PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه‌های جذب کاربر جدید

Theodor Herzl
11-05-2010, 10:14 PM
درود.

روزهای اول فروم هست و همه خودی هستیم فعلا و از سایت‌های دیگر با افکار هم آشنایی داریم ، ولی‌ برای پویا شدن تارنما و تبادل نظر بیشتر نیاز به جذب کاربر داریم ، در این تاپیک خوب است راه‌های پیشنهادی این کار را بنویسیم ، من چند تا پیشنهاد خودم می‌کنم.

۱. اگر وبسایت یا وبلاگی داریم فروم دفترچه را آنجا تبلیغ کنیم و لینک بدهیم ، یادتان باشد تارنما گفتگو اکثر کاربران خود را از طریق تبلیغ آرش در زندیق گرفت ، پس این روش بسیار مفید است. اگر دوستی‌ نیز دارید که حاضر است لینک فروم را در سایت خود بگذارد حتما این پیشنهاد را به او بکنید ، باید تا جایی که میتونیم فروم را لینک کنیم.

۲.کاربرانی که در بالاترین عضو هستند سعی‌ کنند در مشخصات خود آدرس فروم را بنویسند ، یا اگر موضوع جالبی‌ بود به بالاترین لینک کنند.

۳. اگر در یاهو گوروپی عضو هستید ، آدرس فروم را برای همه ایمیل کنید.

۴. استفاده از سیستمی‌ که همزمان چند صد هزار ایمیل میفرستد.

۵.تبلیغ از طریق گوگل هم راه ارزانی هست ، بسیار نیز کاربر جذب می‌کند.

۶.اگر در فروم دیگری عضو هستید دوستان خود را به اینجا نیز دعوت کنید.

۷.در یاهو ،ام اس ان ، گوگل تاک ، سکایپ ، پالتاک و هر مسنجر دیگری نیز میتوانید تارنما را تبلیغ کنید.

sonic
11-07-2010, 06:38 PM
پیشنهاد من سایت کلوب است وتالار گفتمان قرآن.اسک دین.چون در این سه محل ترک ها واسلامگرایان به وفور یافت میشوند.

Theodor Herzl
03-01-2011, 01:46 AM
من یک فکری به سرم زد ، میتونیم صفحه اولی‌ درست کنیم به عنوان یک پایگاه خبری ، مثلا " خبرگزاری بیخدایان ایران , Iranian Atheists News Agency " ، من هم به عنوان با خدا قول همکاری میدهم ، بعد به عنوان قسمتی‌ از آن سایت ، از این فروم استفاده می‌کنیم ، خیلی‌ از این راه کاربر جذب میشود ، چون چنین سایتی تا به امروز نیست و خیلی‌ سرو صدا می‌کنه و از اون طریق مردم با فروم هم آشنا میشوند.

یک دلیل فایده این کار هم خبر رسانی در مورد زندانیانی در ایران هست که بخاطر مخالفت با اسلام زندانی شدند ، مثل حجت الله نیکویی ، این آقا چندین ماه است که ناپدید شده ، انگار نه انگار

Russell
03-01-2011, 01:05 PM
ایده خوبیست،ولی باید فکری کرد که حرفه ای باشد و آبرویمان حفظ شود.اما من هم فکر میکنم همچین کاری اگر با موفقیت انجام بشه قطعاً کاربر جذب خواهد کرد.

sonixax
03-01-2011, 02:45 PM
خیلی خیلی خیلی فکر خوبیه - ولی راه اندازی یک سایت خبری کار خیلی سنگین و مشکلیه .

Theodor Herzl
03-01-2011, 05:22 PM
خیلی خیلی خیلی فکر خوبیه - ولی راه اندازی یک سایت خبری کار خیلی سنگین و مشکلیه .

اتفاقا اصلا کار سختی نیست چرخوندن یک وبسایت خبری ، من یک مدتی‌ با ۱-۲ تا وبسایت خبری غیر ایرانی‌ همکاری کردم ، فقط اگر یک نفر طراحی وبسایت رو به عهد بگیره ، یعنی‌ php ، من خودم می‌تونم توی کارهای گرافیکی کمک کنم ، مثل بنر ، یا هر چیزی که با فتوشاپ بشه انجام داد ، اگه بتونیم یک وبسایت خبری با عنوان مثلا خبرگزاری خرد گرایان ایران درست کنیم بسیار کار مفیدی کردیم ، در روز ۲-۳ تا خبر هم در وبسایت بذاریم کافی‌ هست ، هزاران وبسایت انگلیسی‌ هست که می‌شه اخبار رو ترجمه کرد و یا از وبسایت‌های فارسی می‌شه نقل قول کرد ، اگه واقعا جدی باشند دوستان ، میتونیم یک قسمت خصوصی اینجا در فروم ایجاد کنیم ، اونجا نظر‌ها رو در مورد چگونگی‌ کار و طراحی سایت بدهیم.

Theodor Herzl
03-04-2011, 01:39 AM
خوب آقا کسی‌ موافق یک پروژه برای ساختن این سایت خبری نیست؟

sonixax
03-04-2011, 02:44 AM
خوب آقا کسی‌ موافق یک پروژه برای ساختن این سایت خبری نیست؟

من موافقم ، مشکلی ندارم .
برای خود سیستم میتونیم از جوملا یا دروپال استفاده کنیم .
میزبانی وبش هم که مشکلی نداره .
فقط میمونه یک دامنه ی مناسب - کوتاه - مختصر - مفید و البته Available

pentageromman
03-04-2011, 03:18 PM
مثل http://www.faithfreedom.org/ بشه خوبه میتونیم حتی اخبار اون رو ترجمه کنید یه لینک به فروم و لیست مقاله و اخبار

Russell
03-04-2011, 04:51 PM
مثل http://www.faithfreedom.org/ بشه خوبه میتونیم حتی اخبار اون رو ترجمه کنید یه لینک به فروم و لیست مقاله و اخبار

منهم به همین فکر بودم،فیت فریدم میتونه الگوی ما باشه.چه بسا بتونیم با جناب علی سینا هم مبادله لینکی چیزی بکنیم.
جتی لزومی نداره که اسم ربطی به بیخدایی داشته باشد.میتواند پیرامون مقابله با اسلام،سکولاریزم خردگرایی یا ... باشد که جمع بیشتری را در برمیگیرد.

shirin
03-04-2011, 07:04 PM
پنتاگرام تو هنووز عزادار گربت هستی؟

pentageromman
03-05-2011, 02:18 AM
البته من توی http://www.freedombulwark.net/ هم هستم ولی بيشتر به نظرم همين http://www.faithfreedom.org/ مناسبتره
يه تيکه لينک به مطالب تازه اينجا
يه قسمت وبلاگ نويسی يه قسمت اخبار

پنتاگرام تو هنووز عزادار گربت هستی؟
اين عزا ابديست :20:

کافر_مقدس
04-24-2012, 11:12 AM
۱. اگر وبسایت یا وبلاگی داریم فروم دفترچه را آنجا تبلیغ کنیم و لینک بدهیم ، یادتان باشد تارنما گفتگو اکثر کاربران خود را از طریق تبلیغ آرش در زندیق گرفت راستی آرش کجاست؟!! اینجا عضو هست؟ و اگه آره یوزرش چیه؟!

Anarchy
04-24-2012, 01:22 PM
راستی آرش کجاست؟!! اینجا عضو هست؟ و اگه آره یوزرش چیه؟!
نه آرش بعد از گفتگو دیگه تو هیچ انجمن فارسی زبانی فعالیت نمیکنه.فقط همون سایت زندیق هست و وبلاگی که داره!!

کافر_مقدس
04-24-2012, 07:47 PM
کی رفته توی فروم پرشن تولز تبلیغات کرده ؟! جنجالی به پا شده ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/4.gif

انوع و اقسام توهین ها و القاب رو نثار کابرای اینجا کردند ..از آدمخوار و همجنس باز بگیرید تا شیطان پرست و مامور سیا و .. !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/10.gif قسمتی از متن :

سلام به دوستان گرامی.پیام خصوصی با دعوت به انجمنی برای پشتیبانی از نهیلیسم و فرویدیسم(درست گفتم؟!) برام اومده که متنشو اینجا نقل قول می کنم.نمی دونم قصدش چیه.اما گفتم سریعا مطرح کنم که مسأله ای پیش نیاد.بهتره اگر دوستان هم همچین چیزی دریافت کردند بی توجه به اون پاکش کنند.

http://forum.persiantools.com/t257721.html

sonixax
04-24-2012, 08:28 PM
برخی دوستان بسیار گرامی برای جذب کاربران جدید به خصوص از نوع اسلامگرایش در برخی تالارها تبلیغ فرستاده اند .
حالا فشار خون بعضی کاربران آن تالار ها به خصوص کاربران از نوع بسیجی زده بالا :21:
یک زمانی بود که با زیاد شدن کاربران اینجا مخالف بودیم :

http://www.daftarche.com/showthread.php/278-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%82-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87?p=3873&viewfull=1#post3873

http://www.daftarche.com/showthread.php/110-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D9%88-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C

حالا کاربران تصمیم دیگری دارند باید به آن احترام گذاشت - اینجا ما یوزرکراسی (کاربر سالاری !) داریم :4:

Russell
04-24-2012, 08:32 PM
اتفاقن من دلم برای کابران اسلامگرا خیلی تنگ شده :4:

Theodor Herzl
04-24-2012, 09:06 PM
اینا یه عده فراماسون هستند که تو این انجمن جمع شدن و تحت لوای "لژ فراماسون کبیر ایران" به فعالیت می پردازند.

گفته میشه شیطانپرست و آدمخوار نیز هستند.

در ضمن شایعاتی منبی بر همجنسگرایی و همچنین ازدواج با محارم درموردشون وجود داره.

این رو یکی‌ توی پرشین تولز راجع به اینجا نوشته ، نمیدونم شوخی‌ هست یا جدی:21:

Russell
04-24-2012, 09:08 PM
این رو یکی‌ توی پرشین تولز راجع به اینجا نوشته ، نمیدونم شوخی‌ هست یا جدی:21:
شوخی کرده این دوستمون،ولی کابرای دیگه حرفهایی شبیه اینا زدن،هنوز داره میره جلو تاپیک.تاپیک سرگرم کننده ایه :1:

sonixax
04-24-2012, 09:12 PM
درست مثل این میمونه بری وسط یه جایی که همه خوابند بوق بزنی اونم بوق تریلی :21: اینطوری ریخته به هم اونجا :21:

کافر_مقدس
04-24-2012, 10:48 PM
این رو یکی‌ توی پرشین تولز راجع به اینجا نوشته ، نمیدونم شوخی‌ هست یا جدی:21:ببینید اگه تجربه ی حضور در یک محیط بسته رو داشته باشید و در عین حال قصد داشته باشید به طور غیر مستقیم منظور خود رو انتقال بدین طوریکه مطلب شما شامل سانسور نشه مجبور هستید که از افعال معکوس استفاده کنید ... یعنی درست مثل همین جمله هایی که این کاربر به کار برده .. به طور مثال طرف نمی تونه از بی خدایی دفاع کنه یا از اسلام بد بگه چون بلافاصله پستش پاک میشه و در برخی موارد هم یوزرش مسدود میشه ..بنابراین میاد مدام از خدا تعریف می کنه و از با حالتی شیطنت آمیز از اسلام و اهل بیت تعریف و تمجید می کنه ..در حالیکه این شخص هیچ اعتقادی به این چرندیان نداره و دوستان این شخص و کسانیکه باهاش آشنایی دارند خوب منظورش رو می گیرن .. در این بین البته هستند افراد ناآگاهی که واقعن فکر می کنند طرف به این جور چیزا اعتقاد داره و حرفی که میزنه حرف دلش هست ..ولی خب در محیط بسته همونطور که گفته شد چاره ای جز این نیست
درست مثل این میمونه بری وسط یه جایی که همه خوابند بوق بزنی اونم بوق تریلی :21: اینطوری ریخته به هم اونجا :21:تازه اینا هنوز کاربرهای معمولیشون هستند ..اون اسلامگراهاشون هنوز نیومدن وگرنه برای جلوگیری به خطر افتادن بیضه ی اسلام حاضرن داوطلبانه شمشیر به دست گرفته و گردن این کفار نهلیست رو بزنند !

Theodor Herzl
04-24-2012, 10:54 PM
نهیلیسم تا آنجا که من می‌دانم یعنی‌ پوچ گرایی ، یک چیزی مثل صادق هدایت ، ولی‌ بیخدایی و لا مذهبی‌ چه ربطی‌ به این دارد؟ اینها فکر میکنند اگر بی‌ خدا باشی‌ یعنی‌ زندگی‌ پوچی داری که بسیار غلط است.

Anarchy
04-24-2012, 11:02 PM
نهیلیسم تا آنجا که من می‌دانم یعنی‌ پوچ گرایی ، یک چیزی مثل صادق هدایت ، ولی‌ بیخدایی و لا مذهبی‌ چه ربطی‌ به این دارد؟ اینها فکر میکنند اگر بی‌ خدا باشی‌ یعنی‌ زندگی‌ پوچی داری که بسیار غلط است.
Nihilism (http://www.iep.utm.edu/nihilism/)
تفکر پوچ‌گراییپوچ‌گرایی بیانگر فرم خامی از مثبت‌گرایی و مادی‌گرایی است، انقلابی علیه نظم برپای اجتماعی و مخالفت با تمامی منابع قدرت ناشی از حکومت، کلیسا یا خانواده. پایه این تفکر هیچ چیز جز حقایق علمی نیست.
از آنجا که پوچ‌گرایان منکر وجود ماهیت دوگانه شامل جسم و روح برای انسان بودند مورد حمله‌های خشنی از طرف قدرت کلیسا قرار می‌گرفتند. از طرفی به علت مورد پرسش قرار دادن سیاست حق الهی وارد دعوای مشابهی با قدرتهای سکولار شدند.

Mehrbod
04-25-2012, 10:58 PM
تنها سایتی که به ما لینک داده وبلاگ nabavar.wordpress.com است:

www.google.com/#hl=en&output=search&q=link:daftarche.com

Theodor Herzl
01-13-2013, 08:06 PM
خوب دوستان جدید که اینجا هستند ، نظرات و پیشنهادات شما برای جذب کاربر جدید به اینجا چی‌ هست ، خوشحال می‌شویم بشنویم:e414:

SAMKING
01-13-2013, 10:00 PM
خوب دوستان جدید که اینجا هستند ، نظرات و پیشنهادات شما برای جذب کاربر جدید به اینجا چی‌ هست ، خوشحال می‌شویم بشنویم:e414:
1.یک برگه برای سخنگاه در فیسبوک (http://www.facebook.com/daftarche.forum) میسازیم.:e00e:
2.شماری از برگه های همسو با خودمان را می یابیم و لایک میکنیم.:e421:
3.از سرپرست برگه های نامبرده میخواهیم برگه سخنگاه دفترچه را برای هموندان برگشان به اشتراک بگذارند تا کسانی که مایلند آن را لایک کنند.:e421:
4.کم کم و به مرور و کار و کوشش در برگه با افزایش هموندانِ برگه سخنگاه دفترچه ؛ هر از گاهی سخنگاه دفترچه را هم به آنها یاد آوری میکنیم تا هر کس مایل بود کاربر سخنگاه شود.:e421:
5.بازکردِ پله دوم تا چهارم.:e14c:
6.این بود "سند چشم انداز بیست ساله ی توسعه"!!:e420:

Theodor Herzl
01-26-2013, 11:55 PM
برای اولین بار از آغاز انجمن در ۴۸ ساعت بیش از ۱۰۰۰ نفر از انجمن بازدید کردند ، تبریک به هموندان:e00e:

mamad1
01-27-2013, 09:32 AM
برای اولین بار از آغاز انجمن در ۴۸ ساعت بیش از ۱۰۰۰ نفر از انجمن بازدید کردند ، تبریک به هموندان:e00e:

معلومه مسیر رو درست انتخاب کردیم
منم تبریک میگم

SAMKING
01-27-2013, 01:07 PM
معلومه مسیر رو درست انتخاب کردیم
منم تبریک میگم
اینا همش از برکات وجود منه.:e402:

+
شمار کاربران کنش گر هم به 56 رسیده که از هفته پیش 8 تا بیشتر شده!:e420:

Alice
01-27-2013, 05:25 PM
:e420:

تاریخچه‌ی فاروم دفترچه :

1. پیش از ورود بانو آلیس به انجمن

2. پـس از ورود بانو آلیس به انجمن

undead_knight
01-27-2013, 05:33 PM
تاریخچه‌ی فاروم دفترچه :

1. پیش از ورود بانو آلیس به انجمن

2. پـس از ورود بانو آلیس به انجمن

+
شمار کاربران کنش گر هم به 56 رسیده که از هفته پیش 8 تا بیشتر شده!:e420:
باز خودشیفتگی ساختگی رو ابراز میکنید!؟:))
حتما باید از روش حذف فیزیکی استفاده کنم!؟:)))

khayyam
01-24-2014, 01:53 PM
1. صفحه ی فیسبوک انجمن را آپدیت کنید, مثلا خلاصه ی پست هایی که کاربران انجمن می نویسند را آن جا منتشر کنید.
2. صفحه ی کانون آگنوستیک ها و آتئیست های ایران (https://www.facebook.com/Iran.Atheist.agnostic) را 87 هزار نفر لایک کردند, می توانید از آن ها درخواست کنید در یک پست انجمن دفترچه را معرفی کنند و گاهی مطالب دفترچه را با ذکر منبع در پیج شان بگذارند, با این کار ادم های زیادی با انجمن آشنا می شوند!
3. یک بنر برای انجمن طراحی کنید, تا اگر کسی خواست به انجمن لینک بده از این بنر استفاده کنه .

Mehrbod
01-26-2014, 07:12 PM
1. صفحه ی فیسبوک انجمن را آپدیت کنید, مثلا خلاصه ی پست هایی که کاربران انجمن می نویسند را آن جا منتشر کنید.
2. صفحه ی کانون آگنوستیک ها و آتئیست های ایران (https://www.facebook.com/Iran.Atheist.agnostic) را 87 هزار نفر لایک کردند, می توانید از آن ها درخواست کنید در یک پست انجمن دفترچه را معرفی کنند و گاهی مطالب دفترچه را با ذکر منبع در پیج شان بگذارند, با این کار ادم های زیادی با انجمن آشنا می شوند!
3. یک بنر برای انجمن طراحی کنید, تا اگر کسی خواست به انجمن لینک بده از این بنر استفاده کنه .

من که تا همینجا از شیوه‌یِ اندیشیدن شما بسیار خوش ام آمده, خود شما و چند تا هموندان دیگر اینجا بمانید بنویسید میبسندد!

پارسیگر

Robert
01-27-2014, 12:34 PM
چنین انجمنی با چنین کاربرانی باید برگ فیسبوکی با ۲۰۰۰۰۰ عضو داشته باشد.

kourosh_bikhoda
01-27-2014, 07:11 PM
فیسبوک خیلی زحمت داره. دستکم باید روزی یک پست رو قرار بدید تا از نظر فیسبوک جز پیج های فعال باشید. ضمنا مدیریت محتوا به نحوی که کاربر رو جذب کنه خیلی مهمه. ولی من حاضرم بهم دسترسی بدند در مواقع بیکاری دستی به سر و گوشش بکشم.

sonixax
01-27-2014, 10:52 PM

بزرگترین زیبایی اینجا آن است که کاربران در بحثها با هم رو دربایستی ندارند ولو دوستان صمیمی یکدیگر باشند، چنین جودی در فیسبوک به خصوص بخش پارسی زبانش تقریبن محال است که شکل بگیرد و اگر بگیرد همین کاربران اینجا میروند آنجا!!!

Russell
01-28-2014, 03:15 PM
زرگترین زیبایی اینجا آن است که کاربران در بحثها با هم رو دربایستی ندارند ولو دوستان صمیمی یکدیگر باشند، چنین جودی در فیسبوک به خصوص بخش پارسی زبانش تقریبن محال است که شکل بگیرد و اگر بگیرد همین کاربران اینجا میروند آنجا!!!
نه میلاد جان در قیس بو ک اگر واقعا اهل فروم نویسی باشی هیچ کاری نمیشود کرد، محیط کارش بسیار مزخرف است و یک نقل قول درست نمیشود گرفت، آنجا جای تبلیغ است تنها، لازم هم نیست همه برویم آنجا یا کاربران آنجا فعال باشند بلکه فقط همین چند نفر میخواهد آنجا تبلیغات کنند، چنانچه صفحه‌یِ فیس بوک افراد مشهور هم اکثرا دست کس دیگریست که تنها کلید و پروانه را به او داده‌اند.
البته تبلیغات باید برای جذب کاربران موضوعی نویس و خوب باشد از نظر من. تنها لازم است برای کسانی که دنبال چنین چیزهایی هستند قابل دسترسی باشیم نه اینکه کاسه‌یِ گدایی دستمان بگیریم و راه بیافتیم.

ashkan rajabi.61
11-16-2014, 11:55 PM
درود دوستان. اموزش چگونگی کار در این جا و چگونه نوشتاری اغازیدن وچگونه پاسخ دادن به نوشته کسی را بگذارید که خود من هنوز ناشنام.:e403:

sonixax
11-17-2014, 01:23 AM
درود دوستان. اموزش چگونگی کار در این جا و چگونه نوشتاری اغازیدن وچگونه پاسخ دادن به نوشته کسی را بگذارید که خود من هنوز ناشنام.

با درود و ضمن خوش آمد گویی به شما!

برای آغاز کردن یک جستار کافیست بر روی تالار مورد نظر بروید و روی ساخت جستار نو کلیک کنید! سپس عنوان را بنویسید و هر آنچه میخواهید بگویید.
برای پاسخ دادن به کسی، کافیست آن بخش از نوشته را که میخواهید پاسخ دهید انتخاب کنید (هایلایت کنید) و بر روی "گفتارود نوشته گزیده شده" کلیک کنید، بخشی که انتخاب کردید خود به خود در کادر پاسخ سریع نقل قول میشود و میتوانید زیرش پاسخ خود را بنویسید.

برای پاسخ کلی دادن یا مطرح کردن یک موضوع در تاپیکی از پیش موجود هم که گویا خودتان میدانید باید چه کنید! چرا که پیشتر این کار را کرده اید.

Agnostic
11-17-2014, 07:49 AM
درود دوستان. اموزش چگونگی کار در این جا و چگونه نوشتاری اغازیدن وچگونه پاسخ دادن به نوشته کسی را بگذارید که خود من هنوز ناشنام.:e403:

درود . نکته اول اینکه در فروم از اسم و فامیل و سال تولد و ایمیل اصلی خود استفاده نکنید! خوب است این نام کاربری را رها کنید وچند روز بعد با نام جدید ثبت نام کنید.

kourosh_iran
11-17-2014, 09:13 AM
ببینم این کاربر جدید همونی نیست که توی وبلاگ من کامنت میذاره؟
آخه من گفتم وبلاگ برای بحثهای مفصل و طولانی امکانات مناسب نداره و بیاد توی این فروم بحث کنه :e105:

mbk
11-23-2014, 11:39 AM
برخی دوستان بسیار گرامی برای جذب کاربران جدید به خصوص از نوع اسلامگرایش در برخی تالارها تبلیغ فرستاده اند .
حالا فشار خون بعضی کاربران آن تالار ها به خصوص کاربران از نوع بسیجی زده بالا :21:
یک زمانی بود که با زیاد شدن کاربران اینجا مخالف بودیم :
حالا کاربران تصمیم دیگری دارند باید به آن احترام گذاشت - اینجا ما یوزرکراسی (کاربر سالاری !) داریم :4:
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"والذین اتخذوا مسجدا ضرارا وكفرا وتفریقا بین المؤمنین وإرصادا لمن حارب الله ورسوله من قبل ولیحلفن إن أردنا إلا الحسنى والله یشهد إنهم لكاذبون 107التوبه"
"هم کسانی گذاشتند پیشانی بخاک گذارگاهی آسیب رسانی هم روپوشانی ای هم فرازسازی میان باورمندگشته ها هم کمین گاهی برای کسی که ستیزد خداوند هم فرستاده اش را از پیشتر هم تا سوگند می خورند نخواستیم جز نیکوشده ای هم خداوند گواه می دهد چون آنها تا دروغ گویانند107 پشیمان شدن"
روشن است که شماکاربر سالار نیستید به نامش چه دنبال دارید؟خداوندا دلبسته به روپوشندگان مگذار باورمندان را

sonixax
11-23-2014, 05:07 PM
روشن است که شماکاربر سالار نیستید به نامش چه دنبال دارید؟خداوندا دلبسته به روپوشندگان مگذار باورمندان را

اگر کاربر سالار نبودیم الان شما اینجا اجازه ی خودنمایی پیدا نمیکردی اخوی!

mbk
11-24-2014, 09:18 AM
"من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلا 23 ""از باورمندان مردانی اند راست کردند چه پیمان بستند خداوند را برش باز ازشان کسی پایان رسانید انجامش را هم ازشان چشم براهند هم چه دگرکردند دگرگونی همیشگی 23"

اگر کاربر سالار نبودیم الان شما اینجا اجازه ی خودنمایی پیدا نمیکردی اخوی!
خود دانی کاربر داری با کاربر سالاری یکجور نیستند این را چرا به من می گویی پوسخند دیدن زشتی شنیدن پاک شدن نوشته ها برای خداوند یگانه و... مرزی دارد . خداوندا تو یاوری مرا از نافرمانان مگذار

Anarchy
11-24-2014, 11:28 AM
پاک شدن نوشته ها برای خداوند یگانه و... مرزی دارد .

شما در جای درست و با ادبیاتی که قابل فهم برای همه باشه پست بزن ، کسی پاک نمیکنه ... نه اینکه بیای تو هر تاپیکی ، تفسیر قرآن راه بندازی ... اونم با این جمله بندی افتضاحی که داری !!

مزدك بامداد
11-24-2014, 01:01 PM
پوسخند دیدن زشتی شنیدن
اینو راس میگی ولی در راه الله باید پوست کلفت باشید( = اصحاب فیل)
محمد را هم چوب توی کونش فرو کردند ولی از رو نرفت!( = لا یفقهون)
:e412:

mbk
11-24-2014, 03:45 PM

اینو راس میگی ولی در راه الله باید پوست کلفت باشید( = اصحاب فیل)
( = لا یفقهون)
:e412:
ما که پوستمون نازکتر از همه است اما نه این اندازه که با یک چرند پاره بشود خداوند را پاس که تو از آنهایی که نباشد بفهمی !:e01a:

sonixax
11-25-2014, 01:59 AM
ما که پوستمون نازکتر از همه است اما نه این اندازه که با یک چرند پاره بشود خداوند را پاس که تو از آنهایی که نباشد بفهمی !:e01a:
شماها همش پوست (رو) هستید! زیر ندارید.
در ضمن فکر نکنید ما وقتی با کاربران کمونیست اینجا وارد بحث میشویم و به هم میپریم به این معناست که سمت شماها غش میکنیم! نه اخوی! همان طور که پیشتر گفته ام ارزش یک تار موی گندیده ی عمو استالین از تمام اسلامگرایان جهان بیشتر است!
کمونیسم کمتر از 200 سال فرصت داشت و کاری نکرد! شماها 1400 سال از قبل از قرون وسطا تا بعدش فرصت داشتید و به جز گُه بالا نیاورده اید!!! پس یک وقتی این درگیری و اختلاف نظر دنیای متمدن را به خود نگیرید که به وقتش همینها میزنند پدر صاحبتان را در میاورند :e412:

mbk
11-25-2014, 07:45 AM
"( أفمن أسس بنیانه على تقوى من الله ورضوان خیر أم من أسس بنیانه على شفا جرف هار فانهار به فی نار جهنم والله لا یهدی القوم الظالمین ( 109 ) لا یزال بنیانهم الذی بنوا ریبة فی قلوبهم إلا أن تقطع قلوبهم والله علیم حكیم ( 110 )التوبه"
"آیا باز نیست کسی پایه گذاری کرد ساختمانش را بر بیم از خداوند هم خوشنودی ای بهتر یا کسی پایه گذاری کرد ساختمانش بر نازک لغزان پرتگاهی باز پرت شود باهاش در آتشی دوزخی هم خداوند نباشد راه می نمایاند خویشان ستمکاران را 109 نباشد فرو می آید ساختمانشان آنکه ساختند نادرست پنداری در دلهایشان جز که بریده می شود دلهایشان هم خداوند خیلی دانایی است خیلی فرمانروایی 110 پشیمان شدن"

شماها همش پوست (رو) هستید! زیر ندارید.
در ضمن فکر نکنید ما وقتی با کاربران کمونیست اینجا وارد بحث میشویم و به هم میپریم به این معناست که سمت شماها غش میکنیم! نه اخوی! همان طور که پیشتر گفته ام ارزش یک تار موی گندیده ی عمو استالین از تمام اسلامگرایان جهان بیشتر است!
کمونیسم کمتر از 200 سال فرصت داشت و کاری نکرد! شماها 1400 سال از قبل از قرون وسطا تا بعدش فرصت داشتید و به جز گُه بالا نیاورده اید!!! پس یک وقتی این درگیری و اختلاف نظر دنیای متمدن را به خود نگیرید که به وقتش همینها میزنند پدر صاحبتان را در میاورند :e412:
شما ها روی هم می پرید نوک می زنید بپرید ازتون یاری نخواستم هم نخواهم خواست که جز از خداوند یگانه گدای کسی نباشم تار موی گندیده ء تان پیشکش خوتان برادر اخوی ما هم جز یکتا پرستان نیستند زمان نزدیک شهر نشینی شده دنیای متمدن تنها گمانی است که گرمتان نکرد
خداوندا مرا در راهت کشنده هم کشته کن که سود آور است

sonixax
11-25-2014, 05:38 PM
شما ها روی هم می پرید نوک می زنید بپرید ازتون یاری نخواستم هم نخواهم خواست که جز از خداوند یگانه گدای کسی نباشم تار موی گندیده ء تان پیشکش خوتان برادر اخوی ما هم جز یکتا پرستان نیستند زمان نزدیک شهر نشینی شده دنیای متمدن تنها گمانی است که گرمتان نکرد
خداوندا مرا در راهت کشنده هم کشته کن که سود آور است

خوب شما وسط روی هم پریدن ما نیایید دنبال بیل خود بگردید :)))
همچنین از این جمله آخر شما فهمیدم چرا دو خط نمیتونید فارسی رو درست بنویسید! (خوانده کردن به یاد داری ؟)

mbk
11-26-2014, 08:10 AM
"أم أنا خیر من هذا الذی هو مهین ولا یكاد یبین 52""یا من بهترم از این کسی او سست گشته است هم نمی باشد نزدیک که آشکار کند52"

خوب شما وسط روی هم پریدن ما نیایید دنبال بیل خود بگردید :)))
همچنین از این جمله آخر شما فهمیدم چرا دو خط نمیتونید فارسی رو درست بنویسید! (خوانده کردن به یاد داری ؟)
شما گفتید دنیای متمدن خواستم پارسی اش کنم زمان نزدیک شهرنشین گشته که جهان شهرنشین گشته هم بهترک بود که بارتان نیست پوسخند می زنید پناه بر خداوند

مزدك بامداد
11-26-2014, 04:45 PM
کمونیسم کمتر از 200 سال فرصت داشت و کاری نکرد
200 ?
70 !
from:
4539
to:
4540

sonixax
11-27-2014, 03:22 AM
شما گفتید دنیای متمدن خواستم پارسی اش کنم زمان نزدیک شهرنشین گشته که جهان شهرنشین گشته هم بهترک بود که بارتان نیست پوسخند می زنید پناه بر خداوند

اتفاقن پارسی گویی آن هم سره بر میگردد به 1500-600 سال پیش و قبل از اسلام! زیاد به دنیای متمدن ربطی نداره به ملی گرایی و خواستن برای زنده نگاه داشتن اصلاتها بر میگرده. که البته من خیلی موافقش نیستم ولی مخالفش هم نیستم.
بقیه جمله تون رو هم که باز نتونستم بخونم! دستور زبانتان بدجوری میلنگد!

to:

روسیه سال 1900 یعنی 22 سال قبل از کمونیسم :
4543
4544
4545
4546

آمریکا سال 1900 یعنی 22 سال قبل از کمونیسم :
4547
4548
4549
4550

روسیه پس از فروپاشی شوروی و کله پا شدن کمونیستها سال 1992 :

4551
4552
4553
4554

آمریکا پس از فروپاشی شوروی و کله پا شدن کمونیستها سال 1992 :

4555
4556
4557

بقیه در پست بعدی ...

sonixax
11-27-2014, 03:33 AM
بقیه از پست قبلی :

آخرین عکس آمریکا پس از فروپاشی شوروی و کله پا شدن کمونیستها سال 1992 :
4558

روسیه سال 2014 و 23 سال پس از فروپاشی شوروی و کله پا شدن کمونیستها :

4559
4560
4561
4562

آمریکا سال 2014 و 23 سال پس از فروپاشی شوروی و کله پا شدن کمونیستها :

4563
4564
4565
4566

همین داستان در تمام زمینه ها و البته در باره باقی کشورهای آزاد و دموکرات دنیا هم صدق میکنه و آمریکا تنها یک نمونه (موفق ترین نمونه) است.
و درست همان داستان فلاکت بار در باره تمامی کشورهای کمونیستی تا کنون صادق است! و در اینجا باز شوروی (به عنوان موفق ترین نمونه) تنها و تنها یک نمونه است.
نتیجه اخلاقی : => کمتر مهمل سر هم کنید تا سنگ روی یخ نشوید با این سن و سال!!!

sonixax
11-27-2014, 03:56 AM
راستی شما هم چون ما دو خط نوشتیم کمونیستها بهتر از اسلامگرایان هستند دور برتان ندارد!
کمونیسم همواره همان گندیست که بوده! فقط اسلام ایدز است و کمونیسم طاعون آن هم از نوع خیارکی اش!!!!
اسلام دیرتر میکشد! و کمونیسم زودتر! همچنین تا کنون برای اسلام واکسن و راه در مانی پیدا نشده ول برای کمونیسم چرا!!! و تا حدودی ریشه کن هم شده.
ولی نهایتن هر دو بیماری هستند ، مضر هستند، کشنده هستند، خرابی به بار میاورند و دیر یا زود ریشه کن میشوند.
از تشابهاتشان هم که زیاد گفته ایم! فقط حیف که عامل ایدز ویروس است و عامل طاعون باکتری! وگرنه در همین زمینه هم تا حدودی شبیه هم میشدند :e415: