PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [18] Hentai

Ouroboros
05-10-2013, 09:38 PM
کسی از رفقا دوست دارد؟ من بدم نمی‌آید، اگر به چیز قشنگی برخوردید بگذارید اینجا:

1872

:e414:

sonixax
05-10-2013, 10:31 PM
چیزهای قشنگ زیاد است امیر جان به خصوص در اینجا : E-Hentai Galleries - The Free Hentai Doujinshi, Manga and Image Gallery System (http://g.e-hentai.org/)

sonixax
05-10-2013, 10:36 PM
چیزهای قشنگ زیاد است

البته چیزهای زشت هم هست !

1876

من اولین بار که اینو دیدم چند ساعتی حالم بد بود !

Russell
05-10-2013, 10:41 PM
از این کمیک‌های غربی بنظرم خیلی قشنگتر هستند،ژاپنی‌ها در این چیزها عجیب متفاوت هستند !!

Ouroboros
05-11-2013, 02:54 AM
کمیکهای غربی داستانهای خیلی گیرا و قدرتمندی دارند راسل جان، اینها فقط جالبناک و بامزه هستند:

1884

Russell
05-11-2013, 10:12 AM
کمیکهای غربی داستانهای خیلی گیرا و قدرتمندی دارند راسل جان، اینها فقط جالبناک و بامزه هستند:
من هم از نظر زیبایی و جالب بودن بصری گفتم امیر جان.البته از نظر داستان جالب است اینرا میگویی ،من آنچنان آشنایی ندارم،از گیرایی داستان‌هاشان تعریف کردی کنجکاو شدم ببینم قضیه چیست؟!

Ouroboros
05-11-2013, 07:08 PM
من هم از نظر زیبایی و جالب بودن بصری گفتم امیر جان.البته از نظر داستان جالب است اینرا میگویی ،من آنچنان آشنایی ندارم،از گیرایی داستان‌هاشان تعریف کردی کنجکاو شدم ببینم قضیه چیست؟!

بله ایرانی‌ها از جمله لذایذی که از آن محروم هستند خواندن کمیک‌بوک است. من از دوران نوجوانی علاقه‌ی زیادی به اینها داشتم و هرگاه نسخه‌ای پیدا می‌کردم آنرا با اشتیاق می‌خواندم. همه جور موضوع و داستانی هم در میان آنها پیدا می‌شود و ارزش خیلی بالاتری از آنچه در نگاه اول به نظر می‌رسد دارند. اگر وقت/علاقه/حوصله دارید مثلا اینرا یک نگاهی بکنید:
The Sandman (Vertigo) - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sandman_%28Vertigo%29)
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

اینجا برای مقصود دیگری البته بازگشایی شده :e417::e414::

1886

Serpent
02-16-2019, 02:15 PM
سایت های خارجی خیلی حرفه ای تر اینطور مباحثی را دنبال می کنند اما اکثریت سایت های ایرانی همه اش اسپمر،ترول و اینجور ادمایی پیدا میشن
اگر مدیریت اینجا همکاری کنن من ایده هایی دارم و البته اگر لازم شد خودم هم برای مدیریت کمک می کنم

ژانری که میخواهم باهاش شروع کنم پرطرفدارترین فتیش جنسی 2018 انتخاب شد با اختلاف زیاد و بین هردو جنس
Netorare یا ntr بود

شواهدش هم طبق گفته های 4chan موجوده!
5116

5117

نوع داستان به شکلیه که توی فاز اول اون دختری که با شخصیت اصلی داستان رابطه داره که معمولا مرد باشه رو یک نفر با سکس ازش می گیره
مثلا مادر،خواهر،دوست دختر،نامزد،دوست بچگی و کلا هرکسی که مرد داستان بهش وابستگی عاطفی شدید داره رو
فاز دوم داستان سکس با تمام جزئیاتش تعریف یا به تصویر کشیده میشه برای مخاطب و مهم ترین عنصرش یک جور حسادت روانی خیلی شدیده
که البته همین روند خودش شکل های مختلفی داره
نوع اول) دختر داستان بدون باج گیری،تجاوز و چیز خور کردن و بقیه فقط به شخصیت اصلی داستان خیانت می کنه و از سکس لذت میبره که میشه همون سکس با رضایت طرفین
نوع دوم) شخصیت دختر اولش با باج گیری،تجاوز و چیز خور کردن سکس داره اما کم کم لذت میبره و بازهم رضایت میده
نوع سوم) شخصیت دختر داستان بهش تجاوز میشه و مرد داستان یا که کلا بی خبره یا که برعکس مجبوره از نزدیک تماشا کنه
نوع چهارم) Netorase وقتیه که شخصیت مرد اصلی کلا از این حرکت لذت میبره یا که خودش برنامه ریزیش میکنه
نوع پنجم) Netori وقتیه که شخصیت مرد داستان خودش همونیه که دختر رو از یک نفر میدزده و نقش ها عوض میشه

معمولا اون مردی که دختر رو می دزده قوی تر،پولدارتر،جذاب تر و یا که اصلا کیر بزرگتری داره
توی سکس خیلی کارش بهتره و شخصیت دختر داستان نمی تونه مقاومت کنه توی اکثر موارد