PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد نعمت های بهشتی

agn0stic
08-17-2013, 12:04 PM
با توجه کردن به نعمت های بهشتی شاید سوالاتی برای هرکس پیش بیاید. برای بنده که سوالات زیر پیش آمد شما هم اگر سوالی دارید در این تاپیک ذکر کنید:

1-اگر بنده به بهشت بروم و دوست داشته باشم بچه دار شوم آیا امکان پذیر هست؟ اگر بله چطور بچه من بدون زندگی دنیوی و پس دادن امتحان وارد بهشت میشود؟
2-میگویند زن و شوهری که هر دو بهشتی باشند میتوانند کنار یکدیگر زندگی کنند خب زن من چطور میخواد با حوری هایی که من باهاشون رابطه دارم کنار بیاد؟
3-میگویند هر زنی را که در دنیا ببینی و ازش خوشت بیاد ولی نگاه هوس آلود بهش نکنی اون دنیا یک حوری شبیه همون بهت میدن! به فرض اینکه یکی از اون زن ها فامیل من باشه و همراه شوهرش بیان دیدار من ضایع نیست که اون مرد تو کلکسیون حوری های من زنش رو ببینه؟ من چطور میخوام این مسئله رو به اون دختر که فامیلم هست توضیح بدم؟
4-زنی که 25 سالگی ازدواج کرده و 40 سالگی شوهرش مرده باشه و دوباره 45 سالگی ازدواج کرده باشه و شوهر دومش 75 سالگیش مرده باشه به فرض اینکه هر 3 بهشتی باشند چطور میخواهند 3 نفری زیر یک سقف زندگی کنند؟
5-میگویند اگر در دنیا بچه بازی نکنید در بهشت خدا اجازه بچه بازی میده! به کنار از اینکه خدا چگونه اجازه انجام این کار زشت را داده من که دارم این کار رو میکنم به کنار از اینکه چطوری میتونم جلوی بقیه بهشتیان آبرو داری کنم چگونه با توجه به اینکه در بهشت انسان احساس ناراحتی نمیکنه این مسئله باعث ناراحتی اطرافیان من نمیتونه بشه؟

sonixax
08-17-2013, 12:12 PM
1-اگر بنده به بهشت بروم و دوست داشته باشم بچه دار شوم آیا امکان پذیر هست؟ اگر بله چطور بچه من بدون زندگی دنیوی و پس دادن امتحان وارد بهشت میشود؟

اگر خیر ریده شده به آزادی های وعده داده شده در قرآن :دی

2-میگویند زن و شوهری که هر دو بهشتی باشند میتوانند کنار یکدیگر زندگی کنند خب زن من چطور میخواد با حوری هایی که من باهاشون رابطه دارم کنار بیاد؟

این آزادی رو داره که حتمن کنار بیاد ! وگرنه خدا میدونه و همسر شما . بعد خود شما چه طوری میخوای با قلمانها کنار بیای ؟ :دی
عجب گنگ بنگی هست بهشت :))

-میگویند هر زنی را که در دنیا ببینی و ازش خوشت بیاد ولی نگاه هوس آلود بهش نکنی اون دنیا یک حوری شبیه همون بهت میدن! به فرض اینکه یکی از اون زن ها فامیل من باشه و همراه شوهرش بیان دیدار من ضایع نیست که اون مرد تو کلکسیون حوری های من زنش رو ببینه؟ من چطور میخوام این مسئله رو به اون دختر که فامیلم هست توضیح بدم؟
4-زنی که 25 سالگی ازدواج کرده و 40 سالگی شوهرش مرده باشه و دوباره 45 سالگی ازدواج کرده باشه و شوهر دومش 75 سالگیش مرده باشه به فرض اینکه هر 3 بهشتی باشند چطور میخواهند 3 نفری زیر یک سقف زندگی کنند؟
5-میگویند اگر در دنیا بچه بازی نکنید در بهشت خدا اجازه بچه بازی میده! به کنار از اینکه خدا چگونه اجازه انجام این کار زشت را داده من که دارم این کار رو میکنم چطوری میتونم جلوی بقیه بهشتیان آبرو داری کنم؟

شما فراموش نکن که بقیه هم اونجا همین کاره هستند :دی

agn0stic
08-17-2013, 12:17 PM
بعد خود شما چه طوری میخوای با قلمانها کنار بیای ؟ :دی

قلمان ها مگه برای من نیستند؟!

agn0stic
08-17-2013, 01:45 PM

خب به کنار از اینکه برخی میگویند به مرد هم قلمان میرسه فرض رو بر این میگذاریم که به مرد حوری میرسه به زن قلمان. خب زن و شوهر به کنار از رابطه با یکدیگر با کسان دیگری هم رابطه دارند که از نقطه نظر یک بی دین هم به سادگی قابل هضم نیست چه برسه به یک دین باور. خب اینجا نیازمند یک ماستمالی هست که اگه کسی ماستمالی آخوندها رو در این زمینه اینجا بنویسه ازش ممنون میشم.

البته معلم دینی راهنمایی ما که آخوند نبود میگفت روز قیامت اسم دیگش روز فصله یعنی روز جدایی و زن و شوهر از همدیگه جدا میشن و جداگانه زندگی میکنن که اگه این رو هم درست در نظر بگیریم باز هم منطقی نیست که زن و شوهری که از نظر عاطفی همدیگر رو دوست دارند از همدیگه جدا کنیم. به هر حال نیاز مرد و زن فقط جنسی نیستش که بگیم بجای همسرت حوری و قلمان بهت میدیم طرف هم راضی بشه.

اگر بگیم به هم میرسن پس حوری و قلمان این وسط چیکار میکنن و اگر بگیم به هم نمیرسن پس نیاز عاطفی این وسط چی میشه. چوب دو سر طلا شد!

کافر_مقدس
08-17-2013, 01:56 PM
با عرض پوزش از شما دیگه محمد بن عبدالله به همراه مشاورانش در 1400 سال پیش موقع تالیف کتاب مقدس(!) قرعان عقلشون به این مسایل قد نداده بود!!

Russell
08-17-2013, 03:51 PM
این بنظر من موضوع خوبی‌ست برای پرداختن بهش و حتی اسلام هم امروز توان ایستادن در مقابل این ایرادات فمینیستی رو نداره !!
البته تنها چیزی که از ماله کشان عزیز شنیده‌ام بگمانم این بوده که حوری و اینها چیزهای آخوندی‌ست و بهشت جای معنویی‌ست(!!) و منظور آن نبوده، ولی اگر کسی این داستان سکس پارتی بودن بهشت را قبول کند دلیل تراشیدن برای آن جهاد اکبر خواهد بود، برای هر ماله کشی !!

Dariush
08-17-2013, 04:15 PM
البته تنها چیزی که از ماله کشان عزیز شنیده‌ام بگمانم این بوده که حوری و اینها چیزهای آخوندی‌ست و بهشت جای معنویی‌ست(!!) و منظور آن نبوده، ولی اگر کسی این داستان سکس پارتی بودن بهشت را قبول کند دلیل تراشیدن برای آن جهاد اکبر خواهد بود، برای هر ماله کشی !!
من یادم هست هتا آن زمان که مسلمان بودم از بهشت اصلا خوشم نمی‌آمد و همش با خودم می‌گفتم بودن در نزدِ خدا خودش بزرگترین نعمت و لذت است:e402: قرآن هم که می‌خواندم توصیفاتِ بهشت را نمی‌خواندم، جای تهوع‌آوری‌ست انصافا، من نمی‌دانم این مسلمان‌ها چگونه انسان‌هایی هستند که اینقدر به بهشت عشق می‌ورزند!

agn0stic
08-17-2013, 04:42 PM
قرآن هم که می‌خواندم توصیفاتِ بهشت را نمی‌خواندم، جای تهوع‌آوری‌ست انصافا، من نمی‌دانم این مسلمان‌ها چگونه انسان‌هایی هستند که اینقدر به بهشت عشق می‌ورزند!

به هر حال از عدم و نیستی که بهتره!

sonixax
08-17-2013, 05:10 PM
قلمان ها مگه برای من نیستند؟!

خیر :دی

Dariush
08-17-2013, 06:00 PM
به هر حال از عدم و نیستی که بهتره!
راستش دقیقا نمی‌دانم! البته از جهنم که خب بهتر است، اما من به همین زمین خیلی بیشتر راضی هستم تا بهشت. مخصوصا که آنجا قرار است مثلا محمد و علی ملاقه به دست سرِ حوضِ کوثر منتظرمان باشند و هوری هفتاد متری را بسپوزیم ( غلمان‌شان هم حتما هفتاد متری هستند، اسپاگتی رحم کناد) و در یکی از قصرهایی که هزاران هزار اتاق دارد و در هر اتاقی هزاران هزار فرش هست و در هر فرش هزاران هزار هوری (از همان هفتاد متری) هست، بزییم و با آن الله سخن بگوییم و این چیزها واقعا نمی‌دانم بتوانم دوام آورم آنجا...

undead_knight
08-18-2013, 11:13 AM
اسلام میخواسته مردان عرب رو تشویق کنه به فرامین تخمی و سختش عمل کنند و در جهاد برای الله!(یا حوری ها) از همدیگه سبقت بگیرند:))
بهشت اصولا جایی هست که توی اون محدودیت نیست و این بی پایه بودن اخلاقیات دینی و مخصوصا اسلامی رو روشن تر میکنه.
مثلا سکس خارج از ازدواج بد است ولی در بهشت اشکالی ندارد،چرا؟چون خدا اینطور گفته. :))

onali
08-18-2013, 06:29 PM
به نظرم تنها راه حل این مشکلاتی که اسم بردید اینه که تو بهشت مثلا شما با همسر واقعیتون زندگی نکنید بلکه با ی نمونه مجازی کاملا شبیه اون زندگی کنید.یعنی دو همسر هرکدام جداگانه دارن با همسر مجازی خودشون زندگی میکنند.البته فرقی نمیکنه اما برای اینکه حس بدی به دوطرف دست نده بهتره که از این اوضاع بیخبر بمونن(میدونین که الله هم همسر مجازیو جوری میسازه که از این بابت ها ناراحت نشه:))
مشکل بچه بازیم باز با ی همچین چیزی حل میشه.یا اگه نه الله میتونه حافظه اون فامیلتونو پاک کنه.یا اصن رابطه شمارو بابچه نبینه یا ی جور دیگه ببینه یا دیگه اصلن براش زشت به نظر نیاد.
هرچند این بهشتی که برای قایم کردنه کثافت هاو دروغاش باید این همه به زور و اجبار و دروغ متوسل شد فقط به دردخودشون میخوره.
اما گمان نمیکنم اینجوری بشه با مسلمانان بحث کرد.از اونجا الله قادر به هرکاری هست حتی کارهایی که مااطلاعی ازش نداریم،مسلمانا قانع نمیشن.مشکل از نامتناهی بودن قدرت الله است که تو این مواقع همیشه راهی برای اونا باز میذاره.
هرچن همونطورکه اشاره شداین استدلال ها اونقدرقوی هستند که تموم این ماجرا تو بچگی های ما برامون مضحک نشون بده