PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جنس برتر

agn0stic
08-02-2013, 05:33 PM
آیا مرد جنس برتر هست یا زن یا برابرند؟

من با اینکه خودم مرد هستم از نظرم زن جنس برتر هست. مثلا در کتاب مردان مریخی زنان ونوسی دلایلی آورده شده که براساس آن مردان و زنان به هم نیاز دارند و هر دو به زمین آمدند اما به نظر من بیشتر از اینکه زن به مرد نیاز داشته باشه مرد به زن نیاز داره.

دلایل نیاز زن به مرد چیه؟ امنیت؟ سکس؟ اینکه کسی باشه که ازش تعریف کنه؟

الان که دیگه آوردن امنیت به عنوان دلیل در جوامع مدرن بی معناست. زن هم از سکس (به صورت صحیح آن) لذت میبرد اما به آن به نظر من نیاز جدی ندارد. میمونه حالت سوم که چندان شدید نیست.

اما مرد چطور؟ هم صحبتی؟ آرامش؟ سکس؟

در هر سه مورد نیاز مرد شدید هست. هم صحبتیی که مرد با زن داره با هم صحبتی مرد با مرد متفاوته و مرد بسیار بیشتر به هم صحبتی با جنس مخالف نیاز داره. آرامشی که مرد از هم جواری با زن میگیره مخصوصا در شرایطی که به مشکل برخورده یک نیاز مهمه. در سکس هم که کافیه آمار تجاوز مرد به زن را با حالت برعکسش مقایسه کنید!

چیزی که مشخصه اینه که عموما مرد به دنبال زن میره نه زن به دنبال مرد. از نقطه نظر نیاز هم که بخوایم بررسی کنیم زمینه جدی برای نیاز زن وجود ندارد اما برای مرد کاملا جدیست.

در این تاپیک بحث تولید مثل مطرح نیست که در آن به هر دو طرف نیاز هست فقط بحث سر اینه که براساس نیازها آیا مرد به زن نیاز داره یا زن به مرد. اگر هم خیال میکنید هر دو طرف به همدیگر نیاز دارند بر این مبنا انتخاب کنید که کدام طرف بیشتر به طرف مقابل نیاز داره.

sonixax
08-02-2013, 05:52 PM
بستگی داره این برتری در چه بدونید !

اگر قدرت بدنی ملاک است خوب قطعن مرد برتر است .
اگر ضریب هوشی ملاک است که عمرن نتونید ثابت کنید چه جنسی برتر است .
اگر حضور در اجتماع ملاک است که امروزه ورق برگشته و دیگه فقط مردان نیستند که در اجتماع حضور دارند .
و هزاران اما و اگر دیگه .

undead_knight
08-02-2013, 06:08 PM
خب در مورد تفاوت ژنتیکی که برتری آشکاری وجود نداره ولی در مورد چیزی که برآمده از فرهنگ باشه خب استریوتایپ های "زنانه" و "مردانه" وجود دارند ولی خب فکر میکنم اگر میخواستیم جنس برتر رو انتخاب کنیم باید از همون موارد ژنتیکی استفاده میکردیم که خب در این مورد قابل استفاده نیستند:)
پس جنس برتر وجود نداره.

Dariush
08-02-2013, 06:44 PM
میلاد جان فکر کنم یکی از همان رای‌های میلیونی در اینجا نیاز باشد:e105:

undead_knight
08-02-2013, 07:03 PM
میلاد جان فکر کنم یکی از همان رای‌های میلیونی در اینجا نیاز باشد:e105:
این رای میلیونی میلاد جز اون رای هایی هست که نتنها مخالفین رو دعوت به رای دادن میکنه!بلکه رشته های گمنام اسپاگتی میان رایشون رو به صندوق سایبر میندازند:)))

sonixax
08-02-2013, 08:19 PM
من هیچ رایی نمیدم توی این رای ها :دی همون یه بار بسمه :)))

agn0stic
08-03-2013, 06:24 AM
بابا رای دادن که ترس نداره! مگه اینکه نتونید از نظرتون دفاع کنید.

Tinnitus
06-02-2014, 12:59 PM
به نظر من هم زنان در به پایان بردن کم زحمت تر زندگی توفیق دوچندان دارند. بدبختانه طبیعت به مردان تنها و تنها یک لذت بخشیده و آن هم لذت سکس است و در قبال این تک لذت انبوهی مسئولیت ریز و درشت برایش رقم زده است و آن لذت سکس هم برای این است که بتواند این خیمه شب بازی چندین هزار ساله را امتداد بدهد. در کل به نظر من جنس برتر مرد نیست و این غرور کاذب مردانه هم فتنه طبیعت برای خودحمالی بیشتر مردان است.

Tinnitus
06-02-2014, 01:02 PM
خب در مورد تفاوت ژنتیکی که برتری آشکاری وجود نداره ولی در مورد چیزی که برآمده از فرهنگ باشه خب استریوتایپ های "زنانه" و "مردانه" وجود دارند ولی خب فکر میکنم اگر میخواستیم جنس برتر رو انتخاب کنیم باید از همون موارد ژنتیکی استفاده میکردیم که خب در این مورد قابل استفاده نیستند:)
پس جنس برتر وجود نداره.
چه کسی ادعا کرده که به لحاظ ژنتیکی زن بر مرد برتری ندارد؟ زنان تمام جفت کروموزم‌هایشان یک دست ایکس است اما مردان یک انحراف در جفت کروموزم آخرشان پیدا کرده‌اند و همین به لحاظ زیستی آنان را آسیب‌پذیر کرده است.

Ouroboros
06-02-2014, 01:19 PM
چه کسی ادعا کرده که به لحاظ ژنتیکی زن بر مرد برتری ندارد؟ زنان تمام جفت کروموزم‌هایشان یک دست ایکس است اما مردان یک انحراف در جفت کروموزم آخرشان پیدا کرده‌اند و همین به لحاظ زیستی آنان را آسیب‌پذیر کرده است.

4231

undead_knight
06-03-2014, 02:26 PM
اوه زنان ابر انسان هستند؟!:e412:
ابتدا برتری ژنی رو تعریف کنید.
بعد بفرمائید "انحراف" ژنی به چه معناست.
تلاش بسیار جالبی از کار میاد:e414: