PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ممنوعیت نژاد پرستی‌ و انکار هولوکاست در انجمن دفترچه

Newton
04-20-2013, 09:14 PM
به نام جوالدوز

از قدیم گفتن یک سوزن به خودت یک جوالدوز به دیگران

سانسور هدفمندی که اینجا اجرا میشه در هیچ سایت ایرانی اعمال نمیشه
در طی فعالیت من اینجا حداقل ده نوشته من حذف شده
بالغ بر ده اخطار گرفتم
دو ماه اخراج شدم
اسمم هم رنگی شده
-----------------------------------
حقیقت این سایت هم اینه مدیرش یک صهیونیست افراطی به تمام معناست
همه چیز میشه نوشت ولی اگر سیاست کثیف اسراییل رو نقد کنید جایی در اینجا ندارید
-------------
از چه می هراسید :e11b:

sonixax
04-20-2013, 09:16 PM
به نام جوالدوز

بالغ بر ده اخطار گرفتم
دو ماه اخراج شدم
اسمم هم رنگی شده
-------------
از چه می هراسید

جوک جالبی بود !
آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - برگ 43 (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-100/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-43.html#post22607)

Newton
04-20-2013, 10:43 PM
1748
به نظر شما جوکه

واین نوشته هم جوکه #26 (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-444/Èѐå-3.html#post37219)

------------------------------------
ونکته دیگر اگر من ترولیستم و یا همان تروریست
چون با صهیونیسم مخالفم
میشه این اساتید لیستی از اکتشافات و تالیفات خود رو بذارن که من احساس حقارت کنم
منبع همه نوشته های ما اینترنته وبس واکثر ویکیپدیا
پس کسی ادعای علامه دهر بودن نکند بهتر است

Theodor Herzl
04-20-2013, 10:52 PM
برای بار آخر توضیح میدم. در این سایت دفاع و تبلیغ نازیسم و انکار هلوکاست جرم است و با شما برخورد میشود، ولی‌ شما صبح تا شب هرچه به اسرائیل می‌‌خواهید بگویید کسی‌ نوشته شما را پاک نمیکند، دست از هوچی گری بردارید ، وقتی‌ وارد یک جستار شده دو پایه خود را این طرف و آن طرف تاپیک نگذاشته و غذای حاجت نکنید، با این سبک نوشتن مسخره مطلب ننویسید و در هر نوشته ۱۰ تا غلط املائی نداشته باشید تا بقیه کاربران شما راحساب کنند.

Newton
04-20-2013, 11:00 PM
منطق شما نشان دهنده شخصیت شماست
به جای توهین جواب دهید

مثل لاتهای چاله میدان معرکه نگیرید
چه کاری به غلط املایی من داری مگر معلم ادبیات فارسی هستید
---------------------
پس این تاپیک رو هم پاک کن تا ضایع نشوید باور کنید محال است در یک سایت ایرانی با کاربری اینگونه رفتار کنند

mamad1
04-20-2013, 11:09 PM
در این سایت دفاع و تبلیغ نازیسم و انکار هلوکاست جرم است و با شما برخورد میشود،

جدی اینطوریه؟
این جز همون قوانینیه که موقع ثبت نام باید قبول کرد؟
عجب قانون تخمیه
حواسم بش نبود

Russell
04-20-2013, 11:34 PM
جدی اینطوریه؟
این جز همون قوانینیه که موقع ثبت نام باید قبول کرد؟
عجب قانون تخمیه
حواسم بش نبود
درود ممد جان.
چه خبر‌ها کم پیدا شدی؟چیزی شده؟

در مورد قوانین هم آری اینجا نژادپرستی از هر نوعش شامل حمایت از نازیسم ،پانتورکیسم ،توهین به قومیت‌هایِ مختلف ایرانی مثل گفتن جک قومیتی و... ممنوع است.در قوانین هم از ابتدا بوده.
حمایت از نازیسم و انکار هلوکاست بعلاوه ممنوعیت خودخواسته ما ولی بدلیل بودن سرور ما در آلمان منع دوچندان هم ‌دارد.
حالا داستان چیست؟
علاقه به نژادپرستی و نازیسم پیدا کردی ممد جان؟!!
پ.ن:
یک نکته جالب که خوب است کلیه دوستان بدانند اینست که نازی‌ها در ایرانی سایت دارند زیر سایه ج.ا، سایتشان هم فیلتر نیست،دست آغا درد نکند برای حمایت از مظلومان برادران نژادپرست در برابر ما صهیونیست‌ها !!

Anarchy
04-20-2013, 11:54 PM
به نام جوالدوز

بالغ بر ده اخطار گرفتم
دو ماه اخراج شدم
اسمم هم رنگی شده
-------------
از چه می هراسید :e11b:

جناب شیلا/نیوتون/استالین...

باز که شما رو به هوچی گری آوردید !! چطور اینجا هدفمند ترین سانسور درش اعمال میشه و شما باز داری داد و بیداد اینجا راه میندازی و کسی بهت کاری نداره؟؟؟ از روز اول از شما دوستانه خواستیم با ادبیات مناسب وارد بحث ها بشید...من و میلاد و مهربد و بقیه دوستان هم به اسرائیل انتقاد داریم اما مثل شما حرف نمیزنیم...

کسی دوست نداره پستی حذف بشه یا کارتی داده بشه اما انگاری اونی که بیشتر از همه دوست داره خود شما هستی !!

اینجا ما حتی وقتی پستی حذف،ویرایش یا جا به جا میشه به طور اتوماتیک به کاربر اطلاع میدیم...اگر میخواستیم بی هوا سانسور کنیم که دیگه چنین امکانی نمیذاشتیم !!

Ouroboros
04-21-2013, 12:10 AM
من پیشتر خواستار اخراج دائم کاربر شیلا شده بودم و هنوز هم تا اندازه‌ای به آن درخواست پایبندم. ترول‌بازی ِ حرفه‌ای در سایتی به این کوچکی نباید تحمل بشود و روی آوردن به آیدی‌سازی فله‌ای به هر دلیل باید پایان ِ کار هرکس در آن سایت تلقی بشود.

جدا از این اما، درباره‌ی وضع کنونی بسیار آشفته هستم و اصلا آنرا درست نمی‌بینم. از یک سو، پیشتر این موضوع پیش آمده بود و به تفصیل نیز درباره‌ی آن بحث کرده بودیم که هرگز صورت خوشی برای سایت ندارد که خطای احتمالی یک کاربر را مدیر در حال بحث با او، که خود طرفی از گفتگوست مورد برسی و درپی آن اعمال مدیریت قرار بدهد، زیرا می‌تواند به آسانی وارد کردن «سخت‌افزار» به گفتگو تلقی بشود و «کاربر خاطی» (به دلایل موجه) آنرا نوعی آویزان شدن به پنل مدیریت وسط یک بحث دوطرفه تعبیر بکند. ما در بحثها هرگز «مدیر» نیستیم و نباید از امکاناتی بجز همان ِ کاربران عادی سایت برخوردار باشیم و گفتگو باید در زمینی مسطح برگذار بشود. اگر تخلفی در تالار شما، یا در بحث شما سر زد خیلی بهتر آنست که برسی و برخورد احتمالی با آنرا به مدیر دیگری ارجاع بدهید.

این یک مورد، یکی دیگر هم اینکه هرگز قرار نبود رنگی شدن کاربران عاقبتی، از هر نوع برای آنها درپی داشته باشد، اینکه فلان کس «ترول شناخته شده است، پس نباید در اینجا حرفی بزند» کمی عجیب است و گام نهادن در راه خطرناکی بنظر می‌رسد! «ترول شناخته‌شده» برچسبی‌ست که به سادگی می‌تواند به هریک از ما بچسبد و قاعده‌ای از پیش تعیین شده برای آن نیست که بخواهد مبنای چیزی باشد، یا کاربری را شایسته‌ی فعالیت در انجمن تشخیص نمی‌دهیم و او را بیرون می‌اندازیم، یا اگر ماندگار شد همه جا و همه جور حق فعالیت خواهد داشت و برچسب‌زدن به او چیزی بجز قلدری و تلاش برای بیرون کردن او بدون ِ بیرون کردن او نخواهد بود.

Theodor Herzl
04-21-2013, 12:17 AM
این یک مورد، یکی دیگر هم اینکه هرگز قرار نبود رنگی شدن کاربران عاقبتی، از هر نوع برای آنها درپی داشته باشد، اینکه فلان کس «ترول شناخته شده است، پس نباید در اینجا حرفی بزند» کمی عجیب است و گام نهادن در راه خطرناکی بنظر می‌رسد! «ترول شناخته‌شده» برچسبی‌ست که به سادگی می‌تواند به هریک از ما بچسبد و قاعده‌ای از پیش تعیین شده برای آن نیست که بخواهد مبنای چیزی باشد، یا کاربری را شایسته‌ی فعالیت در انجمن تشخیص نمی‌دهیم و او را بیرون می‌اندازیم، یا اگر ماندگار شد همه جا و همه جور حق فعالیت خواهد داشت و برچسب‌زدن به او چیزی بجز قلدری و تلاش برای بیرون کردن او بدون ِ بیرون کردن او نخواهد بود.امیر گرامی‌ ، تنها هدف این کاربر به هم ریختن بحث ، عوض کردن موضوع و زدن post‌های نا مربوط است ، انسان زحمت می‌کشد یک جستاری را آغاز می‌کند ، بعد یک کاربر با هدف قبلی‌ وارد شده و تخریب می‌کند ، من پیشنهاد کردم یک قانونی‌ را که کسانی‌ که به عنوان ترول شناخته شدند ، آغاز گار هر جستار( جدا از اینکه مدیر هست یا نه) میتواند بگوید که آن کاربر‌ها در آن جستار او حق فعالیت ندارند، ولی‌ آن کاربر ترول سانسور نمیشود ، او میتواند جستار خود را باز کند و هرچه می‌‌خواهد بگوید تا جایی که خلاف قوانین نباشد.

sonixax
04-21-2013, 12:18 AM
واین نوشته هم جوکه #26

------------------------------------
ونکته دیگر اگر من ترولیستم و یا همان تروریست
چون با صهیونیسم مخالفم
میشه این اساتید لیستی از اکتشافات و تالیفات خود رو بذارن که من احساس حقارت کنم
منبع همه نوشته های ما اینترنته وبس واکثر ویکیپدیا
پس کسی ادعای علامه دهر بودن نکند بهتر است

شما آزادید هرچه میخواهید بگویید ، اما باید قوانین را رعایت کنید .
قوانینی که قبل از اینکه توانایی ارسال نخستین پیک را داشته باشید به شما نمایش داده میشود و تا با آنها موافقت نکنید توانایی ارسال در اینجا را ندارید ! شما میتوانید در اینجا ارسال کنید پس با قوانین موافقت کرده اید .
قوانین اینجا هم به هیچ عنوان مثل لجنزارهایی مانند هم میهن و یا عَندیشه ها (که به عنوان سایت خطرناک از طرف فایرفاکس و سایر باروزرها شناخته شده) نیست . تنها از شما میخواهیم که از نازیسم دفاع نکنید ، نژادپرستی نکنید و هلوکاست را انکار نکنید (که این مورد به خاطر بودن سرور در آلمان است و آلمان روی این مورد حساسیت زیادی به خرج میدهد) .

یک بار دیگر قوانین را بخوانید : دفترچه - قانونها و هنجار ها (http://www.daftarche.com/misc.php?do=vsarules)
فهرست جرمها : دفترچه - قانونها و هنجار ها (http://www.daftarche.com/misc.php?do=vsarules&cfrset=2)
فهرست جریمه ها : دفترچه - قانونها و هنجار ها (http://www.daftarche.com/misc.php?do=vsarules&cfrset=3)

۰۸ - نژاد پرستی ، استفاده از کلمات تحقیر آمیز، نوشتن جوک، علیه هر قوم (ترک ، فارس ، لر ، کرد ، عرب)، هر ملیت (ایرانی، انگلیسی، اسپانیایی)، پیروان هر مذهب (مسلمانان، مسیحیان، یهودیان) و هر گروه از مردم (مردان، زنان، کودکان، نابینایان، ناشنوایان، عقب مانده های ذهنی) ، تبلیغ و ترویج نازیسم، عرب ستیزی (بطور کل نژاد پرستی) ، یهود ستیزی و در کل انسان ستیزی، انکار هلوکاست.

قرمز : به کاربر اخطار داده میشود و تاپیک یا ارسال کاربر حذف میشود - در صورتی که کاربر اخطار را نادیده بگیرد و به کار خود ادامه دهد از ۳ تا ۷ روز از تارنما اخراج میشود .

و وقتی شما نام آن جانی و بزرگترین جنایتکار تاریخ (هیتلر) را با عناوینی مانند کبیر و پیشوا و ... میاورید و خیلی واضح از نازیسم دفاع میکنید و نه به اسرائیل و سیاستهایش بلکه به یهودیان میتازید . قوانین را نقض کرده اید .

یعنی اتفاقن با شما بیش از اندازه هم مدارا شده . که در نتیجه نوشتار نژادپرستانه و دفاع از نازیسم شما جریمه شدید . از این پست به بعد : از چه بازیهایی خوشتان آمده؟ (http://www.daftarche.com/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87%D8%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D8%8C-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-18/%D8%A7%D8%B2-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%85%D8%AF%D9%87%D8%9F-872-%D9%BE%DB%8C%DA%A9-29326/#post29326)

شروع فرمودید به ترول کردن ! و بعد از اون همه پست سر انجام به گروه ترولیستها اضافه شدید .

این هم نمونه نوشتار شما :

به نام علی بابا وچهل دزد بغداد

حضرت راسل من کجا گفتم انیشتن لیاقت خدمت به پیشوا هیتلررا داشته؟

اگر این ابله انیشتن در نمی رفت وبمب اتم رایش را ساخته بود ویا در تولید به موقعش کمک مینمود الان دنیا در اشغال انگلو ساکسونهای ااستعمارگر نبود

استالین کبیر و المان رایش تضادی از نظر من ندارند
اگر انگل لیس توطعه نمیکرد و مثل وزغ در گوش مولوتف ورد نمی خواند این دو بزرگوار دست به یقه نمیشدند
ارادت من به این دو عزیز ذره ایی کم نمیشود
هر دو وطن دوست و مقتدر بودند ودارای اهداف متعالی
وبرای جهان مفید تر از اوباما و کارتر روزولت و چرچیل بودند این عروسکان خیمه شب بازی دست انگلوساکسونهای غارتگر

دوست گرامی اصولا المان جنایتی مرتکب نشده که جورش را بکشند

من مبارزه نمی کنم فقط زر میزنم ولی غربی گیرم بیفته اگر امربکایی یا انگلیسی باشه اشدش رو وحمد سورش رو میخونم فرانسوی که به بچه قنداقش رحم نمیکنم هر چه بلاست از خیر سر غربیست پس حکم انها مشخص است در جای خودش باید مسلمان شد و از نوع راستینش

مابقی پستهایتان هم به همین شکل !

sonixax
04-21-2013, 12:24 AM
او میتواند جستار خود را باز کند و هرچه می‌‌خواهد بگوید تا جایی که خلاف قوانین نباشد.

اتفاقن من در پیام خصوصی به کاربر شیلا یا نیوتون گفتم که در باره قدرت نظامی جُستار خود را آغاز کند - من هم پیکهایی که شما پاک کرده بودید را به جُستار خودشان انتقال میدهم . یا ندیده اند ! یا ترول کردن برایشان مهم تر است .
متن پیامی که به ایشون فرستادم :

دوست گرامی ،
از نظر اخلاقی کسرا میتواند پستهای شما در جُستار خودش پاک کند .
در صورتی که در این باره سخنی دارید جُستار خودتان را به راه بیندازید - من هم پستهای شما را که پاک شدند منتقل میکنم به همانجا .

تاریخ ارسال : 04-19-2013, 12:19 AM

مدیران کدام انجمنی در سطح تمام انجمنهای روی شبکه اینترنتی به هر زبانی اینچنین با کاربران کنار میآیند و چنین پیشنهاداتی بهشان میدهند ؟ این انگ سانسورچی بودن هیچ مدله به ما نمیچسبد جانم !

Newton
04-21-2013, 03:29 AM
به نام سانسور
اولن من ترولیست یا تروریست یا علاف نیستم
هدفی هم ندارم امدن به این سایت هم دعوتی بود
نزدیک پانصد تا نوشته داشتم تو سایت کذایی که نمیخوام نام ببرم باز هر از گاهی میرم
نصف بیشتر نوشته هام حذف شد بقیش هم خودم حذف کردم:e41f:
به نظرم نوشته هام تاثیرداشت چون تهدید شدم
اما اینجا در دفترچه
به من چه که هیتلر کی رو کشته یا امریکا برای چه بمب اتمی زد ژاپن
یا چرا ملاها دهن امت رو سرویس کردن
خلایق هر چه لایق
من هیچکاره حسنم به سیاه چاله های عالم سوگند
برای چی باید من مثل شما فکر کنم:e416:
من در اکثر موارد با عقاید کاربران موافقم و هم سو فقط شاید سر اسراییل مشگل داشته باشیم
کاری هم با جهود یهودی کلیمی ندارم
از نازیسم هم حمایت نکردم
ولی به ارتش رایش و شخصیت هیتلر علاقه دارم
نه برای اینکه یهود ستیز بود
بلکه برای حمایت وکمکش به ایران در زمان جنگ دوم و همچنین افسانه های تجهیزات ارتش رایش
----------------------
این دو پست اخر هم که داشتم یکی این رنگی بودن نام کاربریمه که یک نوع توهینه
دویمن حذف پستی بود که خودم هم حذفش کردم:e40d:
ایران اسراییل سوریه دوست وبرادر هستند در پاسخ به کاربر فلانی

ادبیات این جناب کسرا هم حداقل کم از بازجوی سعید امامی نداره
-----------------
خلاصه مطلب یا خود را درمان کنید یا تجویز دارو نکنید
یعنی چه من در فلان موضوعی که فلان شخص اغاز کرده شرکت نکنم معنی این به زبان فارسی چیست
-------------------
من چیزی نوشتم لزومی ندارد کسی بخونه
قرار نیست که هر چیزی باب طبع ما باشد

folaani
04-21-2013, 07:42 AM
خدایی این بچه بامزه ایه.
آواتارش رو نگا کن تو رو خدا!

sonixax
04-21-2013, 09:39 PM
به نام سانسور
اولن من ترولیست یا تروریست یا علاف نیستم
هدفی هم ندارم امدن به این سایت هم دعوتی بود
نزدیک پانصد تا نوشته داشتم تو سایت کذایی که نمیخوام نام ببرم باز هر از گاهی میرم
نصف بیشتر نوشته هام حذف شد بقیش هم خودم حذف کردم
به نظرم نوشته هام تاثیرداشت چون تهدید شدم
اما اینجا در دفترچه
به من چه که هیتلر کی رو کشته یا امریکا برای چه بمب اتمی زد ژاپن
یا چرا ملاها دهن امت رو سرویس کردن
خلایق هر چه لایق
من هیچکاره حسنم به سیاه چاله های عالم سوگند
برای چی باید من مثل شما فکر کنم
من در اکثر موارد با عقاید کاربران موافقم و هم سو فقط شاید سر اسراییل مشگل داشته باشیم
کاری هم با جهود یهودی کلیمی ندارم
از نازیسم هم حمایت نکردم
نه برای اینکه یهود ستیز بود
بلکه برای حمایت وکمکش به ایران در زمان جنگ دوم و همچنین افسانه های تجهیزات ارتش رایش
----------------------
این دو پست اخر هم که داشتم یکی این رنگی بودن نام کاربریمه که یک نوع توهینه
دویمن حذف پستی بود که خودم هم حذفش کردم
ایران اسراییل سوریه دوست وبرادر هستند در پاسخ به کاربر فلانی

ادبیات این جناب کسرا هم حداقل کم از بازجوی سعید امامی نداره
-----------------
خلاصه مطلب یا خود را درمان کنید یا تجویز دارو نکنید
یعنی چه من در فلان موضوعی که فلان شخص اغاز کرده شرکت نکنم معنی این به زبان فارسی چیست
-------------------

داد و فقان و ناله تمام شد ؟

از نازیسم هم حمایت نکردم

عجب !!!

معنی اش این است که شما به جز مزه پرانی های بیربط و نقض قوانین به صورت پی در پی و بر هم زدن روال یک تاپیک کار دیگری نمیکنید ! از تمام 137 نوشته شما یک کلمه حرف حساب و درست نمیشود بیرون کشید !!! دست آخر هم مینشینید گریه میکنید که آی من ترولیست نیستم و هفت رنگ کردنم توهین است و ... نادیده گرفتن شعور مخاطب و حق و حقوق خوانندگان از طرف شما هم توهین است !

و لزومی هم ندارد هر چیزی را هر جایی بنویسید ! این عم سخت گیری در اینجا تبدیل شده به امکانی برای سوء استفاده !

تمام خواسته ی ما در اینجا از کاربران :

فحاشی به یکدیگر نکنید
از نازیسم دفاع نکنید
هلوکاست را منکر نشوید
نژادپرستی نکنید

که به جز مورد نخست همگی را شما پی در پی انجام داده اید . خیلی رعایت این سه مورد برایتان سخت است میتوانید بروید در فارومهای جمهوری اسلامی فعالیت کنید که تنها همین سه مورد را به شما اجازه میدهند و در باقی موارد سانسورتان میکنند .

Theodor Herzl
04-21-2013, 09:53 PM
هر ۲-۳ روز یکبار باید توضیح بدهیم که چرا دفاع از آدولف هیتلر اینجا ممنوع است و تحمل نمی‌شود! دیگر این وضع قابل تحمل نیست ، یا کلا اجازه دفاع از نازیسم را اینجا بدهید یا ندهید ، دیگر بحث ندارد ، در قوانین هست هرکه بخواهد خودش میرود بخواند! ، به بیضه چپ مهربد گرامی‌ هم اگر کسی‌ رفت پشت سر ما حرف زد:megusta: ، اینها توی فروم‌های رژیم جیک نمی‌زنند که چرا نمیتوانیم به خامنه‌ای چیزی بگوییم ، اینجا می‌‌آیند از هیتلر می‌‌خواهند دفاع کنند!

Ouroboros
04-21-2013, 10:12 PM
من نمی‌دانم این علاقه به تابوشکنی و جلوی چشم قرار گرفتن سر مسائل نژادی از کی و کجا گریبان ایرانیان را گرفته؟ اینکه ادای احمدی‌نژاد را دربیاورید و فجیع‌ترین جنایت تاریخ را انکار بکنید اصلا روش هوشمندانه یا جالبی برای ترول نیست. به هر حال دوستان باید بدانند که هیچگونه ابراز نفرت نژادی، ستایش هیتلر و دفاع از نازیسم در اینجا تحمل نخواهد شد و اینجا یک دولت نیست که شما بیرون از آن حق حیات نداشته باشید، می‌توانید بروید در سایتهای طرفدار نژادپرستی و آزادی بیان خود را در آنجا بکار بگیرید. شما عضویت در این جمع را انتخاب می‌کنید و این جمع نیز برای حفظ استانداردهای خود یکسری معیارهای بسیار انعطاف‌ناپذیر دارد، اگر آنها را نمی‌پسندید می‌توانید انتقاد بکنید، می‌توانید بکوشید آنها را تغییر بدهید و یا نظر گردانندگان درباره‌ی آنها را عوض بکنید تا دگرگون بشوند، آنچه هرگز نمی‌توانید و نمی‌باید بکنید اینست که آنها را زیر پا بگذارید.

Soheil
04-21-2013, 10:19 PM
من توی این درگیری بی طرفم ولی برای من انتقادهای کابر شیلا بیشتر شبیه گرفتن گوش و جیغ و داد کردنه تا انتقاد. و به نظرم بهتره تکلیف خودمونو مشخص کنیم. اگه قراره اون قانون بمونه پس باید بهش عمل بشه اگر هم نه که هیچ اعتراضی هم نباید به پستهای نژادپرستانه باشه. در ضمن من معتقدم هر کاربری میتونه از هر کس دلش خواست بخواد که در تاپیکش پست نذاره ولی لحن کسرای گرامی رو در تاپیک "قدرت های نظامی جهان" زیاد نپسندیدم.
و باید بگم بعضی از پستهای نیوتن گرامی واقعا روی مخه و من نمیدونم چی توی ذهنش میگذره با این لحنش.

Newton
04-22-2013, 12:02 AM
برادر این شما و این بلوتستان سانسور

عزیزان هیتلر ادمی خوبی بود همچنان که حضرت ابو سفیان ادم خوبی بود
من تا کنون اصلا پستی نوشته ایی در مورد خصایل اون مرحوم مظلوم ننوشتم
قصد هم ندارم بنویسم
جون تو سایت دیگه تا دلم بخواد مینویسم ن سنتر
---------------------------
من نمیفهم چرا همه باید مثل هم فکر کنند اگر اینطوری باشه باید دفترچه رو اسمش بزارن حوضه علمیه دفترچه
اصلا چه لزومی داره نوشته شخصی رو بخونیم
-------
یک دکمه نپسندیدم بزارین با یک دکمه گزارش پست خلاف
یک ناظم بی طرف هم رسیدگی نماید
---------
نه اینکه اسمم رو رنگی کنید
یا دوست صهیونیست بگه اینجا ننویس:e411:

تازه پستی حذف میشه باید دلیلش رو هم ذکر کرد
-----------
امید که دیگر گیر ندهید

Theodor Herzl
04-22-2013, 12:14 AM
من پیشنهاد می‌کنم دیگر با کاربر newton بحث نکنیم, نرود میخ آهنی در سنگ! ، بعد هرگونه زیر پا گذاشتن قوانین با آن برخورد میشود ، دیگر فکر کنم کش ندهیم این بحث را ! قوانین مشخص است ، ایشان نیز باز به دفاع از نازیسم و آدولف هیتلر پرداختند بر اساس قانون با او برخورد میشود.:e420:

Newton
04-22-2013, 12:34 AM
به نام :e11b:
جناب چرا با من دشمنی داری
کجا از نازیسم دفاع کردم دنبال بهانه ایی فرضا من امدم از فلان شخص یا فلان حزب سیاسی مدفون در تاریخ دفاع کردم ؟
اخرش چه شود:e52d:
عزیزم دشمنی و لجبازی نکن بزار امت به کارشون برسن این همه کاربر بزار یکی مثل تو فکر نکنه زلزله میاد
اصلا فرض کن من نیستم بیکاری وقت نازنینت رو تلف من میکنی

sonixax
04-22-2013, 12:43 AM
برادر این شما و این بلوتستان سانسور

عزیزان هیتلر ادمی خوبی بود همچنان که حضرت ابو سفیان ادم خوبی بود
من تا کنون اصلا پستی نوشته ایی در مورد خصایل اون مرحوم مظلوم ننوشتم
قصد هم ندارم بنویسم
---------------------------
من نمیفهم چرا همه باید مثل هم فکر کنند اگر اینطوری باشه باید دفترچه رو اسمش بزارن حوضه علمیه دفترچه
اصلا چه لزومی داره نوشته شخصی رو بخونیم
-------
یک دکمه نپسندیدم بزارین با یک دکمه گزارش پست خلاف
یک ناظم بی طرف هم رسیدگی نماید
---------
نه اینکه اسمم رو رنگی کنید
یا دوست صهیونیست بگه اینجا ننویس

تازه پستی حذف میشه باید دلیلش رو هم ذکر کرد
-----------
امید که دیگر گیر ندهید

سوء استفاده شما از محیط باز اینجا دیگر دارد غیر قابل تحمل میشود !

SAMKING
04-22-2013, 12:55 AM
تو نازی سنتر هم نام کاربریت شیلاست؟

1.دوستان من هم مخالفم که کسی جستاری باز کند و بنویسد فلان و فلان نیایند اینجا... چون جفنگ میگویند یا چون از نگر ما جفنگ است

2.اگر چنین است فردا در تالارهای فلسفی هم کسانی که جفنگ میگویند را میشود راه نداد به همین دلایل

3.فردا میشود نام کاربریشان را هم رنگی رنگی کرد تا همه بدانند که ین کاربر جفنگ میگوید و... و کسی با او سخن نگوید!

حالا اگر واقعن فکر کردید و دیدید که مورد سوم نادرست هست و نام کاربری ایشون رو به ساده دگرگون کردید،
پس باید این رو ه بدونید که به همین شکل مورد دوم و اول هم نادرست هست...
و کسی نباید به خودش حق بده که کسی رو وادار کنه به جستاری وارد نشه یا نگرش رو نگه...

اگر هم دردتان این است که خلاف قوانین پیک می گذارد یا چه و چه... مانند سابق پیک های خلاف او را پاک کنید و به او اخطار بدهید و برای مدتی محرومش کنید.

فرض کنید هر کسی یک جستار پیرامون "شلغم" باز کند و بگوید هیچ کس در جستار من پیک نگذارد!! برود برای خودش جستار "شلغم" باز کند...
اینجوری که نمیشود شیر تو شیر میشود...

mamad1
04-22-2013, 09:22 PM
درود ممد جان.
چه خبر‌ها کم پیدا شدی؟چیزی شده؟

در مورد قوانین هم آری اینجا نژادپرستی از هر نوعش شامل حمایت از نازیسم ،پانتورکیسم ،توهین به قومیت‌هایِ مختلف ایرانی مثل گفتن جک قومیتی و... ممنوع است.در قوانین هم از ابتدا بوده.
حمایت از نازیسم و انکار هلوکاست بعلاوه ممنوعیت خودخواسته ما ولی بدلیل بودن سرور ما در آلمان منع دوچندان هم ‌دارد.
حالا داستان چیست؟
علاقه به نژادپرستی و نازیسم پیدا کردی ممد جان؟!!
پ.ن:
یک نکته جالب که خوب است کلیه دوستان بدانند اینست که نازی‌ها در ایرانی سایت دارند زیر سایه ج.ا، سایتشان هم فیلتر نیست،دست آغا درد نکند برای حمایت از مظلومان برادران نژادپرست در برابر ما صهیونیست‌ها !!

درود بابا راسل
سلامتی
خبری نیست
فصل امتحانات به کنار
کم حوصلکی خودم هم مزید بر علت هست
ردیفید؟

راسل جان من طرفدار نازیسم نیستم ( هر چند علاقه هایی به پیشوا دارم)
ایراد من اینجا به جرم بودن نفی هلوکاست بود
ادم احساس میکنه در همیهن پست میزنه و نباید قوانین جرایم انتخاباتی رایانه ای رو هم زیر سوال ببره چه بسی عمل هم بکنه

mamad1
04-22-2013, 09:32 PM
هر ۲-۳ روز یکبار باید توضیح بدهیم که چرا دفاع از آدولف هیتلر اینجا ممنوع است و تحمل نمی‌شود! دیگر این وضع قابل تحمل نیست ، یا کلا اجازه دفاع از نازیسم را اینجا بدهید یا ندهید ، دیگر بحث ندارد ، در قوانین هست هرکه بخواهد خودش میرود بخواند! ، به بیضه چپ مهربد گرامی‌ هم اگر کسی‌ رفت پشت سر ما حرف زد:megusta: ، اینها توی فروم‌های رژیم جیک نمی‌زنند که چرا نمیتوانیم به خامنه‌ای چیزی بگوییم ، اینجا می‌‌آیند از هیتلر می‌‌خواهند دفاع کنند!

رویه شما جالبه

بحث در مورد خدا = خداباوران یا خدا ناباوران

بحث در مورد هیتلر = هیتلر دوستان یا هیتلر نا دوستان

گاهی دلایل کسی که خدا ناباور میشه از دید من خدا باور
از یه جک هم خنده دار تر یا بی معنی تره

به شما چه مربوط که چه کسی هیتلر رو دوست داره یا نداره و به چه دلیلی؟

این چه خط قرمزیه که شما دور هیتلر کشیدید؟
تجربه به من نشون داده هر جا خط قرمزی هست یک جای کار میلنگه
و در این مورد هم من شک ندارم یک جای کار شما و دوستان همفکر میلنگه

mamad1
04-22-2013, 09:37 PM
من نمی‌دانم این علاقه به تابوشکنی و جلوی چشم قرار گرفتن سر مسائل نژادی از کی و کجا گریبان ایرانیان را گرفته؟ اینکه ادای احمدی‌نژاد را دربیاورید و فجیع‌ترین جنایت تاریخ را انکار بکنید اصلا روش هوشمندانه یا جالبی برای ترول نیست. به هر حال دوستان باید بدانند که هیچگونه ابراز نفرت نژادی، ستایش هیتلر و دفاع از نازیسم در اینجا تحمل نخواهد شد و اینجا یک دولت نیست که شما بیرون از آن حق حیات نداشته باشید، می‌توانید بروید در سایتهای طرفدار نژادپرستی و آزادی بیان خود را در آنجا بکار بگیرید. شما عضویت در این جمع را انتخاب می‌کنید و این جمع نیز برای حفظ استانداردهای خود یکسری معیارهای بسیار انعطاف‌ناپذیر دارد، اگر آنها را نمی‌پسندید می‌توانید انتقاد بکنید، می‌توانید بکوشید آنها را تغییر بدهید و یا نظر گردانندگان درباره‌ی آنها را عوض بکنید تا دگرگون بشوند، آنچه هرگز نمی‌توانید و نمی‌باید بکنید اینست که آنها را زیر پا بگذارید.

امیر جان خاسته یا نا خواسه چه قدر شبیه برادران حرف میزنید
فقط یک بند "ب " کم دارید

در نهایت یک نفر مثل من دقیقا دارم به همون حرف اخر شما عمل میکنم
تلاش برای تغییر یک رویه بدرد نخور

اگر به حرف اخرتون اعتقاد دارید که حرف اول چیه که هیچ حمایتی تحمل نخواهد شد
اگر هیچ حمایتی تحمل نخواهد شد پس حرف اخر چیه که تلاش کنید نظر گردانندگان رو عوض کنید

راستی تابو شکنی مگر چیز بدی هست؟

sonixax
04-22-2013, 09:41 PM
ادم احساس میکنه در همیهن پست میزنه و نباید قوانین جرایم انتخاباتی رایانه ای رو هم زیر سوال ببره چه بسی عمل هم بکنه

تجربه به من نشون داده هر جا خط قرمزی هست یک جای کار میلنگه
و در این مورد هم من شک ندارم یک جای کار شما و دوستان همفکر میلنگه

۰۳ - تارنمای دفترچه در کشور آلمان میزبانی میشود ، لذا این تارنما به قوانین این کشور احترام میگذارد و خود را مطیع قوانین این کشور ، منشور حقوق بشر سازمان ملل و قانون اینترنتی coppa میداند .

آلمان به شدت روی این موضوع حساسیت به خرج میده . اینجا هم داره با هزینه شخصی اداره میشه . در صورتی که این مورد نادیده گرفته بشه خیلی راحت میگند جمع کنید برید یک کشور دیگه ! در کشور دیگر هم امکان داشتن سرور با این هزینه وجود نداره . در نتیجه دفترچه درش تخته میشه .

mamad1
04-22-2013, 09:49 PM
آلمان به شدت روی این موضوع حساسیت به خرج میده . اینجا هم داره با هزینه شخصی اداره میشه . در صورتی که این مورد نادیده گرفته بشه خیلی راحت میگند جمع کنید برید یک کشور دیگه ! در کشور دیگر هم امکان داشتن سرور با این هزینه وجود نداره . در نتیجه دفترچه درش تخته میشه .

میلاد جان
جواب شما کاملا منطقیه

یکی از مدیران همیهنی هم یک بار میگفت
نمیشه سیاسی حرف زد
ما قیچیش نکنیم برادران سایبری سایتو از بیخ قیچی میکنن

اون حرفم منطقی بود و من مثل الان قانع شدم

Soheil
04-22-2013, 09:55 PM

فکر نمیکنید هر بار یک دلیل متفاوت رو عنوان میکنید؟ یعنی تنها دلیلش قوانین آلمانه و اگه این قوانین در آلمان نبود خودتون نمیخواستید این محدودیت برای نژادپرستی یا انکار هولوکاست باشه؟ اگه مشکل شما با مطالب نژادپرستانه یا دفاع از نازیسم، فقط و فقط قوانین آلمان هست پس چرا دوستان دلایل دیگری میارن؟

اگر واقعا تنها دلیل، قوانین آلمان هست، بهتر نیست هر وقت میخواستیم با کاربر نیوتن یا بقیه سر این موضوع برخورد بشه همین دلیلی که شما به ممد1 گفتید رو به او هم بگیم؟

Mehrbod
04-22-2013, 09:59 PM
فکر نمیکنید هر بار یک دلیل متفاوت رو عنوان میکنید؟ یعنی تنها دلیلش قوانین آلمانه و اگه این قوانین در آلمان نبود خودتون نمیخواستید این محدودیت برای نژادپرستی یا انکار هولوکاست باشه؟ اگه مشکل شما با مطالب نژادپرستانه یا دفاع از نازیسم، فقط و فقط قوانین آلمان هست پس چرا دوستان دلایل دیگری میارن؟

اگر واقعا تنها دلیل، قوانین آلمان هست، بهتر نیست هر وقت میخواستیم با کاربر نیوتن یا بقیه سر این موضوع برخورد بشه همین دلیلی که شما به ممد1 گفتید رو به او هم بگیم؟

١. اینجا گردانندگان دارد, نه گرداننده.
٢. گردانندگان اینجا همگی (بی استثنا) مخالف نژادپرستی و نازیسم هستند.
٣. بخشِ انکارِ هلوکاست جدا از مخالفت چندی از گردانندگان (ولی نه همگی), پیروی از قانونِ خاکِ آلمان میباشد.

Mehrbod
04-22-2013, 10:01 PM
میلاد جان
جواب شما کاملا منطقیه

نمیشه سیاسی حرف زد

سانسور اندازه دارد, سانسور اینجا کمین[1] است (نژادپرستی + هلوکاست), چیزهایی که هم‌میهن سانسور میکند ولی نوشتن اشان خود چند برگ سیاه میکند.

پس نه, بکوشید سخنان منطقی (اینجا) از نامنطقی (آنجا) را بازشناسید (:

----
1. ^ kam+in::Kamin || کمین: Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Minimal), ϢDict-Pâ (http://fa.wiktionary.org/wiki/%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%86), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%86) minimal

Soheil
04-22-2013, 10:12 PM
١. اینجا گردانندگان دارد, نه گرداننده.
٢. گردانندگان اینجا همگی (بی استثنا) مخالف نژادپرستی و نازیسم هستند.
٣. بخشِ انکارِ هلوکاست جدا از مخالفت چندی از گردانندگان (ولی نه همگی), پیروی از قانونِ خاکِ آلمان میباشد.

من نظر شخصی میلاد عزیز رو پرسیدم نه اینکه فکر کنم ایشون قوانین رو تعیین میکنه.
بحثم آشفتگی ای بود که سر برخورد با مطالب نژادپرستانه و رد هولوکاست و ... وجود داره. هر بار یک حرفی زده میشه.
من هم با این قوانین لزوما مشکلی ندارم و نمیگم آزادی مطلق باشه.

Mehrbod
04-22-2013, 10:17 PM
من نظر شخصی میلاد عزیز رو پرسیدم نه اینکه فکر کنم ایشون قوانین رو تعیین میکنه.
بحثم آشفتگی ای بود که سر برخورد با مطالب نژادپرستانه و رد هولوکاست و ... وجود داره. هر بار یک حرفی زده میشه.
من هم با این قوانین لزوما مشکلی ندارم و نمیگم آزادی مطلق باشه.

خب من برایتان دسته‌بندی کردم دیگر بیباک جان, هیچ پادگویی‌ای نشده و اگر به ٢ و ٣ بنگرید درمیابید که ما از روز یکم همین policy (سیاست) را دنبالیده‌ایم[1].

١ هم میگوید که اینجا قرار نبوده و نیست که همه یکزبان[2] باشند.

----
1. ^ donb+âl+idan::Donbâlidan || دنبالیدن: پیرفتن; دنبال کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Follow) to follow
2. ^ yek+zabân::Yekzabân || یکزبان: متفق القول Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-44c89198d1114b1ea3cb108e658efb24-fa.html), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Unanimous) unanimous

Russell
04-22-2013, 10:27 PM
ممد جان این سخنان دیگر واقعا بی انصافی‌ست.
ما اینجا نژادپرستی (نازیسم،پانتورکیسم و...) را سانسور میکنیم،دلیلش هم نه ترس ما از پراکنده شدن این سخنان بلکه انزجار ما از این افکار و اجازه ندادن در استفاده از دفترچه برای ترویج آن و مسموم کردن فضای اینجاست،در اینترنت هم سخنگاه و فروم کم نیست،پانتورک‌ها و نازی‌ها هم برای خودشان سایت دارند،کسانی که میخواهند هواداری از آنها کنند میتوانند بروند آنجا.
توجه کن ممد جان بحث ما خود عقاید شما نیست بلکه بیان آنها در اینجاست.مثلا اینکه شما به هیتلر پیشوا میگویی معنایی جز اعلام حمایت از نازیسم نمیشود از آن برداشت کرد.همینطور که کسی به علی خامنه‌ای امام و رهبر میگوید معنایش این است که دارد تبلیغ ولایت فقیه میکند و از آن حمایت میکند.

خط قرمز را هم ما اینجا آگاهانه انتخاب کرده‌ایم و پایش هم ایستاده‌ایم ،میتوانستیم خیلی ساده اینکار را نکنیم ولی تصیمیم بر این است که نژادپرستی به هر شکلش اینجا تحمل نشود. آزادی بیان هم در جایی که حق انتخاب ناشد مانند زندگی در یک کشور و در جایی که حق انتخاب است مثل فروم اندکی متفاوت دارد.محدود کردن آزادی بیان در مورد اول اخلاقی نیست ولی در مورد دوم میتواند باشد(کس میتواند خیلی ساده برود یک سایت دیگر، کشور نیست که در مرزها گیر کرده باشی نتوانی جایی بروی و دولت مشروعیتش را به شما وابسطه باشد و...).
در مورد انکار هلوکاست هم ما اینجا اصرار چندانی نداریم خودمان و این مورد استثناست،تا حد امکان هم دخالت در این مورد خاص نمیکنیم چنانچه تا بحال گمان نکنم دخالتی توسط مدیران انجام گرفته باشد که علتش انکار هلوکاست بوده.

sonixax
04-22-2013, 10:27 PM
میلاد جان
جواب شما کاملا منطقیه

نمیشه سیاسی حرف زد

آنها از سایتشان پول در میاورند و نگران فیلترینگ هستند !
ما اینجا نگران فیلترینگ نیستیم و نگران بلایی هستیم که بر سر گفتگو آمد . وقتی هیچ منبع مالی قوی وجود ندارد این مسائل هم وجود داره .
اجاره سرور اینجا ماهیانه 100 یورو هستش ، یک سرور با همین قدرت در آمریکا اجاره اش میشود ماهیانه 500 دلار ! که گردانندگان اینجا توان پرداختش رو ندارند .

سخن ما با کاربر نیوتن ابتدا خواهش بود ، بعد رسید به تذکر و دست آخر برخورد .
دلایل متفاوت هم اعلام نشده . تا بوده همین دلیل بوده . کما اینکه آن زمانی که سرور در کانادا بود قانونی مبنی بر جرم بودن انکار هلوکاست نداشتیم .

تنها قانون اینجا که تحت تاثیر قوانین آلمان هستش همین انکار هلوکاست هستش که ممد هم بهش اشاره کرد . ممنوعیت نژادپرستی و ترویج نازیسم و ترویج تروریسم وخشونت جزو منشور اخلاقی گردانندگان اینجاست . یعنی در مریخ هم برویم اینها کماکان هستند .

حالا ممنوعیت انکار هلوکاست + نژادپرستی + ترویج تروریسم و خشونت برای دوستان مهم تر است .
یا آزادی اینها و در قبالش ممنوعت هر چیزی غیر از آنکه آغا میخواهد ؟

اینجا انتخاب با کاربران است - عَندیشه ها و هم میهن و اسک قرآن و ... هستند . اینجا هم به عنوان آزاد ترین انجمن فارسی زبان روی اینترنت هست که تنها تابوهایش که تحت تاثیر قوانین کشور میزبان نیستند همان سه موردیست که پیشتر گفته شد .

Theodor Herzl
04-22-2013, 11:33 PM
عجیب است که این انکار هلوکاست چقدر برای تعدادی از کاربران مهم است که بتوانند این کار را انجام دهند. فکر نکنید من بخاطر یهودی بودن روی هولاکاست حساس هستم ، اگر یهودی نیز نبودم باز همین رویه الان را پیش می‌گرفتم. هلوکاست و کلا هر قتل‌عام دیگری به تمامی‌ بشریت مربوط است ، من اصلا فکر می‌کنم زبان قوانین را کمی‌ عوض کنیم و بگوییم انکار نسل کشی‌های تاریخی‌ از جمله هولوکاست ، قتل‌عام ارامنه ، کشتار روندا و دیگر کشتار‌ها نیز غیر قابل تحمل است. مثلا من چون ارمنی نیستم باید بی‌ تفاوت باشم یک پانترک بیاید اینجا یکی‌ از بزرگترین جنایت‌های قرن بیستم که قتل‌عام ارامنه هست را انکار کند؟ خیر ، من اینگونه نیستم. چندین کاربری هم که خیلی‌ دلشان می‌‌خواهد قتل‌عام‌ها را انکار کنند ، میتوانند در هم میهن و هر جای دیگر که به آنها اجازه میدهند این کار را بکنند اینجا خواستند بیایند به جمهوری اسلامی و آن ۱۴ تازی خبیث کشیده بزنند:e420:

Newton
04-23-2013, 01:14 AM
به نام تربچه

عزیزان من شخصا این چند پست اخری که نوشتم برای
1-رنگی کردن نام کاربری بود
2-تبعیض در نگارش پست
---------------------------------
ولی هرگاه در هر جامعه ایی خط قرمز وجود داشته باشد نشان سانسور و خفه کردن صداهاست
حال کم و زیاد بودنش مهم نیست
من کاربر مثلا اینجا فعالیت کنم نه درجه میگیرم
نه کسی پولی بهم میده نه میخوام معروف بشم
من فقط یک اسم کاربری همین اصلا در خارج از اینجا مفهومی نداره نوشته هام
نه من هر کاربر دیگر هم همینطوره
بیشتر خواننده هستم و می خواهم یاد بگیرم تا به قول دوستان جیق بکشم
-------------------
افکار من سوسیالیستی از نوع دیکتاتور سوسیالیستی
حال بده یا خوب افکارمه تغییر نمیکنه
من با کاپیتالیسم وسرمایه داری مخالفم
همین:e011:

Newton
04-23-2013, 03:01 AM
اقدام دولت جنایتکار امریکا در ردیابی کاربران اینترنت جهان

فیس بوک وتویتر شده ابزار دست سیا

بعضی از دوستان میگویند تور امن است ارواح عمه من

Website Unavailable (http://www.whatismyip.com/)
سایت

Our website is participating in a blackout in protest of the recently passed CISPA (http://en.wikipedia.org/wiki/Cyber_Intelligence_Sharing_and_Protection_Act) legislation.

In a nutshell: The U.S government and its law enforcement would be able to receive mountains of information from companies such as Facebook, Google, Twitter, and also your cell phone carrier simply by requesting it, no subpoena required. They would be able to use the information they gather for whatever purpose was deemed necessary, with NO LEGAL consequence.

Also important is that the scope of this bill is NOT confined to US residents. The US government would be able to get information about anyone in the world that has a Facebook, Google or Twitter account.

sonixax
04-23-2013, 03:05 AM
خوب از سرویسهای آمریكایی استفاده نكنید !

Newton
04-23-2013, 03:08 AM
میشه بگید اصلا چی امریکایی نیست

این مدعی ازادی و دمکراسی دروغین چه فرقی با ایران و کره شمالی دارد
--------------
خاک عالم تو سر هر کسی که فکر میکنه امریکا دلش برای جهان سوم میسوزه

sonixax
04-23-2013, 02:52 PM
میشه بگید اصلا چی امریکایی نیست

شما که انقدر از آمریکا بدتان می آید از محصولات آمریکایی استفاده نکنید ! بروید برای خودتان بسازید !

اگر توانش را ندارید پس انقدر نق نزنید !

Theodor Herzl
04-23-2013, 03:01 PM
این آواتار جدید چقدر برازنده شما هست کاربر newton:e40a:

mamad1
04-23-2013, 07:50 PM
این آواتار جدید چقدر برازنده شما هست کاربر newton:e40a:
چرتو پرت نگید لطفا

Theodor Herzl
04-23-2013, 07:57 PM
چرتو پرت نگید لطفاشما چکاره حسن newton هستی‌؟:e057:

iranbanoo
04-23-2013, 08:20 PM
عه!!
این دیگه چه جورشه؟
هر روز با ورژنهای جدید آزادی بیان آشنا میشیم انگار!

Mehrbod
04-23-2013, 09:01 PM
عه!!
این دیگه چه جورشه؟
هر روز با ورژنهای جدید آزادی بیان آشنا میشیم انگار!

آزادی بیان را که نمیدانم, ولی هر روز با نگارش‌هایِ نو از کسانی که نق میزنند چرا
ما نمیتوانیم نژادپرستی کنیم, چرا ما نمیتوانیم هیلتر را بپرستیم, چرا ما نمیتوانیم هلوکاست را انکار کنیم که آشنا میشویم هرچند (:

من براستی از همه‌یِ هموندان پوزش میخواهم که کسی نمیتواند اینجا آزادانه درباره‌یِ کشتار کردها, عربها, مغول‌ها, نژاد ناپاک‌ها و ... بنویسد... ((:

Newton
04-23-2013, 10:00 PM
ما نمیتوانیم نژادپرستی کنیم, چرا ما نمیتوانیم هیلتر را بپرستیم, چرا ما نمیتوانیم هلوکاست را انکار کنیم که آشنا میشویم هرچند (:

من براستی از همه‌یِ هموندان پوزش میخواهم که کسی نمیتواند اینجا آزادانه درباره‌یِ کشتار کردها, عربها, مغول‌ها, نژاد ناپاک‌ها و ... بنویسد... ((:

به نام بز

حاجی چرا فرا فکنی مینمایید
ازادی بیان و منشور ان در سازمان ملل موجود است
من شخصا دو ماهی است که مطلقا در مورد نژاد پرستی نوشته ایی ندارم
بلکه هدف من سیاست ستیزی ضد بشریست نه شخص یا قوم
من نوکر و چاکرهر چه یهودی و ارمنی مسلمان بربره هستم
ولی نباید به بهانه های واهی در جریان ازادی بیان خط قرمز کشید
----------
همین تحقیق در مورد هلو کاست اگر اتفاق افتاده چه عیبی دارد صورت گیرد
اگر اثبات شود من انسان عصر اینترنت مسلما ان را از اعماق وجود محکوم میکنم
اما وقتی فقط چند عکس و بایکوت خبری و رسانه ایی و بگویند همینه که هست اگر شک نکنم احمقم؟
همین امریکای لجن مگر فون بروان نازی را مثل غنیمت به امریکا نبرد
مگر فون برون نازی نبود حتی یهودیها در ان زمان اعترلض کردند به حضور نازیها در تاسیسات نظامی و دانشگاهی امریکا
بعد اقای برون موشک ماه نورد ساخت:e11b:

------
ما همه انسانیم وداری حقوق مساوی یهودی و عرب فارس ترک نداریم تا زمانی که اصول حقوق بشر را رعایت کنیم مشگلی با هم نداریم
حال اگر شخصی در ایران میگوید من نماینده خدا هستم من معترضم
اگر قومی در اسراییل خود را برگزیده بداند باز معترضم
اگر کشوری مثل امریکا ادعای کلانتری وژاندارمی دنیا را بکند باز معترضم
------------
من نباید در مقابل پرسشهای ذهنم خفقان بگیرم و یا از ترس جانی که روزی دیرتر یا زودتر خاتمه یابد حقایق و عقلم را سرکوب کنم
-----------
جرا دولت امریکا باید بداند من در دستشویی چند بار باد معده رها میکنم
چرا باید سوئد مهد سوسیال دمکراسی ژولین اسانژ را که پرده از جنایات امریکا برداشت به امریکا پس دهد
همین الان المان اشغال امریکاست بزرکترین پایگاه امریکا در اروپا در هامبورک است
این چه ازادی بیانیست که غرب مدعی ان است
چقدر باید در عراق و سوریه و لبنان و لیبی مصر و افغانستان ادم تیکه پاره بشه تا کاپیتالیستهای امریکا اسمشان در مجله فوربس ثبت بشود
---
بابا همه که خر نیستن من بزم
:e05a:

iranbanoo
04-23-2013, 10:15 PM
فکر میکنم قضیه ی ممنوعیت انکار هلوکاست و باقی موارد در این فروم برای همه روشن شده و حساسیت ها و مته به خشخاش گذاشتن های بی مورد هم در کش دادن این مسئله بی تاثیر نیست.
با کوچکترین تنش است (که بروزش در هر جا طبیعیست) که سیل تذکرات و انتقادها و فریاد ها بر فرد وارد شود.
اگر معذوریت قانونی وجود دارد که لازم نیست در هر تذکری فرد را تحریک به پاسخ گویی کنید.
مثلا:
((انکار هلوکاست به دلایلی که ذکر شد در این فروم ممنوع است اما هر خری که میخواهد آن را انکار کند واقعا بی شعور است و باید برود جای دیگر این اراجیف را ببافد))!!!
خوب این نوع تذکر دادن ها همراه با جانب داری خودش باعث تنش میشود.پس خرده گیری بر اینکه فردی واکنش نشان دهد هم نابجاست.
البته این را بی طرفانه و فراغ از هر سو گیری میگویم.همانطور که من به عنوان یک دگر اندیش خواهان این هستم که عقیده ام را ابراز کنم و هیچ قانونی را برای خفه کردن اعتقادم را بر نمیتابم به همان میزان هم خود را محق میدانم در مورد مسائل تاریخی ابراز نظر کنم.(گرچه این مستلزم وجود یک محیط کارا و یک گفت و گوی علمیست)

ضمنا توهین و تمسخر دیگران چه ارتباطی با نق زدن هایشان دارد؟اینجا یک محیط فرهنگیست و رعایت شئون گفت و گو و احترام در آن بایسته است ,هر آن اندازه که آزاد باشد

Theodor Herzl
04-23-2013, 10:15 PM
می‌گویند نرود میخ آهنی در سنگ همین است ، یک بار دیگر به صورت واضح و روشن میگویم.

۱- در این انجمن نژاد پرستی‌ ، از جمله دفاع از حکومت نازی‌ها ممنوع است.

۲- در این انجمن انکار نسل کشی ، از جمله انکار هلوکاست ممنوع است.

ده‌ها صفحه برای اینکه چرا اینگونه است توضیح داده شده است و این قوانین نیز تغییر نمیکنند ، اگر خوشتان نمی‌‌آید لطفا تشریف ببرید ، کسی‌ شما را اینجا نگاه نداشته است.

واقعا من نمیدونم چه مردمانی داریم که چندین ماه است فقط عین سکینه خانم غر میزنند که چرا ما اینجا نمیتوانیم نژاد پرستی‌ کنیم و در وصف هیتلر مثنوی بگوییم!

Newton
04-23-2013, 10:27 PM
فرار به جلوی شما اعجاب انگیز است

من کجا از هیتلر دفاع کردم کجا هلو گاست رو انگار کردم(به قبلتر رجوع نکنید)
کی گفته فلان قوم رو نابود کنیم؟
----------
اعتراض من این بود کسی رو به جرم این که مثل شما فکر نمیکند اسمش رو رنگی نکنید
این هم یک جور نژاد پرستی و برچسب زدنه
--------------
دومی این بودکسی نباید مانع نوشتن و ابراز عقیده شخصی شود که شما انجام دادید هر دو رو
------------------------------
با این توصیف شما کره شمالی هم دمکرات ترین کشور دنیاست
پس ما اصلا برای چه اینجا هستیم

Theodor Herzl
04-23-2013, 10:27 PM
یک دگر اندیش خواهان این هستم که عقیده ام را ابراز کنم و هیچ قانونی را برای خفه کردن اعتقادم را بر نمیتابم به همان میزان هم خود را محق میدانم در مورد مسائل تاریخی ابراز نظر کنم.(گرچه این مستلزم وجود یک محیط کارا و یک گفت و گوی علمیست)حالا این دگر اندیشی‌ شما فقط در مورد نازی‌ها گل میکنه؟ در خود اروپا هم سوال پرسیدن و تحقیق ممنوع نیست ، ولی‌ گفتن مزخرفاتی مثل اینکه اتاق گاز وجود نداشته و غیره ممنوع است ، شما هم سند و مدرک جدیدی داری میتونی‌ در جستار مربوطه مطرح کنید.

Theodor Herzl
04-23-2013, 10:34 PM
من کجا از هیتلر دفاع کردم کجا هلو گاست رو انگار کردم(به قبلتر رجوع نکنید)
کی گفته فلان قوم رو نابود کنیم؟

اینجا

به نام حقیقتدوستانی که معتقد هستند هلو فالسی اتفاق افتاده
لطف کنن اسامی این شش میلیونی که توسط ملت المان هلاک شدند را نام ببرند!

ادلف هیتلر مرحوم کجا گفت یهودی بکشند
اگر گفته سند و مدرکش کجاست
اگر هم چند یهودی از بیماری مردن به ملت المان چه بروند یقیه انگلیس وچرچیل را بگیرند و دوستم استالین کبیر را

ولی هلو فالس را تآ انجایی که مطالعه کردم اتفاق نیفتاده

در هیچ جای تاریخ سندی از دستور پیشوا دال بر کشتار یهودیها اریه نشده
.....

iranbanoo
04-23-2013, 10:34 PM
حالا این دگر اندیشی‌ شما فقط در مورد نازی‌ها گل میکنه؟ در خود اروپا هم سوال پرسیدن و تحقیق ممنوع نیست ، ولی‌ گفتن مزخرفاتی مثل اینکه اتاق گاز وجود نداشته و غیره ممنوع است ، شما هم سند و مدرک جدیدی داری میتونی‌ در جستار مربوطه مطرح کنید.
خیر.من در مورد نازی ها ابراز نظری نداشته ام و قضاوتم در مورد این مسئله را برای خود محفوظ داشته ام.
انقدر هم خودمان در این خراب شده(ایران) صنم داریم که یاسمن دیگران در آن گم است.
منظور من این بود که از این حساسیت هایتان کمی بکاهید و دیگران را وادار به واکنش نکنید.
زوم کردن بر روی نظرات یک کاربر و مدام با او کلنجار رفتن و با روش های متفاوت با او مقابله کردن ایجاد حساسیت میکند.بعد هم خودتان از اینکه این مسائل کش پیدا کرده رنجیده خاطر میشوید.
توهین کردن هم که دیگر جای خود دارد....!!

Mehrbod
04-23-2013, 10:42 PM
فکر میکنم قضیه ی ممنوعیت انکار هلوکاست و باقی موارد در این فروم برای همه روشن شده و حساسیت ها و مته به خشخاش گذاشتن های بی مورد هم در کش دادن این مسئله بی تاثیر نیست.
با کوچکترین تنش است (که بروزش در هر جا طبیعیست) که سیل تذکرات و انتقادها و فریاد ها بر فرد وارد شود.
اگر معذوریت قانونی وجود دارد که لازم نیست در هر تذکری فرد را تحریک به پاسخ گویی کنید.
مثلا:
((انکار هلوکاست به دلایلی که ذکر شد در این فروم ممنوع است اما هر خری که میخواهد آن را انکار کند واقعا بی شعور است و باید برود جای دیگر این اراجیف را ببافد))!!!
خوب این نوع تذکر دادن ها همراه با جانب داری خودش باعث تنش میشود.پس خرده گیری بر اینکه فردی واکنش نشان دهد هم نابجاست.
البته این را بی طرفانه و فراغ از هر سو گیری میگویم.همانطور که من به عنوان یک دگر اندیش خواهان این هستم که عقیده ام را ابراز کنم و هیچ قانونی را برای خفه کردن اعتقادم را بر نمیتابم به همان میزان هم خود را محق میدانم در مورد مسائل تاریخی ابراز نظر کنم.(گرچه این مستلزم وجود یک محیط کارا و یک گفت و گوی علمیست)

ضمنا توهین و تمسخر دیگران چه ارتباطی با نق زدن هایشان دارد؟اینجا یک محیط فرهنگیست و رعایت شئون گفت و گو و احترام در آن بایسته است ,هر آن اندازه که آزاد باشد

شیوه‌یِ سخنگویی گردانندگان اینجا همیشه ارجمندانه نیست و نیازی هم نیست باشد:

١. گردانندگان به کسی بدهکار نیستند.
٢. کسی از گردانندگی پول نمیگیرد.
٣. هر کس (از جمله خود شما) میتواند باسانی گرداننده شود.

هیچ گرداننده‌ای نیز اینجا اجازه‌یِ درون کردن گرایش‌هایِ شخصی خود به ابزار گردانندگی را ندارد (از جمله خود من) و اگر کرد دیگران بازگردانی میکنند (چنانکه کرده‌ایم).

پس اینکه شما از لحن گرداننده کسرا (david hume, theodor, ...) آزرده شده‌اید برای من اهمیت چندانی ندارد, ایشان با لحنی هزاران بار زشت‌تر
با خودِ من تاکنون سخن گفته و تا زمانیکه سخنان اش دربرگیرنده‌یِ ناسزایِ شخصی نباشد برتابیده[1] میشود: همان آزادی بیان که شما روشن نیست سرانجام میخواهید یا نمیخواهید!

----
1. ^ bar+tâftan::Bartâftan || برتافتن: تحمل کردن; Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-1a2d12e7d40b4dd680c5a14f264dd2ec-fa.html), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Endure), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Tolerate), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Bear) to endure; to tolerate; to bear

Mehrbod
04-23-2013, 10:44 PM
دومی این بودکسی نباید مانع نوشتن و ابراز عقیده شخصی شود که شما انجام دادید هر دو رو

برخی نوشته‌هایِ شما بنادرستی و سلیقه‌ای سانسور شده بودند که همان روز برگشتند.

iranbanoo
04-23-2013, 10:49 PM
شیوه‌یِ سخنگویی گردانندگان اینجا همیشه ارجمندانه نیست و نیازی هم نیست باشد:

١. گردانندگان به کسی بدهکار نیستند.
٢. کسی از گردانندگی پول نمیگیرد.
٣. هر کس (از جمله خود شما) میتواند باسانی گرداننده شود.

هیچ گرداننده‌ای نیز اینجا اجازه‌یِ درون کردن گرایش‌هایِ شخصی خود به ابزار گردانندگی را ندارد (از جمله خود من) و اگر کرد دیگران بازگردانی میکنند (چنانکه کرده‌ایم).

پس اینکه شما از لحن گرداننده کسرا (david hume, theodor, ...) آزرده شده‌اید برای من اهمیت چندانی ندارد, ایشان با لحنی هزاران بار زشت‌تر
با خودِ من تاکنون سخن گفته و تا زمانیکه سخنان اش دربرگیرنده‌یِ نگر شخصی نباشد برتابیده[1] میشود: همان آزادی بیان که شما روشن نیست سرانجام میخواهید یا نمیخواهید!
شیوه ی سخن گفتن یک چیز است و شیوه ی اعمال قانون کردن چیز دیگر.....
من با شیوه ی سخن گفتن هیچ کس مشکلی ندارم .کما اینکه ممکن است در حین بحث ها هم خودم پایم را از مرزهای معمول فرا تر بگذارم.
اما اینکه کسی را جلویمان بگذاریم و به بهانه ی اعمال قانون کردن و توجیه اش به باد تمسخر و توهین بگیریم را نه در اینجا و نه در هیچ کجا ندیده ام که عنوان آزادی بیان را در خود داشته باشد.

Mehrbod
04-23-2013, 11:02 PM
شیوه ی سخن گفتن یک چیز است و شیوه ی اعمال قانون کردن چیز دیگر.....
من با شیوه ی سخن گفتن هیچ کس مشکلی ندارم .کما اینکه ممکن است در حین بحث ها هم خودم پایم را از مرزهای معمول فرا تر بگذارم.
اما اینکه کسی را جلویمان بگذاریم و به بهانه ی اعمال قانون کردن و توجیه اش به باد تمسخر و توهین بگیریم را نه در اینجا و نه در هیچ کجا ندیده ام که عنوان آزادی بیان را در خود داشته باشد.

ایرانبانوی گرامی, یکی از گردانندگان اینجا بلغزش اندیشه‌یِ خوبی دیده بود که کاربر Newton را از روی ترول‌هایش رنگی کند و کرد, سپس دیگر گردانندگان و من کار را نادرست دیدیم و خود ایشان برداشت.

این بخش گردانندگی کار بود که لغزشی پیشامد, درست شد, پایان یافت.

اگر هم کسی اینجا هرگز بدلخواه در نوشته‌هایِ شما یا هرکس دیگری دست برد میتوانید بآسانی بگویید و بی‌برووبرگرد رسیدگی میشود.

سرانجام میماند لحن گرداننده کسرا که خود من اینجا دلبستگی چندانی به ایشان ندارم (و ایشان هم به من ندارند) و به قول خودشان میخواهند militant رفتار کنند.

اگر دیگران دوست دارند در انجمن از نبود آزادی بیان گلایه کنند و اگر ایشان میخواهند پاسخ بدهند و به
سر و روی یکدیگر بپرند, دیگر پیوندی به قانون‌هایِ انجمن ندارد و چیزی است میان ایشان و نویسندگان.

Newton
04-23-2013, 11:28 PM
به نام بز گوش دراز

جناب مهربد اتهام ترولیست بودن به من نارواست
همچنانان که نازی بودن نارواست
----------------------------
من اینترنتم سرعت نداره
از نرم افزاری استفاده میکنم که به درد نوشتن نمیخوره (پفین خواستید اسگرین شان از تبلتم بگیرم)
من باید تک تک حروف رو فشار بدم کیبرد مجازی
تور هم که اکثر مواقعه کار نمیکنه
----------------------------------
پس موجهه که طول نوشته هام کوتاه باشه و غلط املایی داشته باشد
----------------------------------
ظمنا من اگر از هیتلر یاد میکنم در جایی(نه این سایت) دلیل بر نازی بودن نیست
قبلا گفتم تسلیحات و تکنولوژی نازی مورد علاقه من است
همانگونه که امریکایی ها و روسها دانشمندان نازی را در اغوش گرفتند!!!!
--------------------------------
من نوعی با یک رعد برق که دگر اندیش نشدم وشاید دیگر دوستان
پدرم در امده صد تا کتاب خوندم کلی توو اینترنت مطالعه کردم
فکر کردین خیلی اسونه از یک ارثیه مورثی خلاص بشین؟
ولی شاید نوشتن خوب نباشه ولی میدونم چطوری منظورم رو برسونم
هنوز هم دانش اموزم واز شما یاد میگیرم که بیشتر تحقیق ومطالعه کردید
-----------------------
متر را در نوشتن ملاک قرار نمیدن
ارزش رباعیات خیام از شاهنامه فرودسی برام بیشتره

Mehrbod
04-23-2013, 11:49 PM
به نام بز گوش دراز

جناب مهربد اتهام ترولیست بودن به من نارواست
همچنانان که نازی بودن نارواست
----------------------------
من اینترنتم سرعت نداره
از نرم افزاری استفاده میکنم که به درد نوشتن نمیخوره (پفین خواستید اسگرین شان از تبلتم بگیرم)
من باید تک تک حروف رو فشار بدم کیبرد مجازی
تور هم که اکثر مواقعه کار نمیکنه
...
هنوز هم دانش اموزم واز شما یاد میگیرم که بیشتر تحقیق ومطالعه کردید
-----------------------
متر را در نوشتن ملاک قرار نمیدن
ارزش رباعیات خیام از شاهنامه فرودسی برام بیشتره

سپاس از روشنگری شیلا جان,

هر آینه کسی اینجا با نژادپرست بودن/نبودن شما کاری ندارد (تا زمانیکه پیش خودتان بماند و نکوشید بگسترانید).

سخان شما در راستای "انکار هلوکاست" نیز اینجا ثبت شده گردآمده‌اند:

ممنوعیت نژاد پرستی‌ و انکار هولوکاست در انجمن دفترچه (http://www.daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%8 7%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D 8%A7%D8%8C-%D8%AF%D8%B4%D9%88%D8%A7%D8%B1%E2%80%8C%DB%8C%E2%8 0%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-7/%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%DB%8C%E2%80%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D9%88%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-1086/#post38016)

به شما پیشنهاد میکنم چنانکه در این پیک بالا داریم از «انکار هلوکاست» خودداری کنید, اگرنه این را میتوانید واپسین گوشزد به خودتان در اینباره بدانید.

ما در راستای پیروی از قانون خاک کشورِ آلمان در اینباره (انکار هلوکاست) نرمی دیگر نشان نخواهیم داد.

mamad1
04-24-2013, 07:04 AM
شما چکاره حسن newton هستی‌؟:e057:

هیچ کاره حسن newton
من از ترور شخصیتی کسی به خاطر عقایدش بدم میاد
این مدلی که شما انجام دادی که دقیقا از رفتار بسیجی های خامنه ای ایضا خورده بود

تا حالا ندیدم یک خط جواب درست و بدرد بخور به newtonبدید
همش مسخره و جک و چرتو پرت

mamad1
04-24-2013, 07:10 AM

مهربد جان
نق زدن دیگه چه صیغه ای ؟
من هیتلر رو دوست دارم
شخصیت کاریزماتیکشو دوس دارم
خیلی از تفکراتشو دوس دارم
در عین حال نژاد پرستیشو دوس ندارم
[...]

کجای این نق زدنه؟
اگر می فرمایید ما یک مدل جدید از ازادی بیان در خاک المان و کشور های اروپایی داریم ما هم قبول میکنیم و تفکراتمونو بیان نمیکنیم(خیلی هم خوب بلدیم این کار رو)
اما اگر میگید این نق زدنه
نه قبول نیست

Theodor Herzl
04-24-2013, 07:19 AM
اوایل انجمن یک گروه پانترک به اینجا حمله کرده بودند، حالا هم عاشقان سینه چاک هیتلر ، عجب ملتی داریم ما واقعا! :suspicious:

Theodor Herzl
04-24-2013, 07:20 AM
من هیتلر رو دوست دارم:Facepalm:

undead_knight
04-24-2013, 04:04 PM
اوایل انجمن یک گروه پانترک به اینجا حمله کرده بودند، حالا هم عاشقان سینه چاک هیتلر ، عجب ملتی داریم ما واقعا! :suspicious:
راستش من نمیدونم چطور میشه نسبت به حزب نازی و در صدر اون هیتلر رو با وجود چنین چیزهایی خنثی بود،چه برسه به دوست داشتن!
Nazi Propaganda Against the Disabled: story, pictures and information - Fold3.com (http://www.fold3.com/page/286019384_nazi_propaganda_against_the_disabled/)
نکته:البته یک بخشش از همه جالب تره و ممکنه دوستان رو یاد چیزی بندازه:
With the law’s passage the Third Reich also stepped up its propaganda against people with disabilities, regularly labeling them “life unworthy of life” or “useless eaters” and highlighting their burden upon society.

Theodor Herzl
04-24-2013, 04:11 PM
راستش من نمیدونم چطور میشه نسبت به حزب نازی و در صدر اون هیتلر رو با وجود چنین چیزهایی خنثی بود،چه برسه به دوست داشتن!
Nazi Propaganda Against the Disabled: story, pictures and information - Fold3.com
With the law’s passage the Third Reich also stepped up its propaganda against people with disabilities, regularly labeling them “life unworthy of life” or “useless eaters” and highlighting their burden upon society.در دوران قبل احمدی‌نژاد ، من حتی یادم هست در دورهٔ رفسنجانی‌ تلوزیون رژیم یک سری برنامه به ضّد نازی‌ها می‌‌گذاشت ، سریال ارتش سری هم که حتما یادتون هست چقدر محبوب بود ، از زمان اومدن احمدی‌نژاد و این انکار هولوکاست یک trend طرفداری از نازی‌ها در ایران شروع شد که متاسفانه نتیجه اش رو هم الان میبینیم.

Mehrbod
04-24-2013, 04:21 PM
مهربد جان
نق زدن دیگه چه صیغه ای ؟
من هیتلر رو دوست دارم
در مورد هلوکاست هم نظری قطعی ندارم
شاید این اتفاق افتاده شاید هم
جناب تئودور هرتزل یه کمی ابو روغنشو زیاده کرده
این نظر منه

کجای این نق زدنه؟
اگر می فرمایید ما یک مدل جدید از ازادی بیان در خاک المان و کشور های اروپایی داریم ما هم قبول میکنیم و تفکراتمونو بیان نمیکنیم(خیلی هم خوب بلدیم این کار رو)
نه قبول نیست

شما میتوانید درباره‌یِ هیلتر و گرایش هایتان برای پیشوای بزرگ اتان را بروید هر جا خواستید بنویسید (تا زمانیکه رسما
نژادپرستی نکنید‌ و نشود), ولی برای «هلوکاست» ما سخنی از «انکار» یا «بازنگری» یا «این شمار کشته نشده‌اند آن شمار کشته شده‌اند»
و ... را شوربختانه نمیتوانیم بپذیریم, گرچه خود من موافق با آزادی اشان هستم, ولی بودن server در خاکِ کشور آلمان ما را وادار به پیروی از قانونهای خاک آلمان میکنید.

باور هم ندارید بفرمایید بروید قانون‌هایِ آلمان را از اینجا بخوانید:

- WiKi (http://de.wikipedia.org/wiki/Holocaustleugnung)
Holocaustleugnung
..
Öffentliche Holocaustleugnung findet in vielen Staaten statt. In einigen wird sie von Regierungen gedeckt, teilweise sogar gefördert. In anderen, darunter allen deutschsprachigen, ist sie ein eigener Straftatbestand. In weiteren Staaten ist sie unter bestimmten Umständen als Rassenhass, Verleumdung oder „falsche Nachricht“ strafbar (siehe Gesetze gegen Holocaustleugnung).

ترزبان[1]:

گفتگوی آزادانه پیرامون[2] هلوکاست در بسیاری کشورها دیده میشود. در برخی جاها هتا زیرپوشش دولت بوده و تشویق نیز میشود. در دیگر جاها ولی, دربرگیرنده‌یِ همه‌یِ کشورهای «آلمانی‌زبان» برای خود بَــزَهی[3] جداگانه میباشد. در برخی کشورهای دیگر نیز در برخی شرایطْ نژادپرستی, بیزاری‌افکنی, بدنامیدن یا فراکنی به شمار رفته و پادافره‌مند (مجازات‌شدنی) است.

----
1. ^ tar+zabânidan::Tarzabânidan <— Tarzabândan || ترزبانیدن: ترجمه کردن to translate
2. ^ pirâ+mun::Pirâmun || پیرامون: محیط Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Perimeter), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86) around
3. ^ Bazah || بزه: جرم Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-9eb05b3a71594b8c94909b9760e1a17f-fa.html), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Crime), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%B2%D9%87) crime

mamad1
04-24-2013, 04:31 PM
شما میتوانید درباره‌یِ هیلتر و گرایش هایتان برای پیشوای بزرگ اتان را بروید هر جا خواستید بنویسید (تا زمانیکه رسما
نژادپرستی نکنید‌ و نشود), ولی برای «هلوکاست» ما سخنی از «انکار» یا «بازنگری» یا «این شمار کشته نشده‌اند آن شمار کشته شده‌اند»
و ... را شوربختانه نمیتوانیم بپذیریم, گرچه خود من موافق با آزادی اشان هستم, ولی بودن server در خاکِ کشور آلمان ما را وادار به پیروی از قانونهای خاک آلمان میکنید.

باور هم ندارید بفرمایید بروید قانون‌هایِ آلمان را از اینجا بخوانید:

جناب مهربد یک بار این مطلب رو گفتید ما هم جواب دادیم

مهربد جان
نق زدن دیگه چه صیغه ای ؟
من هیتلر رو دوست دارم
در مورد هلوکاست هم نظری قطعی ندارم
شاید این اتفاق افتاده شاید هم
جناب تئودور هرتزل یه کمی ابو روغنشو زیاده کرده
این نظر منه

کجای این نق زدنه؟
نه قبول نیست

در نهایت
سود این بحث ها این بود که شباهت هایی بین دیکتاتوری جمهوری اسلامی و جمهوری دموکراتیک آلمان پیدا کردیم
همین

mamad1
04-24-2013, 04:34 PM
در دوران قبل احمدی‌نژاد ، من حتی یادم هست در دورهٔ رفسنجانی‌ تلوزیون رژیم یک سری برنامه به ضّد نازی‌ها می‌‌گذاشت ، سریال ارتش سری هم که حتما یادتون هست چقدر محبوب بود ، از زمان اومدن احمدی‌نژاد و این انکار هولوکاست یک trend طرفداری از نازی‌ها در ایران شروع شد که متاسفانه نتیجه اش رو هم الان میبینیم.

به نظر من صهیونیست ها و نازی ها دقیقا در یک راستا قرار دارند
متاسفانه
به خاطر قوانین نمیشه حتی در مورد تفکرات خنده دار شما بحث کرد چه برسه به چالش کشید

Theodor Herzl
04-24-2013, 04:35 PM
خیلی از تفکراتشو دوس دارمراستی‌ میشود یک چند مثال بزنید که کدام تفکرات هیتلر برای شما جالب است؟

mamad1
04-24-2013, 04:36 PM
راستی‌ میشود یک چند مثال بزنید که کدام تفکرات هیتلر برای شما جالب است؟

نه .

Mehrbod
04-24-2013, 04:39 PM
جناب مهربد یک بار این مطلب رو گفتید ما هم جواب دادیم
در نهایت
سود این بحث ها این بود که شباهت هایی بین دیکتاتوری جمهوری اسلامی و جمهوری دموکراتیک آلمان پیدا کردیم
همین

آزادی روشنه مرزبندی دارد و اصلا با مرزبندیِ آزادی است که چیزی به نام آزادی تعریف میشود, اگر نه آزادی و سانسور در نبود «مرز» بیمعنی میباشند.

مرز آزادی بیان در اینجا هم روشنه:

١. ممنوع بودن نژادپرستی
٢. ممنوع بودن انکار/بازنگری/... کردن پیرامون هلوکاست
٣. ممنوع بودن ناسزاگوییِ شخصی به کاربران (ولی آزاد بودن همگانیِ آن)

اکنون اگر اینها برای شما به اندازه‌یِ بسنده آزادی نیستند و شما را یاد "گوانتانامو" و "کهریزک" و "هم‌میهن" میاندازند دیگر گناهِ ما نبوده و برای من یکی بی ارزش هستند (دست من بود ٢ را هم آزاد میکردم).

Theodor Herzl
04-24-2013, 04:43 PM
هر روز که می‌گذرد ، بیشتر خوشحال میشوم که سال‌های سال است دیگر در ایران زندگی‌ نمیکنم تا با این دسته افراد برخورد داشته باشم ، فکر بکنید یک نفر در ایران بگوید من به تفکرات اسدالله لاجوردی و آیت‌الله خلخالی علاقمند هستم ، مردم چه در مورد شما فکر میکنند؟

Russell
04-24-2013, 04:44 PM
With the law’s passage the Third Reich also stepped up its propaganda against people with disabilities, regularly labeling them “life unworthy of life” or “useless eaters” and highlighting their burden upon society.

منرا که یاد این چند نفر فمینیست اشتباهی انداخت !!

Men are finished (http://www.youtube.com/watch?v=QNINB0tyGI0)

دیگر چیزی که یاد من انداخت مهمل بودن کل اخلاق کانتی و خوبی‌هایِ فایده‌گرایی بود :))

mamad1
04-24-2013, 04:50 PM
آزادی روشنه مرزبندی دارد و اصلا با مرزبندیِ آزادی است که چیزی به نام آزادی تعریف میشود, اگر نه آزادی و سانسور در نبود «مرز» بیمعنی میباشند.

مرز آزادی بیان در اینجا هم روشنه:

١. ممنوع بودن نژادپرستی
٢. ممنوع بودن انکار/بازنگری/... کردن پیرامون هلوکاست
٣. ممنوع بودن ناسزاگوییِ شخصی به کاربران (ولی آزاد بودن همگانیِ آن)

اکنون اگر اینها برای شما به اندازه‌یِ بسنده آزادی نیستند و شما را یاد "گوانتانامو" و "کهریزک" و "هم‌میهن" میاندازند دیگر گناهِ ما نبوده و برای من یکی بی ارزش هستند (دست من بود ٢ را هم آزاد میکردم).

با جمله اول شما هیچ مشکلی وجود نداره
مشکل اینجاست که گاهی

زور مندانی مثل جمهوری اسلامی و المان( تحت نفوذ یهودی های بد تر از مسلمان) این مرز ها رو بر اساس منافع خودشون تعیین میکنن و هر دو هم ادعای بهترین و کامل ترین ازادی ها رو دارند

الان حرف من رو دقیقا متوجه شدید؟

حالا باز بفرمایید

قوانین مزخرف مورد نظر دولت المان رو ( مثل رایان که قوانین مزخرف تیم سایبری رو به خورد ما میداد ) مجددا و برای بار صدم لیست کنید
یکبار گفتید ما هم فهمدیم

Mehrbod
04-24-2013, 04:50 PM
هر روز که می‌گذرد ، بیشتر خوشحال میشوم که سال‌های سال است دیگر در ایران زندگی‌ نمیکنم تا با این دسته افراد برخورد داشته باشم ، فکر بکنید یک نفر در ایران بگوید من به تفکرات اسدالله لاجوردی و آیت‌الله خلخالی علاقمند هستم ، مردم چه در مورد شما فکر میکنند؟

ایشان آزاد هستند درباره‌یِ هیلتر و اینکه چه چیزِ ایشان را دوست داشته‌اند بنویسند (تا زمانیکه نژادپرستی نشود).

Mehrbod
04-24-2013, 04:57 PM
مشکل اینجاست که گاهی

زور مندانی مثل جمهوری اسلامی و المان( تحت نفوذ یهودی های بد تر از مسلمان) این مرز ها رو بر اساس منافع خودشون تعیین میکنن و هر دو هم ادعای بهترین و کامل ترین ازادی ها رو دارند

حالا باز بفرمایید

قوانین مزخرف مورد نظر دولت المان رو ( مثل رایان که قوانین مزخرف تیم سایبری رو به خورد ما میداد ) مجددا و برای بار صدم لیست کنید
یکبار گفتید ما هم فهمدیم

این مشکل شما است, برای من اینکه مغز شما چگونه چیزها را دسته‌بندی و همانندی[1] میکند کارایی ندارد و لغزشمند به نگر ام میاید.

فرنودانه[2] چیزها نه ٠ هستند, نه ١٠٠, نه جایی بهترین آزادی را داریم نه بدترین آزادی را, آزادی بیان آلمان نیز روشنه ١٠٠% نیست, ولی دربرابر ایران ١٠٠٠ برابر و بیشتر هم میباشد.

آزادی بیان آلمان نیز در برخی جاها به پایِ آمریکا نمیرسد (در آمریکا بیزاری‌افکنی {hate speech} آزاد است, شما میتوانید راه بروید و بگویید من از همجنسگرایان
بیزارم و کسی هم نمیتواند به شما چیزی بگوید) و در برخی جاها از آمریکا بهتر است (شاید نه در خود آزادی بیان, ولی آزادی پوشش بنمونه, در
آلمان شما میتوانید در پارک لخت مادرزاد آفتاب بگیرید), ولی رویهمرفته از هر دیدگاهی هر دوی این کشورها باز چند سر و گردن از ایران در همه‌یِ زمینه‌های آزادی (بیان, پوشش, ..) بالاتر هستند.

----
1. ^ Hamânandidan || همانندیدن: همانندی کردن; تشبیه کردن to make similar
2. ^ farnud+âne::Farnudâne || فرنودانه: منطق‌وار Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Logically) logically

Russell
04-24-2013, 05:08 PM
مشکل اینجاست که گاهی

حالا باز بفرمایید

یکبار گفتید ما هم فهمدیم

من نظر شخص خودم را میگویم اینجا ممد جان.
از نظر موضع نسبت به آزادی بیان من معتقد به آزادی مطلق بیان هستم ،در آلمان هم همین یک ذره سانسور هم اشتباه است از دید من توسط یک دولت.البته این سخنان که این‌ها شده‌اند مثل جمهوری اسلامی هم مضحک هستند و تنها برای پروپاگاندای یهودستیزی و اسلامیستی بدرد میخورند.

در مورد اینجا هم ،اینجا ما یک دولت نیستیم.در مورد ممنوعیت هلوکاست محدودیت داریم (اگر مجبور نبودیم بخاطر سرور من خودم رای به آزاد بودنش میدام).
اما در مورد نژادپرستی و نازیسم و عشق به هیتلر، این تصمیم خود ما بوده که چنین باشد،کسی دوست ندارد میتواند برود جای دیگر ما اینجا دولت آلمان و ایران و ... نیستیم که مسئولیت اینچنینی در قبال کاربران داشته باشیم.اینجا تصمیم بر این گرفته شده که در محیط اینجا نه نژادپرستی تحمل شود نه اجازه داده شود از اینجا برای تبلیغ آن استفاده شود.کاربرانی که با این مساله مشکل دارند خیلی راحت میتوانند بروند به سایت نازی‌هایِ ایران که فیلتر هم نیست مراجعه کنند،اینجا جایی برای ابراز نژادپرستی (از هر نوعش) وجود نداشته و تا من حداقل اینجا هستم نخواهد داشت.

Theodor Herzl
04-24-2013, 05:15 PM
این انکار هولوکاست ورژن جدید "چسی روشنفکری"​ آمدن در ایران شده است، هر کسی‌ که سواد آنچنانی‌ ندارد و از علی‌ آباد کتول با تابحال خارج نشده می‌گوید که ببینید در غرب آزادی بیان را سرکوب میکنند چون نمی‌گذارند ما هلوکاست را انکار کنیم. تازه قربانیان هیتلر که فقط یهودی‌ها نبودند ، ۲۷ میلیون روس توسط آلمانی‌‌ها به انواع مختلف کشته شدند ، میلیون‌ها لهستانی غیر یهودی کشته شدند ، هزاران هزار همجنس گرا کشته شدند ، هزاران شاهدان یهوه کشته شدند, ۹۰۰ هزار انگلیسی‌ و آمریکایی کشته شدند. واقعا یک نفر باید بویی از انسانیت نبرده باشد که از چنین رژیمی خوشش بیاید.

Mehrbod
04-24-2013, 05:30 PM
دیگر چیزی که یاد من انداخت مهمل بودن کل اخلاق کانتی و خوبی‌هایِ فایده‌گرایی بود :))

بدبختانه درآمد انگار کسانیکه سودگرایی را مینکوهند در مزداهیک[1] سررشته ندارند و افمارش‌ها[2] یشان بدجور زار میزند: فایده‌گرایی (Utilitarianism) - برگ 8 (http://www.daftarche.com/%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82-10/%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%DA%AF%D8%B 1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-utilitarianism-883/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-8.html)

----
1. ^ mazdâh+ik::Mazdâhik || مزداهیک: ریاضیات D4f (http://tinyurl.com/dx3yabh) mathematics
2. ^ Afmârdan || افماردن: حساب کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Calculate), ϢDict-Pâ (http://fa.wiktionary.org/wiki/%D8%A7%D9%81%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%86) to calculate

Russell
04-24-2013, 05:42 PM
بدبختانه درآمد انگار کسانیکه سودگرایی را مینکوهند در مزداهیک[1] سررشته ندارند و افمارش‌ها[2] یشان بدجور زار میزند: فایده‌گرایی (Utilitarianism) - برگ 8
آری در بحث‌هایِ ما پیرامون اخلاق معلوم شد ایراد در زار زدن وضع دانش یکسری‌ست،ولی رشته را اشتباه گرفتی چرا که اتفاقا ایراد در نداشتن دانش درباره اخلاق و معرفتشناسی و اشتباه گرفتن حوزه اخلاق با ریاضی‌ست !!
آن عده فکر میکنند این سخنان که میگویند را خودشان بتازگی کشف کرده‌اند و فلسفه اخلاق بکل کشک است،برای همین سر بحث‌هایِ اخلاقشناسی بجای گفتگو ،یا حمله شخصی میکنند یا جک تعریف میکنند.
بعد هم که بعلت شوت زدن در مطلب و تعصب و بعد از 100 بار توضیح ما ولشان میکنیم بحال خودشان و جوابشان را دیگر نمیدهیم فکر میکنند علتش بیسوادی ما در ریاضی‌ست !!
البته این مساله و پاسخ من کاملا به بحث مابین و من و آندد گرامی بر میگردد،شما موقع حمله به استالین تشیف بیاورید برای دفاع اینجا جایش نیست :e105:

Mehrbod
04-24-2013, 05:44 PM
آری در بحث‌هایِ ما پیرامون اخلاق معلوم شد ایراد در زار زدن وضع دانش یکسری‌ست،ولی رشته را اشتباه گرفتی چرا که اتفاقا ایراد در نداشتن دانش درباره اخلاق و معرفتشناسی و اشتباه گرفتن حوزه اخلاق با ریاضی‌ست !!
آن عده فکر میکنند این سخنان که میگویند را خودشان بتازگی کشف کرده‌اند و فلسفه اخلاق بکل کشک است،برای همین سر بحث‌هایِ اخلاقشناسی بجای گفتگو ،یا حمله شخصی میکنند یا جک تعریف میکنند.

البته این مساله و پاسخ من کاملا به بحث مابین و من و آندد گرامی بر میگردد،شما موقع حمله به استالین تشیف بیاورید برای دفاع اینجا جایش نیست :e105:

ببخشایید که شما میخواهید اخلاقیات را تنها از کانت و از نوشته‌هایِ کتاب‌هایِ چاپ شده بجویید, من ولی خردگرا هستم و اخلاقیات را در فرنودسار میجویم (:

بعد هم که بعلت شوت زدن در مطلب و تعصب و بعد از 100 بار توضیح ما ولشان میکنیم بحال خودشان و جوابشان را دیگر نمیدهیم فکر میکنند علتش بیسوادی ما در ریاضی‌ست !!

آری, اصولا شما پاسخ بدهید پاسخ کوبنده داده‌اید, پاسخ ندهید دیگری ارزش اش را نداشته و همیشه حق با شما‌ست (:

پاسخ‌هایِ ما به هر روی بزیبایی و بفرنود ناب داده شده‌اند: اخلاق چیست؟ - برگ 21 (http://www.daftarche.com/%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82-10/%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-392/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-21.html)

Russell
04-24-2013, 05:58 PM
ببخشایید که شما میخواهید اخلاقیات را تنها از کانت و از نوشته‌هایِ کتاب‌هایِ چاپ شده بجویید, من ولی خردگرا هستم و اخلاقیات را در فرنودسار میجویم (:

تازه ناراحت شده‌اند که چرا من به نویسنده جمله بالا بعد از 10 صفحه توضیح دیگر جواب نمیدهم :))

Mehrbod
04-24-2013, 06:05 PM
تازه ناراحت شده‌اند که چرا من به نویسنده جمله بالا بعد از 10 صفحه توضیح دیگر جواب نمیدهم :))

ببخشایید که استانداردهای condescending گونه‌یِ (خودابرترپندارانه‌یِ) شما را برآورده نمیکنیم!

undead_knight
04-24-2013, 06:06 PM
من خواستم دوستان رو یاد یکی از باورهای نازی ها بندازم که البته نه به خاطر اینکه باورمندان بهش نازی بودند(پس بد هستند) بلکه به این خاطر که خود این باورها از دید من کمی چندش آور هستند:)
btw i dont believe anything is holy,neither feminism nor anything else ;)
درهر حال کل کل و بحث های نامرتبط رو جای دیگه ادامه بدیم بهتره:))

Soheil
04-24-2013, 06:27 PM
راستش من تا حالا فکر میکردم حساسیت کسرا روی این قضایا بخاطر یهودی بودنش است و سعی میکردم رفتارهای ایشون رو درک کنم. بالاخره چند میلیون یهودی کشته شدن و میشه احساسات ایشون رو درک کرد. مثلن رفتارهایی که با کاربر نیوتن داشت. ولی الان که خود ایشون گفت این حساسیتم بخاطر یهودی بودنم نیست پس این رفتارها چه لزومی داره؟
من تا حدودی به ممد1 حق میدم و خودمم یاد رفتارهای اسلامگرایان افتادم. این طبیعیه که مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید هم بترسه.
واقعا از کسرا انتظار نداشتم که بخواد از جایگاه و قدرتش اینطوری استفاده بکنه.

Theodor Herzl
04-24-2013, 06:31 PM
واقعا از کسرا انتظار نداشتم که بخواد از جایگاه و قدرتش اینطوری استفاده بکنه.دوست عزیز ، من قدرتی‌ در دولت فدرال آلمان ندارم و قانونی‌ هم ننوشتم ! چه سو استفاده‌ای من کردم؟

Soheil
04-24-2013, 06:42 PM
دوست عزیز ، من قدرتی‌ در دولت فدرال آلمان ندارم و قانونی‌ هم ننوشتم ! چه سو استفاده‌ای من کردم؟

ممکنه نتونم همشو توضیح بدم ولی اصلا حس خوبی ندارم.
چرا به نیوتن گفتید حق نداره در تاپیکتون بنویسه؟
رفتار سلیقه ای و غیر حرفه ای با کاربرانی مثل نیوتن که چند بار دیدم. انگار اینجا فامیل بازیه. لزومی نمیبینم فروم رو زیر و رو کنم نمونه هاشو نشونتون بدم.