه ابزار سرکوب سراغ مسلمین نمی رفت؟؟
سپس مشخص می شود دروغگو شما هستید یا ما..

Theodor Herzl
09-27-2013, 03:11 PM
یاد حرف آن آخوند افتادم که میگفت علی‌ با احترام سر می‌برید!

Alice
09-27-2013, 03:18 PM

گفتم که پیش از تغییر قوانین و اینکه ارشاد به مدیران آنجا گیر بدهد سگ آنجا به این سخنگاه شرف داشت.
شوربختانه چون سایت دولتی بود به آنان گیر دادند، مدیران هم که بیم فیلتر داشتند قوانین را به ناچار تغییر
دادند؛ اگرنه هنوزم از اینجا آزادتر است، چراکه برای اسپم و بی جنبگی مدیران کسی را اخراج نمی کنند.

Mehrbod
09-27-2013, 03:21 PM
بگوید که آیا با مدیریت نوین هوپا (رادیکال) و نه مدیرهای پیشین، تا جاییکه با قلم تند خودش

شما اینجا نه گرداننده هستید نه دسترسی به همه‌یِ پیکهای یه نفر دارید (که برخی‌شان ویرایش یا زدوده شده‌اند), پس تنها آنهاییکه مانده‌اند را میبیند (که هتـّا اینها
هم بخوبی نگرش ما را نشان میدهند, از خر خواندن میلاد گرفته تا بیسوات خواندن این و آن و راه انداختن «خر جاندار است, تو خری, خر جاندار است تو خری» به دیگر هموندان و...)
و تا اینجا هم تنها کوشیدید با سفسته‌یِ مرد پوشالین (ای وای, یه نفر را تنها و تنها برای اسپم اخراج کردند,‌ ای ستمگرانِ پست!) راهتان را پیش ببرید, هنگامیکه از همان آغاز گفته شود, ایشان از روی:

دشنام به کاربران و* تهدید کاربران و شوخی بیجا با کاربران و ... و سرانجام اسپم در گفتگوهای جدی

برای ٧ روز ناچیز دسترسی اشان گرفته شد و بس.

یاد حرف آن آخوند افتادم که میگفت علی‌ با احترام سر می‌برید!

http://www.daftarche.com/images/imported/2011/01/3.gif

پ.ن.
* وَ: پنداره‌ای در مزدائیک که میگوید دو چیز با همدیگر میباشند: رویداد A and B, یعنی هم A رخداده, هم B, هنگامیکه رویداد A or B میگوید که یا A رخداده, یا B یا A و B هردو (از آموزه‌هایِ پایه‌ای که من میاندیشیدم شما دارید!)

پارسیگر

Alice
09-27-2013, 03:29 PM
شما اینجا نه گرداننده هستید نه دسترسی به همه‌یِ پیکهای @یه نفر دارید (که برخی‌شان ویرایش[1] یا زدوده شده‌اند),

چرند نگویید. لابد چون ما به پیکهای ایشان دسترسی نداریم ایشان حرف های بالای هجده سال زده
که شما گرداننده‌ی نیکوکار که فارغ از کینه های شخصی گردانندگی می‌کنید آنان را زدوده اید.

از خر خواندن میلاد گرفته تا بیسوات خواندن این و آن و راه انداختن «خر جاندار است, تو خری, خر جاندار است تو خری» به دیگر هموندان[2] و...)

من نمی دانم شما از بس سکس نکردی به دختران عقده دارید و به آنان می تازید (مانند میلاد و دیگران) که
چم "شوخی" و صمیمت یک دختر را درنمیابید؟؟

Mehrbod
09-27-2013, 03:34 PM
چرند نگویید. لابد چون ما به پیکهای ایشان دسترسی نداریم ایشان حرف های بالای هجده سال زده
که شما گرداننده‌ی نیکوکار که فارغ از کینه های شخصی گردانندگی می‌کنید آنان را زدوده اید.

آری, بسیاری از پیک‌هایِ ناسزاآمیز ایشان (خر خواندن کاربران), تهدید‌هایِ ایشان و لاتبازی اشان و .. هنوز هستند, خواننده‌یِ بی طرف خود میتواند نوشته‌هایِ ایشان را جستجو کرده و بخواند.

من نمی دانم شما از بس سکس نکردی به دختران عقده دارید و به آنان می تازید (مانند میلاد و دیگران) که

اینهم سفسته‌یِ پرداختن به سخنگو (من) بجای سخن (آیا اگر کسی خواست نباید بتواند از زبان کمی زشت و درشت بهره ببرد؟) میباشد, ارزش منطقی = 0.

Alice
09-27-2013, 03:40 PM
آری, بسیاری از پیک‌هایِ ناسزاآمیز ایشان (خر خواندن کاربران), تهدید‌هایِ ایشان و لاتبازی اشان و .. هنوز هستند, خواننده‌یِ بی طرف خود میتواند نوشته‌هایِ ایشان را جستجو کرده و بخواند.

من نمی‌دانستنم شما و sonixax این اندازه خرجنبه هستید که شوخی های بانمک را توهین به خود بدانید. :e40b:
چند روز پیش یه مرد خیکی رشتی در برنامه "بفرمایید شام" بود که نمیدانم چرا شماها من را یا آن شکم گنده
می اندازید. (رفتار او هم دقیقاً عین شما بود، دختران آنجا شوخی می کردند و او می گفت به من توهین می کنند)

اینهم سفسته‌یِ پرداختن به سخنگو (من) بجای سخن (آیا اگر کسی خواست نباید بتواند از زبان کمی زشت و درشت بهره ببرد؟) میباشد, ارزش منطقی = 0.

سفسته نبود؛ این تنها ایده ایست که پیرامون شما و sonixax به نظرم میاید.

Nevermore
09-27-2013, 03:48 PM
مهربد جان تبریک می گویم،بالاخره شما و میلاد هم توسط آلیس به کلوپ "کُس ندیده ها" وارد شدید،سرقفلی این کلوپ به نام خودم هست،گفته باشم:e412:.نقل قول پیک امیر اسپاگتی آمرز اینجا بایسته است:

تاکتیک‌های شرم دادن مردان منتقد فمینیسم و زن‌پرستی : کُد بنفش
(http://exposingfeminism.wordpress.com/shaming-tactics/)

Charge of Rationalization (Code Purple) – The Sour Grapes ChargeDiscussion: The target is accused of explaining away his own failures and/or dissatisfaction by blaming women for his problems. Example:

[*=left]“You are just bitter because you can’t get laid.”

Response: In this case, it must be asked if it really matters how one arrives at the truth. In other words, one may submit to the accuser, “What if the grapes really are sour?” At any rate, the Code Purple shaming tactic is an example of what is called “circumstantial ad hominem

Mehrbod
09-27-2013, 03:48 PM
من نمی‌دانستنم شما و sonixax این اندازه خرجنبه هستید که شوخی های بانمک را توهین به خود بدانید. :e40b:
چند روز پیش یه مرد خیکی رشتی در برنامه "بفرمایید شام" بود که نمیدانم چرا شماها من را یا آن شکم گنده
می اندازید. (رفتار او هم دقیقاً عین شما بود، دختران آنجا شوخی می کردند و او می گفت به من توهین می کنند)

کاربر sonixax (کاربر زیرا ایشان در جاییکه سوی سخن است توان گردانندگی ندارد) به ایشان آشکارا گفتند که چنین شوخی‌هایی (این یک شوخیه میلاد, خیلی خری!) را نمیخواهند, پس زمانیکه کاربر یه نفر به کارشان دنباله دادند به ایشان گوشزد شد که رفتارشان نادرست است, زمانیکه سخنشنوی نکردند نیز برای ٧ روز ناچیز بیرون شدند.

سفسته نبود؛ این تنها ایده ایست که پیرامون شما و sonixax به نظرم میاید.

اینکه یک سفسته را سفسته ندانیم هم خود گونه‌ای سفسته است (:

سفسته‌یِ شما هم بسیار فراگیر است و به آن میگویند «سفسته‌یِ برسخنگو = Ad hominem»: Ad hominem - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem)

Theodor Herzl
09-27-2013, 04:16 PM
من که عضو دار و دسته مهربد نیستم و پرچم زن ستیزی هم در انجمن بالا نکردم ، ولی‌ فکر می‌کنم کسانی‌ که با نام کاربری زن اینجا هستند فکر میکنند که همه مدیر‌ها باید کس لیسی‌ آنها را انجام بدهند و نباید کاربر زن اخراج بشود چون خلاف قوانین عمل می‌کند
:letsdothis:

Anarchy
09-27-2013, 04:22 PM
@ آلیس (http://www.daftarche.com/members/%D8%A2%D9%84%DB%8C%D8%B3-286/)

شما با زیرکی و حرکت روی لبه باریک توهین سعی دارید گردانندگان اینجا رو عصبانی و وادار به برخورد مدیریتی کنید و بعد همه جا رو پر کنید که دیدید راست گفتم اینجا از هم میهن هم بدتره...

دست بردار آلیس جان از این کار ها :e059: !!

این همه مغلطه در نوشته های شما هست... همه داستان سر بازداشت 7 روزه هست فقط ؟ یعنی باور کنیم همه جار و جنجالت برای همین موضوع هست ؟

حالا به من بگید این جمله توهین هست یا نه ؟

" پوشکت رو بستی که اومدی اینجا زور میزنی ؟ "

ما هم اینجا مشکلی با اسپم پراکنی کاربر "یه نفر" در تاپیک های مخصوص اسپم نداشتیم ... یکی دو باری هم در تاپیک های جدی اسپم داد و داستان های بعدی که مدام داریم تکرار میکنیم اما شما فقط در پی عصبانی کردن ما هستی :e417: !!

sonixax
09-27-2013, 05:21 PM

کماکان دروغگو شما هستید !
در هوپا شما یک بار ، فقط و فقط یک بار به مدیرانش توهین کنید تا ببینید چه میشود !
قلم تند مزدک گرامی هم قلم انتقادی بوده و نه فحاشی به کاربران .

sonixax
09-27-2013, 05:27 PM
گفتم که پیش از تغییر قوانین و اینکه ارشاد به مدیران آنجا گیر بدهد سگ آنجا به این سخنگاه شرف داشت.
خوب بروید به همان جایی که سگش به اینجا شرف دارد !!!!
دست کم ما انقدر صداقت و شرافت داریم که جلوی جمهوری اسلامی سر خم نکنیم .

شوربختانه چون سایت دولتی بود به آنان گیر دادند، مدیران هم که بیم فیلتر داشتند قوانین را به ناچار تغییر
دادند؛ اگرنه هنوزم از اینجا آزادتر است، چراکه برای اسپم و بی جنبگی مدیران کسی را اخراج نمی کنند.

اینجا کسی برای اسپم اخراج نشده !
برای فحاشی به کاربران اخراج شده که اگر شما مدعی هستید فحاشی به دیگران اخلاقیست باید در یک دوره اخلاقمداری ای چیزی نام نویسی کنید .
تمام سایت پر است از اسپم های ایشان و کسی به خاطر اونها اخراجشون نکرد ! تا زمانی که دست به توهین و فحاشی به کاربران زدند .

سکس برای سکس ندیده ترین موجود روی کره زمین بیش از 50 یورو هزینه ندارد ! تازه آن مدل PlayBoy کجا و یک دختر نق نقو که پشت کیبورد نشسته و کاری به جز گیر دادن و شرم دادن مردان ندارد کجا :)))
نگران عقده های ما به دختران نباشید چون تمام عقده ی ما با 50 یورو میرود رد کارش ! ولی عقده دختری که هیچ پسری بهش نگاه نمیکنه دست کم چند میلیون خرج دارد :)))))

mosafer
09-27-2013, 06:19 PM
اینجا هیچ کس هوای هیچ کس رو در بحث نداره و به خودمون هم در بحث جدی رحم نمیکنیم !! e105: !! اتفاقا من هم اوایل برداشتم مانند شما بود جناب (یا شاید هم بانو)یه نفر ولی مدتی بعد در یکی از جستارهای جدی (خاطرم نیست کدام) متوجه شدم که واقعا در بحثهای جدی،دوستان به خودشون هم رحم نمیکنن :)

کافر_مقدس
09-27-2013, 09:36 PM
در کدام انجمنی دیده شده به مدیرش بگویند گه خوردی و خیلی خری و دیوث و ... و با کاربر برخورد نشود ؟!

در انجمن بروکی!http://www.daftarche.com/images/imported/2013/07/8.gif

آدم ماتحتش می‌سوزه اینهمه اینجا هرچه می‌ خواهند کاربر‌ها می‌گویند بعد شما به مدیران میگی‌ مثل هم میهن هستید؟

دیگر کافی‌ هست بگذاریم به بقیه یک سری بگویند دیوث ، مادر جنده و اینها ، احتمالا خیال شما راحت میشود .

یا اصلا مدیران شلوار خود را در وسط انجمن پایین کشیده همگی‌ کاربران گرامی‌ یکی‌ یکی‌ حساب ما را برسید!!

پیشنهاد بسیار خوبیست! به خصوص قسمت آخرش!!http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/4.gif

کافر_مقدس
09-27-2013, 10:03 PM
ای تو روحت یه نفر !
زنان همگی مکار اند. آن دختر ساده بی آرایش و زشت سیما هم مکر خاص خودش را دارد..

به قول شاعر در هر مجادله ای، همیشه پای یک زن در میان است! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/06/3.gif

مزدك بامداد
09-28-2013, 12:45 AM
نوشته اصلی از سوی آلیس http://www.daftarche.com/images/buttons/viewpost-left.png (http://www.daftarche.com/%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%DB%8C-8/%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B1-1240-پیک-47624/#post47624) من به فُلانی چه کار دارم؟؟

کماکان دروغگو شما هستید !
در هوپا شما یک بار ، فقط و فقط یک بار به مدیرانش توهین کنید تا ببینید چه میشود !
قلم تند مزدک گرامی هم قلم انتقادی بوده و نه فحاشی به کاربران .

من آنجا هرگز دشنام چاله میدانی و نام جانوران و اینها را بکار نبردم
و بدترین چیزهایی که به مسلمین میگفتم: " عمله ی جهل/ کودن/ بیسواد" بود.
با همه ی ابزار هم سراغ سرکوب مسلمین نرفتم و آنها هتّا مرا، با اینکه
با همه شان درگیر بودم، اندکی دوست هم داشتند و برایم هی پیام
فرستادند که دوباره بیایم ( مانند آماتور و ..)
ولی از آنجا که نمیخواهم برای آن سخنگاه، دشواری سانسور و درگیری
با قانون جمهوری گند اسلامی پیش بیاید، و برای سرکار اشکان عارفی ،
سرپرست آنها هم ازج فراوان مینهم، دیگر آنجا نرفتم تا از تیغ فاشیسم برکنار بمانند

Mehrbod
09-28-2013, 12:08 PM
ای تو روحت یه نفر !

به قول شاعر در هر مجادله ای، همیشه پای یک زن در میان است! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/06/3.gif

نه پای زورگویی برخی (از زنان) به برخی (از هموندان) است تا از زبانی که اینها دوست دارند بهره بگیرند, اگر نه یک به یک میروند! ((:

پارسیگر

google
09-28-2013, 12:36 PM
نه پای زورگویی برخی (از زنان) به برخی (از هموندان[1]) است تا از زبانی که اینها دوست دارند بهره بگیرند, اگر نه یک به یک میروند! ((:

...

مدتیه بحث های علمی و جنجالی و منحصر به فرد نمیبینم..
طرفدار بحث فلسفی هم نیسم.
چطوره چندتا موضوع علمی و تکنولوژی مطرح کنید تا در موردش حرف بزنیم؟!

Fiona
09-28-2013, 01:18 PM
درد بیشتر زنان (@Angela, @shirin, ...) در این انجمن از روز چندم این بوده که ما اینجا ارج افزوده‌ای (امتیاز ویژه) به ایشان چون بجای مرد زن هستند نمیدهیم و گرچه خودشان این را هتا
آشکارا میپذیرند و میگویند بد نیست (نمونه کاربر @آلیس), ولی اگر دستشان برسد این آزادی را بی هیچ گمانی از ما خواهند گرفت, شک نکنید (;

درد بیشتر زنان اینجا سهم خواهی شان از دایره قدرت انجمن است...گو آنکه هیچ یک تاکنون شایستگی خود را نشان ندادند. شاید آلیس را بتوان ناپلئونی پذیرفت. :e414:
پیشنهادم این است که دستشان را جایی بند کنید باشد که به قول مهربد هوچی گریشان بخوابد. :e405:

Mehrbod
09-28-2013, 03:19 PM
درد بیشتر زنان اینجا سهم خواهی شان از دایره قدرت انجمن است...گو آنکه هیچ یک تاکنون شایستگی خود را نشان ندادند. شاید آلیس را بتوان ناپلئونی پذیرفت. :e414:
پیشنهادم این است که دستشان را جایی بند کنید باشد که به قول مهربد هوچی گریشان بخوابد. :e405:

من این پیشنهاد را بسیار میپسندم (خودم هم از دیرباز میخواستم یک دختر اینجا گرداننده باشد تا
همسنگی داشته باشیم), خود شما چجور است؟ گرچه بسیار کم مینویسید, ولی همیشه سر میزنید و نوشته‌ها را دنبال میکنید.

بانو آلیس هم خوب بودند, ولی افسوس که رفتند.

بانو Angela؟

پارسیگر

Angela
09-28-2013, 08:37 PM

من این پیشنهاد را بسیار میپسندم (خودم هم از دیرباز میخواستم یک دختر اینجا گرداننده باشد تا
همسنگی داشته باشیم), خود شما چجور است؟ گرچه بسیار کم مینویسید, ولی همیشه سر میزنید و نوشته‌ها را دنبال میکنید.

بانو @آلیس (http://www.daftarche.com/member.php?u=286) هم خوب بودند, ولی افسوس که رفتند.

بانو @Angela (http://www.daftarche.com/member.php?u=315)؟

پارسیگر

من زیاد دنبال سهم قدرت نیستم مهربد جان, یعنی اینجا دنبالش نیستم
به نظرم خود فیونا که مطرح کرد گزینه مناسبتریه, صبر کنیم ببینیم چی میگه

Fiona
09-28-2013, 11:12 PM
خود شما چجور است؟ گرچه بسیار کم مینویسید, ولی همیشه سر میزنید و نوشته‌ها را دنبال میکنید.

به نظرم خود فیونا که مطرح کرد گزینه مناسبتریه, صبر کنیم ببینیم چی میگه

سپاس؛ ولی هموند خاموش دفترچه بمانم را بیشتر می پسندم ( انگلی بزیم :e405:).
آرمانم این بود که بانوان انجمن که خود شاکی اند گرداننده شوند. من که خودخرسندم از روشتان.

Angela
09-29-2013, 02:05 PM
خب اگه دوستان و مدیران انجمن تمایل داشته باشند من مشکلی ندارم و میتونم همکاری کنم :e414:

یه نفر
10-02-2013, 07:01 AM
از همه دوستان که ابراز لطف کردند نسبت به من سپاسگذارم!
واسه تک تک کلماتتون جواب داشتم. میخواستم تا آخرش باشم و جواب همه بی مهری ها و فحاشی ها و تبعیض هاتونو بدم. میدونید که اینقدر ها هم ساکت نیستم!
از اخراج هم نمیترسم! انگار چی چیه؟!!
اتفاقا اخراج کردن من، ضعف شما رو نشون میده. اینکه هیچ جوابی برای توجیه رفتارتون ندارید و تنها به اخراج کاربر می اندیشید!!

من توی جامعه اگر یکی بهم بگه انگل - انگل وار - انگل گونه - .. بیشتر ناراحت میشم تا بگه خــر !

وقتی خــر در ضرب المثل های ما - کاریکاتورها - زندگی روزمره - .. وجود داره، درجه توهینش خیلی کمتر از انگلی هست که کسی به کار نمیبره!

تعجب میکردم خودتون از این حرفها نمیخندیدید!!

با این حال همچنان خـــر یک جاندار است! :-) کسی معترضه؟؟؟

من بحث نمیکنم در این مورد. ولی از این به بعد کوچکترین نقد و توهین و مسخره گی و لودگی رو بی جواب نمیذارم!
من هستم که مرز شوخی و توهین رو تشخیص میدم. نه مدیر تالار!

Anarchy
10-02-2013, 08:29 AM
من توی جامعه اگر یکی بهم بگه انگل - انگل وار - انگل گونه - .. بیشتر ناراحت میشم تا بگه خــر !

وقتی خــر در ضرب المثل های ما - کاریکاتورها - زندگی روزمره - .. وجود داره، درجه توهینش خیلی کمتر از انگلی هست که کسی به کار نمیبره!

ملاک اینجا شما و روحیه شما نیست !! کلمات بسیاری زشت تری هم در ضرب المثل ها ممکه باشه ، این یعنی درجه توهینش کمتره ؟

حالا من نمیدونم این داستان انگل یه دفعه از کجا اومد که شما برای توجیه کارت هی تکرارش میکنی ؟

من بحث نمیکنم در این مورد. ولی از این به بعد کوچکترین نقد و توهین و مسخره گی و لودگی رو بی جواب نمیذارم!
من هستم که مرز شوخی و توهین رو تشخیص میدم. نه مدیر تالار!

نقد ، توهین ، مسخره گی ( همون تمسخر احتمالا منظورتون بود) و لودگی معادل هم نیستن !! تصمیم گیری در خصوص تشخیص و برخورد با افرادی که مرتکب تخلف میشن هم با مدیران انجمن هست... اگر مستقیما و توهین رو با توهین پاسخ بدید ، قطعا با شما هم برخورد خواهد شد !!!

همین حرف و تهدید شما هم فعلا یک امتیاز منفی برای شما محسوب میشه...

امیدوار بودیم بعد از یک هفته بازداشت ، کمی تغییر رویه بدید...

یه نفر
10-02-2013, 09:32 AM
همین حرف و تهدید شما هم فعلا یک امتیاز منفی برای شما محسوب میشه...

امیدوار بودیم بعد از یک هفته بازداشت ، کمی تغییر رویه بدید...

وای!
شما چه دعوایی با من داری؟؟ چکار کردم؟؟؟؟؟
من چه تهدیدی کردم؟؟
چرا تهمت میزنی؟؟

من پست شما رو گزارش کردم! باید با شما برخورد بشه آقااااا

میگم کوچکتریم نقد توهین و لودگی و تمسخر بی جواب نمیمونه!

کلمه بی جواب کجاش تهدید هست؟؟ از کجا معلوم جواب ِ من تهدید هست؟؟
اصلا چرا هنوز کاری نکردم منو مجرم میدونی؟؟؟

به چه حقی میگی من تهدید کردم؟؟ ها؟

امتیاز منفی؟!

:e105:

Anarchy
10-02-2013, 09:50 AM
وای!
شما چه دعوایی با من داری؟؟ چکار کردم؟؟؟؟؟
من چه تهدیدی کردم؟؟
چرا تهمت میزنی؟؟

من پست شما رو گزارش کردم! باید با شما برخورد بشه آقااااا

میگم کوچکتریم نقد توهین و لودگی و تمسخر بی جواب نمیمونه!

کلمه بی جواب کجاش تهدید هست؟؟ از کجا معلوم جواب ِ من تهدید هست؟؟
اصلا چرا هنوز کاری نکردم منو مجرم میدونی؟؟؟

به چه حقی میگی من تهدید کردم؟؟ ها؟

امتیاز منفی؟!

دعوایی با شما ندارم بانو ... گفتم اینجا شما حق نداری مستقیما با توهین کننده برخورد کنی!!

گزارش شما هم به دست خودم رسید :e407: !! حالا بقیه دوستان میان و رسیدگی میکنن...

من هم نگفتم شما مجرمی ، امتیاز منفی هم یعنی اینکه اولین نشانه های این هست که میخوای قوانین رو زیر پا بگذاری...

یه نفر
10-02-2013, 09:55 AM
نگفتی مجرمم!
ولی تهمت زدی که دارم تهدید میکنم!

حالا اگر پسر خوبی باشه شکایتمو پس میگیرم. اینقدرا بی جنبه نیستم

یه نفر
10-02-2013, 06:19 PM
کلمه زر وار در رفته ویرایش و اخطار و تذکر داره!
ولی تهمت زدن آنارشی به من هیچی نداره؟؟

من پست رو گزارش کردم. مگه مدیرها نمیبینند؟؟
تبعیض نگذارید

Anarchy
10-02-2013, 07:11 PM
نگفتی مجرمم!
ولی تهمت زدی که دارم تهدید میکنم!

حالا اگر پسر خوبی باشه شکایتمو پس میگیرم. اینقدرا بی جنبه نیستم

تهمتی نبود... از کلام شما کاملا واضح بود منظورتون چی هست !!

لطفا این بحث های حاشیه ای رو تموم کنید.همچنان در نظر داشته باشید که در صورت توهین به کاربران ، حالا به هر دلیلی ولو در پاسخ به توهین اونها شما هم مجازات خواهید شد... برخورد با تخلفات ، وظیفه مدیران هست.

sonixax
10-02-2013, 07:27 PM
کلمه زر وار در رفته ویرایش و اخطار و تذکر داره!
ولی تهمت زدن آنارشی به من هیچی نداره؟؟

من پست رو گزارش کردم. مگه مدیرها نمیبینند؟؟
تبعیض نگذارید

قبلن به خاطر توهین به کاربران یک هفته اخراج شدید ، این بار شخصن و با کمال میل در صورت تکرار برای همیشه اخراجتان میکنم .

این ترول بازی های هم جایش اینجا نیست . کسی که برای این لوس بازی های شما غَش میکند دوست پسرتان است اینجا کسی برای این نُنر بازی ها تره هم خرد نمیکند .

یه نفر
10-02-2013, 08:04 PM
آنارشی و sonixax

باشه. از این حرفهای زیبا و البته زور و بازویت ترسیدم و منقلب شدم و دیگه ترول نمیکنم!
از این به بعد فقط پست های منطقی و فلسفی میکنم..
خوبه؟

sonixax
10-03-2013, 02:03 AM
آنارشی و sonixax

باشه. از این حرفهای زیبا و البته زور و بازویت ترسیدم و منقلب شدم و دیگه ترول نمیکنم!
از این به بعد فقط پست های منطقی و فلسفی میکنم..
خوبه؟

به هر روی ما تذکرمان را به شما دادیم ، چنانچه رفتار تخریبی که در پیش گرفته اید را ادامه دهید مجبور به بَن کردن همیشگی شما میشویم .

shirin
03-29-2014, 03:15 PM
درد بیشتر زنان (@Angela, shirin, ...) در این انجمن از روز چندم این بوده که ما اینجا ارج افزوده‌ای (امتیاز ویژه) به ایشان چون بجای مرد زن هستند نمیدهیم و گرچه خودشان این را هتا
آشکارا میپذیرند و میگویند بد نیست (نمونه کاربر آلیس), ولی اگر دستشان برسد این آزادی را بی هیچ گمانی از ما خواهند گرفت, شک نکنید (;

پارسیگر
عجب. :22: دورغ که کنتور نمیندازه. ولی بیخیال :e405:

undead_knight
03-29-2014, 03:24 PM
عجب. :22: دورغ که کنتور نمیندازه. ولی بیخیال :e405:
به هر حال نباید دست ضعیفه ها رو باز گذاشت، جنبه قدرت رو ندارند:)))

shirin
03-29-2014, 03:28 PM
تو هم زن ستیز شدی اندد؟

undead_knight
03-29-2014, 03:38 PM
تو هم زن ستیز شدی اندد؟
نه گیرایی شوخی تو کم شده:))

shirin
03-29-2014, 03:44 PM
گفتم شاید افکار مسموم اینجا روت اثر گذاشته. :e414: