PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدف از فعالیت کاربران دفترچه

یه نفر
04-24-2013, 11:36 PM
میدونم اینجا جای این بحث نیست ولی هدفتون از ایجاد این سایت چیه؟؟
چه هدفی رو دنبال می کنید؟ چقدر به هدف رسیدید؟ چقدر تونستید افرادی رو جذب هدفتون کنید؟ چه اقداماتی انجام دادید؟
اینکه بشینید و حرف های ضد دین بزنید، اشکالی نداره ولی حرف های نژاد پرستانه بزنید اشکال داره؟؟ چرا؟؟!
توهین کردن به دین آزاده ولی به زبان و نژاد نه؟؟؟!
چرا تورک ها به فارس ها تلقین میکنند که ارمنی ها بدند و اگر ضد این حرف بزنیم باعث جنگ و دعوا میشه (انکار هلوکاست :-) ) یا فارس ها به تورک ها تلقین کرده اند که عرب ها بد اند و فرهنگ و زبان فارس ها رو مورد حمله قرار داده اند...
آقا شما فرض کن در جهت بیداری ملت کوشیدی و همه فهمیدند که دین بده. به خصوص اسلام. بعدش چی؟؟
توی پست ها که می خوندم همه یه جورایی به اسلام دهن کجی کردند. نه به دین...
همه شما وقتی به دنیا اومدید توی گوشتون اذان گفتن. شما وقتی میخواهید ازدواج کنید باید با سنت های اسلامی باشه. طلاقش هم اینطوریه..
شما نمیتونی اعتقادات خودتون رو به مردم تحمیل کنید... ( توی پست ها دیدم به تک و توک بعضی افراد پریده اید که چرا اسلامی هستند)
دین، یه باور معنویه. آدم از ابتدای خلقتش دنبال دین بوده.. دنبال یه چیزی بوده که بهش تکیه کنه..
آدم اگر به یک تکه چوب اعتقاد داشته باشه بهتره از اینکه به هیچی اعتقاد نداشته باشه..
یه سری افراد نشسته اند و سوتی های قرآن در میارن و توی بوق و کرنا میکنن.. بابا بقیه کتاب های آسمانی سوتی نداره؟؟!! اینکه خدا با پیامبرش کشتی گرفته و پیامبر خدا کمر خدا رو به زمین زده توی کتاب یهودیا، این بی ارزشه ولی تناقض فلان آیه با فلان آیه ارزشمنده؟!
من خیلی آدم حرافی نیستم. بنظرم شما با طالبان هیچ فرقی ندارید.
اونا نشسته اند و میگن اسلام ناب محمدی (افراط)
شما نشستید و میگید بی دینی ناب (تفریط)
بعضی ها هم نشسته اند در جهت پاکیزه کردن زبان از واژه های غیر پارسی ، خود را ج.....ر می دهند تا 4 تا کلام پارسی صحبت کنند :-)
امیدوارم هیچوقت گرفتار نشید. ولی مطمئن هستم وقتی یه مشکل براتون پیش بیاد اول به خدا توکل می کنید و عاجزانه ازش میخواهید مشکل رو بر طرف کنه... این درخواست عاجزانه طبق بعضی روش ها صورت میگیره..
یکی با روش دین خودش مثل اسلام یکی یهودی و یکی بودایی...
پس دین یک باور قلبی هست. نه یک سبک غلط زندگی...
من کاری هم به سیاست و آخوندا هم ندارم که این روزا دین رو بازیچه خودشون کردندااا.
من صرفا از خود دین میگم...

در ضمن من یه تحقیق کوچولو کردم و از ip تونستم بفهمم شما ها از کجای ایرانید و اسمتون چیه و چندسالتونه...
میخواهید همینجا تک تکتون رو معرفی کنم؟؟ :e011:
بعضی ها میگن ما از خارجیم و ما فلان و بسان و ....
معلومه هنوز یه نفر رو نشناختین :-)))
اینکه گفتم چقدر جنبه دارین همین بود...
اگر اطلاعات همتونو اینجا نوشتم، اخراجم نمی کنید؟
سعید 28 ساله از .... با نام کاربری ....
پرهاام 34 ساله از .... با نام کاربری ...
محمد 30 ساله از ..... با نام کاربری ....
فرشاد/فرهاد 24ساله از...... با نام کاربری ....
آرش 21 ساله از ........... با نام کاربری ......
بقیه اش رو هم بگم؟ :-)

sonixax
04-24-2013, 11:46 PM
چه هدفی رو دنبال می کنید؟ چقدر به هدف رسیدید؟ چقدر تونستید افرادی رو جذب هدفتون کنید؟ چه اقداماتی انجام دادید؟

تنها هدف ایجاد محیطی باز و آزاد برای گفتگو است البته با رعایت آن 5 موردی که پیشتر گفته شده .

اینکه بشینید و حرف های ضد دین بزنید، اشکالی نداره ولی حرف های نژاد پرستانه بزنید اشکال داره؟؟ چرا؟؟!
توهین کردن به دین آزاده ولی به زبان و نژاد نه؟؟؟!

دین یک باور و یک عقیده است و احترام به عقیده بایسته نیست . ولی پرهیز از نژادپرستی و احترام به خود وجودی افراد بایسته است .

چرا تورک ها به فارس ها تلقین میکنند که ارمنی ها بدند و اگر ضد این حرف بزنیم باعث جنگ و دعوا میشه (انکار هلوکاست :-) ) یا فارس ها به تورک ها تلقین کرده اند که عرب ها بد اند و فرهنگ و زبان فارس ها رو مورد حمله قرار داده اند...

این همان چیزیست که در اینجا ممنوع است .

آقا شما فرض کن در جهت بیداری ملت کوشیدی و همه فهمیدند که دین بده. به خصوص اسلام. بعدش چی؟؟

هدف پریدن به اسلام نیست ، پیشتر هم گفته شده که هدف چیست . من برای خودم عقیده دارم که اسلام بد است . یک وبسایت شخصی هم دارم از محیط باز اینجا هم برای بسط عقیده ام استفاده میکنم . به طور مشخص یک مسلمان هم همین امکان را در این محیط دارد . اینکه خودشان اینجا نمی آیند مشکل ما نیست . ما در سایت گفتگو کاربری داشتیم به نام k.k.k.k که در سایت عَندیشه ها با نام کاربری کمال فعالیت میکردند یا شاید هم میکنند . ایشان اینجا نام نویسی کردند و رفتند !!! نه پستی نه ارسالی نه چیزی . خوب کسی نمیتواند به زور این شخص رو مجبور کنه که چیزی اینجا بنویسه . برای همین اکثریت این سایت رو همون طوری که میبنید منتقدین و مخالفین اسلام تشکیل میدهند . اتفاقن ما خیلی هم دوست داریم چند تایی کاربر مسلمانِ جدی داشته باشیم تا بحث و تبادل نظر کنیم . کسی چمیداند شاید اصلن ما اشتباه بگوییم !!!

توی پست ها که می خوندم همه یه جورایی به اسلام دهن کجی کردند. نه به دین...
همه شما وقتی به دنیا اومدید توی گوشتون اذان گفتن. شما وقتی میخواهید ازدواج کنید باید با سنت های اسلامی باشه. طلاقش هم اینطوریه..
شما نمیتونی اعتقادات خودتون رو به مردم تحمیل کنید... ( توی پست ها دیدم به تک و توک بعضی افراد پریده اید که چرا اسلامی هستند)
دین، یه باور معنویه. آدم از ابتدای خلقتش دنبال دین بوده.. دنبال یه چیزی بوده که بهش تکیه کنه..
آدم اگر به یک تکه چوب اعتقاد داشته باشه بهتره از اینکه به هیچی اعتقاد نداشته باشه..
یه سری افراد نشسته اند و سوتی های قرآن در میارن و توی بوق و کرنا میکنن.. بابا بقیه کتاب های آسمانی سوتی نداره؟؟!! اینکه خدا با پیامبرش کشتی گرفته و پیامبر خدا کمر خدا رو به زمین زده توی کتاب یهودیا، این بی ارزشه ولی تناقض فلان آیه با فلان آیه ارزشمنده؟!
اونا نشسته اند و میگن اسلام ناب محمدی (افراط)
شما نشستید و میگید بی دینی ناب (تفریط)
بعضی ها هم نشسته اند در جهت پاکیزه کردن زبان از واژه های غیر پارسی ، خود را ج.....ر می دهند تا 4 تا کلام پارسی صحبت کنند :-)
امیدوارم هیچوقت گرفتار نشید. ولی مطمئن هستم وقتی یه مشکل براتون پیش بیاد اول به خدا توکل می کنید و عاجزانه ازش میخواهید مشکل رو بر طرف کنه... این درخواست عاجزانه طبق بعضی روش ها صورت میگیره..
یکی با روش دین خودش مثل اسلام یکی یهودی و یکی بودایی...
پس دین یک باور قلبی هست. نه یک سبک غلط زندگی...
من کاری هم به سیاست و آخوندا هم ندارم که این روزا دین رو بازیچه خودشون کردندااا.
من صرفا از خود دین میگم...

خوب این نظر شماست و محترم همانطور که نظر ما هم برای خودمان محترم است .
این ایراد شما زمانی وارد است که بروید عین همین حرفها را در جایی مثل Askquran هم بزنید که آی چرا یک سایت قرآنی درست کرده اید . بقیه ادیان پس چی ؟ قرار نیست کسی نظرشو به بقیه تحمیل کنه .
در ضمن دوست گرامی ما هرگز به خاطر اینکه کسی همعقیده ما نیست هواپیما با تمام سرنشینانش را نمیکوبیم توی برج پر از انسانهای بیگناه !!!

sonixax
04-24-2013, 11:52 PM
در ضمن من یه تحقیق کوچولو کردم و از ip تونستم بفهمم شما ها از کجای ایرانید و اسمتون چیه و چندسالتونه...
میخواهید همینجا تک تکتون رو معرفی کنم؟؟
بعضی ها میگن ما از خارجیم و ما فلان و بسان و ....
معلومه هنوز یه نفر رو نشناختین :-)))
اینکه گفتم چقدر جنبه دارین همین بود...
اگر اطلاعات همتونو اینجا نوشتم، اخراجم نمی کنید؟
سعید 28 ساله از .... با نام کاربری ....
پرهاام 34 ساله از .... با نام کاربری ...
محمد 30 ساله از ..... با نام کاربری ....
فرشاد/فرهاد 24ساله از...... با نام کاربری ....
بقیه اش رو هم بگم؟ :-)

شوخی جالبی بود !
اینجا IP کاربران ثبت نمیشود ! اینکه شما چه طور به IP Table ای که وجود ندارد دسترسی دارید خودش جای سوال است .
در ضمن دوست گرامی فراموش نکنید که با چه کسی سخن میگویید ! شما هم هنوز خیلی از گردانندگان اینجا را نشناختید .

sonixax
04-24-2013, 11:53 PM
البته شما هیچوقت هواپیما نمیکوبی توی برج!
همونطور که من نکوبیدم!!!

هیچ کس گناه دیگری رو به پای هم اعتقادات اون نمیبنده!
خب من یه مسلمان و تا حدودی معتقد...
سوالاتتون رو بپرسید تا شما رو به راه راست هداست کنم... :-)

شما فرمودید :

!!!

یه نفر
04-25-2013, 12:00 AM
چقدر اینجا آپدیت هست! :-) ایول
شما کی هستید دوست عزیز؟ صحبتهای من بی احترامی نبود..
فقط دیدم چون اینجا ادعای آزاد اندیشی و آزادی بیان میکنند من هم صحبت کنم!!!
من آدمی نیستم که حرف الکی بزنم!
بنا بر توصیه یکی از مدیرها فعلا کوتاه میام و از پخش اطلاعات جلو گیری میکنم...
وگرنه سابقه من در پخش اطلاعات هست..
بگذریم..
امیدوارم جنبه اش رو داشته باشید.. اینجا یه محیط برای تبادل نظر است!!!!

من اگر گفتم شما مثل طالبان هستید ، صرفا خواستم با ارائه یک مثال، رفتارهاتون رو نشون بدم

sonixax
04-25-2013, 12:02 AM
چقدر اینجا آپدیت هست! :-) ایول
شما کی هستید دوست عزیز؟ صحبتهای من بی احترامی نبود..
فقط دیدم چون اینجا ادعای آزاد اندیشی و آزادی بیان میکنند من هم صحبت کنم!!!
من آدمی نیستم که حرف الکی بزنم!
بنا بر توصیه یکی از مدیرها فعلا کوتاه میام و از پخش اطلاعات جلو گیری میکنم...
وگرنه سابقه من در پخش اطلاعات هست..
بگذریم..
امیدوارم جنبه اش رو داشته باشید.. اینجا یه محیط برای تبادل نظر است!!!!

من اگر گفتم شما مثل طالبان هستید ، صرفا خواستم با ارائه یک مثال، رفتارهاتون رو نشون بدم

به عنوان یکی از مدیران و یکی از برنامه نویسان این سایت از شما میخواهم اطلاعات را افشا بفرمایید !

یه نفر
04-25-2013, 12:06 AM
من قبلا به ایشون قول دادم. ولی چشم. هتمن اینکارو خواهم کرد..

sonixax
04-25-2013, 12:07 AM
من قبلا به ایشون قول دادم. ولی چشم. هتمن اینکارو خواهم کرد..

منتظریم گرامی :e032:

Theodor Herzl
04-25-2013, 12:11 AM
وگرنه سابقه من در پخش اطلاعات هست..من هم آموزش دیده موساد هستم ، شما هم حواستان باشد:e11b:

یه نفر
04-25-2013, 12:12 AM
حالا یه چیز دیگه.
چرا در مورد نسل کشی ارامنه یا هلوکاست نمیشه صحبت کرد؟
اگر موافق باشیم یا اگر مخالف باشیم؟
در مورد نسل کشی محمود افغان در زمان نادرشاه (اگر اشتباه نکرده باشم) میشه صحبت کرد؟
:e40c:

sonixax
04-25-2013, 12:15 AM
حالا یه چیز دیگه.
در مورد نسل کشی محمود افغان در زمان نادرشاه (اگر اشتباه نکرده باشم) میشه صحبت کرد؟

ممنوعیت انکار نسل کشی های تاریخی مانند هلوکاست ، نسل کشی ارامنه ، نسل کشی دارفور ، کشتار سربرنیتسا و ...

انکار کردن . [ اِ ک َ دَ ] (مص مرکب ) نشناختن چیزی یا کسی را. منکر شدن . خستو نبودن : انکار قول یا نوشته ٔ خود کردن ؛ زیرآن زدن . نکیر. نفی . (یادداشت مؤلف ). جحد. جحود. (دهار). امتناع کردن . ابا کردن . نپذیرفتن :
هر آن کسی که چنین صنع خوب دید به چشم

انکار کردن | لغت نامه دهخدا (http://www.loghatnameh.com/dehkhodaworddetail-630eb7afc7cd458895da08ec1496e1e4-fa.html)

Mehrbod
04-25-2013, 12:16 AM
حالا یه چیز دیگه.
:e40c:

زیرا در قانون‌هایِ کشور آلمان تنها هلوکاست ممنوع است.

sonixax
04-25-2013, 12:33 AM
زیرا در قانون‌هایِ کشور آلمان تنها هلوکاست ممنوع است.

مهربد جان دقت کنید جانم :

من میدانم ، شما میدانید ، همه میدانند که میشود صحبت کرد . نمیشود انکار کرد .

sonixax
04-25-2013, 12:35 AM
من هم از بسیجیون و گمنامان هستم که قصدم سرگرم کردن شما برای چند دقیقه بود تا بتوانم سریع تر بواسطه آنلاین بودنتان شما را ردیابی کنم...
با تشکر که گول خوردید..

با تشکر که ردیابی کردید ! حالا کی هستیم ؟! کجا هستیم ؟ الان اینجا شبه یا روز ؟

یه نفر
04-25-2013, 12:36 AM
من هم آموزش دیده موساد هستم ، شما هم حواستان باشد

من هم از بسیجیون و گمنامان هستم که قصدم سرگرم کردن شما برای چند دقیقه بود تا بتوانم سریع تر بواسطه آنلاین بودنتان شما را ردیابی کنم...
با تشکر که گول خوردید.. :e415:

یه نفر
04-25-2013, 12:38 AM
من میدانم ، شما میدانید ، همه میدانند که میشود صحبت کرد . نمیشود انکار کرد .

آخه چرا نمیشود انکار کرد؟!!!!!!!!!!!!!!
به کدام عقل؟ به کدام دلیل؟ چون مثلا شما یک یهودی هستید؟؟
اصلا چرا ممنوعیت انکار هلوکاست باید قانون یک فرومی باشه که ادعای آزادی بیان داره؟!!!

sonixax
04-25-2013, 12:40 AM
اصلا چرا ممنوعیت انکار هلوکاست باید قانون یک فرومی باشه که ادعای آزادی بیان داره؟!!!

چون دوست نداریم که به خاطر قوانین آلمان در اینجا تخته شود .

Mehrbod
04-25-2013, 12:41 AM
آخه چرا نمیشود انکار کرد؟!!!!!!!!!!!!!!
به کدام عقل؟ به کدام دلیل؟ چون مثلا شما یک یهودی هستید؟؟

چرای این را باید از آلمان بپرسید (:

sonixax
04-25-2013, 01:11 AM
ای بابا افشاگری نکردند و شفاف سازی نکرده گذاشتند رفتند که:e058:

یه نفر
04-25-2013, 10:15 AM
دیشب من بلاک شده بودم.. انکار نکنید..
یه متنی هم نوشته بودم که خب البته در راستای انکار هلوکاست بود و مدیریت زود پاکش کرد..
البته حرفای دیگه ای هم گفته بودم که اون حرفا نیز پاک کردید.. (تر و خشک باهم سوخت..)

براتون آرزوی خوشبختی و سعادت میکنم. ولی اینقدر ترسو نباشید...
شما اونجا نشستید و به اصطلاح میگید لِنگِش کن..
ولی خودتون چنان میترسید و چشم تنگ هستید که طافت دیدن حرفای مخالف رو ندارید و به واسطه قوانین! نظرات رو پاک میکنید..

این رفتارتون سواستفاده از اسم قانون هست..

یه خاطره از زندگی نامه استاد اخوان ثالث در ذهنم آمد.
زمان شاه، ساواک آقای اخوان ثالث رو دعوت کرد به سازمان.
بهش گفت آقای محترم شما آزادی هرچی دلت میخواهد شعر بگی. اینجا مملکت آزادی هست.
ولی این چیزا توی شعرت نباشه.... و یک طومار درازی بهش دادن که شامل این کلمات بود:
شاه، شاهنشاه، خورشید، سهم، برابری، برادری، آزادی!!!، طلوع، غروب، سازندگی وطن، زندانی سیاسی،
اقتصاد، نور، سلطنت، و 1000 تا کلمه اینجوری دیگه...
آقای اخوان بیچاره مونده بود با این همه آزادی چکار کنه!!! رو دل نکنه..

حالا این رفتار دیشب شما و قوانین! زیبای شما تداعی این خاطره از استاد اخوان شد..

شما برای کی زندگی میکنی؟ برای خودت یا برای دولت آلمان؟؟
فردا اگر آلمان بگه فارسی تایپ نکنید و فینگلیش تایپ کنید، همتون دست به سینه و خم شده تا روی زمین از قوانین آلمان پیروی میکنید؟؟

پس عقل کو؟؟ پس شرافت و آزادگی کو؟؟ پس جوانمردی کو؟؟
ای کاش همه میتونستند آزاد باشن...

Nevermore
04-25-2013, 10:42 AM
آقا جان شما چرا اینقدر بی رحم و فاشیست هستید؟چرا برای کاربر به این فرهیختگی که نخستین پیک اش تهدید به افشای هویت دیگران است تاق نصرت نمی بندید؟آخر چه مایه دیکتاتور هستید؟ای ننگ بر شما.

بفرمایید برادر،از آزادی کشتار معلولین و نسل کشی میلیون ها بی گناه بگویید.چرا این قدر خجالتی؟بفرمایید هویت تک تک کاربران اینجا همراه با عکس و سریال شناسنامه شان را بگذارید تا دور هم خوش باشیم.آزادی است دیگر.

گه به آن آزادی ای که انسان نتواند در آن هویت دیگر کاربران را افشا کند یا نتواند از کشتار معلولین و میلیون ها انسان گناه کار! دفاع کند.تف به آزادی ای که در آن نتوانیم از بیضه های حضرت پیشوا آویزان شویم.

Mehrbod
04-25-2013, 10:47 AM
آقا جان شما چرا اینقدر بی رحم و فاشیست هستید؟چرا برای کاربر به این فرهیختگی که نخستین پیک اش تهدید به افشای هویت دیگران است تاق نصرت نمی بندید؟آخر چه مایه دیکتاتور هستید؟ای ننگ بر شما.

بفرمایید برادر،از آزادی کشتار معلولین و نسل کشی میلیون ها بی گناه بگویید.چرا این قدر خجالتی؟بفرمایید هویت تک تک کاربران اینجا همراه با عکس و سریال شناسنامه شان را بگذارید تا دور هم خوش باشیم.آزادی است دیگر.

گه به آن آزادی ای که انسان نتواند در آن هویت دیگر کاربران را افشا کند یا نتواند از کشتار معلولین و میلیون ها انسان گناه کار! دفاع کند.تف به آزادی ای که در آن نتوانیم از بیضه های حضرت پیشوا آویزان شویم.

می‌ترولّند[1], جدی نگیرید.

اسپاش[2] بیش از اندازه آزادِ اینجا برای مسلمین گران میاید, از همینرو دست به فرافکنی میزنند.

----
1. ^ Trollidan || ترولیدن: ترول کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Troll), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84_(%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA %D8%B1%D9%86%D8%AA)) to troll
2. ^ Espâš || اسپاش: فضا Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Space), www.loghatnaameh.org (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-ca4e85084a9e43c5890c2ed96333b89c-fa.html) space

یه نفر
04-25-2013, 10:53 AM
گه به آن آزادی ای که انسان را از بدیهی ترین حق خود که همانا افشای هویت کاربران و مدعی مزدور بودن و دروغین خواندن هلوکاست و آویزان شدن از بیضه های حضرت پیشوا است، محروم کند.

شهریار جان کمی با ادب تر هم میشود صحبت کرد... قرار نیست ادب خانوادگی خود را به رخ همدیگر بکشیم..

برای کاربر به این فرهیختگی که نخستین پیک اش تهدید به افشای هویت دیگران است تاق نصرت نمی بندید؟
از قضا نخستین پیک من این نبود. به ناچار مرا به سویی کشیدند که من نیز مجبور شدم در جواب آنها اینگونه بگویم..

بفرمایید برادر،از آزادی کشتار معلولین و نسل کشی میلیون ها بی گناه بگویید.چرا این قدر خجالتی؟

کودکان فلسطینی و عراقی و افغانستانی که توسط موشک ها و گلوله های صیونیست ها و آمریکایی ها کشته می شوند، که کودک نیستند.. کودک یعنی کودک یهودی که در کوره آجر پزی سوخت؟؟؟
دوست عزیز، میگیم اون هلوکاست وقعی بود.. ولی چرا جلوی این هلوکاست رو نمیگیرید؟؟؟ چرا صحبتی از این نمی کنید؟؟

یه نفر
04-25-2013, 10:57 AM
کیبورد من خرابه. اگر حرفی جا افتاده عذر میخواهم. هم تند می نویسم و هم رنگ و روی دکمه ها رفته و هم خرابه.. :-P

folaani
04-25-2013, 11:41 AM
محدودیت انکار هلوکاست درمقابل محدودیت هایی که ج.ا در آزادی بیان داره هیچی نیست.
بعدم واسه من یکی که مهم نیست.

کافر_مقدس
04-26-2013, 11:48 AM
یعنی چی آدمو مجبور میکنید 4 صفحه بخونه وآخرش افشا نمیکنید؟:e40c:زیاد جدی نگیرید. به احتمال زیاد افشاگری های ایشون مثل افشاگری های احمدی نژاد می مونه که 8 ساله یه سری اسامی توی جیبش داره و هی برای افشا کردنشون استخاره می کنه! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/1.gif

من هم با استفاده از امکاناتی که دارم ایشون رو شناسایی کردم و تمام آمارش رو درآوردم. از جمله نام ، نام خانوادگی ، ایمیل،شهر محل سکونت، شماره موبایل و ...

کاری نکنید که دست به افشاگری بزنم ها . میخاین بگم ؟!! نه، بگم ؟!!بگم؟ بگم ؟!!http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/15.gif

یه نفر
04-26-2013, 12:01 PM
جناب کافر! ، چی چی ِ منو پیدا کردی؟ بگو...
شما که همتون از خودتون هستید. اگر چیزی بگی کسی حرفت رو سانسور نمیکنه..
ولی من اونشب حرفهایم رو زدم و افشا گری کردم که متاسفانه پاکش کردند...
حتی منو بَن کردند..
شما که دیگه خودتونو بَن نمیکنید و پست ها خودتون رو پاک نمیکنید..
بگو آقا.. کیو میترسونییییی؟؟
اتفاقا من اطلاعات شخصی تورو خوب دارم که هیچ. از خصوصیات اخلاقیت هم با خبرم..
حتی میدونم دوستات با چه نام مستعاری (یکی از شخصیت های کارتونی) صدات میکنن :-))))
:e420:

undead_knight
04-26-2013, 12:19 PM
عجب تاپیک سوژه هست این:)))))

شاخ غول شکوندی:)))من اینترنت سلبریتی هستم،باور نداری سرچ کن توی گوگل:))
این دوست عزیز از همه ترول هایی که توی عمرم دیدم بامزه تره،تک شاخ نامرئی حفظش کنه:))

Mehrbod
04-26-2013, 12:20 PM
عجب تاپیک سوژه هست این:)))))

شاخ غول شکوندی:)))من اینترنت سلبریتی هستم،باور نداری سرچ کن توی گوگل:))
این دوست عزیز از همه ترول هایی که توی عمرم دیدم بامزه تره،تک شاخ نامرئی حفظش کنه:))

٢١ سالته!؟ (:

undead_knight
04-26-2013, 12:24 PM
٢١ سالته!؟ (:
تا حالا undead_knight یا آندد فارسی رو سرچ نکردی؟!:))

Mehrbod
04-26-2013, 12:25 PM
تا حالا undead_knight یا آندد فارسی رو سرچ نکردی؟!:))

نه, پس بگو این همه خامی از کجا میاید :4: ((((:

یه نفر
04-26-2013, 12:30 PM
شما سلبریتی نیستی..
تو ایگنورنتی (ignorant)

Mehrbod
04-26-2013, 12:30 PM
زیاد جدی نگیرید. به احتمال زیاد افشاگری های ایشون مثل افشاگری های احمدی نژاد می مونه که 8 ساله یه سری اسامی توی جیبش داره و هی برای افشا کردنشون استخاره می کنه! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/1.gif

من هم با استفاده از امکاناتی که دارم ایشون رو شناسایی کردم و تمام آمارش رو درآوردم. از جمله نام ، نام خانوادگی ، ایمیل،شهر محل سکونت، شماره موبایل و ...

کاری نکنید که دست به افشاگری بزنم ها . میخاین بگم ؟!! نه، بگم ؟!!بگم؟ بگم ؟!!http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/15.gif

جناب کافر! ، چی چی ِ منو پیدا کردی؟ بگو...
شما که همتون از خودتون هستید. اگر چیزی بگی کسی حرفت رو سانسور نمیکنه..
ولی من اونشب حرفهایم رو زدم و افشا گری کردم که متاسفانه پاکش کردند...
حتی منو بَن کردند..
شما که دیگه خودتونو بَن نمیکنید و پست ها خودتون رو پاک نمیکنید..
بگو آقا.. کیو میترسونییییی؟؟
اتفاقا من اطلاعات شخصی تورو خوب دارم که هیچ. از خصوصیات اخلاقیت هم با خبرم..
حتی میدونم دوستات با چه نام مستعاری (یکی از شخصیت های کارتونی) صدات میکنن :-))))
:e420:

از بازگوییِ داده‌هایِ شخصی خود خودداری کنید

دوستان سر خود اینجا داده‌یِ شخصی ندید!

با نگرش به آمار سرانجام میان ٤٠٠ و اندی کاربر یکی با نام کاربر و محمد و X و Y هم یافت میشود.

شما سلبریتی نیستی..
تو ایگنورنتی (ignorant)

آندد خردسالِ خامی میتواند باشد (:, ولی نادان!؟ No way in hell.

undead_knight
04-26-2013, 12:35 PM
نه, پس بگو این همه خامی از کجا میاید :4: ((((:
argument ad hominem نکن:))
البته من نگران مسئله امنیتی نیستم، حتما دلایلی برای خودم دارم;)

شما سلبریتی نیستی..
تو ایگنورنتی (ignorant)
جون من معنای سلبریتی رو میدونی؟!:))
خب حالا این افشاگری هاتون رو کامل میکنید یا باز هم دوست دارید بهتون بخندیم؟!:))))

یه نفر
04-26-2013, 12:39 PM
مشهور :-)
البته ایگنورنت یا ایگنورانت معنای نهفته ای هم داره که جدیدا خودم کشفش کردم...
ایگنورانت یعنی ابله. کسی که مخالفت میکند با واقعیت!
پس ایگنورانت به کسی میگن که صرفا فقط مخالفت میکنه.. همین :-)
مخالفتش نه از روی عقل هست و نه از روی حتی شایعه..
کلا مخالفه ... به هرچیزی مخالفه...
ایشون هم از خدا و دین و ایمون و آزادی و .... کلا مخالفه

Mehrbod
04-26-2013, 12:41 PM
argument ad hominem نکن:))
البته من نگران مسئله امنیتی نیستم، حتما دلایلی برای خودم دارم;)

من به دیگر هموندان گرامی انجمن پیش‌نهاد میکنم نگران مسئله‌هایِ امنیتی خود باشند و از شما الگوبرداری نکنند و دلایلی برای خود نداشته باشند.

تازه اینجا که گفتمانی نبود «پرداختن به سخنگو» نکنیم (:

Mehrbod
04-26-2013, 12:47 PM

ignorant نمیشود ابله, میشود نادان.

آن واژه‌ای که شما بدنبال اش میگردی idiot (خنگ) یا stupid (دَبَنگ: کند در یادگیری)‌ یا fool (کودن, پخمه) یا سبکسر, سرسبک یا ... است, نه نادان.

آدم نمیتواند از چیزی مخالف باشد, میتواند با چیزی مخالف باشد یا بر چیزی مخالفت کند.

پ.ن.
تنها برای آزاردن نویسنده (:

undead_knight
04-26-2013, 12:55 PM
به به شما دیکشنری جدید هم قراره چاپ کنید!؟:))
ایگنورنت همونطور که مهربود عزیز گفت به معنای "نادان" هست که در معنای کلی شامل هر نوع ناآگاهی میشه.ناآگاهی هم میتونه مربوط به پذیرش باشه نه مخالفت.
مخالف "آزادی"!؟چطور به این نتیجه رسیدید:))

در هر حال افشاگری هاتون رو ادامه ندید حیف میشه :))

من به دیگر هموندان گرامی انجمن پیش‌نهاد میکنم نگران مسئله‌هایِ امنیتی خود باشند و از شما الگوبرداری نکنند و دلایلی برای خود نداشته باشند.
من هم همین پیشنهاد رو میکنم:))

تازه اینجا که گفتمانی نبود «پرداختن به سخنگو» نکنیم (:
گفتمان نبوذ ولی بعدا بعید نیست استفاده بشه:))

یه نفر
04-26-2013, 12:59 PM
نشنیدی میگن از بس مخالفت کرد.... :e405: هم "از" داره هم "مخالفت" :e405::e011:

Mehrbod
04-26-2013, 01:09 PM
نشنیدی میگن از بس مخالفت کرد.... :e405: هم "از" داره هم "مخالفت" :e405::e011:

«ازبس» خود اش یک واژه است (preposition ئه)!

نه اینکه از خود 'بس' کاری بکنیم (:

ازبس ≈ insomuch

پس:

از خدا مخالفت کردی؟ (پرسش: از چیه خدا مخالف کرد؟)
با خدا مخالفت کردی؟ ok
بر خدا مخالفت کردی؟ ok

یه نفر
04-26-2013, 01:12 PM
به به شما دیکشنری جدید هم قراره چاپ کنید!؟:))

مگه هرکی یه کلمه جدید میسازه، دیکشنری چاپ میکنه؟!!
خیلی از کلمه ها به مرور زمان معنایشان دچار تغییر شده.
مثلا در زبان چینی کلمه 日出 که به معنی "طلوع آفتاب" می باشد به مرور زبان به 東 تغییر پیدا کرده!! که به معنی" از شرق آمده" هست. ولی همچنان در ادبیات چین 日出 نوشته می شود! :-)))

یا در زبان این کشوره که نمیدونم مال کجاست کلمه רוק که به معنای صخره بوده در یک جنگ درون کشوری (تغییر نظام سلطنت از خاندان גו איל סונג به סאי גונג לי כאן ) به کلمه המלך که به معنی پادشاه هست تغییر میکنه
ولی امروزه مردم هنوز واژه רוק رو به جای המלך (پادشاه) به کار میبرن...
حالا هیچکدومتون باور نمیکنید و مخالفت میکنید... :e057:
حالا ایگنورنت هم جای خودشو داره آقااااا

Mehrbod
04-26-2013, 01:13 PM
گفتمان نبوذ ولی بعدا بعید نیست استفاده بشه:))

دیرتر؟ خب گناه من چیه این خردسالی میتواند روشنگری بسیاری چیزها باشد آرش جان؟ :4:

حالا چنان اینجا جو دادم که هرکس میاندیشد خود من چه سنّی داشته باشم (((:

یه نفر
04-26-2013, 01:19 PM
ایگنورنت همونطور که مهربود عزیز گفت به معنای "نادان" هست

نادان به چه معنی است؟؟ یعنی ابله
به چم ابله است :-)

یه نفر
04-26-2013, 01:24 PM
ایگنورنت هم به معنای مخالفت است. مخالفتِ چشم و گوش بسته.
این اصطلاح معمولا وقتی بکار میره که توی یه گروهی صحبتی و پیش نهادی مطرح میشه..
یه نفر کلا از اصل و اساس مخالفت میکنه.. به این فرد میگن ایگنورنت..
در ضمن چون توی هیچ دیکشنری ننوشته شده، دلیل نمیشه که گفتار من غلط باشه!!

اصلا یه اصطلاح جدیده

undead_knight
04-26-2013, 01:53 PM
ایگنورنت هم به معنای مخالفت است. مخالفتِ چشم و گوش بسته.
این اصطلاح معمولا وقتی بکار میره که توی یه گروهی صحبتی و پیش نهادی مطرح میشه..
یه نفر کلا از اصل و اساس مخالفت میکنه.. به این فرد میگن ایگنورنت..
در ضمن چون توی هیچ دیکشنری ننوشته شده، دلیل نمیشه که گفتار من غلط باشه!!

اصلا یه اصطلاح جدیده
قرار نیست کسی ثابت کنه "اینجا مرکز زمین نیست":))بار اثبات روی دوش شماست
اصطلاح جدید هم اول در یک جامعه رایج میشه بعد به دیکشنری راه پیدا میکنه،یا اینکه شما خودتون رو به جای جامعه قرار دادید یا اینکه به دیکشنری ها اعلام جنگ دادید:))

در هر ترتیب از اینکه خودتون بحث رو منحرف کردید و ناتوان از آشکار کردن هویت کاربران هستید حسابی داره خوش میگذره:))

Mehrbod
04-26-2013, 01:57 PM
در هر ترتیب از اینکه خودتون بحث رو منحرف کردید و ناتوان از آشکار کردن هویت کاربران هستید حسابی داره خوش میگذره:))

به دوست امان سخت نگیرید, اینجا بر پایه‌یِ قانون‌های انجمن, آشکاردن داده‌هایِ شخصی جرم (بزرگترین جرمها) به شمار میرود, ولی از آنجاییکه میدانیم ایشان هیچ داده‌ای در دست ندارند چیزی نگفته‌ایم.

sonixax
04-26-2013, 03:48 PM
حتی منو بَن کردند..

دروغگویی کار خوبی نیست .

این رو ده بار از روش بنویسید !

folaani
04-26-2013, 04:04 PM
نمیدونم این طرف از اون جوجه بسیجی ای چیزیه یا مزدور رژیم، بهرحال بنده دانش و عقل و هوش و تجربه و حتی نیروهای ناشناخته ام را بکار گرفته و دیگر هرگز فریب شما دروغگویان و کلاهبرداران وقیح را نخواهم خورد به شکر الهی.

گور پدر همه تان!

کافر_مقدس
04-26-2013, 04:09 PM
نمیدونم این طرف از اون جوجه بسیجی ای چیزیه یا مزدور رژیم، بهرحال بنده دانش و عقل و هوش و تجربه و حتی نیروهای ناشناخته ام را بکار گرفته و دیگر هرگز فریب شما دروغگویان و کلاهبرداران وقیح را نخواهم خورد به شکر الهی.گور پدر همه تان!

هر کسی که هست یک فریبکار و دروغگو نیز هست . تمام داده هایی که داد نادرست بودند!

sonixax
04-26-2013, 04:10 PM
یک فریبکار و دروغگو نیز هست

نه بابا ساعت سازه !

یه نفر
04-26-2013, 05:09 PM

من که داشتم افشا گری می کردم..مدیریت متذکر شدند که به لحاظ امنیتی از این کار صرفنظر کنم...
هرکی دوس داره، بهم پیام خصوصی بده تا اطلاعاتشو شخصاً بهش بگم تا دیگه نگه ناتوان!

یه نفر
04-26-2013, 05:16 PM
چرا من نمیتونم به برگ 6 بروم؟؟؟؟؟
دسترسی من به صفحه 6 قطع شده!
آخرش کار خودتونو کردید؟؟ سانسور چی هااااااا
در مورد من چی نوشته اید که مرا ناتوان از دیدن برگ 6 کرده اید؟؟؟؟؟

sonixax
04-26-2013, 05:22 PM
چرا من نمیتونم به برگ 6 بروم؟؟؟؟؟
دسترسی من به صفحه 6 قطع شده!
آخرش کار خودتونو کردید؟؟ سانسور چی هااااااا
در مورد من چی نوشته اید که مرا ناتوان از دیدن برگ 6 کرده اید؟؟؟؟؟

امان از دست شما ! خوبه ساعت ساز هستید ها !!!!

کش باروزرتون رو لطف کرده پاک کنید درست میشه .

folaani
04-26-2013, 05:26 PM
شاید راست میگه؛ چون برای منم فکر کنم یک اختلالی پیش اومد!
یه پستی زدم که درج هم شد ولی بعدش به سرعت برق ناپدید شد.
یعنی نگاه کردم توی تاپیک دیدم نیست.
خوشبختانه پست رو کپی کرده بودم و دوباره پست کردم.
نکنه کار سپاه سایبری باشه؟

یه نفر
04-26-2013, 05:26 PM
نه بابا ساعت سازه !

عجب...! پس اینجوریاست......!
اکی
مجسمه هم ساختم. نقاشی هم می کشم...

sonixax
04-26-2013, 05:27 PM
عجب...! پس اینجوریاست......!
اکی
مجسمه هم ساختم. نقاشی هم می کشم...