PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیس‌خنده‌ها

Ouroboros
03-16-2013, 11:03 AM
مهربد جان می‌بینم که به آکادمی آمده‌اید و قصد خدمت به مردسالاری را دارید؟ بسیار عالیست، خاصه آنکه رنک‌های ما درهم شکسته و پست و مقام زیادی داریم برای اهدا به کاربران:
دکترای مردسالاری(که من بودم، جای دیگری در سازمان به من نیاز پیدا کردند)
مامور مردسالاری(که بازهم چند روزی من بودم)
کاردانی مردسالاری(آشنا به رموز و اسرار کهن)
کارشناسی مردسالاری(آشنا به فنون جهاد برای سلطه)
کارگزار مردسالاری(شهید از جان گذشته‌ی طریقت مردسالاری)
غول آخر مردسالاری(در غار مخفی اسرار از گنجینه‌ی «راه‌های زن‌ستیزی» و کتاب بزرگ «سلطه‌ورزی و استثمار» مراقبت می‌کند)
آژان مردسالاری(وظیفه‌ی ارتباط با دیگر بخشها را برعهده دارد)
دانشجوی مردسالاری(تازه کار است و برای اثبات شایستگی خود باید بکوشد)
کمیسر مردسالاری(مامور مخفی، که شب هنگام به سراغ فعالین حقوق زنان می‌رود و آنها را می‌رباید)
سرجوخه‌ی مردسالاری(که به نبرد برای تثبیت قدرت پدرسالاری و سرکوب زنانگی می‌پردازد)
استاد مردسالاری(به توجیه «منطقی» و کوبیدن «علم» بر سر فمینیستها می‌پردازد)
مدیرعامل مردسالاری(به برگزاری نشستها و میتینگهای مخفی نظارت می‌کند)
و ....

شما مهره‌ی ارزشمندی در خدمت سازمان هستید، و من به این وسیله شما را به مقام «کمیسر مردسالاری» و یا «مدیرعامل مردسالاری» ارتقای مقام می‌دهم.
راسل گرامی شما هم بی‌شک «سرجوخه‌ی مردسالاری» و یا «دکترای مردسالاری» هستید.
داریوش هم که بدیهی‌ست «استاد مردسالاری»ست.
شهریار هم هنوز به نظام خدمت کافی نکرده و تنها «مامور مردسالاری» محسوب می‌شود.
میلاد هم بی‌تردید «کاردانی مردسالاری» دارد.

:e40c:

Ouroboros
03-16-2013, 12:54 PM
نقل‌قولهایی از آندره‌آ دورکین

تحت مردسالاری، پسر هر زنی خیانتکار بالقوه به او و ناگزیر متجاوز و بهره‌کش از زن دیگری‌ست.

از فمینیستها اغلب می‌پرسند که آیا پورنوگرافی به تجاوز می‌انجامد. حقیقت اینست که تجاوز و خودفروشی همواره دلیل پورن بوده‌اند و همچنان نیز هستند. از منظری سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، جنسی و اقتصادی تجاوز و خودفروشی پورن را تولید کرده‌اند، و این صنعت برای تداوم نیازمند تجاوز(به) و خودفروشی زنان است.

من می‌خواهم این جنبش مردان یک تعهدی بدهد به توقف تجاوز چراکه این تنها تعهد معنادار برای رسیدن به برابری‌ست. خارق‌العاده است که در تمامی گفتمانهای فمینیستی و ضدسکسیستی ما هرگز به نحوی جدی درباره‌ی پایان دادن به تجاوز گفتگو نمی‌کنیم. پایان دادن به آن. متوقف کردن آن. دیگر نه. دیگر تجاوز نه.

من یک آتش‌بس بیست و چهار ساعته می‌خواهم که طی آن هیچ تجاوزی رخ نمی‌دهد. از شما می‌خواهم که سعی بکنید، شما را دعوت می‌کنم که سعی بکنید، مشکلی نمی‌بینم که بهتان التماس بکنم تا سعی بکنید.
(خطاب به مردان)

مردان همه چیز را می‌دانند، همه‌ی آنها. فارغ از آنکه چقدر بی‌تجربه یا احمق یا نادان یا مغرور هستند.

مردانی که می‌خواهند زنان را در مباره‌ی ما برای آزادی و عدالت همراهی کنند باید بفهمند که برای ما چندان مهم نیست که گریه‌کردن را بیاموزند، برای ما مهم است که جنایت و خشونت علیه ما را متوقف بکنند.

هدف قرار دادن برابری جنسیتی با مردان به مانند آنست که تجاوز کردن به جای مورد تجاوز قرار گرفتن، پولدار شدن به جای فقیر بودن و قاتل شدن به جای قاتل بودن را هدف قرار بدهید.

ازدواج نهادی‌ست برآمده از تجاوز در مقام یک رفتار. تجاوز، اصالتا به معنای ربودن، بدل شد به ازدواج از طریق اسارت.

تا زمانی که تجاوز جنسی هست هیچ صلح و عدالت و برابری و آزادی نخواهد بود. قادر نخواهید بود کسی که می‌خواهید یا چیزی که می‌خواهید بشوید. قادر نخواهید بود در جهانی که می‌خواهید زندگی بکنید.

بخشی از دلیل آنکه بچه‌دار شدن ستایش می‌شود اینست که زنان در آن می‌میرند.

هر تعرضی به بدن زن می‌تواند برای مردان سکس باشد. اینست حقیقت راستین پورنوگرافی.

البته که آزادی زنان برای ما باید مهمتر از آزادی جاکشها باشد.

چطور می‌توان کسی را دوست داشت که کمتر از یک انسان کامل است(درباره‌ی عشق مرد به زن تحت سیستم مردسالاری)بی‌آنکه عشق خود نوعی از سلطه‌ورزی‌ باشد.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

آندره‌آ دورکین:

1500

sonixax
03-16-2013, 01:57 PM
شتر نر در بیابان كه ماه هاست جنس ماده گیرش نیامده به این زنیكه نگاه نمیكند ! چه رسد به اینكه شخصی بخواهد به وی تجاوز كند !!!!
یك نامه ای چیزی برایش بنویسیم و پیشنهاد دهیم برای سركوب عقده های جنسیش راه دیگری را برگزیند .

Dariush
03-16-2013, 04:01 PM
شهدا شمع محفل بشری‌اند امیرجان!
پ.ن:اسپاگتی به ما رحم کند .

Ouroboros
03-16-2013, 04:36 PM
جنسیت شما چیست؟ زن؟ مرد؟ یا... :

Agender: Some agender people would define their identity as being neither a man nor a woman while others would define agender as not having any gend

Androgyne: As a gender identity it can overlap with an androgynous gender expression but not always. Androgynes may define their identity in a variety of ways, feeling as if they are between man and woman or a totally separate identity

Androgynous: Having neither a clearly masculine or feminine appearance or blending masculine and feminine

Bigender/Trigender/Pangender: People who feel they are two, three, or all genders. They may shift between these genders or be all of them at the same time

Butch: A masculine gender expression which can be used to describe people of any gender. Butch can also be a gender identity to some

CAFAB/FAAB/AFAB: Coercively assigned female at birth, female assigned at birth, and assigned female at birth. These terms refer to what gender you were assigned at birth (in this case female, thus you are expected to be a girl/woman), and are important because many trans* people use them as a way to talk about their gender identity without being pinned down to more essentialist narratives about their “sex” or what gender they “used to be”

CAMAB/MAAB/AMAB: Coercively assigned male at birth, male assigned at birth, and assigned male at birth. These terms refer to what gender you were assigned at birth (in this case male, thus you are expected to be a boy/man), and are important because many trans* people use them as a way to talk about their gender identity without being pinned down to more essentialist narratives about their “sex” or what gender they “used to be”

Cisgender: Someone whose gender identity matches the gender they were assigned at birth, someone who is not trans*. Cisgender is often shortened to cis

Cross dresser: Someone who dresses as and presents themselves as a gender other than the one they typically identify with. Cross dressing can be purely aesthetic, sexual, a facet of someone’s gender identity, or have other meanings

Demigirl: Someone who identifies with being a girl or a woman on some level but not completely

Demiguy: Someone who identifies with being a boy, guy, or a man on some level but not completely

Drag: Taking on the appearance and characteristics associated with a certain gender, usually for entertainment purposes and often to expose the humorous and performative elements of gender

Female bodied: A term for someone assigned female at birth. Though still occasionally used this term is very problematic as it genders bodies non-consensually and plays into cissexism

Ftm/f2m/female to male: A term usually synonymous with trans man but also occasionally used by other FAAB trans* people. This term is problematic to some FAAB trans* people as they feel they were never female and because X to Y terms can put too much focus on traditional means of physical transition

Genderqueer: This term can be used as an umbrella term for all people who queer gender, as a somewhat similar term to gender nonconforming, or as a specific non-binary gender identity. As an umbrella term is can include gender nonconforming people, non-binary people, and much more. As a specific identity it can generally be understood as a gender that is neither man nor woman, possible in between the two or seen as a totally separate gender altogether

GSM: An acronym standing for gender and sexuality minorities. GSM is a useful term as it is succinct and it is very inclusive, including people who are gay, queer, bisexual, intersex, pansexual, asexual, lesbians, transgender/trans*, genderqueer, gender non-conforming, kink, polyamorous, and more

Intergender: Those who feel their gender identity is in between man and woman, is both man and woman, or is outside of the binary of man and woman. This term is sometimes used by intersex people who are also non-binary

Male bodied: A term for someone assigned male at birth. Though still occasionally used this term is very problematic as it genders bodies non-consensually and plays into cissexism (in that a flat chest or a penis, for example, are considered inherently male

Mtf/m2f/male to female: A term usually synonymous with trans woman but also occasionally used by other MAAB trans* people. This term is problematic to some MAAB trans* people as they feel they were never male and because X to Y terms can put too much focus on traditional means of physical transition

Non-binary: Non-binary people are those who identify as a gender that is neither man nor woman or who are not men or women exclusively. Non-binary can refer to a specific gender identity or it can function as an umbrella term which can include (though not always) people who are genderqueer, agender, bigender, neutrois, and others

Third Gender: In some cultures third (and fourth and so on) genders may be commonly accepted alongside man and woman. Some people in western cultures may identify as third gender as well, however it’s important not to erase the multitudes of genders present in the world

Transgender: An umbrella term for people whose gender identity or expression don’t match the gender they were assigned at birth

Transfeminine: Usually a MAAB trans* person who identifies more with a female and/or feminine identity/experience. This word is also sometimes used as an umbrella term for most or all MAAB trans* people, however this is problematic as not all MAAB trans* people are feminine identified

Transmasculine: Usually a FAAB trans* person who identifies more with a male and/or masculine identity/experience. This word is also sometimes used as an umbrella term for most or all FAAB trans* people, however this is problematic as not all FAAB trans* people are masculine identified

Two spirit: A term specific to Native/First Nations cultures and people which some lesbian, gay, queer, pansexual, bisexual, transgender, intersex, and gender non-conforming people identify as. This term should not be used by non-Native/First Nations people

منبع (https://docs.google.com/file/d/0Bx_PqZ8BOrCKcWVodnFPMFZSdUU/edit)

Ouroboros
03-16-2013, 04:41 PM
1501

:e40d::e410::e40f:

Dariush
03-16-2013, 09:13 PM
ما هر چه داریم از شهداست (امام راحل).
در راستای ترول‌بازی دو ترول در اینجا میگذارم امیدوارم ترول حساب نشود :

1504

1503

Dariush
03-16-2013, 10:53 PM
نقل‌قولهایی از آندره‌آ دورکین
دوستان؛ من نمیدانم چرا به طور ناخودآگاه موقع خواندن سخنانِ این زن همش احساس میکنم دارد التماس وخواهش میکند "بیایید به من تجاوز کنید" . به اسپاگتی دست خودم نیست ؛ ناخودآگاه است.

sonixax
03-16-2013, 11:07 PM
دوستان؛ من نمیدانم چرا به طور ناخودآگاه موقع خواندن سخنانِ این زن همش احساس میکنم دارد التماس وخواهش میکند "بیایید به من تجاوز کنید" . به اسپاگتی دست خودم نیست ؛ ناخودآگاه است.

من میگم یك فاك ماشین برایش بخریم حداقل بتواند نیاز جنسیش را با آن برطرف كند :)))

Reactor
03-16-2013, 11:41 PM
من میگم یك فاك ماشین برایش بخریم حداقل بتواند نیاز جنسیش را با آن برطرف كند :)))

اسپاگتی نکشدت:e404::e404::e404:

Ouroboros
03-16-2013, 11:53 PM

البته دورکین اکنون چند سالی‌ست که به درک واصل شده،
اما از اینها زیاد است، اگر بخواهیم برای هر کدام یکی بخریم گنج قارون هم که باشد تمام می‌شود. :e405:

Dariush
03-16-2013, 11:59 PM
البته دورکین اکنون چند سالی‌ست که به درک واصل شده،
اما از اینها زیاد است، اگر بخواهیم برای هر کدام یکی بخریم گنج قارون هم که باشد تمام می‌شود. :e405:
من مطمئنم خیلی از اینها نفرتشان از مردان به این خاطر است که هیچ مردی حاضر نشده بکندشان . وگرنه دختران زیبا و جوان معمولا عاشق مردان هستند و خودشان از اولین معترضان به اینها هستند.:e105:

Ouroboros
03-17-2013, 12:21 AM
من مطمئنم خیلی از اینها نفرتشان از مردان به این خاطر است که هیچ مردی حاضر نشده بکندشان . وگرنه دختران زیبا و جوان معمولا عاشق مردان هستند و خودشان از اولین معترضان به اینها هستند.

«فمینیست زشت» ترجیع‌بندی زهرآگینی‌ست که «مقداری» حقیقت در آن هست(یک نگاهی به اینهم بیاندازید (http://www.dailymail.co.uk/news/article-2129456/Do-girls-want-career-attract-man-Provocative-study-casts-high-fliers-new-light.html)). درگیری ذهنی بیمارگونه‌ی برخی فمینیستها با تجاوز چیزی بجز فرافکنی اشتیاق/فانتزی‌های خودشان بر مردان نیست. من در تمام زندگی هرگز حتی یک بار هم به آن نیاندیشیده‌ام. چه بسی درآوردن ادای آن با شماری دختران که خودشان می‌خواستند هم هیچ برایم جذابیتی نداشت. اینهمه پافشاری و عربده زدن پیرامون جرمی که از هر ده هزار مرد یکی مرتکب می‌شود و درگیری دیوانه‌وار با آن طبیعی نیست، من حتی بعید می‌دانم تنها بخاطر «شرم‌دادن» و «خفه‌کردن» مردان مخالف و بهتر بازی کردن نقش «قربانی» بوده باشد. این جیغ‌های کرکننده درباره‌ی تجاوز شاید به راستی دعوت به آنست..

Dariush
03-17-2013, 12:38 AM
«فمینیست زشت» ترجیع‌بندی زهرآگینی‌ست که «مقداری» حقیقت در آن هست(یک نگاهی به اینهم بیاندازید (http://www.dailymail.co.uk/news/article-2129456/Do-girls-want-career-attract-man-Provocative-study-casts-high-fliers-new-light.html)). درگیری ذهنی بیمارگونه‌ی برخی فمینیستها با تجاوز چیزی بجز فرافکنی اشتیاق/فانتزی‌های خودشان بر مردان نیست. من در تمام زندگی هرگز حتی یک بار هم به آن نیاندیشیده‌ام. چه بسی درآوردن ادای آن با شماری دختران که خودشان می‌خواستند هم هیچ برایم جذابیتی نداشت. اینهمه پافشاری و عربده زدن پیرامون جرمی که از هر ده هزار مرد یکی مرتکب می‌شود و درگیری دیوانه‌وار با آن طبیعی نیست، من حتی بعید می‌دانم تنها بخاطر «شرم‌دادن» و «خفه‌کردن» مردان مخالف و بهتر بازی کردن نقش «قربانی» بوده باشد. این جیغ‌های کرکننده درباره‌ی تجاوز شاید به راستی دعوت به آنست..
اینها دقیقا مثل آخوندها هستند دیگر . رساله‌های آخوندها را بخوانید مهمترین و قطورترین قسمتش بخش جماع است ؛ بعد خودشان ادعای عفاف و پرهیز از شهوت دارند . اینکه من زره‌بین به‌دست به دنبال برجسته‌نمایی نوعی سکس عجیب(و احتمالا تهوع‌آور) مردی در بورکینافاسو باشم، بیش از هر چیز نشان از ذهنیت گندیده و فاسد خودم دارد؛ و قبل از آن بی‌تردید نمودیست از عقده‌های جنسی خودم.
نکته : امیر گرامی، علما روی واژه‌ی «مقداری» که در خط نخست بکار بردید، با شما اختلاف دارند . میگویند زنان یا زیبا هستند یا فمنیست .
-------------------------------------
یا امام نقی! ؛ اینجا (http://www.8mars.com/browsf.php?tb=8MARS_NASHRYEH_S&fn=ghodarat-dorakin-13.htm&catId=999&no=13)را ببینید :

آنچه در پیش دارید بخشی از کتاب پورنوگرافی اثر آندره آ دورکین است. بخش های دیگری از این کتاب و نگاهی کوتاه به زندگی پربار این فمینست فقید آمریکائیدر شماره 12 نشریه هشت مارس منتشر کرده ایم. – هشت مارس

Dariush
03-17-2013, 01:29 PM
میگویند زنان یا زیبا هستند یا فمنیست .
بانوان و فمنیست‌ها بر ما یورش نبرند؛فارغ از جنبه شوخی پیک، ممکن است از نظر من همه‌ی فمنیستها‌ که هیچ، همه‌ی زنان عالم زشت باشند ؛ همانطور که ممکن است از نظر شما من یا تمام مردان عالم زشت باشند . همه‌شان نظر شنخصی هستند.

Mehrbod
03-17-2013, 01:50 PM
من با اینکه زنان باهوش نادان هستند روی آروین شخصی‌ام بی اندازه دشواری دارم, اگرنه بهترین و باهوشترین دخترانی که در زندگی‌ام دیده‌ام همگی زیباپیکر و زیبارو بوده‌اند.

هتا یک پیوند کمابیش آشکاری میان همین و پسران زیباتر (قدبلندتر, باهوشتر, etc) هم داریم, کسانیکه زیباتر هستند بیشتر زمانها نرمخو‌تر میباشند
و هرگز یا بسیار کمتر چنین سخنان پلشتانه‌ای از آنها (دختر و پسر) میشنوید, پلشتی و دشمنی به نگر من پیوند بسیار نزدیکتری با زشتی و کمهوشی دارند.

Ouroboros
03-17-2013, 02:51 PM
من با اینکه زنان باهوش نادان هستند روی آروین شخصی‌ام بی اندازه دشواری دارم, اگرنه بهترین و باهوشترین دخترانی که در زندگی‌ام دیده‌ام همگی زیباپیکر و زیبارو بوده‌اند.

به گمانم منظورتان «زنان باهوش زشت هستند» بود؟

مهربد زیبایی تا اندازه‌ی بسیار زیادی سلیقه‌ای‌ست(بجز مواردی که شخص یا خیلی زیباست=همه او را زیبا می‌یابند، یا خیلی زشت است=همه او را زشت می‌یابند). در بیشتر مواقع احساس درونی منظور استِ، اینکه شخص خودش را بسیار زشت می‌داند(ولو اینکه شاید به نظر خیلی زیبا هم باشد)، و این زشت دیدن خود تنها دلیل برای کینه گرفتن از دیگران به وقت جواب رد شنیدن و‌ «متنفر شدن از مردها»ست. من زنان قربانی تجاوزهای خشن می‌شناخته‌ام(البته نه از نزدیک، در جهان منظورم است)که هیچ مشکلی با «مردان» نداشته‌اند، از طرف دیگری مشتی دختر ننر احمق و یا زن کریه‌المنظر(و نه فقط بخاطر زشت بودن صورت)هستند که من گمان می‌کنم وجه اشتراک تمامشان(احساسی یا عینی)زشت بودن است. مثلا این دختر را ببینید:

http://www.youtube.com/watch?v=jvEJfN-jiS4

چندان زشت نیست، درست است؟ اما دارد پیشنهاد می‌کند که تمام مردان را اخته بکنیم، و فقط یک تا ده درصد را نگه بداریم برای تولید مثل. :e414:
هیچ چیز بجز عقده نمی‌تواند مایه‌ی چنین نفرتی باشد، و هیچ چیز در زنان چنین عقده‌ای پدید نمی‌آورد بجز درد Rejection + وجود این انگاشت که «من زشت هستم».

Dariush
03-17-2013, 03:10 PM
هیچ چیز بجز عقده نمی‌تواند مایه‌ی چنین نفرتی باشد، و هیچ چیز در زنان چنین عقده‌ای پدید نمی‌آورد بجز درد Rejection + وجود این انگاشت که «من زشت هستم».
این بی‌تردید علت اکثریت قاطع نفرتهای اینچنینی است . اما پس از این، به نظرم نوعی همدردی مالیخولیایی با همجنسانِ خود و از طرفی استفاده از کینه‌ورزیدن و نفرت‌پراکندن در جهت اغنای عقده‌های حقارتی نیز میتواند از دلایل این امر باشد . مثلا در گندآبی چون جمهوری اسلامی، افراد هرچه بیشتر خالصانه خود را در ولایت ذوب کرده و چاپلوسی برای آقا و لجن پراکنی علیه مخالفان کند، حس برتری و قدرت بیشتری بدست می‌آورد . اینجا آقا شده فمنیست‌ها و مخالفان شده مردان .

Ouroboros
03-17-2013, 09:21 PM
فمینیست نسل سومی درباره‌ی تجاوز:

1507

زنک خرفت. :e40e:

Nevermore
03-17-2013, 09:40 PM
زین پس پیش از سکس یک برگه بنویسید بدهید ایشان بنویسند yes زیر اش را هم انگشت بزنند.برای محکم کاری بدهید چهارتا شاهد زن هم امضا کنند.:e01a:

Ouroboros
03-17-2013, 11:09 PM
یک وبسایت (http://machoikollektivtrafiken.se/) متعلق به فمینیستهای سوئدی(که به نوعی حاکمان جدید آن کشور هستند)، که در آن تصاویر مردانی که «بیش از اندازه» فضا در وسایل حمل و نقل عمومی «اشغال» می‌کنند جمع‌آوری شده:

1508

1509

1510

1511

Mehrbod
03-18-2013, 12:39 AM
ما هر چه داریم از شهداست (امام راحل).
در راستای ترول‌بازی دو ترول در اینجا میگذارم امیدوارم ترول حساب نشود :

1503

خود کرده را (فرگشت کرده را؟) چاره نیست! :21:

undead_knight
03-18-2013, 03:31 AM
فمینیست نسل سومی درباره‌ی تجاوز:

1507

زنک خرفت. :e40e:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/52.jpg
silence means consent, great :))

Russell
03-18-2013, 11:36 AM
یک مثال معنی سکوت را در مسائل مربوط به سکس و ازدواج بانوان را ایران میشود دید که حتی وارد سنت هم شده،مثلا وقتی خطبه عقد را میخوانند و عروس سکوت میکند همه میدانند منظورش نه‌ست :e40c:

Mehrbod
03-18-2013, 12:43 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/52.jpg

به نگرم دشواری میان ما مردان و مادینگرایان[1] در اینه که ما نیازی نیست
جایی نوشته شده باشد که آدم مست یا بیهوش "نه" نمیتواند بگوید, ولی اگر دختر
داشت ما را میبوسید و "نه" هم نمیگفت (guess what, "آری" هم نمیگفت) نیازی به برچیدن بساط بوسه و امضا گرفتن نیست:

زین پس پیش از سکس یک برگه بنویسید بدهید ایشان بنویسند yes زیر اش را هم انگشت بزنند.برای محکم کاری بدهید چهارتا شاهد زن هم امضا کنند.

به گمانم با مادینگرایان[1] باید مانند آدم‌هایِ واپسمانده‌یِ ذهنی‌ای برخورد
کرد که هر چیزی را باید برایشان گام به گام بزبان بسیار ساده توضیح داد :4:

----
1. ^ آ ب Mâdingerâyi (mâdin+gerâ+yi)|| مادینگرایی: فمینیسم Feminism

Ouroboros
03-18-2013, 01:27 PM

So in la-la land sex without consent is Rape? Great

در اینصورت من متجاوز سریالی هستم،
چراکه در تمام زندگی از هیچ دختری قبل از سکس «رضایت» نگرفته‌ام،
همینکه مرا بوسیده و مالیده و لیسیده را گذاشته‌ام به حساب ِ «بعله».

:e330:

Ouroboros
03-18-2013, 02:07 PM

البته در اینجا که هستم می‌گیرم، و هر مردی هم باید این کار را بکند. متن بالا برای نشان دادن مسخره بودن استدلال بود.
قوانین کشور خودتان را از یک مشاور حقوقی بپرسید و ببینید آیا ظبط کردن صدای شخص ثالث بدون اجازه‌ی او مشکلی دارد یا نه.
من همیشه صدای طرف را ظبط می‌کنم و نگه می‌دارم:

1512

undead_knight
03-18-2013, 05:02 PM
به نگرم دشواری میان ما مردان و مادینگرایان[1] در اینه که ما نیازی نیست
جایی نوشته شده باشد که آدم مست یا بیهوش "نه" نمیتواند بگوید, ولی اگر دختر
داشت ما را میبوسید و "نه" هم نمیگفت (guess what, "آری" هم نمیگفت) نیازی به برچیدن بساط بوسه و امضا گرفتن نیست:
من نمیتونم در مقابل ابر تعمیم های شتاب زده و سواستفاده از آمار و ارقام سکوت کنم:)
مردان!؟فکر میکنم جامعه آماری دفترچه یک مقدار زیادی کوچیکه:))مردان جهان حدود سه و نیم میلیارد نفر هستند و مردانی که نطرشون رو این مورد در دفترچه میدونیم به زحمت به ده نفر میرسه!:)))
'She didn't affirmatively say no': Silence means consent (http://www.dailymail.co.uk/news/article-2291926/She-didnt-affirmatively-say-Silence-means-consent-according-defense-Ohio-high-school-rape-trial-passed-drunken-teenage-girl-sexually-assaulted-multiple-football-players.html)
هنوز در یک کشور غربی فمنیسم زده!چنین استدلالات حقوقی به کار میره:)

به گمانم با مادینگرایان[1] باید مانند آدم‌هایِ واپسمانده‌یِ ذهنی‌ای برخورد
کرد که هر چیزی را باید برایشان گام به گام بزبان بسیار ساده توضیح داد :4:

----
1. ^ آ ب Mâdingerâyi (mâdin+gerâ+yi)|| مادینگرایی: فمینیسم Feminism
[/QUOTE]

So in la-la land sex without consent is Rape? Great

:e330:
خب مثل اینکه من هم برای خردمندان برگزیده!:)) عزیزمون باید یک آموزش کوچولو بزارم:

Nonverbal consent is given by using nonverbal communication.
From Wikipedia, the free encyclopedia
نمیخواد هم برای خوندنش 30 دلار پول بدید:))

البته این تاپیک طنز هست و بهتره بحث هاش منتقل بشه ولی اینکه از چیزی استفاده کنید و وانمود کنید منظورش یچیز دیگست راهکار جالبی نیست:)
بیشتر این بحث ها هم مربوط به مواقعی هست که شخص در وصعیتی نیست که بتونه رضایتش رو نشون بده.
Just Because She Isn’t Saying No, Doesn’t Mean She’s Saying Yes (http://www.drinkingdiaries.com/2011/06/03/the-muddy-waters-of-sexual-consent/)
حتی اگر همین Just Because She Isn’t Saying No, Doesn't Mean She’s Saying رو گوگل کنیم به مسائل مربوط به مستی و... (و کمپین های مرتبط باهاش میرسیم)

Ouroboros
03-18-2013, 05:15 PM
تجاوز یعنی رابطه‌ی جنسی با کسی برخلاف میل و اراده‌ی او، بجز آن تجاوز نیست.
مستی و اینها هم همه چرت و پرت هستند، انسان مسئول آن اندازه که نتواند از حالات خود سر در بیاورد مست نمی‌کند، و اگر کرد تمام عواقب آنرا می‌پذیرد.

Mehrbod
03-18-2013, 05:16 PM
خب مثل اینکه من هم برای خردمندان برگزیده!:)) عزیزمون باید یک آموزش کوچولو بزارم:

From Wikipedia, the free encyclopedia
نمیخواد هم برای خوندنش 30 دلار پول بدید:))

البته این تاپیک طنز هست و بهتره بحث هاش منتقل بشه ولی اینکه از چیزی استفاده کنید و وانمود کنید منظورش یچیز دیگست راهکار جالبی نیست:)
بیشتر این بحث ها هم مربوط به مواقعی هست که شخص در وصعیتی نیست که بتونه رضایتش رو نشون بده.
Just Because She Isn’t Saying No, Doesn’t Mean She’s Saying Yes (http://www.drinkingdiaries.com/2011/06/03/the-muddy-waters-of-sexual-consent/)
حتی اگر همین Just Because She Isn’t Saying No, Doesn't Mean She’s Saying رو گوگل کنیم به مسائل مربوط به مستی و... (و کمپین های مرتبط باهاش میرسیم)

شوخی که نمیکنی آندد جان؟ (:

روشنه که از چند فرسنگی این در راستای همین کمپین نادانانه‌یِ مستی بود, ولی نکته در اینه که من (و بیگمان دیگر مردان) اینکه بخواهند به ما بگویند
شما نباید با یک دختر مست سکس داشته باشید را یک ناسزا به خودمان می‌برشماریم; کدام آدم نادان یا کودنی آخر با دختری که بیهوش است سکس میکند!؟

این تبلیغات تنها و تنها یک پیام پنهان دربر دارند آنهم اینکه: "شما مردان جانور هستید, باید بهتان گفت که با دختری که مست و بیهوس است سکس نکنید".

در UK چندی است تبلیغات بسیار نابخردانه‌یِ مردستیزانه‌یِ دیگری هم دیده میشود, نمونه‌وار در انگلیسی میگویند: "she asked for it", یعنی "خودش دلش میخواست".
اگر یک دختری با skirt کوتاه و لباس سکسی به یک nightclubی آمد و با شما تنزید[1] و با هم مست کردید و فردا در آغوش هم در رختخواب بیدار شدید, نمیتوانیم بگوییم she asked for it؟

از دیدگاه کسانیکه این تبلیغات را میکنند —> خیر!

دختر نامبرده باید همانجور که شهریار نازنین گفت به شما یک "I hereby voice out my consent ..." گفته و یک پاره کاغذ را هم امضا و انگشت بزند!!

به سخن بهتر, از دیدگاه این تبلیغات‌چی‌ها "مرد" همان "جانور" میباشد.

----
1. ^ Tanzidan|| تنزیدن: رقصیدن To dance

Russell
03-18-2013, 05:20 PM
اینقدر‌ها ها روضه لازم ندارد و پیچیده نیست‌ها ،این مقاله جالبی که خیلی وقت پیش امیر گرامی گذاشته بود که اگر خوانده شده بود حداقل چنین حرفهای ابتدایی مطرح نبود الان:

Researching the "Rape Culture" of America (http://www.leaderu.com/real/ri9502/sommers.html)

Much of the unattractive self-preoccupation and victimology that we find on today's campuses have been irresponsibly engendered by the inflated and scarifying "one in four" statistic on campus rape. In some cases the campaign of alarmism arouses exasperation of another kind. In an article in the New York Times Magazine, Katie Roiphe questioned Koss's figures: "If 25 percent of my women friends were really being raped, wouldn't I know it?"[52] She also questioned the feminist perspective on male/female relations: "These feminists are endorsing their own utopian vision of sexual relations: sex without struggle, sex without power, sex without persuasion, sex without pursuit. If verbal coercion constitutes rape, then the word rape itself expands to include any kind of sex a woman experiences as negative."[53]
The publication of Ms. Roiphe's piece incensed the campus feminists. "The New York Times should be shot," railed Laurie Fink, a professor at Kenyon College.[54] "Don't invite [Katie Roiphe] to your school if you can prevent it," counseled Pauline Bart of the University of Illinois.[55] Gail Dines, a women's studies professor and date rape activist from Wheelock College, called Roiphe a traitor who has sold out to the "white male patriarchy."[56]

اینجا هم دوستان میتوانند عده‌ای فمینیست «اشتباهی» را ببینند ،من خودم ندیدم ویدئو را ولی همان عنوان و خواندن کامنتها کافی بنظر میرسید:

Debate: Men Are Finished
youtube.com/watch?v=QNINB0tyGI0

Ouroboros
03-18-2013, 05:36 PM
دلایلی که فمینیستها بیش از اندازه بر تجاوز جنسی تاکید می‌کنند به نظر من:

1. فرافکنی اشتیاق خودشان به مورد تجاوز قرار گرفتن(به خلاصه‌ی این تحقیق بنگرید (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19085605)):

Results indicated that 62% of women have had a rape fantasy, which is somewhat higher than previous estimates. For women who have had rape fantasies, the median frequency of these fantasies was about 4 times per year, with 14% of participants reporting that they had rape fantasies at least once a week. In contrast to previous research, which suggested that rape fantasies were either entirely aversive or entirely erotic, rape fantasies were found to exist on an erotic-aversive continuum, with 9% completely aversive, 45% completely erotic, and 46% both erotic and aversive.

2. استفاده از آن به عنوان تاکتیکی برای شرم دادن تمام مردان و باج گرفتن از آنها:

1513

3. انتقال تمام مسئولیت به دوش مردان(وظیفه‌ی منست که میزان مستی او را بسنجم، دائم رضایت یا عدم رضایت او را جویا بشوم، نه نگفتن کافی نیست و ...)
4. تاکید بر این گرایش فرگشتیکی که برطبق آن باید مردان ناخواستن و نه شنیده را به هر طریق ممکنی از زنان دور نگه داشت: پیشتر وظیفه‌ی مردان باغیرت(=بادی‌گاردها)، امروز وظیفه‌ی کل دستگاه حقوقی و نظامی.
5. ....

Russell
03-18-2013, 05:45 PM
2. استفاده از آن به عنوان تاکتیکی برای شرم دادن تمام مردان و باج گرفتن از آنها:
آری،این احساس گناه و شرم دادن برای انسان‌هایِ با وجدان عجیب کار میکند و جایی که شدیدترین حجمه‌ها کار نمیکنند این راه براحتی و سلدگی عمل میکند.من هم تا قبل از این مطالب امیر گرامی خودم براحتی اجازه چنین سوء استفاده‌ فکری را میدادم.چیزیست که بقول مهربد از خارج شدن از اسلام دشوارتر است،ولی وقتی حباب ترکید دیگر نمیشود به شیوه قدیم دید و حتی گذشته هم جور دیگری بنظر میرسد.

undead_knight
03-18-2013, 05:58 PM
تجاوز یعنی رابطه‌ی جنسی با کسی برخلاف میل و اراده‌ی او، بجز آن تجاوز نیست.
مستی و اینها هم همه چرت و پرت هستند، انسان مسئول آن اندازه که نتواند از حالات خود سر در بیاورد مست نمی‌کند، و اگر کرد تمام عواقب آنرا می‌پذیرد.

وایگرا. وقتی یک مرد به دلایل روانی تحریک‌پذیر نیست، دارویی شیمیایی برای دور زدن این نارضایتی و بی‌میلی درست کرده‌اند که چیزی بجز تجاوز غیررسمی نیست.

وقتی به این میگی تجاوز غیر رسمی تجاوز رسمی حتما میتونه توی مستی اتفاق بیافته:))
وقتی نمیشه فهمید شخص رضایت داره یا نه یا در وضعیتی نیست که رضایتش رو نشون بده یا توانایی عقلی و هوشی کافی نداره میتونه سکس تجاوز باشه.
بنابراین اگر شخصی به بدمستی دچار شد و یک نفر اون رو کشت این عمل هم قتل نیست چون اون شخص باید میدونسته که چه بلاهایی ممکنه سرش بیاد!:))

این دیدگاه به نطر من خیلی ضد آزادی هست و ما بی اعتمادی رو اینطور رواج میدیم که اگر شما مست کردید یا داروی روان گردان مصرف کردید و... دیگران هر کاری که دلشون خواست میتونند با شما بکنند!

undead_knight
03-18-2013, 06:07 PM
شوخی که نمیکنی آندد جان؟ (:
you cant be sure :))

روشنه که از چند فرسنگی این در راستای همین کمپین نادانانه‌یِ مستی بود, ولی نکته در اینه که من (و بیگمان دیگر مردان) اینکه بخواهند به ما بگویند
شما نباید با یک دختر مست سکس داشته باشید را یک ناسزا به خودمان می‌برشماریم; کدام آدم نادان یا کودنی آخر با دختری که بیهوش است سکس میکند!؟
یعنی اگر دختر زشتی در مستی و بدون اینکه متوجه باشی باهات سکس کرد و فرداش وحشت زده توی تختت با یک هیولا!:)) مواجه شدی به نطرت بهت تجاوز نشده؟

این تبلیغات تنها و تنها یک پیام پنهان دربر دارند آنهم اینکه: "شما مردان جانور هستید, باید بهتان گفت که با دختری که مست و بیهوس است سکس نکنید".
من بیشتر از پیامش به تبعاتش کاردارم و باور دارم اگر مرد یا زن نمیتونند رضایتش واقعی رو نشون بدند(نه لزوما زبانی)سکس میتونه تجاوز باشه.
اتفاقا دخترها هم جانور هستند اگر چنین کاری بکنند!:))این گونه چیتا رو باید حتما بشناسید:
Sexist Beatdown: Rapist Cheetahs Edition - The Sexist (http://www.washingtoncitypaper.com/blogs/sexist/2009/12/04/sexist-beatdown-rapist-cheetahs-edition/) :))
مسئله اصلی زمانی هست که یک طرف در وضعیتی نیست که رضایتش رو نشون بده مگرنه وقتی دو طرف مستی شدید دارند دیگه نمیشه به راحتی گفت کسی به کسی تجاوز کرده:)

در UK چندی است تبلیغات بسیار نابخردانه‌یِ مردستیزانه‌یِ دیگری هم دیده میشود, نمونه‌وار در انگلیسی میگویند: "she asked for it", یعنی "خودش دلش میخواست".
خب اصلش در راستای محکوم کردن قربانیان هست:)

اگر یک دختری با skirt کوتاه و لباس سکسی به یک nightclubی آمد و با شما تنزید[1] و با هم مست کردید و فردا در آغوش هم در رختخواب بیدار شدید, نمیتوانیم بگوییم she asked for it؟

از دیدگاه کسانیکه این تبلیغات را میکنند —> خیر!
من به دیدگاهشون کاری ندارم ولی حداقل در ونکوور (http://www.theglobeandmail.com/news/british-columbia/dont-be-that-guy-ad-campaign-cuts-vancouver-sex-assaults-by-10-per-cent-in-2011/article1359241/)باعث شده آمار تجاوز 10 درصد کم بشه:))
البته دیدگاه من اینه که باید در مقابل کم کم برای زنان هم چنین تبلیغاتی بشه تا مردان مست بخت برگشته رو توی پارتی و بار و کافه شکار نکنند!:)

دختر نامبرده باید همانجور که شهریار نازنین گفت به شما یک "I hereby voice out my consent ..." گفته و یک پاره کاغذ را هم امضا و انگشت بزند!!
چرت و پرته،یک سری علائم غیر زبانی هست که میتونه نشون دهنده رضایت باشه ولی از اون مهمتر مسئله سر اینه که زمانی هست که فهمیدن رضایت ممکن نیست.

به سخن بهتر, از دیدگاه این تبلیغات‌چی‌ها "مرد" همان "جانور" میباشد.

خب چنین مردانی و احیانا چنین زنانی به نطر من مصداق واقعی جانور هستند
:))

Russell
03-18-2013, 06:08 PM
وقتی نمیشه فهمید شخص رضایت داره یا نه یا در وضعیتی نیست که رضایتش رو نشون بده یا توانایی عقلی و هوشی کافی نداره میتونه سکس تجاوز باشه.
بنابراین اگر شخصی به بدمستی دچار شد و یک نفر اون رو کشت این عمل هم قتل نیست چون اون شخص باید میدونسته که چه بلاهایی ممکنه سرش بیاد!:))

این دیدگاه به نطر من خیلی ضد آزادی هست و ما بی اعتمادی رو اینطور رواج میدیم که اگر شما مست کردید یا داروی روان گردان مصرف کردید و... دیگران هر کاری که دلشون خواست میتونند با شما بکنند!
این هم حرف جالبیه !!
سخن بر پاد آزادی حرف فمینیست‌هاست که دارند رسما یک رابطه عادی که آزادی و مسئولیت فردی خودش را داره زیر پا له میکنند،بعد با توسل به فایده‌گرایی میگند ما این آزادی را که ممنوع کنیم باهاش در واقع بقیه آزادی‌ها رو نجات دادیم (حالا اسنادش در لوح محفوظ نزد الله هست احتمالا)) !!
یعنی هم آزادی را زیر پا له میکنند هم طرف مقابل را متهم به دشمنی با آزادی میکنند،استدلال به شیوه 100% فمینیستی !!

undead_knight
03-18-2013, 06:17 PM
این هم حرف جالبیه !!
سخن بر پاد آزادی حرف فمینیست‌هاست که دارند رسما یک رابطه عادی که آزادی و مسئولیت فردی خودش را داره زیر پا له میکنند،بعد با توسل به فایده‌گرایی میگند ما این آزادی را که ممنوع کنیم باهاش در واقع بقیه آزادی‌ها رو نجات دادیم (حالا اسنادش در لوح محفوظ نزد الله هست احتمالا)) !!
یعنی هم آزادی را زیر پا له میکنند هم طرف مقابل را متهم به دشمنی با آزادی میکنند،استدلال به شیوه 100% فمینیستی !!
من فمنیستم.ولی آیا الان دارم از فمنیسم دفاع میکنم!؟:))جدا عجب گیری کردیم:)
کدوم آزادی؟من دارم میگم اتفاقا افراد باید آزاد باشند که مست کنند و از حالت عادی خارج بشند ولی کسانی که آگاهیشون در حالت نرمال هست حق ندارند از این وضعیت سواستفاده کنند.
البته از نطر من اینکه مسئولیت گرفتن رضایت رو به عهده مرد یا زن بزاریم یک سره اشتباه هست و نباید مردها رو ملامت کنیم که چرا قبل از سکس از زن رضایت کتبی نگرفتند:))به هر حال وقتی شخصی از هیچ ابزار زورگویانه ای برای سکس استفاده نمیکنه طرف مقابل باید عدم رضایتش رو نشون بده مگرنه قواعد ساده اجتماعی هم به هم میریزه:)

البته احتمال این هم هست که باز من چیزی رو بد بیان کرده باشم:))ولی قبلش دوست دارم بدونم دقیقا استدلال من چطور منجر به چنین نتیجه گیری هایی شده:)

Ouroboros
03-18-2013, 06:17 PM

نه نمی‌تواند، من اگر کیرم بلند نمی‌شود یعنی یا مشکل جسمی دارم(که باید حل بشود)، یا مایل به سکس نیستم(که باید یا تمایل بوجود بیاید یا اصلا رابطه به کلی قطع بشود)، در هر دو صورت تولید دارویی برای دور زدن مشکل جسمانی/روانی برای ارضای تمنای زنان وقتی مرد بطور جسمانی نشانه‌های ناتوانی را نشان می‌دهد اقدام برپاد میل و اراده‌ی منست، و معادل آن در زنان می‌شود خوراندن مواد و دارو و مشروب و ... به آنها برای بیهوش کردن و سپس رابطه‌ی جنسی با ایشان(که تجاوز خواهد بود).

هر کاری دلشان خواست نه، اما نمی‌توانید ادعا بکنید وظیفه‌ی منست که میزان مستی شما را هر پنج دقیقه یکبار چک بکنم و تشخیص بدهم آیا در شرایطی هستید که توانایی ابراز رضایت داشته باشید یا نه، وظیفه‌ی شماست که از این مسئله اطمینان کسب بکنید نه من. بار مسئولیت به دوش شماست نه من.

Ouroboros
03-18-2013, 06:19 PM
من بیشتر از پیامش به تبعاتش کاردارم و باور دارم اگر مرد یا زن نمیتونند رضایتش واقعی رو نشون بدند(نه لزوما زبانی)سکس میتونه تجاوز باشه.

نه نمی‌تواند «تجاوز» باشد، تجاوز یعنی اقدام «برخلاف» میل و اراده‌ی عینی کسی در حالی که از این «خلاف» بودن اطلاع دارید. چطور می‌توان به کسی که «نه» نگفته تجاوز کرد؟! من چطور باید از «میل» و «اراده‌ی» شما خبر داشته باشم وقتی آنرا مطرح نکرده‌اید؟!

undead_knight
03-18-2013, 06:33 PM
نه نمی‌تواند، من اگر کیرم بلند نمی‌شود یعنی یا مشکل جسمی دارم(که باید حل بشود)، یا مایل به سکس نیستم(که باید یا تمایل بوجود بیاید یا اصلا رابطه به کلی قطع بشود)، در هر دو صورت تولید دارویی برای دور زدن مشکل جسمانی/روانی برای ارضای تمنای زنان وقتی مرد بطور جسمانی نشانه‌های ناتوانی را نشان می‌دهد اقدام برپاد میل و اراده‌ی منست، و معادل آن در زنان می‌شود خوراندن مواد و دارو و مشروب و ... به آنها برای بیهوش کردن و سپس رابطه‌ی جنسی با ایشان(که تجاوز خواهد بود).

هر کاری دلشان خواست نه، اما نمی‌توانید ادعا بکنید وظیفه‌ی منست که میزان مستی شما را هر پنج دقیقه یکبار چک بکنم و تشخیص بدهم آیا در شرایطی هستید که توانایی ابراز رضایت داشته باشید یا نه، وظیفه‌ی شماست که از این مسئله اطمینان کسب بکنید نه من. بار مسئولیت به دوش شماست نه من.
به نطر من این نگاه اراده و آگاهی انسان ها رو به کل نادیده میگیره:)
فشار اجتماعی و روانی=فریب کاری فیزیکی نیست،اجتماع هرگز در ذهن شما یک روبات کار نمیزاره که نرم هاش رو بپذیرید:))درسته که میتونه این فشار ناعادلانه،یک طرفه، احمقانه و... باشه ولی در هر حال همچنان جایی برای اراده و آگاهی باز هست و انسان میتونه این ها رو تحلیل کنه و بهشون آگاهی نسبی داشته باشه.

در مقابل خوراندن دارو رو نمیشه به هیچ وجه با اراده و آگاهی فهمید(مگر با حس ششم!)اگر کسی بدون اطلاع ما به ما دارویی بده ما هرگز فرصت این رو نداشتیم که حتی روی مسئله فکر کنیم. (البته بحث الکل کمی پیچیده تره و در این مثال نمیگنجه)

نمیتونی از زیر حرفی که زدی در بری،تمام عواقب یعنی تجاوز،قتل و خلاصه هر بلایی که طرف مقابل صلاح بدونه:))

با این حال من حتی این مورد که آشکارا آزادی رو نقض میکنه مدنطرم نیست بلکه مطنور زمانی هست که یک نفر حتی تصمیمی برای سکس با شخص نداشته(یعنی در یک محیط عمومی) ولی موقع مستی فقط به این خاطر که مست بوده اینطور برداشت شده که حتما دلش سکس میخواسته:)

Russell
03-18-2013, 06:35 PM
من فمنیستم.ولی آیا الان دارم از فمنیسم دفاع میکنم!؟:))جدا عجب گیری کردیم:)
کدوم آزادی؟من دارم میگم اتفاقا افراد باید آزاد باشند که مست کنند و از حالت عادی خارج بشند ولی کسانی که آگاهیشون در حالت نرمال هست حق ندارند از این وضعیت سواستفاده کنند.
البته از نطر من اینکه مسئولیت گرفتن رضایت رو به عهده مرد یا زن بزاریم یک سره اشتباه هست و نباید مردها رو ملامت کنیم که چرا قبل از سکس از زن رضایت کتبی نگرفتند:))به هر حال وقتی شخصی از هیچ ابزار زورگویانه ای برای سکس استفاده نمیکنه طرف مقابل باید عدم رضایتش رو نشون بده مگرنه قواعد ساده اجتماعی هم به هم میریزه:)

البته احتمال این هم هست که باز من چیزی رو بد بیان کرده باشم:))ولی قبلش دوست دارم بدونم دقیقا استدلال من چطور منجر به چنین نتیجه گیری هایی شده:)
آقا جان شما‌داری از مسئولیت اجتماعی در برابر دیدگاه فردگرایانه (که چشمت باز باشد و اگر مست کردی عواقبش پای خودت است) دفاع میکنید اینجا،بطور واضح اینجا شما به اجتماع دارید متوسل میشوی در برابر فرد،منکه نگفتم شما پاد آزادی سخن میگویی (که البته ادعا نکردم ولی چنین بنظر هم میرسد) ولی اینجا شما امدی دست پیش را گرفته‌ای و طرف مقابل را به آزادی ستیزی متهم میکنی،یا حداقل دیدگاه خود را منجی آزادی معرفی میکنید،چرا؟،چون از مسئولیت اجتماعی دفاع میکنید که بدون آن دادن آزادی‌هایِ دیگر اجتماعی ناممکن است.این یک سخن قدیمی یوتیلیترینالیستی‌ست.البته نگفتم این آگاهانه است،ولی اینکه میگویی خلاصه‌اش همین است :e058:

undead_knight
03-18-2013, 06:38 PM
نه نمی‌تواند «تجاوز» باشد، تجاوز یعنی اقدام «برخلاف» میل و اراده‌ی عینی کسی در حالی که از این «خلاف» بودن اطلاع دارید. چطور می‌توان به کسی که «نه» نگفته تجاوز کرد؟! من چطور باید از «میل» و «اراده‌ی» شما خبر داشته باشم وقتی آنرا مطرح نکرده‌اید؟!
بنابراین اگر شخصی خواب یا بی هوش بیود چون مطرح نکرده پس نمیشه ایرادی به ما گرفت:))البته ایراد این میتونه باشه که خیلی از مواقع شخص دارای سطح آگاهی اینقدر پایین نیست ولی خب به هر حال ما هم نمیتونیم این ادعا رو مطرح کنیم که اگر کسی مست کرد(و همچنان سرپا بود) و به ما نه هم نگفت ما میتونیم باهاش سکس کنیم.
خلاصه اینکه منظور فقط مواردی نیست که اتهام تجاوز زده میشه بلکه کلا زمانی که هدف شما اصلا سکس نبوده یا اینکه نمیخواستید با هر کسی! سکس کنید:)

Mehrbod
03-18-2013, 06:46 PM
بنابراین اگر شخصی خواب یا بی هوش بیود چون مطرح نکرده پس نمیشه ایرادی به ما گرفت:))البته ایراد این میتونه باشه که خیلی از مواقع شخص دارای سطح آگاهی اینقدر پایین نیست ولی خب به هر حال ما هم نمیتونیم این ادعا رو مطرح کنیم که اگر کسی مست کرد(و همچنان سرپا بود) و و به ما نه هم نگفت ما میتونیم باهاش سکس کنیم.
خلاصه اینکه منظور فقط مواردی نیست که اتهام تجاوز زده میشه بلکه کلا زمانی که هدف شما اصلا سکس نبوده یا اینکه نمیخواستید با هر کسی! سکس کنید:)

این داستانها پیوندی به شعار تبلیغاتی نامبرده ندارند, بجای آن باید بگویند: «به گاه ناهوشیاری سکس نکنید» یا «در زمان ناهشیاری سکس ناقانونی است».

اگرنه به یک میلیون راه میشود بی آنکه دیگری «آری/نه» بگوید سکس داشت بی آنکه نادرست باشد, ولی گزاره‌هایِ آورده شده بسادگی میگویند چه زمانی نادرست است.

سخن من نیز همین بود که شعار تبلیغاتی نامبرده مردان (تنها و تنها مردان, زنان را هرگز نشان نداده‌اند در تبلیغاتی که میگویم) را جانورانی نشان میدهد که
پایه‌ای ترین چیهزا را باید برای آنها توضیح داد و در این میان دروغ هم گفته‌اند, زیرا سکس میتواند بی yes گفتن همراه باشد و خواسته‌یِ دو سو نیز باشد.

undead_knight
03-18-2013, 06:50 PM
این داستانها پیوندی به شعار تبلیغاتی نامبرده ندارند, بجای آن باید بگویند: «به گاه ناهوشیاری سکس نکنید» یا «در زمان ناهشیاری سکس ناقانونی است».
گفتم که تاکیدش رو مردان وجه خوبی نداره ولی خب به هر حال اگر روش فمنیستی کمپین رو رد کنیم مفهومش که در راستای دفاع از آزادی های منفی هست ارزشمنده:)

Mehrbod
03-18-2013, 06:53 PM
گفتم که تاکیدش رو مردان وجه خوبی نداره ولی خب به هر حال اگر روش فمنیستی کمپین رو رد کنیم مفهومش که در راستای دفاع از آزادی های منفی هست ارزشمنده:)

نه نیست, با دروغگویی و بد نشان دادن ٥٠% مردم چه ارزشی بدست آورده‌ایم؟

هنگامیکه بسادگی میتوانستند بی دروغگویی و بی بد نشان دادن هیچ سویی بگویند «سکس بگاه ناهشیاری نکنید».

من برایتان همینجا روی هوا چندتا شعار کوتاه و خوب میدهم:

No sex when unconscious
She couldn't say no while unconscious

پس شعار همچنان نااخلاقی است و سوی مادینگرایانِ[1] تندرو را گرفته.

----
1. ^ Mâdingerâyi (mâdin+gerâ+yi)|| مادینگرایی: فمینیسم Feminism

undead_knight
03-18-2013, 07:02 PM
نه نیست, با دروغگویی و بد نشان دادن ٥٠% مردم چه ارزشی بدست آورده‌ایم؟

هنگامیکه بسادگی میتوانستند بی دروغگویی و بی بد نشان دادن هیچ سویی بگویند «سکس بگاه ناهشیاری نکنید».

من برایتان همینجا روی هوا چندتا شعار کوتاه و خوب میدهم:

No sex when unconscious
She couldn't say no while unconscious

پس شعار همچنان نااخلاقی است و سوی مادینگرایانِ[1] تندرو را گرفته.

----
1. ^ Mâdingerâyi (mâdin+gerâ+yi)|| مادینگرایی: فمینیسم Feminism

فکر میکنم باید یک تابلو بزنم که وقتی بحث در مورد چیزی جز فمنیسم هست به من طوری جواب ندید که انگار من وکیل مدافع همه فمنیست های جهانم:)))))
من دارم میگم این چنین کمپین هایی خوب هستند ولی روش این کمپین بد بوده حرف تو هم داره یک روش بهتر رو مطرح میکنه که نگاه متعادل تری داره ولی وقتی باز به کمپین حمله میکنی شگفت زده میشم که انگار من این کمپین رو برگزار کردم:))

Mehrbod
03-18-2013, 07:10 PM
فکر میکنم باید یک تابلو بزنم که وقتی بحث در مورد چیزی جز فمنیسم هست به من طوری جواب ندید که انگار من وکیل مدافع همه فمنیست های جهانم:)))))
من دارم میگم این چنین کمپین هایی خوب هستند ولی روش این کمپین بد بوده حرف تو هم داره یک روش بهتر رو مطرح میکنه که نگاه متعادل تری داره ولی وقتی باز به کمپین حمله میکنی شگفت زده میشم که انگار من این کمپین رو برگزار کردم:))

من که مشکلی ندارم, راسل و دیگر دوستان یک خرده بیشتر از من بی اعصاب هستند (:
هرچند خود من هم هنوز تا اندازه‌ایِ احساس فریب‌خوردگی میکنم اگرکه روشنگری‌هایِ امیر نبودند!

هر آینه, ما هم داریم اینجا میگوییم این تبلیغات نابخردانه و سوگیرانه هستند دیگر, میتوان همین‌ها را بشیوه‌یِ دیگری انجامید بی آنکه نااخلاقی باشند.

«ارزشمندی» مگر اینجا از اخلاقی بودن نمیاید؟
خوب یک راه بسیار ساده‌یِ پیش پا افتاده‌یِ دیگر اینور داشتیم و داریم که میتوانستند باسانی
آب خوردن بردارند, چرا برنداشتند و راه نااخلاقی‌تر که چهره‌یِ نایی[1] از مردان نشان دادن بود را رفتند؟

----
1. ^ Nâyi|| نایی: -; منفی Negative

Ouroboros
03-18-2013, 08:14 PM
مزیت ِ مردی:

1514

undead_knight
03-18-2013, 08:28 PM
مزیت ِ مردی:

1514
پدافند از حقوق مردان رو تعطیل کردی!؟:))فکر میکردم اینجور پست ها رو اونجا میزدی قبلا:)

Mehrbod
03-18-2013, 08:31 PM
پدافند از حقوق مردان رو تعطیل کردی!؟:))فکر میکردم اینجور پست ها رو اونجا میزدی قبلا:)

نه امیر کارکشته است میداند چیزی که میشود چندجا پیش برد را یکجا پیش نمیبرند ((:

امیر جان من همینجا پیشنهاد میکنم اکنون که عاشق شده‌ای این پنداره[1] را نفراموشی و بکوشی همزمان عاشق یکی دیگر هم باشی (اگر که شدنی بود) (:

----
1. ^ Pendâre|| پنداره: مفهوم ϢEn (http://en.wikipedia.org/wiki/Concept) Concept

Nevermore
03-18-2013, 10:53 PM
یک نکته ای که اینجا (http://teenadvice.about.com/od/daterape/a/daterapeguysfyi_2.htm) نوشته این است که:مهم نیست که مرد هم پیش از سکس مست بوده یا نه در هر صورت شما متهم به تجاوز می شوید.

It does not matter whether you knew she was intoxicated, it doesn’t matter if you were intoxicated too, all that matters is that she was not in a state of mind to consent and therefore it is rape.

Just because a girl has had sex with you in the past does not mean she has consented to having sex with you whenever you want it. Forcing the issue could result in you being charged with rape.
:e107:
باور کنید زمان درازی بود که چنین کس و شعری نخوانده بودم.برای اولین بار در طول عمرم دلم برای مرد های اروپایی سوخت.بیچاره ها پیش از سکس باید حساب هزار جا را بکنند تا مبادا به زندان نیوفتند.:e40f::e413:

undead_knight
03-18-2013, 11:00 PM
یک نکته ای که اینجا (http://teenadvice.about.com/od/daterape/a/daterapeguysfyi_2.htm) نوشته این است که:مهم نیست که مرد هم پیش از سکس مست بوده یا نه در هر صورت شما متهم به تجاوز می شوید.

باور کنید زمان درازی بود که چنین کس و شعری نخوانده بودم.برای اولین بار در طول عمرم دلم برای مرد های اروپایی سوخت.بیچاره ها پیش از سکس باید حساب هزار جا را بکنند تا مبادا به زندان نیوفتند.:e40f::e413:
خب اولی بدون تردید کس شعر یا حتی کیر غزله:)))
ولی دومی اتفاقا به نکته خوبی اشاره میکنه که در مورد جرم های دیگه هم درسته فقط برای کاهش بار جنسیتی باید به جای زن کلمه انسان رو گذاشت:)
یعنی اگر ما قبلا به شخصی ماشینمون رو میدادیم به این معنا نیست که هر وقت میخواد میتونه بدون اجازه ما از ماشین استفاده بکنه:))

Mehrbod
03-18-2013, 11:03 PM

کجای کارید شهریار جان, یک مشت قانون کس و شعر بنام Sexual Harassment هم چندین سالی میشود که چپانده‌اند و هتا نگاه کردن شما در محل کار هم میتواند مایه‌یِ اخراجتان شود:

گزیده هایی از نشست تخصصی حجاب و خانواده (توسط استاد حوزه علمیه قم) (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%DA%AF%D8%B2%D9%8A%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%8A%D9%8A-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%D9%8A%D9%87-%D9%82%D9%85-468/#post9754)

اصولاً در غرب کسی‌ به کسی‌ نگاه نمیکند ، چون همه چیز عادی شده است و افراد به یکدیگر به عنوان یک وسیلهٔ جنسی‌ نگاه نمیکنند. تازه اگر هم یکی‌ گیر بدهد ، انقدر اینجا کانادا یا هر کشور غربی قوانین ضّد sexual harrasment قوی هست که کسی‌ جرات نمیکند کاری بکند.

این نکته + بود یا -؟ یکی از مزخرف‌ترین قانون‌هایی که امروز در غرب می‌بینیم همین sexual harrasment است: گرفتن آزادی نگاه کردن از مردم!

تا جایی که من می‌دانم نگاه کردن جرم نیست و جزو harassment ها حساب نمی‌شه ولی‌ creepy هست آدم همش به یک نفر دائماً نگاه کند ، جالب نیست ، باعث میشود طرف مقابل احساس راحتی‌ نکند.

پس درست نمی‌دانید گرامی، راهنمای دستور کار EEOP (Equal Employment Opportunity Commission) را می‌‌توانید از اینجا گرفته و بخوانید:

http://www.un.org/womenwatch/osagi/pdf/whatissh.pdf

· Looking a person up and down (elevator eyes).
· Staring at someone.
· Sexually suggestive signals.
· Making sexual gestures with hands or through body movements.

and guess what, این قانونها تنها دربرگیرنده‌یِ «مردان» میشوند!

Nevermore
03-18-2013, 11:10 PM
خب اولی بدون تردید کس شعر یا حتی کیر غزله:)))
ولی دومی اتفاقا به نکته خوبی اشاره میکنه که در مورد جرم های دیگه هم درسته فقط برای کاهش بار جنسیتی باید به جای زن کلمه انسان رو گذاشت:)
یعنی اگرر ما قبلا به شخصی ماشینمون رو میدادیم به این معنا نیست که هر وقت میخواد میتونه بدون اجازه ما از ماشین استفاده بکنه:))
اتفاقا به نگر من دومی دست کمی از اولی ندارد چرا که اینگونه هرکسی اگر خواست با دوست دخترش هم سکس داشته باشد باید پیش از سکس رضایت ایشان را بگیرد.
اینجا می فهمم این آخوند ها عجب مارمولک هایی هستند که پیش از همه ی این دعواها صیغه موقت را راه انداختند که کتبی از زنان رضایت می گیرد.تازه شاهد هم دارند.

Ouroboros
03-18-2013, 11:21 PM
اتفاقا به نگر من دومی دست کمی از اولی ندارد چرا که اینگونه هرکسی اگر خواست با دوست دخترش هم سکس داشته باشد باید پیش از سکس رضایت ایشان را بگیرد.
اینجا می فهمم این آخوند ها عجب مارمولک هایی هستند که پیش از همه ی این دعواها صیغه موقت را راه انداختند که کتبی از زنان رضایت می گیرد.تازه شاهد هم دارند.

:e057::e415:
چه مایه باید برگردیم به همان دوران و کارها، اوه اما صبر کنید، صیغه توهین به جایگاه انسانی زنان است!
چرا؟ چگونه؟ نمی‌دانیم، فقط می‌دانیم توهین است، شاید از آنجاکه چیزی بجز کُل دودمان مرد را برای «ازدواج» طلب می‌کند؟
به هر حال، کم با زنان بستیزید.

:e105:

undead_knight
03-18-2013, 11:23 PM
یعنی شما میفرمائید زن یا مردی که وارد رابطه(مثلا ازدواج یا دوستی) میشند غیر قابل تجاوز هستند؟!آیا نمیتونند به همدیگه تجاوز کنند؟!

Nevermore
03-18-2013, 11:29 PM
:e057::e415:
چه مایه باید برگردیم به همان دوران و کارها، اوه اما صبر کنید، صیغه توهین به جایگاه انسانی زنان است!
چرا؟ چگونه؟ نمی‌دانیم، فقط می‌دانیم توهین است، شاید از آنجاکه چیزی بجز کُل دودمان مرد را برای «ازدواج» طلب می‌کند؟
به هر حال، کم با زنان بستیزید.

:e105:
بی شک کسانی که تن به صیغه می دهند بازار را خراب می کنند و قیمت را پایین می آورند.:e402:

Nevermore
03-18-2013, 11:39 PM
یعنی شما میفرمائید زن یا مردی که وارد رابطه(مثلا ازدواج یا دوستی) میشند غیر قابل تجاوز هستند؟!آیا نمیتونند به همدیگه تجاوز کنند؟!
من چنین سخنی نگفتم.ترکیب این دوستی را با مستی و اینکه زن حتما باید "بله" بگوید و مرد اگر مست هم باشد باید در آن اوضاع مستی از زن آزمایش بگیرد و با خود بیاندیشد که ایشان آیا راضی هستند یا خیر؛بیانگارید تا ببینید چه مایه مضحک است.

Ouroboros
03-18-2013, 11:50 PM

من باور نمی‌کنم شهریار چنین چیزی گفته باشد، شما آخر شب است و خسته هستید و نمی‌توانید ترول‌های خوبی بکنید. او صرفا مسخره بودن این ایده که باید از دوست دختر یا همسر خودتان رضایت‌نامه بگیرید را به چالش می‌کشد.

اما حتی اگرهم چنان چیزی می‌گفت، هرچند اشتباه می‌بود(و فارغ از این اشتباه بودن)، من مایلم اندکی درباره‌ی انگیزه‌ی این باور که «شوهر نمی‌تواند به زنش تجاوز بکند» بگویم، و نشان بدهم که چرا در ذات خود و برخلاف ظاهری که در نظر خام ِ بیننده‌ی ناوارد دارد بیشتر از آنکه ضدزن باشد، از مردستیزی جامعه‌ی سنتی‌ست حکایت دارد. چنانکه پیشتر هم به تفصیل و بارها گفته‌ام در نرمهای سنتی بیشتر جوامع بشری، سکس نه رابطه‌ای دو طرفه و متقابل که در آن زن لذتی برابر(یا حتی بیشتر از مرد)می‌برد و اشتیاق و میل او به آن یکسان یا دستکم همسان با همان ِ مرد است، بلکه «امتیازی» جلوه داده می‌شود که زن باید آنرا در برابر دریافت «چیزی» به مرد بدهد. این چیز در ازدواج، تعهدی قانونی، اخلاقی، اقتصادی، مذهبی، اجتماعی و فردی‌ست به زن که (برخلاف بیولوژی ِ بیشتر بی‌بند و بار خود از منظر جنسی) تا پایان عمر با زن می‌ماند و از امنیت، آسایش و رفاه او و بچه‌های او در برابر هزینه‌ای شخصی اطمینان حاصل می‌کند.بنابراین ارزش این «چیز» در جوامع سنتی بی‌اندازه بالاست، و مرد برای دسترسی به آن بهایی بسیار سنگین پرداخت می‌کند که بی‌کم و کاست در معنی اخذ «کلید طلایی» برای کنترل/مراقبت از آنست:

سکشوالیته‌ی زن گنجی‌ست که مرد پس از طی کردن راهی دور و دراز و دشوار و پدید آوردن شرایط خواسته‌شده(که اغلب با نیازهای عینی جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند هماهنگ شده)و انجام کارهایی نمادین و طی کردن مناسکی مذهبی و بی‌معنا(در یک کلام «ازدواج»)، حق استفاده از آنرا، و از این بسیار مهمتر، وظیفه‌ی مراقبت از آنرا برعهده می‌گیرد. کُل انگیزه‌ی زنان از ازدواج همین «مراقبت در برابر مردان دیگر» بوده، که طی آن شما از دست درازی «مردان کهتر» به زنی که همسرتان شده جلوگیری می‌کنید، امنیت و آرامش او را فراهم می‌کنید و در مقابل این سرویس دستگاه تولید مثل او را صاحب می‌شوید.

با پیشرفت تکنولوژی (که تحت «مردسالاری» رخ داد و توسط «مردان» پدید آمد)نیاز به سازوکار اینچنینی جامعه از میان رفت، زنان دیگر نیاز نداشتند که همچون سابق، در نظم اجتماعی که به سود آنها و برای آنها پی ریزی شده بود باقی بمانند و دریافتند که می‌توانند با رها کردن آن سود بیشتری ببرند، و وظیفه‌ی مراقبت در برابر «دیگران» را هم برعهده‌ی «قانون» و «دولت» بگذارند، دیگر نیازی به «یک» مرد مراقب نیست، می‌توان بخشی از آنها را برای این کار استخدام کرد و ... این همان موج طلاق‌های میلیونی‌ست که در دهه‌ی هفتاد اتفاق افتاد، زنان خیلی ساده تصمیم گرفتند که «دیگر نیازی به مردها ندارند» و به راحتی آنها را «ول» کردند.

بحث بسیار مفصلی‌ست، اما در کل این تصور بخاطر اینست که طبق نگاه سنتی به روابط میان دو جنس، هیچ شوهری نمی‌تواند به همسرش «تجاوز» بکند، زیرا چگونه می‌توانید چیزی را که از آن ِ خودتان است(و بهای آنرا پرداخت کرده‌اید و می‌کنید)را بدزدید؟ امروز اما، که بازار با «تورم» روبرو بوده و «مرض هلندی» گرفته و ازدواج‌ها کاریکاتوری از جسد آنچه بودند و می‌باید می‌بودند هستند، البته که شوهر می‌تواند به زنش تجاوز بکند، فمینیستها اندک‌اندک مطرح می‌کنند که مرد اختیار بدن خودش را هم ندارد چه برسد به بدن دیگری را.

undead_knight
03-18-2013, 11:59 PM
من چنین سخنی نگفتم.ترکیب این دوستی را با مستی و اینکه زن حتما باید "بله" بگوید و مرد اگر مست هم باشد باید در آن اوضاع مستی از زن آزمایش بگیرد و با خود بیاندیشد که ایشان آیا راضی هستند با خیر؛بیانگارید تا ببینید چه مایه مضحک است.
خب از نگاه پدافند از حقوق مردان باید بگم که چرا فقط حرف از زن میزنید؟آیا مرد در مستی راست نمیکنه و زن نمیتونه بهش تجاوز کنه؟(در اصل مفهوم تجاوز بیش از اندازه زنانه تعریف شده و دخول رو فقط تجاوز حساب میکنه!)
از دید من دو نوع مستی کاملا تشخیص دادنی هستند،مستی کم که شخص آگاهی بالایی داره(عدم تجاوز) و مستی زیاد که شخص هیچگونه آگاهی نداره(تجاوز).اگر جز این دو بود به نظرم ریسک این هست که بدون هدف قبلی کار شخص نوعی تجاوز محسوب بشه و اگر شخص میل به سکس داره این ریسک رو هم لابد میپذیره:)

یکی از چیزهایی که در بعضی دیدگاه های دینی،فمنیستی یا آنتی فمنیستی وجود داره(خواسته یا ناخواسته) اینکه مردان به طور جدی کسانی تصویر میشند که کنترلی رو میل جنسیشون و از اون بدتر اینکه کنترلی رو اثر این میل جنسی روی رفتارشون ندارند!واگر زمانی تمایل به سکس داشتند باید سکس انجام بشه!

یعنی مردان نمیتونند زمانی که شخص در وضعیت مناسبی نیست باهاش سکس نکنند؟!باور کنید این از هر توهینی بدتر هست:)

Ouroboros
03-19-2013, 12:05 AM
خب از نگاه پدافند از حقوق مردان باید بگم که چرا فقط حرف از زن میزنید؟آیا مرد در مستی راست نمیکنه و زن نمیتونه بهش تجاوز کنه؟(در اصل مفهوم تجاوز بیش از اندازه زنانه تعریف شده و دخول رو فقط تجاوز حساب میکنه!)
از دید من دو نوع مستی کاملا تشخیص دادنی هستند،مستی کم که شخص آگاهی بالایی داره(عدم تجاوز) و مستی زیاد که شخص هیچگونه آگاهی نداره(تجاوز).اگر جز این دو بود به نظرم ریسک این هست که بدون هدف قبلی کار شخص نوعی تجاوز محسوب بشه و اگر شخص میل به سکس داره این ریسک رو هم لابد میپذیره:)

یکی از چیزهایی که در بعضی دیدگاه های دینی،فمنیستی یا آنتی فمنیستی وجود داره(خواسته یا ناخواسته) اینکه مردان به طور جدی کسانی تصویر میشند که کنترلی رو میل جنسیشون و از اون بدتر اینکه کنترلی رو اثر این میل جنسی روی رفتارشون ندارند!واگر زمانی تمایل به سکس داشتند باید سکس انجام بشه!

یعنی مردان نمیتونند زمانی که شخص در وضعیت مناسبی نیست باهاش سکس نکنند؟!باور کنید این از هر توهینی بدتر هست:)

توهین بدتر اینست که شما ادعا می‌کنید «آدم مست نمی‌تواند رضایت بدهد زیرا کنترل رفتار خود را در کف ندارد»، در همان حالی که تکرار می‌کنید «آدم مست می‌تواند تجاوز بکند، و کنترل رفتار خود را در کف دارد».

یک بام و ، چند هوا؟:e530:

undead_knight
03-19-2013, 12:15 AM
توهین بدتر اینست که شما ادعا می‌کنید «آدم مست نمی‌تواند رضایت بدهد زیرا کنترل رفتار خود را در کف ندارد»، در همان حالی که تکرار می‌کنید «آدم مست می‌تواند تجاوز بکند، و کنترل رفتار خود را در کف دارد».

یک بام و ، چند هوا؟:e530:
من کی چنین چیزی گفتم؟
درجه بندی کردم به روح اقدس تک شاخ:))

Nevermore
03-19-2013, 12:20 AM

چونکه مردها هیچگاه نمی گویند:i didn't say "yes" either
بحث هم از همینجا شروع شد.
من گمان می کنم این زن ها هستند که کنترل روی میل جنسی شان ندارند و در حال مستی و شادی تصمیم می گیرند که برویم یک حالی هم بکنیم و فردای سکس به این نتیجه می رسند که عجب غلطی کرده اند پس بروند یک شکایتی هم بکنند بلکه چیزی هم این میان برایشان بماسد.قانون هم که تا دلتان بخواهد کاستی دارد و طرف ایشان را می گیرد.
و گرنه ما مردان هرگاه از کسی خوشمان نیاید "نه" گفتن را خوب یاد داریم.

شما هم کمتر به attack a straw man (http://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man) متوسل شوید.از این راه چیزی عایدتان نمی شود.:e421:

undead_knight
03-19-2013, 12:38 AM
چونکه مردها هیچگاه نمی گویند:i didn't say "yes" either
بحث هم از همینجا شروع شد.
من گمان می کنم این زن ها هستند که کنترل روی میل جنسی شان ندارند و در حال مستی و شادی تصمیم می گیرند که برویم یک حالی هم بکنیم و فردای سکس به این نتیجه می رسند که عجب غلطی کرده اند پس بروند یک شکایتی هم بکنند بلکه چیزی هم این میان برایشان بماسد.قانون هم که تا دلتان بخواهد کاستی دارد و طرف ایشان را می گیرد.
و گرنه ما مردان هرگاه از کسی خوشمان نیاید "نه" گفتن را خوب یاد داریم.

شما هم کمتر به attack a straw man (http://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man) متوسل شوید.از این راه چیزی عایدتان نمی شود.:e421:
خب این از بدبختی و بیچارگی و کم توجهی به حقوق مردان هست!نه اینکه بخوایم زنان هم خفه خون بگیرند:))
گمان شما باید یک سری پشتوانه علمی داشته باشه مگرنه ارزشش مثل سایر دیدگاه های شخصیه.اتفاقا من در چند پست پیش نمونه از درندگان جنسی! مونث رو معرفی کردم که مردان مست رو توی بارها و کافه ها یفه میکنند و فقط اینکه خود مردان هم کمتر فکر میکنند که کاری که باهاشون شده چیز طبیعی نیست.

دوست عزیز مسئله این نیست شخص مخالفت نکرده،بلکه مسئله این هست که شخص در یک حال غیر عادی مخالفت نکرده.مگرنه مضحک ترین دیدگاه به سکس این میتونه باشه که تا شخص کتبا،شفاها و با اثر انگشت و فیلم و... نگفت آره حتی بوسه ای هم این وسط رد و بدل نشه:))

والا من از پهلوان مورد نظر فقط سوال کردم و نتیجه گیری هام رو هم لزوما به پهلوان اصلی! نسبت ندادم:))

Russell
03-19-2013, 10:10 AM
خب این از بدبختی و بیچارگی و کم توجهی به حقوق مردان هست!نه اینکه بخوایم زنان هم خفه خون بگیرند:))
خوب اینجا اگر قبول میکنید که مردان بدبخت هستند،بعد با این بقول مهربدمادینگرایی دارید فقط آنرا مساله‌ای زنانه مطرح میکنید و فمینیستها با دادن چک سفید دنبال جیغ برای به زندان انداختن فقط مردان هستند.
خوب بفرمایید با این خفه نکردن (صدای جعلی فمینیستی) و با پایمال کردن بیشتر حقوق مردان چطور وضع جامعه اخلاقی‌تر شده؟فمینیستی‌تر که قطعا شده ولی اخلاقی تر؟!
مساله اصلی این است که هدف حجمه فمینیست‌ها مردان هستند.مردان از نگاه فمینیست‌ها اینجا متهم و متجاوز و شریک جرم در تجاوز و... هستند(انکار اینیکی دیگر مضحک خواهد بود).نمیشود با چنین کاری به مردان بگویید بروید دنبال حق خودشان.اینجا دعوا سر همان یک مثقال کیک مردان است نه اینکه کیک را بزرگتر کنیم.
بقول مهربد خیلی راحت این موضعش میشود شرایط و اخلاق سکس،نه «حقوق زنان».اینکه خودمان را به آن راه بزنیم که «دفاع از حقوق زنان» یعنی برداشتن مشکلات جنسیتی اتفاقا به مست کردن خیلی بیشتری دارد.مشخص است داستان بر سر چیست،اینها مربوط به انگیزه است و انسان با غریزه حیوانیش بقول دوستان با یکمقدار کمی عقل و نگاه به سخنان و رفتار میشود تهش را ببیند(اینها در تعریف ویکیپدیا از فمینیسم پیدا نمیشود) !!

این حرفها مرا یاد این برنامه اتمی ج.ا میاندازد که همین فمینیست‌ها و امثال آنها میگویند اینجا باید بطور علمی (!!) تا آخرین قطعه بمب اتمی باید ثابت شود و مقداری از مظلومیت ج.ا روضه میخوانند و مثلا اینکه ایران دارد میلیارد میلیارد ضرر میدهد ارورانیوم 20% رای راکتور‌هایِ نداشته‌اش غنی میکند دلیل علمی نمیشود شاید مثلا قرار است ان اورانیوم غنی شده را خامنه‌ای بگذارد جلویش تماشا کند (خامنه‌ای را نباید ناراحت کنیم و زبانم لال یکموقع گمان کنیم اینها میتوانند هدف و مقصودی هم داشته باشند) یا مثلا وقتی احمدی نژاد میگوید اسرائیل باید محو شود ترجمه بد شده و منظورش چیز دیگریست !!
جنبش سیاسی را باید از دید سیاسی و نهایتا علوم سیاسی هم به آن نگاه کرد،کافیست نگاه کنیم این جنبش تا اینجای کار چه کرده و دنبال چه بوده،اینکه بگوییم اینها که بد هستند ربطی به فمینیسم ندارند مثل اینست که یکنفر نتایج آزمایشی که مطابق نظرش نیست را دور بریزد و بگوید اینها مورد تایید من نیست پس قبول نیست و آنها را دور بریزد،اینجا سخن گفتن از اینکه اثبات علمی کنید (انگار مثلا علوم طبیعی‌ست و ما داریم تیر آهن یا مثلا درخت را تحلیل میکنیم) و بگویید انشالله گربه است شوخی‌ست !!

Ouroboros
03-19-2013, 11:40 PM
1518

استفاده‌ی از بچه‌ها برای پیشبرد ایدئولوژی‌های سیاسی در خاورمیانه > تروریسم
استفاده‌ی از بچه‌ها برای پیشبرد ایدئولوژی‌های سیاسی در غرب > فمینیسم

Dariush
03-20-2013, 12:21 AM
فکر کنم باید به کاربرانی که در آکادمی مردسالاری فعالیت میکنند و ناراحتی قلبی دارند هشدار دهم این آهنگ را گوش ندهند! آی مردم مُردم از گوگوش .
Download mardom.mordam.MP3 @ UppIT (http://up.ht/XXH4SP)

Mehrbod
03-20-2013, 03:23 AM
فکر کنم باید به کاربرانی که در آکادمی مردسالاری فعالیت میکنند و ناراحتی قلبی دارند هشدار دهم این آهنگ را گوش ندهند! آی مردم مُردم از گوگوش .

دل به دریا زدم و نیوشیدم[1]:

من زن ِ ایرانی, اهل ِ خود ویرانی, آینه ی دق کرده, بس که هق هق کرده
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,­,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,­,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,

من زن ِ ایرانی
اهل ِ خود ویرانی
آینه ی دق کرده
بس که هق هق کرده
مثل یک کوه یخ
می چکم در مطبخ
از سپاه تسلیم
روز و شب بی تقویم

آی مَردم مُردم
باز هم سَر خوردم
مُردم از مرد بد نامَردم
من به خود نه، که به زن بد کردم

من پُر از تـنهایی
وحشت از زیبایی
در نمد پیچیده
بی هوا پوسیده
برّه ی قربانی
ابرک بارانی

آی مَردم مُردم
باز هم سَر خوردم
مُردم از مرد بد نامَردم

بر تن یاس سپید سفره
جای قلاب کمر می سوزد
لب فریاد مرا می دوزد
سیر سیرم سیر از مشت و لگد

برده داران حقیر مرگ بو
بر سر بازار عاشق می کـُشند
خواب مخمل را بر هم می زنند
این کنیزکان خواهر منند

آی مَردم مُردم
باز هم سَر خوردم
مُردم از مرد بد نامَردم

----
1. ^ Niyušidan || نیوشیدن: گوش فرا دادن To listen

undead_knight
03-20-2013, 02:02 PM
قبل از اینکه حس حمله پیدا کنم گفتن از اشتباهاتی که در طول تاریخ فمنیسم رخ داده بد نیست:)
یکی از چیزهایی که فکر میکنم حداقل بار کمدی زیادی ایجاد کرده ورود ایده های جنسیتی در تفسیر فلسفه و دانش هست(البته در سطح پایین بد نیست ولی این آخر رادیکالیسمه!)

E=mc^2 یک معادله جنسیست!چون به سرعت نور امتیاز ویژه ای در برابر سایر سرعت هایی میده که برای ما لازم و حیاتی هستند!
فکر میکنم در راه رسیدن به جایگاه نخست چرت پرت های جنسیتی اول بشه:))
Luce Irigaray - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Luce_Irigaray)

Ouroboros
03-20-2013, 11:57 PM
1525

Angela
03-21-2013, 01:08 PM

ایراد این ترانه چیه؟!
خشونت خانگی بر علیه زنان و محدودیت برای زنان توی ایران وجود داره و این ترانه هم اعتراض به اینهاست و از دید و زبان یک زن بیان شده... شما معتقدید این مسائل وجود نداره یا ارزش پرداخته شدن ندارند؟!

Dariush
03-21-2013, 01:36 PM
ایراد این ترانه چیه؟!
خشونت خانگی بر علیه زنان و محدودیت برای زنان توی ایران وجود داره و این ترانه هم اعتراض به اینهاست و از دید و زبان یک زن بیان شده... شما معتقدید این مسائل وجود نداره یا ارزش پرداخته شدن ندارند؟!
آی مَردم مُردم
باز هم سَر خوردم
مُردم از مرد بد نامَردم

من هرگز اینها را رد نکرده‌ام . اما تصویری که اینجا ارائه میشود ، زن را قربانیِ مردِ ایرانی جلوه داده و هر آینه تصویری کریه از مردِ ایرانی می‌نمایاند.
البته خواهید منظورش همه‌ی مردانِ ایرانی که نیست . اما اینها بی‌شک در نگاه افراد تاثیر میگذارند . مثالی خدمت‌تان ارائه میدهم تا متوجه منظورم شوید . روز جهانی «رفع خشونت علیه زنان» را بنگرید . داستانِ این روز چیست ؟ بفرمایید :

Historically, the date is based on date of the 1960 assassination of the three Mirabal sisters, political activists in the Dominican Republic; the killings were ordered by Dominican dictator Rafael Trujillo (1930–1961).[1] In 1981, activists marked November 25 as a day to combat and raise awareness of violence against women more broadly; on December 17, 1999, the date received its official United Nations (UN) resolution.[1]

منبع (http://en.wikipedia.org/wiki/International_Day_for_the_Elimination_of_Violence_ against_Women)
یعنی روزی را که مردی سه زن را کشته است، شده روزِ رفع خشونت علیه زنان. در ظاهر چیزِ خاصی در این موضوع نیست . اما در باطن کارِ خود را میکند . زهنِ انسانِ عامی معمولا در ترانه‌ها، شعارها، سخن‌رانی‌ها و اعلامیه‌ها نمیتواند چندان بینِ مردِ بد و مرد تفاوت قائل شود .

Ouroboros
04-09-2013, 03:36 AM
بهترین دوست‌دختر دنیا:

1608

Ouroboros
04-10-2013, 11:03 AM
اینرا توجیه بکنید شوالیه:

1622

Ouroboros
04-10-2013, 11:04 AM
یا اینرا:

1623

undead_knight
04-10-2013, 12:00 PM
اینرا توجیه بکنید شوالیه:

1622
fuck you dear lady:))
"من به امیر نیاز دارم تا اثبات کنم مردان زن ستیز هستند"این جمله من حتی اگر درست باشه اثبات میکنه که آیا لزوما "امیر" زن ستیز هست؟!برای خندیدن چنین چیزهایی خوبه ولی برای نفد جدی نه:)

یا اینرا:

1623
bullshit:))
من موضعم در برابر اینطور کس شرا روشن هست، انگشتامم هم درد گرفت که در اینقدر مورد تعمیم شتاب زده توضیح بدم:))

Ouroboros
04-10-2013, 12:19 PM
"من به امیر نیاز دارم تا اثبات کنم مردان زن ستیز هستند"این جمله من حتی اگر درست باشه اثبات میکنه که آیا لزوما "امیر" زن ستیز هست؟!برای خندیدن چنین چیزهایی خوبه ولی برای نفد جدی نه:)

:e410: :e40b::e108::e418:

به نظرم منظورش را متوجه نشده‌ای، I need feminism because یک شبه‌جنبشی بود که پارسال براه افتاد در آن زنان ابر-مزیت‌دار غربی روی تابلو و کاغذ و ... می‌نوشتند که چرا هنوز به فمینیسم نیاز دارند(اگر به راستی نیاز داشتند دلیلی به این مسخره بازی‌ها نبود، همینکه به تمام اهداف خود رسیده‌اند و چند کیلومتری هم آنطرف‌تر قرار گرفته‌اند باعث می‌شود که دلیل اختراع بکنند). این دختر نوشته «من به فمینیسم نیاز دارم چون هرچند نه همیشه به معنای نه است، اما گاهی بله به معنای بله نیست». یعنی من به فمینسم نیاز دارم چون مردها نمی‌توانند فکر مرا بخوانند، و اگر به مردی گفتم بله، با او سکس کردم، و بعد گفتم منظورم نه بوده و به من تجاوز شده کسی حرفم را نخواهد پذیرفت، پس هنوز به فمینیسم نیاز هست.

Ouroboros
04-10-2013, 12:35 PM
یکی دیگر که من هر وقت می‌بینم از خنده روده‌بُر می‌شوم:

1625

فقط این فیس را بنگرید:

1626

Fox
04-10-2013, 02:02 PM
یکی دیگر که من هر وقت می‌بینم از خنده روده‌بُر می‌شوم:

1625

فقط این فیس را بنگرید:

1626
من حاضرم روی همه ی دار و ندارم شرط ببندم که گوریلهای تانزانیا هم به این موجود نزدیک نخواهند شد . البته چیزی که لحنِ سخنِ مرا اینچنین بیش از حد نیشدار و زهرآگین کرده ، نه چهره ی مثلا زشتِ او و خندیدن به آن (که اخلاقی هم نیست) بلکه وقاحت و خرفتیِ با درجه ی خلوصِ بالای او است .

Ouroboros
04-11-2013, 02:49 AM
«خوب است که حداقل 'مزیت مرد بودن' را دارم تا به آن دلخوش باشم»

1630

Mehrbod
04-11-2013, 01:41 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/28.jpg

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/29.jpg

Dariush
04-16-2013, 12:04 AM
1691

The protests originated in Toronto,where they were sparked by a police officer's remark that women could avoid being raped by not dressing like “sluts”

شبیه به زامبی‌ها هستند.قیافه‌ها و حالاتِ چهره را ببینید که با چه نفرت و خشمی در حالِ اعتراض به یک آفیسرِ یک کلانتری هستند که گفته فلان جور لباس در فلان محله نپوشید امنیتِ بیشتری در برابر تجاوز دارید.

Ouroboros
04-16-2013, 07:49 AM
یک پسربچه‌ی 4 ساله در زمین بازی دختربچه‌ی هم‌کلاسی خود را بدون آنکه از او بپرسد می‌بوسد، پدرش به او می‌گوید که نمی‌تواند این کار را بکند «چون این تجاوز است»، بعد هم برای خودش در یک مقاله‌ی مفصل حسابی نوشابه باز می‌کند:

http://goodmenproject.com/featured-content/hesaid-a-father-son-talk-about-rape-and-reteah-parsons (http://goodmenproject.com/featured-content/hesaid-a-father-son-talk-about-rape-and-reteah-parsons/)

اثر یک همچو کاری واقعا چه می‌تواند باشد بجز اینکه یا پسربچه‌ی بیچاره تا آخر عمر از نزدیک شدن به زنان خواهد ترسید، یا گمان می‌کند «تجاوز» چیز مهمی نیست و فرق چندانی با شکستن شیشه‌ی همسایه با توپ بازی ندارد؟ البته بجز کُس‌لیسی پدر و احساس «مرد خوب» کردن او منظورم است. آیا این عمل برآمده از تبلیغ و ترویج ایده‌ی «همه‌ی مردان متجاوز هستند» و «باید تجاوز نکردن را به آنها آموخت» نیست؟

1694

Nevermore
04-24-2013, 02:57 PM
1794

Nevermore
04-25-2013, 08:21 AM
از بیانات گهر بار سینه چاکان فمینیسم:
1803

Ouroboros
05-06-2013, 10:18 PM
:e05a:

1858

Ouroboros
05-17-2013, 03:57 AM
1911

:e415:

Russell
05-17-2013, 04:13 AM
1368739895676.jpg
این واقعی بود؟ :e10c:

sonixax
05-17-2013, 04:18 AM
این واقعی بود؟ :e10c:
لابد طرف هم باورش شده :))

Ouroboros
05-17-2013, 08:45 AM
این واقعی بود؟
راستش نمی دانم، ولی من دروغهای از این خنده دارتر هم شنیده ام. یک کارمندی داشتیم در شرکتی که من زمانی در آن مشغول به کار بودم، شصت و خرده ای ساله(من به پرونده و مدارک شناسایی او دسترسی داشتم)، به همه می گفت چهل سالم است!

Ouroboros
05-24-2013, 10:30 AM
مردم شناس فمینیست ادعا می کند مردانی که به زنان تجاوز گروهی می کنند همجنسگرا هستند که می خواهند با یکدیگر رابطه ی جنسی داشته باشند اما خجالت می کشند و یک زن را برای این کار واسطه می کنند، و اینکه مردان گی و فمینیستها هرگز نمی توانند متحدان خوبی باشند زیرا آنها به «دسترسی عمومی به کیر» اعتقاد دارند :
http://www.avoiceformalestudents.com/equality-for-male-students/academic-culture-misandry-and-conformism/teaching-misandry-through-homophobia-and-heterophobia (http://www.avoiceformalestudents.com/equality-for-male-students/academic-culture-misandry-and-conformism/teaching-misandry-through-homophobia-and-heterophobia/)

Ouroboros
06-17-2013, 01:24 AM
تقصیر شماست که زنها یائسه می‌شوند:

Hot flushes, night sweats, mood swings – menopause and its side effects can all be blamed on men, experts suggest.
Evolutionary geneticists from Canada’s McMaster University say men’s tendency to choose younger mates meant fertility became pointless for older women.
In PLOS Computational Biology, they say this eventually led to the menopause.
But a UK expert said that was the “wrong way round” and men chose younger women because older women were less fertile

BBC News - Men (http://www.bbc.co.uk/news/health-22886668)

از آنجاکه تنها توضیح منطقی موجود برای هایپرگمی مردان(ترجیح زنان جوانتر)همین بخش بولد شده است، «متخصص کانادایی» بعید است توضیحی برای اینکه چرا مردان عموما زنان جوان‌تر را ترجیح می‌دهند داشته باشد بجز Men are pigs.

Shlomo Shumbulowitz
06-17-2013, 11:22 AM
men’s tendency to choose younger mates meant fertility became pointless for older women
حتما اینم تقصیر مرداس که خانومای مسن تر بچه های ناقص به دنیا میارن؟ حتی اگه درست باشه هم باید به بزرگواری ببخشه چون اون زمون هنوز میمون بودیم اخلاقیات اختراع نشده بود.:e404:

that was the “wrong way round” and men chose younger women because older women were less fertile
ناراحت نشو این کاناداییه علت و معلولو گرفته دستش تردستی اجرا میکنه.

Nevermore
06-21-2013, 08:09 PM
در راستای تایید این فرضیه که مرد خوب، مرد "محافظ" و مراقب است.
2049

iranbanoo
06-21-2013, 08:34 PM
مثل مادر نازمو میکشی....
مثل خواهر دلسوزمی.....
مثل یک دوست همیشه کنارمی.....
مثل ......
بی بهانه زنها دوست داشتنی اند!!

Nevermore
06-21-2013, 08:43 PM
مثل مادر نازمو میکشی....
مثل خواهر دلسوزمی.....
مثل یک دوست همیشه کنارمی.....
مثل ......
بی بهانه زنها دوست داشتنی اند!!
خب که چی؟ما که پیشتر اعتراف کرده بودیم خیلی از مردها به دنبال عشق مادری خود می گردند.اگر هم می خواهید بگویید اینها همه چون اس ام اس است و کسی به مفهوم آن دفت نمی کند باید دقت کنید که این یک فید با چندین لایک و کلی کامنت است نه صرفا یک اس ام اس تهی از معنی و احساسی.

iranbanoo
06-21-2013, 08:49 PM
خب که چی؟ما که پیشتر اعتراف کرده بودیم خیلی از مردها به دنبال عشق مادری خود می گردند.اگر هم می خواهید بگویید اینها همه چون اس ام اس است و کسی به مفهوم آن دفت نمی کند باید دقت کنید که این یک فید با چندین لایک و کلی کامنت است نه صرفا یک اس ام اس تهی از معنی و احساسی.
دو عکس عشقولانه با مضمونی عشقی را علم کرده اید برای اینکه نشان دهید زنان به خاطر محافظت شدن از سمت مردان دوستشان دارند .
ما باید بگوییم خوب که چی؟خوب است شما مردان هم به خاطر عللی زنان را دوست دارید.....
پس چیزی متقابل که اینهمه مظلوم نمایی ندارد!!

Nevermore
06-21-2013, 09:01 PM
دو عکس عشقولانه با مضمونی عشقی را علم کرده اید برای اینکه نشان دهید زنان به خاطر محافظت شدن از سمت مردان دوستشان دارند .
ما باید بگوییم خوب که چی؟خوب است شما مردان هم به خاطر عللی زنان را دوست دارید.....
پس چیزی متقابل که اینهمه مظلوم نمایی ندارد!!

بحث مظلوم نمایی نیست گرامی.بحث سر پارادوکس فمینست هایی است که از سویی شلوار آقایان را بر مناره کرده اند که چرا همواره سعی در کنترل زنان و محافظت از ایشان دارند و از سوی دیگر یکسره به دنبال چنین مرد هایی هستند.و سخن دیگر برای مردان و نه برای شما این است که هرچه قدر عوضی تر(به تعبیر من) و امل تر باشید بیشتر دوست داشته می شوید.

iranbanoo
06-21-2013, 09:41 PM
بحث مظلوم نمایی نیست گرامی.بحث سر پارادوکس فمینست هایی است که از سویی شلوار آقایان را بر مناره کرده اند که چرا همواره سعی در کنترل زنان و محافظت از ایشان دارند و از سوی دیگر یکسره به دنبال چنین مرد هایی هستند.و سخن دیگر برای مردان و نه برای شما این است که هرچه قدر عوضی تر(به تعبیر من) و امل تر باشید بیشتر دوست داشته می شوید.
این آلرژی به فمینیست باعث شده که هرچیزی را توطئه ای از پیش تعیین شده ببینید.مانند ج.ا که اهدافش را با یک دشمن فرضی همواره پیش میراند:))
حالا که فمینیست میگوید دست از سر ما زنان بردارید و شما هم خودتان میگویید از محافظت کردن از زنان به ستوه آمده اید دیگر مشکل کجاست؟
این عکس های عشقولانه هم ربطی به فمینیست مادر مرده ندارد:)

Ouroboros
06-21-2013, 10:26 PM
انواع خشونت خانگی که مردان برپاد زنان مرتکب می‌شوند :

2050

:e410::e40b::e40f:

Nevermore
06-21-2013, 10:33 PM
Having sex with her when she doesn't want it

Refusing to have sex with her

جالب است که اگر مرد بخواهد زن نخواهد در صورت داشتن سکس خشونت علیه زنان است.
اگر زن بخواهد،مرد نخواهد در صورت نداشتن سکس باز هم خشونت علیه زنان است.=))

Russell
06-21-2013, 10:39 PM
انواع خشونت خانگی که مردان برپاد زنان مرتکب می‌شوند :

typesofabiuzzze.png

ارسال هدای ناخواسته :))

گرفتن لباس هایش :)))

تماشای او هنگام کار در خانه :))))

شکستن مکرر ِ قول :)))))))

امتنا از داشتن سکس با او :)))))

هرگونه انتقاد از او :))))))))))))))))))))))))))))))

اینها در کنار تهدید به قتل و حمله با اسلحه و چاقو زدن آمده

:21:

Ouroboros
06-21-2013, 10:59 PM
واقعا فکر می‌کنید در چنین جهانی ارتباط با زنها اصلا ممکن است؟

2051

Alice
06-28-2013, 09:13 AM
مزیت ِ مردی:

1514

کمی قدیمی‌ست ولی خب..

به نظرتان این بدیهی نیست که هرچقدر هم زنان تن‌پرور باشند، "قادر" نخواهند بود چنین
اموری را انجام بدهند و مردان بدلیل توان جسمی مِـهتر شایسته‌ترند ؟

Ouroboros
06-28-2013, 10:00 AM
کمی قدیمی‌ست ولی خب..

به نظرتان این بدیهی نیست که هرچقدر هم زنان تن‌پرور باشند، "قادر" نخواهند بود چنین
اموری را انجام بدهند و مردان بدلیل توان جسمی مِـهتر شایسته‌ترند ؟
0. اصلا بدیهی نیست!
1. این اشتباه گرفتن علت و معلول است. در جانداران زنده بدن نر و ماده به ترتیب وظایفی که دارند و آنچه برای زنده ماندن/تولید مثل لازم دارند دگرگون می‌شود. در جانورانی که نر و ماده «حقیقتا» برابر هستند ماده نیز از ابزار لازم برای فراهم آوردن مایحتاج خود برخوردار است. Sexual dimorphism بخاطر یک دلیلی اتفاق می‌افتد.
2. من مخالفتی ندارم با این استدلال، بروید به فمینیستها بگویید! این صفحه را تماما بنگرید: Sex differences in humans - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Sex_differences_in_humans)
فمینیستها تفاوتهای میان زن و مرد را انکار می‌کنند، بخاطر خدا، آنها حتی وجود زن و مرد را انکار می‌کنند! یکی از بنیانهای نظریه فمینیستی اینست که «جنسیت برساخته‌ای اجتماعی‌ست»(نه جسمانی). اینکه من پنجاه درصد بدن عضلانی‌تری از شما دارم را می‌گذارند به پای اینکه «مردها از کودکی با بازیهای جسمانی بزرگ می‌شوند»!
3. اگر توانایی‌های ما متفاوت هستند، پس صحبت از برابری موضوعیت خود را از دست می‌دهد. ما اگر قادر به انجام کارهای متفاوتی هستیم، پاداش و زیان متفاوتی نیز خواهیم برد. و من با گرفتن بار سنگین از دستان شما وسط راه پله، نه نمایشی از قدرت نرینگی و تحقیر زنانگی و تثبیت اقتدار مردانه، که دارم لطفی بخاطر داشتن توانایی بیشتر می‌کنم و طبیعی‌ست که انتظار پاسخی درخور برای این لطف دارم(احترام=بالاتر رفتن جایگاه اجتماعی).
4. آن تصویر به تنهایی خوب میزان «سلطه‌ی جنسیتی» را نشان می‌دهد.

Alice
06-28-2013, 10:15 AM
2. من مخالفتی ندارم با این استدلال، بروید به فمینیستها بگویید!
اگر توانایی‌های ما متفاوت هستند، پس صحبت از برابری موضوعیت خود را از دست می‌دهد.

من جای دیگر هم می‌دیدم که کاربران از این «مزیت‌های مردان» ناله می‌کردند! خب مگر زنان قادرند
بالای ساختمان‌ها بروند و کارگری کنند؟ اگر هم قادر باشند بی‌شک برای این کار "شایسته" نیستند،
چون توان جسمی کمتری دارند.

صحبت از برابری هم موضوعیت خود را از دست نمی‌دهد؛ کسی که حمالی ِ مفت نمی‌کند، خیلی از
مردان به واسطه‌ی همین مزیت‌ها معیشت خود را می‌گذارنند.
مردی هم که بار سنگین را از زنان بدوش خود می‌گیرد به نظر من در حال بازی کردن نقش ِ «مرد خوب»
با تناسب به خواست زنان است، نه الطافی بجهت نیروی جسمانی مهتر.

Ouroboros
06-28-2013, 10:27 AM
صحبت از برابری هم موضوعیت خود را از دست نمی‌دهد؛ کسی که حمالی ِ مفت نمی‌کند، خیلی از
مردان به واسطه‌ی همین مزیت‌ها معیشت خود را می‌گذارنند.
مردی هم که بار سنگین را از زنان بدوش خود می‌گیرد به نظر من در حال بازی کردن نقش ِ «مرد خوب»
با تناسب به خواست زنان است، نه الطافی بجهت نیروی جسمانی مهتر
1. دقیقا، من چیز دیگری گفتم؟
2. برابری موضوعیت خود را به عنوان فرهشتی عادلانه از دست می‌دهد. وقتی من برای گرفتن حق رای، ثبت سند، خروج از کشور، ازدواج و ... وادار می‌شوم به سربازی رفتن « به جای شما » با این استدلال که زنان توان جسمانی کمتری دارند و نمی‌توانند یا نمی‌باید بروند بالای برجک پست بدهند و اگر لازم شد کشته بشوند و دیگران را بکشند و ... اما شما همان حق را دو دستی روی سینی نقره برایتان می‌آورند می‌شود بی‌عدالتی در حق من. من بدلیل توانایی بیشتر، بهایی بیشتری پرداخت می‌کنم بدون آنکه سود بیشتری ببرم. در سیستم سنتی به مرد بخاطر فداکاری که می‌کند میزان مشخصی از احترام و اختیار بسیار محدود و بی‌معنا هدیه می‌دهند، که زنان دیگر حاضر به پرداخت آن نیستند. اگر ما با هم متفاوتیم، پس با هم برابر نیستیم!
3. من گمان می‌کنم این بحثها فایده‌ای نداشته باشد، زنان به این نتیجه رسیده‌اند که مایل به پرداخت امتیازهای سنتی به مردان نیستند، ما هم باید به این نتیجه برسیم که اشتیاق و علاقه‌ای به برعهده گرفتن وظایف سنتی نداریم. وضع کنونی چنان است که زنان در آن قرارداد خودشان را پاره کرده‌اند، اما از مردان توقع دارند تا نسخه‌ی مال خودشان را نگاه بدارند و به آن پایبند باشند(هر وقت برای زنان مفید بود). اگر برابر هستیم، بفرمایید بروید سربازی، لطفا سر قرار که رفتیم صورتحساب را شما پرداخت بکنید و بار اگر سنگین بود در آوردنش به من کمک بکنید، بجای پسرمان، بگذارید دخترمان برود جنگ و بخاطر دفاع از حریم مردان(بر وزن ناموس وطن)شهید بشود. اگر برابری در دستمزد می‌خواهید، برابری در آمار تلفات محل کار را هم باید به جان بخرید و ...

Ouroboros
06-28-2013, 10:39 AM
با تناسب به خواست زنان است، نه الطافی بجهت نیروی جسمانی مهتر.

کاملا درست است، اما رشته‌ی ماجرا جایی از دست رفته و اکنون دیگر نه فقط احترام و ... نصیب مرد نمی‌شود، این عمل او را می‌نویسند به پای نمایش برتری مردانه و سکسیم و سرکوب زنانگی و ... و شایسته‌ی مجازات:
Link (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%DA%AF%DB%8C%D8%B3%E2%80%8C%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%8 7%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-1019/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-11.html#post41480)
اما مردان هنوز به آن اقدام می‌ورزند بدلیل تربیت اجتماعی و ... من بارها شده یکی از این «مردان فمینیست» را دیده‌ام که به شدت از سوی زنان فمینیست بخاطر پاسخگویی به من در حین گفتگو به جای آن زن و این شوالیه‌گریها توبیخ شده، زیرا وقتی می‌خواهید برابر بودن را جعل بکنید باید وانمود بکنید نیازی به کمک کسی ندارید، در همان حال که دارید از آن کمک استفاده می‌کنید، بدون آنکه چیزی در مقابل بخاطر آن پرداخت بکنید!

Alice
06-28-2013, 11:33 AM
برابری موضوعیت خود را به عنوان فرهشتی عادلانه از دست می‌دهد. وقتی من برای گرفتن حق رای، ثبت سند، خروج از کشور، ازدواج و ... وادار می‌شوم به سربازی رفتن...

شما آگاهانه از این سوراخ به سوارخ دیگری می‌خزید تا سرانجام حرف خودتان را به کرسی بنشانید.
حال آنکه من منکر آن نیستم، بحث من چیز دیگری‌ست؛ این پیک را هم در راستای ادعاهای خودتان
ببینید:

از چند ماه گذشته و در پی سخنان روشنگرانه‌یِ امیر هر چه بیشتر بیرون هستم بیشتر مردستیزی میبینم.
با اندکی گرم شدن هوا, همه‌یِ مردان را میبنم که به کارهای کثیف و پستِ کارگریِ ساختمانی (construction), رفتگری,
لایروبی, تعمیرات و بسیاری کارهایِ پستِ دیگر می‌پردازند و من هر بامداد, هنگامیکه در یکی از کافی‌شاپ‌های شهر

ناشتایی

میگسارم

و همزمان با چشمانی باز و جستجوگر از شیشه بیرون را مینگرم, میکوشم میان همه‌یِ این کارگران و رنج‌کشان تنها «یک زن» بیابم.

در اینجا ادعا شده است که زنان چون رُفتگری و کارگری نمی‌کنند یک "نابرابری‌" بوجود آمده است.

1. من اگر بخواهم کار کنم، کارگری هرگز برای من یک «گزینه» نیست؛ چراکه قادر به انجام آن نیستم.
اگر هم باشم بی‌هیچ گمانی مردان برای چنین مشاغلی شایسته‌ترند.

2. فضای امن زنانه در چنین مشاغلی برقرار نیست؛ شما نمی‌دایند در ایران بدلیل محدودیت‌های
جنسی، هایپرگمی دختران (=نامرئی شدن طیفی از مردان، که به سود زنان و زیان مردان است)
حجاب و فراجنسیتی کردن زنان و خلاصه سرکوب خواسته‌های جنسی مردان، شمار «مزاحمین
نوامیس» چه اندازه که رو به رشد نیست! و شما نمی‌دانید زنان چه اندازه در همین فضای شهری
اذیت نمی‌شوند و چه اندازه که امنیت جانی آنان در خطر نیست. پس به من حق بدهید که فکر کنم
انتظار شما باید انتظار نابجایی باشد.

کاملا درست است، اما رشته‌ی ماجرا جایی از دست رفته و اکنون دیگر نه فقط احترام و ... نصیب مرد نمی‌شود، این عمل او را می‌نویسند به پای نمایش برتری مردانه و سکسیم و سرکوب زنانگی و ... و شایسته‌ی مجازات:

بله، ولی هنوز هم چه بسیار زنانی هستند که به بازی مردان در ایفای نقش «مرد خوب» پاداش و افره
می‌دهند. و مردانی که قوانین را زیر پا می‌گذارند مجازات می‌شوند؛ شما اینک اگر در مدخلی سرتان را
پایین بگیرید و بروید و اجازه‌ی عبور را اول به زنان ندهید بی‌شک مجازات میشوید : این هنوز آداب و معاشرت
بلد نیست، ببین چقدر بی‌ادبه، و غیره!

Ouroboros
06-28-2013, 11:55 AM
در اینجا ادعا شده است که زنان چون رُفتگری و کارگری نمی‌کنند یک "نابرابری‌" بوجود آمده است.

1. من اگر بخواهم کار کنم، کارگری هرگز برای من یک «گزینه» نیست؛ چراکه قادر به انجام آن نیستم.
اگر هم باشم بی‌هیچ گمانی مردان برای چنین مشاغلی شایسته‌ترند.

ناتوانی احتمالی شما چون طبیعی‌ست نابرابری محسوب نمی‌شود؟! اینکه شما حق همسرگزینی در انحصارتان است ناعادلانه نیست چون از طبیعت و اقتضائات آن برآمده؟ اینکه زن تمام حق و حقوق تولید مثل را در اختیار دارد برتری نیست چون طبیعی‌ست؟ این چیزی فراتر از ارجاع به اتوریته و سرزنش طبیعت نیست. منشاء نابرابری هرچه که باشد، تغییری در وجود داشتن یا اخلاقی نبودن آن ایجاد نمی‌کند. توانایی بیشتر مردان هم فقط در حمالی نیست، اما وقتی به سود نیست آنهای دیگر انکار می‌شوند و نادیده گرفته می‌شوند.

بسیار ساده است: وظیفه‌ی بیشتر، مسئولیت بیشتر، هزینه‌ی بیشتر، توانایی بیشتر = حق بیشتر و امتیاز بیشتر. حالا یک جایی برای برابری این وسط پیدا بکنید. یک دلیلی وجود داشته که نظریه‌پردازان فمینیسم منکر وجود خارجی زن و مرد شده‌اند!

فضای امن زنانه در چنین مشاغلی برقرار نیست؛ شما نمی‌دایند در ایران بدلیل محدودیت‌های
جنسی، هایپرگمی دختران (=نامرئی شدن طیفی از مردان، که به سود زنان و زیان مردان است)
حجاب و فراجنسیتی کردن زنان و خلاصه سرکوب خواسته‌های جنسی مردان، شمار «مزاحمین
نوامیس» چه اندازه که رو به رشد نیست! و شما نمی‌دانید زنان چه اندازه در همین فضای شهری
اذیت نمی‌شوند و چه اندازه که امنیت جانی آنان در خطر نیست. پس به من حق بدهید که فکر کنم
انتظار شما باید انتظار نابجایی باشد.

:e415:
«فضای امن» برای مردان هم وجود ندارد، با این تفاوت که بجای «امنیت روانی» و «آرامش روحی» و «شخصیت اجتماعی» جان و سلامت جسمی‌شان در میان است. مرد عمله از بالای ساختمان می‌افتد، مرد رفتگر وسط خیابان با آسفالت یکی می‌شود و مرد کارگر دستش می‌رود زیر ماشین پرس اما این چرندیات درباره‌ی «فضای امن مردانه» را سرهم نمی‌کند. همینکه توقع دارید جایی را بطور انحصاری با روانشناسی شما تطابق بدهند در همان حال که با هستی کسانی که اکنون در آن مشغول هستند تطابق ندارد یعنی زن محوری.

Alice
06-28-2013, 12:56 PM
باز آش نخورده و دهان سوخته؟! دوباره که موضوع را به سمت دیگری پرتاب کردید!
اگر شما مسیر دالان گذر برای مردانگی را نپیمایید دورانداختی خطاب می‌شوید و
برعکس، اگر زنان در هر شرایطی ارزشمند هستد، هیچکدام "عادلانه" نیست چون
ساخته و پرداخته‌ی طبیعت هستند! عدالت واژه‌ای‌ست که در شرایط کنونی فقط و
فقط می‌توانید با آن استمنای ذهنی کنید. من هیچ جا در رابطه با جهت‌گیری درست
یا نادرست فراگشت انسان چیزی نگفتم.
من این ادعا را که "چرا زنان رُفتگری نمیکنند و چرا این نابرابری وجود دارد" بررسی کردم و
نشان دادم که کارگری هرگز برای زنان یک گزینه نیست تا بعد بخواهند آن را گزینش کنند
یا نه. چنانکه گفته شد زنان به دلیل عدم امنیت زنانه هرگز نمی‌توانند وارد این وادی بشوند،
اما در پاسخ، شما امنیت ِ کاری که اقتضای مشاغل مذکورست را پیش می‌کشید که اصلا
ربطی به بحث ِ من ندارد.

نیازی نیست باز از مردستیزی بگویید، چراکه آماج من هم‌اندیشی با شما و فرجام‌یابی برای
خودم بود؛ نه تعصب و جبهه‌گیری، پاسخم را هم گرفتم. سپاس از شما.

Ouroboros
06-28-2013, 01:09 PM
باز آش نخورده و دهان سوخته؟! دوباره که موضوع را به سمت دیگری پرتاب کردید!
اگر شما مسیر دالان گذر برای مردانگی را نپیمایید دورانداختی خطاب می‌شوید و
برعکس، اگر زنان در هر شرایطی ارزشمند هستد، هیچکدام "عادلانه" نیست چون
ساخته و پرداخته‌ی طبیعت هستند! عدالت واژه‌ای‌ست که در شرایط کنونی فقط و
فقط می‌توانید با آن استمنای ذهنی کنید. من هیچ جا در رابطه با جهت‌گیری درست
یا نادرست فراگشت انسان چیزی نگفتم.
من این ادعا را که "چرا زنان رُفتگری نمیکنند و چرا این نابرابری وجود دارد" بررسی کردم و
نشان دادم که کارگری هرگز برای زنان یک گزینه نیست تا بعد بخواهند آن را گزینش کنند
یا نه. چنانکه گفته شد زنان به دلیل عدم امنیت زنانه هرگز نمی‌توانند وارد این وادی بشوند،
اما در پاسخ، شما امنیت ِ کاری که اقتضای مشاغل مذکورست را پیش می‌کشید که اصلا
ربطی به بحث ِ من ندارد.

تجاهل شما ملال‌آورست.

Alice
06-28-2013, 01:36 PM
تجاهل شما ملال‌آورست.

فک نمی‌کردم با اینکه زیر هایپرگمی خودم خط کشیده‌ام باز قضاوت جنسیتی کنید!
بهرسان اینها برای من مهم نیستند، استدلال بیاورید.

Nevermore
06-28-2013, 01:38 PM
از دید من رفته گری نه تنها زور بازوی چندانی نمی خواهد بلکه اتفاقا زنان نشان داده اند در تمیز کاری از مردان توانا ترند و به گمانم شغل مناسب تری است برای زنان.اگر بخواهیم صرف ورود زنان به فضای مردانه را پیش زمینه وقوع تجاوز و نداشتن امنیت بدانیم باید دانست که روزگاری تمام این حرفه هایی که امروز زنان دست بر آن می گذارند محیط مردانه بوده اند و با این استدلال هیچ زنی نباید به این محیط ها وارد می شد.به طور مثال رانندگی اتوبوس که اکنون خوشبختانه در ایران هم می بینیم که برخی زنان به این کار روی آورده اند که اگر به شما بود می گفتید رانندگی هم زور بازوی مردانه می خواهد.زنان به گونه ای صحبت می کنند که گویی لازمه ی موفق شدن در تمام کارهای سخت و مشقت بار روزی 150 کیلو پرس سینه زدن است.نه خیر.به طور مثال برای ما بگویید جوشکاری که یکی از زیان بار ترین حرفه هاست چه نیازی به زوی بازو دارد؟نهایت قدری انعطاف بدنی می خواهد که در این زمینه زنان تواناترند.یا راننده ی تاور های جرثقیل چه زور بازویی می خواهد که شما زنان با توسل به این حربه از زیر بار چنین مسئولیت هایی شانه خالی می کنید؟

Alice
06-28-2013, 04:27 PM
.اگر بخواهیم صرف ورود زنان به فضای مردانه را پیش زمینه وقوع تجاوز و نداشتن امنیت بدانیم باید دانست که روزگاری تمام این حرفه هایی که امروز زنان دست بر آن می گذارند روزگاری محیط مردانه بوده اند و با این استدلال هیچ زنی نباید به این محیط وارد می شد.به طور مثال رانندگی اتوبوس که اکنون خوشبختانه در ایران هم می بینیم که برخی زنان به این کار روی آورده اند

راننده نبودن زنان و عدم حضور گسترده در مشاغل کنونی‌شان ارمغان ِ سیستم مردسالاری بود،
نه اشغال فضای مردانه. امروز که این سیستم رو به انقراض و برافتادن رهسپار می‌شود می‌بینیم
زنان هم در مشاغل اجتماعی حضور فعال و درخشانی دارند. من نمی‌گویم مردان چون زور بیشتری
دارند پس دندشان نرم، زبانشان لال باید در مشاغل پست استخدام شوند؛ نه گرامی، من می‌دانم
بیشترین حوادث و تلفات محل کار را مردان شامل می‌شوند و این انصاف نیست که من ِ نوعی این پایم
را روی آن یکی بگذارم و پشت میز لم بدهم و «منشی‌گری» کنم. حرف من اینست که چنین اموری
از زنان برنمیاید، نه فقط به خاطر زور بازوی کمتر؛ وقتی من امنیت ندارم از خیابان آزادی و انقلاب پایین‌تر
در محیط و فضای اجتماعی به "تنهایی" تردد کنم، بی‌شک حضور من در محیط مردانه و حفظ زنهار و
امنیت زنانه در کنار یکدیگر غیرممکن خواهد بود.
می‌دانم، تاکنون پیش نیامده جانوران خوک‌صفت ایرانی شما را در خیابان دنبال کنند و بترسانند، تاکنون
پیش نیامده گوشی را در دستتان بگیرید و "وانمود" بکنید که کمی بالاتر با دوست‌پسرتان قرار دارید تا
جانور پشتی که دنبالتان است شاید دمش را روی کولش بگذارد و برود... بله؛ می‌فهمم که نمی‌توانید
درک کنید. باید هم با خنده و طعنه مثل دوست بالایی بگویید :

:e415::e415:
«فضای امن» برای مردان هم وجود ندارد، با این تفاوت که بجای امنیت روانی و آرامش روحی و شخصیت اجتماعی..

Russell
06-28-2013, 06:15 PM
راننده نبودن زنان و عدم حضور گسترده در مشاغل کنونی‌شان ارمغان ِ سیستم مردسالاری بود،
ارمغان مردسالاری ≠ مسئولیتش به گردن مردان است
ولی واژه مردسالاری را فمینیست‌ها از ابتدا برای همین جعل کرده‌اند دیگر.

می‌دانم، تاکنون پیش نیامده جانوران خوک‌صفت ایرانی شما را در خیابان دنبال کنند و بترسانند، تاکنون
پیش نیامده گوشی را در دستتان بگیرید و "وانمود" بکنید که کمی بالاتر با دوست‌پسرتان قرار دارید تا
جانور پشتی که دنبالتان است شاید دمش را روی کولش بگذارد و برود... بله؛ می‌فهمم که نمی‌توانید

و این داستان که خوک‌هایِ ایرانی مشکلات زنان را درک نمیکنند(با وجود در بوق بودن 24 ساعته آن در جامعه +رسانه‌ها ) ،ولی زنان مشکلات زندگی خوکی را (که در جامعه‌ی ِ مردسالار اصلا برسمیت شناخته نمیشوند) درک میکنند (چرا که یکبار یک جمله درباره‌اش نوشته‌ایم و در آن آنها را کامل نفی نکردیم) همچنان ادامه دارد !!

Nevermore
06-28-2013, 06:36 PM
نه اشغال فضای مردانه. امروز که این سیستم رو به انقراض و برافتادن رهسپار می‌شود می‌بینیم
زنان هم در مشاغل اجتماعی حضور فعال و درخشانی دارند. من نمی‌گویم مردان چون زور بیشتری
دارند پس دندشان نرم، زبانشان لال باید در مشاغل پست استخدام شوند؛ نه گرامی، من می‌دانم
بیشترین حوادث و تلفات محل کار را مردان شامل می‌شوند و این انصاف نیست که من ِ نوعی این پایم
را روی آن یکی بگذارم و پشت میز لم بدهم و «منشی‌گری» کنم. حرف من اینست که چنین اموری
از زنان برنمیاید، نه فقط به خاطر زور بازوی کمتر؛ وقتی من امنیت ندارم از خیابان آزادی و انقلاب پایین‌تر
در محیط و فضای اجتماعی به "تنهایی" تردد کنم، بی‌شک حضور من در محیط مردانه و حفظ زنهار و
امنیت زنانه در کنار یکدیگر غیرممکن خواهد بود.

شما گفتید زنان قادر به انجام چنین کارهایی نیستند که ما برای شما مثال آوردیم که اینگونه که شما می گویید نیست.
در باب اینکه چه باعث شده زنان از کار کردن رویگردان باشند هم پیشتر به تفصیل بحث شده که آیا جامعه ی مردسالار اجازه ی کار کردن به زنان را نمی دهد یا خواست خود زنان است.

شوربختانه مشاهدات شخصی من(و گمان می کنم همه ی مردان انجمن) مرا به نتیجه ای بس شگفت و غیر قابل باور رسانده:
اینکه زنان اتفاقا عاشق این عوضی هایی هستند که در گوشه و کنار خیابان مشغول تیکه پرانی و به تعبیر شما مزاحمت برای مردان هستند.من هم مدتها از دم خور شدن با چنین مردانی شرمگین می شدم اما از زمانی که واکنش شگفت آور و غیر قابل تحمل زنان را در مواجه با چنین رفتاری دیدم دیگر زمانی که با چنین مردانی بیرون می روم عرق شرم بر پیشانی ام جاری نمی شود واسپاگتی را چه دید شاید روزی خود ام هم به جرگه ی این عوضی ها پیوستم:e108:. آخر می دانید چرا؟چون لوزر بودن بد ننگی است گرامی.شما را ارجاع می دهم به دفاع تمام قدتان از شرایط گزینش مردان آلفا و قوانین بازی پی یو ای.

sonixax
06-28-2013, 08:31 PM
وقتی من امنیت ندارم از خیابان آزادی و انقلاب پایین‌تر
در محیط و فضای اجتماعی به "تنهایی" تردد کنم

ایران را فاکتور بگیرید !
در غرب چه ؟ اینجا هم زنان امنیت ندارند ؟
همان تصویری که پیشتر گذاشته شده اصلن ایران نیست !!

Nevermore
07-06-2013, 10:31 AM
Political Correctness?
حال اگر شما میان این اسامی خانم دیدید ما را هم خبر کنید.

Kevin Woyjeck, 21; Chris MacKenzie, 30; Billy Warneke, 25; Scott Norris, 28; Andrew Ashcroft, 29; Clayton Whitted, 28; Anthony Rose; 23, Eric Marsh, 43; Robert Caldwell, 23; Dustin Deford, 24; Scott Misner, 26; Garret Zuppieger, 27; Travis Carter, 31; Grant McKee, 21; Travis Turbyfill, 27; Jesse Steed, 36; Wade Parker, 22; Joe Thurston, 32, and John Percin, 24.
2116http://www.daftarche.com/images/imported/2013/07/4.jpg

sonixax
07-06-2013, 03:10 PM
حال اگر شما میان این اسامی خانم دیدید ما را هم خبر کنید.

مخترعین ساعت هم زن بوده اند بابا :)) مگر خبر ندارید شهریار جان ؟!

Dariush
07-09-2013, 12:13 AM
در اینکه ما آنقدر کس‌پرست هستیم که همه‌ی زنان را زیبا بدانیم، کسی شک ندارد، در اینکه هر زنی، با هر سطحِ حداقلی از زیبایی آنقدر اقبال دارد که بالاخره مردانی یافت میشوند که او را همچون هوری ببیند هم هیچ شکی نیست و در ابطال‌ناپذیریِ زیباییِ زنان هم ما سخنی نمیرود، اما شما را به جانِ دروکینِ فقید قسم، نگویید با اعلان اینها منظورتان این نیست که مردانی هستند که به راحتی میتوانند زشت و کریه باشند و مردانی هستند که هیچ زنی در اطرافش او را نمی‌پسندد. اگر چه حجمِ عظیم جراحی‌های زیبایی بینی، گونه، پستان، کون، چشم... ، صنعتِ عظیمِ لوازمِ آرایشی و صنعتِ مد و لباس میگویند که خودِ زنانِ زشت، اولین کسانی هستند که به زشت بودنِ خودشان پی میبرند؛ چنانکه کافیست به زنی زیبا بگویید که چقدر شبیه به فلان زنِ زشت است و آنگاه واکنش‌اش را ببینید، اما خب، مهم این است که مردان را بفهمانید که همه‌ی شما زیبا هستید(پروژه‌ای (http://thenuproject.com/galleries/women-of-north-america-i/)از فمنیست‌های امریکایی که میگوید همه‌ی زنان زیبا هستند، در آن سایت چندین گالری از زنانِ عریان هست) و بله دوستان، شما اگرچه میتوانید زشت یا زیبا باشید، اما هرگز حق ندارید زنی را زشت بدانید:
2124

2125

2126

2127

Nevermore
07-21-2013, 09:35 AM
بانوان : چند نفر از شما مهریه رو توهین میدونین به شخصیتتون ؟؟؟

من توهین میدونم اما واسه دختری که خانواده ای نداره که ساپرتش کنه چاره ای نیست چون دولت پشتیبان این زنها نیست - اسمارف لاکی (http://friendfeed.com/lakisa)
مهریه استقلال طلبی زن است كه مرد متعهد و مجبور به پرداخت میشود و این میتونه معیار مالی باشه - ™دردا (http://friendfeed.com/amirsemsari)
سیما جون به نظر من ما الان در زمانی هستیم که از دو طرف داریم شعار میشنویم از طرف مثلن روشن فکرا و مثلن اسلامی ها ولی هیچ کدوم دنبال یه راه حلی برای زنها نیستن که احساس آرامش و راحتی کنند :e108:یعنی هیچ کدوم از حرفاشون منطقی نیست که ازین گذر عبور کرد .زنها واقعن خودشونم نمیدونن چی میخوان از بس که این جامعه چند رنگه - نیکی (http://friendfeed.com/mym1)
به نظرم ربطی به توهین نداره مجموعه قوانین حقوقی و مدنی و قضایی ایران یك سیستم هست كه همشون با هم كار میكنه . حالا در مورد مهریه سلیقه ایه یكی با توجه به شرایط و سلیقه و روحیه خودش میگه من مهریه نمیخوام یكی هم مهریه میخواد ولی به نظرم نمیاد توهین باشه - Judi Abot (http://friendfeed.com/viida)

در کشور‌هایی‌ که قوانین یا ضّد زن هست یا از زن حمایتی نمیکند مهریه حتما واجب هست و اصلا توهین به زن محسوب نمی‌شه ولی‌ در کشورهایی مثل اروپا یا آمریکا شمالی که قوانین از زنها حمایت می‌کند مهریه معنی نمیدهد و نباید مهریه منظور شود - arvand (http://friendfeed.com/arvandarvand)

بله در ایران مهریه واجب هست چون قوانین خیلی‌ ضّد زن هست و زن بد از طلاق هیچ امنیتی ندارد - arvand (http://friendfeed.com/arvandarvand)

به نظر من مهریه تو جامعه سنتی مردسالار لازمه .. ولی فکر نمی کنم نه از طرف مرد که برای خود زنی که روشنفکر باشه، معنی بده. به قوانینی مثل نصف شدن دارایی های تحصیل شده بعد از ازدواج بیشتر علاقه دارم. در مورد مهریه یه مشکل اساسی هم که دارم اون قانونیه که میگه بعد از عقد در صورت نداشتن اینترکورس 50 درصد مهریه باید داده باشه، ولی بعدش باید 100 درصد داده بشه. این مهریه رو کاملن از اون حالت هدیه مرد به زن که در تعاریف اسلامیش اومده خارج می کنه - Rezarit (http://friendfeed.com/rezaritto)

اصلا توهین نمی دونم. ترجیح میدم واقع بین باشم تا روشنفکر به نظر بیام - (maryam) (http://friendfeed.com/afaf)

Sima - FriendFeed (http://friendfeed.com/sima32)

Alice
07-21-2013, 07:07 PM
بانوان : چند نفر از شما مهریه رو توهین میدونین به شخصیتتون ؟؟؟

باشد یا نباشد، برای من تفاوتی ندارد. اما مهریه (شیربها، نفقه و ...) را در مدل روابط کنونی ضد مرد می‌دانم.
شوربختانه بانوان ما (و خود من تا چندی پیش) گمان می‌کنند این شده خویشکاریِ بیولوژیکِ مرد که از خروس‌خوان
تا بوق سگ کار کند و اگر کمی از برآوردن مایحتاج خانه ناتوان گردد باید به زندان مهریه تشریف‌فرما شود، من با
تمامی این نقوش فرهنگی مخالفم و در یک کلام، در یک رابطه‌ی عاطفی، انتظار یک سرمایه‌گذاری یکسانِ دوسویه
را از همسرم دارم، خواهم داشت.

Dariush
07-26-2013, 12:28 PM
2218

2219

2220

sonixax
08-01-2013, 11:49 PM
ترور جنسیتی زنی در اینترنت به جرم تغییر یک تصویر | شبکه‌های اجتماعی | DW.DE | 31.07.2013 (http://www.dw.de/%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D8%B1%D9%85-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1/a-16988957)

یه نفر
08-26-2013, 10:48 AM
مخترعین ساعت هم زن بوده اند بابا :)) مگر خبر ندارید شهریار جان ؟!

:-) کــصافــط !

یه نفر
08-26-2013, 11:54 AM
به کوری چشم مردان حسود. زنان ساعت ساز بوده اند :-)))
اینم منبعش
LED watch (http://www.instructables.com/id/LED-watch/)

sonixax
08-26-2013, 01:45 PM
به کوری چشم مردان حسود. زنان ساعت ساز بوده اند :-)))
اینم منبعش
LED watch

اِ عکست رو برداشتی ؟ :))))

در ضمن بهتره که اگر اسم واقعیتون همونیه که اونجا نوشتید اون رو هم عوض کنید .
همینکه فیلترینگ را دور زده اید برای اینکه بیایید اینجا به ما نشان دهید شما هم بلدید مهران کیت و امثالهم اسمبل کنید به اندازه کافی جرم (از نظر جمهوری اسلامی) مرتکب شده اید .

یه نفر
08-26-2013, 08:43 PM
اِ عکست رو برداشتی ؟ :))))
در ضمن بهتره که اگر اسم واقعیتون همونیه که اونجا نوشتید اون رو هم عوض کنید .
همینکه فیلترینگ را دور زده اید برای اینکه بیایید اینجا به ما نشان دهید شما هم بلدید مهران کیت و امثالهم اسمبل کنید به اندازه کافی جرم (از نظر جمهوری اسلامی) مرتکب شده اید .
خیلی وقته عکسم رو برداشتم. :-)
نخیر. اسم تقلبیم است! :-(
مهران کیت؟؟؟؟؟؟؟!!!!! آیکیووووو! مهران کیت شعورش به این چیزها می رسد؟! اینو من خودم طراحی کردم. از 0 تا 100 اش کار خودمه. همه بورد هاشو خودم طراحی کردم.
چندین نمونه اش رو فروختم.. الان یه سرچ ساده بزن ببین چند نفر فقط عکس همین پروژه ام رو برداشتند و با اسم خودم در فروم های الکترونیکی کسب و کار راه انداخته اند!!!
نمونه ساعتم توی ایران تکه. فقط کافیه سرچ کنی ....
در ضمن ما مثل شما ترسو نیستیم... کاری هم نکردیم که تحت پیگرد قانونی باشیم... ترسی هم نداریم از انتشار بعضی اطلاعات شخصی :-)
هههه خخخخ هههههههه خخخخخخ :)

sonixax
08-27-2013, 12:38 AM
مهران کیت؟؟؟؟؟؟؟!!!!! آیکیووووو! مهران کیت شعورش به این چیزها می رسد؟! اینو من خودم طراحی کردم. از 0 تا 100 اش کار خودمه. همه بورد هاشو خودم طراحی کردم.

حالا رفتی یک نقشه از روی نت پیچوندی کشیدی روی برد و انداختی تو پرکلرودوفر ! باشه . میشه همون امثالهمی که گفتم :))

چندین نمونه اش رو فروختم.. الان یه سرچ ساده بزن ببین چند نفر فقط عکس همین پروژه ام رو برداشتند و با اسم خودم در فروم های الکترونیکی کسب و کار راه انداخته اند!!!
نمونه ساعتم توی ایران تکه. فقط کافیه سرچ کنی ....

باوشه :))
این کارها رو من زمانی که 13-14 سالم بود میکردم . منتها من یک مقداری ذوقم با شما فرق داشت ساعت درست نمیکردم :دی از طریق پورت آیزا و پارالل و سریال کنترلر درست میکردم و با کامپیوتر برنامه ریزیش میکردم .
یه بار هم روبوت درست کردم که خط رو دنبال میکرد ، بگردی از این چیزها زیاده .

در ضمن ما مثل شما ترسو نیستیم...

ببخشید طیب شب بود سیبیلاتونو ندیدیم :)))

کاری هم نکردیم که تحت پیگرد قانونی باشیم... ترسی هم نداریم از انتشار بعضی اطلاعات شخصی :-)

فیلترینگ رو رد کردید یا نه ؟!

عبور از فیلتر به هر نحوی ممنوع و پیگرد قانونی دارد | صاران (http://saranit.com/%D8%B9%D8%A8%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%B1-%D9%86%D8%AD%D9%88%DB%8C-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%82.html)

هههه خخخخ هههههههه خخخخخخ :)

خدا شفا بده :)))

یه نفر
08-27-2013, 06:00 AM
فیلترینگ رو رد کردید یا نه ؟!
............ با این قوانین مسخرشون.
پس آقای خامنه ای هم که در فیسبوک صفحه دارد، مجرم است! همینطور آقایان ظریف، هاشمی، و بسیاری از هنرمندان....
این حزب الهیو کجاست که نظرش را بگوید؟! :-)

خدا شفا بده :)))
:prampaa_09:

sonixax
08-27-2013, 01:44 PM
............ با این قوانین مسخرشون.
پس آقای خامنه ای هم که در فیسبوک صفحه دارد، مجرم است! همینطور آقایان ظریف، هاشمی، و بسیاری از هنرمندان....
این حزب الهیو کجاست که نظرش را بگوید؟! :-)

آغا خودش این قانونها رو گذاشته !

Nevermore
09-07-2013, 10:58 AM
حکایت عجیبی است دورویی فمینست ها.از سویی خشتک مردان عالم را بر مناره کرده اند که حق ندارید زنان را کنترل کنید و افسانه هایی درباره ی سلطه ی مردان سر می دهند.از سوی دیگر همه شان در پی مردان این چنینی می گردند.

مستندی درباره فمن: آمازون‌های تحقیر شده (http://www.radiozamaneh.com/96680)
یک فیلم مستند در فستیوال فیلم ونیز، انگاره ابتکار فمینیستی “فمن” را درهم ریخت. این مستند که “اوکراین فاحشه‌خانه نیست” نام دارد، وحشت فعالان فمن از مردی را نشان می‌دهد که تاکنون در مقام مشاور آنها معرفی شده است. پرده‌ها فرو می‌افتند. اکنون از عبارات “برده‌ها” و “سندروم استکهلم” سخن می‌رود.
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/25.jpgکیتی گرین (سمت چپ) سازنده مستند “اوکراین فاحشه‌خانه نیست” در کنار فعالان “فمن” در فستیوال ونیز

آمازون‌های فمینیست “زیبا”، “متکی به خود” و “نترس” که با سینه‌های برهنه علیه سرکوب زن، فحشا، خشونت مردانه و رژیم مستبد می‌جنگند، انگاره و تصویر رسمی گروه فمن است؛ اما نمایش یک فیلم مستند در فستیوال ونیز که دوربین را روی روابط درونی گروه اوکراینی فمن متمرکز کرده است ، این تصویر را ویران می‌کند.
در این فیلم نشان داده می‌شود که رئیس این گروه یک مرد به شدت زورگو و مستبد است که به عوامل خود در مواردی پول می‌دهد، آنها را تحقیر می‌کند و در وابستگی احساساتی و عاطفی نگه می‌دارد. مستند “اوکراین فاحشه‌خانه نیست”، توسط یک زن فیلمساز ۲۸ ساله استرالیایی به نام کیتی گرین (Kitty Green) تهیه شده است. او سال هاست که چند تن از زنان فمن را همراهی کرده و از بیشتر اکسیون‌های آنها برای سایت اینترنتی فمن فیلمبرداری کرده است. کیتی درچارچوب این رابطه، اعتماد چند تن از اعضای رهبری مثل اینا شفچنکو را جلب کرده و به مرور شناخت بیشتری نسبت به ساختار این گروه کسب کرده است.
آن‌چه کیتی در درون این گروه یافت، در تضاد کامل با ایدئولوژی رسمی فمن است. در فیلم گرین به تدریج روشن می‌شود که همه این کنشگران که به گونه شگفت‌آوری حرف‌های ساده‌لوحانه‌ می‌زنند، از یک مرد وحشت دارند. این مرد ویکتور سِویازکی (Viktor Swjazkij) است که تا کنون در رسانه‌ها زیر عنوان “مشاور” گروه فمن و گاه به نام “تئوری‌پرداز پشت صحنه” ظاهر شده است. تصویر او هم در این فیلم چیز دیگری است. گرین فقط چهره رسمی فمن را درهم نمی‌ریزد، آن‌را ویران می‌کند.
انتخاب برمبنای ظاهر http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/26.jpgویکتور سِویازکی

در این فیلم مستندهایی به نمایش گذاشته‌ می‌شود که در آنها ویکتور سِویازکی نه فقط عملیات را با رهنمودهای دقیق ریز شده، هدایت می‌کند، بلکه هرگام جداگانه و هر جمله و گزاره را نظامی‌وار دیکته می‌کند. او می‌غرد، کنشگران خود را تحقیر می‌کند، به خاطر بزدلی‌هایشان به آنها ناسزا می‌گوید و دلارهایی را که دریافت کرده‌اند، به یادشان می‌آورد. زن ها در برابر دوربین اعتراف می‌کنند که تاچه حد وابسته و وحشت‌زده هستند، و تا چه حد ساختار درونی قدرت با اید‌ئولوژی رسمی آنها در تضاد است. یکی از آنها در توصیفات خود، عبارات “برده” و ” سندروم استکهلم” را به کار می‌برد.
آنها در ابتدا سعی می‌کنند که نقش سِویازکی را پنهان کنند. به محضی که تلفن می‌زند و غرولند می‌کند، فوراً مصاحبه را قطع می‌کنند، اما بالاخره حقایق را بیرون می‌ریزند، اینکه ویکتور دخترها را برمبنای زیبایی ظاهرشان انتخاب می‌کند تا تصاویر بهتری ارائه دهد؛ اینکه زنانی که برای برهنه شدن در پهنه عمومی آمادگی نداشتند، از گروه حذف شده‌اند. یک کنشگر می‌گوید که درآمد اصلی اش را با رقص در یک بار لختی‌ها کسب می‌کند، دیگری خودش را در قالب یک هنرپیشه می‌بیند و از طرفداران اینترنتی‌اش با آب و تاب تعریف می‌کند. هر دوی آنها تناقضی در این وضعیت نمی‌بینند.
پدرخوانده در پایان ویکتور سِویازکی در برابر دوربین ظاهر می‌شود و توضیح می‌دهد که زنان برای اینکه کنشگر واقعی بشوند، خیلی ضعیف، خیلی مردد، و خیلی وقت‌ناشناس هستند. او بایستی ابتدا این اصول را به آنها یاد بدهد. سِویازکی خود را پدرخوانده این گروه معرفی می‌کند و درباره تناقضات آشکاری که گوشزد می‌شود، چنین توضیح می‌دهد: “همه کتاب های تاریخی مملو از پارادوکس‌های تاریخی هستند. مارکس و لنین هم از همان بورژوازی برخاسته بودند که قصد برچیده شده آن را داشتند.

Mehrbod
09-09-2013, 07:03 PM
(((:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/3.png

Mehrbod
09-10-2013, 06:59 PM
منو ignore کردند :e403: :4:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/5.png

Nevermore
09-10-2013, 09:07 PM
مهربد جان گویا آن سو نبرد جالب تر است.اینجا که آنچنان خبری نیست.خب البته من باید بگویم که ما در این انجمن براستی با خردمند ترین گونه فمینیستها سر و کار داشتیم.به نگر من رهی شدن از بند دین و خدا حداقلی از هوشمندی را نیاز دارد که کمتر کسی دارا می باشد و از اینرو بحث وگفتگو با زن های خرفت(که از این دست زنان و البته مردان احمق به وفور در شبکه های اجتماعی یافت می شود)نیازمند اعصابی آهنین است.با اینکه بلاهت آنها خسته کننده است اما قدری هم فان دارد که در این دوران بی حوصلگی من هزگر آن را از دست نمی دهم.:e420:

Mehrbod
09-10-2013, 11:46 PM
مهربد جان گویا آن سو نبرد جالب تر است.اینجا که آنچنان خبری نیست.خب البته من باید بگویم که ما در این انجمن براستی با خردمند ترین گونه فمینیستها سر و کار داشتیم.به نگر من رهی شدن از بند دین و خدا حداقلی از هوشمندی را نیاز دارد که کمتر کسی دارا می باشد و از اینرو بحث وگفتگو با زن های خرفت(که از این دست زنان و البته مردان احمق به وفور در شبکه های اجتماعی یافت می شود)نیازمند اعصابی آهنین است.با اینکه بلاهت آنها خسته کننده است اما قدری هم فان دارد که در این دوران بی حوصلگی من هزگر آن را از دست نمی دهم.:e420:

هر زمان انگیزه یا انرژی داشتی شهریار جان بیا اینجا: https://www.facebook.com/mardsetizi

یک پیغام به من (به نام همان تاربرگ) یا هرکدام از دوستان هم بده درجا تارگردان ات کنیم.

من هم همیشه از تودهنی زدن به عمله‌یِ جهل, میخواهد فمینیست باشد یا مسلمان خوشی میبرم و انرژی میگیرم, این هم برای سرگرمی بد نیست, کمی میخندیم و یک سودی هم میرسانیم!

روند گسترش بویژه از زمانیکه داریوش و راسل گرامی آمدند بسیار تند بوده:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/6.png

Russell
09-13-2013, 03:28 PM
داشتم صفحه‌یِ Facebook «نه به سربازی اجباری» را نگاه میکزدم، دیدم با اشتیاق پیغام حمایت یک زن «مدافع حقوق زنان» را در آن قرار داده‌اند، پیغام او در بیان علت پیوستنش حقیقتا حیرانگیز است: فریبا داوودی مهاجر،فعال حقوق زنان و روزنامه نگار با ارسال یادداشت خود به کمپین پیوست. "خدمت به وطن و حراست از مرزهای آن مقدس است. اگر سربازی اختیاری باشد، شاید بسیاری از زنان بخواهند که در حفاظت از وطن مشارکت کنند و به سربازی بروند و به دلیل همین ارزش است که سربازی باید اختیاری باشد و حرفه ای. بسیاری از کشور ها سربازی انتخابی دارند و حتی می توانند محل و نوع خدمت خود را معین کنند. چرا ما به این کشور ها نپیوندیم. در برخی کشور ها سربازان در امور مدنی و غیر نظامی فعالیت می کنند. چرا زنان و مردان ما نتوانند از چنین موقعیتی استفاده کنند...." وقتی فرد درکی از مسئولیت نداشته باشد، سربازی هم میشود حقی که در آن «شاید» زنی پیدا شد هوس کرد برای حس ماجراجویی یا... برود به وطنش خدمت کند ولی نه بشنود و از «حق»ش محروم شود !!

Russell
09-16-2013, 04:33 PM
2407

این را صفحه‌یِ "برابری طلبان مخالف زن ستیزی و مردستیزی" (https://www.facebook.com/zanvamard) به اشتراک گذاشته بود، این پیج‌هایِ برابری طلبی در فیس بوک مرا کشته !!

Nevermore
10-07-2013, 02:57 PM
2595

stupid bitch

یه نفر
10-07-2013, 03:15 PM
بنظرم باید تک تک پیج ها رو ریپورت کنم :-))))

Nevermore
10-07-2013, 04:07 PM
بنظرم باید تک تک پیج ها رو ریپورت کنم :-))))
به حرف گربه کوره بارون نمیاد،پیشته

یه نفر
10-07-2013, 04:28 PM
چـِخـه :-)

Nevermore
10-07-2013, 04:51 PM
چـِخـه :-)
خیر،شما آمده اید به خانه ما.این ماییم که باید شما رو کیش کنیم.مزاحم نمیخواییم،بزنید به چاک جانم:e418:

Mehrbod
10-08-2013, 08:47 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/45.jpg

Mehrbod
10-08-2013, 08:49 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/46.jpg

Mehrbod
10-08-2013, 08:51 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/47.jpg

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/48.jpg

http://www.daftarche.com/clear.gif

:24:

Mehrbod
10-10-2013, 05:09 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/54.jpg

Nevermore
10-16-2013, 12:08 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/89.jpg

I need feminism because I should be able to wear what I want and not to be afraid of the possibility to get raped.

:24::24:

Nevermore
10-22-2013, 07:10 PM
زن = مرد (https://www.facebook.com/page.barabari) سوال پرسیده شد؛ آیا پسران وقتی رشد کرده و بزرگ شدند، می ‌توانند پدر شوند؟ همه گفتند: بله / ادامه دادم؛ آیا پدران نوزاد خود را نگه داشته و در آغوش می‌گیرند؟ پاسخ دادند؛ بله / آیا پدران پوشک بچه خود را عوض می‌کنند؟ پاسخ دوباره بله بود. / آیا پدران نوزاد خود را دوست دارند؟ با قطعیت همگی گقتند؛ مشخص است و بله. / در آخر پرسیدم، پس چرا آنها در کودکی نمی‌توانند با یک عروسک بازی کنند؟ پاسخی دریافت نشد.

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/108.jpg

undead_knight
10-23-2013, 06:50 AM
زن = مرد (https://www.facebook.com/page.barabari) سوال پرسیده شد؛ آیا پسران وقتی رشد کرده و بزرگ شدند، می ‌توانند پدر شوند؟ همه گفتند: بله / ادامه دادم؛ آیا پدران نوزاد خود را نگه داشته و در آغوش می‌گیرند؟ پاسخ دادند؛ بله / آیا پدران پوشک بچه خود را عوض می‌کنند؟ پاسخ دوباره بله بود. / آیا پدران نوزاد خود را دوست دارند؟ با قطعیت همگی گقتند؛ مشخص است و بله. / در آخر پرسیدم، پس چرا آنها در کودکی نمی‌توانند با یک عروسک بازی کنند؟ پاسخی دریافت نشد.

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/108.jpg
نمیدونم کی استفاده این "واقعی" و "خوب" رو برای جعل کردن مدل مطلوب رایج کرده ولی هر کی بوده با عمش حسابی کار دارم:)))

Ouroboros
10-23-2013, 07:12 AM
نمیدونم کی استفاده این "واقعی" و "خوب" رو برای جعل کردن مدل مطلوب رایج کرده ولی هر کی بوده با عمش حسابی کار دارم:)))

این احتمالا به قدمت تاریخ مکتوب بشر است و برآمده از Right of passage برای مردان است، که در تقریبا تمام قبایل و جوامعی که من خوانده‌ام مبتنی بر یک عمل بوده(حال آنکه برای زنان یا وجود نداشته، یا رسیدن به یک موقعیت جسمانی بوده نه رفتاری). مردان در کنار هم که قرار می‌گیرند نیز بیشتر کارهایی که می‌کنند و حرفهایی که می‌زنند برای اثبات مردانگی و اینکه ابنه‌ای و ... نیستند به یکدیگر است!

فمینیستها هم بدلیل فقر فلسفی وقتی با این موضوع روبرو می‌شوند اینکه آشکارا از مردان درخواست می‌کنند بخاطر منافع زنان از منافع خودشان بگذرند را اصلا ریاکارانه نمی‌یابند، و «مرد خوب» و «مرد واقعی» و ... هم باز به نظرشان اصلا مشروط کردن وجود یک انسان دیگر به پیروی از الگوهای رفتاری که آنها می‌پسندند نیست. من اما اگر بگویم «زن خوب»(و هرچه درپی آن بگذارم)، یا از آنهم جالبتر، «زن واقعی»، چنان به سرعت به سکسیسم و زن‌ستیزی و عقده‌ای بودن بخاطر بکارت و چه می‌دانم، نداشتن یک بیضه و ... متهم می‌شوم که نمی‌توانید بگویید یک دو سه: زن واقعی فوتبال بازی می‌کند. زن خوب جارو می‌کشد. زن حقیقی که از این حرفها نمی‌زند.

درک و بازشناسی این تضادها در برخورد جامعه با تبعیض جنسیتی که توسط زنان روا داشته می‌شود با تبعیض جنسیتی که بر زنان روا داشته می‌شود، نخستین گام برای شناخت زن‌محوری‌ست.

Nevermore
10-23-2013, 11:06 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/110.jpg

Nevermore
10-26-2013, 10:37 PM
Feminist Amity Reed has a new definition of rape that she calls 'birth rape.' When the midwife or OBGYN examines a woman just prior to giving birth and inserts a gloved finger or instrument to check the progress of the baby mothers are assaulted. She calls this a rape that is both both horrible and unacceptable and defines it as a birth rape!

این خانم Amity reed گونه ی جدیدی از تجاوز را تعریف کرده اند به نام :birth rape
که در آن وارد کردن دست دکتر و یا ابزار برای کنترل فرآیند زایش به مهبل زن را به هنگام زایش تجاوز دانسته اند.:e107::e412:
'It's not RAPE rape' - Features - The F-Word (http://www.thefword.org.uk/features/2010/09/its_not_rape_ra)

Mehrbod
10-29-2013, 02:54 PM
Welcome to a whole new level of stupdity!

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/23.png

Nevermore
10-29-2013, 03:03 PM
مهربد جان،فرتور ات برای من نمایان نیست.

Mehrbod
10-29-2013, 03:15 PM
مهربد جان،فرتور ات برای من نمایان نیست.

چیز چندانی از دست نداده‌ای: https://scontent-a-dfw.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1378881_713986245296235_1335231592_n.png

Mehrbod
10-31-2013, 02:40 AM
undead_knight

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/158.jpg

(((:

undead_knight
11-04-2013, 12:34 PM
undead_knight

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/10/158.jpg

(((:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/11/2.jpg
again (http://en.wikipedia.org/wiki/Genetic_fallacy)? :))

البته راستش یکم واقعیت در این میم هست، چون چون فمنیسم یک جنبش "واکنشی" هست طبیعتا هدفش برخورداری زنان از حقوق برابر با مردان، یا احقاق حقوق زنانه، حالا اینکه شما این حقوق پایمال شده رو بپذیرید مسئله متفاوتیه ولی ادعای اولیه فمنیسم طبیعتا با توجه به ماهیت واکنشیش به سمت زنان مایله.

Nevermore
11-07-2013, 02:43 PM
Domestic violence in the US is now defined by how a woman 'feels.' They include words or actions by a male that may "intimidate, manipulate, humiliate, isolate, frighten, terrorize, coerce, threaten, blame, hurt, injure, or wound someone." -USDOJ

2873

Mehrbod
11-07-2013, 09:38 PM
البته راستش یکم واقعیت در این میم هست، چون چون فمنیسم یک جنبش "واکنشی" هست طبیعتا هدفش برخورداری زنان از حقوق برابر با مردان، یا احقاق حقوق زنانه، حالا اینکه شما این حقوق پایمال شده رو بپذیرید مسئله متفاوتیه ولی ادعای اولیه فمنیسم طبیعتا با توجه به ماهیت واکنشیش به سمت زنان مایله.

نه میم نیست, ماست مالی بامزه‌یِ سماست که میگویید واژه‌یِ feminine (زنانه) را اگر
پسوند ism (گرا) بچسبانیم و جنبش «زن‌گرا» درست کنیم, داریم در راستای حقوق هر دو جنس میکوشیم!

یک کژفرنود ژنتیک هم گویا تازه یادگرفته‌ای دوست من, ولی هنوز نمیدانی که feminine یک واژه‌یِ پُرکاربرد روزانه است و پیوندی به ژنتیک و خاستگاه "فمینیسم" ما اینجا نداریم و نداشته‌ایم! (:

Nevermore
12-15-2013, 11:52 AM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/12/175.jpg

Nevermore
12-15-2013, 11:55 AM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/12/176.jpg

Nevermore
12-20-2013, 06:05 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/12/182.jpg

Nevermore
01-10-2014, 06:57 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/01/28.jpg

undead_knight
01-10-2014, 11:24 PM
2873
موندم این رو تحریف و دروغگویی حساب کنم یا ناتوانی عقلی؟!شایدم ضعف در استفاده از گوگل ترنسلیت :))

someone:کسی(میتونه مرد یا زن باشه!)
تعریف خشونت جنسی در آمریکا بر اساس احساس "زنان" نیست بلکه یکی از تعاریفش بر اساس اعمالی هست که بار احساسی خاصی دارند (که قربانی میتونه مرد باشه)
مثلا اگر یک نفر به سمت شما اسلحه بگیره یا نه اصلا شما رو تهدید بکنه،احتمالا شما رو میترسونه :))

Domestic violence can happen to anyone regardless of race, age, sexual orientation, religion, or gender
USDOJ: Office on Violence Against Women: Crimes of Focus: Domestic Violence (http://www.ovw.usdoj.gov/domviolence.htm)
این تحریف آشکار حقایق در منوسفر چندش آوره!

Nevermore
01-11-2014, 01:54 PM
موندم این رو تحریف و دروغگویی حساب کنم یا ناتوانی عقلی؟!شایدم ضعف در استفاده از گوگل ترنسلیت :))

someone:کسی(میتونه مرد یا زن باشه!)
تعریف خشونت جنسی در آمریکا بر اساس احساس "زنان" نیست بلکه یکی از تعاریفش بر اساس اعمالی هست که بار احساسی خاصی دارند (که قربانی میتونه مرد باشه)
مثلا اگر یک نفر به سمت شما اسلحه بگیره یا نه اصلا شما رو تهدید بکنه،احتمالا شما رو میترسونه :))

Domestic violence can happen to anyone regardless of race, age, sexual orientation, religion, or gender
USDOJ: Office on Violence Against Women: Crimes of Focus: Domestic Violence (http://www.ovw.usdoj.gov/domviolence.htm)
خب البته من می پذیرم که در آن نقل قول آوردن کلمه ی male نادرست بوده، و اشتباه از من بود که به آن توجه نکردم اما آن تصویر دقیقا شوخی با نام این قانون( Violence against Women Act ) و تعریف کس و شعر خشونت خانگی است.در این تعریف هر عملی در خانه که به نوعی با احساسات زن سر و کار داشته باشد می شود خشونت.

undead_knight
01-11-2014, 02:17 PM
خب البته من می پذیرم که در آن نقل قول آوردن کلمه ی male نادرست بوده، و اشتباه از من بود که به آن توجه نکردم اما آن تصویر دقیقا شوخی با نام این قانون( Violence against Women Act ) و تعریف کس و شعر خشونت خانگی است.در این تعریف هر عملی در خانه که به نوعی با احساسات زن سر و کار داشته باشد می شود خشونت.
در این مواقع من از تند حرف زدن عذاب وجدان پیدا میکنم:)
بگذریم این عذاب وجدان موقته چون این صحنه ها خیلی کمه:))

خب عزیز من باز هم که بهش دقت نکردی،شما گیر دادی به اسمش در صورتی که بصراحت در بند بندش سعی شده دیدگاه تبعیض آمیز موجود نباشه.

Nevermore
01-11-2014, 02:51 PM
در این مواقع من از تند حرف زدن عذاب وجدان پیدا میکنم:)
بگذریم این عذاب وجدان موقته چون این صحنه ها خیلی کمه:))

خب عزیز من باز هم که بهش دقت نکردی،شما گیر دادی به اسمش در صورتی که بصراحت در بند بندش سعی شده دیدگاه تبعیض آمیز موجود نباشه.

عزیز من یک سرچی در مورد تاریخچه ی این قانون مزخرف بزنی هم بد نیست.نخستین بار از سال 1994 این قانون تصویب شده و پس از جنجال های بسیار مجبور شدند و بخش مربوط به مردان را هم در آن اضافه کردند.بیش از 660 میلیون دلار هم تا کنون دور ریخته شده به خاطر همین قانون تبعیض آمیز.خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج.نکته ی دیگر همان تعریف مزخرف خشونت است.طبق این تعریف اگر مرد یا زنی یک بادی در خانه در دهد و به احساسات طرف مقابل بر بخورد می شود خشونت خانگی.اینکه می گویم این قانون و امثال این قانون ها تبعیض آمیز است به این دلیل است:
به طور مثال نگاه کن،آمده اند قانونی تصویب کرده اند که هر زمان که یک زن کالیفرنیایی برای چکاب به پزشک مراجعه کند،پزش با اسکن بدن آنها به دنبال آثار جراحات ناشی از خشونت خانگی باشد.چرا که بسیاری از زنان نه خشونت را اعلام می کنند و نه می دانند که در صورت رخ دادن به کجا مراجعه کنند:
Doctors to Check for Domestic Abuse During Regular Exams (http://www.healthycal.org/archives/13966)

Mehrbod
01-11-2014, 04:17 PM
نخستین بار از سال 1994 این قانون تصویب شده

آنچه چندش‌آور است ترولهای شما هستند (:

کمی هم دوباره بخندیم به قانون‌هایِ sexual harassment در کار:

· Looking a person up and down (elevator eyes).
· Staring at someone.
· Sexually suggestive signals.
· Making sexual gestures with hands or through body movements

http://www.un.org/womenwatch/osagi/pdf/whatissh.pdf

به یاد داشته باشید, اگر مرد هستید* (قانونهای نامبرده همگی تنها برای مردان کارگر هستند) و اگر در
آسانرو سرتاپای زنی را با چشم برانداز کردید, شما را به تبهِ بزرگ "چشم‌چرانی" میتوانند و اخراج هم میکنند :4:

*
روی کاغذ برای زن و مرد, ولی در کنش تنها برای زنان (;

p.s.

stare-rape:

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/01/36.jpg

پارسیگر

sonixax
01-16-2014, 02:28 AM
3319

Mehrbod
01-30-2014, 05:22 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/01/95.jpg

undead_knight
01-31-2014, 04:18 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/01/95.jpg
men= people
women= not people
قبلا هم گفته بودم:

A new study finds that both men and women see images of sexy women's bodies as objects, while they see sexy-looking men as people
People see sexy pictures of women as objects, not people; sexy-looking men as people -- ScienceDaily (http://www.sciencedaily.com/releases/2012/05/120515131719.htm)
Men Are People, Women Are Women (http://www.rolereboot.org/culture-and-politics/details/2013-09-men-are-people-women-are-women)

The sections of a popular clothing website are labeled "T-shirts" and "Girls' T-Shirts."

The aisle in the pharmacy says "Deodorant" and "Women's Deodorant."

In the toy store, there are "Puzzles" and "Puzzles for Her" and a "T-ball Set" and a "Girls’ T-ball Set."

yeah probably women are precious objects but not people ;)

Russell
01-31-2014, 04:51 PM
البته معمولا آمار زنان و کودکان را جدا اعلام کنند.
از آنجا که آمار زنان و کودکان بعلت شی انگاری اعلام میشوند، من نمیدانم چرا ناله و همدردی آن با افزایش تعداد زنان و کودکان افزایش میابد. بگمانم اینیکی دیگر ابداع سرمایه‌داری باشد !!

undead_knight
01-31-2014, 06:40 PM
البته معمولا آمار زنان و کودکان را جدا اعلام کنند.
از آنجا که آمار زنان و کودکان بعلت شی انگاری اعلام میشوند، من نمیدانم چرا ناله و همدردی آن با افزایش تعداد زنان و کودکان افزایش میابد. بگمانم اینیکی دیگر ابداع سرمایه‌داری باشد !!
عزیز من، آمار علمی که دیگه یک مسئله ایدولوژیک فمنیستی نیست! :))
بعد هم این ها نشون میده زنان جز "مردم" حساب نمیشند،از نظر آنتی فمنیست ها این جدا انگاریده شدن خوبه،از نظر من بده.

Russell
01-31-2014, 07:26 PM
بعد هم این ها نشون میده زنان جز "مردم" حساب نمیشند،از نظر آنتی فمنیست ها این جدا انگاریده شدن خوبه،از نظر من بده.
1-شما نظر آنتی فمینیست‌ها را پهلوان پنبه کرده‌ای.
2- شما آمار را با خوانش از آن و مخصوصا خوانش ایدئولوژیک از آن یکی میگیری و اعتبار خوانش ایدئولوژیک خود از آنرا به اندازه خود آمار‌داری ارائه میدهی. من گفتم: الف-در همین جدا اناریدن در خبر حادثه دادن (فکت مورد توافق دو طرف)، ب-هر چه تعداد زن و کودک اشاره شده بالاتر، اندوه و ناگواری بیشتر (فکت آشکاری که باز گمان نکنم در آن مناقشه‌ای باشد)، الف و ب در کنار ج-یعنی تحلیل مبتنی بر تئوری مردسالاری و... شما مضحک میشود!

مزدك بامداد
02-01-2014, 12:19 AM
از آنجا که زنان زندگی ساز بشمار میروند، نابودی، رنج، بیماری و
و مرگ انان همواره در تاریخ فرهنگ هومنی ، اندوه برانگیزتر
به شمار میرفته و میرود. یک مرد ولی میتواند هزاران زن را
آبستن کرده و زیان ژنتیک را بسامان سازد، از انیرو مرگ آنان
بهنجار شمرده میشود و در تایتانیک ! هم نخست زن و بچه هارا
سوار قایق نجات کردند!

پارسیگر

Mehrbod
02-01-2014, 12:36 AM
men= people
women= not people
قبلا هم گفته بودم:

People see sexy pictures of women as objects, not people; sexy-looking men as people -- ScienceDaily (http://www.sciencedaily.com/releases/2012/05/120515131719.htm)
Men Are People, Women Are Women (http://www.rolereboot.org/culture-and-politics/details/2013-09-men-are-people-women-are-women)

شاید یک روزی جدا نامیدن زنها زنستیزانه بوده, ولی این نکته‌یِ خوب که راسل بالاتر
نِمارید میگوید که هر چه شمار کشتگان زن و کودک بالاتر, غم و اندوه‌گساری بالاتر خواهد بود!

نکته‌یِ دوم هم باارزش‌تریِ زادین زنان از دیدگاه فرگشتیک بود که مزدک نمارید.

اگر این دو, پس بسختی میتوان جدانامیدگی زنان را کِهتری برای آنان برشمرد.

پ.ن.
با این همه دیدن همچو وارون‌نگری‌ای سرگرم‌کننده بود!

پارسیگر

undead_knight
02-01-2014, 09:46 AM
1-شما نظر آنتی فمینیست‌ها را پهلوان پنبه کرده‌ای.
2- شما آمار را با خوانش از آن و مخصوصا خوانش ایدئولوژیک از آن یکی میگیری و اعتبار خوانش ایدئولوژیک خود از آنرا به اندازه خود آمار‌داری ارائه میدهی. من گفتم: الف-در همین جدا اناریدن در خبر حادثه دادن (فکت مورد توافق دو طرف)، ب-هر چه تعداد زن و کودک اشاره شده بالاتر، اندوه و ناگواری بیشتر (فکت آشکاری که باز گمان نکنم در آن مناقشه‌ای باشد)، الف و ب در کنار ج-یعنی تحلیل مبتنی بر تئوری مردسالاری و... شما مضحک میشود!
خب اره باید میگفتم"بعضی" آنتی فمنیست ها :))

ب-لزوما قبول ندارم،کودکان رو میگذیرم ولی اینکه قربانی بودن زنان در همه شرایط اندوه و ناگواری به بار میاره رو نمیپذیرم(البته اگر درست یادم باشه در یکی از پژوهش هایی که گذاشته بودم نشون میداد هر مقدار کسی بیشتر شی انگاریده بشه احتمال مورد ترحم واقع شدنش بیشتره)

ج-استاد مگه لینک دومم رو ندیدید!؟
Home Depot's website, which displayed three types of classes, Do-it-yourself and Do-it-herself, and workshops for kids
در این موارد دیگه نمیشه مدعی اهمیت دادن خاص به زن ها شد،بلکه در این دسته بندی ها دسته ای که "دیفالت" هست،مردان هستند و زنان و بچه ها رو جداگانه ذکر میکنند.
وقتی ملا شما برید کفش فروشی و دسته بندی ها اینطور باشه:کفش مردانه،کفش زنانه،کفش بچه گانه.خب در اینجا دسته بندی ها مشکلی نداره ولی اگر جایی دسته بندی اینطور باشه:کفش،کفش زنانه،کفش بچه گانه،اون وقت مردها "نرمال" هستند و دو گروه دیگه حاشیه ای.

یه نفر
02-01-2014, 05:22 PM
در یک درگیری مسلحانه 10 نفر کشته شدند از جمله 3 زن و 2 کودک
در جنگ قومیتی بین این و اون 100 نفر کشته شدند. از جمله 20 زن و کودک
در تصادف مرگباری 4 نفر کشته شدند از جمله 1 زن و 2 کودک

ببین همه این ها تاسف باره. ولی وقتی آمار زنان و کودکان رو جدا میگن، خب یه جورایی دارن واقعیت تلخ وحشی گری مردان زیاده خواه رو نشون میدن..
همه جنگ ها بخاطر زیاده خواهی مردان بوده. به جون هم افتادند و زنان و کودکان رو بدبخت کردند. پس وقتی آمار زنان و کودکان جدا اعلام میشه، نشون میده که چقدر این جنس مظلوم هست!!

Ouroboros
02-02-2014, 09:31 AM

3453

این «مطالعه» و «آمار علمی» شما هم مثل باقی آنهایی که از زباله‌دانی ِ دپارتمانهای علوم انسانی ِ جهان امروز صادر می‌شوند از بنیان ناقص و منحرف است چراکه تفاوتهای جنسیتی در روانشناسی و موقعیت اجتماعی زن و مرد را در نظر نمی‌گیرد، و به برسی یک فاکتور واحد در دو جنس می‌پردازد که روش مورد علاقه‌ی ایدئولوگهای فمینیست برای باژگون‌نمایی واقعیت است. حال آنکه اگر زنان ابژه‌ی جنسی هستند(که هستند)، مردان ابژه‌ی اقتصادی می‌باشند. مطالعه‌ای که بر هر دو جنس معتبر باشد منطقا باید شی‌انگاری مرد در مقام کارت اعتباری را با شی‌انگاری زن در مقام حفره‌ی جنسی بسنجد و قیاس بکند.

اگرنه(خبر بد برای شما)همه می‌دانند که زنان مرد را در مقام شیء جنسی یا اساسا(در مورد مردان بتا)موجود دارای میل جنسی نمی‌بینند و به رسمیت نمی‌شناسند، شما مجموعه‌ی داشته‌های اقتصادی(ثروت، شغل و ...) و اجتماعی(عنوان، تحصیلات، مقام و ...)خود هستید. پس همانطورکه گفته شد باید شی‌انگاری زنان سکسی توسط مردان را با همان ِ زنان برای مردان ثروتمند و قدرتمند مقایسه کرد!

گذشته از این، واژه‌ی مبتذل «شی‌انگاری» را حتی نمی‌توان به درستی تعریف کرد و آنچه زشت‌رویان ِ فمینیست شی‌انگاری نامیده‌اند چیزی بجز معیارهای زیبایی‌شناسی مردان نیست، و طبیعی‌ست که بازنده برای تغییر قوانین بازی بکوشد، تمام اتهاماتی که ما اینجا بابت عقده‌ای بودن دریافت می‌کنیم نیز از همینجا ریشه می‌گیرد که چون خواستار تغییر قواعد بازی هستیم، به نظر زنان که همه چیز درباره‌ی مردان را در کانتکست قدرت می‌بینند، لابد در آن بازنده بوده‌ایم.

و باز گذشته از تمام اینها، شی‌انگاری احتمالی زن اگر به ارتقای ارزش جان او می‌انجامد و وی را در موقعیتی برتر از مرد قرار می‌دهد پس باید برای «بد» بودن آن دلیل بیاورید و انداختن بمب «نگاه ابزاری» به تنهایی برای هیچ نتیجه‌گیری بسنده نیست. خلاصه که من دوباره آمده‌ام، خودتان را جمع و جور بکنید!

مزدك بامداد
02-02-2014, 09:37 AM
همه جنگ ها بخاطر زیاده خواهی مردان بوده. به جون هم افتادند و زنان و کودکان رو بدبخت کردند
این را هم همیجنوری نمیشود گفت،
شاید زنش از او ماشین لوکس و
خانه در جوردن و ... میخواسته .
(= فرنود سوی دیگر)

پارسیگر

Fiona
02-02-2014, 10:57 AM
هر چه شمار کشتگان زن و کودک بالاتر, غم و اندوه‌گساری بالاتر خواهد بود!

من گمان می کنم این بیشتر ناشی از احساسات هومنی است؛ چرا که می پنداریم و این گونه هم هست که زنان نحیف ترند و رنجش و دردکشیدنشان برایمان سخت تر...
به این فرنود است که شمارشان را جدا می آورند تا بیشتر اندوهبار باشد.
حال اگر اینجور نیست سهش تان ...:e405:

Nevermore
02-05-2014, 12:12 PM
Wikipedia is ‘very masculine,’ so feminists pledge to fix it | The Daily Caller (http://dailycaller.com/2014/02/02/wikipedia-is-very-masculine-so-feminists-pledge-to-fix-it/)

Feminist groups at more than a dozen universities are planning to participate in another mass “edit Wikipedia day,” because the free, volunteer encyclopedia website is obviously horribly sexist.
Sarah Stierch, a Wikipedia contributor and researcher for the Wikimedia Foundation, said the problem isn’t just that most Wikipedia user are male. The layout of the website is itself “very masculine,” she said.
“It’s aesthetically very masculine in its design,” said (http://www.dailydot.com/society/wikipedia-gender-gap-sarah-stierch/)Stierch in a statement to The Daily Dot, also noting that, “The average Wikipedia editor is a well-educated white male. Well-educated white males have been writing history and the story of the world since ancient times.”
To fix this, feminists at colleges around the country are launching another ‘Wikipedia Edit-A-Thon.’ Next week, feminists are encouraged to change rewrite the online encyclopedia to make it less masculine, according to Campus Reform (http://www.campusreform.org/?ID=5409).

:e412:

Ouroboros
02-05-2014, 12:31 PM
:e11b::e412:

3497

Ouroboros
02-09-2014, 03:51 PM
3564

:e402:

undead_knight
02-09-2014, 04:02 PM
:e11b::e412:

3497
همونطور که امثال ساینتولوژی کسو شعرهای دینی جدیدی رو ارائه میکنند برای این موارد هم دیگه "خدا منو کرد" مریم جواب نمیده،مدل های جدید میاد:))

Ouroboros
02-09-2014, 04:26 PM
پرودگارا، این یکی را بنگرید، برایتان زید هم‌فکر پیدا کردم آرش:e412::

3565

undead_knight
02-09-2014, 04:34 PM
پرودگارا، این یکی را بنگرید، برایتان زید هم‌فکر پیدا کردم آرش:e412::

3565
تنکس بات نو تنکس:))
متاسفم دنبال یکی هست که "نزدیکش"باشه،من سر یک مسئله ای به خودم قول دادم با کسی که فاصلش از من بیشتر از یکی دو ساعت، اون هم با ماشین! هست،به هیچ وجه دوست نشم:))))

یه نفر
02-11-2014, 07:21 PM
دختر شیرازی پرچمش بالاست :-)

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152050520728050

Anarchy
02-11-2014, 08:53 PM
دختر شیرازی پرچمش بالاست :-)

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152050520728050

پسره اون وسط سیب زمینی بود :e410: ؟

Ouroboros
02-12-2014, 11:30 AM
:e057::e403::e058:

3606

sonixax
02-12-2014, 03:13 PM
:e057::e403::e058:

3606

ما تو دهاتمون به اینها میگیم خیکی :e105:

Ouroboros
02-14-2014, 02:14 PM
این یکی احتمالا عجیب و غریب‌ترین تصویری‌ست که در تمام این ۲۰ صفحه پست شده. :e530:

3622

Nevermore
02-21-2014, 11:14 AM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/02/29.jpg

یه نفر
02-28-2014, 02:14 PM
3679

Alice
03-01-2014, 03:35 PM
مزیت "دختری":

3685

undead_knight
03-09-2014, 02:22 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/12.jpg
مسخره کردن آزاد:))
3721
ولی یکی به این بگه اینا "پورن" نیست:)))

یه نفر
03-09-2014, 05:11 PM
احمق هستن. تازه روشن فکر هم هستن!!! :e05a:

Nevermore
05-09-2014, 09:52 AM

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/05/17.jpg

Dariush
05-19-2014, 08:03 PM
4114
:e412:

پی‌نوشت: من کم‌کم دارم عاشق این Amazing Atheist می‌شوم!

Ouroboros
06-04-2014, 05:48 PM
> برابری

LiveLeak.com - Belgium: FEMEN suck dildos in Putin's name (http://www.liveleak.com/view?i=ff1_1401887364)

Ouroboros
06-06-2014, 08:43 AM
4262

Nevermore
06-06-2014, 11:34 AM
> برابری

LiveLeak.com - Belgium: FEMEN suck dildos in Putin's name (http://www.liveleak.com/view?i=ff1_1401887364)

اسپاقتی پدر ویکتور را بیامرزد که به فکر تفریحات ما هم هست.:e412:

Tinnitus
06-07-2014, 11:04 PM
چه زن دردمندی! طفلی اینقدر اتوبانه که کمتر مردی حاضره سراغش بره یا اگر هم بره همان بار اول و آخرشه. دیلدو ایکس لارج هم برایش بی ثمره اینه که فرار به جلو کرده و عاجزانه از مردان تقاضا میکنه بهش تجاوز نکنن:)))

Tinnitus
06-07-2014, 11:49 PM
و چه اندازه خوشایند که در فضای مجازی، جایی که زنان چون مور و ملخ در هر سوراخش لول میخوردند مردان بتوانند حیات خلوتی بیابند و فارغ از ادعاهای روشنفکری و انسانیت بازی، به تجربه های عینی و ذهنی خود از واقعیت بی رحم و خودپرست زنان بپردازند. زنان که مادران و خواهران ما مردان بوده اند و هستند و همه ما دیده ایم که چقدر پست دیوماننداند.

Ouroboros
08-09-2014, 10:01 AM
4367

> زن تیپیک!

Russell
09-10-2014, 09:12 PM
زورخانه زنانه
(http://www.radiozamaneh.com/174552)

:e207: !!

Nikzad Mehrazmanesh
10-29-2014, 02:02 PM
How to Castrate Your Man in 7 Simple Steps Spirituality Kindle eBooks @ Amazon.com. (http://www.amazon.com/dp/B00A0C9L0I/ref=cm_sw_r_fa_dp_33dtub1PD1GGR)

bilche
10-30-2014, 08:41 PM
تیلر سوئیفت که چند سالی است در هالیوود برای خود جایی دست و پا کرده مردان را عوضی یا نادان خطاب کرد و یکی از دوست پسر های قبلی خود را کثیف و بوگندو خطاب کرد
جالب اینکه مجری مرد هم حرف های سوئیفت را ظاهرا تایید کرده
Taylor Swift Disses Harry Styles Interview - Hollywood Life (http://hollywoodlife.com/2014/10/29/taylor-swift-disses-harry-styles-the-late-show-with-david-letterman/)