PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتاوردهای خنده‌دار و گریه‌آور خمینی

Mehrbod
04-22-2013, 08:38 PM
به هر حال آدم یک وقتهایی از مشاهیر !!!! الگوبرداری میکنه :دی

به اسپاگتی هنوز یاد این میافتم میخندم :))))

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/95.jpg

mosafer
04-22-2013, 08:45 PM
به اسپاگتی هنوز یاد این میافتم میخندم :))))

این الان واقعیت بود یا محض خنده ی حضار؟

Mehrbod
04-22-2013, 09:18 PM
این الان واقعیت بود یا محض خنده ی حضار؟

به گمانم یکجایی سخنرانی را هم شنیده بودم (:

درست اش اینه:

لاکن طوری نکنید که طوری بشود که مردم فکر کنند طوری شده است... (گریۀ حضار )

:))))

sonixax
04-22-2013, 09:25 PM
پس مراقب خودتون باشید

چسب :)

درست اش اینه:

))

حکم امام در مورد اسپری های حشره کش مبنی بر داشتن الکل و حرام بودن الکل :

اَگه بَشه کَه پَشه نَشه بَشه ، نَشه ، اَگه نَشه کَه پَشه نَشه نَشه بَشه !!!

نَشه نخست = نعشه
نَشه دوم به بعد = نشود
بَشه = بشود

Dariush
04-22-2013, 10:25 PM
بیش از همه این مرا میخنداند: دانشگاه باید دانشگاه باشد، دانشگاهی که دانشگاه نباشد دانشگاه نیست! هایدگر با متد هرمنوتیکش در شکستنِ رموزِ پنهانِ جمله واماند.

Mehrbod
04-23-2013, 12:04 PM
آمریکا دوهزار سال است که ما را استعمار کرده است !!! :13: :13: :24:
(دیدار با دانشجویان خط امام پس از تسخیر سفارت)

این صدام که می گوید مسلمان است، از همانهایی است که با سید الشهدا حرکت کردند و آنها را به تفنگ(!) بستند!!!
(کتاب کوثر/ دفتر حفظ و نشر آثار)

اسلام حداقل مجازات راهزنان هوایی را اعدام قرار داده !!!! :13: :13:

اگر مردی با زنی جماع(سکس) کند به این گمان که وی همسرش است !!!!! احتیاط واجب آن است که کفاره بدهد !!!! :13: :13: :13: :13: :13: ... :13: :24:
(توضیح المسائل خمینی)

بر کسی که خود را کشته کفاره واجب نیست !!!!!! :13: :21:
(توضیح المسائل خمینی)

معامله و خرید و فروش موسیقی حرام است مگر آهنگی که اخیرا به مناسبت شهادت آقای مطهری ساخته اند :23:
(سخنرانی جماران / کتاب کوثر)

ملت عزیز عراق ما برای نجات شما آمده ایم. برادران خود را کمک کنید که فردا خیلی دیر است
(خطاب به مردم عراق / 22 رمضان 1402)

مهمترین چیزی که مغز جوانها را خراب می کند و به فساد و هرزگی می کشاند ، موسیقی است. موسیقی خیانت به مملکت است !!! :21:

می گویند مغزها فرار می کنند . به جهنم که فرار میکنند. چه بهتر که این مغزهای پوسیده فرار کنند. ما علم و دانش غربی نمی خواهیم. اگر شما هم فکر میکنید که اینجا جایتان نیست فرار کنید. راه باز است :e405:

sonixax
04-23-2013, 02:35 PM
حکم امام در مورد اسپری های حشره کش مبنی بر داشتن الکل و حرام بودن الکل :

اَگه بَشه کَه پَشه نَشه بَشه ، نَشه ، اَگه نَشه کَه پَشه نَشه نَشه بَشه !!!

نَشه نخست = نعشه
نَشه دوم به بعد = نشود
بَشه = بشود

این جوکه ها !

mosafer
04-23-2013, 03:34 PM

درست اش اینه:

:))))

تکیه کلامش بود لابد "طوری"
به هر حال من از چهره اش خوشم میاد کاری به رهبر بودن و نبودنش هم ندارم

کافر_مقدس
04-24-2013, 01:07 AM
لکن اتوبوس از مینی بوس بزرگ تر است ! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/26.png

Dariush
04-24-2013, 01:18 AM
خرسندم که سعادتِ نقلِ این جمله تاریخی و مشعشعِ ایشان به من رسید:

اقتصاد مالِ خَرَه.

sonixax
04-24-2013, 01:46 AM
ریاضیات

● شما یاوه گویان با زندگانی معنوی و سعادت اجتماعی یك گروه انبوه صدها هزار میلیون نفری بازی میكنید (كشف الاسرار نوشته امام خمینی، صفحه 74)
صد هزار میلیون میشود صد میلیارد نفر، صدها هزار میلیون را خودتون حساب كنید جمعیت جهان چند نفره؟

● میلیونها میلیون سلاطین و بزرگان و فلاسفه در عالم آمدند (كشف الاسرار نوشته امام خمینی، صفحه 176)

● اسلام میلیونها حكم دارد (كشف الاسرار نوشته امام خمینی، صفحه 55)

فلسفه

● فیثاغورث حكیم در زمان سلیمان بود و حكمت را از او اخذ كرد (كشف الاسرار نوشته امام خمینی، صفحه 32)
فیثاغورث در قرن پنجم پیش از میلاد در یونان زندگی میكرد و حضرت سلیمان در قرن 10 قبل از میلاد در اورشلیم زندگی میكرد. بین این دو نفر پنج قرن اختلاف هست

● انبذقلس فیلسوف بزرگ در زمان داوود نبی بود و حكمت را از او و از لقمان حكیم اتخاذ كرد (كشف الاسرار نوشته امام خمینی، صفحه 33)
انبذقلس - Empedocles - فیلسوف بزرگ یونانی در قرن پنجم پیش از میلاد و حضرت داوود در قرن دهم پیش از میلاد زندگی میكردند

● از حكما و فلاسفه بزرگ دیگر اسكندر است (كشف الاسرار نوشته امام خمینی، صفحه 35)
انصافاً این یكی درست بود. اسكندر مقدونی از فیلسوفان و حكیمان بزرگ تاریخه. اگه شك دارین برین تاریخ بخونین

تاریخ

● این موضوع مربوط به امروز و دیروز نیست. دو هزار سال است كه آمریكا ما را استعمار كرده است (دیدار با دانشجویان خط امام پس از گروگانگیری اعضای سفارت آمریكا، جماران، 19 آبان 1358)

پزشكی

● امروز بر دكترهای كشور ثابت شده كه برای علاج ناخوشیهایی مثل تیفوس و تیفوئید (حصبه) چاره اA جز عمل كردن به طبق دستورات یونانی نیست و علاجهای اروپایی نمیتوانند كاری به اینگونه مرضها بكنند (كشف الاسرار نوشته امام خمینی، صفحه 280)

هنر

● اوریانا فالاچی در مصاحبه با امام خمینی (متن كامل سخنرانی در كتاب مصاحبه با تاریخ نوشته فالاچی
سوال: شما موسیقی را عامل فساد و شهوترانی دانسته اید. ولی آیا آثار موسیقی كسانی چون باخ و موتسارت و بتهون و وردی را نیز با این همه معنویت آنها عامل فساد میدانید؟
امام خمینی: من اینهایی را كه اسم بردید نمیشناسم ولی اگر مارش جنگی ساخته باشند كارشان خوب است. در غیر ینصورت كارشان قابل قبول نیست .

سیاست

● اسلام به كاخ كرملین هم كشیده شده، به كاخ سفید هم كشیده شده. به آمریكای لاتین هم رفته. به افریقا هم رفته، به مصر هم رفته. ملزم كرده است همه آنها را كه از اسلام اطاعت كنند (دیدار با رئیس جمهور و مقامات كشور، جماران، 18 مرداد 1363)
یكی از بركات جمهوری اسلامی این بود كه مصریهای كافر بالاخره مسلمان شدند. بقیه جاها هم مسلمان شدند..... و از این تاریخ بود كه در قانون اساسی امریكا و شوروی و بقیه دنیا نوشته شد كه باید قوانین بر اساس شریعت اسلام باشد .

● یكی از راههای ایجاد اختلاف در یك ملت وجود احزاب است.... اساساً احزاب از اول برای این درست شده اند كه مردم با هم متجمع نشوند. چون دولتها از اجتماع توده ها میترسند احزاب سیاسی را درست كرده اند
درستش هم همین است: هزاران سال دولتها میخواستند حزب درست كنند و مردم نمیگذاشتند تا اینكه دولتها بر علیه ملتهایشان انقلابهای "مشروطه یا جمهوری" بر پا كردند و این حزب ها را درست كردند

اسلام سیاسی یا غیر سیاسی؟

● روحانی نباید كار دیگری غیر از روحانیت یعنی بسط توحید و تقوی و پخش و تعلیم قانون های آسمانی و تهذیب اخلاق بپردازد (كشف الاسرار نوشته امام خمینی، صفحه 208)

● این را بدانید كه تنها روحانیت میتواند در این مملكت كارها را از پیش ببرد. فكر نكنید كه بخواهید كنار بگذارید روحانیت را (دیدار با نمایندگان مجلس، جماران 6 خرداد 1360)

دانشگاه كجاست؟

● ریشه تمام مصیبتهایی كه تاكنون برای بشر پیش آمده از دانشگاهها بوده است... همه مصیبتهایی كه در دنیا پی دا شده از متفكرین و متخصصین دانشگاهی است.... اگر به اسلام علاقه دارید بدانید كه خطر دانشگاه از خطر بمب خوشه ای بالاتر است (دیدار با اعضای دفتر تحكیم وحدت حوزه و دانشگاه، 27 آذر 1359)

● ما هرچه میكشیم از این طبقه ای است كه ادعا میكند دانشگاه رفته ایم و روشنفكریم و حقوقدانیم. هرچه میكشیم از اینها است (قم، 1 مرداد 1358)

فرار مغزها

● منافقین هی میگویند مغزها دارند فرار میكنند . به جهنم كه فرار میكنند..... این دانشگاه رفته ها، اینها كه همه اش دم از علم و تمدن غرب میزنند بگذارید بروند. ما این علم و دانش غرب را نمیخواهیم.. اگر شما هم میدانید كه اینجا جایتان نیست فرار كنید.راهتان باز است (جماران، 8 آبان 1358)

صادرات انقلاب

● ما باید به هر قیمت شده باشد انقلاب خودمان را به تمام ممالك اسلامی و تمام جهان صادر كنیم (پیام به ملت، 22 بهمن 1358)

● باید در صدور انقلابمان به تمام جهان كوشش كنیم (پیام نوروزی به ملت، اول فروردین 1359)

-=كشورهای جهان اعتراض كردند=-

● ما قصد صدور انقلاب اسلامی را نداریم. اینها حرفهای دشمنان اسلام است (دیدار با مسئولان صدا و سیما، 16 مرداد 1361)

جاسوسی

● هیچكس حق ندارد برای كشف جرم و گناه جاسوسی دیگران را بكند زیرا این خلاف مقررات اسلام است (ماده6 از فرمان8 ماده ای امام خمینی به ملت، جماران، 1 مرداد 1361)

● دانش آموزان باید با كمال دقت اعمال و كردار دبیران و معلمین خود را زیر نظر بگیرند و اگر خدای نكرده در یكی از آنها انحرافی ببینند بلافاصله به مقامات مسئول گزارش نمایند... این كار را به صورت مخفی انجام دهند (پیام به دانشجویان، دانش آموزان، استادان و دبیران، بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 61-62 ، 1 مهر 1361)

حكم مواد مخدر

● تعجب میكنم كه این دولت(شاه) چگونه فكر میكند...در نظر دارند قاچاقچیان هروئین را اعدام كنند.. این موضوع نه تنهاخلاف اسلام است. خلاف انسانیت هم هست (كتاب ولایت فقیه نوشته امام خمینی، نجف 1355)

● اینهایی كه مواد مخدر میفروشند شرعاً مستوجب اعدامند و باید بدون هیچ تاخیری اعدام شوند. هیچ ترحمی هم در مورد آنها جایز نیست (30 اردیبهشت 1359)

بنی صدر كی بود؟

● جناب آقای بنی صدر را همین مردم كوچه و بازار از پاریس آوردند اینجا و رئیس جمهور كردند، برای اینكه مردی مسلمان است، مومن است، خدمتگزار است (دیدار با استانداهای كشور، جماران، 18 آذر 1359)

● این آدم از اول ادعا میكرد كه مسلمان است و برای اسلام كار میكند و كذا. من هم از اول فهمیدم دروغ میگوید (دیدار با افسران و درجه داران، جماران، 3 شهریور)

مطالب زیر در ادامه مط الب بالا به این پست اضافه میگردد:

سخنان خمینی در نوفل لوشاتو

● در ایران اسلامی علما خودشان حكومت نخواهند كرد و فقط ناظر و هادی امور خواهند بود. خود من نیز هیچ مقام رهبری نخواهم داشت و از همان ابتدا به حجره تدریس خود در قم برخواهم گشت (مصاحبه با خبرگزاری رویتر، نوفل لوشاتو، 5 آبان 1357)

● در جمهوری اسلامی كمونیستها هم در بیان عقاید خود آزاد خواهند بود (مصاحبه با سازمان عفو بین الملل، نوفل لوشاتو، 10 نوامبر 1978)

● در حكومت اسلامی رادیو، تلوزیون، و مطبوعات مطلقاً آزاد خواهند بود و دولت حق نظارت بر آنها را نخواهد داشت (مصاحبه با روزنامه پیزا سره، نوفل لوشاتو، 2 نوامبر 1978)

● در جمهوری اسلامی زنان در همه چیز حقوقی كاملاً مساوی با مردان خواهند بود (مصاحبه با روزنامه گاردین، نوفل لوشاتو، 1 آبان 1357)

● برای همه اقلیتهای مذهبی آزادی بطور كامل خواهد بود و هر كس خواهد توانست اظهار عقیده خودش را بكند (كنفرانس مطبوعاتی، نوفل لوشاتو، 9 نوامبر 1978)

● نه رغبت شخصی من و نه نه وضع مزاجی من اجازه نمیدهند كه بعد از سقوط رژیم فعلی شخصاً نقشی در اداره امور مملكت داشته باشنم (مصاحبه با خبرگذاری اسوشیتد پرس، نوفل لوشاتو، 17 نوامبر 1975)

● دولت اسلامی ما یك دولت دموكراتیك به معنی واقعی خواهد بود. من در داخل این حكومت هیچ فعالیتی برای خودم نخواهم داد (مصاحبه با تلوزیون NBC ، نوفل لوشاتو، 11 نوامبر 1978)

● پس از رفتن شاه من نه رئیس جمهور خواهم شد، نه هیچ مقام رهبری دیگری را به عهده خواهم گرفت (مصاحبه با روزنامه لموند، نوفل لوشاتو، 9 ژانویه)

منبع : متاسفانه سایت میهنم که اینها رو گذاشته بود دیگه نیست ! ولی کشش هست : Mihanam Iran - فرا گیریم - دریابیم و بفهمیم - Charandiyat e Khomaini - چرندیات خمینی دجال (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:JiO2GxlAi5kJ:mashrote.multiply.com/journal/item/89/89%3F%26item_id%3D89%26view:replies%3Dreverse+&cd=4&hl=en&ct=clnk)

-------------------------------
از یک سایت دیگر :

- «ما نمی‌خواهیم برگردیم به 1400 سال پیش، ما همه مظاهر تمدن را با آغوش باز قبول داریم.» [سخنرانی برای گروهی از ایرانیان، نوفل‌لوشاتو، 19 مهر 1357]

- «در جمهوری اسلامی زنان در انتخابات، فعالیت و سرنوشت خود آزاد خواهند بود، و در همه چیز حقوقی کاملاً مساوی مردان خواهند داشت.» [در مصاحبه با روزمامه The Guardian، اول آبان 1357]

- «در جمهوری اسلامی علما خود حکومت نخواهند کرد و فقط ناظر و هادی مجریان خواهند بود.» [در مصاحبه با خبرگزاری Reuter، 4 آبان 1357 ]

- «در جمهوری اسلامی کمونیست‌ها نیز در بیان عقاید خود آزاد خواهند بود.» [در مصاحبه با سازمان عفو بین‌المللی Amnesty International، نوفل لوشاتو، 10 نوامبر 1978]

- «برای همه اقلیت‌های مذهبی آزادی بطور کامل خواهد بود و هر کس خواهد توانست اظهار عقیده خودش را بکند، و دولت اسلامی جواب منطق را فقط با منطق خواهد داد.» [در کنفرانس مطبوعاتی نمایندگان وسائل ارتباط جمعی غرب، نوفل لوشاتو، 9 نوامبر 1978]

- «نه رغبت شخصی من، و نه وضع مزاجی من، اجازه نمی‌دهند که بعد از سقوط رژیم فعلی شخصاً نقشی در اداره امور مملکت داشته باشم.» [در مصاحبه با خبرگزاری آمریکائی Associated Press، نوفل لوشاتو، 17 نوامبر 1978]

- «جامعه آینده ما جامعه کاملاض آزادی خواهد بود. همه نهادهای فشار و اختناق و استثمار در این جامعه از میان خواهد رفت.» [در مصاحبه با هفته‌نامه آلمانی، نوفل لوشاتو، 7 نوامبر1978]

سخنرانی های همان آدم بعد از پیروزی شورش 57 : (نویسنده مطلب یک سری توضیحات داده بود که من اونها رو نذاشتم چون فقط میخواستم سخنان خمینی رو نوشته باشیم - میتونید به لینکش برید و نوشته های نویسنده رو هم بخونید)

1-«آنهایی که فریاد می‌زنند باید دموکراسی باشد، این‌ها مسیرشان غلط است. مسیر ما مسیر نفت نیست. ملی کردن نفت پیش ما مطرح نیست. ما اسلام می‌خواهیم.» [سخنرانی در جمع دانشجویان اهواز، کیهان3/3/58 ]

2-«در انقلابی که در ایران حاصل شد در سرتاسر این مملکت فریاد مردم این بود که ما اسلام می‌خواهیم. این مردم قیام نکردند که مملکتشان دمکراسی باشد.» [سخنرانی مورخه 19 آذر 1358، قم]

3-«به آنها که از دموکراسی حرف می‌زنند گوش ندهید. آنها با اسلام مخالفند. می‌خواهند ملت را از مسیر خودش منحرف کنند. ما قلمهای مسموم، آنهایی را که صحبت ملی و دمکراتیک و اینها را می‌کنند می‌شکنیم.» [سخنرانی مورخه 22 اسفند 1358، قم]

4-«شما روشنفکر هستید و آزادی همه چیز، از جمله آزادی فحشا را می‌خواهید. یک نحو آزادی می‌خواهید که جوانان ما را فاسد کند. ما می‌خواهیم مملکت را حفظ کنیم و حفظ مملکت به آن آزادی‌ای که شما می‌گویید نیست. این آزادی مملکت را بر باد می‌دهد. این آزادی که شما می‌خواهید، آزادی دیکته شده است.» [صحیفه نور،ج 9،ص‌372]

5-«من انقلابی نیستم. اگر ما انقلابی بودیم اجازه نمی‌دادیم اینها اظهار وجود کنند. تمام احزاب را ممنوع اعلام می‌کردیم، تمام جبهه‌ها را ممنوع اعلام می‌کردیم و یک حزب و آن حزب الله، حزب مستضعفین تشکیل می‌دادیم و من توبه می‌کنم از این اشتباهی که کردم.» [سخنرانی در مسجد فیضیه قم، جمعه 2 شهریور58، سروش، شماره18، 10شهریور58،ص‌6-7]

6-«ما دیگر نمی‌توانیم آن آزادی را که قبلاً دادیم بدهیم و نمی‌توانیم بگذاریم این احزاب کار خودشان را ادامه بدهند. ما شرعاً نمی‌توانیم مهلت بدهیم. شرعاً جایز نیست که مهلت بدهیم. ما آزادی دادیم و خطا کردیم. به این حیوانات درنده نمی‌توانیم بت ملایمت رفتار بکنیم. دیگر نمی‌گذاریم هیچ نوشته‌ای از این‌ها در هیچ جای مملکت پخش شود. تمام نوشته‌هایشان از بین می‌بریم. با این‌ها باید با شدت رفتار کرد و با شدت رفتار خواهیم کرد.» [کیهان، 27مرداد1358]

7-«این جنایتکارها که در بازداشت هستند متهم نیستند، بلکه جرمشان محرز است؛ باید فقط هویت آنها را ثابت کرد و بعد آنها را کشت. اصلاً احتیاج به محاکمه آنه نیست. هیچگونه ترحمی در مورد آنها مورد ندارد. اگر ما اینها را نکشیم، هر یکی‌شان که بیاید بیرون می‌رود آدم می‌کشد. با چند سال زندان کار درست نمی‌شود. این عواطف بچه‌گانه را کنار بگذارید.» [سخنرانی به مناسبت سالروز تولد رسول اسلام،9 تیر 1359]

8-«آنکه مکتبی را مسخره می‌کند، اسلام را مسخره می‌کند. اگر متعمد باشد، مرتد فطری است. زنش برایش حرام است. مالش هم باید به ورثه داده شود. خودش هم باید مقتول شود.» [صحیفه نور، ج‌14، ص‌376]

منبع : بد کردم بیشتر از همه به خودم: دروغهای خمینی! سخنان مستند خمینی قبل از رهبری در نوفل لوشاتو وبعد از به قدرت رسیدن در ایران! (http://iran59.blogspot.de/2008/06/blog-post_11.html)

کافر_مقدس
04-24-2013, 01:46 AM
من ورزشکار نیستم، ولی ورزشکارها رو دوست دارم!http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/22.gif

کسانی که از حکومت دموکرات حرف می زنند خائن هستند!

(جمله ی دقیق اینو یادم نیست، یه چیزی تو همین مایه ها بود)

خرسندم که سعادتِ نقلِ این جمله تاریخی و مشعشعِ ایشان به من رسید:
اقتصاد مالِ خَرَه.آخ آخ آخ ! پاک از یادم رفته بود !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/6.gif ما با این جمله بزرگ شدیم!!

ولی چه با لهجه هم گفتی ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/13.gif

Dariush
04-24-2013, 02:04 AM
اوریانا فالاچی در مصاحبه با امام خمینی (متن كامل سخنرانی در كتاب مصاحبه با تاریخ نوشته فالاچی
سوال: شما موسیقی را عامل فساد و شهوترانی دانسته اید. ولی آیا آثار موسیقی كسانی چون باخ و موتسارت و بتهون و وردی را نیز با این همه معنویت آنها عامل فساد میدانید؟
امام خمینی: من اینهایی را كه اسم بردید نمیشناسم ولی اگر مارش جنگی ساخته باشند كارشان خوب است. در غیر ینصورت كارشان قابل قبول نیست
بیشرمانه دروغ میگویید. شمایی که میگویید خمینی ما را فریب داد، شمایی که میگویید کشف‌الاسرارِ خمینی را شاه ممنوع کرده بود و ما نخواندیم، شما در فرانسه با خمینی بودید، این سخنانش را ندید؟آنجا هم شاه نمیگذاشت سخنانِ خمینی را بشنوید ؟ شما با او همدست بودید و نمیتوانید از زیر بارِ غالب کردنِ این جنایتکارِ دیوانه به ایرانیان در بروید.
! Shame on you bastards

sonixax
04-24-2013, 02:12 AM
بیشرمانه دروغ میگویید. شمایی که میگویید خمینی ما را فریب داد، شمایی که میگویید کشف‌الاسرارِ خمینی را شاه ممنوع کرده بود و ما نخواندیم، شما در فرانسه با خمینی بودید، این سخنانش را ندید؟آنجا هم شاه نمیگذاشت سخنانِ خمینی را بشنوید ؟ شما با او همدست بودید و نمیتوانید از زیر بارِ غالب کردنِ این جنایتکارِ دیوانه به جانِ ایرانیان در بروید.
! Shame on you bastards

من توی آرشیو بگردم هم کشف السرارِ سانسور نشده خمینی گجستک رو دارم و هم رساله شو ! که توش در مورد سکس با شتر و خر و بچه نوزاد و ... هم نوشته بود . پیداش میکنم امروز فردا میذارم اینجا .

sonixax
04-24-2013, 02:33 AM
این کشف الاسرارش .

رساله اش رو هم بگردم پیدا میکنم ، به جز اون یک چیزی هم در وصف ولایت فقیه یا جمهوری اسلامی داشته (قبل از انقلاب نوشته بوده) که دقیقن همین حکومت فعلی رو تعریف کرده و به تصویر کشده . اون رو هم فکر کنم داشته باشم ! پیدا کنم میذارم .

صحیفه نورش رو هم دارم که خیلی از این شر و ور هاش توشه .

sonixax
04-24-2013, 02:41 AM
کتاب ولایت فقیه که سال 48 یعنی 9 سال قبل از انقلاب نوشته بوده : مركز تعليمات اسلامي واشنگتن - كتابخانه معارف اسلامی - ولايت فقيه (حكومت اسلامى) - فهرست - (http://ketaab.iec-md.org/HOKOOMAT_ISLAM/welaayat_faqih_khomeini_fehrest.html)
کتاب صحیفه نور : هر 21 جلد : مركز تعليمات اسلامي واشنگتن - كتابخانه معارف اسلامی ‏لیست الفبایی کتابهای موجود (http://ketaab.iec-md.org/fehrest_kotob_alefbaaei_naame_ketaab.html#17)

اینها رو فردا به صورت قابل دانلود هم بهتون میدم .

sonixax
04-24-2013, 03:00 AM
توضیح المسائل خمینی :

بخش نخست رساله : توضیح المسائل امام خمینی (http://www.aviny.com/ahkam/resalehimam/)
بخش دوم رساله : توضیح المسائل امام خمینی (http://www.aviny.com/ahkam/resalehimam/index1.aspx)

بخشهایی که زنده یاد فرخزاد در کنسرت آلبرتهال لندنش ازش سخن میگفت :

١٦ آب کر مقدار آبى است که اگر در ظرفى که درازا و پهنا و گودى آن هر یک سه وجب و نیم است بریزند آن ظرف را پر کند، و وزن آن از من تبریز مثقال کمتر است، و به حسب کیلوى متعارف بنابر اقرب ٤١٩/٣٧٧ کیلوگرم مى‏شود.

١٧ اگر عین نجس مانند بول و خون به آب کر برسد، چنانچه به واسطه آن بویا رنگ و یا مزه آب تغییر کند آب نجس مى‏شود، و اگر تغییر نکند، نجس نمى‏شود.

٥٧ واجب است انسان وقت تخلى و مواقع دیگر عورت خود را از کسانى که مکلفند، اگر چه مثل خواهر و مادر با او محرم باشند، و همچنین از دیوانه ممیز و بچه‏هاى ممیز که خوب و بد را مى‏فهمند بپوشاند، ولى زن و شوهر لازم نیست عورت خود را از یکدیگر بپوشانند.

٦٠ اگر موقع تخلى طرف جلوى بدن کسى رو به قبله یا پشت به قبله باشد و عورت را از قبله بگرداند، کفایت نمى‏کند. و اگر جلوى بدن او رو به قبله یا پشت به قبله نباشد، احتیاط واجب آن است که عورت را رو به قبله یا پشت به قبله ننماید.

٦٤ در چهار جا تخلى حرام است: اول: در کوچه‏هاى بن بست در صورتى که صاحبانش اجازه نداده باشند. دوم: در ملک کسى که اجازه تخلى نداده است. سوم: در جایى که براى عده مخصوصى وقف شده است، مثل بعضى از مدرسه‏ها. چهارم: روى قبر مؤمنین در صورتى که بى‏احترامى به آنان باشد.

٨٦ بول و غائط حیوان نجاستخوار، نجس است. و همچنین است بول و غائط حیوانى که انسان آن را وطى کرده، یعنى با آن نزدیکى نموده، و گوسفندى که استخوان آن از خوردن شیر خوک، محکم شده است.

١٠٥ سگ و خوکى که در خشکى زندگى مى‏کنند، حتى مو و استخوان و پنجه و ناخن و رطوبت‏هاى آنها نجس است، ولى سگ و خوک دریایى پاک است.

١٢٠ عرق شتر نجاستخوار نجس است. ولى اگر حیوانات دیگر نجاستخوار شوند، از عرق آنها اجتناب لازم نیست.

٣٥١ اگر نعوذ بالله حیوانى را وطى کند یعنى با او نزدیکى نماید و منى از او بیرون آید غسل تنها، کافى است. و اگر منى بیرون نیاید، چنانچه پیش از وطى وضو داشته باز هم غسل تنها کافى است، و اگر وضو نداشته، احتیاط واجب آن است که غسل کند، وضو هم بگیرد.

٢٦٢٢ اگر ملخ را با دست‏یا به وسیله دیگرى زنده بگیرند بعداز جان دادن خوردن آن حلال است. و لازم نیست کسى که آن را مى‏گیرد مسلمان باشد و در موقع گرفتن، نام خدا را ببرد، ولى اگر ملخ مرده‏اى در دست کافر باشد و معلوم نباشد که آن را زنده گرفته یا نه، اگر چه بگوید زنده گرفته‏ام، حلال نیست.

٢٦٢٣ خوردن ملخى که بال در نیاورده، و نمى‏تواند پرواز کند حرام است.

٢٦٣١ خوردن گوشت اسب و قاطر و الاغ مکروه است، و اگر کسى با آنها وطى کند، یعنى نزدیکى نماید، حرام مى‏شود، و باید آنها را از شهر بیرون ببرند و در جاى دیگر بفروشند.

٢٦٣٢ اگر با گاو و گوسفند و شتر نزدیکى کنند بول و سرگین آنها نجس مى‏شود و آشامیدن شیر آنها هم حرام است و باید بدون آن که تاخیر بیفتد آن حیوان را بکشند و بسوزانند و کسى که با آن وطى کرده، پول آن را به صاحبش بدهد، بلکه اگر به بهیمه دیگرى هم نزدیکى کند، شیر آن حرام مى‏شود.

--------------------------

در مورد سکس با نوزاد هم مثل اینکه در کتاب تحریر الوسیله نوشته ! الان دیگه خستم باشه واسه فردا :e056:

folaani
04-24-2013, 06:17 AM
آمریکا دوهزار سال است که ما را استعمار کرده است !!! :13: :13: :24: (دیدار با دانشجویان خط امام پس از تسخیر سفارت) آقا من سرکارم دارم این کلمات قصار رو واسه همکارمون که آقای مسن مذهبی هستن میخونم!
ایشون الان میگه اینا خالی بندیه بابا خمینی همچین چیزی نگفته.
میشه لطفا منبع این جمله رو بدید. لینکی چیزی از سایت خودشون خلاصه.
خیلی ممنون.

Mehrbod
04-24-2013, 11:34 AM
آقا من سرکارم دارم این کلمات قصار رو واسه همکارمون که آقای مسن مذهبی هستن میخونم!
خیلی ممنون.

زیرشان پیوند بازبرد[1] که خوزده؟

این یکی از اینجاست: (دیدار با دانشجویان خط امام پس از تسخیر سفارت)

----
1. ^ bâz+bord::Bâzbord || بازبرد: مرجع Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-4999f95ed8634c8696e0f47abe270d77-fa.html), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Reference) reference

Soheil
04-24-2013, 01:20 PM
دانشگاه كجاست؟

● ریشه تمام مصیبتهایی كه تاكنون برای بشر پیش آمده از دانشگاهها بوده است... همه مصیبتهایی كه در دنیا پی دا شده از متفكرین و متخصصین دانشگاهی است.... اگر به اسلام علاقه دارید بدانید كه خطر دانشگاه از خطر بمب خوشه ای بالاتر است (دیدار با اعضای دفتر تحكیم وحدت حوزه و دانشگاه، 27 آذر 1359)

● ما هرچه میكشیم از این طبقه ای است كه ادعا میكند دانشگاه رفته ایم و روشنفكریم و حقوقدانیم. هرچه میكشیم از اینها است (قم، 1 مرداد 1358)

مطالب زیر در ادامه مط الب بالا به این پست اضافه میگردد:

سخنان خمینی در نوفل لوشاتو

● در ایران اسلامی علما خودشان حكومت نخواهند كرد و فقط ناظر و هادی امور خواهند بود. خود من نیز هیچ مقام رهبری نخواهم داشت و از همان ابتدا به حجره تدریس خود در قم برخواهم گشت (مصاحبه با خبرگزاری رویتر، نوفل لوشاتو، 5 آبان 1357)

● در جمهوری اسلامی كمونیستها هم در بیان عقاید خود آزاد خواهند بود (مصاحبه با سازمان عفو بین الملل، نوفل لوشاتو، 10 نوامبر 1978)

● در حكومت اسلامی رادیو، تلوزیون، و مطبوعات مطلقاً آزاد خواهند بود و دولت حق نظارت بر آنها را نخواهد داشت (مصاحبه با روزنامه پیزا سره، نوفل لوشاتو، 2 نوامبر 1978)

● در جمهوری اسلامی زنان در همه چیز حقوقی كاملاً مساوی با مردان خواهند بود (مصاحبه با روزنامه گاردین، نوفل لوشاتو، 1 آبان 1357)

● برای همه اقلیتهای مذهبی آزادی بطور كامل خواهد بود و هر كس خواهد توانست اظهار عقیده خودش را بكند (كنفرانس مطبوعاتی، نوفل لوشاتو، 9 نوامبر 1978)

● نه رغبت شخصی من و نه نه وضع مزاجی من اجازه نمیدهند كه بعد از سقوط رژیم فعلی شخصاً نقشی در اداره امور مملكت داشته باشنم (مصاحبه با خبرگذاری اسوشیتد پرس، نوفل لوشاتو، 17 نوامبر 1975)

● دولت اسلامی ما یك دولت دموكراتیك به معنی واقعی خواهد بود. من در داخل این حكومت هیچ فعالیتی برای خودم نخواهم داد (مصاحبه با تلوزیون NBC ، نوفل لوشاتو، 11 نوامبر 1978)

● پس از رفتن شاه من نه رئیس جمهور خواهم شد، نه هیچ مقام رهبری دیگری را به عهده خواهم گرفت (مصاحبه با روزنامه لموند، نوفل لوشاتو، 9 ژانویه)

منبع : متاسفانه سایت میهنم که اینها رو گذاشته بود دیگه نیست ! ولی کشش هست : Mihanam Iran - فرا گیریم - دریابیم و بفهمیم - Charandiyat e Khomaini - چرندیات خمینی دجال (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:JiO2GxlAi5kJ:mashrote.multiply.com/journal/item/89/89%3F%26item_id%3D89%26view:replies%3Dreverse+&cd=4&hl=en&ct=clnk)

-------------------------------

سخنرانی های همان آدم بعد از پیروزی شورش 57 : (نویسنده مطلب یک سری توضیحات داده بود که من اونها رو نذاشتم چون فقط میخواستم سخنان خمینی رو نوشته باشیم - میتونید به لینکش برید و نوشته های نویسنده رو هم بخونید)

1-«آنهایی که فریاد می‌زنند باید دموکراسی باشد، این‌ها مسیرشان غلط است. مسیر ما مسیر نفت نیست. ملی کردن نفت پیش ما مطرح نیست. ما اسلام می‌خواهیم.» [سخنرانی در جمع دانشجویان اهواز، کیهان3/3/58 ]

2-«در انقلابی که در ایران حاصل شد در سرتاسر این مملکت فریاد مردم این بود که ما اسلام می‌خواهیم. این مردم قیام نکردند که مملکتشان دمکراسی باشد.» [سخنرانی مورخه 19 آذر 1358، قم]

3-«به آنها که از دموکراسی حرف می‌زنند گوش ندهید. آنها با اسلام مخالفند. می‌خواهند ملت را از مسیر خودش منحرف کنند. ما قلمهای مسموم، آنهایی را که صحبت ملی و دمکراتیک و اینها را می‌کنند می‌شکنیم.» [سخنرانی مورخه 22 اسفند 1358، قم]

4-«شما روشنفکر هستید و آزادی همه چیز، از جمله آزادی فحشا را می‌خواهید. یک نحو آزادی می‌خواهید که جوانان ما را فاسد کند. ما می‌خواهیم مملکت را حفظ کنیم و حفظ مملکت به آن آزادی‌ای که شما می‌گویید نیست. این آزادی مملکت را بر باد می‌دهد. این آزادی که شما می‌خواهید، آزادی دیکته شده است.» [صحیفه نور،ج 9،ص‌372]

5-«من انقلابی نیستم. اگر ما انقلابی بودیم اجازه نمی‌دادیم اینها اظهار وجود کنند. تمام احزاب را ممنوع اعلام می‌کردیم، تمام جبهه‌ها را ممنوع اعلام می‌کردیم و یک حزب و آن حزب الله، حزب مستضعفین تشکیل می‌دادیم و من توبه می‌کنم از این اشتباهی که کردم.» [سخنرانی در مسجد فیضیه قم، جمعه 2 شهریور58، سروش، شماره18، 10شهریور58،ص‌6-7]

6-«ما دیگر نمی‌توانیم آن آزادی را که قبلاً دادیم بدهیم و نمی‌توانیم بگذاریم این احزاب کار خودشان را ادامه بدهند. ما شرعاً نمی‌توانیم مهلت بدهیم. شرعاً جایز نیست که مهلت بدهیم. ما آزادی دادیم و خطا کردیم. به این حیوانات درنده نمی‌توانیم بت ملایمت رفتار بکنیم. دیگر نمی‌گذاریم هیچ نوشته‌ای از این‌ها در هیچ جای مملکت پخش شود. تمام نوشته‌هایشان از بین می‌بریم. با این‌ها باید با شدت رفتار کرد و با شدت رفتار خواهیم کرد.» [کیهان، 27مرداد1358]

7-«این جنایتکارها که در بازداشت هستند متهم نیستند، بلکه جرمشان محرز است؛ باید فقط هویت آنها را ثابت کرد و بعد آنها را کشت. اصلاً احتیاج به محاکمه آنه نیست. هیچگونه ترحمی در مورد آنها مورد ندارد. اگر ما اینها را نکشیم، هر یکی‌شان که بیاید بیرون می‌رود آدم می‌کشد. با چند سال زندان کار درست نمی‌شود. این عواطف بچه‌گانه را کنار بگذارید.» [سخنرانی به مناسبت سالروز تولد رسول اسلام،9 تیر 1359]

8-«آنکه مکتبی را مسخره می‌کند، اسلام را مسخره می‌کند. اگر متعمد باشد، مرتد فطری است. زنش برایش حرام است. مالش هم باید به ورثه داده شود. خودش هم باید مقتول شود.» [صحیفه نور، ج‌14، ص‌376]

منبع : بد کردم بیشتر از همه به خودم: دروغهای خمینی! سخنان مستند خمینی قبل از رهبری در نوفل لوشاتو وبعد از به قدرت رسیدن در ایران! (http://iran59.blogspot.de/2008/06/blog-post_11.html)
:Facepalm:
این مردک پاک دیوانه بوده. دیوانه ای جنایتکار که شخصیتی مظلوم نما داشته. حرفی نیست...

sonixax
04-24-2013, 02:17 PM
آقا من سرکارم دارم این کلمات قصار رو واسه همکارمون که آقای مسن مذهبی هستن میخونم!
خیلی ممنون.

اینها را میتوانید در نسخه های اولیه صحیفه نور بیدا كنید . به بخش سخنرانی با دانشجویان بروید .
نسخه های جدید تر سانسور شده اند ! مثلن مصاحبه خمینی با اوریانا فالاچی یا مصاحبه با شاه ایشون اصلن در ترجمه مصاحبه با تاریخ نیست ! یا نصفه هست ! واما اصل مصاحبه از سایت خودش :Khomeini - Intervista - Oriana Fallaci (http://www.oriana-fallaci.com/khomeini/intervista.html)

sonixax
04-24-2013, 02:54 PM
احکام خمینی در مورد سکس با نوزادان ، شیرخواران ، کودکان و خردسالان :

كسیكه زوجه اى كمتر از نه سال دارد وطى او براى وى جایز نیست چه اینكه زوجه دائمى باشد، و چه منقطع ، و اما سایر كام گیریها از قبیل لمس بشهوت و آغوش گرفتن و تفخیذ(4) اشكال ندارد هر چند شیرخواره باشد، و اگر قبل از نه سال او را وطى كند اگر افضاء نكرده باشد بغیر از گناه چیزى بر او نیست ، و اگر كرده باشد یعنى مجراى بول و مجراى حیض او را یكى كرده باشد و یا مجراى حیض و غائط او را یكى كرده باشد تا ابد وطى او بر وى حرام مى شود، لكن در صورت دوم حكم بنابر احتیاط است و در هر حال بنا بر اقوى بخاطر افضاء از همسرى او بیرون نمى شود در نتیجه همه احكام زوجیت بر او مترتب مى شود یعنى او از شوهرش و شوهرش از او ارث مى برد، و نمى تواند پنجمین زن دائم بگیرد و ازدواجش با خواهر آن زن بر او حرام است و همچنین سایر احكام ، و بر او واجب است مادامى كه آن زنده است مخارجش را بپردازد. هر چند طلاقش داده باشد، بلكه هر چند كه آن زن بعد از طلاق شوهرى دیگرى انتخاب كرده باشد كه بنابر احتیاط باید افضا كننده نفقه او را بدهد، بلكه این حكم خالى از قوت نیست ، و نیز بر او واجب است دیه افضا را كه دیه قتل است بآن زن بپردازد اگر آن زن آزاد است نصف دیه مرد را با مهریه ایكه معین شده و بخاطر عقد دخول بگردنش آمده به او بدهد، و اگر بعد از تمام شدن نه سال با او جماع كند و او را افضاء نماید حرام ابدى نمى شود و دیه بگردنش نمى آید، لكن نزدیكتر به احتیاط آن است كه مادامى كه آن زن زنده است نفقه اش را بدهد هر چند كه بنا بر اقوى واجب نیست . (تحریرالوسیه - جلد 4 کتاب نکاح مساله 12)

4- با ران او شهوترانى كردن .

Mehrbod
04-24-2013, 02:58 PM
بیشرمانه دروغ میگویید. شمایی که میگویید خمینی ما را فریب داد، شمایی که میگویید کشف‌الاسرارِ خمینی را شاه ممنوع کرده بود و ما نخواندیم، شما در فرانسه با خمینی بودید، این سخنانش را ندید؟آنجا هم شاه نمیگذاشت سخنانِ خمینی را بشنوید ؟ شما با او همدست بودید و نمیتوانید از زیر بارِ غالب کردنِ این جنایتکارِ دیوانه به ایرانیان در بروید.
! Shame on you bastards

براستی یعنی کسی میان این همه سخنان جورجوار و گوهربار, به سرشت این آقا پی نبرده بود؟

sonixax
04-24-2013, 03:03 PM
! Shame on you bastards

اصل مصاحبه به زبان ایتالیایی :

Khomeini - Intervista - Oriana Fallaci (http://www.oriana-fallaci.com/khomeini/intervista.html)

پرسش در مورد موسیقی :

Ma si tratta di leggi o usanze che risalgono a millequattrocento anni fa, Imam Khomeini! Non le pare che il mondo, nel frattempo, sia andato avanti? In osservanza a quelle leggi, lei ha riesumato perfino il divieto della musica e dell’alcool. Mi spieghi: perché bere un bicchiere di vino o di birra quando si ha sete o si mangia è peccato? E perché ascoltare la musica è peccato? I nostri preti bevono e cantano. Anche il Papa. Ciò significa che il Papa è un peccatore?

Le regole dei vostri preti non mi interessano. L’Islam proibisce le bevande alcoliche e basta. Le proibisce in modo assoluto perché fanno perdere la testa e impediscono di pensare in modo sano. Anche la musica appanna la mente, perché porta in sé godimenti ed estasi uguali alla droga. La vostra musica, intendo. Di solito essa non esalta lo spirito: lo addormenta. E distrae i nostri giovani che ne risultano avvelenati e non si preoccupano più del loro paese.

Anche la musica di Bach, Beethoven, Verdi?

Chi sono questi nomi io non lo so. Se non appannano la mente non saranno vietati. Alcune delle vostre musiche non sono vietate: ad esempio le marce e gli inni per marciare. Noi vogliamo musiche che ci esaltino come le marce, che facciano muovere i giovani anziché paralizzarli, che li inducano a preoccuparsi del loro paese. Sì, le vostre marce sono permesse.

متاسفانه ایتالیایی بلد نیستم از گوگل برای ترجمه کمک میگیرم :

But these laws or customs that date back fourteen hundred years ago, Imam Khomeini! Do not you think that the world, meanwhile, has gone on? In compliance with those laws, she has resurrected the music and even the prohibition of alcohol. Explain to me: Why drink a glass of wine or beer when you are thirsty or you eat is sin? And why listening to music is sin? Our priests drink and sing. Even the Pope This means that the Pope is a sinner?

The rules of your priests do not interest me. Islam forbids alcoholic beverages and nothing else. The prohibits in absolute terms because they lose their heads and from thinking in a healthy way. Even the music cloud the mind, it carries within it the equal enjoyment and ecstasy drugs. Your music, I mean. Usually it does not exalt the spirit: it falls asleep. It distracts our young people who are poisoned and do not care about more than their country.

Even the music of Bach, Beethoven, Verdi?

Who are these names I do not know. If you do not mind the fog will be banned. Some of your music are not prohibited: eg the marches and hymns to march. We want music that we exalt as gears, which do move the young rather than paralyze them, which would induce them to worry about their country. Yes, your gears are permitted.

در ترجمه های فارسی کتاب اصلن سخنرانی خمینی و شاه آورده نشده ، در کتاب گفتگوها که مصاحبه با خمینی درش چاپ شده بیشتر بخشها از جمله همین بخش سانسور شده اند .

کتابهای سانسور شده پیوست شدند + لینک دانلود از سایت کتابناک :

دانلود کتاب گفتگوهای اوریانا فالاچی (http://ketabnak.com/comment.php?dlid=34898)
دانلود کتاب مصاحبه با تاریخ (http://ketabnak.com/comment.php?dlid=35664)

Mehrbod
04-24-2013, 03:36 PM
بخش گریه‌یِ جستارُ از خنده اش سنگینتر کردی‌ ها میلاد :e405:

sonixax
04-24-2013, 03:45 PM
به قول زنده یاد فرخزاد پایین تنه شتر از میخ شروع میشه !
كجای حرفهای این مردك خنده داره آخه ؟
اگر كون خر گذاشتی ببر اون ور تر بفروشش !!!

sonixax
04-24-2013, 03:59 PM
بیایید یك مقداری خنده دارش كنیم در عین تحریف نشدن اصل مطلب :
اگر زوجه زیر ٩ سال خود را طوری كردید كه شمار سوراخهایش از ٣ به ٢ كاهش یافت ، كردن كلن بر شما حرام است .

Hezbollah_YaHasan
04-24-2013, 04:08 PM
قبلا یکی از کفار در این سایت مدعی شده بود که امام خمینی احکام جماع با موجودات فضایی را در کتابی نوشته بوده که ثابت شد دروغ گفته بودید.
حالا این نقل قول هایتان هم دروغی بیش نیست.
انشالله خدا همه مارا آدم کند.

sonixax
04-24-2013, 04:15 PM
قبلا یکی از کفار در این سایت مدعی شده بود که امام خمینی احکام جماع با موجودات فضایی را در کتابی نوشته بوده که ثابت شد دروغ گفته بودید.
حالا این نقل قول هایتان هم دروغی بیش نیست.

كور كه نیستید ! هستید ؟ همگی منبع از سایتهای اسلامی دارد + خود كتاب كه ضمیمه شده .

sonixax
04-25-2013, 02:14 AM
فایل توضیح المسائل خمینی پیوست همین پیک شد .
پس از خارج کردن از حالت فشرده ، Index.htm را باز کنید .

folaani
04-25-2013, 07:49 AM
اینها را میتوانید در نسخه های اولیه صحیفه نور بیدا كنید . به بخش سخنرانی با دانشجویان بروید .

نسخهء اولیه صحیفهء نور از کجا بیارم حالا!

folaani
04-25-2013, 07:59 AM
مجراى بول و مجراى حیض او را یكى كرده باشد و یا مجراى حیض و غائط او را یكى كرده باشد یکی کرده باشد یعنی چی؟

Mehrbod
04-25-2013, 08:20 AM
یکی کرده باشد یعنی چی؟

اگر دختر کودک نابالغ یا خردسال بود, سکس با وی میتواند مایه‌یِ خونریزی سنگین و یکی شدن سوراخ‌هایِ کس و کون بشود که به آن در فقه اسلامی «افضاء» میگویند.

sonixax
04-25-2013, 08:59 AM
نسخهء اولیه صحیفهء نور از کجا بیارم حالا!
توی كتابفروشی ای قدیم ، البته حتمن هم نمیخواد بری دنیال قدیمی ها . به لینكی كه دادم بروید . ١٠٠٪ مزخرفاتش رو هم سانسور نكردند خیلی هاش ست . یك نرم افزار هم داره تاشب براتون آپ میكنم .

یکی کرده باشد یعنی چی؟
همونی كه مهربد گفت ، یعنی آن چنان سوراخ بچه را پاره كرده باشد كه دو سوراخ مقعد و آلت تناسلی یكی شده باشند . یا دو سوراخ آلت و مجرای ادراری .
البته اگر بچه اصلن زنده بمونه .

folaani
04-25-2013, 09:59 AM
اگر دختر کودک نابالغ یا خردسال بود, سکس با وی میتواند مایه‌یِ خونریزی سنگین و یکی شدن سوراخ‌هایِ کس و کون بشود که به آن در فقه اسلامی «افضاء» میگویند.

همونی كه مهربد گفت ، یعنی آن چنان سوراخ بچه را پاره كرده باشد كه دو سوراخ مقعد و آلت تناسلی یكی شده باشند . یا دو سوراخ آلت و مجرای ادراری .
البته اگر بچه اصلن زنده بمونه .
یعنی آلت تناسلی مرد اینقدر سفته و قدرت داره؟
دیگه سنگ و فولاد که نیست.
اسفنجیه و توش خون جمع میشه.
استخوان هم نداره تازه (مال خیلی از حیوانات دیگه مثل اینکه یه استخوانی هم توش هست).

بعد اونوقت اگر طرف اینطور یکی شده بود و زنده موند جراحی میکنن دوباره درستش میکنن؟ :e40d:

Mehrbod
04-25-2013, 10:55 AM
یعنی آلت تناسلی مرد اینقدر سفته و قدرت داره؟
دیگه سنگ و فولاد که نیست.
اسفنجیه و توش خون جمع میشه.
استخوان هم نداره تازه (مال خیلی از حیوانات دیگه مثل اینکه یه استخوانی هم توش هست).

ما داریم میگوییم اینها در فقه اسلامی به نام «افضاء» هست از بس که مسلمین پدوفیل بوده‌اند و در
مهد عربستان پدوفیلیا فراگیر, شما آنگاه داری تئوری توطئه درست میکنی که نه نمیشود کیر نرمه استخوان ندارد!؟

بعد اونوقت اگر طرف اینطور یکی شده بود و زنده موند جراحی میکنن دوباره درستش میکنن؟ :e40d:

:23:

folaani
04-25-2013, 11:36 AM
شما آنگاه داری تئوری توطئه درست میکنی که نه نمیشود کیر نرمه استخوان ندارد!؟

محض کنجکاوی بود. آخه یخورده عجیب بنظر میاد.
یعنی طرف باید با چه کیر و خشونتی کار کنه که اونطور بشه.
البته گفتی عرب و اینها تازه فکر کردم دیدم شاید شدنی باشه واسه اونا :e057:

بعد چیه حالا شما این برچسب تئوری توطئه از دهنتون نمیفته.
مرض تئوری توطئه یابی گرفتیدا :e105:

Mehrbod
04-25-2013, 01:49 PM
محض کنجکاوی بود. آخه یخورده عجیب بنظر میاد.
یعنی طرف باید با چه کیر و خشونتی کار کنه که اونطور بشه.
البته گفتی عرب و اینها تازه فکر کردم دیدم شاید شدنی باشه واسه اونا :e057:

بعد چیه حالا شما این برچسب تئوری توطئه از دهنتون نمیفته.
مرض تئوری توطئه یابی گرفتیدا :e105:

آری, مسلمین در توحش همیشه جایگاه یکم را داشته‌اند, اینهم چنانکه میبینید این اندازه فراگیری داشته که برایش
در فقه اسلامی قانون درست کرده‌اند و نمیدانم مردی که چنین توحشی از خود نشان میدهد باید به کودک تاوان بدهد!!

sonixax
04-25-2013, 04:23 PM
یك نرم افزار هم داره تاشب براتون آپ میكنم .

Sahife khomeini - Download - 4shared (http://www.4shared.com/zip/1HKVLlte/Sahife_khomeini.html)

Hezbollah_YaHasan
05-07-2013, 02:14 PM
كور كه نیستید ! هستید ؟ همگی منبع از سایتهای اسلامی دارد + خود كتاب كه ضمیمه شده .
من که پیداش نکردم.
دوست کافرتان یک عکس جعلی از کتاب حضرت امام (ره) گذاشته بود. که امام پیشبینی کرده بود انسان به مریخ و کرات دیگر خواهد رفت و در آن جماع مسلمین با مریخی ها را حلال دانسته بود.
من آن پست را پیدا نکردم . معلوم است حذفش کرده اید. دروغ گفته بودید دیدین ضایع است رفتید حذفش کردید.

Hezbollah_YaHasan
05-07-2013, 02:15 PM
نام کاربری من چرا رنگین کمانی شده :e057:

sonixax
05-07-2013, 09:17 PM
من که پیداش نکردم.
دوست کافرتان یک عکس جعلی از کتاب حضرت امام (ره) گذاشته بود. که امام پیشبینی کرده بود انسان به مریخ و کرات دیگر خواهد رفت و در آن جماع مسلمین با مریخی ها را حلال دانسته بود.
من آن پست را پیدا نکردم . معلوم است حذفش کرده اید. دروغ گفته بودید دیدین ضایع است رفتید حذفش کردید.

شما پیدایش نکردید برای اینکه یک دروغگو و ترول هستید . به سایت آوینی گور به گور شده لینک دارد .

sonixax
05-07-2013, 09:18 PM
نام کاربری من چرا رنگین کمانی شده

چون ترولیست هستید .

Hezbollah_YaHasan
05-31-2013, 06:23 PM
امروز وقتی حزب اللهی با سلاح منطق وارد عرصه نبرد با تهاجم فرهنگی میشود به آنها بر چسب ترولیست میزنند.

اما در باب سخنان امام لازم است بدانید سخنان امام پرمغز بوده لذا نیاز به تفسیر دارد همچنین ناسخ و منسوخ هم دارد.

folaani
06-01-2013, 07:44 AM
دیروز داشتم توی کتابهای ریاضی دوران تحصیلم دنبال یه چیزی میگشتم.
صفحهء اول یکی از این کتابها جملاتی از خمینی رو نوشته بود.
گفته بود فکر نکنید اگر غربیها در فن و صنعت پیشرفت کرده اند در فرهنگ هم پیشرفت دارند.

خب باید بگم بنظرم این حرف هم کاملا صحیح نیست.
چون پیشرفت چشمگیر فن و صنعت هم بدون بستر فرهنگی خاص خودش صورت نمیگیره.
علم، فناوری، صنعت، اقتصاد، ... همهء اینا نیاز به یکسری عوامل فرهنگی دارن و همچنین خودشون هم معمولا تولید فرهنگ میکنن.

بالاخره یه نظمی باید باشه، یه اصول و قانونی، همکاری و کار تیمی، رقابت سالم.
اگر این شرایط در یک حد حداقلی هم که شده وجود نداشته باشه، اینقدر پیشرفت و موفقیت ممکن نیست.

ضمنا این رو کسانی هم که اونور بودن تایید میکنن.
ما خودمون یه دکتر هست همسایهء محل کارم که آمریکا بوده، اونجا درس خونده و ظاهرا سالها زندگی و کار میکرده، جالب اینکه طرف اسلامیست هم هست و FBI بهش مشکوکه و چندین بار بازجویی و بازرسی کردن خودش و خونش رو. میگه این دفه برگردم اونجا دمار از روزگارم درمیارن.
صاحبکارم بهش میگه طالبان! چون ریشش رو نمیزد و تیپش بیشتر به طالبان میخورد تا دکتری چیزی.
این دکتره اوایل که اومده بود اینجا خودش به صراحت میگفت که در آمریکا خیلی چیزها خیلی بیشتر از ما با اسلام تطابق داره. کارشون نظم و اصول داره و فرهنگ و رفتارشون مناسبه و غیره. درواقع بیشتر شکایتی که داشت از بی بند و باری جنسی اونجا بود که اصلا میگفت بخاطر همین اومده ایران.

هیچ پیشرفت و موفقیت بزرگی رو نمیشه بی دلیل و تصادفی دونست.
مگه میشه مثلا حکومت و قوانین پر از فساد و بدی باشن، ولی پیشرفت ها و موفقیت های مداوم و بزرگ علمی و صنعتی و اقتصادی رخ بده؟
بالاخره یه عقلی یه هوشی یه عدالتی یه کنترل فسادی یه قوانین خردمندانه ای در کار بوده که بستر رشد فراهم شده.

folaani
06-01-2013, 07:56 AM
اسلام اینها پر از کس شعره!
نمیگم اسلام، میگم اسلام اینها.
چون هنوز مطمئن نیستم واقعا اسلام چیه و از کجا اومده.

اسلام اینها از نادانی و خنگی و گهگاه حقه بازی و ریاکاری خودشون متاثره.

البته شاید تقصیر هم ندارن؛ چون ظرفیت بیش از این نیست، یا اینکه خودشون از اوضاع و بقیهء جامعه عقب میمونن اگر بخوان تغییر کنن. اونوقت کنترل اوضاع از دستشون خارج میشه.

انسان سوپرمن نیست.
هرکسی یه نقطهء ضعفی داره.
وقتی کم بیاره دست به خود و دگرفریبی و دروغ و حقه میزنه.
نقطهء ضعف بهترین آخوندها هم همون تصورات و تفکر و ایمان فعلی خودشونه که عمری بر اساس اون فکر و زندگی کردن.
یعنی اگر فرض کنیم از لحاظ دیگه هیچ موردی ندارن.
هرکس از این فراتر باشه واقعا کارش درسته.
یعنی یه چیزی در ذات و واقعیت خودش داره.
نه اینکه فقط یه چیزایی کلیشه ای و باورهای کور به دین.

کافر_مقدس
06-01-2013, 01:49 PM

من آن پست را پیدا نکردم . معلوم است حذفش کرده اید. دروغ گفته بودید دیدین ضایع است رفتید حذفش کردید.ما شعارمان کردار نیک، پندار نیک و گفتار نیک هست. دروغ گفتن و تقیه کردن کار مسلمانان هست!

مشاهده نکردید، چون چشم بصیرت نداشتید!!

پس این چیست؟!

اسلام و ادیان: فتوای جالب خمینی: مریخی ها باید به ما خمس و زکات بدهند + جماع با موجودات فضایی جایز است! (http://eslam-islam.blogspot.nl/2013/05/blog-post_23.html)

Hezbollah_YaHasan
06-01-2013, 03:28 PM
ما شعارمان کردار نیک، پندار نیک و گفتار نیک هست. دروغ گفتن و تقیه کردن کار مسلمانان هست!

مشاهده نکردید، چون چشم بصیرت نداشتید!!

پس این چیست؟!

اسلام و ادیان: فتوای جالب خمینی: مریخی ها باید به ما خمس و زکات بدهند + جماع با موجودات فضایی جایز است! (http://eslam-islam.blogspot.nl/2013/05/blog-post_23.html)

کافر نادان. اینکه به سایت شما (دفترچه) لینک داده! پس اعتبار ندارد.:e421:

Dariush
06-01-2013, 04:00 PM
کافر نادان. اینکه به سایت شما (دفترچه) لینک داده! پس اعتبار ندارد.
برادر حزبل، اینها را خودم مستقیما از توضیح‌المسائلِ خمینی بیرون کشیدم. چشمهایتان را اگر باز کنید، منبع آن احکام را نیز میبینید!

iranbanoo
06-01-2013, 04:05 PM
راستی این دعای معروف امام نیست؟

گویا اعتبارشان پیش الله هم ته کشیده چون تاکنون که اثری از اجابتش ندیده ایم!!

sonixax
06-01-2013, 06:48 PM
برادر حزبل، اینها را خودم مستقیما از توضیح‌المسائلِ خمینی بیرون کشیدم. چشمهایتان را اگر باز کنید، منبع آن احکام را نیز میبینید!

این جناب حزبلی همان طور که میبینید نام کاربریشان هم هفت رنگ است ترولی بیش نیستند ، زیاد جدیشان نگیرید .
هیچ بسیجی و سپاهی سخنان خمینی را رد نمیکند مگر یک ترول که میخواهد ادای بسیجیان و سپاهیان مغز نخودی و احمق را در بیاورد.

sonixax
06-03-2013, 09:40 PM
برخی از دروغهای خمینی : ترغیب روحانیون برای بازگشت به حوزه های علمیه و متکفل شدن نقش هدایت و ارشاد جامعه(بند 1 منشور نوفل لوشاتو)
(http://www.akbaralami.com/Public/ContentBody.aspx?ContentID=4779#)

-در پاسخ به سوال نشریه فرانسوی زبان لوموند مبنی بر: آیا شما در نظر دارید که در رأس حکومت قرار گیرید؟ "شخصاً نه، نه من، نه سن من و نه موقع و مقام من و نه میل و رغبت من متوجه چنین امری است."/ 16 اردیبهشت 57، صحیفه امام خمینی جلد ۳ صفحه ۳۷۳
-در پاسخ به سؤال رادیو تلویزیون فرانسه مبنی بر: دریافت شما از حکومت اسلامی چیست؟ آیا منظور این است که رهبران مذهبی حکومت را خود اداره کنند؟ مراحل این حکومت کدام است؟ "خیر، منظور این نیست که رهبران مذهبی، خود حکومت را اداره کنند، لکن مردم را برای تأمین خواسته‌های اسلام رهبری می‌کنند، چون اکثریت قاطع مردم، مسلمان هستند، حکومت اسلامی از پشتیبانی آنان برخوردار شده، متکی به‌مردم می‌گردد."/ 23 شهریور 57، نجف، صحیفه امام خمینی جلد ۳ صفحه ۴۶۷
-"علما خود حکومت نخواهند کرد، آنان ناظر و ‌هادی مجریان امور می‌باشند، این حکومت در همه مراتب خود متکی به‌آرای مردم و تحت نظارت و ارزیابی و انتقاد عمومی خواهد بود."/ در پاسخ به سؤال خبرگزاری رویتر (4 آبان 57، پاریس)، صحیفه امام خمینی جلد ۴ صفحه ۱۶۰
-"من هیچ سمت دولتی را نخواهم پذیرفت."/ پاریس در گفتگو با خبرنگاران، 12 آبان 57

-در پاسخ به سؤال روزنامه فرانسوی لوژورنال مبنی بر: در مورد رژیم جمهوری که می‌خواهید تشکیل دهید و اسلامی خواهد بود، آیا خواهید پذیرفت که در رأس آن قرار گیرید؟ "... این مردم هستند که باید افراد کاردان و قابل اعتماد خود را انتخاب کنند و مسئولیت امور را به‌دست آنان بسپارند ولیکن من شخصاً نمی‌توانم در این تشکیلات مسئولیت خاصی را بپذیرم و در عین حال همیشه در کنار مردم ناظر بر اوضاع هستم و وظیفه ارشادی خود را انجام می‌دهم"./ 7 آذر 57، صحیفه امام خمینی جلد ۵ صفحه ۱۳۷
-"ما به خواست خدای تعالی در اولین زمان ممکن و لازم برنامه‌های خود را اعلام خواهیم نمود. ولی این بدان معنی نیست که من زمام امور کشور را به دست بگیرم و هر روز نظیر دوران دیکتاتوری شاه، اصلی بسازم و علی رغم خواست ملت به آنها تحمیل کنم. به عهده دولت و نمایندگان ملت است که در این امور تصمیم بگیرند؛ ولی من همیشه به وظیفه ارشاد و هدایتم عمل خواهم کرد."/ در گفتگو باخبرنگار انگلیسی روزنامه اکونومیست 18 دی 57 / ۹ صفر ۱۳۹۹،صحیفه نور جلد 3 ص77 و صحیفه امام خمینی جلد ۵ ص 385
-"من و سایر روحانیون در حكومت پستی را اشغال نمی‌كنیم، وظیفه روحانیون ارشاد دولت‌ها است. من در حكومت آینده نقش هدایت را دارم."/ سخنرانی 18 دی 57، صحیفه نور ، ج3،ص 75

-"روحانیون در حکومت آینده نقش ارشاد و هدایت دولت را دارا خواهند بود"./ در پاسخ به سؤال روزنامه انگلیسی اکونومیست 18 دی 57، صحیفه امام خمینی » جلد ۵ » صفحه ۳۸۶
-"من در آینده [پس از پیروزی انقلاب] همین نقشی که الان دارم خواهم داشت. نقش هدایت و راهنمایی، و در صورتی که مصلحتی در کار باشد اعلام می کنم... لکن من در خود دولت نقشی ندارم"/ در مصاحبه با خبرنگار تلویزیون ای. بی. سی امریکا، ۲۲ دی ۱۳۵۷ / ۱۳ صفر ۱۳۹۹ صحیفه نور،جلد 4 ‌، ص 206 و ج 5 ص 432 صحیفه امام خمینی

-در پاسخ به سؤال کانال دو فرانسه مبنی بر: آیا شما حکومت خواهید کرد؟ "نخیر من نخواهم بود، ما شورایی تأسیس می‌کنیم که در آن شورا مجلس تشکیل بشود؛ بعد مجلس با اتکال به‌ملت ترتیب کارها را می‌دهد"./ 18 دی 57، صحیفه امام خمینی » جلد ۵ » صفحه ۳۸۰

-در پاسخ به سؤال شبکۀ تلویزیونی CBS آمریکا مبنی بر: ابهاماتی در مورد نقش شما در آینده وجود دارد، ممکن است نقش خود را در آینده بفرمایید؟ "من در آینده هم همین نقشی را که الان دارم خواهم داشت، نقش هدایت و راهنمایی و در صورتی که مصلحتی در کار باشد اعلام می‌کنم و اگر خیانتکاری در کار باشد با او مبارزه می‌کنم، لکن در خود دولت هیچ نقشی ندارم"./ 22 دی 57، نوفل لوشاتو صحیفه امام خمینی » جلد ۵ » صفحه ۴۳۲
-"اختیارات شاه را نخواهم داشت."/ پاریس در گفتگو با خبرنگاران،24 دی 57، صحیفه نور،ج3،ص115
-" من چنین چیزی نگفته‌ام که روحانیون متکفل حکومت خواهند شد. روحانیون شغلشان چیز دیگری است. نظارت بر قوانین البته به عهده روحانیون است و اتکای روحانیون هم به ملت است نه به حزبی. و من هم به ملت اتکا دارم و به حزبی وابسته نیستم."/ 26 دی 57 در مصاحبه با خبرنگار مجله آلمانی اشترن، صحیفه نور ، ج3 ،ص140 و صحیفه امام خمینی جلد ۵ صفحه ۴۸۲

-"من مسئولیت ریاست جمهوری را بر عهده نمی‌گیرم، کار من هدایت است. / در پاسخ به سؤال رادیو مونت کارلو(7 بهمن 57، پاریس)، صحیفه امام خمینی جلد ۵ صفحه ۵۳۹
-"من نمی‌خواهم ریاست دولت را داشته باشم. طرز حكومت، حكومت جمهوری است و تكیه بر آرای ملت."/ پاریس در مصاحبه با مجله‌ی اُسترن، 26 دی 57، صحیفه‌ی نور، جلد 5، ص 483
-"این مطلب را بارها گفته‌ام که روحانیون باید وضعی ارشادی داشته باشند نه اینکه بخواهند حکومت کنند. کاری نباید بکنیم که مردم بگویند اینها دستشان به‌جایی نمی‌رسید، حالا که رسید دیدید اینطور شدند. استبداد دینی خود تهمتی است که از کنارش نباید گذشت"./ ۱۱ شهریور ۱۳۶۳ / ۶ ذی الحجه ۱۴۰۴، صحیفه امام خمینی جلد ۱۹ - صفحه 43
-رویکرد قانون اساسی:
در پیش نویس قانون اساسی (http://www.akbaralami.net/Public/ContentBody.aspx?ContentID=2859) سال 1358(اینجا (http://www.akbaralami.net/Public/ContentBody.aspx?ContentID=2859)) که نخست مورد تائید بنیانگذار جمهوری اسلامی نیز بود، بجز اص,ل 142، 143، 145، 146 و 147 که نقش نظارتی محدودی برای 5 تن از مجتهدان در شورای نگهبان قانون اساسی در نظر گرفته بود، روحانیت نقش و دخالتی در قدرت نداشت، لیکن در قانون اساسی مصوب حوزه قدرت و اختیارات روحانیت بسیار توسعه یافت و در بازنگری قانون اساسی در سال 1368 نیز به مراتب وسیعتر و پررنگتر از قبل شد و اکنون ساختار و شالوده قدرت در قانون اساسی بگونه ای طراحی و تبیین شده است تا قدرت مطلقه از طریق ولایت فقیه و شورای نگهبان و سایر نهادهای ناشی از اراده این دو کاملا در اختیار روحانیت قرار داشته باشد که از این میان می توان به اصول: 2، 5، 57، 72، 91، 93، 96، 98، 99، 107، 108، 109، 110، 111، 112، 122، 157، 162، 173، 174، 175، 176 و 177 قانون اساسی اشاره کرد.

sonixax
06-04-2013, 01:47 PM
آقا بهداشتی صحبت کن :)))))))))

Soheil
06-16-2013, 06:58 PM
نظرتون درباره این سخنش که "در حکومت اسلامی کمونیستها هم حق اظهار نظر دارند"، چیه؟ آخه در ایران عوام فکر میکنند هر بیخدایی کمونیست هست و البته تنها چیزی که از کمونیسم میدونن همین بیخدایی هست، دلیلش رو هم نمیدونم!:e403: یعنی خمینی هم همین فکر رو میکرده و میخواسته به ملت و دنیا بگه هتا بیخداها(غیر مذهبی ترین افراد) هم در اسلام حق اظهار نظر دارند؟ اینقدر سطح اطلاعاتش داغون بوده؟ من فکر میکنم واقعا نمیدونسته فرق کمونیست و بیخدا رو!

Mr.World.Wide
06-16-2013, 07:57 PM
امروز وقتی حزب اللهی با سلاح منطق وارد عرصه نبرد با تهاجم فرهنگی میشود به آنها بر چسب ترولیست میزنند.

اما در باب سخنان امام لازم است بدانید سخنان امام پرمغز بوده لذا نیاز به تفسیر دارد همچنین ناسخ و منسوخ هم دارد.

اوه مای گاددد
ناسخ و منسوخ تفسیر و ....
یه دفعه بگو خمینی پیغمبر خدا بوده دیگه و سخنانش همه وحی منزل

Hezbollah_YaHasan
06-17-2013, 02:41 PM
اوه مای گاددد
ناسخ و منسوخ تفسیر و ....
یه دفعه بگو خمینی پیغمبر خدا بوده دیگه و سخنانش همه وحی منزل

بسمه تعالی
به نگته خوبی اشاره کردی. حضرت باری تعالی هم سخنانش که قرآن است ناسخ و منسوخ داشته دیگر چه برسد به بنده شایسته ایشان که همانا حضرت امام خمینی (ره) است.

کافر_مقدس
06-20-2013, 09:56 PM
در ایران عوام فکر میکنند هر بیخدایی کمونیست هست . یعنی خمینی هم همین فکر رو میکرده و میخواسته به ملت و دنیا بگه هتا بیخداها(غیر مذهبی ترین افراد) هم در اسلام حق اظهار نظر دارند؟ اینقدر سطح اطلاعاتش داغون بوده؟ من فکر میکنم واقعا نمیدونسته فرق کمونیست و بیخدا رو!یه چیزی فراتر از داغون ، سواد این امام بزرگوار تو مایه های همون اتوبوسی هست که از مینی بوس بزرگ تر است! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/28.gif

Mr.World.Wide
06-29-2013, 11:19 AM
بسمه تعالی
به نگته خوبی اشاره کردی. حضرت باری تعالی هم سخنانش که قرآن است ناسخ و منسوخ داشته دیگر چه برسد به بنده شایسته ایشان که همانا حضرت امام خمینی (ره) است.

توی قرآن اگه بحث ناسخ و منسوخ هست علتی داره در پس زمینه که اون علت توجیه ش میکنه
مثلا مثل همون صدقه دادن هنگام نجوا کردن با پیامبر
که بعد ایه دیگر اومد و اون رو نسخ کرد تا به بقیه بفهمونه کم ادعا کنید

ولی اینجا چی؟؟؟
چه علتی داره؟؟؟
رسما داره سر مردم رو کلاه میذاره
این رو بهش نمیگن ناسخ و مسنوخ
وقتی میگه من در راس حکومت نخواهم بود بعدش میاد و حوکمت مطلقه فقیه رو راه میندازه
یا هزار وعده و وعید دیگه که فقط محض خر کردن مردم و عوام باشه

ixzee
07-07-2013, 10:54 AM
بَکشید مارا بَریزید این خونها را لاکن ملت ما بیدار تر میشوداین نَهضت باید زنده بماند و برای زنده ماندنش باید این خونها ریخته شودجنگ برای ما نعمت است

Soheil
07-18-2013, 12:12 PM
این درس را نباید فراموش کنیم که باید در مقابل ابرقدرتها مقاومت کرد.

صحیفه امام , ج ۲۰ , ۴۸۵

sonixax
11-23-2013, 09:19 PM
اگر انسان براى معالجه كسى ناچار شود كه به عورت او نگاه كند، بنابر احتیاط واجب باید آئینه را در مقابل گذاشته و در آن نگاه كند ولى اگر چاره اى جز نگاه كردن به عورت نباشد اشكال ندارد. (رساله امام خمینی ، مساله 2442)....اگر مرد براى معالجه زن نامحرم ناچار باشد كه او را نگاه كند و دست به بدن او بزند اشكال ندارد ، ولى اگر با نگاه كردن بتواند معالجه كند نباید دست به بدن او بزند و اگر با دست زدن بتواند معالجه كند نباید او را نگاه كند. (رساله امام خمینی ، مساله 2441)

iranbanoo
11-23-2013, 09:45 PM
تو یکی از برنامه های فریدون فرخ زاد یه نقل قولی از خمینی آورده بود که میگفت:
اگر به هنگام زلزله مرد طبقه بالایی افتاد روی زن طبقه پایینی و زن حامله شد:e412: فرزندشان حلال است.
یعنی این مسئله با لحن زنده یاد فریدون فرخ زاد شنیدن داشت:))

sonixax
11-23-2013, 10:50 PM
تو یکی از برنامه های فریدون فرخ زاد یه نقل قولی از خمینی آورده بود که میگفت:
اگر به هنگام زلزله مرد طبقه بالایی افتاد روی زن طبقه پایینی و زن حامله شد فرزندشان حلال است.
یعنی این مسئله با لحن زنده یاد فریدون فرخ زاد شنیدن داشت:))

این مربوط آیت الله گیلانی هستش : آیت الله گیلانی و مساله عمه | دفتر آیت الله العظمی حاج سیّد سنبلعلی الموسوی الکمرونی (قدقد سرسره) (http://sonbolali.wordpress.com/2008/12/15/%D8%A2%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%B9%D9%85%D9%87/)