PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در جستجوی زمان از دست رفته

shirin
10-31-2012, 05:09 PM
خودم لینک دانلود کتاب در جستجوی زمان از دست رفته رو پیدا کردم. فکر کنم یه سال پیش بود که اون موقع هم یهویی دلم خواست بخونمش، هر چی گشتم هیچ لینک دانلودی ازش پیدا نکردم. نمیدونم چی شده اینقدر زیاد شده. شایدم اونموقع فیلترشکن نداشتم. :D Zamane Az dast rafte-Full Vol-From cketab.com.rar (http://www.mediafire.com/?sv6cn44hrec39h4)

Ouroboros
10-31-2012, 06:09 PM
قدر این ترجمه را بدانید، افزون بر زیرنویسهای بسیار خوب که برای خواننده‌ی فارسی‌زبان ِ عموما نا-آشنا با تاریخ و هنر غرب ضروری هستند، کیفیت ادبی آن نیز بسیار بالاست، و حتی از ترجمه‌های انگلیسی هم پیشی می‌گیرد.. هرچند پروست زبان مشکلی ندارد، توانایی رساندن مقصود نویسنده از خط به خط کتاب هنری‌ست استثنایی که مهدی سحابی به خوبی از پس آن برآمد.. یادش گرامی.

پ.ن: امیدوارم بتوانید این بزرگ‌ترین اثر ادبی تاریخ بشر را تمام بکنید و در میان کسانی باشید که آن‌را خوانده‌اند.

shirin
10-31-2012, 06:20 PM
کتاب اولیس جمیز جویس هم خیلی دلم میخواد بخونم ولی متاسفانه هنوز به فارسی منتشر نشده.

Russell
10-31-2012, 06:43 PM
قدر این ترجمه را بدانید، افزون بر زیرنویسهای بسیار خوب که برای خواننده‌ی فارسی‌زبان ِ عموما نا-آشنا با تاریخ و هنر غرب ضروری هستند، کیفیت ادبی آن نیز بسیار بالاست، و حتی از ترجمه‌های انگلیسی هم پیشی می‌گیرد.. هرچند پروست زبان مشکلی ندارد، توانایی رساندن مقصود نویسنده از خط به خط کتاب هنری‌ست استثنایی که مهدی سحابی به خوبی از پس آن برآمد.. یادش گرامی.

پ.ن: امیدوارم بتوانید این بزرگ‌ترین اثر ادبی تاریخ بشر را تمام بکنید و در میان کسانی باشید که آن‌را خوانده‌اند.
یعنی در این حد اثر بزرگیست؟
بنظرم یک تاپیک هم برای معرفی رانهای برتر یا 10 رمان برتر (مانند همان 19 ترانه) بزنیم بد نباشد،من با اینکه اهل رمان چندان نیستم ولی یکسری آثار خواندنشان الزامی بنظر میرسد برای درک بقیه علایق

shirin
10-31-2012, 06:51 PM
راسل بله اثر بزرگ و سختیست و هر کسی به راحتی از پس خوندنش برنمیاد، من در زمان جوانی یه بار خواستم بخونم ولی حدود صد صفحه از جلد اول رو خوندم بعدش دیگه حوصلم نشد. ولی از حدود یه سال قبل شدیدا باز دلم میخواد بخونم امیدوارم بتونم تمومش کنم.

Ouroboros
10-31-2012, 06:53 PM
یعنی در این حد اثر بزرگیست؟
بنظرم یک تاپیک هم برای معرفی رانهای برتر یا 10 رمان برتر (مانند همان 19 ترانه) بزنیم بد نباشد،من با اینکه اهل رمان چندان نیستم ولی یکسری آثار خواندنشان الزامی بنظر میرسد برای درک بقیه علایق
کم و بیش..
اثری که بر شما می‌گذارد بی‌مثال و بی‌گمان است. کسی را ندیده‌ام که پس از خواندن آن همان شخص سابق باشد، و زندگی را همان‌گونه ببیند.
ایده‌ی خوبی‌ست، خودتان زحمت آن‌را بکشید :e05a:

Ouroboros
10-31-2012, 06:58 PM
راسل بله اثر بزرگ و سختیست و هر کسی به راحتی از پس خوندنش برنمیاد، من در زمان جوانی یه بار خواستم بخونم ولی حدود صد صفحه از جلد اول رو خوندم بعدش دیگه حوصلم نشد. ولی از حدود یه سال قبل شدیدا باز دلم میخواد بخونم امیدوارم بتونم تمومش کنم.
:e417:
غربال جنون‌آمیز مخاطب توسط پروست، که چند صد صفحه‌ی اول شاهکار عظیم خود را به شرح واقعه‌ای چند دقیقه‌ای و بسیار عادی(بوس شب بخیر)پرداخته..