PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتهام‌های واقعی‌ تجاوز

Theodor Herzl
05-25-2013, 01:54 PM
در جهت بودن جستار اتهام‌های دروغین تجاوز ، این جستار نیز در مورد اتهام‌های واقعی‌ باز میشود تا به صورت روان شناختی‌ و اجتماعی به این case‌ها بپردازیم.

Theodor Herzl
05-25-2013, 02:00 PM
Ariel Castro Charged With Kidnapping And Rape In Ohio Missing Girls Case (http://www.huffingtonpost.com/2013/05/08/ariel-castro-kidnapping-rape-charge_n_3238832.html)

آریل کاسترو ، ۳ دختر را به مدت ۱۰ سال در زیرزمین منزل خود به زنجیر کرده بود و بار‌ها به آنها تجاوز کرده بود که یک بچه ۶ ساله نیز از این تجاوز‌ها به دنیا آمد. در بسیاری مورد با گرسنگی دادن و کتک زدن شدید ، آریل باعث سقط شدن جنین‌ها می‌‌شد. بعد از ۱۰ سال در اولین فرصت ایجاد شده برای فرار یکی‌ از دختر‌ها به اسم Amanda به کوچه فرار می‌کند و از مردم کمک می‌‌خواهد که به پلیس زنگ بزنند تا آریل کاسترو نیامده است. ۲ دختر دیگر نیز در همین راستا نجات پیدا میکنند. در ایالت اوهایو که این اتفاق افتاده است چون به زور سقط جنین کردن بدون رضایت مادر قتل محسوب میشود ، آریل کاسترو با مجازات حداکثری اعدام روبرو است.

Theodor Herzl
05-25-2013, 02:23 PM
مسلمان که دختران زیر سنّ سفید پوست را برای تجاوز هدف قرار میدادند.

YouTube - muslim gangs grooming white girls for sex - England (http://www.youtube.com/watch?v=4026WweOlwE)

Ouroboros
05-25-2013, 02:26 PM
آریل کاسترو ، ۲ دختر را به مدت ۱۰ سال در زیرزمین منزل خود به زنجیر کرده بود و بار‌ها به آنها تجاوز کرده بود که یک بچه ۶ ساله نیز از این تجاوز‌ها به دنیا آمد. در بسیاری مورد با گرسنگی دادن و کتک زدن شدید ، آریل باعث سقط شدن جنین‌ها می‌‌شد. بعد از ۱۰ سال در اولین فرصت ایجاد شده برای فرار یکی‌ از دختر‌ها به اسم Amanda به کوچه فرار می‌کند و از مردم کمک می‌‌خواهد که به پلیس زنگ بزنند تا آریل کاسترو نیامده است. ۲ دختر دیگر نیز در همین راستا نجات پیدا میکنند. در ایالت اوهایو که این اتفاق افتاده است چون به زور سقط جنین کردن بدون رضایت مادر قتل محسوب میشود ، آریل کاسترو با مجازات حداکثری اعدام روبرو است.

بخاطر نگه داشتن شرافت خبررسانی هم که شده یک اشاره‌ای بکنید به «مردی» که آنها را نجات داد، نه فقط مردی که آنها را اسیر کرد:
Charles Ramsey: the kidnap victims | The Raw Story (http://www.rawstory.com/rs/2013/05/08/charles-ramsey-take-that-reward-and-give-it-to-the-kidnap-victims)

Ouroboros
05-25-2013, 05:55 PM
متجاوز دختر چهارده ساله‌ای که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته پیشنهاد توافق با دادستان را رد کرد. متجاوز او در هنگام ارتکاب جرم بالای هجده سال سن داشته و طبق قوانین ایالات متحده این تجاوز جنبسی محسوب می‌شود، اما رسانه‌ها در چند روز گذشته طی اقدامی شگفت‌انگیز از متجاوز او دفاع کرده‌اند و بسیار از نظردهندگان سایت سی‌ان‌ان معتقدند قوانین باید به نحوی تغییر بکنند که این موارد را تحت پوشش قرار بدهند و تجاوز محسوب نشوند. او معتقد است که هرگز به کسی تجاوز نکرده و طرف دیگر «خودش می‌خواسته»، و بسیاری از کاربران فیسبوک نیز با او موافق هستند... اوه راستی فراموش کردم، متجاوز جنسی در این مورد یک دختر دیگر است.

Florida teen rejects plea deal in controversial same-sex case - CNN.com (http://edition.cnn.com/2013/05/24/justice/florida-teen-sex-case/index.html?hpt=hp_c3)

Theodor Herzl
05-25-2013, 06:12 PM
متجاوز او در هنگام ارتکاب جرم بالای هجده سال سن داشتهخیر ، اینها در high school با هم دوست بودند ، هر ۲ زیر ۱۸ سال بودند که سکس داشتند ، یکی‌ ۱۷ ساله دیگری ۱۴ ساله ، پدر و مادر دختر ۱۴ ساله صبر کردند تا آن یکی‌ ۱۸ ساله بشود بعد شکایت کنند. البته این هنوز تجاوز است و ۱۴ ساله سنی‌ نیست که consent برای سکس بدهد.

Ouroboros
05-25-2013, 07:55 PM
خیر ، اینها در high school با هم دوست بودند ، هر ۲ زیر ۱۸ سال بودند که سکس داشتند ، یکی‌ ۱۷ ساله دیگری ۱۴ ساله ، پدر و مادر دختر ۱۴ ساله صبر کردند تا آن یکی‌ ۱۸ ساله بشود بعد شکایت کنند. البته این هنوز تجاوز است و ۱۴ ساله سنی‌ نیست که consent برای سکس بدهد.
اینرا از کجا آوردید؟!

"If you had an 18- and 17-year-old, there may be some investigation," he said."If the 17-year-old says it was consensual, that would probably be the end of it and you wouldn't have charges."
But in this case, 18 and 14 is a wide gap, he said. "According to law in Florida, this is a crime."It doesn't matter -- and shouldn't matter -- what people in an online community who don't have the investigative details of a case believe, he said.
بله بله، تجاوز است، ولی متجاوز در کمتر از یک هفته بیش از دویست هزار مدافع پیدا کرده و آنلاین برای او پتیشن امضا می‌کنند و همه‌ی اشخاصی که به نحوی از قربانی این جنایت حمایت کرده‌اند اکنون متهم شده‌اند به «همجنسگراستیزی» و مدیا آنرا تبدیل کرده به یک سیرک تمام عیار و سی‌ان‌ان لحنی جانبدارانه و باورنکردنی در حد فارس‌نیوز اتخاذ کرده برای گزارش ماجرا، چون متجاوز یک زن است.

Theodor Herzl
05-25-2013, 08:57 PM
اینرا از کجا آوردید؟!پدر و مادر دختر ۱۴ ساله میدونستند که اینها رابطه دارند صبر کردند آن یکی‌ ۱۸ ساله بشود بعد شکایت کنند که به صورت adult محاکمه‌ بشود.

Kaitlyn Hunt Refuses Plea Deal: Gay Teen Charged Over Underage Relationship Will Appear In Court (http://www.huffingtonpost.com/2013/05/24/kaitlyn-hunt-refuses-plea-deal-gay-teen-charged_n_3331434.html)

In statements posted to a Facebook group supporting the accused teen, Hunt's parents allege that their daughter's relationship with her girlfriend, who was 14 when they began dating, was known to the other girl's parents. They implied that the other girl's parents waited until Hunt turned 18 to press charges.

sonixax
05-25-2013, 09:27 PM
پدر و مادر دختر ۱۴ ساله میدونستند که اینها رابطه دارند صبر کردند آن یکی‌ ۱۸ ساله بشود بعد شکایت کنند که به صورت adult محاکمه‌ بشود.

این طوری که خود پدر و مادر هم میشن شریک جرم !

Theodor Herzl
05-25-2013, 09:31 PM
این طوری که خود پدر و مادر هم میشن شریک جرم !خوب انها زدن زیرش که میدونستند ، ولی‌ سند هست که میدونستند ، چون اگه اون یکی‌ زیر ۱۸ سال بود مجازاتش خیلی‌ پایین تر بود. البته در جرم بودن این قضیه که شکی نیست ، ۱۴ ساله در سنی‌ نیست که consent به سکس بده من در این قضیه مشکلی‌ ندارم ، فقط گفتم که پدر و مادر دختر ۱۴ ساله میدونستند که اینها رابطه دارند.

Ouroboros
05-25-2013, 10:00 PM
In statements posted to a Facebook group supporting the accused teen,
بله، چون منبعی معتبرتر از صفحه‌ی فیسبوک مدافعان دختر متجاوز در این جهان وجود ندارد!
آیا تلاشهای این دوست فمینیست ما در اثبات دروغین بودن این تجاوز جنسی در جستار «اتهام‌های واقعی تجاوز» تا سرحد خنده‌آوری بامزه نیست؟
جدا از این، من از دوستان می‌خواهم تا تنها تصور بکنند که اگر این یک پسر ۱۸ ساله بود که متهم به رابطه‌ی جنسی با یک دختر چهارده ساله می‌شد، آیا یک صدم، یک هزارم این حمایت از او صورت می‌گرقت؟ نه. چون زنان حتی وقتی متجاوز جنسی هستند و از دیگران سوء استفاده می‌کنند، هنوز قربانی محسوب می‌شوند. افزون بر تمام اینها، همین فمینستها هستند که به ما فعالان حقوق مردان مهر «زن‌ستیزی» و «حمایت از متجاوزان» می‌زنند تنها بخاطر یک دهم آنچه اکنون «مدافعان» این دختر درحال انجام دادنش هستند.

:e108:

Theodor Herzl
05-26-2013, 12:45 AM
آیا تلاشهای این دوست فمینیست ما در اثبات دروغین بودن این تجاوز جنسی در جستار «اتهام‌های واقعی تجاوز» تا سرحد خنده‌آوری بامزه نیست؟چرا کولی بازی در می‌‌آورید؟ چه کسی‌ دفاع کرد؟ من از ابتدا گفتم ۱۴ ساله نمیتواند consent بدهد برای سکس و آن شخص دیگر متجاوز است و باید محاکمه‌ شود. فقط گفتم پدر و مادر آن دختر ۱۴ ساله احتمالا از قبل از ۱۸ سالگی شخص مورد اتهام از رابطه او با دخترشان اطلاع داشتند که در اصل وقوع جرم که تاثیری ندارد.

Ouroboros
05-26-2013, 12:47 AM
چرا کولی بازی در می‌‌آورید؟ چه کسی‌ دفاع کرد؟ من از ابتدا گفتم ۱۴ ساله نمیتواند consent بدهد برای سکس و آن شخص دیگر متجاوز است و باید محاکمه‌ شود. فقط گفتم پدر و مادر آن دختر ۱۴ ساله احتمالا از قبل از ۱۸ سالگی شخص مورد اتهام از رابطه او با دخترشان اطلاع داشتند که در اصل وقوع جرم که تاثیری ندارد.
بله پذیرفتید، اما پس از آن منکر چند و چون ماجرا شدید و به دلیل‌یابی پرداختید و خانواده‌ی قربانی را سرزنش کردید و ...
گذشته از این شما تنها یک سر ماجرا هستید، یک سر دیگر آن ربع میلیون نفر آدمی هستند که برای آزادی او پتیشن امضا کرده‌اند. لابد نظر شما برای ما باید ارزش مطالعاتی بالاتری داشته باشد و چیز مهمتری را اثبات بکند؟!

Theodor Herzl
05-26-2013, 12:55 AM
بله پذیرفتید، اما پس از آن منکر چند و چون ماجرا شدید و به دلیل‌یابی پرداختید و خانواده‌ی قربانی را سرزنش کردید و ...من در کدام نوشته خود منکر چیزی شدم و خانواده قربانی را سرزنش کردم؟ من فقط گفتم احتمالا آنها از رابطه دخترشان با آن دختر دیگر قبل از اینکه آن یکی‌ ۱۸ ساله بود اطلاع داشتند و صبر کردند او ۱۸ ساله بشود بعد بروند شکایت کنند. من حتی نظر ندادم که این کار خوب بود یا بد ( در صورت صحیح بودن)

گذشته از این شما تنها یک سر ماجرا هستید، یک سر دیگر آن ربع میلیون نفر آدمی هستند که برای آزادی او پتیشن امضا کرده‌اند. لابد نظر شما برای ما باید ارزش مطالعاتی بالاتری داشته باشد و چیز مهمتری را اثبات بکند؟!آن ربع میلیون نفر هم اندازه بز حالیشان نیست ، قانون قانون است ، فرقی‌ نمیکند بین دختر یا پسر ، زیر سنّ consent سکس داشتن باید جرم محسوب شود.

Ouroboros
05-26-2013, 01:14 AM
من در کدام نوشته خود منکر چیزی شدم و خانواده قربانی را سرزنش کردم؟ من فقط گفتم احتمالا آنها از رابطه دخترشان با آن دختر دیگر قبل از اینکه آن یکی‌ ۱۸ ساله بود اطلاع داشتند و صبر کردند او ۱۸ ساله بشود بعد بروند شکایت کنند. من حتی نظر ندادم که این کار خوب بود یا بد ( در صورت صحیح بودن)

در همان نوشته‌ی آغازین شما منکر رخ دادن رابطه‌ی جنسی پس از هجده سالگی شدید، حال آنکه احتمالا ماجرا جور دیگری‌ست، و روابط جنسی هرچند پیش از هجده سالگی شروع شده‌اند، اما تا پس از آن ادامه یافته‌اند.
اما به هرحال خُب اکنون بگویید: آیا به نظر شما صفحه‌ی فیسبوکی که برای دفاع از یک متهم به تجاوز جنسی که اصل رابطه را هم انکار نکرده و در دفاعیه‌ی رسمی از او و نیز ادعاهای وکیل مدافعش سخنی پیرامون رخ دادن رابطه‌ی جنسی پیش از ۱۸ سالگی نیست منبع معتبری‌ست برای داوری کردن پیرامون یک موضوع؟

آن ربع میلیون نفر هم اندازه بز حالیشان نیست ، قانون قانون است ، فرقی‌ نمیکند بین دختر یا پسر ، زیر سنّ consent سکس داشتن باید جرم محسوب شود.
این مهم نیست، مهم خود وجود آن ربع میلیون آدم است که برای شخص محقق حاوی پیامی‌ست دردناک: وقتی یک زن قربانی ایراد سیستم می‌شود، دویست و چند ده هزار نفر در کمتر از یک هفته برای پایان دادن به آن بسیج می‌شوند، اما صدها قربانی مرد همان سیستم نادیده گرفته می‌شوند یا حتی با موفقیت برای دفاع از آن به عنوان مثال کسی که دستگاه برای برخورد با او طراحی شده مطرح می‌شوند.

از خودتان بپرسید چگونه است که سی‌ان‌ان در مقاله‌ای چنین جانبدارانه به این مورد می‌نگرد و مدیا در موردی شبیه به این (http://www.wigantoday.net/news/local-news/schoolgirl-jailed-over-rape-lies-1-5210675)، که در آن خبر زندانی شدن دختری بخاطر زدن اتهام دروغین تجاوز یک پسربچه‌ی سیزده ساله که او را شش ماه به دوزخ تحقیق و بازپرسی و معاینه‌ی پزشکی محکوم کرده بود چنین مطرح می‌شود «دختربچه‌ی دبستانی بخاطر تجاوز "دروغ"». از خودتان بپرسید که چرا اصلا یکی از سی‌ان‌ان سردرآورده، اما دیگری از خبرگزاری محلی بیرون نرفته؟ و از خودتان بپرسید کجاست خشم عمومی نسبت به واقعه‌ی دومی و ده‌ها هزار معترض پتیشن امضاکن؟

meaning
05-26-2013, 11:26 AM
با حکم دادگستری دشتستان استان بوشهر دو نفر از سارقان مسلح و متجاوزین به عنف در دشتستان که به تحمل هرکدام 70 ضربه شلاق و23 سال زندان در شهرهای شرقی کشور محکوم شده بودند حکم صادره در مورد انها در میدان مرکزی شهر برازجان اجرا شد.

به گزارش سایت نوا جنوب، مجرمین که (ا.م) و (ی.م) نام داشتند در دفعات مختلف مبادرت به ربودن زنان ودختران نموده و با بردن انها به بیرون از شهر اقدام به اذیت و ازار انها کرده و طلا و جواهرات انها و دیگر اموال قربانیان را به سرقت می بردند که با تلاش مامورین انتظامی دشتستان به دست قانون افتادند.
(تصاویر) شلاق در ملاء‌عام در دشتستان (http://fararu.com/fa/news/150742/تصاویر-شلاق-در-ملاء‌عام-در-دشتستان)

Theodor Herzl
05-26-2013, 01:40 PM
در همان نوشته‌ی آغازین شما منکر رخ دادن رابطه‌ی جنسی پس از هجده سالگی شدید، حال آنکه احتمالا ماجرا جور دیگری‌ست، و روابط جنسی هرچند پیش از هجده سالگی شروع شده‌اند، اما تا پس از آن ادامه یافته‌اند.خیر ، منظور من را شما اشتباه فهمیدید! منظور من این بود رابطه از قبل از ۱۸ سالگی شروع شده است و تا بعد از آن ادامه پیدا کرده است. جرم هنوز به وقوع پیوسته است.

این مهم نیست، مهم خود وجود آن ربع میلیون آدم است که برای شخص محقق حاوی پیامی‌ست دردناک: وقتی یک زن قربانی ایراد سیستم می‌شود، دویست و چند ده هزار نفر در کمتر از یک هفته برای پایان دادن به آن بسیج می‌شوند، اما صدها قربانی مرد همان سیستم نادیده گرفته می‌شوند یا حتی با موفقیت برای دفاع از آن به عنوان مثال کسی که دستگاه برای برخورد با او طراحی شده مطرح می‌شوند.

از خودتان بپرسید چگونه است که سی‌ان‌ان در مقاله‌ای چنین جانبدارانه به این مورد می‌نگرد و مدیا در موردی شبیه به این، که در آن خبر زندانی شدن دختری بخاطر زدن اتهام دروغین تجاوز یک پسربچه‌ی سیزده ساله که او را شش ماه به دوزخ تحقیق و بازپرسی و معاینه‌ی پزشکی محکوم کرده بود چنین مطرح می‌شود «دختربچه‌ی دبستانی بخاطر تجاوز "دروغ"». از خودتان بپرسید که چرا اصلا یکی از سی‌ان‌ان سردرآورده، اما دیگری از خبرگزاری محلی بیرون نرفته؟ و از خودتان بپرسید کجاست خشم عمومی نسبت به واقعه‌ی دومی و ده‌ها هزار معترض پتیشن امضاکن؟من فکر می‌کنم بخاطر این هست که اکنون در ۱-۲ سال گذشته یک موج حمایت شدید از همجنس گرایان در آمریکا ایجاد شده است و اگر این رابطه دگرجنس گرا بود اصلا سر و صدا نمیکرد ، حالا هم همه فکر میکنند که چون آن دختر همجنس گرا هست به او گیر دادند ، چون فلوریدا هم جزو ایالت‌های جنوبی هست. در حالی‌ که رئیس پلیس آن منطقه گفت که اصلا این قضیه ربطی‌ به همجنس گرایی ندارد و ما بسیاری پرونده‌های دیگر به همین شکل در رابطه‌های دگر جنس گرایی داشتیم که هیچ توجه خبری نگرفت ، قانون قانون است و به همجنس گرایی یا دگرجنس گرایی ربطی‌ ندارد.

Theodor Herzl
06-16-2013, 05:22 AM
تجاوز یک معلم زن ۳۲ ساله به یک کودک ۱۲ ساله دانش آموز

Ex-Simi Valley grade school teacher admits to sex with student - latimes.com (http://www.latimes.com/local/lanow/la-me-ln-simi-valley-guilty-plea-20130614,0,19632.story)

Ouroboros
06-16-2013, 05:05 PM
فرهنگ تجاوز: یک زن ۳۷ ساله به یک پسربچه‌ی ۱۱ ساله تجاوز می‌کند و از او حامله می‌شود، اما طبق قانون نیوزیلند نمی‌تواند محاکمه بشود زیرا زنان نمی‌توانند به مردان تجاوز بکنند. تیتر خبر هم اینست: «پسر یازده ساله دوست مادر خود را حامله می‌کند». و زبان استفاده شده در آن : « An 11-year-old Auckland boy fathered a child after having sex with a school friend's 36-year-old mother »، گویی این پسربچه توانایی/حق انتخاب داشته و نقشی فعال و برابر در این رابطه ایفا کرده. تصور بکنید یک مرد ۳۶ ساله دختر یازده ساله‌ی دوست خود را باردار کرده بود.

لینک خبر. (http://www.opposingviews.com/i/society/headlines/11-year-old-boy-impregnates-friend-s-mom)

Theodor Herzl
07-26-2013, 12:47 AM
پلیس دانشگاه جنوب کالیفرنیا یک پرونده تجاوز را مختومه اعلام کرد ، چون در حین تجاوز ، شخص تجاوز گر ارگاسم نشده است

Federal authorities investigating rape claims after university student says police told her she was NOT raped because the attacker didn't orgasm | Mail Online (http://www.dailymail.co.uk/news/article-2377877/Federal-authorities-investigating-rape-claims-university-student-says-police-told-NOT-raped-attacker-didnt-orgasm.html)

Anarchy
07-26-2013, 07:49 AM
پلیس دانشگاه جنوب کالیفرنیا یک پرونده تجاوز را مختومه اعلام کرد ، چون در حین تجاوز ، شخص تجاوز گر ارگاسم نشده است

Federal authorities investigating rape claims after university student says police told her she was NOT raped because the attacker didn't orgasm | Mail Online (http://www.dailymail.co.uk/news/article-2377877/Federal-authorities-investigating-rape-claims-university-student-says-police-told-NOT-raped-attacker-didnt-orgasm.html)

این چه طرز خبر رسانی هست کسری جان ؟ هر کس این رو بخونه و متن خبر رو نخونه فکر میکنه که دیگه قرار نیست رسیدگی شه :

Federal authorities have launched a major investigation into the handling of at least two alleged rapes at the University of Southern California after students filed a 107-page complaint.
The U.S. Department of Education has opened a Title IX sex discrimination investigation into allegations made by more than a dozen USC students who claimed the school did not take appropriate action after reporting sexual abuse to college officials, which violated their civil rights, according to ABC News. (http://abcnews.go.com/US/students-turn-feds-action-alleged-rapes/story?id=19763938)

هم مقامات فدرال و هم ورازت آموزش آمریکا در حال رسیدگی هستند...ما هم فعلا نمیدونیم چقدر ادعاهای این افراد میتونه درست باشه !!

مثلا این مورد :

Reed says her ex-boyfriend raped her in December 2010. When she took her claims to university officials in December 2012, she said her case was not properly investigated and that it was eventually dismissed.

چطور طرف بعد از دو سال یادش اومده بهش تجاوز شده و خواسته پیگیری کنه ؟

undead_knight
07-26-2013, 10:38 AM
کشورهای اسلامی حتی از نوع شبه مدرنش همچنان افتخار آفرینند:
RDFRS: Dubai pardons woman sentenced to 16 months in prison for reporting her rape (http://www.richarddawkins.net/news_articles/2013/7/22/-dubai-pardons-woman-sentenced-to-16-months-in-prison-for-reporting-her-rape#)
یعنی به خاطر گزارش دادن تجاوز به خودش برای زنه زندان بریدند:))
البته خوشبختانه الان حکم لغو شده.

Theodor Herzl
07-26-2013, 04:09 PM
Ariel Castro hearing live video stream: Prosecutors and attorneys enter plea negotiations (http://www.wptv.com/dpp/news/national/ariel-castro-hearing-live-video-stream-prosecutors-and-attorneys-enter-plea-negotiations)

آریل کاسترو که ۳ دختر را به مدت ۱۰ سال در زیر زمین خانه خود زندانی کرده بود و به تعداد بیشماری به آنها تجاوز کرده بود و با گرسنگی دادن و کتک زدن باعث افتادن جنین آنها شده بود با یک Plea Deal به حبس ابد بدون شانس خارج شدن از زندان تا آخر عمر + ۱۰۰۰ سال زندان محکوم شد. دادستان‌ها برای اینکه از سال‌ها دادگاه و فرجام و اینها پیشگیری کنند این پیشنهاد را به او دادند و او نیز قبول کرد. اگر دادگاه جلو میرفت او به احتمال زیاد بخاطر کشتن چندین جنین با کتک زدن و گرسنگی دادن به اعدام محکوم میشد.

sonixax
07-26-2013, 07:30 PM
یعنی به خاطر گزارش دادن تجاوز به خودش برای زنه زندان بریدند:))
البته خوشبختانه الان حکم لغو شده.

قبول نیست خبر این رو من میخواستم بذارم :(

undead_knight
07-29-2013, 10:11 PM
Rapist jailed for 28 months: just one of the cases where life was nothing of the sort (http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1513999/Rapist-jailed-for-28-months-just-one-of-the-cases-where-life-was-nothing-of-the-sort.html)
خبر قدیمیه ولی خوندنش خالی از لطف نیست:)
justice was fucked:))

undead_knight
08-02-2013, 02:08 AM
Seven Crazy Things Ariel Castro Said Today - The Daily Beast (http://www.thedailybeast.com/articles/2013/08/01/seven-crazy-things-ariel-castro-said-today.html)
7 عدد از کس شر ترین دفاعیات یک متجاوز:))

Theodor Herzl
08-02-2013, 05:51 AM
این آریل کاسترو هم یکی‌ دیگر از قربانیان قوانین فمینیستی هست ، حتما خود آن ۳ دختر دامن کوتاهی چیزی پوشیده بودند و حقشان بوده که ۱۰ سال در زیر زمین یک خانه زنجیر بشوند و بهشان تجاوز بشود *Sarcasm*

undead_knight
08-02-2013, 12:16 PM
این آریل کاسترو هم یکی‌ دیگر از قربانیان قوانین فمینیستی هست ، حتما خود آن ۳ دختر دامن کوتاهی چیزی پوشیده بودند و حقشان بوده که ۱۰ سال در زیر زمین یک خانه زنجیر بشوند و بهشان تجاوز بشود *Sarcasm*
راستش در رددیت، شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها و سایت هایی که به "manosphere"! مربوط میشه اتفاقا از این مدل های "سرزنش قربانی" به وفور دیده میشه،این سایتی هست که نمونه های خوبی رو جمع میکنه:
man boobz | misogyny. I mock it. (http://manboobz.com/)

The point of this blog is to expose misogynists and other terrible people by quoting the hateful things they say. It's not a safe space
و خب گه گاه که من این سایت رو میخونم متوحه میشیم دوستان هم وطن ما هنوز خیلی مونده تا به گرد ورژن های خارجی آنتی فمنیست برسند:))

Russell
08-02-2013, 12:33 PM
و خب گه گاه که من این سایت رو میخونم متوحه میشیم دوستان هم وطن ما هنوز خیلی مونده تا به گرد ورژن های خارجی آنتی فمنیست برسند:))
مگر اعضای جنبش ربطی به معنی سیاسی اجتماعی‌اش دارد؟!!
من از ترولباز‌هایِ فمینیست شنیده بودم که معنی فقط همان است که در دیکشنری آمده !!
البته معرفی manosphere توسط کسانی که نمیدانند فضای فمینیستی چیست و مدعی هستند فمینیسم هوادار پورن است بساط سرگرمی خوبی برای ماست !!

با اینکه عزیزان درباره فرهنگ تجاوز چرندیات تاریخی گفته بودند تا همینجا ولی متهم کردن مخالفان چرندیات فمینیستی به هواداری از این فرد زوایای جدیدی از پتانسیل عزیزان را برای ما نمایان کرد !!

sonixax
09-16-2013, 02:07 AM
تجاوز جنسی به یک دختر پنج ساله پاکستانی - پاکستان - RFI (http://www.persian.rfi.fr/%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%B2-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C-20130914/%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C)

دختر پنج ساله پاکستانی پس از ربوده شدن درلاهور، واقع در شرق این کشور بارها مورد تجاوز جنسی قرار گرفت. مقامات پاکستانی شرایط جسمی این دختر را وخیم توصیف کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه این دختر پنج ساله پاکستانی اهل محله‌ای فقیرنشین در لاهور که روز پنج‌شنبه ناپدید شده بود، در ساعت هشت شب جمعه در نزدیکی بیمارستانی در این شهر پیدا شده است.
"چودری شفیق"، رئیس پلیس پاکستان گفت: "به نظر می‌رسد چند مرد ناشناس این دختر بچه را ربوده و پس از تجاوز به وی، او را در نزدیکی بیمارستان رها کرده‌اند."
تلویزیون پاکستان تصاویری از نگهبان این بیمارستان نشان داده که پس از یافتن دخترک پنج ساله در شرایط نامساعد جسمی، در حالی که او را روی دوش خود حمل می‌کرده، وی را به داخل بیمارستان برده است.
پزشکان این بیمارستان ضمن وخیم توصیف کردن اوضاع جسمی این دختر گفته‌اند که به نظر می‌رسد وی چندین بار مورد تجاوز وحشیانه قرار گرفته است.
این دختر 5 ساله اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است.
دیوان عالی پاکستان مقامات ارشد پلیس را برای ارائه توضیحات درباره این حادثه فراخوانده‌ است.
روز گذشته نیز دادگاهی در دهلی نو، چهار مرد را به جرم تجاوز به یک دختر 23 ساله هندی و قتل وی به اعدام محکوم کرده بود.

مزدك بامداد
09-16-2013, 10:33 AM
Britain is home to a sizable Muslim minority of nearly 2.7 million
به کشورشان گند زده اند!

undead_knight
09-16-2013, 11:29 AM
مگر اعضای جنبش ربطی به معنی سیاسی اجتماعی‌اش دارد؟!!
من از ترولباز‌هایِ فمینیست شنیده بودم که معنی فقط همان است که در دیکشنری آمده !!
البته معرفی manosphere توسط کسانی که نمیدانند فضای فمینیستی چیست و مدعی هستند فمینیسم هوادار پورن است بساط سرگرمی خوبی برای ماست !!

با پوزش فراوان! بابت ندیدن این پست:))
همینکه استاد امیر عزیز به شما قرص های قرمز رو خوروند کفایت میکنه چون در غیر این صورت دوستان همچنان در فضای "اعتدال" به ارائه نقدهای دست به عصا به فمنیسیم و بعد زنان مشغول بودند که از بار کمیک ماجرا کم میکرد:))

راستی آخر سر من نفهمیدم شما در گرفتن معنای sex مشکل دارید یا positive و یا feminist :))شاید هم یک دوره کلاس آموزش رابطه "صفت" و "اسم"
حداقل ما در زبان فارسی میدونیم که وقتی ما جایی"مرد خشمگین" رو میبینیم استنباط میشه که "مرد میتواند خشمگین باشد" نه اینکه "مرد حتما خشمگین است" :))
"مدعی هستند فمینیسم هوادار پورن است"
حرفمو پس میگیرم قطعا بزودی نمونه های خارجی هم خجل میشند:)))

Russell
09-16-2013, 11:57 AM
با پوزش فراوان! بابت ندیدن این پست:))
همینکه استاد امیر عزیز به شما قرص های قرمز رو خوروند کفایت میکنه چون در غیر این صورت دوستان همچنان در فضای "اعتدال" به ارائه نقدهای دست به عصا به فمنیسیم و بعد زنان مشغول بودند که از بار کمیک ماجرا کم میکرد:))

راستی آخر سر من نفهمیدم شما در رگفتن معنای sex مشکل دارید یا positive و یا feminist :))شاید هم یک دوره کلاس آموزش رابطه "صفت" و "اسم"
حداقل ما در زبان فارسی میدونیم که وقتی ما جایی"مرد خشمگین" رو میبینیم استنباط میشه که "مرد میتواند خشمگین باشد" نه اینکه "مرد حتما خشمگین است" :))
"مدعی هستند فمینیسم هوادار پورن است"
حرفمو پس میگیرم قطعا بزودی نمونه های خارجی هم خجل میشند:)))
آری، سخنان امیر گرامی برای من بسیار روشنگر بود و از او آموختم، یکی از آن همین بود که باعث آشنایی من با manosphere و قرص قرمزی شدن من بود و از او بسیار سپاسگزارم، خوردن قرص قرمز که البته بهترین است، قابل مقایسه با چیزهایی که فمینیست‌ها به انسان‌ها میخورانند نیست !!
من مشکلی با زبان شیرین فارسی و انگلیسی ندارم، جا زدن یک ایده‌یِ و نیم بند و بدون هوادار بعنوان حقیقت اصلی یک جنبش سیاسی و سند این ادعای گزاف که "فمینیسم با پورن مشکلی ندارد و چه بسا حتی هوادار پورن هم است" ست که مشکل دارد !!
باعث خوسحالی‌ست که شوالیه‌یِ ما هم تصمیم گرفته دست خود را رو بازی کند، باور کن این یک پستت چند برابر کل پست‌هایِ ماله کشی شده‌یِ قبلی اخلاقی‌‌تر (کمتر غیراخلاقی) بود!

مزدك بامداد
09-16-2013, 01:00 PM
خوردن قرص قرمز
راستی داستان این قرص قرمز چی هست که در جای دیگر هم ازتون دیدم ( در باره ی رل زنان در فرگشت در پاسخ به من)
Matrix ?

Russell
09-16-2013, 01:37 PM
راستی داستان این قرص قرمرز چی هست که در جای دیگر هم ازتون دیدم ( در باره ی رل زنان در فرگشت در پاسخ به من)
مزدک گرامی، قرص قرمز اصطلاحی‌ست که برای تشبیه وضعیت خود، به صحنه‌ای در فیلم ماتریکس ارجاع داده می‌شود، که در آن شخصیت نئو با انتخاب خوردن قرص قرمز ماهیت سیستمی که در آن بوده‌ را میبینید.

Redpill - Matrix Wiki - Neo, Trinity, Wachowski Brothers (http://matrix.wikia.com/wiki/Redpill)

A Red Pill Message to a Blue Pill World (http://www.avoiceformen.com/men/mens-issues/a-red-pill-message-to-a-blue-pill-world/)

Mehrbod
09-16-2013, 01:39 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/66.jpg

مزدك بامداد
09-16-2013, 03:30 PM
A Red Pill Message to a Blue Pill World
:e40d::e057:

Mehrbod
09-17-2013, 12:11 AM
:e40d::e057:

A Red Pill Message to a Blue Pill World

نوشتار اش را من خواندم, بیچاره هیچ چیز بدی نگفته بود.

ما از این وضعیت نابرابری و مردستیزی براستی دیگر به ستوه آمده‌ایم, من این روزها هر چه بیشتر و بیشتر به MGTOW میگِرایم: Urban Dictionary: MGTOW (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=MGTOW)

بی ارزش‌بینی و ناسپاسی[1] و دشمنبینی مردان بویژه در غرب به آستانه‌یِ بسیار بدی دارد می‌نزدیکد[2] ...

----
1. ^ nâ+sepâs::Nâsepâs || ناسپاس: حق نشناس Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Ungrateful), ϢDict-Pâ (http://fa.wiktionary.org/wiki/%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%B3), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%B3), Dehxodâ (http://loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-616a9936a4204ad0832a3cb0dc486f1d-fa.html) ungrateful
2. ^ Nazdikidan || نزدیکیدن: نزدیک کردن to bring close; to come close

مزدك بامداد
09-17-2013, 09:20 AM
در غرب به آستانه‌یِ بسیار بدی د....
شوربختانه، باختر زمین دچار کاهش چپیره ( جمعیت) خودش هم هست.
نه اینکه کاهش چپیره بخودی خود چیز بدای باشد، چرا که تنش میان
هومنیان را کاهش میبخشد ولی جای این کاهش را افزایش خرگوش آسای
مسلمین و دیگر واپسماندگان میگیرد و سیج راستین ( خطر واقعی) همانجاست!

Mehrbod
09-17-2013, 10:03 AM
شوربختانه، باختر زمین دچار کاهش چپیره ( جمعیت) خودش هم هست.
نه اینکه کاهش چپیره بخودی خود چیز بدای باشد، چرا که تنش میان
هومنیان را کاهش میبخشد ولی جای این کاهش را افزایش خرگوش آسای
مسلمین و دیگر واپسماندگان میگیرد و سیج راستین ( خطر واقعی) همانجاست!

آری, یکی از دشمن‌هایِ زنده و راستین همان اسلام است. راست اش چیزیکه گفتید مرا یاد نمونه‌ای در گذشته‌یِ سخنگاهی دیگر انداخت که از زندان افتادن مسلمانان و کمونیست‌ها در رژیم
شاهنشاهی سخن رفته بود و اینکه کمونیست‌های زندانی در کنار مسلمانان نماز میخواندند تا حس همبستگی را نگه داشته و در برابر دشمن راستین زمان خود اشان یکسدا بیایستند.

من هنوز نمیدانم چنین رفتاری[1] را سراپا درست بدانم یا نه. فرنودانه[2] ما میدانیم در برابر یک سیج[3] سهمناکتر[4] باید دشواری‌هایِ ریزتر را به کنار نهاده و به آن دشواری بزرگ بپردازیم, ولی درباره‌یِ همین غرب
یا باخترزمین, من نمیبینم دیگر کی باید به وضعیت مردان رسیدگی شود, اگر در غرب امروز نخواهد بشود؟ زیرا اگر بخواهیم جور دیگری بنگریم, همیشه دشمن بزرگتری آنجا هست که همه‌یِ ما باید خواسته‌هایِ
خود امان را همواره فروپیچیده[5] و به ستیز با آن بپردازیم. چرا راهِ دور برویم, برای همین پاریسگویی هم میبینید که چه اندازه خرده میگیرند که در این هیر و ویری[6] چرا پارسیگویی میکنید, باید نمیدانم انقلاب کرد و بهمان کرد و گفتار اینچنینی دیگر.

من با این همه با نگرش به رویکرد خود اتان که رسیدگی همه سویه با برگزیدگی[7] (priority) است, ستیز با این
رفتارهای مردستیزانه و رفتن به سوی برابری راستین را بسیار باارزش و برای مردان در باختر را تا همترازِ همان اسلام میدانم.

----
1. ^ raftâr+idan::Raftâridan || رفتاریدن: رفتار کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Behave) to behave sich verhalten
2. ^ farnud+âne::Farnudâne || فرنودانه: منطق‌وار Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Logically) logically
3. ^ Sij || سیج: خطر MacKenzie, Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Danger), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Trouble), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%AC) danger; trouble
4. ^ sahm+nâk::Sahmnâk || سهمناک: هولناک; مهیب Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-4718dbb0e5ff49dab869cdff848c0c17-fa.html), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Terrible), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Ghastly) terrible; ghastly
5. ^ foru+picidan::Forupicidan || فروپیچیدن: سواره کردن; لغو کردن to override
6. ^ Vir || ویر: حافظه; یاد; memory || ویر: ذهن mind
7. ^ bar+gozid+eg+i::Bargozidegi || برگزیدگی: اولویت priority

مزدك بامداد
09-17-2013, 10:55 AM
آری, یکی از دشمن‌هایِ زنده و راستین همان اسلام است. راست اش چیزیکه گفتید مرا یاد نمونه‌ای در گذشته‌یِ سخنگاهی دیگر انداخت که از زندان افتادن مسلمانان و کمونیست‌ها در رژیم
شاهنشاهی سخن رفته بود و اینکه کمونیست‌های زندانی در کنار مسلمانان نماز میخواندند تا حس همبستگی را نگه داشته و در برابر دشمن راستین زمان خود اشان یکسدا بیایستند.

من هنوز نمیدانم چنین رفتاری[1] را سراپا درست بدانم یا نه. فرنودانه[2] ما میدانیم در برابر یک سیج[3] سهمناکتر[4] باید دشواری‌هایِ ریزتر را به کنار نهاده و به آن دشواری بزرگ بپردازیم, ولی درباره‌یِ همین غرب
یا باخترزمین, من نمیبینم دیگر کی باید به وضعیت مردان رسیدگی شود, اگر در غرب امروز نخواهد بشود؟ زیرا اگر بخواهیم جور دیگری بنگریم, همیشه دشمن بزرگتری آنجا هست که همه‌یِ ما باید خواسته‌هایِ
خود امان را همواره فروپیچیده[5] و به ستیز با آن بپردازیم. چرا راهِ دور برویم, برای همین پاریسگویی هم میبینید که چه اندازه خرده میگیرند که در این هیر و ویری[6] چرا پارسیگویی میکنید, باید نمیدانم انقلاب کرد و بهمان کرد و گفتار اینچنینی دیگر.

من با این همه با نگرش به رویکرد خود اتان که رسیدگی همه سویه با برگزیدگی[7] (priority) است, ستیز با این
رفتارهای مردستیزانه و رفتن به سوی برابری راستین را بسیار باارزش و برای مردان در باختر را تا همترازِ همان اسلام میدانم.

----
1. ^ raftâr+idan::Raftâridan || رفتاریدن: رفتار کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Behave) to behave sich verhalten
2. ^ farnud+âne::Farnudâne || فرنودانه: منطق‌وار Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Logically) logically
3. ^ Sij || سیج: خطر MacKenzie, Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Danger), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Trouble), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%AC) danger; trouble
4. ^ sahm+nâk::Sahmnâk || سهمناک: هولناک; مهیب Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-4718dbb0e5ff49dab869cdff848c0c17-fa.html), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Terrible), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Ghastly) terrible; ghastly
5. ^ foru+picidan::Forupicidan || فروپیچیدن: سواره کردن; لغو کردن to override
6. ^ Vir || ویر: حافظه; یاد; memory || ویر: ذهن mind
7. ^ bar+gozid+eg+i::Bargozidegi || برگزیدگی: اولویت priority

درست است، همچنانکه شوروی و آمریکا در جنگ با آلمان نازی با هم بودند. (چرا که فاشیست ها بدتین
جانوران و بدترین گونه های سرمایه داران و بهره‌کشان هستند) ، امروزه باید چپ ها در رفتار خود بازبینی
کرده و با دیگر بخش های پیشرفته ی سرمایه داران، بر پاد فاشیست های کنونی که همان اسلامیست ها
هستند همدست شوند. شوربختانه برخی کشور ای چپ که در نزدیک آمریکا هستند، مانند کوبا و ونوزوئلا و ...
از ترس تاریخی که از امریکای نیکسون و ریگان دارند، به این فاشیست های انگل رو میدهند، که کار نادرستی است.
پس از نابودی دشمن سیجناک تر، میتوان به دشواری های اینگونه، که هماگیر نیستند، آسانتر رسیدگی کرد.

سر ناکسان را برافراشتن،
وزیشان امید بهی داشتن،
سرِ رشته ی ِ خویش، گم کردن است
به جیب اندرون، مار پروردن است!

فردوسی خردپرور

Theodor Herzl
09-20-2013, 01:35 PM
از ۴۵ تجاوز معلم مدرسه به دانش آموز در چند سال اخیر در آمریکا ، ۴۳ مورد آنها توسط معلم‌های زن صورت گرفته. در پایین این لینک مجموعه عکس‌ها رو میتونید ببینید

Jennifer Vigil, Teacher, Charged With Raping Male Student In New Mexico Classroom (http://www.huffingtonpost.com/2013/05/03/jennifer-vigil-teacher-charged-raping-male-student_n_3209223.html)

Theodor Herzl
10-08-2013, 10:14 PM
تجاوز یک مسئول زن مهدکودک به بچه‌های ۱ و ۲ ساله و فیلم گرفتن از آنها

Caretaker Raped Babies At Ohio Daycare, Filmed At Least 1 Incident | Global Grind (http://globalgrind.com/2013/10/08/heather-koon-raped-1-2-year-old-ohio-daycare-photos/)

Nevermore
10-09-2013, 09:12 PM
Heather Koon- 25 متهم به تجاوز به دو بچه ی 1ساله(!) و دوساله(!) شده.این خانم گویا در این مراکز نگهداری از کودکان کار می کرده که پلیس در لپ تاپش یک فیلم از تجاوز به یک پسر 2 ساله می یابد.اینکه این خانم چطور به پسر دوساله تجاوز کرده فقط اسپاگتی می داند و بس.به گمانم محمد باید بیاید جلوی این زنیکه ی bitch درس پس دهد.

Heather Koon Raped Babies At Ohio Daycare, Filmed At Least One Incident: Police (UPDATED) (http://www.huffingtonpost.com/2013/10/07/heather-koon-raped-baby-daycare_n_4057371.html)

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/52.jpg

Theodor Herzl
06-06-2014, 12:41 PM
Queens gym teacher raped 16-year-old wrestler in school, and bedded second student: sources - NY Daily News (http://www.nydailynews.com/new-york/queens/queens-gym-teacher-raped-16-year-old-wrestler-school-prosecutors-article-1.1815445)

تجاوز معلم ورزش زن به دانش آموز ۱۶ ساله

Tinnitus
06-06-2014, 04:01 PM
براستی مردان فمینیست از سوسک حمام هم چندش آورتر هستند. مار خود زاینده خوب تعبیری به کار برد: مردان دامن پوش.