PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر رسان نقل قول !

sonixax
04-06-2013, 12:03 AM
دوستان آیا مایل هستید که یک سرویس خبر رسان نقل قول به سایت اضافه شود ؟

mosafer
04-06-2013, 12:09 AM
من موافق هستم و اگر امکان غیر فعال کردنش برای کسانی که مخالف هستند در نظر گرفته بشه بهتر هست به نظر من امکانات باید باشه تا هر کس خواست استفاده کنه دلیل موجهی نیست پر شدن باکس برای نادیده گرفتنش و کلا کنار گذاشتنش

Soheil
04-07-2013, 03:15 PM
خیلی خوبه اگه گذاشته بشه. به جز این برای سپاسها هم گذاشته بشه خیلی خوبه.:e032:

Mehrbod
04-07-2013, 04:41 PM
خیلی خوبه اگه گذاشته بشه. به جز این برای سپاسها هم گذاشته بشه خیلی خوبه.:e032:

پیشتر بود, بستیم.

نمیدانم میشود اختصاصی کرد یا نه, میلاد گرامی یک چیزی نوشته بود انگار میشود, ولی من راستش درست نخواندم; برگزیدگی[1] آنچنانی [هنوز] ندارد (:

----
1. ^ bar+gozid+eg+i{pasvand}::Bargozidegi || برگزیدگی: اولویت priority

mosafer
04-08-2013, 02:00 PM
خب چی شد نتیجه؟

Soheil
04-08-2013, 06:37 PM
پیشتر بود, بستیم.

نمیدانم میشود اختصاصی کرد یا نه, میلاد گرامی یک چیزی نوشته بود انگار میشود, ولی من راستش درست نخواندم; برگزیدگی[1] آنچنانی [هنوز] ندارد (:

----
1. ^ bar+gozid+eg+i{pasvand}::Bargozidegi || برگزیدگی: اولویت priority

چه چیزی برگزیدگی ندارد؟ اختصاصی کردن یا اینکه کلا خود خبررسان نقل قول اولویت نداره؟ من نمیفهمم این خبررسان چه مشکلی درست میکنه که لازم باشه اختصاصیش بکنیم. یعنی اونایی که با این سیستم مخالفن دلیلشون چیه؟ چرا غیرفعالش کردید؟:e523:

sonixax
04-08-2013, 06:56 PM
یعنی اونایی که با این سیستم مخالفن دلیلشون چیه؟ چرا غیرفعالش کردید؟

به خاطر اینکه باکسشون میره رو به انفجار !!!! و دوستان حس پاک کردنشون رو ندارند !

Soheil
04-08-2013, 07:00 PM
به خاطر اینکه باکسشون میره رو به انفجار !!!! و دوستان حس پاک کردنشون رو ندارند !

نمیدونم شاید خودمم اگه تجربه بکنم نظرم عوض بشه پس نظر قطعی نمیدم. ولی الان نسبت رای ها 8 به 1 هست. به نظر میرسه سیستم خبررسان مفید باشه.

mosafer
04-08-2013, 07:58 PM
عجبا که بخاطر حس برخی ها غیر فعالش کردید

sonixax
04-08-2013, 08:06 PM
عجبا که بخاطر حس برخی ها غیر فعالش کردید

برخی ها در اکثریت بودند آخه :دی
الان هم اگر دوستان موافق در اکثریت باشند دوباره راه اندازی میشه .
ولی با 9 تا رای که نمیشه نتیجه گیری کرد !

mosafer
04-08-2013, 08:09 PM
برخی ها در اکثریت بودند آخه :دی
الان هم اگر دوستان موافق در اکثریت باشند دوباره راه اندازی میشه .
ولی با 9 تا رای که نمیشه نتیجه گیری کرد !

امکان فعال کردن و غیر فعال کردنش نیست؟
قبلش رو نمیدونم کجا ذخیره میشد که اکثریت مخالفش بودن ولی اگر مکانش جدا باشد که مشکلات کمتر میشود گویا

sonixax
04-08-2013, 08:16 PM
امکان فعال کردن و غیر فعال کردنش نیست؟
قبلش رو نمیدونم کجا ذخیره میشد که اکثریت مخالفش بودن ولی اگر مکانش جدا باشد که مشکلات کمتر میشود گویا

اینجا از وی بولتین 4 استفاده میکنه و شاید در آینده به 5 مهاجرت کنه !
در شماره 4 سیستم اعلان نقل قول به صورت پیام خصوصی کار میکنه و نه به صورت آنچه شما در هم میهن میبینید .
در نتیجه این مساله صدای دوستان را درآورد . البته گویا یک راهی برای فعال یا غیر فعال کردنش به صورت دلبخواه هست . اندکی شکیبا باشید یک کاریش میکنیم (با توجه به آرا).

mosafer
04-08-2013, 08:32 PM
اینجا از وی بولتین 4 استفاده میکنه و شاید در آینده به 5 مهاجرت کنه !
در شماره 4 سیستم اعلان نقل قول به صورت پیام خصوصی کار میکنه و نه به صورت آنچه شما در هم میهن میبینید .
در نتیجه این مساله صدای دوستان را درآورد . البته گویا یک راهی برای فعال یا غیر فعال کردنش به صورت دلبخواه هست . اندکی شکیبا باشید یک کاریش میکنیم (با توجه به آرا).

هر چند پیام خصوصی چندان جالب نیست ولی بودنش بهتر از نبودنش هست
ولی اگر مکانش تغییر میکرد بهتر بود
بیشتر از اندکی شکیباییم

Russell
04-08-2013, 08:47 PM
اگر همچنان بشکل پیغام خصوصیه من حیلی موافق نیستم،ولی اگر بشه غیر فعالش کرد مشکلی هم ندارم طبیعتا باهاش

Ouroboros
04-09-2013, 02:35 AM
چهارتا جستار دارد اینجا دیگر، این مسخره‌بازی‌ها را می‌خواهد چه کار؟

Mehrbod
04-09-2013, 11:36 AM
همین دوستان, در روز شاید ده تا پست اینجا بخورد, اینها که دیگر یادآور نمیخواهد (:

Anarchy
04-09-2013, 11:57 AM
اگر امکانش هست فعالش کنید و بعد هر کس نخواست غیر فعالش کنه، داشتنش بهتر از نداشتنش هست !!

mosafer
04-09-2013, 02:35 PM
چهارتا جستار دارد اینجا دیگر، این مسخره‌بازی‌ها را می‌خواهد چه کار؟

همین دوستان, در روز شاید ده تا پست اینجا بخورد, اینها که دیگر یادآور نمیخواهد (:
راست میگید ها... حواسم نبود به این:e402:

Russell
04-09-2013, 02:43 PM
برای استفاده روزانه بدرد که نمیخورد که هیچ آزار دهنده هم هست.ولی وقتی کسی میرود غیبت قبلش این را روشن بگذارد موقع برگشت لازم نیست تمام سوراخ سنبه‌هایِ سایت را بگردد ببیند کسی پاسخی یا سوالی چیزی از او پرسیده یا نه،تنها بدرد همین میخورد.وگرنه سایت شلوغ هم باشد فرقی نمیکند چون کاربر نمیتواند همزمان از یک حدی بیشتر در تاپیک‌ها شرکت فعال داشته باشد.

mosafer
04-09-2013, 02:49 PM
برای استفاده روزانه بدرد که نمیخورد که هیچ آزار دهنده هم هست.ولی وقتی کسی میرود غیبت قبلش این را روشن بگذارد موقع برگشت لازم نیست تمام سوراخ سنبه‌هایِ سایت را بگردد ببیند کسی پاسخی یا سوالی چیزی از او پرسیده یا نه،تنها بدرد همین میخورد.وگرنه سایت شلوغ هم باشد فرقی نمیکند چون کاربر نمیتواند همزمان از یک حدی بیشتر در تاپیک‌ها شرکت فعال داشته باشد.
بله دقیقا این مورد خیلی کارایی دارد و اصرار من هم به همین خاطر بود:e032:

Dariush
04-12-2013, 01:57 AM
فقط در صورتی بگذاریدش که بتوان غیرفعالش کرد. وگرنه آزاردهنده است.
برای کسانی چون من که گاهی بیش از 10 روز نیستند این گزینه کاربردی است. تعدادی از نقل قولهایی از من گرفته شده که بعد از چند ماه به طور اتفاقی پی برده‌ام.

mosafer
04-24-2013, 04:48 AM
یک سوال:
برای پیاده کردن یک طرح دقیقا چقدر زمان لازمه؟

sonixax
04-24-2013, 02:18 PM
توی سایت ؟ چند ساعت و حتا كمتر

mosafer
04-24-2013, 02:24 PM
توی سایت ؟ چند ساعت و حتا كمتر

بله در سایت
04-06-2013, 01:03
امروز چه تاریخی هست؟
بعد میشه چند روز فاصله؟
البته منظورم موضوع همین جستار هست

Mehrbod
04-24-2013, 02:25 PM
یک سوال:
برای پیاده کردن یک طرح دقیقا چقدر زمان لازمه؟

ابزار «آگاهیرسان گفتآورد» از دید من منتفی است مسافر جان, بستگی به میلاد دارد زمان بگذارد پیاده‌سازد!

همچنین ما از چند ماه (سال؟) پیش هنوز قراره فونت نستعلیق هم بیفزاییم,
شوربختانه من از CSS هم سررشته ندارم, میلاد جان توانستی این را هم یکجوری بچپان (:

mosafer
04-24-2013, 02:30 PM
ابزار «آگاهیرسان گفتآورد» از دید من منتفی است مسافر جان, بستگی به میلاد دارد زمان بگذارد پیاده‌سازد!

شوربختانه من از CSS هم سررشته ندارم, میلاد جان توانستی این را هم یکجوری بچپان (:
وقتی نظر شما منتفی ست اجرا نمیشود؟
هر چند دیگه برام مهم نیست
وقتی جناب میلاد(هر چند نمیشناسمشون) زمان انجام دادن ندارند چرا اصلا مطرح میکنید و نظرسنجی میزارید؟
+
بچپان، پارسی چه کلمه ایست؟

Mehrbod
04-24-2013, 02:33 PM
وقتی نظر شما منتفی ست نباید اجرا شود؟
البته دیگه برام مهم نیست
وقتی جناب میلاد(هر چند نمیشناسمشون) زمان انجام دادن ندارند چرا اصلا مطرح میکنید و نظرسنجی میزارید؟
+

برنامه‌ریز‌هایِ اینجا من و میلاد گرامی هستیم, از دید من منتفی باشد یعنی ٥٠% شانس کمتر برای پیاده‌سازی!
میتوانید ولی از میلاد هنوز خواهش کنید برایتان درست کند (:

رایگیری را هم من نساختم میلاد ساخت, از او بپرسید چرا! ((:

بچپان پارسی چه کلمه ایست؟

بجای خود اشه (:

mosafer
04-24-2013, 02:40 PM
برنامه‌ریز‌هایِ اینجا من و میلاد گرامی هستیم, از دید من منتفی باشد یعنی ٥٠% شانس کمتر برای پیاده‌سازی!
میتوانید ولی از میلاد هنوز خواهش کنید برایتان درست کند (:

رایگیری را هم من نساختم میلاد ساخت, از او بپرسید چرا! ((:

بجای خود اشه (:

امون بدید ویراش کنم بابا پست رو
گویا جناب sonixax (http://www.daftarche.com/members/sonixax-6/) میلاد هستند
خب جناب میلاد چرا اول با جناب مهربد هماهنگ نمیکنید بعد نظر سنجی بزارید؟
مگر نمیدونید ٥٠% کارها باید با نظر ایشون انجام بشه؟

+
من کلا و اصولا برای کاری که دیگه بهش نیازی نداشته باشم خواهش نمیکنم

Mehrbod
04-24-2013, 02:43 PM

+

هماهنگی هم کاری‌ست زمانبر! ما که نمیتوانیم برای هر چیزی نخست نگرسنجی راه بیاندازیم,
سپس از گردانندگان درخواست کنیم در میزگرد شرکت کنند, سپس رایگیری کنیم و .. و .. و ... :21:

یک انجمن به این کوچکی که هر ٤ ساعت یکبار یک پست میخورد که این داستانها را ندارد بانو, بنویسد برود, کارآفرینی! نکنید ((:

sonixax
04-24-2013, 02:47 PM

باید فونت را داخل فایلهای CSS بیند کرد که همه بتوانند ببینند . این کار باعث میشه حجم فایل CSS خیلی بره بالا و متاسفانه با یونیکد هم گویا مشکل دارد :(
حالا یک زوری میزنیم ببینیم چه میشود .

sonixax
04-24-2013, 02:49 PM
امون بدید ویراش کنم بابا پست رو
گویا جناب sonixax میلاد هستند

+

ادمین خواست که نظر سنجی صورت بگیره .
کاربر شیلا هم درخواست کرده بود ولی با موافقت دوستان روبرو نشد .
از میان 406 کاربر که 66 تایشان قعال هستند فقط 13 نفر رای دادند !!!!

mosafer
04-24-2013, 02:51 PM
هماهنگی هم کاری‌ست زمانبر! ما که نمیتوانیم برای هر چیزی نخست نگرسنجی راه بیاندازیم, سپس از گردانندگان درخواست کنیم در میزگرد شرکت کنند, سپس رایگیری کنیم و .. و .. و ... :21: یک انجمن به این کوچکی که هر ٤ ساعت یکبار یک پست میخورد که این داستانها را ندارد بانو, بنویسد برود, کارآفرینی! نکنید ((: زمان ِ بازگشتِ دوباره این پیشنهاد رو دادم و الان با گذشت زمان باشما هم عقیده هستم

mosafer
04-24-2013, 02:53 PM
ادمین خواست که نظر سنجی صورت بگیره . کاربر شیلا هم درخواست کرده بود ولی با موافقت دوستان روبرو نشد . از میان 406 کاربر که 66 تایشان قعال هستند فقط 13 نفر رای دادند !!!! مهم نیست .. ممنون