PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران بستری مناسب برای فعالیت کلاهبرداران

sonixax
11-08-2010, 12:31 AM
تا حالا این تبلیغات ماهواره ای رو دیدید ؟
کرم کچلی ، پودر چاقی ، آدامس افزایش قد ، شامپوی افزایش هوش ، گوشواره پرخوری ، ماسک ترک سیگار ، شکلات بزرگ کننده فلان جا ، عینک تقویت کننده شنوایی ، سمعک زیاد کننده سرعت موقع دویدن ، کرم ترمیم پوست سوسک پهن و از این مدل تبلیغ ها ؟
الان من داشتم تلویزیون میدیدم و دیدم که داره یک قرصی رو تبلیغ میکنه به اسم Natural Wealth که کلسیم و سدیم و روی داره و از پوکی استخوان جلوگیری میکنه و درازتون میکنه و ... ، بعد آخرش گفت هر یک بسته 255 هزار تومان :13:

داشتم سر میرفتم که چه خبره بابا ! برای همین رفتم یک سرچی زدم ببینم این اصلن چی هست .
رفتم گشتم دیدم این قرص همش 3 دلار و 95 سنت قیمتشه که توی ایران داره 255 هزار تومان فروخته میشه ، این هم یک فروشگاه آنلاین که میفروشتش :

http://www.americarx.com/Products/13008.html

یا کرم Garnier و Balea که اینجا توی Budnikowsky و Rossmann و ... مثل پشکل ریخته و با کلی التماس میفروشند 7 یورو که اینها میفروشند 75 هزار تومان توی ایران ، تازه منت هم میذارند میگن الان بخری بهت دو تا بهت میدیم :62:

چه طوری شده که ایران تبدیل شده به بستری به این مناسبی برای کلاهبرداریهای اینچنینی ؟

Anarchy
11-08-2010, 03:01 AM
از بس که مردم ما ناآگاه هستن و دنبال چشم و هم چشمی!! تقریبا میشه گفت تمام محصولات پزشکی که تو این کانال ها تبلیغ میشه هیچ تاثیری نداره...

sonic
11-08-2010, 08:07 AM
ایران بستری مناسب برای فعالیت کلاهبرداران تا حالا این تبلیغات ماهواره ای رو دیدید ؟ کرم کچلی ، پودر چاقی ، آدامس افزایش قد ، شامپوی افزایش هوش ، گوشواره پرخوری ، ماسک ترک سیگار ، شکلات بزرگ کننده فلان جا ، عینک تقویت کننده شنوایی ، سمعک زیاد کننده سرعت موقع دویدن ، کرم ترمیم پوست سوسک پهن و از این مدل تبلیغ ها ؟ الان من داشتم تلویزیون میدیدم و دیدم که داره یک قرصی رو تبلیغ میکنه به اسم Natural Wealth که کلسیم و سدیم و روی داره و از پوکی استخوان جلوگیری میکنه و درازتون میکنه و ... ، بعد آخرش گفت هر یک بسته 255 هزار تومان داشتم سر میرفتم که چه خبره بابا ! برای همین رفتم یک سرچی زدم ببینم این اصلن چی هست . رفتم گشتم دیدم این قرص همش 3 دلار و 95 سنت قیمتشه که توی ایران داره 255 هزار تومان فروخته میشه ، این هم یک فروشگاه آنلاین که میفروشتش : http://www.americarx.com/Products/13008.html یا کرم Garnier و Balea که اینجا توی Budnikowsky و Rossmann و ... مثل پشکل ریخته و با کلی التماس میفروشند 7 یورو که اینها میفروشند 75 هزار تومان توی ایران ، تازه منت هم میذارند میگن الان بخری بهت دو تا بهت میدیم چه طوری شده که ایران تبدیل شده به بستری به این مناسبی برای کلاهبرداریهای اینچنینی ؟
دمت گرم عجب اطلاعاتی دادی یک راه اسون پول دراوردن رو پیدا کرد:71:

Reactor
11-08-2010, 07:48 PM
دستگاه بزرگ کردن آلت!

یه زمانی هر کس از اینا وارد میکرد بار خودش رو بست! اینقدر که اینا فروش داشت یه داروخونه نزدیک تجریش بود یک بار عکس یک مامله ی 2متری رو گذاشته بود دم در با عکس یدونه از این دستگاه ها! مردم اومدن اعتراض کردن برش داشت بجاش یک مقواگلاسه با مضامین جمله های تبلیغاتی گذاشت بدتر از عکس اون عضو مذکور! هر کس رد میشد از اونجا چشمش میوفتاد خجالت میکشید سرشو مینداخت پایین.. من داشتم پیاده رد میشدم اونو دیدم اینقدر خندیدم که شر شر اشک از چشمام میومد!!:4:

Kamran
11-08-2010, 08:19 PM
چون تو ایران محدوده این چیزا و راهش رو بستن فروش غیر قانونیش هم خیلی نفع داره