PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه نمایارِ برتر ماه -دور سوم (نام‌نویسی)

Dariush
06-16-2013, 01:00 PM
درود؛
با یک دور دیگر از مسابقات نمایارِ برتر در خدمتِ دوستان هستیم تا آن دوستانیکه در انتخاباتِ جمهوری اسلامی شرکت نکرده‌اند، در اینجا بتوانند این فریضه‌ی دموکراتیک را به جا آورند. اگر جمهوری اسلامی انتخابات برگزار میکند، پس ما هم حتما می‌توانیم. دوستانی هم که در انتخاباتِ رژیم شرکت کردند، شور انقلابی و بصیرتِ ولاییِ خود را حفظ کرده ،در اینجا هم حماسه سیاسی را متجلی کنند.

از همین لحظه، آنانکه احساس تکلیف در این شرایط حساسِ میکنند ، میتوانند ثبتِ نام کنند و پس از آنکه شورای محترمِ نگهبان صلاحیتِ کاندیدهای اصلح را احراز کرد، میتوانند برای کسبِ اطمینانِ امتِ اسلام، تبلیغ کنند. طبقِ قانونِ اساسی، وظیفه شورای نگهبان این است که صلاحیتِ نامزدها را بر اساسِ معیارهای زیر بررسی کنند و تمامِ نامزدها هم باید «تمکین» کنند:

1-رجلِ سیاسیِ متدینِ ولایت‌مدارِ عادلِ کاردانِ مدیرِ مدبرِِ مردمیِ باشد.
2-حداقل چهل پست داشته باشد.:4:

حدنصابِ تعدادِ نامزدها 10 نفر است و در صورتیکه به حدِنصاب نرسیم، تا سه روز دیگر، انتخابات را اجرا میکنیم.

نامزدهای احراز صلاحیت شده تا کنون :

Alice
Anarchy
Dariush
Iranbanoo
Russell
Nevermore
Shlomo Shumbulowitz
Sonixax
Ouroboros
کافر_مقدس

Dariush
06-16-2013, 01:05 PM
راسل‌ جان از هم‌اکنون به فکرِ معرفی یک کتاب به من باش:e414:

Nevermore
06-16-2013, 01:25 PM
من هم میام تو میدون.اما شاید وسط کار به نفع یه نفر دیگه بکشم کنار.از همین الان ائتلاف را به بالاترین قیمت می فروشم.

sonixax
06-16-2013, 01:53 PM
انتخابات باید آزاد باشه !!!! و رای دهنگان هم مشخص نشند کی به کی رای داده :دی

Russell
06-16-2013, 06:43 PM
من این دوره قصد شرکت ندارم تا به جونترهای میدون بدم

:e105:

Shlomo Shumbulowitz
06-16-2013, 06:55 PM
اجازه؟منم بازی!:qq_15:

Dariush
06-16-2013, 07:34 PM
من این دوره قصد شرکت ندارم تا به جونترهای میدون بدم

:e105:

اصلاحیه جدید قانونِ مسابقات که به جای قانونِ «معرفی کتاب توسطِ برنده هر دور به برندهی دورِ بعد» بند زیر را جایگزین میکند:
-برنده‌ی هر دور ملزم به شرکت در دور بعدی است.
.
.
.
:4:

Dariush
06-16-2013, 07:34 PM
اجازه؟منم بازی!
نام‌تان نوشته شد.

Ouroboros
06-16-2013, 07:41 PM
نام مرا هم بنویسید، دارم می‌شوم مثل این برادر پاسدار محسن رضایی :e402::e403::e108:

Dariush
06-16-2013, 07:50 PM
نام مرا هم بنویسید، دارم می‌شوم مثل این برادر پاسدار محسن رضایی
اختیار داری برادر، اگر شما محسن رضایی هستید، پس من هم حتما رفسنجانی هستم که از اول انقلاب همیشه در صحنه و صحنه‌گردان بوده‌ام:e411:
نوشته شد.

Dariush
06-19-2013, 10:15 PM
بیایید دیگر دوستان، استخاره نکنید!

کافر_مقدس
06-19-2013, 10:27 PM
ما هم که از رو نمیریم! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/28.gif

register me

Dariush
06-19-2013, 10:37 PM
ما هم که از رو نمیریم!

register me
OK

پ.ن1: دوستان، آن قانونِ معرفی کتاب به برنده‌ی بعدی هم ملغا است!
پ.ن2:آقا، چرا نمیتوانم پستِ نخست را ویرایش کنم؟ خیلی زود مهلتِ ویرایش تمام میشود!

Russell
06-19-2013, 10:56 PM
پ.ن1: دوستان، آن قانونِ معرفی کتاب به برنده‌ی بعدی هم ملغا است!
چرا داریوش جان؟

پ.ن2:آقا، چرا نمیتوانم پستِ نخست را ویرایش کنم؟ خیلی زود مهلتِ ویرایش تمام میشود!
اینرا بگمانم میلاد بتواند درستش کند.

sonixax
06-19-2013, 11:31 PM

الان باید بتوانید .
محدودیت ویرایش رو موقتی کرده بودم 3 روز برای آزمایش یک افزونه جدید ولی محدودیت اصلی یک هفته است .
یعنی پس از یک هفته امکان ویرایش پست برای کاربرانی که دسترسی معمولی دارند گرفته میشود .
داریوش جان در تالار فلسفه چنین محدودیتی برای شما وجود ندارد .

sonixax
06-19-2013, 11:33 PM
نام مرا هم با اینکه آواتار خاصی مد نظرم نیست بنویسید ناکام از دنیا نروم :دی

Dariush
06-20-2013, 06:15 AM
چرا داریوش جان؟
گفتم شاید موجب شود بعضی از دوستان را از شرکت در مسابقه بازدارد!

الان باید بتوانید .
محدودیت ویرایش رو موقتی کرده بودم 3 روز برای آزمایش یک افزونه جدید ولی محدودیت اصلی یک هفته است .
یعنی پس از یک هفته امکان ویرایش پست برای کاربرانی که دسترسی معمولی دارند گرفته میشود .
داریوش جان در تالار فلسفه چنین محدودیتی برای شما وجود ندارد .
سپاس میلاد جان:e032:

sonixax
06-20-2013, 12:45 PM
از کی باید آواتار رو عوض کرد ؟!

Dariush
06-20-2013, 07:54 PM
از کی باید آواتار رو عوض کرد ؟!
تا قبل از گشایشِ جستارِ رای‌گیری میتوان نمایار را تغییر داد. پس از آن خیر. جستارِ رای گیری را فردا شب راه می‌اندازم.

Russell
06-20-2013, 08:08 PM
اگر فردا شروع میشود اسم منرا هم پس بنویس داریوش جان.همچنان اگر متقاضیان جدید پیدا شود و تعداد بخواهد از 10 نفر بیشنر شوند من با کمال میل کنار میروم.
دوستان لازم هم نیست آوارتور همیشگی خود را اینجا بگذارند و نگران قضاوت دیگران و... درباره آن باشند،نکته جالب این تاپیک بیشتر شریک شدن و تبادل احساسات و نظرات پیرامون یک تصویر است و فرقی نمیکند اول و آخر شدن چندان (بعنوان کسی که آخر و اول شده در دو دوره اخیر اینرا میگویم :D)

iranbanoo
06-20-2013, 08:22 PM
ما هم شاید با بانوی اردشیر دراز دست آمدیم.
البته قبلا گویا توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شده این آواتار اما شرکت کردن ما مشت محکمیست بردهان استکبار اسلامی:e011:

viviyan
06-20-2013, 08:35 PM
نام مرا هم بنویسید، دارم می‌شوم مثل این برادر پاسدار محسن رضایی :e402::e403::e108:

کیه آواتارت؟ آشناست قیافه ش. ولی در گوگل سرچ کردم نمیشناختمش. امانوئل لاسکر. آواتار قشنگی داری. اگر شیلا با paint رو آواتارش کار نکرده بود من یا به آواتار شما رای میدادم یا شیلا.

Ouroboros
06-20-2013, 08:48 PM
کیه آواتارت؟ آشناست قیافه ش. ولی در گوگل سرچ کردم نمیشناختمش. امانوئل لاسکر. آواتار قشنگی داری. اگر شیلا با paint رو آواتارش کار نکرده بود من یا به آواتار شما رای میدادم یا شیلا.
شما هم که همیشه آواتار مرا دوست دارید اما به یکی دیگر رای می‌دهید:e416:
آری امانوئل لاسکار بزرگ است در میانسالی، من سبک بازی او را بسیار می‌پسندم.

viviyan
06-20-2013, 08:52 PM
شما هم که همیشه آواتار مرا دوست دارید اما به یکی دیگر رای می‌دهید:e416:
آری امانوئل لاسکار بزرگ است در میانسالی، من سبک بازی او را بسیار می‌پسندم.

گفتم اگر شیلا کار نکرده بود رو آواتارش، میتوانست رقیب آواتار شما باشد از دید من. ولی کار کرده و بنابراین فعلا آواتار شما از همه قوی تر هست. :e056:

Russell
06-20-2013, 09:02 PM
من میگم از مقام رهبری یاد بگیریم،یکسری جلیلی و حداد قاتل و... بشوند یکی هم روحانی تا مشارکت حداکثری بگیریم !!

کافر_مقدس
06-20-2013, 09:37 PM
من میگم از مقام رهبری یاد بگیریم،یکسری جلیلی و حداد قاتل و... بشوند یکی هم روحانی تا مشارکت حداکثری بگیریم !!

من میشم کاندیدای محبوب ملت، سید ممد غرضی! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/06/33.jpg

Alice
06-20-2013, 09:41 PM
گفتم اگر شیلا کار نکرده بود رو آواتارش

شیلا؟؟؟
آواتار کدام شناسه‌اش؟

viviyan
06-20-2013, 09:44 PM
شیلا؟؟؟
آواتار کدام شناسه‌اش؟

شومبولویتز :e056:
با معذرت از اشکنازی ها، نام کاربریه دیگه :22:

Russell
06-20-2013, 09:55 PM
شومبولویتز
با معذرت از اشکنازی ها، نام کاربریه دیگه
البته شما نباید معذرت بخواهید،من باید عذر بخواهم که این نام کاربری یهودستیزانه اینجا هست.
اگر یک پانتورک بیاید و مثلا پسوند یک نام خانوادگی ایرانی یا ارمنی را بگیرد و به شومبول بچسباند گمان نکنم چنین واکنشی بگیرد.

Alice
06-20-2013, 09:57 PM
شما هم که همیشه آواتار مرا دوست دارید اما به یکی دیگر رای می‌دهید

آواتارهای شما خوب است؛ گاهاً کمی زیادی «مردانه» هستند دیگر! این یکی مرا
یاد Protectorهای مستحفظی‌ که زنان را فتح و سرپرستی می‌کند می‌اندازد... :e409::e523:

sonixax
06-20-2013, 10:01 PM
این هم گنده آواتار من کوچیکش خیلی معلوم نیست :

2039

Nevermore
06-20-2013, 10:02 PM
شوربختانه من مانده ام میان سبیل جناب لاسکار و ترکیب رنگ اعجاب انگیز آواتار داریوش کدامیک را برگزینم.این خانوم کیتی پری هم بدجور چشمک می زند متاسفانه.

Russell
06-20-2013, 10:10 PM
دوستان تبلیغات پیش از موعد را گویا شروع کرده‌اند :e404:

Ouroboros
06-20-2013, 10:29 PM
شوربختانه من مانده ام میان سبیل جناب لاسکار و ترکیب رنگ اعجاب انگیز آواتار داریوش کدامیک را برگزینم.این خانوم کیتی پری هم بدجور چشمک می زند متاسفانه.
من به آن ریش پر ابهت رای خواهم داد.

Alice
06-20-2013, 10:43 PM
این خانوم کیتی پری هم بدجور چشمک می زند متاسفانه.

شهریارجان نگاه نکن دیگران برایت نوشابه باز می‌کنند؛ بیا من خودم برایت نوشابه
باز می‌کنم، فقط تورواسپاگتی به من رای بده! :e40f: :e303:

نام منم بنویسید...

Russell
06-20-2013, 10:43 PM
آواتور من هم بعلت نسبت طول و عرضش چیز زیادی در آواتور درش معلوم نیست،علل الحساب یک نمای درست و حسابیش را ببینید،توضیحات تکمیلی برای این پورتره‌ی ِ ارزشمند باشد برای جستار اصلی.

2044

viviyan
06-20-2013, 10:44 PM

:|
باید به همه چیز رنگ و بوی ایدئولوژیک ببخشید شما؟ :|
در ضمن آن ریش نیست، سبیل است.

Alice
06-20-2013, 10:48 PM

آواتار شهریار را گفت نه سبیل لاسکر را؛ ریش‌های پرابهتی دارد اسپاگتی وکیلی! :e404:

viviyan
06-20-2013, 10:49 PM
البته شما نباید معذرت بخواهید،من باید عذر بخواهم که این نام کاربری یهودستیزانه اینجا هست.
اگر یک پانتورک بیاید و مثلا پسوند یک نام خانوادگی ایرانی یا ارمنی را بگیرد و به شومبول بچسباند گمان نکنم چنین واکنشی بگیرد.

ای بابا، ما ایرانی ها، پارس ها اونقد تو فیس بوک فحش خوردیم که کاملا عادیست به نام خانوادگی که چه عرض کنم، به ملیتمان توهین شود. تازه چسباندن شومبول و دم و دستگاههای جنسی که خیلی بهتر از چسباندن نام حیوانات به منظور تحقیر و مرگ فرستادن هست. :e414:

Ouroboros
06-20-2013, 10:50 PM
:|
باید به همه چیز رنگ و بوی ایدئولوژیک ببخشید شما؟ :|
:e410:
شما گویا ناراحت شده‌اید از چیزی؟
منظورم ریش آواتار شهریار بود، پیشتر درباره‌ی آن نوشته بودم.

viviyan
06-20-2013, 10:52 PM
آواتار شهریار را گفت نه سبیل لاسکر را؛ ریش‌های پرابهتی دارد اسپاگتی وکیلی! :e404:

فکر کردم داره تبلیغ آواتار خودشو میکنه :e414: آواتار شهریار به نظر من هیچ چیز خاصی ندارد، هیچ چیزی رو، هیچ حسی رو منتقل نمیکند جز اینکه "من (شهریار) فیلم جانگو را دوست دارم". :e105:

viviyan
06-20-2013, 10:57 PM
:e410:
شما گویا ناراحت شده‌اید از چیزی؟
منظورم ریش آواتار شهریار بود، پیشتر درباره‌ی آن نوشته بودم.

نه، ناراحت نشدم. فکر کردم منظورتان آواتار خودتان هست، تا اینجا میخوام بهش رای بدم و با تفسیر مردپرستانه ای که فکر کردم شما ازش ارائه دادید احساس کردم ایدئولوژی گرایانه رفتار خواهم کرد اگر بهش رای بدم. :e40e:

Russell
06-20-2013, 11:16 PM
ای بابا، ما ایرانی ها، پارس ها اونقد تو فیس بوک فحش خوردیم که کاملا عادیست به نام خانوادگی که چه عرض کنم، به ملیتمان توهین شود. تازه چسباندن شومبول و دم و دستگاههای جنسی که خیلی بهتر از چسباندن نام حیوانات به منظور تحقیر و مرگ فرستادن هست.
کجا چنین بوده؟
سخنان جوجه بسیجی‌ها که خودشان هم ایرانی هستند و سخنانشان تف سربالاست که قابل مقایسه نیست با نژادپرستی.

کافر_مقدس
06-20-2013, 11:25 PM
رای ما یک کلام ، فقط نخست وزیر امام! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/8.png

Nevermore
06-21-2013, 08:49 AM
فکر کردم داره تبلیغ آواتار خودشو میکنه :e414: آواتار شهریار به نظر من هیچ چیز خاصی ندارد، هیچ چیزی رو، هیچ حسی رو منتقل نمیکند جز اینکه "من (شهریار) فیلم جانگو را دوست دارم". :e105:
اتفاقا من در تایپک فیلم گفتم که چندان از فیلم تارانتینو خوشم نیامد.اما بازی کریستوف والتز و شخصیت و تیپ او چیزی بود که مرا شیفته کرد.در آنجا هم توضیح دادم که من عاشق بازی کریستوف والتز هستم نه فیلم جنگو.

Nevermore
06-21-2013, 09:00 AM
شهریارجان نگاه نکن دیگران برایت نوشابه باز می‌کنند؛ بیا من خودم برایت نوشابه
باز می‌کنم، فقط تورواسپاگتی به من رای بده! :e40f: :e303:

نام منم بنویسید...

آلیس جان اگر این حاج خانوم(کیتی پری) کمتر از این لباس داشتند بی شک رای من ایشان بود.همانند دور اول که به آواتار یاسی رای دادم.اما اکنون انتخاب سخت شده.آخر سبیل به این زیبایی هم مانند ناموس نیست که آدم به راحتی از آن بگذرد.:e105:

Soheil
06-21-2013, 09:15 AM
در بین نامزدهایی تایید صلاحیت شده فعلا از آواتار شهریار خوشم میاد. ولی خب آواتار ویوین مورد نظر بود. شورای نگهبان هم چون میدونست این کاندید با اقبال مردمی روبرو میشه به بهانه واهی بازی در فیلمهایی مستهجن رد صلاحیتش کرد. یکی نیست بگه فیلم های مونیکا بلوچی پورن نیست فقط صحنه های جنسی زیاد داره. عوام فریبی تا کی!:e414:

Dariush
06-21-2013, 11:17 AM
شهریار جان، این آواتاری که من میخواهم با آن هماورد شرکت کنم نیست. اما این نمایار، اثری‌ست از ونزل هابلیک (Wenzel Hablik) نقاش، طراح و معمارِ اکسپرسیونیستِ آلمانی با عنوانِ The Path of the Genius :

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/06/36.jpg (http://www.8pic.ir/)

و اینکه این اثر جلد کتابِ «فراسوی نیک و بد»ِ نیچه نیز بوده و برای من انگاره‌ایست بی‌نظیر و شگفت‌آور از عنوان و متنِ آن کتاب!

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/06/2.png (http://www.8pic.ir/)

Dariush
06-21-2013, 11:33 AM
ما هم شاید با بانوی اردشیر دراز دست آمدیم.

نام منم بنویسید...
نوشته شد.
-------------------------
دوستان، تا امشب و پیش از راه‌اندازی جستارِ رای‌گیری فرصت دارید که نمایارهای خود را تغییر دهید اگر میخواهید.

Nevermore
06-21-2013, 12:43 PM
شهریار جان، این آواتاری که من میخواهم با آن هماورد شرکت کنم نیست. اما این نمایار، اثری‌ست از ونزل هابلیک (Wenzel Hablik) نقاش، طراح و معمارِ اکسپرسیونیستِ آلمانی با عنوانِ The Path of the Genius :
و اینکه این اثر جلد کتابِ «فراسوی نیک و بد»ِ نیچه نیز بوده و برای من انگاره‌ایست بی‌نظیر و شگفت‌آور از عنوان و متنِ آن کتاب!

براستی بی نظیر است و از همین اکنون در فکر افتادم که در اسرع وقت تابلویی از این نقاشی بی نظیر تهیه کنم.راستش را بخواهید من سررشته ی چندانی در نقاشی ندارم و شوربختانه بواسطه ی علاقه ی پدر و مادرم به مهندسی و ریاضیات هیچ گاه کسی هم نبود که از کودکی مرا ترغیب به این راه کند اما علاقه ی بسیار به این هنر دارم و به گمانم بد نیست دوستانی چون شما که دستی بر آتش دارند تاپیکی در این زمینه راه بیاندازند.

Anarchy
06-21-2013, 01:28 PM
من هم شرکت میکنم با آواتار جدید ، هر چند سلیقه دوستان بیشتر به شخصیت های هنری ، فلسفی ، هالیوودی و ریش و سبیل نزدیک هست ... اما من کار خودمو میکنم :e405:!!

2046

Shlomo Shumbulowitz
06-21-2013, 03:05 PM

گفتم اگر شیلا کار نکرده بود رو آواتارش، میتوانست رقیب آواتار شما باشد از دید من. ولی کار کرده و بنابراین فعلا آواتار شما از همه قوی تر هست.

شیلا؟؟؟
آواتار کدام شناسه‌اش؟

شومبولویتز
با معذرت از اشکنازی ها، نام کاربریه دیگه

ای بابا، ما ایرانی ها، پارس ها اونقد تو فیس بوک فحش خوردیم که کاملا عادیست به نام خانوادگی که چه عرض کنم، به ملیتمان توهین شود. تازه چسباندن شومبول و دم و دستگاههای جنسی که خیلی بهتر از چسباندن نام حیوانات به منظور تحقیر و مرگ فرستادن هست.

:e056:با تشکر از بانو، باید بگم که من شیلا یا علی بابا یا غول چراغ و غیره نیستم. این دزد زمینی هم که میبینید موشه دایانه:e420:میخواد گنج های اجدادیشو پیدا کنه:e404: