PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درباره‌یِ شر

Russell
04-09-2013, 03:48 PM
شر تا انجا که میدانم واژه‌ای دینی بوده ولی بحث بر سر اساس وجود آن در دوران معاصر انکار شده.
در چند تاپیک بحثهای مشابهی پیش اومد بین من و دوستانی مانند فاکس و آندد_نایت گرامی که ایجاد این تاپیک رو بنظرم لازم آورد.
منتظر نظرات دوستان هستم،هر چند رو فقط برای شروع تاپیک آوردم و سعی میکنم مطالب مرتب رو اینجا قرار بدم،از جمله اون نگر مطرح هانا آرِنت (http://en.wikipedia.org/wiki/Hannah_Arendt) در "شر رادیکال".

Philo
02-08-2014, 09:55 PM
و سعی میکنم مطالب مرتب رو اینجا قرار بدم،از جمله اون نگر مطرح هانا آرِنت در "شر رادیکال".
لطفا چیزی که قرار بود قرار بدی رو قرار بده.

Russell
02-08-2014, 10:07 PM
لطفا چیزی که قرار بود قرار بدی رو قرار بده.
این مطلب از اونهایی هست که من حقیقتا فراموشم شده بود. من از آن موقع سراغ این موضوع نرفتم. شما و بقیه‌یِ دوستان اگر نظری دارید بحث رو راه بیاندازید شاید من هم انگیزه پیدا کنم پیگیرش شوم. البته از آن موقع افکار من هم تغییر زیادی کرده و یک علت عدم پیگیری من شاید همین باشد.

مزدك بامداد
02-08-2014, 11:44 PM
این مطلب از اونهایی هست که من حقیقتا فراموشم شده بود. من از آن موقع سراغ این موضوع نرفتم. شما و بقیه‌یِ دوستان اگر نظری دارید بحث رو راه بیاندازید شاید من هم انگیزه پیدا کنم پیگیرش شوم. البته از آن موقع افکار من هم تغییر زیادی کرده و یک علت عدم پیگیری من شاید همین باشد.
mâ râ az baxsh hây e degargoon shode ye andishe hâ tân âgâh konid!